Új privát üzeneted érkezett!

Nolo!

Nagyon szépen köszönöm!!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Nolo!

Megérkeztek!!! Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen! Mindjárt át is böngészem! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Nekem is pont így van levágva csak egy kicsit már hosszabb. Én szeretem így, de most növesztem. Fő a változatosság. Kép

Szilvi!
Igen, nagyon akarok már egy kistesót, de most fogyózom és ha végre lemennek a kilók, akkor jön a baba. Elég jól haladok, jobban, mint gondoltam. Január közepe óta 7 kg minusz. Még le kellene adnom minimum 10kg-t, de a 15 lenne a legjobb. Kép Szóval remélem hamarosan jöhet a baba. Kép Jövő ilyenkorra már szeretném a karjaimban tartani.

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 

 
 

Anikó!
Megkérdezhetem, milyen módszerrel mennek a kilóid? Majd nekem is le kéne dobnom néhány kg-ot(4-5), hogy beleférjek a régi ruháimba.Kép Igaz, szülés után nemsokkal már ua. voltam, mint előtte, de jó lenne ismét még karcsúbb lenni, ha már fiatalabb nem lehetek.Kép 51-52kg-osan éreztem mindig a legjobban magamat. Persze már sosem leszek a régi, hisz a lányok jócskán átrendezték a méreteimet itt kevesebb, ott meg több maradt.Kép Ahogy szokták mondani megasszonyosodtam...Kép

Legyetek jók!
Szilvi
 


Hahó Csajszik! Kép

Csak beköszönök, mert sok a baj, a probléma, s nincs idöm. Meg készülök haza ezerrel; szombaton indulunk!
Jó lesz egy kicsit Veletek "egy levegöt szívni" ! Kép

Jó fogyis módszernek én is nagyon örülnék!!! Nekem 15-20-at kéne valahogy elhagynom!

Puszi mindenkinek, s, ha addig nem találkoznánk: Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

Puszi: Mian
 
 


Mian!
Remélem azért jól vagytok és ezúton kívánok jó utat!Kép Meddig lesztek itt? Ha még olvasod addig...

Pussz
Sztigris
 


Szilvi!

4-5 kilótól megszabadulni nem nehéz. Kép
Én Norbizom. nekem ez jött be, mert ehetek, amennyit akarok, nem éhezem..stb... És mégis fogyok. Csak lassan. De talán ez a biztosabb fogyás és a bőröm sem sínyli meg.
Hú, nekem még 20kg-t le kellene adnom, hogy aszuper rucujaimba beleférjek. Üzletvezetőként és vámügyintézőként sikerült felhalmoznom a szebbnél sebb ruhákat és most csak a szekrényben lógnak. Kép
5 évvel ezelőtt 48-50kg voltam. Gerivel már 55kg-san estem teherbe. Most 68-70 közt mozgok. Rémes!!! De ha 10 kg még lemegy a nyárig, elégedett leszek magammal. Utána már nemérdekel a fogyózás csak a súlyommegtartása,mert a babának nem jó, ha az anyuka fogyózik. Majd szülés után. Kép

Szóval csoda nincs, Norbi viszont van. Kép
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok! Szeretnék eldicsekedni Katinkám hétvégén készült képeivel (esküvői kiállításra mentünk nézelődni, Katinkát rögtön kiszúrta egy ruhakölcsönzős, megkérdezte, hogy maradhat-e a bemutatóra és a legszebb ruhákba öltöztette, és meghívta a hónap végén Tapolcára az expóra- hogy ott is ő mutassa be ezeket a ruhákat). Hogy kell feltennem a képeket???
 


Na megpróbálom, hátha összejön!KépKépKép
 


Anizs 007!
Gyönyörű a lányod nagyon csábos abban a piros ruhában.Gratulálok a férjhez meneteléhez!!
 
 


Ánizs!

Tényleg nagyon szép és csinos Katinka, de a férjhezmenéssel még ráér! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szilvi-Tigrincs! Kép
Köszi jól vagyunk és bocsi, hogy nem írtam, de amint haza jövünk pótolom (sok mesélni valóm van!)
Sajni, nem maradunk most sem hosszan; nagypénteken már jövünk vissza. Tudod, Apát nem hagyhatjuk húsvétra egyedül! Kép

Ánizs!
Gratula a gyönyörü manökenedhez! Kép Tényleg nagyon szép kis csajsz! Kép

Puszkó mindenkinek
 
 


Ánizs!

Ezt nem tudom másképp mondani, csak így egyszerűen: GYÖNYÖRÛ!

Rajtam 2x volt esküvői ruha: a szalagavatómon (keringőztünk), és amikor készültem férjhez menni és ruhát kerestünk... aztán sose többetKép. Pedig úúúúúúúgy vágytam rá! És olyan gyönyörűűűű két ruhát sikerült próbálnom, hogy azóta is csak ... az egyik hagyományos fehér, a másik a legszebb, pedig egy arany színű uszályos.
Álomszép volt...

Mian!
Akkor jó utat hazafelé és gyere mesélj!

Nekem is meg kellene szabadulni egy pár, kb. 8 kilótól. Elhatározások vannak... Egyelőre idegállapotom nincs. Pedig azt hiszem a beteg lelkemnek jót is tenne.

Jubi!
Jó lett a hajad!
Nekem sem egészséges sajnos, hullik, bár most már annyira nem. Én csak vágatni járok fodrászhoz, a szinezést (szőke és vörös csíkokat) a hugom teszi bele. A fodrászom meg is dícsérte a profizmusát.

Sztigris!
Aranyosak, szépek, gyönyörűek a gyerekeid! Asszem kicsit irigykedek is. Bár én is tehetek arról, hogy nekem csak egy gyerek jutott. Pedig mindíg hármat szerettem volna. Először egyet, utána ikreket.
Nekem is van egy ici-pici részem a közös kertben. Ültettem bele ősszel krokuszkákat, nárciszokat, egy-két jácintot és tulit. Tuli és jácint nem lett, csak egy, krókuszka és nárcisz rengeteg. Most nyílnak. A lelkemet ápolják.

Puszi Kriszta

 


Sziasztok! Köszönöm a gratukat Katinkához. Én is azt mondtam neki, hogy kb 10 év múlva ráér élesben is bemutatni a ruhákat.
Jubika! Nagyon jó lett a séród, ma én is festeni fogom itthon az enyémet, Katinka meg Barna barátnője meg szépen kimelírozza.
Én is csak vágatni járok fodrászhoz, a többit sk. A szemöldökömet is Katinka festi.

Puszi mindenkinek, ugye örültök a napsütésnek??? A gyerkőcök gondolom már nagyon várták, hogy kiszabaduljanak játszani.
 


Igen mi nagyon örültünka jó időnek (végre!!!!!!!!), egész nap kint voltunk. Délután még virágot is ültettem (nekem ez a premier Kép ), remélem lesz belőle valami, és még egy friss bodzavesszőt is elültettem, azt mondják hogy így is megfakad. Majd meglátjuk...
Teszek fel egy képet, ez tegnap készült, talán látszik rajta a pocakméretem (és a hajam göndören):
Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kívánok nagyon kellemes húsvéti ünnepeket!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Ánizs!

A kicsi lánykád kész hölgy és milyen gyönyörű! Nagyon vigyázz rá, mert biztos megbabonázza a férfiakat ilyen csini külsővel! Kép

Jubi!
Szerintem ezek a fürtök nagyon jól állnak neked!

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Mindannyiótoknak kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok, és annyi locsolkodót, amennyit szeretnétek!
Kép
Üdv: Tünde
 
 



Sziasztok:-)
Jó régen voltam erre, dolgozok 1000-rel, közben a két gyerkőc is betegeskedik, sajnos a dekura mostanában nem sok időm van:-(((

Azonban én is csatlakozom a pocaknövesztőkhöz, november közepére-végére várjuk a 3. babócánkat:-)

Kellemes Húsvétot kívánok mindenkinek:

Erika
 
 


Sziasztok!

Erika!KépKépKép
De örülök, hogy "látlak"! Gratulálok a Pocaklakóhoz és gondtalan babavárást kívánok!

Ismét egyre több pocakos van közöttünk, és remélem még lesznek többen is!Kép

Jubi!
A frizkód nekem így tecc, de tudod... ha nekem göndör lehetne csak egy icipicit...Kép

Sztigris
 


Erika!

Gratulálok!!!! Mindig örülök, ha arról hallok, hogy valaki - velünk együtt - vállalja a nagycsaládot! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Eri!
Én is millió puszit küldök a gratulációm mellé!!
Tünde
 
 


Kép
Hahó! Senki se nem jár erre?????
Miii vaaaan?????
 
 


Sziasztok :P
Mindenki nyaral? Most már én is itthon vagyok, "eltanácsoltak" a kórháztól, ne legyek a betegek között :D A panelban élvezzük a meleg nyári napokat. Pocakosok, kisbabások, hogy bírjátok? Alkotás semmi, hacsak a házimunkát nem vesszük annak, mert abból van bőven. Pocakom hirtelen növekedésnek indult, ma megyek a terhesgondozóba, kb. 50 kg körül járok már :) Ja igen, a kis pocaklakónk kisfiú lesz :lol:
Erika

KépKép

KépKép
Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Dreri!

Hogy repül az idő!!! Nem is ol rég volt, amikor megosztottad velünk ezt a remek hírt!

Lehet, hogy Jubi már babázik?

Puszi Kriszta

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron