Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Hű de szép termés volt a 7végén! Mi anyuéknál voltunk, és most olvasom, de már 1 órája!

Nóri: akkor kedden találkozunk! Hozzál csokit!:-)) Egyébként a Varga dr.-nak (az én dokimnak), szerintem sörhasa van!! Ez biztos! Õ sem veti meg a nápolyit meg a kalácsot az tuti! Viszont kitaláltam azt a lelkiismeret nyugtató csalafintaságot, hogy diabetikus csokikákat veszek, és abban csak fruktóz van meg édesítőszer, és ettől úgy gondolom, nem követek el bűnt.. ;-)

Elevit: én azért nem szedem, mert szedtem a terhesség előtt 3 hónappal, meg akkor is mikor kiderült a terhességem, és mindkét alkalomal azért hagytam abba, mert kijöttek a herpeszeim a szám meg az orrom körül. Mondta több doki is, hogy a vírusok is imádják a vitamint (ezért nem szabad pl. vírusfertőzés esetén vitaminkúrát folytatni), szinte habzsolják, ezért nálam nem túl szerencsés a komplex vitaminok szedése. Úgyhogy maradt a folsav, meg a 28. héttől a vas.

Ez a Pierre Cardin kocsi nekem is tetszik, főleg az ára.. Ez egy tök új modell ezek szerint?
Eddig nem is néztem ezt a márkát, mert nem volt túl jó a sajtója, a PegPérego-t meg istenítették, dehát az meg sem áll 80-120eFt-ig:-((

Üdv mindenkinek: Bip
bip74
 
 


Kisjulcsi Szia!

Ez az a kocsi?

BipKép
bip74
 
 


Sziasztok lánykák!

Nem olvastam még vissza, csak egy gyors bekukk.

Vettem Osönbe szopis melltartót, 2 db-ot is. 90 D-s, de sajna kicsi.KépKépKépKépKépKépKépKép
Ez: http://www.auchan.hu/ujsag/images/ruhazat/3_1_1.jpg
Nem kell valakinek?

Köszi,
Nancs

Kép

Kép
nancsika
 
 

 
 

Szia Nancsi!

Melyik auchanba vetted a melltartót?

yniki
 
 


Dunakeszin. Elvileg most akciós...

Kép

Kép
nancsika
 
 


Csak azért kérdeztem mert Budaörsön van ismerős lehet ki tudtam volna cseréltetni neked.De igy már mindegy.

yniki
 
 


Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsi legközelebb ott vásárolj mert ott tudok protekciót.

yniki
 
 


Sziasztok!

Bip! Igen, ez az!Kép Volt több színben is, bár nekem ez is tetszik!Kép Mi is néztünk a PegPeregot, de hát az nekünk egyelőre megfizethetetlen. És igazából nem is igen különbözik tudásban a kettő, úgyhogy szerintem nekünk tuti ez marad. Szerintem tök jó!

Judy! Köszi a nyugtatást! Jól esik mikor parázik az ember lánya!Kép Remélem azért fekszel rendületlenül!!!Kép Nehogy dolgozgassál, emelgessél, mert akkor ki fogsz kapni!Kép

Puszi mindenkinek, Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Nancsika!
Mennyi volt ez a melltartó? Szerintem rám igencsak nagy lenne, habár ki tudja, mire tele leszek tejjel, hol tartok majd!
Egyelőre még cak érdeklődés szintjén.
J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Niki!
Ok! Kép

Julcsi!
Nem volt sok. 1899 Ft. Bár nem toom máshol mennyi, nem igazán néztem még szét máshol.
Lehet az is, h el van számozva, mert most is 90 D-s van rajtam, és az pont jó. Szal nem toom.
Esetleg elviszem szülésfelkészülni, és belepattansz, ha érdekel. De majd holnap megmérem magam, h mekkora vagyok, és ha Te kissebb vagy cickóba, akkor sanszos, h jó lesz. Egyébként asszem, h mikor tele lesz tejcsivel, akkor 1-2 kosármérettel nagyobb kell.
Majd lesz vele valami....

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok,
Julcsi, végülis szerdán megyünk 2-re uh-ra oda, ahova Te mondtad. A Brendonost nem lehet elszámolni a Temponál... Kép
Megveszitek a babakocsit?

Judy, nekem a kismamaúszásra is azt mondták, hogy óvatosan kell vele bánni. A doki meg azt, hogy ha mégsem bírnék ellenállni, használjak tampont, amit előtte bekennek vmilyen talán gombaölő krémmel...
Tényleg nagyon óvatosak a dokik, de szerintem ez nem baj...

Nóri, szerintem sem fog kimenni Zsolti, ha kezdődne az igazi szülés. Nem fog tudni otthagyni... Kép Kép Kép

zsuzsi
mezsu
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy régen írtam, de azért mindig olvaslak benneteket. Kérdezni szeretném, hogy ti hol nézegetitek a neten a babakocsikat? Én eddig csak a Bergon félét nézegettem. Ez a Pierre Cardin kocsi, amiről beszéltek mennyibe kerül?

Adri
kadrika
 
 


Szia Kadrika!

Én egy internetes áruházban láttam, ahol 25.490 Ft most akciósan, és haza is szállítják, ha akarod. www.interstore.hu a címe, de van egy csomó más kocsi is.

Üdv. Bip
bip74
 
 



Kép

Kép
nancsika
 
 


Kadrika, Pierre C. babakocsit nézhetsz a kül. áruházak honlapjain, pl. www.babadiszkont.hu, az elefáni bababolt is nagyon sok P.C. kocsit árul, a Brumi Maciban is lehet találni... Szóval, ha sok időd van, nézegesd az áruházakat... Kép Kép Kép

Bip, hogy érzed magad? Már alig 2 hónapunk van... Hogy bírod????

Zsuzsi
mezsu
 
 


SziasztokKép
Valaki kérdezte hogy fogytam leKép
úgy hogy genetikailag ilyen vagyok és a harmadik terhességnél terhességi cukorbetegségem volt és csak 8 kilót hoztam a végéig diétáztam a 24 héttől
KisjulcsiKép
ne félj a szüléstől..persze könnyű ezt mondani de amikor az első babámat vártam én is valósággal rettegtem a fájdalomtól...és lám három szülésen vagyok túl ...nincsenek túl jó emlékeim csak a harmadik szülés volt olyan ahogyan azt titokban elképzeltem...10 perc alatt meszületett /ennyi volt a kitolási szak/vágás nélkül...Képés mindhárom szülésnél EDA-val szültem pont a gyávaságom miatt kértemKép
Mindekinek szép napotKép
VeraKépKép

Kép
Kép
vera70
 
 


És egy kép rólamKép
VeraKép

Kép
Kép
vera70
 
 


Sziasztok!
Mezsu!
Jól vagyok, de evések után borzasztóan kemény a hasam.. Ilyenkor alig bírok menni. Ma pl. autónézőben voltunk egész nap Székesfehérváron és tök rosszul lettem, mert nem volt módomban ebéd után ejtőzni egy kicsit:-( És te hogy vagy? A szülés miatt izgulsz már? Én még valahogy nem, de ami késik nem múlik.. Szerdán megyek Varga dokihoz este a Csörsz utcába, majd mondom neki ezt a haskeményedést. Te mászkálsz sokat? Én sajna igen, elég izgő-mozgó vagyok, nem bírok itthon ülni.. Babacuccokkal hogy állsz? Nekem még van mit beszerezni

Tényleg! Milyen légzésfigyelőt vegyek? A magyar Álomvirág nevű az jó? Mit kell nézni annál? Ez most így spontán eszembe jutott..
Ha valakinek van infoja, írjon.. Köszi!

Üdv. Bip
bip74
 
 


Köszönöm szépen a címeket!

Adri
kadrika
 
 


Sziasztok!

Julcsi, ne félj!!! Én most nagyon bátor vagyok, úgy érzem, hogy bármi lesz kibírom. Még EDÁt se akarok kérni. Kórházban én is csak gyerekkoromban voltam párszor, de attól meg pláne ne félj, ott leszünk és segítünk egymásnak. Kép

Niki,Judy a kutyasimogatást nekem az első perctől kezdve megtiltotta az orvos, de azért mert az egyik kutyánk nagy macskabarát és sülve-főve együtt van egy macskával. Még a házába is bemegy és együtt alszanak. Ez a macska kinézte magának a kutyánkat, egymásba szerettek és odaköltözött hozzánk. Kép
Ennek ellenére eleinte azért simogattam, de a méhszáj kinyílás óta, már csak ritkán és akkor is csak egy kézzel finoman (én meg dögönyözni szeretném Kép ) Szóval ez van. De ha nincs macska a közeletekben és jó alaposan kezet mostok akkor biztos nem ártanak a kutyák.

Bip, én még erről a légzésfigyelőről nem hallottam. Mindenki az Angel Care-ről és Baby Sense-ről beszél. Én személy szerint a Madarász kórházba akarok elmenni előadásra,és majd ott eldöntöm, hogy megveszem-e azt, amit ők ajánlanak. Az 35 ezer ft.

Julcsi ez a babakocsi csak ülős? Vagy van fekvős része is?

Csajok, ma nem tudok odamenni az Õrsre, mert megyek szemészetre, de a szülésfelkészítőn találkozunk!

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Bip, én még dolgozom, így én sem pihizek sokat. De vagy ez, vagy a jövő hetem az utolsó... Utána pihi és elkezdek bababoltokba járkálni én is.
Én azt hallottam, hogy az Álomvirág is jó, és nem is annyira drága. Még mi sem döntöttük el igazán, szeretnénk e. Ha igen, akkor szerintem nekünk Angelcare lesz. Az, amelyik a bébiőrzővel közösen van.
Mostanában azt is hallom, hogy az is jó, ha a csecsemősöktől megkérdezzük, mit kell tenni. Vagy a babadokitól.

Babacuccok még nem nagyon vannak. eddigi szerzeményeink: kaptuk egy babkocsit, vettünk egy kókuszmatracot, textilpelenkát, popsitörlőkendőt és 3 bodyt. Illetve kaptunk jópár rucit a babának. Kép Legalább ruhákra nem kell sokat költeni. De mi nagyrészt a babadiszkontban fogunk bevásárolni, már kinéztünk ott pár dolgot. Majd, ha már nem dolgozok...
Mikorra vagy pontosan kiírva????

Png?????

Puszi, Zsuzsi
mezsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! A babakocsit meg fogjuk venni.Kép Tegnap is megnéztem más boltokban is, de mindenhol ez volt a legjobb nekünk. Csak most Zsolti dolgozik, hétvégén is, meg jövő héten is, úgyhogy majd csak utána. Remélem addig még lesz belőle. Bár azt modták, hogy mivel elég új, nem nagyon ismerik még (2005-ös évjárat), úgyhogy lesz belőle, vagy rendelnek, az 1-2 hét.

A tegnapi napom arról szólt, hogy egész nap csak jártam a várost, egyik boltba be, a másikból ki. De tök jó helyeket fedeztem fel, diszkont áronKép! Vettem ágyneműket (nem huzatot, hanem rendes paplan, párna, rácsvédő, baldahin), lepedőket, kiscipőt, zoknit, sapit, orrszívót stb. Két baromi nagy szatyorral mentem haza, (mint egy hajléktalan), persze a bkv-n senki sem adta át a helyét, pedig már a kabát alatt is látszik. Vagyis bocsi, odafelé egy nő a metrón, de akkor még üres kézzel mentem, viszont nagyon jól esett. Kép

Nóri! Akkor majd ott találkozunk! Még én sem tudom, hogy indulok vagy innen indulok-e, mert lenne mára is egy kis járkálni valóm. Egyébként a kocsi teljesen vízszintesre dönthető, úgy hogy nem csak simán ül vagy fekszik, hanem közte még 3 fokozatot lehet állítani. A tolókor magasság is állítható és átfordítható, két irányból tolható, az első kerekek bolygósak és fékezhetők, a hátsók fékezhetők. Van hozzá lábszák és esővédő, súlya 10 kg. Biztos van még valami, de ezek a lényegesebbek. Kép És nekem nagyon tetszik is. Kép Most néztem hozzá ugyanolyan bébihordozót, azzal együtt is csak 39.900. Együtt olcsóbb persze.

Szerintetek érdemes venni mózest hozzá? Az 5.990 ft. Vagy ha van bébihordozó akkor felesleges. Mondjuk nekünk a hordozó sem olyan marha fontos, merthogy ugye nincs kocsink, de azért az mégis jó ha van. Pl Zsolti mondta, hogy majd abban viszi ki a focira "megmutatni" a fiúknak. Kép

Nancsika! Nem vagyok benne biztos, hogy jó lesz-e nekem. Most a 80-85-ösöket hordom (melyiket hogy számozzák). Ha "növök" is, szerintem csak kosárban. Valószínű, hogy a 90 akkor is sok lenne. De ha még pár hétig nem tudod eladni, akkor visszatérhetünk rá, addigra már látom, hogy hogy állok mell-ügyben. Azért köszi!Kép
Te jössz ma a felkészítőre?

Bip! Akkor veled meg találkozunk, ugye? Kép

Vera! Hogy visszafogytál! Kép Tök jó! Nagyon édes a picúr!Kép
Szerintem én biztos kérni fogok EDÁ-t! Mármint, ha fájni fog. Hát már miért ne fájna? Biztos, hogy baromira szenvedni fogok, úgyhogy én már most barátokozok a gondolattal, hogy inkább szúrjanak meg. Meg a doki is mondta, hogy mire odajutunk, hogy nyomni kell, addigra már érezni fogok mindent, illetve, ha már kevés lenne rá az idő, akkor eleve be sem adják már. Inkább abban reménykedek, hogy legyen még rá idő!

Azt egyébként ki dönti el, hogy lehet-e majd kapni vagy nem? Csak a doki? Mert mondjuk, ha ő még nincs bent, de én már kérnék, akkor azt mondják, hogy ok, vagy azt, hogy bocsi, majd ha itt lesz az orvosom és azt mondja, hogy mehet a dolog. Vagy telefonon "rendelhet" nekem egy adagot "kokót"? Vagy ilyenkor mi van?

Na puszi mindenkinek!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt nálatok. Szeretném megkérdezni van-e valaki köztetek aki Dr.Wiegandtnál fog szülni?
klimon
 
 


Timi! Akkor mi közel egyforma magasak vagyunk! Na jó, te nyertél 4 (vacak) centivel!Kép Viszont én is + 15 kilóval kezdtem a várandóságot, úgyhogy még ebben is hasonlítunk. Bár eddig 6,5 hónap alatt még csak 5,5 kilónál járok, de hát sok van még hátra. Azért remélem én sem szállok el!!!Kép
Tök jót nevettem ezen a henteses sztorin! Kép

Mircike! Hol vagy? Ugye próbálkozol a képekkel? Az is eszembe jutott, hogyha gondolod, elküldhetet nekem e-mailbe, és én felteszem. Nekem megnyílik a melléklet feltöltése. Persze csak ha akarod, nem élek vele vissza, csak feltöltöm, hogy lássák a csajok is. Kép

Zsuzsi! Te Dénessel jössz most?

Na, mára tényleg elkukulok, főzni is kellene, aztán meg még útrakelek "beszerezni".

Puszi! Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Klimon, én nála fogok!!!! KépKépKép Jövő héten megyek hozzá legközelebb vizsgálatra. Én nagyon, nagyon szeretem!!!! Mikorra vagy kiírva?

Julcsi, most sem jön Dénes. Szerintem majd csak az utolsóra jön, ha jön. Addig már tuti nem. Most nem, jövő héten sem ér rá, de azt szeretném, ha a hazamenetelre ő is jönne...

Hol van ez a fantasztikus bér?

Szerintem a mózeskosár nem fontos. Én klcsön fogok kapni arra az időre, amíg hazaviszem a kórházból. De szerintem utána azt nem nagyon fogjuk használni. de ki tudja???? Hordozó viszont szerintem mindenképp kell....

Zsuzsi
mezsu
 
 


Klimon, én nála fogok!!!! KépKépKép Jövő héten megyek hozzá legközelebb vizsgálatra. Én nagyon, nagyon szeretem!!!! Mikorra vagy kiírva?

Julcsi, most sem jön Dénes. Szerintem majd csak az utolsóra jön, ha jön. Addig már tuti nem. Most nem, jövő héten sem ér rá, de azt szeretném, ha a hazamenetelre ő is jönne...

Hol van ez a fantasztikus bolt?

Szerintem a mózeskosár nem fontos. Én klcsön fogok kapni arra az időre, amíg hazaviszem a kórházból. De szerintem utána azt nem nagyon fogjuk használni. de ki tudja???? Hordozó viszont szerintem mindenképp kell....

Zsuzsi
mezsu
 
 


Zsuzsi! NEm azt mondta a Judit a felkészítőn, hogy a KRESZ szerint nem lehet mózesben hazavinni (szállítani) a babát? Mert nem lehet jól bekötni vagy mit mondott.

Nekem sem jön Zsolti, szerintem jövő héten sem, bár az is császármetszés, ahova be sem engedik. Kép Viszont az utolsóra mindenképpen jó lenne, ha jönne, mert felét elfelejtem és majd nem tudom, mit kell csinálni, ha már otthon leszünkKépKépKép

Mi az a "fantasztikus bér"? Ezt nem értem!Kép

Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Sziasztok!

Julcsi a neten én is néztem babakocsit
hordozóval együtt csak 35 000.
Sport vagy mélykocsivá alakitható,a hordozó biztonságosan rögzíthető,súlya 14kg hordozóval együtt. Jótállás garancia
Nekem ez a kocsi teljesen meg fog felelni sokat ugyse fogom használni mert inkább autóval járok inkább a hordozó a fontos meg késöbb egy biztonságos gyerekülés. Nézegettem a 3 funkciós kocsikat de ahogy megláttam az árát egyböl elment a kedvem 100 000-től kezdődnek.
Ami a hordozót illeti úgy hallottam nem nagyon jo a baba gerincének. Nem tudom hogy tényleg igy van-e.Kép

yniki
 
 


Mezsu!

Én is nagyon szeretem, hozzá jártam lombikra is és nála fogok szülni is. Voltál már a magánrendelőjébe? 10 hetes vagyok, még nagyon messze hozzátok képest!
klimon
 
 


Szia Klimon!
Majdnem egyidősek vagyunk én most a 7. héten vagyok.Te is szeptemberre vagy kiirva?

yniki
 
 


Igen Yniki, szept.5-re.
klimon
 
 


Sziasztok!
Nem tudjátok véletlen, hogy mi lesz a mai téma a felkészítőn?! Jön valakinek a párja is ma?

Mi már megvettük a légzésfigyelőt, volt ismerős akinek már életet mentett...Ha megtehetitek szerintem szerezettek be egyet. Mi Agelcare-t vettünk, azt ajánlották legtöbben, de a sima változatát. Bébicsőszt külön vettünk (Tefal) mert állítólag sokkal jobban használható mint ami a légzésfigyelővel együtt van (csuklóra csatolható, rezeg,400m hatótávolság stb..).

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Persze megint nem ment el amit írtam... Kép

Julcsi, 1000 bocs, nem bért akartam kérdezni, hanem BOLTot. Kép KépKép Erről volt bennt szó, aztán szépen leírtam... Kép
Úgy látszik, mindenki párja csak az utolsó felkészítőre jön...
nem tudom, hogy lesz még a hazamenetel... Szerencsére mi nem lakunk olyan messze a Jánostól... Nem tudom...

Klimon, én is nagyon szeretem. A magánban eddig 2* voltam, mindig a kórházba hívott, ha lehetett. Így legalább pénzben sem volt olyan drága... Hanyadik sikerült????

Zsuzsi
mezsu
 
 


Sziasztok!
JulcsiKép
Köszönjük a bókot a Krisztián is tényleg nagyon édes de már sokkal nagyobb mint a képen majd megpróbálok feltenni egyet ami friss már 15 kiló és 100cm...és júniusban lesz három évesKép
Nálam az EDA úgy ment hogy a szülés ahogy haladt úgy mondta a doki hogy kérhetem és jött az anesztes és már benn is volt a kanül nagyon profin csinálták és a kitolásnál már nem volt gátló hatása és amikor varrtak akkor kaptam újra fájdalom csillapitót és nem éreztem semmit...Kép
Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam egyiknél sem ...sőt a saját lábamon mentem ki a szülőszobából a harmadik szülés után
üdv.Vera
Kép

Kép
Kép
vera70
 
 


Julcsi!
Ok! Lehet már van rá vevő...
Akkor majd a korházba talizunk.Kép Fogjatok nekem helyet.Kép

Szuvajdzsity!
Ma a szoptatás lesz a téma, ha igaz! hozzad apát is nyugodtan! Kép

Jah, és tegnap voltam dokibácsimnál.Kép Hétfőn mehetek első CTG-re!KépKépKépKépKép Tök izgi.Kép

Pusza!

Nancsi

Kép

Kép
nancsika
 
 


Köszi Nancsika! Én ma tuti megyek, apa még azt mondta, hogy meggondolja...!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Mezsu!
Ezért is kérdeztem,hogy tudjam mire kell felkészülnöm a magánba!Idáig én is mindíg a korházba voltam. Írnál egy számot, hogy mennyi?
Szülésről már faggatad, hogy menyiért válalja vagy másnál már érdeklődtél?
Nekünk ez a 4. lombik és volt egy fagyi akció is!
Nektek?
klimon
 
 


Sziasztok!
Hú volt pörgés ma is rendesen!
Reni, én is az AngelCare-t néztem ki, de azt ahol egyben van a légzésfigyelő és a babaörző. Miért is nem jó a kombinált? Miért vettetek külön Tefal bébicsőszt?

Julcsi, a császáros előadásra nem engedik be az apukákat? Miért?

Köszi
Judy

KépKép
judy1
 
 


Judy! Az előadásra beengedik az apukákat, persze! Csak majd élesben nem. Azért írtam azt, hogy annyira nem fontos, hogy ott legyen a felkészítőn, mert úgysem lát majd belőle semmit a műtőben. Bocsi, ha hülyén fogalmaztam.
Egyébként jól vagy? Minden rendben? Nem unatkozol? Miket csinálsz?

Bip! Nem láttunk! Ott voltál?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Sziasztok!
Nem voltam, pedig oda idultam, sajnos nem értem célt, mert az autóm megcsúszott, és felhajtottam egy padkára, durrdefekt a bal elsőn, és az első lökhárítóm is leszakadt. Telefonok, autómentő, szervíz, család pánikban. Nincs semmi bajom, abban a kanyarban álltak még 2-en ugyanígy, segítettek, meg minden. Szóval majd jövő héten, ezt meg majd bepótolom. Milyen volt egyébként?
Üdv. Bip
bip74
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok itt, és biztos sokszor írtatok már ilyesmiről, de elég nehéz lenne visszakeresni. Az orvosom miatt készülök a Jánosban szülni, eddig ő nagyon szimpatikus(dr. Kaszás Tibor, nem tudom ismeritek-e), viszont sok rosszat hallottam a kórházról. A csecsemősökről pl., de mivel nem először szülök, ezért legalább azt tudom, hogy kell szoptatni, pelenkázni stb.Viszont azt hallottam, hog csak egy egy ágyas szülőszoba van, a többiben pedig szakadt lepedővel vannak elválasztva a szülő nők. Azt is olvastam, hogy nem cserélik az ágyneműt, a látogatók meg ki-be járhatnak a kórteremben. Nektek van ilyesmiről tapasztalatotok?
Előre is köszi
kispus
 
 


Klimon, van e-mail címed???? (az enyém: zsuzs76@citromail.hu) Nekünk ő a 2. lombik 4 inszem után...

Kispus, mikorra vagy kiírva??? Hát, én sem akartam a Jánosban szülni... A csecsemősökről én sem hallottam sok jót... Mi járunk a felkészítőre, ott van egy nagyon kedves gyeden lévő szülésznő. Megnéztük a szülőszobát is, elég gáz a 3 ágyas, de mindenki azt mondja, hogy ezzel törődjünk a legkevésbé, úgysem fog ott érdekelni minket...

Bip, remélem, jól vagytok! Babóca hogy reagált???

Zsuzsi
mezsu
 
 


Szeptember 26-ra vagyok kiírva, úgyhogy van még időm szülésig.Te?
Hát igen arra mondjuk emlékszem, hogy az első szülésemnél sem érdekelt ki jön-megy, de azért akkor is gázul hangzik. Nem hiszem, hogy pont arra ne lenne pénz,hogy egy vékony gipszkarton vagy mittomén milyen falat felhúzzanak legalább.Csak gondolom nekik mindegy, hogy mennyire érzed méltóságod teljében maga szülés közben. Na mindegy...De köszi a választ. Te kinél szülsz?
kispus
 
 


Kispus, én április 11-re vagyok kiírva, és dr.Wiegandtnál. KépKépKép
Tényleg gáz a szülőszoba... Az egy ágyas egész jó, és a 3 ágyasból az utolsó ágy. De a többi! A vizsgáló, a másik két ágy... hát, bízzunk abban, hogy nem lesz semmilyen front, és nem lesz zsúfoltság a szülőszobában...
Én jobban félek a csecsemősöktől... Állítólag nagyon, nagyon sok múlik rajtuk...

Lányok, azt kellene megkérdezni kedden, hogy esetleg a kórtermeket nem lehetne e megnézni. Persze csak az üreseket. Vagy ezt biztos nem engedik meg??? Vagy majd ha megyünk ctg-re?

Bip, hát, nem is tudom, milyen volt. Nagyon sok újdonságot és érdekeset hallottunk. Én legalábbis mindenképp. Csak az a videó utána... Hát, lehet, hogy mégis prűdebb vagyok, mint gondoltam...

Png???????

Puszi, Zsuzsi
mezsu
 
 


Sziasztok!

Julcsi, most, hogy visszaolvastam a dolgokat,láttam, hogy írtad, hogy 10 kg a babakocsi. Az nem sok? Nekem fogalmam sincs mennyinek kell lennie, de így elsőre soknak tűnik a 10 kg plusz benne a gyerek.

Bip, szerencse, hogy csak defekted lett.Kerestünk tegnap, de már azt hittem ennyire hülye vagyok, hogy nem ismerlek újra meg.

Kispus, Te hol szültél először? Csak mert én akárhány kórházról hallok ott mind a függönyös elválasztás a "menő". A nővérem a péterfiben szült és ott is ez volt, sőt ő még beszélgetett is a mellette vajúdó nővel. Csak akkor húzták el a függönyt, amikor tényleg szült. Remélem ennél a "mi" Jánosunk azért jobb. Egyébként nem nagyon panaszkodnak a már szült lányok úgyhogy bizakodhatunk. Kép

Tényleg Judy, hogy vagy? Bírod a fekvést? még egy hét van hátra?

Zsuzsi, kár, hogy tegnap nem tudtunk beszélgetni. Képzeld ma reggel döntöttük el, hogy megvesszük a brendonos pelenkázókomódot. Nem akartunk ilyen drágát, de egy csomó bútoráruházban néztük és mindegyik alacsony és keskeny, úgyhogy nem éri meg. Ez meg tök jó magas, széles és legalább beváltjuk a pontokat. Kép

Ja, Julcsi még a helyátadásról jut eszembe, hogy múltkor voltunk egy cipőboltban, ahol én kardigánban voltam (nem is kabátban!),és leültem a puffra pihenni. Aztán kis idő múlva "megkértek" az eladók, hogy adjam át a helyem egy tizenéves cipőpróbáló lánykának. Hát átadtam....

Na, abbahagyom, este orvos után írok, hogy mi volt.

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok!
Elindultunk a felkészítőre, még apa is jött volna velem, de akkora dugó volt, hogy fél hatkor még a Margit hídon vánszorogtunk... Pedig nagyon szerettem volna menni... Mostmár tuti nem fogok tudni végigjárni egy teljes felkészítőt... Mi volt a téma?!


Judy1!
A Tefal bébicsőszt a csuklódra tudod erősíteni, nem kell mindég magaddalcipelni ha pl. kiugrasz az udvarba és nagy a hatótávolsága is! Az Angel Care egyben-t meg vinned kell magaddal, de biztos jó az is. Én mindég rohangálni fogok, mert nagy a kéró, nekem külön kényelmesebb lesz ha mindég a kezemen lehet és hallom azt is ha a légzésfigyelő riaszt.

Nóri8!
A Brendonos bútorokkal nagyon vigyázz! Mi az egész babaszobát ott vettük meg és eddig négyszer voltunk reklamáli annyira híbásak voltak az elemek és majdnem mindegyik bútorhoz hiányzott valami!!! Ha tudjátok akkor nézzétek át amikor megveszítek, hogy megvan-e minden hozzá és nem-e sérült valamelyik része!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Nóri, melyik komódot akarjátok megvenni??? Mi kiságyat néztünk ki ott. Ha jól emlékszem, 19.000 Ft-ba kerül ott... De nekem az tetszett a legjobban.
Tényleg kár, hogy nem beszélgettünk, de remélem, a jövő héten lesz rá időnk.
Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a dokinál!!!!! KépKépKép

Reni, tényleg ennyire "rosszak" azok a bútorok???

Mi szerintem az angelcare légzésfigyelőt vesszük meg. nekünk csak egy nagyon pici lakásunk van...

zsuzsi
mezsu
 
 


Kispus!

Korábban én is a Kaszáshoz jártam, de most a Wiegandthoz, sajnos sokszor voltam a János nőgyógyászati részén. A nővérek tündériek, de úgy tudom a szülészeten is, ez náluk követelmény, ha a lepedőt ki akarod cseréltetni, minden szó nélkül megteszik. Szerintem nem lesz semmi gond!!!
Mezsu: írtam mailt!
klimon
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérző válaszokat. Nagyon vigyázzatok magatokra ebben az időben, de tényleg, nagyon csúszik az út..

Mezsu: a baba jól viselte, hála az égnek nem stresszeltem be magam, elég nyugis voltam, majd a szervíz számlán fogok inkább kiborulni.. :-(
Egy kicsit aktívabb volt a kelleténél a babus, de egyébként nincs gáz :-)

Milyen video volt a végén? Mi akasztott ki titeket ennyire?

Légzésfigyelő ügyben én azt hallottam, hogy annál jobb, minél nagyobb azérzékelő felület. A magyar Álomvirág állítólag azért jó, mert 3db érzékelőpárnája van, és nyugodtan használható a 6cm vastag kókuszmatrac alatta is. Hát én ennyit tudok, de ha a szakértők azt mondják, hogy az Angelcare a jó, akkor hiszek nekik.

Üdv: Bip
bip74
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?