Új privát üzeneted érkezett!

Barikám drukkolok nagyon!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Bari!! ++++
Kriszto, várunk a hírekhez és gratula a csodátokhoz!!! :) +++

Agnyesem: csak vérvétel volt, korábbi és új fertőzésre, nem volt meglepi az eredmény, mert nagyon nagy herpesz volt a számon. Semmi okosat nem tudtam meg, csak azt, hogy az első 8 hétben ez veszélyes a babára, de nincs rá ellenszer, se oltás, csak a Zovirax, a tünetek enyhítésére. Egyébként a terhesség maga is kihozhatja, nekem januárban is volt, amikor 12 hetes terhes voltam. Előtte évekig semmi. Szóval annyi, hogy ezt a fertőzést most számokban is láttam, és van esély rá, hogy ez is okozhatta a mostani bajt.
Meg persze még ezer más, úgysem fog kiderülni.

Puszi mindenkinek, BARIIIII, már biztosan babás vagy :):)!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

BARIIII!!!!nagyon várjuk a híreket remélem már így vagy úgy megvannak a fiukák. Nagyon szorítok már nagyon vártam a híreket. Mosom a babaülést:)pusszDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 

 
 

Lányok! írtam neki: a férjétől jött ennyi: "A babák jól vannak, Borinál volt némi komplikáció" amint tudom, hogy minden rendben van írok, biztos írnak még, mert érdeklődöm nagyon-nagyon. Jaj, lányok most itt bőgök....

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Remélem, hogy minden rendben van, gyakrabban jöttem kukkantani, vannak-e hírek, de az szuper, hogy a babák jól vannak. Remélem, hogy Barinknál is minden rendben! Várunk Kriszto :)
zzafir75
 
 


Szuper hírek! Reméljük, Barikánál is hamarosan minden rendben lesz!
Köszönjük a híreket, Kriszto!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Kriszto nagyon köszönjük a híreket és minden újabb híreket nagyon várunk. Puszilunk mindenkit ha beszélsz vagy írsz!!!Hajrá Bari minden oké már megvannak a fiúk neked is rendben kell lenned!!!!Nagyon szurkolok!!nagy ölelésDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Írt az újdonsült apuka: Barika igen sok vért vesztett, így kapott plazmát és kap még vért, de már jobban van. megfigyelés alatt. Holnap reméli többet tud mondani. szóval a lényeg,hogy jobban van, és nagyon-nagyon nagy erőt neki és mielőbbi talpra állást, hogy mehessen babázni!

Holnap jövök, mindenkinek puszi

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


akkor további drukkok mennek Barikánknak!!!Azért még írj ha tudsz valamit pussz...

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Csatlakozom, további drukkok Barikának!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, mindenkit szeretettel üdvözlök.
Nagy dilemma előtt állok, ezért szeretném a segítségeteket kérni. A Kaáliban kezdtünk, aztán sikertelen lombik kezelés után a Ciris-ben kötöttem ki, Vass dokinál. Ő hiszteroszkópiás műtétet javasol a következő hormonkezelés előtt. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki közöttetek, akit a Vass doki műtött már, és milyen tapasztalatai vannak?
zsuzso2012
Dunaújváros
 
 


Barimama gratula aztán ha már minden oké várjuk a részletes beszámolót és a méreteket!!

pusziDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Barikám,

Nagyon örülök, és sok-sok boldogságot kívánok Neked és "népes kis családodnak".
Gratulálok, nagyon ügyes voltál végig!

Sok puszi

Babácska
babácska82
 
 


Bari, gratulálok, és szorítok, h holnap már boldogan babázhass! Sok erőt küldök, és várunk nagyon a beszámolóval! :)

Bodzássüti +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Régen voltam, tegnap gyorsan sikerült végigfutnom a fórumot, de írni sajnos már nem tudtam. Az ünnepek alatt semmire sem volt idő, rokonoztunk, rohangáltunk, így utólag kívánok mindenkinek babás boldog Újévet! Stefi december 10 óta áll, most már lépeget is fal mentén, meg bárhol, ahol tud kapaszkodni. Nagyon kis ügyes, már esni is egész jól tud, illetve néha ügyesen leül már, ha elfárad az állásba. Aludni viszont napközben nem nagyon tud. Átlagosan kétszer 20 percet szundizik, ami neki és nekem is nagyon kevés. Szóval minden percem leköti, de most úgy érzem, azért normalizálódik lassan a helyzet, kezdi megszokni az új tudományát, így talán nemsokára újra tud majd napközben is pihenni. Most azért van időm írni, mert Miksi délelőtt belázasodott (a rokongyerekek karácsonykor mind átestek vmi víruson, és amikor már pont elhittük, h megúsztuk, kiderült, h nem :( ), aztán estére feljebb is ment a láza (38,7 volt a max.), így most virrasztok, mert nemsokára kap még egy kúpot, remélem, ezzel kihúzzuk reggelig, holnap pedig már kifele megyünk a kórból. Én nem vagyok egy lázas típus, így ez a 38 fok körüli láz is 100 fokosnak tűnik nekem, olyan forrónak érzem a "kis" testét (8800gramm!, nagyfiú), szóval megvisel, pedig amúgy tkp. minden rendben, játszogatott, nevetgélt, csak az egyszer mért 38,7-kor volt egy kicsit elcsigázottabb. Remélem, gyorsan túl leszünk rajta, és Stefi is ügyesen veszi majd az akadályt (a dokink 2-3 napot adott, h ő is beleessen). azért igyekszem majd szépen visszacsatlakozni hozzátok, de ha nem is tudok írni, sokat gondolok rátok, így volt ez az ünnepek alatt is.

p, jó éjt, Barinak ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


Zafír, nekem az orromban szokott herpesz "nőni". 10 hetes voltam a babákkal mikor ki is jött, a terhesség hozta ki vszínüleg, mert egyébként csak betegségekkel jelentkezik. Én is nagyon aggódtam, h minden rendben lesz-e, szerencsére nem okozott gondot. Egyébként nekem 4 éve van herpeszem, de azóta azért meglehetősen gyakran jelentkezik, és elég nagyok, bár legalább az én esetemben nem látszik, de annál kellemetlenebb :evil:. Nem tudom, mit lehet vele kezdeni a terhesség első heteiben, de annyira utálom, h a legkomolyabb herpeszűző bűbájokkal foglak védeni legközelebb, amiket addigra felkutatok mind.
p
oroszagár
 
 


Barika! Remélem már egyre jobban vagy! Isten hozta a fiúkat!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bodzássüti! Drukk mára!++++++++ Nem jött át a privi,elküldöd majd még1x? Kösz!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok! csak egy gyors bekukk:

Este beszéltem Barival: fáradt és elesett volt a hangja. A helyzethez képest jól van. egészen biztos vagyok benne, hogy amint tud jön, mert természetesen az egyik kérdése felém az volt, hogy mindenről tájékoztattalak-e Titeket és a másik topikot ahová még " tartozik". Szóval jönni fog hamar és elmesél majd mindent. A babák 2750 és 2850 körül vannak, de majd pontosabban tőle, 49 és 50 cm-esek. És minden ok velük!

Zafír! köszönöm, a csodababa-gratulációt,csak még halkan, ma megyünk kukucskára!
:wink: izgulunk ám rendesen ismét!

Mindenkinek szép napot, ebben a nem túl csodás időben!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Sziasztok!


Kriszto! Köszönjük a helyzetjelentést, Barikának mielőbbi erősödést kívánunk! (és akkor csak zárójelben és halkan gratulálok Neked)

Agnyes!
Nem tudom, nekem ez a privi dolog nem megy, úgyhogy írom itt, végülis nincs benne titok: Bp. I. ker Fő utca, Aphrodité kozmetika, Borszéki Ágota talpmasszázs.

A mai eredményem: méhnyálkahártya nagyon halavány, vékonyka, tüszőből van 8-10 db, megemeltük a Puregon adagot, és hajrá, következő UH pénteken lesz.

Ölelés mindenkinek

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nagyon drukkolok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bari, nagyon erős vagy, gyorsan minden rendbejön biztos! Nagyon szép méretek! Nagyon örülök nektek, drukkolok, h mihamarabb otthon lehessetek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

p
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Barika, nagyon szép babócák, megcsodáltam a képet, remélem, hogy jobban vagy!
Kriszto, köszönjük a híreket, izgultunk ám rendesen!
Neked halk drukkok mára, biztosan minden rendben lesz, muszáj! Én aztán megértem az izgalmat, olyan jó ilyenkor minden apró kis hír a babócáról :) ++++
Bodzássüti, drukkkkkkkközön!!!
Agár, Miksának jobbulást! Babasimik!

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Isten hozta Baribabákat a ngyvilágban:))))

Kivánok a mamának jó egészséget, mielőbbi gyógyulást, a kisfiuknak sok-sok finom tejcit.
erikam75
Budaörs
 
 


Bodza: én holnap megyek vizsgalatra , pont elkeruljuk egymast. De lehet hogy egyutt fekszunk majd. Vörös bor jo a nyalkahartya novesztesre es a mehpempo :) is. Probaltad mar?

Megy a tuszonoveszto mehnyalkahartya vastagito drukk :))) es pozitiv biorezonancias energia, meg a tavnovesztes, es gyogyitas dr Jurij Volkov utan szabadon.
Jo lesz?????

Majd kerek belole vissza januar kozepe fele, konkreatan a mutoasztalon :)
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!


Köszönöm a trükköket, majd ma rábukom egy kis vörösborra a méhpempőt tudtam, eddig mindig szedtem, de most éppen elfogyott, tegnap tudtam csak pótolni. Remélem, hogy hat is....

sajnos az előbb megint láttam, hogy van pecsételés:(

Basszus, eddig ezzel soha nem volt gondom, mindig dicséretet kaptam...

Köszönöm a drukkokat és távgyógyítást, igérem, hogy viszonzom...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Barikával: a fiúk csodaszépek és jól vannak, azt hiszem Zalánra mondta, hogy ma durci volt délelőtt :D :D
Ő is jobban van, a tegnapihoz képest a hangja sokkal megnyugtatóbb volt, nincs még ereje teljében, DE jól van!
Már felkelt, felült többször, volt már mosakodni, hasonlók, de nem egy leányálom, de szépen lassan megy, menni fog neki!!!
Jó volt hallani, hogy jobban van.

pusza mindenkinek!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Szuper hírek!

köszönjük!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az intézetből. A helyzet a következő: 4 mm méhnyálkahártya, 6 tüsző (hogy hová lett ebből kettő azt nem tudom, mert tegnapelőtt még mintha annyi lett volna)
A puregon adagot visszavettük kicsit, kapok viszont még menopurt is.

Apropó menopur: kapott itt közületek valaki abból? milyen tűvel célszerű csinálni? a vékony inzulinos tűvel az a gond, hogy nem ér bele az üvegcse aljába. Milyen trükkök vannak erre? Megküzdöttem vele, de azonnal levágtam az ujjamat, amikor az ampullával küzdöttem.

Agár! Remélem, hogy Miksi már jobban van és nem terjed át ugyanez a vírus Stefire is, na meg rátok....

Era! Mi a helyzet? mi történt tegnap?

Barikám! Gondolom, még nem olvasol bennünket, de szorítunk ezerrel, hogy minél előbb szabadulhassatok!

Kriszto! Mi újság csodababával?

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Képzeljétek csoda történt, nem látott petevezető gyulladást, semmit :) Teljesen egészséges a petevezetőm úgy néz ki, ugyhogy nem lesz lapar csak hisztero, mert a polipom ott terpeszkedik meg mindig.

Nagyon boldog vagyok, hogy a kombinalt mutetet meguszom, szeritem ez reszben a caly teanak, reszben a biomagnak, meg a testgyetyának köszönhető, hogy lement a gyulladás, ennek en nagyon orulok. persze dokinak nem mertem mondani, hogy mit ossze vajakoskodtam, hogy ilyen szep legyen a petefeszkem, mert kinevetett volna, gondolom o nemigen hisz a termeszetgyogyaszatban:))))

A hiszterot Vas doki csinalja, január 20 korul, ugyhogy lehet hogy talalkozunk.

A mehnyalkahartya az eleg ha 8-9 mmes en ugy tudom, azzal mar siman lehet terhesnek lenni, en adok neked az enyembol egy kicsit, tegnap 12-es volt. A voros bor tenyleg jo, de csak a voros, meg a mehpempo is, es a ciklus elso feleben a cickafarkfű tea, de csak az elso feleben aztana palastfuvet kell inni, en mindig iszom a cickafarkat az elso 14 nap alatt, a palastfut azt altalaban el szoktam felejteni, mert olyan sz...r ize van. Te most hanyadik ciklusnapon vagy?

Valaki kerdezte a hiszterot Vass dokinal: na nekem pont ez lesz, nagy szuksegem van ra, nekem nincs ketsegem, hogy csak olyan beavatkozast vegeznek el, ami feltetlenul indokolt, tegnap o beszelt le a laparoszkopiarol, mert nem indokolja jelen allas szerint semmi. A ket skiertelen lombik miatt meg nem csinalnak automatikusan egy lapart, hogy megnezzek mi a helyzet odabenn, remelem semmi koros:))))

Szoval viragos jo kedvem van mostansag, en mar mennek a kes ala, de sajna varnom kell a kovetkezo mensiig.

Barinak mielobbi felgyogyulast, piciknek sok-sok tejcit, jo egeszseget mindannyiuknak.

Bodza: neked van egyedul lombikod folyamatban, vagy van mas lany is, akivel fej fej mellett haladtok????
Eleg nagy uresseg van a Cirisben nem?
Mondjuk nem banom, de vannak rajtunk kivul is betegek?
erikam75
Budaörs
 
 


Bodza, drukkolok neked! Mi is a cél most? Bocsánat, de elvesztettem a fonalat.

Era: ez tök jó hír! Mikor legelőször voltam Vass dokinál, akkor nekem is azt mondta, hogy a petevezetékeim be vannak gyulladva, és én is gyorsan elkezdtem gyógynövényekkel kezelni (körömvirág és cicka keverék) - kíváncsi leszek, hogy mit lát hétfőn!

Annyira izgatott vagyok a hétfő miatt, mintha már bármi is kezdődne. :-) Holott csak a leleteinket fogja kiértékelni :-) De szerintem most fog eldőlni, hogy inszem v. lombik és gondolom az is, hogy mikor kezdhetünk :-) :-) :-)
Amikor eldől, hogy melyik párnak mi a megoldás, akkor utána milyen gyorsan szokott belekezdeni a programokba? (akár lombik, akár inszem) Köszi :-)
szivi77
 
 


Sziasztok,

Bodzássüti, drukkolok!!! Hajrá tüszőcskék! Próbáltad már két tűvel? Egy a felszíváshoz, jó nagy (a legnagyobb), aztán a fecsin csere inzulinosra, én így emlékszem. Remélem, hogy tudtam segíteni. +++

Era, szuper hírek, hajrá! +++

Szivi, szerintem nincs sok várakozás, ha minden lelet megvan, akkor akár a következő ciklusban már kezdhettek is.

Agnyesem, mi újság, rég jártál felénk?

Barikám, remélem, hogy jól vagytok, és ha Te nem is jössz, Kriszto hoz híreket. Apropó, Krisztó - olvastam a jó híreket, szuper, és halkan örömködök :)

Anyukák, mi újság? Milyen volt a nagy-babás-karácsony?

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!


Era! Köszi a tippeket! Most már szerintem nem lesz gond a méhnyálkahártyával, mert elkezdődött a növögetés:) Azért a méhpempő és a vörösbor megy tovább:) a teákat ismerem, de erre nem visz rá a lélek, tényleg borzalmas íze van...

Szerintem Neked csak szerencséd volt a Cirisben, hogy kevesen voltak, amikor én voltam a héten kétszer is, akkora nyüzsi volt, hogy csak na. Előtte egyszer én is kifogtam egy nyugisabb napot, meg is jegyeztem Mártának, de mondta, hogy vannak bizonyos napok, amikor több a beavatkozás és kevesebb a páciens, más napokon meg többen vannak az ambulancián... Én pont az ellenkezőjét mondtam Mártának, hogy elég szomorú, hogy ilyen sokan szorulnak az ő segítségükre...

Szuper híreid vannak, éljen az eltűnt polip:)
Ja, szerintem itt a fórumon most éppen nincs senki, aki aktivan benne van a lombikban....

Szivi! Köszi a drukkokat! nekem most még a tüszőnövesztés fázisa van, a tervek szerint jövő hét pénteken lesz a leszívás.

Szerintem, ha nálatok minden eredmény megvan, és minden oké, tényleg úgy van, ahogy Zafír mondja - akár jövő ciklusban indulhattok is.

Zafír! Köszi a tippeket, vettem újabb tűket, majd azzal próbálkozom. Sajna úgy látom, hogy amit kaptam egy picit vastag lesz, de majd valahogy megküzdök vele. Most kezdem csak a puregont értékelni:)
Ez a menopur egy kicsit komplikált, nem? Ezek szerint Krisztonak lehet gratulálni?

Nálatok most mik a hírek, tervek?


Voltam pénteken kineziológusnál, azt mondta, nem kell többet mennem, de én erősködtem egy kicsit és így majd beültetés után fogja egy kicsit a stressz-szintemet csökkenteni. Beültetéskor pedig azt ígérte, hogy küld pozitív energiákat, csak meg kell mondanom, hogy pontosan hol, mikor zajlik a transzfer. Nem tudom, hogy ebben higgyjek-e, vagy sem, de egy kis plussz energia nem árthat:))

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszönöm a választ, drukkolok Neked.
zsuzso2012
Dunaújváros
 
 


ha gondolod en is kuldok, nekem a helyet nem kell mondani, csak az idopontot, ha az ima is tud hatni, akkor ez miert ne tudna, eljen a biorezonancia :)))))

nem a polip tunt el, mert az nem tud eltunni sajnos, hanem a begyulladt petevezeto nezett most ki egeszsegesnek, szoval lehuzodott a gyulladas ugy nez ki, ezert csak hisztero lesz valamikor ket heten belul, kovetkezo mensi utan par nappal, mar nagyon varom, Vass doki fogja csinalni, ennek mondjuk orulok, remelem ugyes lesz. A hisztero nem olyan komoly tortenet, azt hiszem, mint a lapar.

jovo heten mar leszivas, olyan hamar? Hany napos stimut csialnak nalad? NEked bevalt a kineziologus? En meg ott eppen nem voltam, de gondoltam, hogy elmegyek, mert egyenlore erre meg nem koltottem a penzem ,egyeb altero dolgokon mar tul vagyok:))))

Ha minden rendben es nem kell mutet, akkor csak rajtad mulik, hogy mikor fogsz kezdeni, itt nincs varolista:)))
Ha azonban valamilyen mutet indokolt, akkor az mindenkeppen par honapos csuszast jelent.

Az inszem akkor van ha te egeszseges vagy es a parod katonaival sincs gond, ha van akkor csak lombik johet szoba. Ha nalad van elzarodott petevezetek akkor szinten csak lombik johet szoba, egyebkent meg a maganintezmenyekben is szoktak javasolni az inszemet, mert joval kevesebb terheles a noi szervezet szamara, ezt en sajat tapasztalatbol tudom, van akinek mar ket gyereke is van ket inszembol. Nalam sajna nem sok eredmenye volt , ketto nulla az inszem javara, de ez nem iranyado mindenki maskeppen fogekony. Ha felajanljak az inszemet szerintem erdemes belevagni elso korben, mert lehet hogy szerencsed lesz. Han nem jok az eredmenyek akkor meg ugysincs valasztasi lehetoseged.
erikam75
Budaörs
 
 


Bodza: hadd kérdezzem meg tőled, hogy ugye a stimu alatt az ember lánya sok (nagy) tüszőt növeszt, és én már egynél is nagyon szoktam érezni, hogy érik a pete, akkor ennyinél te ezt hogy éled meg? Nem fáj? Bocs, ha hülye a kérdés..... :oops:

Era: nekem volt laparoszkópiás műtétem még 2000-ben (petefészek ciszta eltávolítás), és az szerintem komoly beavatkozásnak számít (altatás, hasadat felfújják gázzal, hogy hozzáférjenek a szerveidhez, de villámgyors felépülés. A mókás része az, amikor a gáz jön kifelé és FELFELÉ jön, vagyis egy pár napig mindig szúr valahol :-) legalább is nekem is volt. Hisztero-val mit néznek? Valahol mintha azt olvastam volna, hogy lombik előtt benéznek, hogy minden OK legyen a méh belső felszínével..... akkor viszont lehet nekem is lesz.. na mindegy.

Lányok, köszönöm szépen az infókat! Amiatt gondoltam volna még várakozást, hogy mondjuk apát elküldik andrológushoz, hogy megmondják mitől lett rossz az eredmény, esetleg elkezdik kezelgetni, stb. Megmondom őszintén, nem szeretnék sokat várni - nagyon-nagyon-nagyon szeretnék a idén szülni :-) :oops:
Tegnap lebontottam a karácsony fát és elmerengtem egy picit, hogy a következőt lehet, hogy már nem egyedül fogom bontani..... :oops: :-) Azért egy pár másodpercre elvesztettem a kapcsolatot a valósággal!! hihi :-)

Szép vasárnapot mindenkinek!
szivi77
 
 


Sziasztok!


Era! Köszi előre is az energiát, majd mondom az időpontot:))
Bocsi, akkor félreértettem a dolgot. (nekem egyébként volt hiszter-lapar kombóm, mint utóbb kiderült, nem volt polip, pedig úgy látszott. Most idén nyár végén is úgy tűnt, hogy esetleg van valami, de a kövi UH-n már nem látszott, úgyhogy el tud az tűnni - persze lehet, hogy ott sem volt:))) Azt kell, hogy mondjam, hogy ez a kombinált dolog sem volt egy nagy kaland, amikor másnap mentünk hazafelé, még rossz volt a kocsiban ülni, de másnap már nem volt semmi gondom. Mondjuk amikor két nap múlva mentem vissza, az intézetben kicsit csodálkoztak rajtam, hogy túl jól vagyok.:)


Nekem long protokoll van, ez 1 hónap fogigátló és kb. 14-16 nap stimu - ez attól is függ, hogy hogyan nőnek a tüszők.

Fogalmam sincs, hogy bevált-e a kineziológus. Hogy őszinte legyek, azt sem tudom eldönteni, hogy higgyjek-e benne, vagy sem. Az megnyugtatott, hogy azt mondják, akkor is működik, ha nem hiszel benne. Azt elmondhatom, hogy nyugodtabb és derűsebb vagyok azóta, csak pillanatokra veszítem el a hitemet. Persze mindenkinek más a gondja, az enyém az, hogy a beültetés után kb egy héttel elfogy a türelmem és szorongani kezdek, bepánikolok, hogy nem sikerült. Ez részben rosszat tesz a babának, részben pedig saját magamnak is, mármint ha sikerült, ha nem, akkor is csinálok magamnak egy pocsék hetet. A természetgyógyász állítja, hogy ezért nem sikerült a múltkor sem.

Szivi! Nálunk elég gyenge a párom eredménye, kellett mennie konzultációra Erdei doktornőhöz, de nem kapott semmilyen kezelést. Szerintem, ha nem találnak valami olyan dolgot, ami mondjuk gyulladásra vagy ilyesmire utal, nem törődnek vele, mert amúgy sem biztos, hogy tudnak rajta javítani.

Ami a tüszők érését illeti, én nem mindig szoktam érezni normálban, néha igen, de nem visel meg. A stimu alatt az utolsó egy-két napban van olyan érzésem, mintha kövek lennének a hasamban, de addig nem. De hozzáteszem, hogy engem nem szokott megviselni a stimu. Semmi olyat nem érzek, amit szoktak mondani: hangulatváltozás, sírhatnék, hiszti, ilyesmi, nekem csak a fejem fáj és időnként hőhullámaim vannak. DE fájni egyáltalán nem fáj:)

Ne aggódj, a stimu egyáltalán nem olyan gáz, mint amilyennel rémisztgetik az ember lányát. Nagyon sokban hozzáállás kérdése is: az ismerősöknél azt látom, hogy aki mindenből nagy ügyet csinál az ebből is, aki meg nem, az ebből sem.
Persze a túlstimu az más, de nálam ilyen nem történt, nem is vagyok rá hajlamos, ált. lórugásnyi adagokat kapok.

Megyek és megküzdök a menopurral.

Ölelés mindenkinek

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti! Mi volt ma az uh-n?

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szia Agnyes!

A mai állás: 8 tüsző és 8 mm endometrium:)

A leszívás valószínűleg pénteken lesz, esetleg átcsúszik hétfőre. De a péntek a valószínűbb.

Nálad mi a helyzet? Régen jártál már itt...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!


Era! Köszi előre is az energiát, majd mondom az időpontot:))
Bocsi, akkor félreértettem a dolgot. (nekem egyébként volt hiszter-lapar kombóm, mint utóbb kiderült, nem volt polip, pedig úgy látszott. Most idén nyár végén is úgy tűnt, hogy esetleg van valami, de a kövi UH-n már nem látszott, úgyhogy el tud az tűnni - persze lehet, hogy ott sem volt:))) Azt kell, hogy mondjam, hogy ez a kombinált dolog sem volt egy nagy kaland, amikor másnap mentünk hazafelé, még rossz volt a kocsiban ülni, de másnap már nem volt semmi gondom. Mondjuk amikor két nap múlva mentem vissza, az intézetben kicsit csodálkoztak rajtam, hogy túl jól vagyok.:)


Nekem long protokoll van, ez 1 hónap fogigátló és kb. 14-16 nap stimu - ez attól is függ, hogy hogyan nőnek a tüszők.

Fogalmam sincs, hogy bevált-e a kineziológus. Hogy őszinte legyek, azt sem tudom eldönteni, hogy higgyjek-e benne, vagy sem. Az megnyugtatott, hogy azt mondják, akkor is működik, ha nem hiszel benne. Azt elmondhatom, hogy nyugodtabb és derűsebb vagyok azóta, csak pillanatokra veszítem el a hitemet. Persze mindenkinek más a gondja, az enyém az, hogy a beültetés után kb egy héttel elfogy a türelmem és szorongani kezdek, bepánikolok, hogy nem sikerült. Ez részben rosszat tesz a babának, részben pedig saját magamnak is, mármint ha sikerült, ha nem, akkor is csinálok magamnak egy pocsék hetet. A természetgyógyász állítja, hogy ezért nem sikerült a múltkor sem.

Szivi! Nálunk elég gyenge a párom eredménye, kellett mennie konzultációra Erdei doktornőhöz, de nem kapott semmilyen kezelést. Szerintem, ha nem találnak valami olyan dolgot, ami mondjuk gyulladásra vagy ilyesmire utal, nem törődnek vele, mert amúgy sem biztos, hogy tudnak rajta javítani.

Ami a tüszők érését illeti, én nem mindig szoktam érezni normálban, néha igen, de nem visel meg. A stimu alatt az utolsó egy-két napban van olyan érzésem, mintha kövek lennének a hasamban, de addig nem. De hozzáteszem, hogy engem nem szokott megviselni a stimu. Semmi olyat nem érzek, amit szoktak mondani: hangulatváltozás, sírhatnék, hiszti, ilyesmi, nekem csak a fejem fáj és időnként hőhullámaim vannak. DE fájni egyáltalán nem fáj:)

Ne aggódj, a stimu egyáltalán nem olyan gáz, mint amilyennel rémisztgetik az ember lányát. Nagyon sokban hozzáállás kérdése is: az ismerősöknél azt látom, hogy aki mindenből nagy ügyet csinál az ebből is, aki meg nem, az ebből sem.
Persze a túlstimu az más, de nálam ilyen nem történt, nem is vagyok rá hajlamos, ált. lórugásnyi adagokat kapok.

Megyek és megküzdök a menopurral.

Ölelés mindenkinek

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Nahát, benéztem és látom, hogy valahogyan ide varázsolódott újra a kommentem....

bocsánat

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


sziasztok!

Olvaslak ám titeket csak a kicsik kúsznak másznak és nem hajlandóak egyszerre aludni szóval 1 percem sincsen:(de azért amikor tudok majd írok még. Drukkok mennek+++++figyelek ám csak hát elég sűrűek a napok. Süti áll ám a meghívásom bármikor felénk jársz. Priviben elküldöm a számomat és akkor rám csöröghetsz ha gondolod.Ja és üzenem a fb-on Baribabák gyönyörűek!!!!!Még 1x gratula Baricsaládnak!!!!!!!

puszi mindenkinek Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Dóri!

Köszi szépen a privit, remélem a választ is megkapod (ez nem mindig szokott nekem sikerülni).

Részvétem a kialvatlanság miatt:(

Köszi a meghívást! Miután a mintát is Rólatok vettem le, szuper lenne, ha a gyakorlatot is Nálatok lehetne elsajátítani:)))

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Bodzássüti, drukkolok!!! Bevált a két tű?
Nálunk semmi extra, pihi orvosi utasításra :(
Krisztóról csak annyit tudok, hogy minden rendben van náluk, szépen fejlődik a babóca, a másik topikon írta, olyan jó, hogy van végre egy igazi csoda!

Barikám, biztosan nagyon lefoglalnak az ikrek, gyönyörűek, azért majd várunk, ha lesz kis időd, gyere és mesélj, addig meg gyönyörködünk a képekben!

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Szia Süti !


8 tüsző és 8 mm endometrium, nagyon szép , gratulalok, akkor a mnyh teljesen rendben, akar mar ultetni is lehetne ilyen vastagba, segitett a mehpempo es a bor?

a 8 tuszo is nagyon szep szam, csak igy tovabb, pentek mar majdnem itt van, kezd izgi lenni a szitu. Gondolunk rad es drukkolunk, hogy a sok szep tuszoben sok szep sejtecske, majd embrio legyen.

Elozoleg blasztokat ultettek be neked?
Nekem szerintem 20 korul lesz a mutetem ,lehet hogy pont kerüljök egymást megint, nalad beulti jovo het kozepen varhato?
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Zafír! Köszi szépen, a két tűvel és tegnap Gabi segítségével sikerült a dolog:) Krisztonak akkor most már hangosabb gratula!
Meddig tart a pihenés? Utána mik a lépések?

Era! Köszi a bókot:) nem tudom mi használt, de a lényeg, hogy most oké:) Persze megvolt a méhpempő és a vörösbor is, na meg a nagyobb dózis puregon+menopur. Ezek közül bármi használhatott, de hogy őszinte legyek, nekem mindegy, melyik:)

Eddig két lombik volt, az elsőnél több petesejt volt, asszem 10 körül, azokból blaszto lett, a múltkor kevesebb lett (talán éppen ugyanígy), akkor 3. napos transzfer volt, úgyhogy most is inkább erre számítok.

Így a 20-a körüli műtétnél tényleg éppen elkerüljük egymást. Nem baj, így jobban tudunk drukkolni egymásnak:)))

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

A mai állás szerint a péntek kérdőjeles, a hormon eredménytől függ, hogy csúszunk-e egy-két napot.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Bodzássüti, drukkolok! Mikor kapod meg a hormoneredményt?
Nálunk most 2 hónap kötelező pihi, aztán nem igazán tudom még, hogy hogyan tovább? Hová és kihez menjek? Lombikos dokihoz vagy maradjak a saját nődokimnál, egyenlőre teljesen tanácstalan vagyok :(

Agnyes, küldök majd egy privit.

Barikáról tudtok valamit? Biztosan lekötik a fiúk.

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajszik!

Először is köszönöm mindenkinek a szorítást gratulációt!
Krisztokám, neked külön köszönet itt is a tájékoztatásért ;)

Szóóóval: 3-án világra jöttek a mi kis szerelmeink. Sajnos nekem sem volt komplikáció mentes a szülés...
Hajnalban elfolyt a magzatvíz, bementünk és eldöntöttem,h nem szeretnék hüvelyen szülni és ,ha lehet akkor legyen császár (igazából volt egy rossz érzésem...) Szóval amúgy a fájások is viszonylag gyengék voltak, mondták,h hosszú lenne nagyon a szülésig. Elég hamar eljutottunk így a műtőig (beelőztem egy pár kismamát) megkaptam az érzéstelenítőt és kezdődött a csodák születése. Benedek született elsőként 2760 g és 50 cm-rel 9:00-kor, rá 2 percre megérkezett Zalán 2810 g és 49 cm-rel. Csajok, kívánom mindenkinek tiszta szívből ezt az érzést. Egy picikét mindkét babót visszahozták aztán kezdődött a "móka" ami szörnyű volt, hisz egy darabig magamnál voltam. Éreztem, hallottam....Miután kivették a babákat, borzasztó szorítást éreztem a mellkasomban, úgy éreztem ott a vég...és el is altattak....lehet durván hangzik,de azt hittem ott halok meg. Csak az járt az agyamban,h nem történhet meg most ez, hisz most születtek a picik és mi lesz velük és a férjemmel ha én nem leszek...
DE szerencsére nem így lett!!! Sajnos sok volt a vérveszteség, így kaptam plazmát és vért is, de szerencsére másnap már lemehettem az osztályra.
Még mindig próbálom össze szedni magam, vannak jobb és rosszabb napok, de határozottan jobb már :)
Tegnap megvolt a varratszedés, így már attól is megszabadultam :lol:

Remélem mindenkivel minden OK, igyekszem visszaolvasni.

Pusza mindenkinek és kép aki nincs fészen vagy wiw-en :lol:

Kép
Kép
Kép

bari6
 
 


Barikám!

Gratulálok, gyönyörűek a fiúk! Sok tejecskét kívánok nekik!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Gratulálok Barikaa gyönyörűek a picik :)) Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok.. :)
rencsikee
Budapest
 
 


Sziasztok!

Barikám! Köszönjük a beszámolót. A babák tündériek, nekem legjobban a beöltözött fotó tetszik a fb-ról:)))
Elég durva volt így a szülés, de szuper, hogy ilyen gyorsan összeszedted magad, gondolom a fiúk is adtak némi motivációt.
Tulajdonképpen mi volt a gond, miért kellett vért kapnod és mi volt az a szorító érzés a mellkasodban? (már ha tudod egyáltalán...)
Persze az a lényeg, hogy jól vagytok mindannyian:) A férjed bent volt?

Nálam a hír az, hogy most már tuti a pénteki leszívás. Ez tegnap még kérdéses volt, mert a tüszők mérete a határon volt, így a hormon érték volt a döntő. Este hívott Szakács doktor, hogy akkor pénteken csináljuk, úgyhogy ment a tüszőrepi és holnap reggel 1/2 10-kor van jelenésem az intézetben.

Úgyhogy holnapra kérem a drukkokat, hogy sok (8) szép érett petesejt legyen és a Nagy Találkozás is jól sikerüljön mindannyiuknak:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?