Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, lányok!

Köszi a drukkokat, remélem, hogy hatni fog a gyógyszer és Karácsonyig túl leszek ezen!
Erika, igen, láttam, hogy dr. Fülöp már fent van a Ciris honlapján, nagyon megörültem neki! És azt is hallottam, hogy van egy új profil a sikertelen terhességekre, amit Szakács dr. vezet, úgyhogy jövőre meglátogatom!!!

Bodzássüti, örülök a jó híreknek, hajrá, drukközön!!!!!!

Barikám, Te hogy vagy? Már bármelyik pillanatban jöhetnek a bébikék? De izgulok, tegnap reggel úgy ébredtem, hogy az ugrott be, hogy éjjel megszülettek a fiúk, nem tudom, miért. Siettem is a fórumra, de szerencsére még semmi :)

Krisztót ölelem és nagyon drukkolok neki! Fantasztikus hírek, átmentem elolvasni a sorait! +++++

Agnyesem, Anyucik, készültök már a karira?

Lenninváros, Natalie, Babácska, Etus, merre vagytok?

Erika, drukk Nektek is, és mindenkinek, akit most kihagytam volna! Pocaksimik, puszmák!
zzafir75
 
 


Sziasztok, szeretettel üdvözlök mindenkit :)!

Nagyon régóta olvasom a topikot,- ismeretlenül is ismerlek benneteket, a sorsotokat-, de írni még sohasem írtam, pedig tudnék mit...:) Nekem márciusban született meg a CIRIS-babám! :)
A lehető legjobb helyen és a legjobb kezekben vagytok itt a CIRIS-ben, ebben biztos vagyok!!!
Higgyetek és bízzatok! Egyszer úgyis sikerülni fog! Megéri küzdeni!

Így karácsony közeledtével azt kívánom nektek, hogy a Ti babáitok is szerepeljenek itt : http://www.ciris.hu/galeria , mert az enyém már ott van és leírhatatlanul jó érzés....
tengerszem2011
Budapest
 
 


Sziasztok!

Zafír, nagyon drukkolok,h mihamarabb megjöjjön!!! Köszi kérdéseset, ma reggel azt gondoltam jól vagyok, aztán elmentünk Anyukámmal a boltba és útközben valami nagyon fura érzés jött a pocimra. Alig vártam,h hazaérjünk és ledőljek. Itthon kiderült,h a fiúk helyezkedtek úgy,h nekem nem volt éppen kellemes, de mostanra már jó :)

Tengerszem, gratulálok a kisbabátokhoz!!!

Többiek merre???

Pusza és szép hétvégét mindenkinek!

bari6
 
 

 
 

Sziasztok!

Zafír! drukkokolok!

Barikám! Nekem a húgom született december 29-én úgy, hogy anyukámat is be akarták fektetni a kórházba, de ő nem akarta az én karácsonyomat elrontani és inkább otthon maradt. 29-re nagy hó lett, és a kórházba menet elakadtak az úton, ő meg - vagány az anyukám - kipattant és megtolta az autót:) utána nagyon-nagyon gyorsan és könnyen megszületett a húgom - míg velem két napig kellett lépcsőznie a kórházban, hogy meginduljon a szülés:) Lehet, hogy idén is lesz karira:)

Nálunk újabb fejleményként Rencz doktornő berendelt, mert a legutóbbi FT4-em magas lett, keddre kért még kontroll vérvételt, azután szerdán találkozom Szakács doktorral a 20 CN. miatt. Meglátjuk, hogy mit mondanak. Most már hajlok rá, hogy ha azt mondják, inkább halasszunk egy hónapot. (mondjuk eddig erről nem volt szó). Nem tudom, mi van velem, minden reggel úgy ébredek, hogy megmagyarázhatatlan depis hangulatom és sírhatnékom van, azután a nap folyamán ez elmúlik. Fogalamam sincs, mi az oka.

A diétát igyekszem betartani, most már csak a délutáni uzsi marad el általában. Barikám, kérdezted, hogy mennyi CH-nak kell lennie... nos, erről nem volt konkrétan szó, de kb. 150-160 gr. De azt mondta a doktornő, hogy nem kell méricskélni, csak inkább figyeljek arra, hogy gyors/lassú és hogy ne maradjon ki étkezés.
A pecsételés persze megmaradt, de nem komoly.

Era! Felhívtam a saját EP-t és megkérdeztem, hogy hogyan lehet megoldani, hogy ne kelljen kétszer rendelkezésre állnia az összegnek. Ők azt mondták, hogy létezik náluk egy fedezeti igazolás, amit a Cirisnek és nekem is alá kell írni és ebben az esetben 1 napon belül átutalják nekik a pénzt. Még nem kérdeztem meg a Cirisben, hogy ezt elfogadják-e, de gondolom, hogy igen. Esetleg érdemes megkérdezni, hogy a Tiednél van-e ilyen lehetőség.

Puszi és ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodza: sajna en errol lemaradok, mert nem lesz meg a tagi szamom, ugyhogy nem tudom befizetni dec 31ig az osszeget, na mindegy egy csomot intezkedtem meg telefonaltam, a semmiert, mert a biztosito miatt egy honapot varni kell, nekem eddig nem volt kartyam, most majd lesz rajta egy csomo penz 2013ban, na mindegy, remelem azt majd a babakra tudom kolteni :))))

En teljesen megertelek, marmint a depi miatt, gondolom rosszul esik a problemas stimu, ezzel mindenki igy lenne, vegre a startvonalnal es mar megint van valami. (ismeros erzes elhiheted :roll: )

Bizd magad az orvosodra, ha halasztast javasl akkor legyen az, ha kezdhettek akkor legyen az, vegulis ok tudjak, vagy nem? ES akkor te ezen ne is agyalj egyaltalan, amit szerintem nem erdemes eroltetni az, az hogyha halasztast javasolnak akkor eroskodni, hogy de megis indulni szeretnel.

Tudom butan hangzik, de mindennek van oka, csak meg nem vilagos akkor amikor benne vagyunk.

Probalj a karira koncentralni, az talan feldob egy kicsit :))))

Tegnap voltunk barati hazasparnal latogatoba, masfel eves a kislanyuk, nagyon feltem a talalkozotol, hogy megkerdezik, hogy mi nem szeretnenk gyereket, meg feltem a kicsi lanytol is, hogy hogyan fogok reagani, de olyan cuki volt, hozta a jatekait megmutatni, es mar beszel, simogatott, mondta hogy szep, szep vendeg, annyira jo volt naluk.

Szerdan kolleganom bejelentette, hogy terhes a masodik babajaval, persze most is legalabb ket honapot probalkoztak, es sikerult, mosolyogtam, meg gratualtam, otthon meg zokogtam emberemnek egy orat, hogy mar megint mas kismama es nem en, es nekem mar megint csak a mutet jon :( nem a baba. Egyebkent nem jellemzo ram ez a remek hozzallas, biztos a karacsony miatt vagyok ilyen pozitiv hangulatban.

Ferjem nem gyozott vigasztalni, azon tul, hogy nem is igazan tudta, hogy hova tegyye a dolgot magaban. Lehet most jon ki a novemberi sikertelen lombik miatti stressz.

Zafir: akkor hajra mibndenkeppen erdemes elmenn, en beszeltem anno Fulp dokival telefonon es mondta hogy jeletkezzem be nala, de harom honap volt a varolista a maganrendelojebe, ugyhogy nem mentem vegul el, az jo hogy a Cirisben rendel, vagy valahogy elerheto konzira.

Bari: hajra, hajra, kitartas, mar csak par het es itt lesznek a fiuk, de jo is nektek, drukkolunk. Csaszarra keszultok? Hol fogsz szulni es kinel ha szabad kerdezni.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!


Igen, megértelek az ismerős babák miatt... a húgom most várja a második babáját, az elsőhöz egy hónappal kezdtek előbb hozzá, mint mi, most már három éves:(

Nem, nem fogok semmit erőltetni, majd megmondják mi legyen. Igazából már kezdek belenyugodni a dolgokba, annak is, ha soha nem lesz már babánk.... szar, de lehet, hogy ez a helyzet.

Az az igazság, hogy sokan mondják, hogy mindennek meg van a maga oka, de meg kell mondjam, ha arról van szó, hogy nekünk nem lesz babánk, akkor baromira nem érdekel az ok. Kiszúrt velünk a Természet/Jóisten/Sors, stb.... kinek mi tetszik.

Nem arról van szó, hogy eddig kétszer nem sikerült, mert tudom, hogy van akinek sokadjára igen... inkább arról van szó, hogy azt látom, hogy kifutunk az időből, az eredményeink romlanak, túl sok dobásunk nincs már hátra... inkább ezért vagyok elkeseredve.

Mindegy, szerdán már egy kicsit okosabb leszek.

Nekünk a Karácsony nem pont az, ami általában az embereknek, mert mire odajutunk hullák vagyunk. Tegnap is dolgoztam, ma is, és még 24-én is fogunk. Úgy szoktunk beesni a gyertyagyújtásra mint két zombi. Ráadásul a kétlaki léttől sehol nincs igazi karácsonyi hangulatunk, két ünnep között is csak ingajáratban vagyunk a két hely és az itt-ott lévő rokonok között. Úgyhogy Karácsonykor leginkább túlélésre játszunk....

Ráadásul a páromnak is fájdalmas a karácsony, mert az édesapja akkor halt meg még kamaszkorában. Tavaly meghalt az édesanyja, idén a bátyja, vér szerinti rokonai nem maradtak idénre:(

Tényleg azon vagyunk, hogy túléljük és utána vehessünk egy kis levegőt.
Bocsánat a sok negatívkodásért, úgy látszik kezdek tényleg fáradt lenni:(

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hello mindenki!!

Süti: tényleg át kéne ugranod valamikor itt nálunk adnék neked kis pozitiv energiát:))nálunk a karácsony bolondok háza(jó értelemben) néha már azt sem tudom ki kivel van. íkinek mit vettünk kell e még valami szóval enyhén szólva is őrület van, de olyan érdekes, hogy 23-án még azt gondolom, hogy én vagyok a világ legrosszabb szülője és, hogy nem tudok egy karácsonyt rendesen összehozni aztán valahogy másnap reggel az összes gyerek a mi ágyunkban és kiabálnak, hogy mikor díszítjük már a fát na akkor rájövök, hogy nekik tök mind1 hány ajándékot kapnak meg, hogy hány fajta süti van nekik a KARÁCSONY a lényeg. Ezt már annyiszor elmondták és mindig bele írják a levélbe is amit a Jézuskának írnak, hogy együtt legyen a család. Szerintem itt rontják el a felnőttek, hogy túl bonyolítják a dolgokat és elveszik a lényeg.
Ezt csak azért írtam le mert annyira le vagy törve és én is nagyon sokszor úgy érzem, hogy nem tudom mi lesz holnap mit csinálunk sok minden rossz összejön.Aztán egyszer csak amikor már azt mondom, hogy mind1 ez van nem tudok mit csinálni lesz amilesz akkor mint 1 varázsütésre minden megoldódik. Ez már olyan sokszor előfordult velem(velünk)
100 szónak is egy vége nem lesz semmi gond babásodni fogsz(te is és a többiek is itt a fórumon akiknek még nem sikerült) hidd el és ez az Ünnep is a hitről és szeretetről szól(és én mindegyikőtöknek azt kívánom Karácsonykor a fa előtt állva , hogy minél előbb találjon rátok az a kis lélek akit nektek szán a jóisten) ezért azt gondolom akármennyire is fáradtak vagytok meg kell próbálni minél kellemesebbé és szebbé varázsolni(már gyakorlásképp is, hogy mikor már a gyerkőc/ök/is veletek lesznek minden simán menjen.Remélem sikerült kihámoznotok a lényeget. Mindenesetre én nagyon nagyon Imádom a Karácsonyt és nagyon Boldog izgalmas és kellemes készülődést mindenkinek továbbra is és sokat gondolok rátok!!

Puszi mindenkinek és naaaagy ÖLELÉS!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodza: nem tudom hány éves vagy, én harminhat múltam és hónapokig kényszerpihenon vagyok, leszek, ezen ne aggodj, nem azon a par honapon mulik a siker. Bizzal magadban, magatokban, ez tenyleg elengedthetetlen a sikerhez, es ha ez most karacsony elott nem megy , az nem a vilag vege, majd meg januarban vagy februarban.

Azt latom, a forumos tapasztalatokbol, hogy azoknak sikerul akik elhiszik, hogy a csoda naluk is megtortenik. En ezt kivanom neked karacsonyra, hogy akarhogy is altok majd a fa elott , bizzatok abban, hogy jovore mar ket vagy egy kis elet is ott fog gogicselni veletek, mi is ezt fogadtuk meg, hogy jovre mar tenyleg nem leszunk egyedul.

Nekem konnyu mert ferjem foglalkozik termeszetgyogyaszattal, es ezert egy csomo pozitiv energiat kapok tole, meg akkor is amikor tenyleg
melyrepulsben a hangulatom. Higgyel a pozitiv gondolokdas teremto erejeben, azt felejtsd el, hogy neked soha nem lesz babad, lesz en erzem, az is lehet, hogy mar januarban, harom a magyar igazsag, emlekszel?????

Sajnalom, ami a ferjeddel tortent, szornyu lehet egy ev alatt ket hozzatartozot elvesziteni.

Ha lelkileg ennyire nem megy most, akkor pihizzetek egy honapot, majd megy januarban, vagy februarban, a lenyeg hogy te ugy menjel oda, hogy en most kismami leszek, ez az utolso, es egyben sikeres probalkozasunk.

Magamrol: en is januarra vagyok eloirva lombikra, ferjem szerint azert jott ez a polip, mert hiaba kert en nem alltam le, mentem es eroltettem a dolgokat, hat a testem megmutatta, hogy nem akarja most a folytatast, most mar a lelkem is azt erzi, hogy jo egy kis szunet, hogy egy kicsit masrol is szoljon a hazassagunk, minthogy egyik intezet meg a masik kozott rohangalunk.

Figyelj irtad, hogy jarsz kineziologushoz, neked bejott, mert en is gondoltam, hogy elnezek, de eddig nem hittem benne, hogy mukodhet a dolog, de hatha tud segiteni. Sajna en mar megjartam az akkupunkturat, es a talpmasszast is, de ezek a dolgok nem segitettek, tovabba elegettem vagy husz csakragyertyat ,az talan jo volt, de a problemat nem oldotta meg. Tovabba vettunk ceragem agyat es azt a biorezonancias matracot is megvettuk.

Elkezdtem jogazni, es aviva tornazni, ezt egyebkent neked is ajalom, nagyon jokat hallottam rola, nekem nem tudom, hogy hatott e, talan a polipon nem segit.

Szoval jo sok penzt kidobtam termeszetes gyogymodokra, melytol talan lelkileg jobban vagyok, de azt gondolom, hogy egyebkent nem sokat segitettek, de a sogornom most ajanlotta, hogy ezt a kineziologust probaljam meg.

Na megyek dolgozni: FEl a fejjel, hidd el, ami az embernek lehetetlen az az Istennek lehetseges, meglatod jovore, hogy így lesz. Nekem mar annyiszor igy volt az eletemben es tudom, hogy ezutal is igy lesz.

Ölelés neked :roll:
erikam75
Budaörs
 
 


Bodzássüti!

A tegnapi nap volt valami a levegőben, mert én is iszonyúan negatív voltam. Szinte egész nap bőgtem. Szerintem most jött ki rajtam a sikertelen lombik, a barátunk halála, na és a korom is
adott még egy plusz okot a szomorkodásra.
Ma már jobb a helyzet, Dóri hozzászólása is segített egy kicsit pozitívan várni az ünnepeket.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


az a baratotok halt meg, akirl nemreg irtad, hogy beteg lett ? Ilyen hamar elment szegeny, oszinte reszvetem nektek es a csaladjanak is, hany eves volt?

Neked is kuldok sok karacsonyi pozitiv energiat, mindjart itt van, mar csak par nap lanyok es jon a Jezuska

Bari: merre vagy, fiuk meg a pociban, remelem meg ottho nvagy veluk?
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!


Köszi mindenkinek a pozitív energiát, tényleg rám fér....

Erikám! Ami az időt illeti én már betöltöttem a 38-at szeptemberben úgyhogy az idő az bizony fogy. De valóban egy-két hónapon már nem múlhat semmi.

Nekem a pozitív hozzáállás eddig nem jött be. Az elmúlt két alkalommal nagyon pozitív voltam, azután jött a nagy pofára esés. Eddig - már amikor sikerült - akkor az elengedés jött be. Amikor már teljesen lemondtam valamiről, nem is foglalkoztam vele, akkor sikerültek dolgok.


Agnyes! Igen, én is akartam kérdezni, hogy az a barátotok halt meg, akiről írtál? Borzasztó gyorsan történt....

Dóri! Édes vagy... jó lenne átszaladni, de ma is fél tízre sikerült hazaérnem, akkor azért már nem csengetnék be:)

Most éppen ilyen a hangulatom - remélem, hogy egyszer engem is átölel a Jóisten...

Ady Endre: Az Úr érkezése
Mikor elhagytak,
Mikor a lelkem roskadozva vittem,
Csöndesen és váratlanul
Átölelt az Isten.

Nem harsonával,
Hanem jött néma, igaz öleléssel,
Nem jött szép, tüzes nappalon
De háborus éjjel.

És megvakultak
Hiú szemeim. Meghalt ifjuságom,
De őt, a fényest, nagyszerűt,
Mindörökre látom.


Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Igen, ő. 37 éves volt. Az első tünete és a halála között 6 hét telt el.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Óóóó! Agnyes! Részvétem!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Jól eltűnt mindenki...
Képzeljétek itt esik a hó...igazi nagy pelyhekben...olyan gyönyörű...

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Zafír, olyan sokat gondolok rád!!!Ölellek!

Bodzássüti, a bébiknek 24ig meg kell születniük vagy csak januárban,mert a dokim szabira megy... :shock: szóval remélem nem hozza meg őket az időjárás... :roll:
A diétához drukk, de Te is ügyes vagy benne!!!
Mi volt ma???

Era, tudom milyen nehéz elfogadni más babáját, terhességét, különösen,ha minden megerőltetés nélkül jön...nekem is voltak/vannak ilyen ismerőseim...cukik mikor közlik,h első szexre összejött nekik...na de ami nekem lelkileg bejött az az,h ilyenkor mindig felspanoltam magam,h nekem is sikerülni fog és én is kismami és anyuka leszek :lol: csak el kell hinnünk és menni is fog.
Szülni a SOTE II-n fogok Paragi doktornál. Hogy-hogy, még nem tudom...elvileg lehet hüvelyi szülés, de abban maradtunk,h majd meglátjuk... :)

Agnyes, őszinte részvétem :(

Agár, Etus, Babácska ,merre vagytok???

Dóri, olyan jó volt a mai hóesés :lol: remélem lesz még!!!

Nálunk minden OK, Jó lett a CTG-m. A dokim közölte,h szabira megy...szóval nem szabad január 2-ig megszülnöm...vaaaagy még van 2 napom :lol:

Szép estét mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám! Akkor szerintem még inkább ne szüljél:) Sokkal jobb lesz majd kari után:)

Ma voltam Szakács doktornál, Rencz doktornő áldását adta a kezdésre, úgyhogy elvileg holnaptól megy a Suprefact - remélem jól emlékszem, mert a papíromat bent hagytam az irodában az asztalomon. Mindegy, mert amúgy is csak este kell beadni....

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, lányok!

Barikám, drukkolok, hogy a fiúk bent maradjanak még január 2-ig! :):)

Agnyesem, részvétem :(

Bodzássüti, DRUKKÖZÖN!!!

Nálunk úgy néz ki, hogy megúsztuk a kórházat, (remélem, hogy nem kiabáltam el). Kicsit megint belehaltunk a veszteségbe. Majd 27-én megyek egy kontroll-uhura.

Lányok, mivel holnap útra kelünk, és a héten már utoljára kukkantok be, szeretnénk Nektek áldott, békés Karácsonyt kívánni, meghitt pillanatokat, sok szép ajándékot és nagyon szép élményeket a családdal!

Puszmák és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Drága Zafír!

Köszönöm a drukkokat! Remélem, hogy a kórházat tényleg sikerül megúsznod!

Szép utazást kívánok és Boldog Karácsonyt!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 



sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS MIELŐBBI BABÁSODÁST KÍVÁNUNK!!!

NÉMETH CSALÁD
PUSZI ÉS ÖLELÉS

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


"Van a csoda... Karácsony csodája. Amire várunk. És ami teljesedik. De ez a csoda nem a színes szalagokkal átkötött dobozokban rejlik. Nem a feldíszített zöld fenyő alatt találod. Ezt a csodát másutt kell keresni, másutt lehet megtalálni. Ez a csoda a kedves szavakban, őszinte, szívből jövő kívánságokban, szerető érzésben érkezik. És kell ennél nagyobb ajándék? A következő háromszázhatvanöt napban ezek kísérnek, ezek adnak erőt. Nem a csomagokban lapuló tárgyak, hanem csakis ezek. Csak ezek... Ez a karácsony csodája." (Csitáry-Hock Tamás)

Nagyon boldog ünnepeket kívánok én is!
Legyen olyan a következő évünk, amilyennek szeretnénk!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Nagyon boldog ünnepeket kívánok minden kedves Cirises sorstársamnak!

Ahogy tudok, jövök!

Ölelés, Babácska

Babácska
babácska82
 
 


És természetesen a nemCirises lányoknak is!

Babácska
babácska82
 
 


Barikám!

Jól vagytok? A fiúk még bírják odabent! Drukkolok! :wink:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok Agnyes :lol:

Kinek hogy teltek az ünnepek?

Bodzássüti, látom, Ti sokat nem pihentetek :(

Nálunk: tegnap voltam dokinál. Kiértékelte a CTG-t ami tökéletes :lol: és mondta,h meg is vizsgál. Csak manuális vizsgálat volt. Nos nagyon úgy néz ki,h a fiúk nagyon nem akarnak kibújni. Még a doki meg is jegyezte,h nem érti,h h lehet ilyen kemény még a méhszájam és persze zárt...egészen konkrétan be vannak falazva a drágák :shock: lehet igaza lesz Paraginak és a végéig kihúzom..... Én már csak egyetlen egy hetet kérnék a bent maradás végett. Legyen meg a 37. hét és utána kibújhatnak, na de így.... :lol: :roll:

Most megyek egy kicsit vasalni aztán jön egy ismerősünk polcot fúrni...

Szép napot mindenkinek!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Barikám!

Megint nagyon ügyes KisBari voltál! Megdícsérünk:)

Azért volt pihenés nálunk is, és még most jön egy pár nap:) Ugyan tegnap kidőltem a nagy zabálástól, a gyomrom egyszerűen felmondta a szolgálatot és az emésztésem megszűnt létezni. Ma már jól vagyok, de tegnap még meg akartam halni. Úgy volt, hogy tegnap dolgozunk, de én nem bírtam, így kénytelen voltam ma is bemenni, de a lényeg, hogy mindent elintéztem így holnaptól már nyugodtan lazíthatok egy pár napot.

Holnapután megy az első adag Puregon. Ma voltam kineziológusnál, hátha segít... január 6-án kell újra mennem.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Csajszik, hoztam Nektek képeket :)

Az első kettőt fotós csinálta, akkor 34 hetes voltam.
Kép Kép

Ez a kép tegnap este készült :)
Kép

Bodzássüti, ez szupeeeer! Ugyan 3-tól kórházban leszek és egyenlőre nem viszek be gépet, de nagyon sokat fogok rátok gondolni. Ha azt mondják,h esélytelen még,h kibújjanak a fiúk, akkor vesz a férjem majd netet ;)

Pussz

bari6
 
 


Sziasztok,

Barikám, sokat gondolok Rád, kitartás az utolsó pocis napokra! Nagyon szupi fotók! Hatalmas már ez a pocak, nagyon várom a képeket a pocaklakókról :) DRUKKKKKK

Bodzássüti, drukk és hajrááá!!!

Nálunk minden oké, megúsztuk a kórházat, BUÉK - babásodást 2012-re!
zzafir75
 
 


Barikám!
Jesszus! Hatalmas a pocakod.... hogy bírod még? Nem csodálom, hogy a legkisebb mozdulat is külön tornamutatvány....

Zafír! Szuper, hogy megúsztátok a kórházat.... remélem, azért pihenni, kikapcsolódni is tudtatok....

Drukkolok a jövő évi babásodásra!

BÚÉK!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Drágáim!

Nem kívánok egyebet, mint
KAKIS PELENKÁBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET!
Kép

Puszi mindenkinek!

bari6
 
 


Bari!

Húúúúúú, ez aztán már pocak a javából. A műtermi képeken is nagyon helyesek vagytok! A fiúk tényleg nagyon jól érzik magukat odabent.

Zafir!

Örülök, hogy megúsztad a kórházat, most már csak előre nézz.

Süti!

Most rajtad a világ szeme! Nagyon drukkolok! Gyönyörű tüszőcskéket kívánok az új évben!

Többiek merre jártok? Anyukák, gyertek beszámolni, hogy milyen volt a picik karácsonya!

Mindenkinek nagyon boldog, békés új évet kívánok. Meg persze gyönyörű babákat!


Kép

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Barikám!

Tegnap a Budakeszi Vadasparkban voltunk, láttam két kisbarit, szerintem ikrek voltak. Lefotóztam Neked, de sajnos nincs kábelem, hogy feltöltsem ide:( A fb-ra feltöltöm.

Agnyes! Köszi a drukkokat, ma megy az első puregon. Igyekezni fogok, hogy beindítsam a baba-esőt. Szakács doktor szerint 10-14, de inkább 14 tüszőre hajtunk:)

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Még vagyok én is, de kezd izgalmassá válni a helyzet. A szám reggel mikor felkeltem kb. akkora volt mint Kép -nak, most már szerencsére csak ekkora Kép :lol: :lol: :lol:
A viccet félretéve nem túl jól nézek ki :roll: Ma van az uccsó szabadnapom itthon :shock: eltelt az idő...
Csajok, úgy néz ki lesz majd netem bent a kórházba, jövök,ha tudok, DE NAGY TESÓval (Krisztokám) majd mindig üzenek nektek és kapom majd az infót rólatok!!!
Ha mégsem tudnék jönni egy jó darabig, akkor most szeretném Nektek megköszönni a terhességem alatti támogatást, hogy itt lehettem veletek, drukkoltatok és drukkolhattam. Remélem a bébik jók lesznek és tudok majd jönni hozzátok
Őszintén hiszem,h idén lesz BABABUMM!

Anyuciknak kitartást, stimusoknak meg sok-sok tüszőcskét és aztán babócát!!!

Dóri, keresünk majd sztem holnap vagy holnap után ;)

Ha tudok majd még beugrok ma!

Puszi és hatalmas ölelés mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


BUÉK, lányok!

Barikám, hatalmas drukkok!!! Kitartás az utolsó pocis napokra!

Bodzássüti, drukkkkkkk!

Puszi mindenkinek
zzafir75
 
 


Barikám!


Drukkolunk Nektek ezerrel és várjuk a híreket!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Lányok!
November végén voltunk először az intézetben Vass dokinál, mostanra lettek készen a vizsgálatok, jövő héten hétfőn megyünk, hogy kiértékelje őket. Nekem most úgy tűnik, hogy a párom eredménye miatta inszem vagy lombik lesz. Ennek kapcsán szeretném megkérdezni, hogy ezekhez kell hogy össze legyünk házasodva? Ugyanis nem vagyunk, májusra tervezzük, de nyilván addig nem várnánk a beavatkozással.
Előre is köszi a segítséget!
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Ebben szakértő vagyok, ugyanis, mi sem vagyunk összeházasodva. A helyzet az, hogy nem kell, de ebben az esetben kell egy élettársi nyilatkozat, amit közjegyző állít ki, persze pénzért.

Remélem, tudtam segíteni.

ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Barika,

remélem még tudod olvasni :) Hatalmas a pocakod, ugyesen kihuztatok eddig, gratulala. Az elotted allo napokhoz kitartast, es koplikaciomentes szulest vagy csaszarmetszest kivanok mihamarabb.

Megyek Vass dokihoz csutortokon, meglatjuk, hogy allok odabenn, ugy nez ki, hogy mutet az januar közepen lesz, ha minden rendben odabenn, a petefeszkem egy kicsit szurkalt mostanaban, remelem nem gyulladt be, meg csak az kellene. Holnap csinaltatom a vervetelt, es a nagyrutint.

Nem tudom a valaszt a kerdesre, mert mi hazasok voltunk, hívd a recepciot, ok megmondjak, hogy kell-e kozjegyző előtt tett nyilatkozat.

Bodza: mennek a drukkok, a sok szep tuszohoz, benne sok szep sejtecskevel :)

A tobbieknek : boldog uj evet mindenkinek
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Szivi!

Ebben szakértő vagyok, ugyanis, mi sem vagyunk összeházasodva. A helyzet az, hogy nem kell, de ebben az esetben kell egy élettársi nyilatkozat, amit közjegyző állít ki, persze pénzért.

Remélem, tudtam segíteni.

ölelés

Szia Bodzássüti! Köszi szépen a gyors választ! Sejtettem, de akkor azt hiszem, hogy inkább előre hozzuk a eseményt! :-)

Apropó: mi alapján dönti el a doki, hogy inszemet v. lombikot csinál? Gondolom, hogy a spermiogram alapján, de hol húzzák meg a határt?
szivi77
 
 


Erikám - neked is köszi!
szivi77
 
 


Jöttem még egy kicsit! Mi több tudok is majd időnként jönni, mert vettünk netet.

Erika, drukk,h mihamarabb meglegyen a műtét és utána kezdhessetek!

Szivi, várunk majd téged is a hírekkel!!!

Bodzássüti, mikor lesz az első UHU-d? Gyere majd!!!

Anyucik, merre vagytok?

Zafír, rossz ezt így leírni, de örülök,h nem kellet kórházba menni!

Etus, merre vagy?

Nathalie, ezer éve nem jártál erre :(

Pussz

bari6
 
 


Szivi!

Nem akartam belekotnyeleskedni, azért nem javasoltam ezt a megoldást:) Az ex-férjemmel annak idején úgy volt az esküvőnk, hogy építkeztünk és a hitelfelvétel miatt a polgárit megcsináltuk februárban csak mi voltunk, két tanú és a szülők, és a templomi esküvő volt az igazi.

Azt nem tudom, hogy hol van a határ, mert nálunk ez - sajnos - nem kérdés....

Erikám! ha január közepén lesz a műtéted, lehet, hogy még találkozunk is, mert nekem meg azon a tájékon lesz a leszívás, beültetés:)

Ne aggódj, minden rendben lesz!


Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Nem vettem volna belekotnyeleskedésnek. Nálunk egyébként sem lett volna nagy felhajtás, a májusi is csak 4 fős lett volna :-)

Hát majd akkor hétfőn okosabbak leszünk, ha már Vass doki kiértékeli a leleteket........ naggggyon izgatott vagyok, mert akárhonnan is nézem, egyere közelebb vagyok a kismamisághoz! :-)

Bari - drukk hegyek, nem semmi pocid van........ minden elismerésem! :-)
szivi77
 
 


Barikám!

Nagyon drukkolok, hogy gyorsan és könnyen bújjanak ki a fiúk!

Zafir!

Azt szeretném kérdezni, hogy a herpesz miatt, milyen vizsgálatot javasolt a dokid? Nekem aznap jött ki a herpeszem, amikor pozitívat teszteltem, most meg tegnap is kijött egy herpesz. Eddig évekig nem volt. :(

Bodzássüti!

Úgy örülök, hogy megint lehet drukkolni valakinek! Nagyon szurkolok, hogy végre sikerüljön!

Anyukák! Már tényleg régen voltatok! Gyertek mesélni!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!


Barikám, szuper, hogy van neted bent a kórházban is:)
Szerda reggel lesz UH, utána feltétlenül jövök.
Ma a természetgyógyász nagyon bíztatott, hogy minden rendben és azt mondja, hogy lát valami "pluszt" az aurámban, amit eddig nem:) szerinte sikerülni fog:)

Agnyes, drága vagy! Igyekszem majd, hogy örömet okozzak:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!

Átküldöd nekem priviben, hogy hova jársz természetgyógyászhoz?
Köszi! És drukkkkkkk! :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes,

privi ment!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismét felbukkanok: 02:12:55-kor kaptam egy sms-t: Barikánál elfolyt a magzatvíz!!! Útban voltak a kórház felé!!! Szorítsatok ti is! Ha tudok valamit jövök!!!!!!

Mindenkinek pusza és drukk-hegyek ismeretlenül is!!!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Szia Kriszto!


Szuper hírek! Drukkolunk Barikának és a Kisbariknak is!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?