Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Agnyes, DRUKKÖZÖN!+++++++++++++++

Ma rajtolunk :) Puszi mindnekinek és vigyázzatok magatokra, majd jövök!
zzafir75
 
 


Sziasztok!!

Annyira nincs időm írni, hogy csak na! :(
Még olvasni sem tudtalak benneteket a munka miatt.
Aztán most 2 cicánk is beteg volt. Szóval izgalom a köbön, mert állítólag az egyiknek csak pár hete van hátra. :cry: :cry: Most úgy néz ki, hogy jobban van.

Zafír gratulálok!!!! DRUKKKK!!!
Agnyes neked is!!!!!

Majd visszaolvaslak benneteket!!!!!

Erikam mi is Vass dokihoz járunk. Nagyon aranyos. Nekünk nagyom szimpatikus volt mindig. Volt már 2 lombikunk nekünk is.

Na rohanok tovább!!!
Puszillak benneteket sokszor!!!!
Vigyázzatok magatokra!!!
etuspocok
 
 


Köszi itt is Bodzássüti!!! Már akartam írni, olyan jó,h kutyabarát üzlet lettetek! Sajnos ez itthon nagyon ritka...pedig tuti lenne rá igény...! Emlékszem először Bécsben találkoztunk kutyával Mekiben :lol: egyszer talán felnövünk majd ehhez a kultúrához...

Zafír, jó utat Nektek és vigyázzatok nagyon a kincsetekre!!!

Agnyes, várlak nagyon!!! Gyere majd ;)

Etus, de jó,h jöttél!!! Úgy látom mindenkinél nagy a hajtás a melóban :( Kitartást és ha van egy kis időd, gyere majd! A cicusoknak jobbulást!!!

bari6
 
 

 
 

Agnyes, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bari, nagyon ügyes vagy, de ezt már megszoktuk :D Drukk a mai dokizáshoz is!

Etus, nagyon szorítok a cicádnak! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zafír, jó utat!

P!
oroszagár
 
 


Csak gyors beszámoló,aztán majd jövök részletesen is. 4 randi sikeres volt, hárman még a randiguru segítségére szorulnak. Csütörtökön kapom vissza őket. Köszi a drukkokat!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes, szupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! Csak így tovább szerelemesek!!!

Agár, Neked is köszi :wink:

bari6
 
 


Sziasztok!


Etus! De jó, hogy jöttél! Jaj, ez olyan szomorú, amikor az állataink betegek:) Van egy cicám, 17 éves, jelenleg semmi baja, de azért ez már matuzsálemi kor, és annyira félek attól, hogy eljön a vég:(

Agnyes! Szuper hírek! Gratulálok!

Barikám! Az az igazság, hogy mindig is kutyabarát hely voltunk, mert mindenki imádja az állatokat, csak ezt így nem deklaráltuk. de most igen!

Puszi és ölelés mindenkinek

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Agnyes, nagyon jó hírekkel jöttél! Úgy örülök és drukkolok nagyon, hogy jó erősre hízzanak a kis embriók csütörtökre a kapaszkodáshoz! Hajrá kis emrikék! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Bari!

Nagyon ügyesen csináltad a diétát! Gratulálok! :D
A pocakoddal minden oké?

Etus!

Remélem a cicád egyre jobban lesz. A pároméknak volt egy cicája, 20 évig élt. Nem semmi!

Erika!

A Vass dokinál már én is voltam egy konzin, de még a Dévaiban. Nagyon szimpi volt.

Zafir!

Nagyon jó pihenést kívánok! Vigyázzatok nagyon magatokra!

A tegnapi napról:

Reggel 8-ra kellett menni. Egy négyágyas szobában kaptam egy ágyat. A párom is bent lehetett, csak addig kellett kimenni, amíg szobatársaim átöltöztek. Már a szobában kaptam egy infúziót. Én 3/4 10 körül kerültem a műtőben. Szerencsére altattak. A szobatársaimat, mivel csak 3-4 tűszőjük volt, csak érzéstelenítéssel csinálták. Hát az egyiküknek nagyon fájt, a másik szerint kibírható volt.
Mivel amikor megbökték a tüszőket bevérzés volt, így még kaptam a szokásos infúziókon kívül négyet, plusz valami vérzéscsillapítót. 11 fele bejött a biológus és elmondta, hogy 7 sejtem lett, kikérdezte, hogy mit tudok arról, hogy a kaáliban mit csináltak velük. Hát ott nem annyira közlékenyek, így nem sokat segítettem, csak annyit tudtam mondani, hogy mindig éretlenek voltak és ICSI volt. 4 órát kellett feküdnöm és csak utána mehettem a doktornőhöz. Ő felírta a szokásos antibiotikumot, metypredet. A zárójelentésen volt egy szám, amit ma reggel 9-kor kellett hívni. Mondanom sem kell, hogy egész éjjel alig aludtam. Reggel azzal kezdte a biológus, hogy nagyon jó hírem van! Nagy kő esett le a szívemről. Azt mondta, hogy négy már megtermékenyült, hárommal még dolgoznak. A korom és az előéletem miatt valószínű, hogy mind a négyet visszakapom. A maradék három pedig megy a fagyiban. A szavaiból úgy vettem ki, hogy az a három bogyó sem reménytelen.
Csütörtökön kell mennem értük 10-re.
Na jó hosszúra sikeredett.

Köszönöm a drukkokat!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok, koszonom az infokat, mar mindjart itt a pentek es latom majd eloben is szuperdokit, remelem , hogy harom a magyar igazsag es nem kell tovabb lombikozni. :D Mert nekem ennyi is eleg volt a jobol na .....
Egyebkent majd probalok mintat venni az ikres kismamikrol ,mert en is arra vagyom, hogy ketten is bekoltozzenek a pocakba egyszerre.

Gratulalok az embriokhoz, hova jarsz most, melyik intezetbe?
A kalival nem voltatok megelegedve? ha nem vagyok indiszkret hany eves vagy, mert nekem eddig nem voltak hajlandoak kettonel tobbet adni, pedig mar en sem vagyok mai csirke (36-ot toltottem)

Negybol biztos lesz legalabb egy akinek sikerul, ez tuti. ugyes legyel csutortokon.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, meg is osztottam valamelyik nap,h hozzátok mehetnek kutyikák ;)

Agnyes, húúú a leírásodat olvasva átéltem újra a mi lombikunkat! Kívánom,h olyan jól végződjön majd, mint nekünk! Csütin mindenképpen gyere! Drukk tovább a szerelmeseknek!:lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Megjártam Paragit :lol:
Nálunk annyira minden OK,h Zalán is követte tesót és megfordult...jelen pillanatban mindketten fejvégűek :) még mondta is a Paragi,h na akkor akár most lehetne is szülni...hahaha...szóval úgy néz ki punis szülés lesz (ááááááááááááááááááááááá) bevallom tartok tőle rendesen....
A méretük:
Benedek/Zalán Fejecske átmérő: 82/81 , Fejkörfogat: 295/290, Poci: 254/253, Combika: 58/58 szóval mennek tovább fej-fej mellett :) a méretek 30-31 terhességhez tartozóak :)
Zárt a méhszájam, 4 cm a méhnyak hossza és nem változott a tölcsér alakú belső méhszájam. Ami fura volt,h azt mondta,h ha lehet akkor ne feküdjek, hanem mozogjak amennyit csak tudok....nem is értem...még azt is mondta,h ha Karácsonyig nem szülök meg, akkor dec. 27-én kell majd befeküdnöm...
Legközelebb dec. 13-án kell mennem hozzá, persze,ha bármi panasz van, akkor azonnal jelentkezzek :)
Szóval minden okés a kukisokkal :lol: Képet nem kaptam, bár sztem nem is tudott volna csinálni, szegény megküzdött az adatokkal,mert volt nagy keveredés :roll:

Pussz mindenkinek és szép estét!

bari6
 
 


Erika!

A BMC-be járok, a Kaáliban a kezeléssel volt problémám. Mindig ugyanaz a stimu és mindig éretlen petesejtek a végén.
39 vagyok! Még egy hónapig! :lol:

Bari!

Nagyon ügyesen befordultak a srácok! :lol: Azért még egy kicsit maradjanak bent.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


SZIASZTOK


Rég voltam itt mert sajnos nagyon elfoglalt vagyok ezért nem nagyon tudok írni.

Nagyon szomorú vagyok mert el kell hogy halasszuk a lombikot januárra családi okok miatt !!

Bari, Agnyes +++++++++++++++++++++++++ mennek a drukkok!!!

Erikam én is Vass dokihoz járok nagyon aranyos én maximálisan bízom benne!!!!!!!!

SZÉP ESTÉT NEKTEK PUSZI..
rencsikee
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rencsike, sajnálom a halasztást, remélem nem komoly az ok!

Agnyes, holnapra nagy drukk és várjuk már a kismamis bejelentkezésedet! Otthon leszel majd vagy mész dolgozni?
++++++++++++a szerelmeseknek++++++++++++

Agr, annyit jártatok ma a fejemben :) Ha jól emlékszem ennyi hetes és napos voltál mikor a majmocskák kibújtak!

Bodzássüti, merre vagy?

Dóri, eszembe jutottál valamelyik nap, mikor írtad tavaly,h micsoda bevásárló körútra kell menned Karácsony miatt. Írtak már a csajok levelet a Jézuskának? :lol:

Zafír, remélem jó meleg helyre mentetek!!!

Nathalie, merre vagy?

Babácska, Te is olyan rég voltál itt :(

árika, már csak a holnapi nap és találkoztok Vass doktorral!!! :lol:

Pusza mindenkinek és szép estét!

bari6
 
 


Nézd a jó oldalát, legalább nem a karacsonyt fogjatok atizgulni es stimulalni es a tobbi, minden rosszban van valami jo is.

En is januarra, vagy februarra tevezem a lombikot. Lehet talizunk majd.

Agnes: en is a BMCbe jartam eddig, most keszulok valani a Cirisre

BMCben mindennel elegedett voltam, csak eredmenyunk nem lett, igy most inkabb itt probalkozunk tovabb, drukkolok neked nagyon, hogy most mar sikeruljon. Hanyadik lombik, nekem eddig ketto volt.
Kihez jarsz a BMCben, egyebkent ugyesek a dokik mind en ugy vettem eszre.
erikam75
Budaörs
 
 


Igen holnap randizunk, tisztara ugy varom, mintha tenyléeg egy randi lenne :) Majd meg a hajam is megmosom, hogy igeretesebb kept mutassak neki, meg persze egeszsegeset, meg termekenyet na :))))))
erikam75
Budaörs
 
 


Baribabak jol vannak a pociban, ezt kellenne nekem is leutanazni ugy februar tajekan :roll:
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!


Az elmúlt napban csak gyors iramban vissza tudtam olvasni, de semmire nem volt időm, mert külföldi céges vendéget kísérgettem:(

Úgy látom, jó hírek vannak, kivéve Rencsikénél a halasztást:( Rencsike, tudom, hogy ez nagyon rossz, nekem már több halasztásom is volt, úgyhogy együttértzek Veled. Hidd el, nemsokára január lesz!


Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Agnyes kismama, pihizz sokat, drukkolok nagyon a babáknak, h jól megkapaszkodjanak! Mi már a harmadik ikerpár "vagyunk" a házunkban, a legnagyobbak már kirepültek, a hármasikrek(!) pedig az idén kezdték a sulit :) Nagyon tündériek, két lány, egy fiú. Készülj te is a több babára :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Erikam, szép legyél ám a randin :lol: Beszéljetek meg mindent, és hajrá! A múltkor kimaradt, h mindenképpen meg akartam említeni az embriológusokat is a Cirisből. Remek szakemberek, valamint nagyon kedvesek, és amikor bevittük a babákat ők is feltétlenül találkozni akartak velük!

Zafír, biztos kitűnően érzitek magatokat :) Azért mennek a drukkok folyton csodababának is ám! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Most pedig kikapcsolódásként egy kis karácsonyi vásár jelentés :) A Vörösmarty térre végre megérkeztek a bögrék (amit minden nap beígértek nekem) bár visszaváltós csak holnaptól lesz (???), így ma forraltboroztam egyet a majmokkal. Idén 4 féle színben kapható a bögre, mintha csak tudnák, h minden évben beszerzem, így most négyet vehetek:) Valahogy szélesebbek az "utcák" az idén, valószínű kevesebb az árus, mert például a kedvenc sárkányárusom sincs az idén, de tavaly nagyon panaszkodott, h drága a hely és szivatják az apehesek is. Mindenesetre így a szélesebb "utcákkal" kellemesebb a vásár, meg persze még nincs csúcsidő sem, így jobban el lehet férni, van hely a babakocsinknak is bőven. Majmaim nagyon megcsodálnak mindent, így jót alszanak, amint hazaérünk :) A Bazilika előtt is alakul már a vásár, tavaly még csak a hatalmas adventi koszorú volt ott. Ahogy elnéztem a munkálatokat, nagyon hasonló lesz a Vörösmarty térhez. Jó lenne, ha lenne Betlehem állatsimizővel, de sajnos ennek nem láttam nyomát még. Aki tud, vásározzon! :D

Holnap délután jön meg a férjem, még egy fürdetés van hátra egyedül, meg fél nap. Ügyesek voltunk eddig, remélem ma is jól megy majd az esti program.

Bari, most h írtad, én is visszagondoltam a szülésre, a kis visító majmocskákra amikor kikapták őket. Annyira szerencsés vagyok, h boldogan gondolhatok vissza a kezdeti nehézségekre is! Nem tudok elég hálás lenni ezért az égnek!

Nos, jó hosszú voltam :) Jó éjt mindenkinek!
Agnyes, pocaksimi!
P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Agnyes, merre vagy? Vártalak,h jössz,mert küldeném a ragacsot. Úgy döntöttem, biztos ami biztos, küldök hármat ;)
Kép Kép Kép

Agár, remélem sikeresen átvészeltétek az uccsó fürdetést ;) Azt hiszem míg élünk hálásak leszünk ;)
A majmocskák már a sportrészben ülnek? vagy még a hordozóban vannak?
Mellszívót kézit vagy elektromosat használtatok?

Erika, várunk holnap a randi után!

Babácska, merre vagy???

Bodzássüti, gondolom hamarosan beindul a nagy Karácsonyi dömping nálatok...Kitartást!

Ha nem haragszotok, hoztam egy csíkos dinnyés képet :roll: :lol: :roll:
Kép

Pussz mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!

Most nézem, a tegnapi hozzászólásom elveszett az éterben! :cry:
Tegnap hazahoztam a kölköket! :lol: Kettő nyolc és kettő négysejtest kaptam vissza. Most itthon vigyázok rájuk!
Sajnos a három kicsit nem lehetett fagyasztani.
Barikám!

Köszi a ragacsot, mi megelégszünk kettővel is!
Húúú micsoda pocak! És már a 31. hét. Jó a fiúknak még bent.

Mindenkinek köszönöm a drukkot.

Megyek vissza feküdni, a telefonomról majd olvaslak bennetek.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Agár: alig várom, hogy menjünk jövőhéten vásározni nagyon szuper lesz..lehet néha majd el kell terelned a lányok figyelmét amíg gyűjtök nekik 1-2 apróságot(tudod nálunk már munkába állt Jézuska+Télapó)

Bari: mi már a sport részben ülünk, mert Emmát már nagyon nehéz a belepréselni a hordozóba a nagy téli maciruhában..szóval amikor gondoljátok a hordozó elvihető. Csak szólj előtte pár nappal, hogy kimoshassam a huzatot.

Agnyes: gratula és mennek a ragacsok hajrá hajrá Agnyes babák!!

puszi mindenkinek Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Agár! Én is voltam a vásárban a Vörösmarty téren, még múlt vasárnap, kicsit csodálkoztam, hogy milyen korán nyitott... szerintem advent előtt nem szoktak kinyitni, de lehet, hogy rosszul emlékeztem. És igen, én is hiányoltam a forraltboros bögréket, mi is csak papírpohárból ittunk.

Örülök, hogy az idén a Bazilika előtt is lesz, mert így közelebb jön hozzánk a forraltbor meg a gesztenye:)

Barikám! Gyönyörű a pocakod! Hogy bírod még?

Agnyes! Hajrá kölkök! Mit csinálsz most? Otthon vagy és pihizel, ugye? Végig otthon tudsz maradni?

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!

Igen, itthon pihengetek, hagyom, hogy a párom kényeztessen. :lol:
Azért nagyon messze van még december 5.
Most nézem, neked már csak két nap van a kezdésig?
Fogigátló lesz most?

Mindenkinek ölelés!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szia Agnyes!

Óóóó, az szuper lehet:)

Igen, nekem a fogigátló kezdődik, ha megjött a menzesz és Szakács doktor mindent rendben talál:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Majd jövök, de annyi minden szomorúság történik velünk.
Ma hajnalban meghalt a Nagymamám. 88 éves volt. Tudom, hogy szép kora volt, de nagyon szomorú vagyok. :cry: :cry:

Ha kicsit rendeződtek a sorok majd jövök.

Ölellek benneteket!
etuspocok
 
 


Voltam Vass dokinal, a randi minden elkepzelesemet felulmulta, talalt eg hatalmas nagy polipot, olyan jo dionyi meretut, meg ket pici miomat, szoval van minden. Januarban lesz mutetem ugy nez ki, utana lombik legkozelebb majusban johet szoba :(((((

Gondolom nem kell mondanom, hogy a szeptemberi es novemberi lombiknak mennyi eselye volt................

Duhos vagyok nem kicsit, na de most legalabb jo kezekben leszek, ami nagyon megnyugtato :)))) Ez is valami, elore a on, ahetvegen teljesen padlot fogtam, de mostmar ismet bizakodva tekinteka jovob, a doki egyebkent biztatott, hogy fog itt meg siker lenni, mert egyebkent nalunk minden rendben, ezt a polipot leveve.

Csak azt nem ertem hogy egy ekkora polip hogy nem szurta ki elozo orvos szemet, na mindegy nezzunk elore, jovore en is babas leszek, ezt mar elhataroztam:))))))
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!


Etus!
Természetes, hogy megvisel a nagymamád halála, az ember azzal nyugtatja magát, hogy szép kor... stb. de akkor is megrázó. Részvétem és ölelés!

Erikám75!
Hát, ha ez volt a gond, akkor szuper, hogy megtalálták, nem?
A Cirisben csináltatod a műtétet? Nekem volt ott, és mondhatom, én éreztem magam kellemetlenül, annyira abajgattak és dédelgettek...
Hamar elszalad az idő májusig, majd meglátod....

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Etus, nagyon sajnálom, és őszinte részvétem. Ölelés!

Erikam, rossz a halasztás, az ember rákészül lelkileg, aztán derült égből... Ismerem, de az a lényeg, h a vége jó legyen, és polip nélkül az is lesz :)

Agnyes, hogy vagy? Dec.5. már kevesebb, mint 1 hét! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bodzássüti, szép lett a vásár a Bazilikánál, nagyon örülök neki, és ott van a sárkányárusom is :lol: A bögre a Vörösmartyn azért szebb, de sebaj. Holnap mindenképp hurkázom egyet! Hajrá- hajrá, mindjárt kezdtek! :)
Holnap délután mindenképp be kell ugranom, mert anyukámnak nagyon megtetszett a 100%-os shea vaj, így nekiadtam. Holnapnál tovább én sem bírom nélküle :lol:

Dóri, nagyon várom én is már, h gyertek! :lol:

Bari, mi még hordozóban vagyunk, mert azzal férek be a liftbe. Nem tudom, mi lesz majd a lejutási technikám a sportrésszel, egyelőre még nem tudom, de dolgozom rajta, és ha megvan, akkor jöhet a sportülés. Arra már gondoltam, h ha apa is jön, akkor sport, ha nem, akkor hordozó, amíg be tudom őket préselni. Egyelőre még beférnek anorákostól, mondjuk nem tehénkedhetnek, és lelóg kicsit a lábuk, de az nem baj, a fej a lényeg :lol: Mellszívóm volt kézi is meg elektromos is, meg fejtem kézzel is. A koraszülött osztályra le kellett adni a tejet, amit ha frissen fejt az ember, akkor nem pasztörizáltak, ezért van az anyukáknak egy "tejkonyha", ahol lehet fejni. Na, ezt csak azért írom, mert sok anyukával találkoztam ott, és a lényeg az, h általában mindenkinek más jön be. Volt akinek otthon porosodott az elektromos, mert ő kézzel jobban tudott. Ikres lévén viszont sokat kell fejni, így szerintem az elektromos a nyerő. Második helyen nálam is a kéz van, de szerintem az ínhüvelygyulladás garantált, még jó technikával is ikrek esetén.

Hú, de hosszú voltam megint :oops: Jó éjt!
P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Etus, én is nagyon sajnálom, és őszinte részvétem.

Mar kezdek megnyugodni, nem is a halasztas a baj, hanem, hogy megint egy mutetem lesz. Ettol fogtam egy kicsit padolt, de ez van, mar azert fenyesebben léatom a jovot, ha tenyleg ez

volt a baj, akkor legyunk tul rajta minnel hamarabb, hogy utan johessenek a babukak, egyebkent Vass doki nagyon biztatott, hoy jok az eredmenyeink, lesz itt siker, illetve eddig is kellett olna lennie, ezt mondta.

Nekem mindenesetre nagyon szimpatikus volt, egyreszt tenyleg minden kerdesre valaszolt, masreszt turelmesen meghallgatott, egy egesz oat voltunk nala, ennyit meg nem beszelgettem nogyogyival egesz eletemben.

Holnap megyek ujra, hogy megnezzuk hogyan tovabb.

Jo lehet az ikrek logisztikajan agyalni, majd kitalalsz valami megoldast, hogy hogyan tovabb. Hogy hivjak oket, en lemaradtam a nevuket illetoen.

Tegnap feldiszitettem a lakast, nagyon szep karacsonyi hangulat van, ettol nagyon jo kedvem lett.
erikam75
Budaörs
 
 


Agnes

Neked mennek a drukkok, dec. 5 mindjart itt van.

Mit csinalsz otthon, fekszel szigoruan?

Az talan segithet, nekem az elso babanal, aki elment, fekudtem vegig, amig el nem ment, szerintem nekem segitett a fekves a megtapadasban, mert a masodik lombiknal mar nem fekudtem szinte egyaltalan semmit, es az nem is sikerult.

Ugyhogy talan segit a fekves, probald ki szerintem.

Legkozelebb en is fekudni fogok vegig megint, nekem bejott :))))

Mindjart itt a pentek, aztan a hetvege hamar elmegy es utana johetsz a jo hirekkel. :P
erikam75
Budaörs
 
 


Etus!

Részvétem a nagymamád miatt!

Agár!

Köszi a kérdésed, jól vagyok, már amennyire lehetséges. Megfogadtam, hogy nem figyelem a jeleket, de ez nagyon nehéz feladat. Minden kis szúráson, vagy akármilyen kicsi változáson egy csomó időt morfondírozok. A másik dolog amin folyton jár az agyam az, hogy a párom barátja két hete bekerült hasmenéssel a kórházba, a két hét alatt már közel 20 kilót fogyott és a héten megtudtuk, hogy rákja van. Az orvos szerint, mivel fiatal, sokkal gyorsabban terjed a rák a szervezetében, mint az idősebbekében. Látom, hogy a páromat is mennyire megviseli. Középiskolás koruk óta jóban vannak. Nehéz lesz vele a találkozás. Remélem lesz ereje, hogy küzdjön. Mellette állunk, mást nem tehetünk!
Jó, hogy ezt legalább kiírhattam magamból.


Barikám!

Régen voltál! Hogy vagytok? Beszereztetek már nagyjából mindent?

Erika!

Lehet, hogy csak ez a műtéten kell túlesned és tavasszal jön a gólya, hozza a pici(ke)t!
:lol:

Lányok!

Az uram árukészlete már bent vár a WC-ben a nagy napra! Azt mondta, hogy csődbe viszem. Kb 15 terhességi tesztet készítettem be magamnak. Legszívesebben minden nap tesztelnék, de még nincs értelme. Szerintem a péntek lesz a nagy nap. Nem bírom kivárni a hétfőt.

Mindenkit puszilok, vigyázzatok magatokra!

A legfontosabbat meg majdnem kihagytam!

Zafir!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szerintem ne tesztelj, én amikor terhes lettem meg a vervetel napjan sem mutatta egyertelmuen a teszt, ne stresszeld magad feleslegesen, tudom nehez, de tenyleg nem eri meg, ilyenkor meg nem biztos sem a negativ, sem a pozitiv eredmeny, szoval esetleg a vervetel napjan tesztelj, de korabban teljesen felesleges, lehet fals pozitiv es fals negativ is, akkor meg minek szomoritanad magad :)

En mostz ugy mentem az eredmenyhirdetesre, hogy nem teszteltem elotte es talan igy jobb volt, nyugodtabb voltam, elotte mindig teszteltem.

Gondolj arra, hogy negybol mar egy picuri legalabb befeszkelte magat, fo a pozitiv gondolkodas.

Azzal segitesz a legtobbet magadon, tudom nehez, en ezt eppen ket hete csinaltam vegig, de addig is olyan jo hinni, hogy sikerult, amig azt nem mondjak hogy hat megsem.

ugyhogy mi lenne ha fatalista lennel, es most kivetelesen nem tesztelnel? Mit szolosz az otlethez?

Es ha penteken esetleg negativ, akkor nekikeseredsz, es harom napig szomorkodsz, pedig lehet hogy ott vannak a babukak. NEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Na jo te tudod, ez csak az en velemenyem volt, probalj meg jo dolgokra gondolni, ez a betegseg sztori sajnos nem pozitiv tortenet, es neked ez most nem jon jol, pedig az agynyugalom szerintem nem csak azt jelenti hogy az ember fekszik, hanem azt is hogy elvileg nem eri stressz. Ez a par nap most csak rolatok szoljon, legyel eg yincuri pincurit onzo :)
:lol:
[quote][/quote]
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Agnyes! A párod barátjával ami történt, az egyszerűen rémes.....Remélem, hogy tud harcolni, mennek a drukkok neki is, ismeretlenül is.

Hmmm.... a tesztelés, nem könnyű megállni.... nekem soha nem sikerült:)

Erikam75!
Nem ma reggel voltál bent a Cirisben? Mi ott voltunk 3/4 10 tájban a párommal. Ült egy nagyon csinos lány a váróban egy gyönyörű sállal a nyakában (talán Burberry?). Ha nem Te voltál, akkor bocs. Kár, hogy tegnap nem olvastam a bejegyzést, mert akkor ma rákérdeztem volna. :)


Nálunk annyi történt, hogy már kb. 2 napja meg kellett volna jönnie, de eddig még semmi. Persze csináltam tesztet ma reggel, negatív.
Ma voltunk bent a párommal az ő dolgait intézni, most egy picit izgulok az ő eredménye miatt, de bízom a sikerben, mert eddig mindig húzódozott, de most egyáltalán semmi negatív felhang nem volt. :)
Agár terápiás-babái biztos segítettek:)

Ölelés mindenkinek

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Kilenctol benn voltam a vizsgaloban, ma meg talaltunk valamit, ket kicsi miomat es a jobb petefeszek petevezetojenek a tagulatat, ami tele van gennyes folyadekkal.

Szoval nemcsak hiszteroszkopia, hanem laperoszkopia is kilatasban van, lehet eltavolitjak a jobb petevezeteket. A bal petefeszkem az meg gyakorlatilag nem mukodik egy korabbi kismedencei gyulladas miatt, csak a jobb petefeszekben erik petesejt.

Szoval ha eltavolitajk a petevezetomet, akkor mar csak a lombik marad, dehat eddig is csak a lombik volt, ugyhogy ettol azert nem mentem a falnak, ezentul van bakterialis fertozesem is, azt is kezeljuk.

Olyan leszek a vegen mint az allatorvosi lo komolyan. A vicces az egeszben hogy most mar nincs is szo a lombikrol, ami miatt felkerestuk Vass dokit eredetileg, hanem arrol beszelgetunk, hogy mikor es mit kell muteni.
ehhez kepest BMC-ben januzarra ki vagyok irva lombikra, na mindegy .

Mutet a Cirisben lesz, nem bizom masban, meg most nincs nogyogyaszom es nem szeretnem hogy valahol megint elszurjanak valamit, aztan kezdhessem elorol az egesz torturat.

Kerdeztem a Vass dokit, hogy polipom miota van, azt mondta, hogy egy par honapja mar biztos, a polip egyebknet az egesz mehem teruletet elfoglalja, nincs hova beagyazodnia kicsi embrioimnak, illetve nem volt nekik hova. De majd lesz, jovore, es akkor most mar tenlyeg babas leszek en is.

:roll:

Egyebkent szerintem ti voltatok azok akik Vass dokit utanam letamadtatok, en lila ruhaban voltam, es fizetni mentem.

Nem volt rajtam kendo, a kendos lany nem en vagyok.
Neked a Cirisben volt az elso ket lombikod a Vass dokinal.

Drukkolok a jo eredmenyekert :P

Agnes mi ujsag nalad, remelem nem garazdalkodsz a tesztekkel
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Erikam!

Hát, akkor mi elkerültük ma egymást, mert mi kb 3/4 10-re értünk oda és csak pár percet voltunk.

Mi Szakács doktorhoz járunk, amúgy a többi stimmel:) Nekem is két lombik volt itt a Cirisben.

Nekem is itt volt az intézetben egy hiszter-lapar kombóm. Én perverz módon nagyon jól éreztem magam, igaz a műtét után délután hányingerem volt. (erre esetleg készülj fel, nem kellemes, de ki lehet bírni, amúgy nem vagyok hányós:) )
Mondjuk ez volt életem 2 legdrágább napja....

Köszi a drukkot! Ránk fér!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti!

Köszönöm, a nevében is a drukkokat. Sajnos nem is tudja, hogy mennyire súlyos az állapota.

Aggódtam Bariért, és bekukkantottam a Dévais fórumra, ezt találtam

"Barika kórházban, jól van, csak már "nehezen". Fájt a poci, bekeményedett, aztán mensi-szerűen, aztán néhány nap után csak bementek, hisz ez nem játék, úgy néz ki, minden ok, a srácokat 2100 és 2200g-ra becsülik. Ha jól vettem ki a szavaiból a hétvégét még biztosan bent tölti, de lehet, hogy már hosszabban és már nem 3in1 hanem hárman jönnek majd haza külön-külön. Paragi még két hetet szeretne mindenképpen ha egyben töltenének!! Szorítsunk nekik! "


Barikám!

Drukkolok, hogy a srácok még egy kicsit bírják ki bent!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szia Agnyes!

ÓÓÓ, szegény, ha nem tudja az állapotát, akkor még nehezebb lesz neki harcolnia... azért bízni kell abban, hogy ugyan fiatal szervezetben gyorsabban terjed a rák, de ugyanakkor erősebb is sokkal, mint idősebb korban.

Köszi a híreket Barikáról. Mennek a drukkok nekik!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Agnyes ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Sok erőt a barátotoknak, szörnyű dolog a rák, de le kell győznie, imádkozom érte!
Tesztelést én nem tudnám megállni, de szerintem úgy kell hozzáállni, h a negatív teszt nem biztos, h negatív (hiszen valószínűleg túl korai, tehát csak pozitív eredmény lehet, mert a negatív azt jelenti, h tényleg korai volt még a teszt. És ez nem is csak hozzáállás, hanem gyakorlatilag az igazság, hiszen nem véletlenül hívtak be arra az időpontra, hanem mert onnantól lesz tényleg kimutatható. Jaj, nagyon szorítok!

Bari, kitartás, nagyon ügyesek vagytok, meglesz még bőven a két hét, nagyon szorítok nektek!

Erikam, szegény, nem semmi mi minden derült ki, de alényeg, h úgy állsz hozzá, ahogy kell, fel a fejjel, nemsokára kopogtathat a gólya!

Bodzássüti, örülök, h a párod "fellelkesült", én már látom ám, milyen igyekezettel és műgonddal pelenkázgat :) Szomorúak voltak a majmocskáim, h tegnap nem vittem be őket, de séta elején voltunk és féltem, h nagyon kimelegednének a boltban, no meg száz helyre kellett még menni, azt sem tudtam, hol áll a fejem (tudom, listát kell írni :oops:). Drukkolok pirinek, h jelentkezzen és akkor start :)

Mára lett kész a nagytakarítás, ami már két hete tart egy jó kis szigeteléssel megspékelve. Már a karácsonyi dekoráció is úgy ahogy helyet foglalt a lakásban. Holnap a majmocskák barátait várjuk, ( a kisebbik fiúval együtt voltunk a koraszülöttosztályon és jól összebarátkoztunk :) ) nagyon jó lesz, két gyereknél csak négy gyerek édesebb :lol: Megyek is, mert hulla vagyok, és azért rá kell pihenni a holnapra.

P!
oroszagár
 
 


Szia Agár!

Megjött a piri tegnap délután, most majd telefonálok, hogy ma menjek, vagy hétfőn. Gondolom, inkább ma, bár az kellemetlenebb lesz (mindenkinek). :oops:

Én is annyira sajnáltam, hogy nem tudtam kimenni hozzájuk, de éppen egy elég nehéz vevő volt, muszáj volt vele foglalkozni. Nagyon ritkán jön, nem egyszerű eset, de jó vásárló.

Édesek lehetnek a kismajmok a kis barátokkal együtt:) Lesz majd ott felfordulás:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a Cirisben, megkaptam a fogigátlót, úgyhogy kezdünk:)
Frissíteni kell a vonalzómat is:)
Szakács doktor azt mondta, hogy a mai UH szerint a helyzet közepes. Ezen egy picit elszontyolodtam, de mondta, hogy ne keseredjek el. A párom spermaképe sem lett valami fényes, de Andrea a biológus azt mondta, hogy ez még a normális ingadozásba belefér és ICSI-re mindenképpen jó, a sima lombiktól meg amúgy is messze voltunk, úgyhogy nem kell idegeskedni.

Igyekszem nem idegeskedni...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Miert kozepes, mi a baj ?

Nekem is ICSI volt , pedig a ferjem spermakepe tokeletes, ki erti ezt?

De annak allitolag nagyobb az eselye hogy biztos megtermekenyul.
Nekem 8 tuszobol 7 megtermekenyult a multkor, ugyhogy tenyleg hatekony, fel a fejjel, ha mas nem is ez mindenkeppen az elonye az eljarasnak.

Barika, pihenjel, meg kell ido a piciknek odabennt, kitartas az utolso hetekhez.

Lanyok koszi a biztatast, mar nem is latom annyira borusan a tortenetemet, elore nezek, es januar mindjart itt van, mehetek a kes ala :roll:
erikam75
Budaörs
 
 


Ha jól értettem az nem tetszett Szakács doktornak, hogy az egyik petefészekben kicsik voltak a tüszők, hogy az lusta:(

Az eddigi két lombikunk is ICSI volt, úgyhogy nem attól keskenyedtem el, hanem hogy gyengébb lett a spermakép, mint a múltkor.

Köszi a bíztatást!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!

De jó, hogy kezdődik a fogigátló szedése.
Egy levéllel kell beszedned?
A párod spermaképén meg ne aggódj, elég lesz egy daliás kiskatona is! :lol:

Bari!

Nagyon drukkolok!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szia Agnyes!

Nem, kicsit több kell, mint egy, úgyhogy kettőt kaptam:)

Következő jelenésem dec. 21-én lesz.

Ölelés és persze drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Elmentek a vendégek, nagyon jó kis buli volt :lol:

Bari, kitartás! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bodzássüti, gondoltam, h fontos ember, főleg mikor séta után felétek mentünk haza is (illetve még a sarki boltba) és még mindig ott volt a hölgy és vadul telefonálgatott :) Karácsony előtt amúgy is nagy a hajtás, majd januárban beszélgetünk, akkor biztos van egy kis holtidő (mármint csak a boltban, ugye :), mert a leglényegesebb dolgok pont akkor indulnak majd el). Éljen a fogigátló, kinek is hiányzik pirike az ünnepek alatt meg az előkészületekkor, meg persze még úgy egy évig minimum :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Agnyes ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Erikam, nekem is volt laparom, megszabadultam mindkét petevezetőmtől, mert vizesek voltak és össze-vissza perforálódtak bennem (állítólag kb.15-20 év alatt). Nekem jó hosszú volt a lapar, 3 órás a perforációk miatt, de összességében jó emlékem van róla (azt leszámítva persze, h meddő lettem, persze már az voltam, de akkor végleg ki is lett mondva, előtte még élt egy kis remény). A lényeg hogy 2010 novemberben volt a műtétem, utána 3 hónapig szedtem fogigátlót szünet nélkül, mert apró cisztáim lettek, állítólag lehet ilyen a műtéttől. A fogigátló elűzte a cisztákat, májusban már Vass dokival konzultáltunk, szeptember 8-án pedig terhes lettem :)
A majmok neve Stefánia és Miksa :)

Dóri, nagyon várom a vasárnapot!!!

Zafír, úgy várom már, h gyere sok-sok jó élménnyel és hírrel:)

P!
oroszagár
 
 


SZIASZTOK

Agnyes,Bodzássüti ++++++++++++++++++++ mennek a drukkok :wink:

Ezt én sem értem nekünk is azt mondta Vass doki hogy icsire készüljünk pedig a párom sperma szintje jelen állás szerint inszemináciora alkalmas Erdei d.r nő szerint :roll

Lányok a fogi gátlónak milyen szerepe van lombik előtt ?? Ugyanis én teljesen össze vagyok zavarodva mert úgy volt hogy decemberben lesz a lombikunk de közben szettem a fogigátlót a d.r úr elő írása szerint.
aztán abba hagytam mert sajnos el kellet halasszuk januárra családi okok miatt.erre rá 3 napra megjött a menzim.egy hónapban 2 szer hmm .nem értem :roll: Azt sem tudom hogy most mikor fog megjönni. Minden estre jövő héten megyek a cirisbe és kíváncsi vagyok hogy mit fog mondani Vass doki !!


Jó hétvégét nektek!!!
rencsikee
Budapest
 
 


Szia Rencsike!

Köszi a drukkokat, bár nekem még korai, mert az én lombikom majd csak januárban kezdődik:)

A fogigátlónak az a szerepe, hogy leállítja a hormonműködésedet, hogy utána gyógyszeresen lehessen vezérelni, ami a lombikhoz kell.
A rövid protokoll szerint nincs előtte fogigátló, de az egy másik történet.

Mindenképpen az a legfontosabb, amit Vass doktor mond és majd ő biztosan el fogja magyarázni a dolgokat.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Teljesen kiborultam. Reggel teszteltem egy halvány pozitívat,délután meg láttam,hogy véres volt a crinone,ahogy távozott. Nem tudom,hogy mi lesz a vége.:(

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?