Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Agár, borzasztóan sajnálom és fogadd őszinte részvétemet! Nekem pont ma 5 éve,h meghalt az Apukám... :cry: Sok-sok erőt Nektek!

Leninváros, húúú megy ám az idő :D Nemsokára a kezetekben tarthatjátok majd Ti is a kisbabáitokat!

Zafír, köszi, megvagyok...na jóóó volt egy kis para megint,mert napokig (még mindig, csak már nem folyamatosan egész nap) olyan topmán fájt a pocim és a derekam, olyan mensisen...de semmi maszat nem volt mellette. Megnyugtattak,h tuti a helyezkedés a szalagok nyúlása miatt lehet...majd hétfőn kiderül. Ma elkezdtem a MagneB6 helyett egy másik magnéziumot szedni, állítólag hatékonyabb, majd meglátjuk...

Bodzássüti, öszre egy vitaminbombák lesztek a pároddal és lehet még egy spontán babó is sikerül. A Déviszes topicban van egy lány akik ICSI-re mentek voltna. Várták pirit, nem jött,mert baba költözött a pocijába :wink: szóóóóval mindent bele!Ja és ez vonatkozik mindenkire!!!

Dóri, húúú nyaralás a picikkel :lol: Majd várunk a beszámolóval :wink: Vigyázzatok majd magatokra nagyon!!!

Etus, Babácska, Natalie???

Szép napot mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Agár, őszinte részvétem :( Nagyon sajnálom. Erőt és kitartást!

Barikám, örülök, hogy jól vagy, úgy kb. mensi körül, amikor esedékes lett volna, akkor én is éreztem hasonlót, de elmúlt pár nap alatt. Persze nem elfelejteni, hogy nálatok 2 babó van pocakban!!! Kell a hely :)! Drukk hétfőre!!!

Bodzássüti, hajrá vitaminok. A mi kezdésünk biztosan nem függ most össze Apa dolgaival. Egyrészt kéne ott a javulás, hogy legyen értelme folytatni, másrészt, úgy tudom, ehhez idő kell, egy-egy bogyó hatását csak min. 3 hónap múlva lehet érezni, a dokik szerint. Úgyhogy most lesz rá idő, hogy feljavítsák, ha lehetséges. Bízok benne, mert így egyenlőre nem sok értelme lenne belevágni újra.

Leninváros, drukk! Nem semmi feladat lehetett pocakosan egy költözködés..

Puszmák, pocak- és babasimik!
zzafir75
 
 


Barikám! Csak én leszek szuper, mert a párom nem szedi ezeket a cuccokat. Azt mondta, elege van, szed elég multivitamint, legyen az elég. pont. vége.
Barikám! Hétfőn nagyon várunk az eredményekkel! Vigyázz magatokra!

A tegnapi talpmasszázs után a természetgyógyász azt mondta, hogy nagyon szép a talpam, ottan minden OK. :)))

Zafír! Igen, tényleg ezt szokták mondani, hogy min. 3 hónap kell.... Vannak már jelölt-dokik, akikhez mentek? Erdei doktornő lehetőségeit már kimerítettétek?
Nagyon drukkolok Nektek, hogy sikerüljön! Annyira megérdemelnétek! Tudom, hogy nem ezen múlik, és nem is így "osztják" a gyereket, de akkor is.

Ölelés!
bodzássüti
 
 

 
 

Bodzássüti, annyira aranyos vagy :):) - igen, sajnos ez nem kívánság-műsor.

A dr. nőnél voltunk 1x, vagy 2x, de én úgy vettem észre, hogy a férjemnek valamiért nem volt szimpatikus annyira :oops: Lehet, hogy ő ilyen téren jobban bízik a férfiakban...?, de még az is lehet, hogy ott kötünk ki :) Nem tudom...
Vagy bízik benne, hogy lesz más megoldás is, mint valamilyen műtét. Ha mégsem, és valami drasztikusabb beavatkozás kell, akkor alapos mérlegelés, és akkor csakis a CIRIS.
zzafir75
 
 


Jah, a jelölteket megírom priviben.
zzafir75
 
 


Vonalzó-próba:)))

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van!
Nálunk az a hír, hogy megbeszéltük a párommal, hogy részünkről mehet szeptemberben a következő lombik. Ez eddig még nem volt biztos, de most már igen. Innentől már csak azon múlik, hogy Szakács doktor mit javasol. A vonalzóra pedig a körülbelüli kezdési időpontot raktam.
Olyan izgatott vagyok! Úgy örülök neki!

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ez nagyon jóóó hír! Szépek a vonalzóid :lol:

Holnap jövök majd amint tudok,h mi volt Dévisznél!

Addig is vigyázzon mindenki magára!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Köszi! Még nem döntöttem el, melyiket tartom meg:))) lehet, hogy mindkettőt

Holnap Várunk!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Agár őszinte részvétem! Nagyon sajnálom ami történt! :cry:

Bodzássüti szép a vonalzód!
Bari drukk mára, majd gyere ahogy tudsz!

Nálunk minden rendben. Azért nem jöttem, mert a kutyánkat kellett műteni és minden energiánk és figyelmünk csak rá öszpontosult.

Puszi mindenkinek!!!
etuspocok
 
 


Szia Etus!

Mi történt a kutyusoddal? Már jobban van?

Puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok :lol:

A és B baba is jól van és már mozognak, komolyan mondom hihetetlen!
Tiszta szívemből kívánom mindannyitoknak ezt az érzést!!!

A baba 25,6 mm , B baba 26,8 mm! Mindkét babának jó a szívhangja, vannak végtagkezdeményeik, hasfaluk és mozogtak :)
Mikor kérdeztük Déviszt,h akkor most minden OK, diplomatikusan annyit mondott: a normáltól semmi nem eltérő :lol: További pihi van és zéró autózás :)

És a sztárfotó:

Kép

A bal oldali maszat az B baba. A jobb oldali A baba. A valóságban A baba is u.úgy néz ki mint B baba, csak sajnos így fértek rá egy képre :)

Etus, mi történt a kutyuliddal?

Pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Jaj, de örülök Bari!

Gratulálok! Komolyan könnyeket csaltál a szemembe! Gyönyörű kép!

Ölelés! és vigyázz magatokra!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, köszi a sztárfotót, nagyon-nagyon örülök!!! Pihizgess sokat és vigyázz a kincseidre! Nagyon édibédik :)

Etus, kutyusod jobban van már?

Bodzássüti, szép a vonalzód, nekem vhogy sosem sikerül ilyet csinálni.

Agár, Dóri, hogy vagytok?

Leninváros, hogy bírod a nagy meleget?

Natalie, többiek? Mizújs?

Puszi és Pocaksimik, Baribabák hajrá!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Barikám örülök a bébiknek nagyon!!! :lol: :lol:
Vigyázz magatokra nagyon!!!

A négylábú "bébink" jobban van. :lol: Csütörtökön megyünk varratszedésre. Emlődaganata volt az utolsó hat cicin, plusz ivartalanításra is sor kerűlt. Orvos szerint időben mentünk és még lehet 6-7 jó éve. Most 9 éves. Mindig van vele valaki, mert viszketnek a varratok és figyelni kell hogy ne nyalogassa magát. Kapott a nyakára műanyag gallért de annyira retteg tőle, hogy többször bepisilt mikort rátettük. Így azt találtam ki, hogy pólót húztunk rá hátulról. A póló nyakrészén kilóg a farka, a két lába meg mint két kar lóg ki a két lyukon. Mókás nagyon, de csak nekünk. Ezt sem nagyon szereti, de ki kell bírni. Szerintem még 1-2 hét és újra a régi formáját fogja hozni. Nagyon szeretjük a család szemefénye!!!! :lol:

Zafír nyaralás valóban későbbre húzódik? Meddig "szüneteltek" szerinted? Egy évig vagy tovább?

Bodzássüti Szakács dr-ral megbeszéltétek a szeptemberi kezdést?

Agár hogy van a lelked? Anyukád hogy van? Nagyon sok erőt kívánok nektek ebben a nehéz időszakban! Puszi a bébiknek!

Dóri most Horvátországban nyaral szerintem. Jó neki!!! :lol: :lol:

Babácska megint régen jelentkeztél!

Évi????

Puszi nektek sok!!!!
etuspocok
 
 


Hahó Etus,

megnézném ezt a kutyu-öltözetet, biztosan muris lehet!
:)

Terveim szerint jövő novemberig nálunk semmi, de ha esetleg Apa eredményei vmi csoda folytán javulnának, újragondolom!
Egy-két hosszú hétvégét beiktatunk azért, de az igazi pihit novemberre tervezzük, akkor majd nézünk vmi csodaszép utazást :)

PUSZI és jobbulást a kutyunak!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etuskám! Szegény kutyus... simit neki!
Biztos rém vicces lehet pólóban, de azt is megértem, hogy nem örül neki. Az enyémek tuti leszednék magukról. Tölcsért nem raktak a fejére? A nagyobbik kutyámnál ivartalanítás után kellett hordania, három ilyet tört szét, mert mindennek nekiment vele...

Nem, még nem beszéltem meg Szakács doktorral a kezdést, ezt csak az előző után irányoztuk elő, provizórikusan, én meg kiszámoltam a napokat. Lehet, hogy még kell rajta változtatni, de olyan jó látni, hogy fogynak a napok.

Zafír! Köszi a bókot! Elirigyeltem Baritól a vonalzót:)))

Lányok, képzeljétek, ma megérkezett a nagyon tuti L-arginine-om is, egyből rávetettem magam:)) most már kb. két hete szedem a vitaminokat és már érzek némi változást: (bocs a naturalizmusért, de asszem itt már írtunk/olvastunk cifrábbakat is) a nyálkatermelés nagyon megnőtt
:oops: , és összességében sokkal fittebbnek érzem magam. A talpmasszázson pedig semmi de semmi nem fájt. Azt mondta a természetgyógyász, hogy kiírhatnám magamra, hogy tökéletes a talpam. (kár, hogy ezt mások nem látják:)))

Ölelés mindenkinek és pocaksimik (a kuttynak is)!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Mi pénteken utazunk!!már nagyon várom kiváncsi vagyok remélem a kicsik nem zavarodnak meg nagyon..tényleg lehet, hogy hülye kérdés, de nincsen véletlenül valakinek vmi jó bazi nagy tetőbox a kocsira, mert sajnos illetve nem sajnos de a 7 személyes kocsink tele van velünk így csomagtartónk már nincsen viszont csomagunk annál inkább szóval ha esetleg valamelyikőtöknek van és tudná nélkülözni 1 hétig nagyon megköszönném...mert a bérlés olyan drága nem is a bérlés maga hanem a letét 40-50 ezer..meg olyan macerás.
Előre is köszönöm csütörtöktől kéne jövőhét péntekig..
Voltunk ma a Cirisben arra jártunk aztán beugrottunk dicsekedni kicsit.annyira aranyosak voltak vmi megbeszélés volt, de Vass dokit kihívták oda gyűlt mindenki és nézegették a babákat..szóval kedvesek voltak..

Bari: gratula a sztárfotóhoz nagyon cukik:)


Puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Dóri!

Nekem sajnos nincs tetőboxom:(((

Mennyire szuper érzés lehetett visszamenni a Cirisbe a babákkal!

Jó pihenést!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Dóri, sajnos nekünk sincs, kettecskén elég még a csomagtartó! Nagyon szupi nyaralást Nektek, jó pihenést és sok szép élményt!

Etus, meggyógyultál már?
Babacska?
Agár, hogy vagytok? Léleksimi!

Barikám, pusszantás, remélem, hogy jól vagy! Pocid gömbölyödik már?

Bodzássüti, én is szeretnék ilyen vonalzót, hol lehet szerválni egyet?

Puszika és szép napot!
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Dóri nekünk sincs tetőboxunk. :(

Barikám jól vagytok? Hányinger? :lol: Poci gömbölyödik?

Nálunk minden ok. Ma visszük a kutyit varratszedésre. Izgulunk nagyon, mert múlt csütörtökön is voltunk kötözésen és szegény annyira félt, hogy bepisilt. De ezen is túl leszünk! :lol:

Még 21 nap és indul a szuri!!! Tegnap azt gondoltam, hogy nem is akarom ezt az egészet és inkább nem kell gyerek. Reggel meg azt gondoltam, hogy biztos nagyon megbánnám ha nem lenne. Utálom ezt mikor várni kell, mert csak elbizonytalanít.

Zafír a jövő november nagyon messze van. :(
Süti a vonalzód nem számolja vissza a napokat?

Többiek?

Puszi nektek!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Barikám, remélem, minden rendben van, olyan régen nem jelentkeztél....

Zafír:
Vonalzókat itt találsz:
[url]lilypie.com[/url]

Etus!
Szegény kutyus.... simizzük meg!
De a vonalzó visszaszámolja a napokat is, de olyan megoldás nem volt, hogy az egészet napokban számolja.

Annyira szuper, hogy mindjárt kezded a szurikat! Nagyon irigyellek!
Hajrá-hajrá!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bocsi,h egy kicsit eltűntem, bár olvasni olvaslak benneteket ;)

Sajnos tegnap este megint Dévisznél kötöttünk ki,mert volt megint egy kis vérzés. Hamar ki is derült,h A baba rosszalkodik. Sajnos mellső falon tapad meg a méhszáj területét fedve...ha szerencsénk van akkor az lesz mint a legtöbb kismamánál: a méh növekedésével lejön a méhszájról, de sajnos az is lehet,h ott marad és vérzést okoz majd végig. Bízom benne,h a lemászós lesz majd és pár hét múlva már jó hírrel jövök.
Tegnap este is és ma is beszéltem olyanokkal akiknek ilyen volt és megnyugtattak,h nem lesz gond...remélem így lesz. Fekszem nagyon sokat mint eddig is. Egész nap csak pihizek. Olyan remek műsorok vannak a TV-ben :lol:
Kaptam időpontot genetikára is és védőnőhöz is :) ha lassan is, de telnek a napok. Holnap leszünk 10 hetesek :)

Etus, húúú megy ám az idő :lol: máson mindig jobban érzi az ember :roll: Indul a visszaszámlálás nálatok is :wink:
A kutyinak én is küldöm a gyógysimit!!! Róka koma még elkerült, nem bánnám,ha így is maradna :lol: rókainger az mondjuk van bőven...amúgy nem tudom,h van e összefüggés, de soha nem voltam egy nagy rókás. Csak amikor valamilyen műtétem volt és altattak...

Bodzássüti,Ti végül nyáron nem mentek nyaralni?Jól esett a fészes hiányolás :oops:

Zafír, óóó, neked is lesz vonalzód? A hasam nekem olyan gömbölyű már,h egy hete azt hitte egy ismerősöm,h még idén szülni fogok :shock: na de annyi hozzátartozik a dologhoz,h én nagyon erős voltam hasban. Tiszta hurka volt a pocim. A hurkák eltűntek és evés után kifeszül, de amúgy ez még nem olyan poci :roll: de gondolom hamarabb lesz nagyobb...

Dóri, sajnos nekünk sincsen :( Holnap már mentek!!! Jó nyaralást, vigyázzatok magatokra és várunk majd az élménybeszámolóval :wink:

Agár, sokat gondolok rátok. Nem könnyű perceket éltek át és sok-sok erőt kívánok. Biztos vagyok benne,h majd Anyukádnak is nagy segítség lesz lelkileg,h ott vannak a babák és talán egy könnyebben átvészelitek ezeket a napokat!

Többiek merre vagytok?

Amikor csak tudok jövök majd, de sztem csak az esti órákban!

Pussz,
Bari

bari6
 
 


Barikám, tudod, hogy itt mi úgy szorítunk egymásnak, mintha magunknat tennénk!

Köszi a választ a fészen:))

Most legalább megtudtuk, hogy a has-hurkák ellenszere a terhesség:)))

Mit jósolnak? Nálad is a 12 hetet kell kibekkelni valahogy? utána felszabadulsz és lazábban leszel egy kicsit?

Ami a nyaralást illeti....hááát vannak kisebb problémák: a boltban új eladólány kezd hétfőn és őt még azért egy jó darabig nem lehet egyedül hagyni. Most három hétig nem is volt senki, úgyhogy egyedül szívtunk... ez azért gond, mert sehová nem tudunk elmenni, mindent be kell osztani a legapróbb dologtól kezdve...
Majd valószínűleg augusztus elején elmegyünk egy pár napra Erdélybe. Még soha nem jártam ott, úgyhogy nagyon várom. Szeptember elején meg Párizsba megyünk. Ugyan csak egy vásárba, de azért biztos bemegyünk egy kicsit a városba is:)))
Idén ez így alakul, remélem, jövőre már más lesz...:)))

Puszi és ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Barikám! Ma jubileum! Hétforduló:)))
Gratula!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 



Barikám! de a terhes-számítások szerint már 12 hetesek vagytok, nem? mert hiába, hogy mi tudjuk.... az utolsó menzesztől számítják, nem?

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia,de igen onnan. Apr. 22-en volt piri elso napja. Hivatalosan ma mar a 11. hetben vagyok :lol: jo lenne mar a 12. hetnel lenni... A heten azert jo lesz, mert mennem kell nogyogyaszhoz labor es belgyogyasz beutaloert, mert a vedono szerint a haziorvos rossz beutalot adna....! Szerencsemre aki Devisz mellett dolgozik (Paragi doki) rendel itt Battan is, igy kedden eleg lesz hozza lemennem. Igaz ez sem volt egyszeru, mert mar nem volt hozza idopont, de szerencsere van ismerosom az eu.kozpontban, igy most azt kihasznalom...nem szeretem az ilyet, de most fontos, mert jovo het utani hetre mar kell az eredmeny a vedononek... Szoval kedden du- n doki, masnap vervetel, igy ezekkel is megy az ido :)

Szep napot!!!

bari6
 
 


Legalább lefoglalnak, hogy ne unatkozzál:)))

Szerintem vedd csak igénybe az ilyen segítségeket. Az egész eü így működik, sajnos. Ha ez nem lenne, rég összeomlott volna az egész.

Hajrá 12. hét!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, hajrá 12-dik hét, drukk, hogy minden rendben legyen! Hogy érzed magad?
"A" baba remélem, hogy nem sokáig rosszalkodik már :) és jól viselkedik mama pocijában :)

Dóriék már nyaralnak, remélem, hogy jobb idejük van, mint nekünk, ma is rossz idő lesz :(

Puszmák és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ma is egy szóra :D

Bodzássüti, megjártam a dokit segítséggel. Szerencsére nem volt zúgolódás, de mondjuk max 5 percet voltam bent :P

Zafír,hogy-hogy vagyok :D hááát és ne vedd panaszkodásnak,mert komolyan mondom,h ezeket mind-mind édes teherként élem meg, de szaporodnak a rosszaságok :lol: Hétvégén jelentkezett a sav, szerencsére csak,ha olyat eszem ill este jön elő elalvásnál. Ami még tök új dolog az a forgóim fájdalma ami elég kellemetlen. Gondolom ez a sok fekvéstől van. A pocim ma pl. elég sokat "fájt" a magnézium ellenére, de tényleg amúgy minden OK (kop-kop-kop)

Többiek merre vagytok???

Pussz mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Szia Bari!

De jó, hogy jöttél:)) Ezek tényleg édes terhek:)) Bár gondolom a fekvést már kicsit unod...
Mikor lesz újabb babakukk?

Puszi!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, örülök, hogy jól vagy és tudom én, hogy ezek édes terhek! Csak nyugodtan mesélj, várunk minden jó hírrel!!!

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a sok léleksimit, szükségem is volt rájuk. Még mindig nem tudom elhinni, h meghalt az apukám. Próbálok arra koncentrálni, h nagyon gyorsan történt, így az utolsó pillanatig boldog és teljes életet élt, a nagy hiányával meg meg kell kűzdenünk. Az fáj nagyon, h imádta a babákat, és még rengeteg szép éve lehetett volna velük, de fentről lát minket úgy hiszem, csak simizni nem tud. Anyukám erős, de nagyon nehéz neki, mindent apu csinált, intézett, most minden a nyakába szakad. Persze segítünk, de most a babákkal nem vagyunk túl mobilak. Szerencsére rengeteg barátjuk van, anyunak barátnői, így nincs egyedül. Majd lassan kialakul az új életünk apu nélkül.

Bari, hihetetlen, hogy megy az idő, lassan betöltött 12. hét! :D
Minden rendben lesz, alig várom, h megmutassák a babák a lábuk közét is! :D

Bodzássüti, Etus, mindjárt ti is kezdtek!

Zafír, mikor indul a nyaralás?

Puszi mindenkinek, küldök priviben linket a képeinkhez, mert lusta vagyok feltöltögetni
:oops:
oroszagár
 
 


Köszi Agár!

Megkaptam a képeket! Tényleg édesek!

A fényképeden Apukád és Anyukád van? Látszik, hogy büszke nagyszülők... az ismeretségi körben volt olyan, hogy a nagypapa még megvárta az első unokája születését és utána néhány héttel békésen elment... Lehet, hogy ő is úgy érezte, hogy így kerek az élete, látta az unokáit, tudja, hogy Veletek és persze Anyukáddal is minden rendben lesz, nem maradtok egyedül.

Ölelés és léleksimik!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Agár,

köszi a képeket! Cukipofák!!!!! :)
Nekem az erkélyes képek tetszenek a legjobban, ahogy sziesztáznak :):)

Egyenlőre csak hosszú hétvégékben gondolkodunk, nyaralás távolabbra majd ősszel :)

Puszi és léleksimik!!!
zzafir75
 
 


Igen, a szüleim vannak a képeken :) Annak nagyon örülök, h látta apu a babákat, de nem volt beteg (illetve infarktusa volt, és már 20 éve is volt neki egy, de abból felépült, teljes életet élt) még legalább 20 évig kellett volna unokáznia :(
Imádta őket, vett egy 3d-s tv-t, meg nekünk 3d-s kamerát, és folyton töltögettük neki memóriakártyára a képeket, ő meg esténként otthon folyton mozizta az unokákat tévézés helyett :) A szomszédoknak is kötelező volt egyszer végignézni az összes képet (többszáz) :D Nagyon büszke nagypapi volt! Majd sokat mesélek róla a gyerekeknek, mindenki nagyon szerette, még a bankban is, ahol a számlája volt, amikor megtudták, mi történt (anyunak nyitottunk számlát) sírtak, h micsoda úriember volt, minden nőnapra, névnapra vitt virágot az ügyintézőknek, a kolléganőinek meg a cégnél, ahol dolgozott még pénteken is fagyit vitt a melegben, pedig akkor rosszul volt, ezt utólag tudtuk meg (csak nekik mondta, de ott is elbagatelizálta, h csak a meleg miatt) vasárnap éjjel halt meg.
Na, puszik csajok, szólítanak a babák:-)
oroszagár
 
 


Agár, sajnos a mindig a jók mennek el...könyörtelen és igazságtalan az élet... :cry: Végig bőgtem a képeket, kiváltképp az Apusodat. Megértem amit érzel...Nekem is az Apukám volt a mindenem és láttam mennyire rajongott az unokaöcsémért. Ezt a rajongást a Mi Babáink nem tudják majd megkapni, de tudni fogják,h lett volna valaki aki nagyon szerette volna Őket. És persze Anyósom is...sajnos Ő 4 éve halt meg...hülyeség,de úgy érzem ezért lesznek iker babáink. "Kárpótol" az élet minket...de kár hogy így...
Na félre a sírást...gyönyörűek a gyerekek és Te is nagyon jól nézel ki. :wink: Nekem a csúcs kép a fiókos :lol: alig várom,h a zuramnak megmutassam :lol: Egy kérdés, Ők egy ágyban alszanak? vagy külön? Milyen a babakocsi? Könnyen irányítható?

Zafír, édes teher tegnap nem hagyott feküdni....szinte egész nap ülnöm kellett olyan hányingerem volt...nem mintha ma jobb lenne :lol:

Bodzássüti, hogy unom e a fekvés, tudod soha nem gondoltam volna,h ennyit fogok tudni feküdni és aludni...mondjuk nem pörögtem ezerrel, de szerettem csavarogni...nagy sétákat tenni, de hihetetlen,h mire nem képes az ember :wink:
Babakukk sok lesz majd :lol: 18-án megyünk Déviszhez és 21-én megyünk Elekes doktorhoz genetikára. Borzasztóan várjuk már. Olyan rossz,h nem lehet belátni,h minden rendben van e...csak a tünetekre tudok hagyatkozni...

Többiek merre vagytok ebben a nagy melegben?

Pussz,
Bari

bari6
 
 


Agár!

Annyira örültem, hogy ma találkoztunk!:))) Nagyon csini kismami vagy ám! Jól állnak Neked a babák:))) A férjed is nagyon aranyos... jó a humora, de persze látszik, hogy imádja a babákat!

Ez rémes, ami apukáddal történt... hogy így, egyik pillanatról a másikra....Isten nyugosztalja!

Barikám!
Remélem, róka koma már elment Tőled!
Ha jól értem, Te átlátszó hasat szeretnél, hogy mindig szemmel tartsd a babákat:))) elképzeltelek átlátszó hassal:)) Húúú, azért 18-a még elég messze van, nem? De kitartás, egyszer az is elkövetkezik és minden rendben lesz!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, én is nagyon örültem ám! Holnap megyek és vásárolok ezt-azt a csodaszép boltotokban :D !

Bari, a fiókos kép nekem is nagy kedvencem :D Miksi nagyon szerette, ha ki-be húzogattuk, a férjem találta ki, mert amíg nem volt játszószőnyeg, fotel nehezebb volt lekötni őket, folyton a lakásban sétálgattunk velük, nomeg a monoton mozgás jó a babáknak. Aztán Stefivel is próbáltuk, de ő nem szerette, de azt hiszem, erről is van kép. Este külön alszanak légzésfigyelővel, napközben igyekszünk egymás mellé tenni őket, meg mutogatjuk őket egymásnak, de ezt egyelőre csak felügyelettel lehet, nehogy véletlen belekapjanak a másik szemébe. A babakocsi könnyen irányítható (Dóriéknak is ilyen van, de nekik mózesük is van hozzá), mi a vázat az autóban tároljuk, így csak a babahordozókat cipeljük a harmadikra. Van lift, de a hordozókkal is kitöltjük, ikerkocsi nem fér bele semilyen sajna. Ha majd a hordozót lecseréljük az ülésekre nem tudom, mi lesz majd a protokol :) Dehát aki a belvárosban lakik, az így jár :D

Köszönöm a bókokat, érdekes, mert bár van hasam, azért szerintem sem látszik, h ikreket szültem nemrég, nomeg, hogy azóta is zabálok, alkoholmentes sörözök, és nem sportolok. Futást nemsokára tervezek, mert jó lenne azért, ha rámjönnének a régi gatyáim, kevesebbet meg nem akarok enni (nem is bírnám), és a sört is megszerettem :oops: Azért egy hónapja az egyik szomszédunk megkérdezte, h mikor szülök :shock:, mondtam, h 2 hónaposak az ikrek. Nem tudom, de nagyon rossz lehet a szeme, mert terhesen akkora hasam volt, h be sem fért volna mellém a liftbe, most meg azért már ahhoz képest kockahas :D

A fekvést ismerem, de tényleg, a célért semmi sem drága, a kórház sem volt olyan rossz nekem, mert tudtam, h értük teszem :D Szóval sok mindenre képes értük az ember, de ezt itt mind tudjuk!

Na, befejezem a regényt, majd inkább jövök holnap is!
Jó éjt, puszik és pocaksimi!
oroszagár
 
 


Jaj, az átlátszó has nagyon tetszik, ha tudtam volna, én is olyat akartam volna! :D :D :D
oroszagár
 
 


Váááárlaaaak!!!!!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

ÓÓÓ Agár, Te már találkoztál Bodzássütivel személyesen, de jóóó. Tényleg Te fészen fent vagy?

Agár, a kocsihoz ugye külön kellett megvenni a hordozót? Nem érzed hiányát a mózeskosárnak?

Zafír, Te fent vagy fészen?

Bodzássüti, szép lett a kirakat ;)

Nálunk minden OK a hányingert, savat leszámítva. Ma meglett a vérképem eredménye :lol: éééés csak egyetlen csillagom lett :lol: Olyan de olyan boldog vagyok :P
Remélem majd a védőnő, belgyógyász és Dévisz is elégedett lesz :) Olyan jót nevettünk a zurammal. Ami egy kicsit alacsony lett az a karbamid, megnéztem a neten,h mi va h alacsony és azt írják,h alultápláltság és sok vízfogyasztás miatt is lehet :lol: Én és az alultápláltság Kép de lehet,h átlátszó a hasam és vérképem alultápláltnak veszi :roll:

Többiek merre vagytok???

Kánikulától, rosszulléttől mentes hétvégét mindenkinek!

Pussz mindenkinek,
Bari

bari6
 
 


Szia Bari!


Igen.... találkoztunk bibibíííí:))) Olyan jó volt... és láttam a babákat is:)))

Köszi a gratulációt! Nagyon utálok kirakatot rendezni, mert állandóan helyhiánnyal küzdünk és nincs hová tenni a dolgokat, meg különben is nagy meló... bár főleg kitalálni nehéz...

Gratulálok a gyönyörű vérvételi eredményhez!

Jó hűsölést!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

jót mosolyogtam az átlátszó pocin :):)
Igen, ilyenkor az ember mindig nézegetné, hogy hogy vannak a pocaklakók :)

Barikám, drukk és jó hűsölést, tetszett az alultápláltságra vonatkozó bejegyzésed is. Priviben megírhatnád, hogy hol keresselek FB-on! Gratula a véreredményhez, szuper, nagyon fegyelmezetten betartasz minden szabályt, csak jól alakulhatnak a dolgok és le a kalappal!!!

Bodzássütivel már "ismerjük" egymást, sajna még csak virtuálisan, szupi, hogy Agárral találkoztak és látta a babócákat!!!

Puszi mindenkinek és szép hétvégét!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bari, nagyon vigyázz magatokra ebben a hőségben, sokat gondolok rátok, állapotosan azért nehezebb tolerálni ezt a kánikulát.

Mi a Balcsin vagyunk anyukámnál, a ház hűvös, ki sem tettük egész nap a lábunkat. Holnap este fürdetünk, vacsiznak, és csak este 10 körül megyünk vissza Pestre. Estére elég nyügik szegénykéim, pedig a lakásunk sem nagyon meleg, itt anyunál pedig klassz hűvös van.

Bodzássüti, tegnap, miután lefeküdtek a babák vettem egy nagy illatos fürdőt, és még reggel is éreztem a finom illatot magamon! A szülés+állapotosság óta nem frissültem fel ilyen jól, de komolyan :D

Most egy darabig én vagyok itt a "legmenőbb", mert Bodzássütit és Dórit is ismerem személyesen :D :D :D Vagyok facebookon, ti is mind?

Puszi és jó hűsölést!
oroszagár
 
 


Hopp, elfelejtettem, szóval igen, a hordozót külön kellett megvenni, és jó dolog a mózeskosár, de szerintem azt az tudja kihasználni, akinek van kertje, mert akkor ott is aludhatnak benne. Nálunk kivitelezhetetlen lenne lecipelni őket a mózessel, majd azt a kocsira aplikálni. Egyébként körbekérdeztem,mert azért dilemmáztunk a kocsikon rendesen és mindenhol azt mondták (János kórház, védőnéni, dokinéni), h naponta pár órát nyugodtan tölthetnek a hordozóban. Fél éves korig (utána már az ülés ajánlott, persze ez nagyság meg izomfüggő) pedig az ember nem tud pár órás sétát tenni úgysem, mert hamar megéheznek. Szóval megvagyunk nélküle, Dóriéknak van, de nekik van kertjük is, és hát liftezniük sem kell. Majd Dóri is biztos szívesen leírja a tapasztalatait.
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Zafír, elküldtem magam priviben ;)

Agár, Neked is elküldöm ;) Szuper,h tudtok hűsölni a babákkal. Ilyenkor Budapest egy katlan...Köszi az infókat a kocsiról és a tartozékokról :lol: :lol: :lol:

Bodzássüti, Nektek jó fürcsizést mára ;)

Évi, Babácska, Natalie, Etus merre vagytok? Rég jártatok erre :roll:

Szép napot ebben a nagy melegben!

Pussz,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!


Agár! Örülök, hogy jól esett a fürdő:)))

Barikám! Köszi, fürdés megvolt, jól esett, most a teraszon punnyadunk a vízpermet alatt... a kutyát levittem a Duna partra, de nem tetszett neki a víz... félt szegénykém... elég vicces volt ez a nagy kutya úgy meghunyászkodva:))

Puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Pénteken hazaértünk a nagy kirándulásból..szuper jó volt nagyon jól éreztük magunkat szerencsére a babócák is nagyon jól vették az akadályt. Kb 7 órás volt az út és csak egyszer álltunk meg pelust cserélni meg enni egyébként végig aludtak. A nagyok kifürödték a tengert meg a medencét is apájukkal. Én meg babáztam nagyon élveztem, hogy etettem meg böfiztettem és közben a tengert néztem. egyszóval nem bántuk meg valószínüleg jövőre is ugyanide megyünk, csak akkor már a picik is pancsolhatnak...Sajnos bebizonyosodott, hogy a kocsinkat tényleg el kell adnunk pedig annyira szeretjük. Még tetőboxal is nagyon szűkösen tudtam pakolni nincs mese kinőttük.
Látom itt minden rendben Bari ne izgulj biztosan odébb kerül a pici ahogy növekszik és nem lesz gond.
Kérdeztétek a mózeskosarat hát tényleg jó dolog nekem elég sokat vannak benne, mert kétszintes a ház és fent vannak a kiságyak szóval napközben javarészt abban alszanak(egyre kevesebbet), sétálni is avval megyünk és a kertben is sokat vagyunk. Egyszóval megéri annak ellenére, hogy szerintem túlzottan nem kedvelik az autós hordozóban jobban elvannak, de az hosszútávon nem jó még nekik(azt mondják). Na egyelőre ennyi mer így is elég hossúra sikerültem..

Puszi mindenkinek....


Agár jelentkezz ha gondolod én nem akarlak zavarni, de sokat gondolok rátok puszi

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?