Új privát üzeneted érkezett!

Dóri, így akkor nem nagyon tudsz pihenni... :lol: de tuti nem bánod! Szép a vonalzód :wink: ja és köszi a drukkot!

Babácska, remélem semmi komoly :wink: Drukk,h mihamarabb otthon legyél! Addig is jobbulást!

Zafír, köszi ;)

bari6
 
 


Bariiiiii!
Egy napot nem jöttem és mit látok..... Nagy-nagy gratula!
Gyönyörűek a tesztjeid! Most már ne törődj semmivel, Baribaba(k) jól vannak!
Annyira örülök Neked, még a könnyem is kicsordult a meghatottságtól!

Zafír! Igazad van, a tényeken úgysem változtathatunk... köszönjük, jól vagyunk, elvileg holnap lesz a terápiánk utolsó ülése. Azért elvileg, mert lehet, hogy még ráhúzunk egy kicsit. Azt hiszem, hogy sokat segítettek... mindenesetre a párom a múltkori alkalom után olyan szépeket mondott nekem, amiket csak a kapcsolatunk hajnalán hallottam tőle. Ez már megérte, nem?

Etus! Köszi az érdeklődést! az infót ld. kicsit feljebb:)))

Babácska! jobbulást!

Dóri! Remélem, jól ment a varratszedés és nem volt nagyon fájdalmas. Olyan drágák a babák!

Én mostanában kiscsikókkal vígasztalódom, mert az utóbbi időben három is született a lovardában, ahová járok. A legnagyobb 4 hetes, a legfiatalabb ma éjjel született.

Ha valaki fészbukozik, itt a lovarda oldala: http://www.facebook.com/pages/Pólus-Palace-Lovas-Club-Göd/134681776601402

ha nem bánjátok, teszek ide egy képet a legújabbról, elvégre ő is baba:)) ahogy az unokaöcsém (2,5 éves) mondta, babaló

Kép [/img]
bodzássüti
 
 


Barikám! Majd ha nekem is aktuális lesz, elárulod, hol vettél 10-es érzékenységű tesztet? Én nem találtam...:(((

Puszi!
bodzássüti
 
 

 
 

Bodzássüti, nagyon cukker a babaló :lol: Én is nagyon szeretem Őket. Ha meglátok egy pacit érzem,h hív,h simizzem meg :lol:

A 10-es teszt: http://www.egeszsegbolt.hu/389-egeszseg ... teszt.html Nálunk Battán szoktam venni, de itt jóóóval olcsóbban lehet megrendelni ;)
Amúgy pont most olvastam a Lily tesztről (igaz 2007-es bejegyzések) h elég rossz minőségűek....én meg itt parázok...ááááá

Na pussz és örülök,h ilyet BARÁTAIM vannak mint TI!

Még valami : én is fészbukozok :lol: :wink:

bari6
 
 


Köszi Barikám! Képzeld ez az egészségbolt éppen a Ciris-szel szemben van és ott is át lehet venni a cuccost és akkor talán nem is kell fizetni érte:)))

Ezt a lovacskát még nem láttam, de az egy hónapos nagyon édes, agyon lehet simizni. Ő nem ló, hanem öszvér, állítólag azért olyan barátságos:)))

Minden rendben lesz a babákkal, Barikám! Ne paráz, ha a vacak tesz is kimutatta, akkor meg pláne.
Ölellek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok, lányok!

Bodzássüti, imádom a "babalovat" :)!
Örülök, hogy ilyen hasznos a kezelésetek, szerintem ezek szuper fejlemények!!!

Barikám, a papírtesztek nem jók, én is halálra izgultam magam, miért nem erősödnek, közben a vérvételek mutatták, hogy igenis duplázódik az a HCG szint :), úgyhogy NE aggódj! Persze megértem, én is napokig nézegettem a teszteket, és ha nem csináltam meg legalább 20-at, egyet sem :):)

Jó babásodást!!!
zzafir75
 
 


Csajooook, én kész vagyok :lol: Ugye már mutattam a lopós rigót? Nos nem fogjátok elhinni :lol: Ide hozták a fiókáikat enni, miközben a cicc aludolt.... :shock:
Nem túl élesek a képek,mert az etetést ablakon keresztül kellett fényképeznem..., de az utána levő sziesztás kép már egész közelről ment. Amúgy cseppet sem zavartatják magukat :lol: :lol: :lol:

És akkor jönnek a képek :lol: amúgy meg fogom nézni,de úgy néz ki,h a rigók is frankón családban élnek...mármint papa-mama-gyerekek :lol:

Kép

Éhes vagyooook
Kép

Itt a hamiiii
Kép

Hami utáni szieszta
Kép

Közelről :)
Kép

Bodzássüti, van két kutyid? :wink:

Pussz!

bari6
 
 


Babácska, jobbulást!

Bodzássüti, imádom a lovakat, nagyon édes babaló! :D

Bari, ezek a rigók, nagyon aranyosak! Hogy fogják szeretni őket Baribabák! :D
++++++++++++++++++

Puszi mindenkinek!
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Barikám! Igen, van két kutyám:))) Csak nem kifészbukoztad? :)))

Zafír! Köszi! Éppen most jöttünk a terápiáról és megint nagyon érdekes volt. Most nálunk voltak, mármint a páromnál és mindent körbenéztek, hogy baba szempontból milyen lesz, mert szerintük "helyet" kell csinálni a babának, hogy érkezhessen. Szerintük nekem szükségem lenne arra a sokkra, amit a költözés okoz, meg a fészekrakásra. Hát nem tudom....

Ölelés mindenkinek!

Hajrá Bari!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a mai napi drukkokat is :lol:

Bodzássüti, igeeeen :lol: Örülök,h elindultatok valamerre. Amúgy biztos lehet benne valami. Azt mondják,h a baba akkor jön,ha már minden meg van neki...lehet arra vár,h összebútorozzatok Apával :lol:

Agár, remélem a madarak iránti szeretetük meglesz a Baribabáknak is :lol: Én Apukámtól örököltem :lol:

Dóri, jól vagytok?

Zafír, hogy vagy? Ti szeretnétek kipróbálni valamilyen alternatív kezelést a következő lombikig? Nyaralni mentek?

Etus merre vagy? Megy már a stimud ugye??? Ha zugolsz és olvasol, akkor küldöm a tüszőnövesztő drukkokat!

Leninváros, Natalie nagyon eltűntetek :(

Babácska, mára is jobbulást, azért ha tudsz gyere és mesélj mi van veled? Miért fekszel kórházban?

Puszi mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Szia Bari,

mai napi drukkok! Tetszettek a fotóid!

Köszi kérdésed, megvagyunk. Őszinte leszek: nem hiszek az alternatív kezelésekben baba fronton, ha a profi orvosokkal nem megy, valahogy nem tudom elhinni, hogy majd egy talpmasszázstól, vagy mástól igen. Bocsi, ez csak az én véleményem, ha valaki tud ebben hinni, az nagyon jó, nekem nem megy. Sőőt, már kimondottan idegesít, ha valaki segítő szándékkal azzal jön, ha majd iszom ezt vagy azt az aloe verás izét, meg eljárok erre-vagy arra a tornára, meg nem stresszelek, meg hasonlók... akkor majd magától sikerül, mert xy x rokonának az y barátnőjének a x ismerőse - képzeljem el, így lett várandós az x-dik lombik után. ááááááááááááááá

Most elengedem kicsit ezt a baba-témát, 1-2 évig nem akarok próbálkozni semmilyen rásegítéssel. Ha összejön, szuper, ha nem, akkor nem. Most csak ki szeretném pihenni ezt a 6 lombikot. :) és kicsit élvezni, hogy az élet másról is szól.

PUSZI
zzafir75
 
 


Zafír, megértelek...hidd el, számomra is volt hihetetlen rész :lol: Ami a segítőket illeti...no comment...én is ki tudok az ilyenektől akadni :shock:

Az elengedést is megértem és remélem találsz valami olyat ami igazán leköt :lol: éééés remélem megajándékoz az élet majd egy csoda babával :wink:

Ölellek!

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, nagyon édi vagy!!! Most még reménykedni sem akarok, teljes kikapcs ezen a fronton. Most pihi kell, úgy érzem.

BABARAGACSOK mennek és a visszaszámlálás, ugye hétfőn kapunk majd kis visszajelzést, doki bácsidtól? UHU is lesz?

Többiek, hogy vagytok? Agár-babák? Dóri-babák?

PUSZI, baba- és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Barikám! Édes vagy! Köszönöm szépen a bíztatást. Az a gond, hogy elég nehéz nekem elengednem a saját helyemet. Láttál néhány képet, gondolom, nem nagyképűségből mondom (tényleg), de azért nem olyan rossz a hely, és főleg: mindent az én ízlésem szerint alakítottam, tehát nagyon én vagyok ott. Most ott kell hagynom és el kell mennem egy házba, ahol én csak vendégnek érzem magam.... nehéz. De lehet, hogy tényleg szükségem van ennek az alázatnak a megtanulására is.

Zafír! Hűűű, ezt baromira megértem... azt gondolom, nincs egyedül üdvözítő módszer, kinek ez segít, kinek meg az, még azonos diagnózis alapján is... és mindenkinek azzal kell próbálkoznia, amiben hisz. (zárójelben és nem meggyőzésként írom, hogy szerintem a talpmasszázs hasznos és tud segíteni, de mivel Nálatok apa-gond van, jelentősen nem tudna segíteni, ha Te járnál, ahhoz inkább Neki kellene)

Ezeket a csodamódszer-ajánlásokat pedig megértem, hogy utálod. A más dolgában mindenki baromi okos... Ugyanakkor persze segítőkészek az emberek és jószándékból teszik, de akkor is iszonyúan idegesítő. A párom az arthritis miatt kicsit húzza az egyik lábát, mindenki látja, megkérdezik mi van, és azután jönnek a jótanácsok. Totál ki van bukva tőle időnként, ezért most már nem is mondja, csak azt, hogy pl. síbaleset vagy motoros vagy ilyesmi:)))

Szóval nagyon-nagyon megértelek. Ebben a helyzetben az ember azt akarja, hogy hagyják békén.


Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti,
megértelek a költözés kapcsán...
nem egyszerű...

A páromat biztosan nem lehet rávenni semmi természetgyógyászos dologra, erre szerintem a férfiak alapból kevésbé fogékonyak. És úgy van, ahogy írtad, én hiába is járnék ilyen helyekre, ha nem itt a gond...

úgyhogy PIHI. :)
zzafir75
 
 


Hát igen, az én páromat se.... azt hiszem a férfiak alapból hitetlenebbek és ha ehhez valami rossz tapasztalat is társul, akkor meg pláne...
bodzássüti
 
 


Barikám, mai drukkok mennek!!!! +++++++++++++++

Kisbabás lányok, hogy vagytok?

Etus?
Babácska, jobban vagy? Remélem, hogy semmi komoly!

Bodzássüti, megnéztem a pacis képeidet :)

Puszi és szép napot!
zzafir75
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap kaptam egy laptopot internettel ide a kórházba, így most tudok nektek jelenteni!
Hát, szóval óriási a baj! Két hete egy kis hasfájással kezdődött, mára pedig túl vagyok több újraélesztésen, intenzív osztályon, vérmérgezésen, fájdalmakon, műtéten és egy petefészekkel kevesebbel!
Egy picit részletesebben: Kialakult egy tályog a petefészkemen, ami eldurrant, emiatt azonnal operálni kellett. A durranás folytán az egész hasüregem tele lett baktériummal, fertőzéssel, ami pedig a főbb szerveket azonnal megtámadta, leállította.
Panaszkodni nem szeretnék, szerencsére már osztályon vagyok és remélhetőleg a jövő héten már hazajutok.
Csupán tájékoztatni szerettelek volna titeket, hogy szerencsére még élek, viszont a lombik programunkat most el kell halasztani bizonytalan időre. Azért itt leszek, olvasok, írok stb.
Barinak nagyon örülök, és kíváncsian várom a hétfőt, hogy mi lesz a vérvételen.
Zafír, most veled együtt én is pihenek, feltöltődök (igaz még el sem kezdődött semmi) és talán lehet, hogy épp együtt kezdjük majd el a következőt.
Agár, Dóri vigyázzatok magatokra, a babáitokra és folyamatosan várom a képeket, infokat rólatok!
Etusnak hatalmas drukk, hogy minden rendben legyen!
Ha valakit kihagytam volna, ne haragudjon! Mindenkiért izgulok, mindenkivel együttérzek!
És ráadásul írni is lesz időm, mert most más dolgom sem lesz, mint pihenni!
Ha kicsit bonyolult vagyok elnézést, biztos még a "kábítószerek" hatása!!!

Babácska
babácska82
 
 


Babácska, szóhoz sem jutok... :shock: Ez valami borzasztó ami veled történt :shock: DE örülök,h ma már jól vagy és hiszem,h napról-napra jobban leszel és megerősödsz. Basszus...nem térek magamhoz...de a tályogot senki nem vette észre??? Vagy csak ripsz-ropsz került oda? Nagyon nagyon drukkolok,h mihamarabb felépülj!

Többiek merre vagytok?

Ma is jól befűtöttek :shock:

Pussz mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Babácska!
Kész vagyok, ez hogy a fenében történhetett meg???? Mitől?? Újjáélesztés?? Ne már! Ekkora volt a baj??
Remélem, hogy jobban vagy és írj, amint tudsz, hogy tudjuk, minden rendben Veled.

GYÓGYULÁST!!! :roll:
zzafir75
 
 


Babácska! Jézusom, hogy ilyenek vannak..... nem térek magamhoz.... mitől lesz valakinek ilyen?

további jobbulást, gyógyulást kívánok!

Zafír! Köszi a pacik nevében is:)))

Ha felmentek a lovarda fészbuk oldalára érdemes időnként körülnézni, mert még várható egy kiscsikó hamarosan:)))

Sajnos még nem láttam a legújabb kiscsikót, pedig a mamája a kedvencem:))) majd hétfőn megyek hozzájuk simogatni meg lovagolni.

Barikám, nagyon várunk majd hétfőn a hivatalos eredménnyel (mert ugyebár a lényeget már tudjuk:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Próbálok válaszolni a kérdésekre!
Bari, igen, a tályog egyszer csak ott lett. Senki nem számított rá, hogy gond lehet, pláne, hogy márciusban volt egy műtétem, amikor mindent eltávolítottak, ami nem odavaló volt.
Zafír, hogy ekkora volt a baj, én is csak másfél héttel később tudtam meg, amikor végleg levettek a gépekről. Felébredtem, és kiderült, hogy másfél hét csúszásban vagyok a legutóbbi emlékemhez képest!
Süti, hogy mitől alakul ki, nem lehet tudni. De ha figyeltétek a híradásokat, pont valahogy az én esetem előtti napokban halt meg egy fiatalember egy ilyen probléma miatt, mert egy kórházban sem vették észre, hogy tályog van a torkában. Neki is szétdurrant és vérmérgezésben meghalt. Én szerencsésnek mondhatom magam, hogy precíz orvosokhoz kerültem és mindent megtettek annak érdekében, hogy kiderítsék a probléma okát. Nagyon hálás vagyok minden orvosnak, aki csak rám nézett!!!

Babácska
babácska82
 
 


Babácska, még mindig futkos a hideg rajtam, azért ez nagyon durva....na igen, sajnos a srácnak nem volt szerencséje :? Azt lehet tudni,h melyik kórházban voltak ilyen figyelmes orvosok? Mindig jó tudni a jó kritikát is ;) Jobbulást továbbra is :!: :!: :!:

Bodzássüti, cuki vagy :lol: már csak kettőt kell aludni :lol:

Zafír, mit csináltok hétvégén?

Etus, merre vagy?

Többiek?

Pussz és jó éjt!
Bari

bari6
 
 


Babácska, szóhoz sem jutok... Ugye most már minden rendben? Gyógyulást!

Bari +++++++++++, és nemsokára megtudjuk hány Baribabánk van :D

Bodzássüti, megértem a költözéses "gondokat", én is nagyon ragaszkodom a dolgaimhoz, imádok lakberendezni, sok bútorom örököltem, nem válnék meg tőlük. Nekem szerncsém volt, mert a férjemmel először az én lakásomban laktunk együtt, és amikor lett a közös lakás, akkor az én bútoraim költöztek és én rendeztem be, találtam ki, mi milyen legyen, mert őt szerencsére ez nemigen érdekli, illetve szerette a bútoraimat. Persze mindennél fontosabb, h van egy párod, ketten vagytok, és biztosan sikerül majd kialakítani a közös lakot!

Zafír, teljesen megértelek, én is elég szkeptikus vagyok, bár a lélek erejében nagyon hiszek, és ha segít erősíteni a lelket, hitet, erőt ad, akkor bármi segíthet. Én is utáltam a jótanácsokat, főleg mert tudtam, h többnyire tényleg jót akarnak, segítő szándékkal mondják ezért nem reagálhatok durván, pedig nemegyszer nagyon felbosszantottak. Én nem csináltam titkot belőle, hogy meddő vagyok, és lombikozni fogunk, és rengetegen próbáltak lebeszélni, h ne válasszuk a "könnyebbik" utat, inkább jógázzak, ne akarjam görcsösen, menjek látókhoz, stb. A mai napig nagyon bosszant, ha a neten vagy bárhol a lombikkal kapcsolatban vki a könnyű megoldást emlegeti. Belefutottam régebben jópár oldalba, ahol az volt az általános vélemény, h a lombikot választók nem kűzdenek eléggé, nem teszik rendbe az életüket, pszihéjüket, h jöjjön a gyerek, hanem ehelyett lombikoznak, mert az egyszerűbb (mert ugye minden betegség pszichés eredetű, na persze, ha-ha). No comment. Én nem gondolom, h bárki kedvtelésből csinálná. El kell engedni a fülünk mellett ezeket a vélemenyeket, bár én a mai napig nem tudom.

Mi jól vagyunk, nőnek a gyerekek, már sokat vannak ébren, foglalkozni kell velük. Egyelőre nagyon hasonló a természetük, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz később. Szerencsére nem hasfájósak, és csak akkor nyűgösek, ha éhesek. Rengeteget esznek, Miksa ha cicit vagy cumit lát, "morog" örömében (a kutyusom csinált így a finom falatoknak :lol: ). Persze amúgy is folyton cukiskodnak és iszonyú édes hangokat hallatnak, gügyögnek, nyöszörögnek, sóhajtoznak.

Etus?

Puszik, pocaksimi!
oroszagár
 
 


Csajok, holnap amint tudok jövök majd :wink:

Agár, nem kapunk képeket a picikről?

Többiek,merre vagytok?voltatok?

Pussz,
Bari

bari6
 
 


Bari, alig várom, h holnap gyere a hírekkel :D
Jó éjt! ++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Barikám, hétvégén lazultunk, pihi, olvasás, kis baráti csevely :)

DRUKK mára, remélem, hogy jössz a "hivatalos" hírekkel :):)

Babácska, jobban vagy már?

Puszmák
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Babácska nagyon sajnálom ami veled történt borzasztó lehet ilyet átélni....
Bari: miújság???????nagyon kiváncsi vagyok már!!

Mi jól vagyunk voltunk védőnőnél csütörtökön mindketten híztak 30 dkg-ot a védőnő teljesen odáig volt, hogy az milyen jó, mert az első héten ugyebár nem híznak csak fogynak inkább mi meg pénteken voltunk 2 hetesek, tehát 1 hét alatt híztak ennyit ami azt mondta szuper mert kb 10 dkg körül szoktak eleinte...mondjuk esznek is ami azt illeti szerencsére még bírom az ellátmányt. Szombaton megmutattuk nekik a kutyaiskolát agilytiztünk egyet Buborék kutyánkkal szegény mostanában kicsit hanyagolva volt el is volt kenődve, de már látja, hogy kezd vissza állni a rend:)
A nagy lányok szuperül segítenek etetnek(cumisüvegből) böfiztetnek már nagyon profik már a pelenkázással is kezdenek barátkozni szóval ha itthon vannak akkor tökjó...na szaladok mert Bálintom nem bír magával Emma már vagy 2 órája alszik Bálint meg azóta tipródik nem bír elaludni valamiért...

Majd még jelentkezem ha tudok puszi és Drukkok: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Dóri!
De jó, hogy jöttél:))) Szuper-szép fejlődés ez a babáknál! És milyen klassz, hogy már voltatok kutyázni is:)))

Bariiiiii! Várunk a hírekkel!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :lol: és Baribaba/bák lapulnak a pocakomban :lol:

Dévisz cuki volt mint mindig :lol: Azzal kezdte,h nőtt a mellem :lol: :lol: :lol: Aztán az UHUn elkezdte,h gyönyörűű,györnyörűű....én meg,h van ben valaki???? És mondta,h igeeen. Egyből szóltunk a zuramnak és mutatta mindkettőnknek a Baribabánkat! Az Ő mérete 8x5x12 mm petezsák magzati elemmel és az YS 2,3 mm (azt hiszem Ő lenne a baba) :lol: Megtalálta a másik kettő embriót is, de az egyik már csak maszat féle :( a harmadiknál meg nem lehet biztonsággal kijelenteni,h h áll. Azt mondta,h 10 nap múlva mikor megyünk UHU-ra akkor már látni fogjuk :) akkor elvileg lesz már szívhang is :lol: A Prednisolonról szép lassan le kell állnom, minden más (UTRO, FOLSAV) megy tovább+ terhesvitamin.
Max. 10kg hízhatok... :roll: Ja és husiból elég már napi 1-2 szelet :lol: , viszont megy tovább a 2-3 liter víz :lol:
Kívánom mindenkinek ezt az érzést, leírhatatlan.... :oops:

És a sztárfotó: Kép

Szép napot mindenkinek! Később majd még jövök!

Pussz

bari6
 
 


juhhhhéééééééééééééééééj, Barikám, GRATULA!!!! Szuper kis fotó, nagyon örülök NEKTEK!!!!!!!!!!!!!! :D
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Babácska nem találok szavakat, hogy mi történt veled!! :( Mielőbbi jobbulást kívánok!! Héten már akkor mehetsz haza?

Barikám GRATULÁLOK!!!! Vigyázz magatokra nagyon!!!! :lol: :lol:

Nálunk az van, hogy nincs SEMMI! :( Lett egy cisztám és most várjuk, hogy elmúljon. Illetve szerdán megyek a proktológushoz műtétre. Be vagyok sz...va!!! :cry: Legalább túl leszek rajta! Szóval ebből a baba dologból augusztusnál előbb nem lesz semmi, mert közben a Ciris is szabira megy.
Süti te is ezt írtad nem? Mármint, hogy szabin lesznek és neked is tolódik minden.

Kismamik! vigyázzatok a bébikre, szeretgessétek őket sokat!!!! :lol:

Puszi sok!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Bari, már tűkön ültem, így átnéztem a Dévai topikba, és ott már láttam a jó hírt kicsit előbb :D Aztán lekötöttek a babák, de most mát kép is van, gyönyörű! Úgy örülök, szia kismami :D :D :D

Etus, drukk a műtétre, ne félj! Én is nagyon féltem a cisztaműtétem előtt, amiből petevezetékműtét lett, de nagyon jó volt (persze már amennyire egy 3 órás műtét jó lehet), és aztán minden jóra fordult, és gyorsan kismami lettem :D Minden rendben lesz, csak még lesz egy utsó nyár kettesben! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babácska, még mindig lever a víz, ha a veled történtekre gondolok. Hihetetlen miken vagy túl. Vigyázz magadra, gyógyulást, és írj, ha tudsz.

Puszik, pocaksimi!
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Barikám! Ez szuper! Lehet, hogy kééééét Baribaba van? :))))

Etus! Ne aggódj, minden rendben lesz! Igen, szabi lesz a Cirisben nyáron. Lehet, hogy szeptemberben együtt babásodunk? :)))

Ölelés
bodzássüti
 
 


Bari gratulálok vigyázz nagyon magatokra!!! : :) :) :)
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon köszönöm a drukkokat és a gratulációkat!

Etuskám, üzenem a cisztának,h monnyon leeee!!!!

Natalie, Veletek mi van? Megvolt a műtét?

Babácska, hogy vagy?

Szép napot mindenkinek!
Pussz,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van ma?

Barikám? Hogy vagy? Rosszullétek? Vagy érzel valamit? :) Vigyázz nagyon magatokra! Mikor lesz uhu?

Etus, Bodzássüti, akkor Ti is nyári szüneteztek!

Natalie, mi van Veletek?

Babácska, hogy vagy?

Dóri, Agár, várjuk a további élménybeszámolókat, motiváló sorokat, sztorikat, olyan jóóóóó Benneteket olvasni, bár biztosan nem sok időtök lehet az ikrek mellett nekünk írni. Azért vááárunk!

Leninváros! Eltűntél, remélem, hogy jól vagy!

Hepehupa, olvasol még minket? Hogy van Samu?

Puszi és pocaksimi!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Először is HIPP HIPP HURRÁ Barinak és Baribabáknak!!!Mi jól vagyunk kicsit néha eluralkodik a káosz, de ez vele jár...na most tessék végre nekiállok írni nektek persze Bálint egyből ébredezik...na sietek szóval mi jól vagyunk eszünk, alszunk(azt inkább csak a babák)én eléggé álmos vagyok de azért ki lehet bírni na most futok majd még próbálok jönni

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Megjött a felmentő sereg hazaértek a nagyok a suliból...szóval most Zsófika eteti Bálintot..gondoltam akkor írok még kicsit. Rossz dolog ez az éjszakázás, de ki lehet bírni az a legrosszabb, hogy napközben nem is érzi az ember mennyire álmos ezért nem is szoktam lefeküdni napközben aztán este mikor túl vagyunk a fürdetésen majdnem ülve elalszom olyan álmos leszek...de akkor is megéri olyan gyönyörűek és már kezdik elég sokat nyitva tartani a szemüket Emma pedig már néha néha mosolyog is...na megyek teregetni puszi nektek majd még jövök ha tudok

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Zafír, köszi megvagyok, bár ma egy kicsit befordultam a nincssemmitünetemen...na jóóó ez így nem teljesen igaz...néha érzem a pociban, néha evés után savas a torkom, felfújt vagyok és álmos is. Vagyis ugye itthon vagyok, nem csinálok semmit és ha mégis akkor nagyon hamar elfáradok...pl. most az esti fél órás séta után állva el tudtam volna aludni...amúgy lassan mennék is, de 22:00kor UTRO van így ilyenkor még inkább szenvedek egy kicsit...
Legközelebb jövő pénteken kell mennünk UHU-ra. Ha minden jól megy akkor már lesz szívhangunk és megtudjuk,h mi van a tesóval :P

Dóri, látom van segítséged, cukik lehetnek a nagylányaitok :lol: Jól érzékelem,h Bálinttal többet kell foglalkozni? Ő a nyafibb? Majd teszel fel új képet? Tényleg, Ők egy ágyban alszanak? Tejcid van bőven?

Agár, hogy vagytok? Tőled is rég kaptunk már képet :(

Bodzássüti, merre vagy?

Babácska, megint eltűntél....remélem nincs baj :roll:

Natalie? Leninváros?

Hepehupa, tényleg nagyon rég jártál erre :( Tofunk lassan egy éves lesz...jó nagy lehet már :lol:

Pussz mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Igen Bálintunk kicsit nyűgösebb nehezebben alszik el és kevesebbet is alszik mint Emma.Nem nem 1 ágyban külön külön alszanak éjjel a kiságyukban fent nappal meg inkább lent vagyunk és a mózeskosárban alszanak de ott is külön. Igen szerencsére rengeteg tejem van állandóan fejek...fejek. Most kicsit rosszul érzem magam és eléggé elkezdtem vérezni szóval föl kell hívnom a dokit, de remélem nem kell elmenni hozzá, mert semmi kedvem...azzal bíztatom magam, hogy ez így normális...csak a férjem nem hagy, hogy mindenképp hívjam fel...


Puszi és nagy Drukkok!

Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Dóri, jaj remélem nem lesz semmi baj...gyere majd,h mit mondott a doki!!!

bari6
 
 


Sziasztok!


Dóri, remélem, nincs semmi baj... A babák nagyon cukik lehetnek...

Barikám, továbbra is mennek a drukkok! De felesleges, mert minden rendben lesz:)))

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Dóri, remélem, hogy semmi komoly! El kell bizony menni!!!

Barikám, drukkolok!!! Otthon maradsz? Hogy tervezed?
Emlékszem, én is mindig aggódtam, hogy nem érzek semmit sem, még ha hányingerem volt, akkor sem voltam benne biztos, hogy az van, csak olyan furi rossz közérzet. :) Úgyhogy Te is a szerencsésebb kismamik közé tartozol! Pénteken is várunk a jó hírekkel!!!

Bodzássüti, hogy vagytok? Költözés?

Etus?
Babácska?
Többiek?

PUSZI és pocaksimi
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Dóri, remélem minden rendben van veled!!!

Babácska olyan régen írtál, hogy az már aggodalomra ad okot!!! Adj életjelet! :cry:

Barikám vigyázz magadra nagyon!!

Nálunk az van, hogy túl vagyok a műtéten. Éjjel is meg most is nagyon szarul voltam, vagyok. Fáj a hátsóm rendesen! :cry:

Puszilok mindenkit!!!

Süti, Zafír, Agár gondolok ám rátok is csak most nagyon nem vagyok írós kedvemben. :(
etuspocok
 
 


Szia Etus!


Az a lényeg, hogy túl vagy rajta! Vacak dolog lehet, de innentől már minden jobb lesz!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, de olvasni olvastalak ám Titeket!
Bari, nagyon boldog vagyok, hogy sikerült a beültetés! Mikor derül ki, hogy hányan vagytok?
Mikor lesz a Ciris szabadságon? Mi legkorábban augusztus elején mehetnénk, ha addig minden rendben lesz. Addigra már lesznek a Cirisben?
Kedden hazaengedtek a kórházból, most itthon gyógyulgatok. Szerencsére a műtéti sebem nem fáj (a fájdalmas időszak alatt gépen voltam, így azt nem éreztem), csak húzódik, viszont nagyon gyenge vagyok. A másfél literes üdítős üveget nem bírom megemelni, annyira nincs erőm. Amíg altattak, sikeresen leadtam magamról minden izmomat (na, nem volt túl sok), most meg a lépcsőn is bajban vagyok, mert nem bírnak el a lábaim. Azért itthon próbálok nem feküdni, mozogni, nem szolgáltatom ki magamat, mindent megcsinálok, amit csak tudok és délutánonként igyekszem sétálni, hogy mielőbb a régi lehessek.

Babácska
babácska82
 
 


Etus, most látom, hogy túl vagy a műtéten!
Sok erőt és kitartást neked! Most már minden rendben lesz, bár csúsztok Ti is egy kicsit, ahogy látom.
Nagyon vigyázz magadra és gyógyulj meg mielőbb!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Nem is tudom elmondani, hogy mennyire örülök, hogy jól vagy!!! :lol: Annyira izgultam, hogy megint történt valami! Vigyázz magadra nagyon! Ne erőltess semmit, csak tedd azt amihez van kedved.
Augusztusban már van Ciris, szerintem júliusban mennek szabira.

Süti, valóban vacak dolog. A műtét az semmi a lábadozáshoz képest. Az a lényeg szerintem is, hogy túl vagyok rajta!

Puszi nektek!
etuspocok
 
 


Etus, jaj szegénykém :? Volt 2 kolléganőm aki átesett ilyen műtéten...ők is az utánalevő időszakról meséltek nem túl jókat...ha tudsz lehet venni lyukas párnát (vastagabb szivacsból) sztem gyógyászatis boltba azzal talán könnyebben tudnál majd ülni :wink:

Babácska, örömmel olvastam,h már otthon vagy! Azért óvatosan a terheléssel!!! Jó és gyors lábadozás :wink: ja és köszönöm!

Zafír, itthon maradok már. Kiírtak veszélyeztetettnek mert napi 3 óra lenne az utazás és nem szerettünk volna kockáztatni. Egész nap pihi van...a férjem semmit nem enged csinálni. Minimális vásárlás, főzés, mosás, teregetés de mást nem enged... :roll:

Bodzássüti, jó nagyot nőtt a kisöszvér :lol:

Dóri, Agár???

Velem minden OK, ma délben hazajött a zuram egy széép nagy lángossal, holnaptól diéta lesz,mert kapni fogok Dévisztől :oops: :oops:

Szép hétvégét mindenkinek!

Pussz,
Bari

bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?