Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

3 db 8 sejtes Baribaba vár minket :P
10-11 között kell mennünk értük!
Ma már nem biztos,h jövök, így nagyon szépen köszönjük a drukkokat!

Zafír, drukkkk++++++++++++++++

Puszi mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Bari ez nagyon szép eredmény!!

Drukkolok nagyon++++++++++++++++++++
:wink:

Puszi , szépnapot mindenkink!!
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Bari HAJRÁ, HAJRÁ, HAJRÁ (külön mind a három Baribabának)!
Nagyon szorítok Nektek!

Babácska
babácska82
 
 

 
 

Sziasztok!

Hírhozóként jöttem hozzátok!
Barika ma nem valószínű, hogy tud jönni, ezért hoztam a híreket:
visszakaphatta mind a három lurkót! És képzeljétek! : 2db 10 sejtes és egy 14 sejtes baribaba kerül be a pocakba!!!

Mindenkinek csodaszép napot!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Kedves Kriszto!

Köszönjük a hírt Bariról!
Nagyon örülök, hogy visszakaphatta mind a három bébit! Gratulálok neki! És micsoda eredmények...!
Nagyon vigyázzon magára és hatalmas DRUKK neki és a három bébinek +++!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Kriszto!

Köszönjük a híreket! Nagy-nagy gratula Barinak és ezerszeres drukkok mennek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!!! :lol:

Bari drága gratula Neked!!!!!! (Kriszto tolmácsold légyszi!!!)

Annyi minden történt már megint veletek, hogy alig győzöm visszaolvasni a jobbnál jobb híreket!!!! :lol:

Dóri kitartás most már igazán nem sok van hátra!!!! Gondolom úgy éled meg mintha ólom lábon járna az idő. Annyira kíváncsi leszek milyen lesz az orvos!

Agár, mikor írtad, hogy küldtél a picikről priviben képet gyorsan megnéztem, de sajna én nem kaptam! :cry: Vagy nekem nem is küldtél?! :oops: Ne akarjam nézegetni más gyerekét? Remélem jól vagytok és beállt már a rendszer? Apa, hogy bírja a megváltozott helyzetet?

Zafír úgy örülök Neked is!!!! Sokat jársz a fejemben. Nagyon vigyázz magatokra! Pihenj sokat!!! Hogy érzed magad? Héten mész vérvételre ugye?

Bodzássüti olvastam, hogy elmentetek pszichológushoz. Helyeselni tudom, okos dolog. Mi is jártunk. :) Most akkor 2 vásár között lombik? Murisan hangzik! :lol: Legalább a munka kicsit eltereli a gondolatodat.

Babácska üdv. itt a "csapatban"!! :lol: Mi is fogigátlósok vagyunk. Olvastam, hogy azzal kezdesz. Mondjuk mi most tolunk 1 hónapot a lombik kezdésén; vagyis már egy hónapnyi gyógyszert beszedtem és most kezdem újra szedni a héten.

Leninváros gratula a Bébihez!!!

Remélem senkit nem hagytam ki a felsorolásból!!! :cry: Nagyon rossz így visszaolvasni, mert írok pár sort aztán megint olvasok és időnként valamiért kiléptet a gép.

Nálunk, mint írtam most kezdődik a héten ismét a fogigátló! Semmi extra nem történt. Járok rendületlenűl a proktológushoz 2 hetente. Jöv.hét szerdán ismét megyek. Aztán már "csak egy kis műtét" ha jól számolom jún. 1-én és kész is vagyunk. Jöhet gőzerővel a stimuláció!!! Olyan egyszerű leírni! Az a baj, hogy csak leírni egyszerű!!!!!

Örülök, hogy jól vagytok!!!! Puszillak benneteket sokszor!!!!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Nálunk is "nagy nap" ez a mai. Ma kell elkezdenem a fogigátlót! Ez azt jelenti, hogy KEZDŐDIK!!! Olyan jó érzés van most bennem, és olyan izgatott vagyok, hogy mi és hogyan lesz! Jövő héten megyek Vass doktorhoz, hogy elmondja, hogyan tovább!

Zafír és Süti,
Nálam az a legnagyobb probléma, hogy ha valami elkezd foglalkoztatni, akkor nem tudok lenyugodni és próbálok minden információt összeszedni az adott témával kapcsolatban (általában az internetről és legtöbbször fórumos hozzászólásokból). Ez azt jelenti, hogy utánajárok az adott téma minden pozitívumának, és sajnos negatívumának is. Néha sokkal nyugodtabb lehetnék, ha tudatlan maradnék és nem kellene mindig idegeskednem azon, hogy ez nálam nem úgy van, mint másnál és az biztos rosszat jelent! (Remélem érthető, amit leírtam, mert néha már én sem értem magam!) Épp azt beszéltük a párommal, hogy valószínűleg nekem is szükségem lesz pszichológusra, mert hajlamos vagyok túlizgulni, túlidegeskedni a dolgokat és ez a jelen helyzetben úgy érzem, csak hátráltatna! Ti pszichológusnál is a Cirisben voltatok? Ha tudnátok bővebben írni róla, azt megköszönném, mert érdekel a téma!

Zafír,
Remélem minden rendben, jól érzed magad!? Jól telt a hétvégéd? Te mióta vagy otthon? A leszívás, vagy a beültetés óta?

A laptoppal kapcsolatban hallottam már valamit arról, hogy nem tesz jót a babának, ha laptopozik az ember. Nem tudom pontosan, hogy miért, de ha beültetés után itthon kell majd maradnom, akkor meg leszek lőve, mert "laptop nélkül élet az élet"! Talán, ha állványon használjuk és nem a lábunkon (hasunkon), akkor nem olyan veszélyes?

Dóri,
Neked kitartás! Még egy pár nap nehézség, de utána mindent el fogsz felejteni egy szempillantás alatt!

Etus,
Örülök, hogy megismerhetlek! Ezek szerint mi kb. egy időben indítjuk a programot! Neked hanyadik lesz? Mikor kell menned orvoshoz? Te is Vass doktorhoz jársz? Te tudod már, hogy mire számíthatsz? Az aranyér problémád ezek szerint megoldódni látszik? Megkérdezhetem, hogy mi volt a problémád (mármint, milyen tüneteid voltak aranyér kapcsán)? Sajnos nekem is van hasonló jellegű gondom, de nem a tipikus aranyér tüneteivel!

Bari,
továbbra is +++!

Bocsánat, ha kicsit sokra sikerültem!
Üdvözlet mindenkinek!

Babácska
babácska82
 
 


Bari, tiéd volt a laptető! Ez tutira jót jelent!!!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

És akkor a válasz a kérdéseidre:

Ez lesz nekünk a második lombik. Szerencsések voltunk, mert az első is sikeres volt, csak úgy mint Zafírnál a mi kisbabánk is beteg volt. Sajnos már betöltött 14. héten jártunk így meg kellett előbb szülni aztán műtéttel fejeződött be a mi "kis" történetünk.
Én csütörtökön kezdem a fogigátlót. szóval előttem fogsz járni pár nappal. :D
Igen én is Vass dokihoz járok és miután én később kezdek ezért majd csak 23.-án tervezem, hogy megyek a Cirisbe ultrahangra.

Az aranyeres gondok terhesség alatt kezdődtek és miután elég gyötrelmes volt ezért nem akartam újabb terhességet ilyen gondokkal. Jó is hogy elmentem, mert kiderült, hogy van egy kis polipom is amit még az újabb terhesség előtt el kell távolítani.
A mostani eszemmel hamarabb is elmehettem volna, mert igazán kár volt izgulni az egész miatt, de mindig húztam-halasztottam a dolgot. Szóval ha van gondod akkor most menj el, mert terhesség alatt csak nehezebb lesz kezelni.

Hogy mire számíthatok? Mármint mivel kapcsolatban gondolod?
A stimulációra gondolsz?

Ölellek sokszor!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Micsoda forgalooooom!!!

Kriszto, nagyon aranyos vagy, hogy jöttél a hírekkel és micsoda hírkek, BARIKÁM MEGADRUKKOK!!!!

Babácska, én is nagyon izgultam az elején, és mindent elolvastam a témáról, szerintem ez teljesen természetes, ha az ember még nem tudja, hogy mire számítson. Mivel nekem ez már a sokadik, kb. a 12-dik hétig tudom a menetrendet, aztán nálam is kezdődni fog ugyanez az izgága utánajárás, nem tehetek róla, én is ilyen vagyok. Sajnos a rutinnal azért múlt ez a lendület, mármint azért sajnos, hogy rutinos lombikozó vagyok.

Én nem a Cirisben voltam pszichológusnál, de úgy tudom, hogy ott is van ilyen szolgáltatás.

Etuskám, elég furin érzem magam, ismerős érzések, amikor babát vártunk, de hogy lehet-e most hinni ezeknek, vagy a gyógyszerektől van, csak az első teszt mondja meg. Pénteken kiderül ... :) Legalábbis ez a része... :)

Babácska, a leszívásom pénteken volt, így a hétvégén kipihentem, beültim hétfőn, azóta itthon vagyok. Laptop állvánnyal és csökkentett üzemmódban, de azért dolgozni jó, mert addig sem agyal az ember.... :)

PUSZI MINDENKINEK!!!!!!
zzafir75
 
 


Etus!

Köszönöm a gyors és kimerítő válaszodat!

Nagyon sajnálom, ami veletek is megtörtént! Jó lenne tudni, hogy hogyan lehet az ilyen jellegű problémákat elkerülni! Vagy, hogy egyáltalán lehet-e tenni annak érdekében valamit, hogy a nagy nehézségek árán megfogant bébi a legnagyobb biztonságban lehessen nálunk???

Hogy mire lehet számítani, azt arra értettem, hogy mi következik azután, hogy jövő héten visszamegyek ultrahangra? De ezek szerint Te már mindent tudsz, ha már egyszer átestél egy beültetésen! Ha 23-án mész a Cirisbe, akkor már meg is kapod a recepteket a stimulációhoz? Fogigátlóval mikor kell elkezdeni a stimut? Gondolom ez a ciklushoz van kötve! És neked mennyi ideig tartott a stimu? Próbálom kikalkulálgatni, hogy kb. mikorra lehet meg a beültetés a mai naptól számítva!

Az aranyeres gondjaimat most a háziorvos kezeli és eddig úgy tűnik, hogy sikeresen! Remélem ez így is marad, és javulni fog, mert ha nem, akkor én is felkeresek egy proktológust, biztos, ami biztos!

Nagyon drukkolok Nektek, hogy sikerüljön a következő beavatkozás!
Az itteni hozzászólásokból azt tudom leszűrni, hogy a Ciris sokkal több sikeres beültetést végez, mint az államilag támogatott intézmények! Ezért is van nagy bizodalmam feléjük!

Üdv.

Babácska
babácska82
 
 


Drága Zafír!

Annyira drukkolok neked!!! Minden rendben kell, hogy legyen!!!
Olyan furcsa a lelkem, mert eszembejut minden rossz amit átéltünk. :cry: :cry:
Ha szomorú vagyok mindig eszembejut, hogy Zafír mondaná "léleksimik". És ez megnyugtat! :lol:

Nem ismétlődhet meg! :lol:
Most sikerülni fog és Egyetlenke szép egészséges baba lesz!!!! :lol: Mindannyiunk örömére!!!



Puszillak sokszor!
etuspocok
 
 


Babácska!

Az a helyzet, hogy nekem is most van először fogigátlós kezdésem. Múltkor a ciklusom 20. napján kellett elkezdeni a szurit. 15 napig ment a Suprefact, aztán 12 napig Suprefact és Puregon. Illetve a 12. napon már punkció volt.
Nem akarok baromságot mondani de szerintem fogigátló után még egy hónap durván a punkció.

Dóri te fogigátlós voltál, mi volt a menet?

Puszillak benneteket!
etuspocok
 
 


Bari, pihengess sokat, nagyon drukkolok!

Zafír, DDDDDDDDDRRRRRRRRUUUUUUUUKKKKKKKKKKK!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Nekem úgy volt, hogy: 07.27-08.16ig volt a fogigátló közben 08.12-től indult a Suprefact 0,5ml és 08.22-től jött mellé a Puregon 150 egység. Aztán 08.27 én UH után Puregon vissza 100-ra. A puregon 08.31 ig volt a Suprefact pedig 09.01 ig. 09.01 23 órakor volt 1,5 Ovitrelle(tüszőrepesztő) 09.03-án volt a punkció 10 sejtecske mind megtermékenyült 09.06-ra maradt 5 amiből 2 volt tökéletes Őket tarthatom hamarosan a karomban:))
Szóval durván 1,5 hónap a fogigátló szedéstől a beültiig....

remélem segítettem...

Drukkok, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok újra!

Csak most olvastam vissza teljesen (előbb megpróbáltam Etust kiengesztelni - remélem, sikerült). Etus, úgy örülök, h hamarosan kezdtek!

Dóri, 1 hét múlva hozhatom a híreket :D

Zafír, Bari
DDDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKKK!

Babácska, most látom, h ma indul a fogigátló. Szuper! Szerintem mindenki mindenfélét elolvas a neten, mert természetes, h mindent tudni akarunk, ami részben jó, részben meg plusz aggodalmat szül. Nem lehet kikerülni, h ne fuss bele vmi tragikus történetbe, aminek a kezdeti jeleit már érezni véled magadon, és megijedsz. Vagy egyszerűen sorsszerűnek érzed, h ezt meg ezt olvastad, és most veled is megtörténik. Én ezeket mind átéltem, és utólag tudom (mert közben inkább csak próbáltam tudatosítani) hogy nem szabad semmin aggódni, amit olvastál. Szerintem az a fontos, h mielőtt bármit olvasol, tudatosítsd magadban, h mindenki más, máshogy élünk át dolgokat, máshogy fogalmazzuk meg, stb. Csak a jó dolgokra koncentrálj. Nem tudom, h mondjam talán az a legjobb hasonlat, h úgy kell kezelni, mint a napi horoszkópot az újságban, ha azt írja rossz napod lesz, nem foglalkozol vele, nem is hiszel benne, de ha azt írja, h jó lesz a napod, akkor örülsz, és kicsit el is hiszed. Nagyon nehéz így hozzáállni a lombik és a terhesség alatt, de muszáj erre törekedni. Na, nem okoskodom, hamarosan úgyis saját bőrödön tapasztalod meg :-) Én neteztem beülti után, csak nem a hasamon volt a laptop az ágyban, hanem mellettem párnákon. Még nem panaszkodtak a gyerekek :D

Nálunk minden rendben, apa nagyon ügyes, a pelenkázáson("büdös!" :oops: :D és a szoptatáson kívül mindent csinál. Kitűnően etet cumisüvegből, nagyszerűen büfiztet, és ő a legkényelmesebb matrac. Stefi mindig meg is próbál felkéreckedni rá:-) A napi program: eszünk, nézelődünk, alszunk, sétálunk, fürdünk, pelust cserélünk, és ezek variációi. Végül minden segítő kütyüt beszereztem, még azt is, amire azt gondoltam az elején, h hülyeség, de be kellett látnom ,h minden ami egy kis időt takarít meg nekem, vagy pár plusz mozdulatot, az nagyon hasznos.-) Alig várom, h mindenki babázzon, és akkor majd okoskodhatok :D
Na megyek, megnézem, hogy alszanak, és jól megpuszilgatom őket.
Puszik, simik és főleg
DDDDDDDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKK!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Etus és Dóri,
Köszönöm szépen az információt az időpontokkal kapcsolatban, sokat segítettetek! Így már nagyjából be tudom tájolni, hogy mikor mi következik és nagyon örülnék neki, ha ez így is történhetne, ahogy Ti leírtátok! Másfél hónap... Bárcsak már ott tartanánk! (Olyan irigy vagyok rád Dóri!)

Dóri,
Neked ugye az első beültetés volt? Olyan sok reményt és erőt adtok nekem és szerintem a többieknek is!

Zafír és Agár,
Próbálom türtőztetni magamban ez a "mindent tudni akarok" érzést, de sajnos nem mindig sikerül. És valóban az a baj, sokkal több negatívumot lehet olvasni, mint amennyiből erőt lehet meríteni.

Agár,
Ez a horoszkópos hasonlat nagyon érdekes és tökéletesen rávilágít a lényegre! Tökéletesen igazad van és próbálom tartani is magam ehhez a nagyszerű példához!
Ugye Neked is ez volt az első beültetésed? És ott vannak a bébik az öledben! Ez olyan csodálatos!

Üdv.[/b]

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Agár: igen nemsokára itt az idő:))már nagyon ideje...Babácska igen az első beültink volt Agárral...nekem is elég hihetetlen, hogy nemsokára velünk lesznek, pedig egy év sem telt el, hogy előszőr találkoztunk Vass dokival...

ölelés, Drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Babácska! Igen, meg tudom erősíteni Dórit a long protokollnál (ez a fogigátlós) a ciklus 3-4 napjától szeded a fogigátlót, azután menses után kezded a stimut (hogy pontosan hányadik naptól, arra már nem emlékszem) és kb. 2 hét, attól függően, hogyan érnek a petesejtjeid.
Nekem 2x long protokoll volt, szeptemberben lehet hogy short lesz. Ez még kérdéses.

Babácska, ami az idegeskedést és a neten való olvasgatást jelenti, kezet foghatunk. Dettó ilyen vagyok. Ráadásul, ha a magyar honlapokat kimerítettem, akkor jönnek a külföldiek is:)))
Nálam lehet, hogy ez okozta a legutóbbi sikertelenséget, úgyhogy azt tanácsolom, hogy ha van rá lehetőséged, kérj segítséget.
A Cirisben is van pszichológus, de mi nem hozzá járunk, úgyhogy nem tudok róla semmit mondani, de biztosan jó, mert különben nem dolgozna ott... gondolom....

Etus!
Igen, ha szeptemberben kezdünk, akkor lehet, hogy így a két vásár között meg lehet oldani. Ez persze csak akkor van így, ha short protokoll lesz, mert az belefér, a longból csak október vége felé lehet beültetés. Ez utóbbi nem lenne nagyon szerencsés, mert nálunk november közepétől már erősen szezon van....
Én is gondoltam arra, hogy így jobban le lesz kötve a figyelmem, ami jobb, de másfelől meg egész nap talpalni egy vásárban, nem biztos, hogy szerencsés.... szóval még nem tudom...

Etuskám! Miért kellett végül halasztani? az aranyér?

Ölelés és drukkok
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Szép tavaszi napsütésre ébredhettünk mindannyian!!! :lol:

Agár nagyon édes vagy, köszi a privit! Egy percig sem volt gond! :lol: Este már mutattam a páromnak a csöppkéket, neki is nagyon tetszett. Szépek vagytok! :lol:

Süti, igen a proktológus miatt halasztottunk 1 hónapot. Macera ez külön-külön is hátha még a kettő párhuzamosan menne. De ahogy számolom így is össze fognak futni a szálak egy kicsit. :cry:

Bari, Zafír pihenjetek sokat ma is!!! :lol:

Szép napot mindenkinek!!!
Puszi sok!
etuspocok
 
 


Sziasztok lányok!

Agár, nagyon örültem a beszámolónak, várom a híreket! Nagyon édik lehetnek a babák, én is ölelem őket!!! Légzésfigyelőt használtok? Milyen kütyüket vettél még? Ha van időd, tarts nekünk egy kis ízelítőt :)!

Dóri, drukkok, minden nap közelebb a vége!!!! Hogy vagy?

Barikám, MEGADRUKKOK, babaragacsok!!!!!!

Etus, nagyon aranyos vagy, én sem felejtem el, mikor a Te soraidat olvastam annó... nagyon mély nyomot hagyott bennem. Sokat gondolok az elvesztett babára, hogy milyen édesen ugrált az ultrahangon. Próbálom őt elengedni, és remélem, hogy a SORS most kárpótolni fog mindenért :) LÉLEKSIMIK!!! És csak előre! Én rendületlenül pihengetek, kibírom, ezen ne múljon!

Babácska, mindnekinél más, hogy meddig tart a stimu, nekem is volt short és long is. Amikor kezdődnek a stimu szurik, nekem általában 12. napon volt a leszívás. Most mondjuk előbb. Sok fehérjét kell enni, ebben BARI a nagy szakértő, és sok folyadékot. Kb. ennyit tehetünk, meg hogy beadjuk a szurikat, a többi nem igazán rajtunk múlik :):) HAJRÁ!

Natalie, Leninváros, mi újság, hogy vagytok?

Bodzássüti, hajrá őszi kezdés!!! És nagy-nagy ÖLELÉS!!!

BARIKÁM, még1x DRUUUUUKKKKKKKKK
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Holnaptól megyek dolgozni, úgyhogy ritkábban tudok majd jönni hozzátok! Nemrég volt egy operációm és azóta még sajnos nem tudtam visszamenni a munkahelyemre a sok apróság miatt, ami a műtétet követte.

Köszönöm mindenkinek, aki segített "kitalálni", hogy kb. mikorra számíthatok a beültetésre! Úgy számolom, hogy legkésőbb június végén már eljöhet a mi időnk is! Már nagyon várom, hogy belekezdjünk konkrétabban (nem csak a fogigátlóval)!

Zafír és Bari, nagyon drukkolok, hogy ragaszkodjanak a bébik!!!

Na, nem akarok búcsúzkodni, mert azért nem szabadultok meg tőlem, csak jelezni szerettem volna, ha esetleg írni nem tudok olyan gyakran, attól még olvasni foglak Titeket folyamatosan!

Üdv.

Babácska
babácska82
 
 


Babácska :), gyere, amikor csak tudsz és van kedved! DRUKKOK júniusra.

Barikám, du-i drukkok mennek, BABARAGACS!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Huh, jó nagy forgalom lett itt :lol:

Köszönöm mindenkinek a drukkot!!!

Etus, látom még nem oldódott meg a problémád :? Jobbulást és remélem mire kezdődik a stimu rendbe jössz :lol:

Zafír, hogy vagy? Neked már nincs sok és megtudod :wink: Nagyon drukkolok :!:

Babácska, szuper híííír :lol: Örülök,h kezdhettek :!: A laptoppal kapcsolatban: biztos nem tesz jót :( én mindig kibélelem a hasam előtti részt pokróccal és takaróval :lol:

Agár, majd kapunk új képet a picikről? Már biztos változtak sokat :lol: A büdi peluson jót nevettem :lol:

Dóri, kevesebb mint egy hét és találkozol a bébikékkel :wink:

Natalie, Leninváros Mi van veletek?

Nálunk, fekvés, alvás, húúúús evés, víz ivás, wc....kb. ezek váltakoznak. Napközben itt van Anyukám és őriz :shock: Ma délután voltam kint a teraszon is :lol:

Pusszantok mindenkit!

Bari

bari6
 
 


Bari,
Szuper a vonalzód!!! Nagyon vigyázz magatokra!!!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat!

Ígérem, nem veszek el!

Babácska
babácska82
 
 


Bari,

de jó, hogy bekukkantottál! :)
Jól teszed, hogy pihizgetsz!

Ma elég rossz a közérzetem, és már kicsit izgulunk a tesztelés miatt. :):)

DRUKK++++++
zzafir75
 
 


Drága Zafír!

Az, hogy rossz a közérzeted, remélem, hogy jót jelent. Nem kell feltétlenül rosszra gondolnod! A tesztelés miatt meg elhiszem, hogy izgulsz, de ha eddig ilyen erős voltál és még Te tartottad bennünk is a lelket, akkor ez a két nap nem okozhat gondot! Nagyon rossz lehet, hogy nem tudod, mi is van valójában, de ahogy Te is írtad, (sajnos) már rutinos vagy, így tökéletesen tudod, mit kell tenned!
Nagyon drukkolok neked és kitartás!!!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk dokinál....képzeljétek PÉNTEKEN(13-án) szülünk!!!
Holnap még írok...


puszi, drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Jézus, Dóri!!!

Ezek szerint megunták a bébik odabent!
Ha addig nem tudnék jönni, sok szerencsét Nektek!
Neked is hatalmas drukk!!!

Puszi

Babácska
babácska82
 
 


Dóóóóóóóóóri, micsoda hííííííírek! Nagyon drukkolunk péntekre :lol: Istenem, csuda jó érzés lehet,h hamarosan találkozhatsz a bébikékkel :lol:

bari6
 
 


Sziasztok!

Dórikám, micsoda hírek!!! DRUKK és a péntek13 hozzon sok-sok szerencsét!

Babácska, köszönöm a biztatást, ígérem, hogy hátralévő időben már nem foglalkzok a jelekkel, mert már túl sokszor csaptak be. Ha most nem sikerül, akkor beletörődéssel fogom fogadni, és adok magamnak, magunknak legalább 1 év pihenőt. DE NEM ADOM FEL!

BARI, drukkkkkkk!

Puszik!
zzafir75
 
 


Zafír, remélem nem kell magatoknak egy évet adni :wink: Reméljük és bízzunk benne,h Zafírbaba már ott van a pociban :wink:
Drukk péntekre :wink:

bari6
 
 


sziasztok!

Tegnap olyan hosszú volt a nap ezért nem írtam többet csak mindenképp akartam, hogy tudjátok a nagy hírt!!!Nagyon örültem mikor közölte a doki, hogy akkor mégis inkább legyen péntek. Annyira, de annyira örülök már csak kettőt kell aludni!!Másra sem tudok gondolni. Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen a kisbabáimmal. Majd még jelentkezem holnap aztán péntek reggel irány a szülészet!!

Agár majd tudósit aztán megpróbálom rávenni apát, hogy rakjon fel képet nektek!!


Továbbra is drukkolok ám nektek és amint tudok írok, és olvasok!!


Puszi, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Lányok, annyira izgulok értetek!
Zafír, már csak pár nap :D
Bari, nálatok ugyan hosszabb az idő a tesztig, ha jól emlékszem, de az is gyorsan eljön.
Persze addig még szülünk egyet :D :lol: :D :lol: :wink: :P Dóóóóri, dejó!
Ígérem, jelentkezem nemsokára részletekkel, de ma még tartozom magamnak egy téli/nyári ruhacserével a gardróbban. Minden napra van vmi, pedig mindig azt hiszem, h na, ezt megcsinálom, és holnaptól csak lógatom a lábam :oops:. Pedig serénykednem kell, mert a babák egyre többet vannak ébren, és beszélgetni, játszani kell velük, így keveseb az időm, ezért a "nagyobb munkákat" el kell gyorsan végeznem. De jövök majd, mert egyrészt minden nap benézek, mert rettenetesen drukkolok, izgulok értetek, másrészt ez a pár perc azért nem olyan nagy idő, h ne tudjak jönni egy kicsit hébe-hóba. Úgyhogy hamarosan bezsámolok a kütyükről (kicsit olyan vagyok mint egy tvműsor " a reklám után...beszámoló a kütyükről, stb. ", csak ígérgetek :D :lol: :lol:
Babácska, azért jelentkezz ám!

Puszik mindenkinek + pocaksimik + léleksimik!

DDDDDDDDDDDRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUKKKKKK!
oroszagár
 
 


Sziasztok Csajok!

Dóri drukkolok neked! Szuper hírek!!! :lol:

Zafír! Mi ez a negatív hozzáállás??? Nem is tudom miért gondolsz arra, hogy nem sikerült? Igenis, hogy sikerült! Nincs szerencséd nem úszod meg a szülést!!! :lol:

Babácska nagyon búcsúzkodósra fogtak a mondandódat! Gyere légyszi!!! Hogy telt az első napod a munkahelyeden?

Süti milyen a lelked? Jól vagy?

Bari neked mikor kell menned vérvételre? Hogy vagy?

Agár türelmetlenül várjuk a beszámolót a kütyükről! Neked a legjobb Te már babázol. Na jó, Dórinak sem rossz!!!!

Natalie??

Puszillak benneteket sokszor!!
etuspocok
 
 


Zafír!
A rossz közérzet a természetgyógyászom szerint jóóóót jelent. Azt mondja, hogy a terhesség másállapot és általában azokért szokott izgulni, akik túl jól érzik magukat.
Mindjárt itt a péntek! Nagyon drukkolok Neked!

Barikám! Mennek a mai drukkok!

Dóri! Micsoda szuper hírek! Majd üzenj azért nekünk valamit, meg fotókat is kérünk! Teljesen természetes, hogy izgulsz, ez nagyon nagy dolog!

Babácska! Szuper, hogy nemsokára kezdtek. Meglátod, hogy onnantól olyan gyorsan megy az idő, hogy észre sem veszed és máris beültetés lesz:))) Utána a két hét már nehezebb...

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást, 3 napig úgy fájt a fejem, hogy csak na, de nem mertem semmilyen gyógyszert bevenni.
Etus, remélem is, hogy nem úszom meg!!!
Holnap kiderül, és Dórinak is holnap lesz a nagy nap, nagyon drukkolok!!!

Barikám, mai babaragacsok mennek!!!

Puszik és lélek- és pocaksimik! :)
zzafir75
 
 


Dóri, Zafír, nagyon drukkolok! Holnap csupa jó dolog fog történni! A mi családunkban szerencsés a péntek 13. Nagyon izgulunk értetek!

Baribabaragacsok mennek!

DDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKK!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Nem tudom este még lesz-e időm jönni, szóval mindenkinek mennek a Drukkok, ragacsok és a többi.
Most még elég sok dolgom van főzök egy nagy adag székelykáposztát azt nagyon szeretik a gyerekek. Még bevásároltam itthonra, hogy legyen minden. Ágyat húzok, hogy egy darabig ne kelljen azzal foglalkozni és mindent ki akarok mosni ami szennyes van, hogy estére megszáradjon és akkor még el is tudom pakolni...szóval még van dolog elég....DE holnap ilyenkor már remélem magamhoz ölelhetem a piciket(akik remélem jó nagyok lesznek)!!!!

Puszi mindenkinek ha én nem is majd Agár jelentkezik a nevemben aztán ha hazatértünk akkor én is bekkukantok remélem csupa jó hír vár majd!!


Sziasztok ölelés: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Zafííír, drukk továbbra is és köszönöm a viszontdrukkot :lol: Remélem tényleg emlékezetes péntek 13-a lesz holnap :wink:
Zafír, te egész nap fekszel, vagy sétálgatsz is?

Dóóóóri, annyira izgi :lol: és le a kalappal előtted,h egy nappal a szülés előtt még ennyi mindent csinálsz :wink:

Agár, Te feküdtél a Kisagarakkal beülti után???

Etus, Dévisznél nem vérvétel van. Ott a 21. napon reggel kell csinálni egy terhességi tesztet és hívni kell,h pozitív :wink:

Bodzássüti, képzeld már egy másik csajszi is megy Ildikóhoz :wink:

Többiek merre vagytok?

Pussz,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám! De sok az a 21 nap.... a Cirisben csak 14, de én már attól is megőrültem.
Örülök, hogy Ildikónak tudunk ügyfeleket küldeni, mert szerintem abszolút megérdemli, hogy jól menjen a szekere... pláne, hogy ha még hasznosnak is érzik az alanyok:)))

Dórikám! Te egy hős vagy! Büszkék vagyunk Rád!

Kedves Ikres mamik! Agár, Dóri és Bari (de csak halkan, el ne kiabáljuk) Láttátok ezt a cikket?

http://www.nlcafe.hu/baba/20110512/tova ... ulo_anyak/

Ha így haladtok, 120 évig fogtok élni:)))

Éljetek soká!

Zafír, mindjárt célegyenes:))) Kitartás!

Ölelés és drukkok!
bodzássüti
 
 


Sajnos rossz hírek, elmentem már ma a vérvételre.
NEM sikerült :cry: :cry:

Most egy bazi hosszú pihi jön, át kell gondolnunk, hogyan tovább.
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Zafír tiszta szívből sajnálom! :cry: Nem is tudom mit írjak!? Együtt érzek veled! Mi lehetett a baj? Orvossal beszéltél?

Dóri, Te egy Duracell mami vagy! Ennyi mindent csinálni szülés előtt "pár perccel"!! Hihetetlen vagy! :)

Többiek remélem jól vagytok!!!
Puszilok mindenkit! Most nincs időm nagyon írni, de megláttam mit írt Zafír és muszáj volt írnom pár sort!

Puszi nektek sok!!!!
etuspocok
 
 


Zafir, végtelenül sajnálom ;( Kitartást !!!

bari6
 
 


Oh, drága Zafír, rettentően sajnálom, annyira drukkoltam nektek és annyira megérdemeltétek volna már, hogy végre sikerüljön!!!
Ha úgy érzitek, most inkább pihenjetek és újult erővel (de remélem minél rövidebb időn belül) bele tudtok vágni, hogy végre jöhessen Zafírbabácska!
Sok erőt kívánok nektek!

Babácska
babácska82
 
 


Jaj, drága Zafír!

Annyira sajnálom... nagyon együttérzek Veled!

Nagy-nagy ölelés!

Bodzássüti
bodzássüti
 
 


Jaj, drága Zafír!

Annyira sajnálom... nagyon együttérzek Veled!

Nagy-nagy ölelés!

Bodzássüti
bodzássüti
 
 


Lányok, köszönöm szépen!!!! A drukkokat és az együttérzést is.
Feladni nem fogjuk, csak most egy kis pihenő lesz. :cry: :cry:
Ez van, ezt kell nem szeretni. :(


DÓRIKÁM, hatalmas drukk holnapra!!!

Bari, drukkok, babaragacsok!!!
zzafir75
 
 


Zafír, léleksimi. A pihi alatt pedig csináljatok minden olyat, amit gyerkőccel nem lehet majd, használjátok ki, mert aztán biztos visz valakit majd a gólya! Mi is így készültünk a babákra, mikor megtudtam, h meddő vagyok, és úgy nem fájt annyira, mert sok dolgot kellett csinálni ( hétköznapiakat is ,akár csak pár órát kertészkedni az erkélyen, majd kávézni, olvasgatni, vagy délig aludni, stb.). Biztos lesz babátok, csak még előtte ki kell élvezni még egy kicsit az életet nélkülük. Gondolj rám, én 100% meddő vagyok , és mégis ölemben a fiam, a lányom meg alszik. Szóval érkezik a kis Zafír, és tudom, hogy nehéz várni, de csak várni kell, nem pedig lemondani róla. Fog még a fiam a lányodnak udvarolni!


Bari, DDDDDDDDRRRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!

Dóri, alig várom, h holnap jelentkezz, és hozhassam a híreket a méretekről:-)
oroszagár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?