Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok! Remélem, hogy mindenki jól van!

Agár, kitartás, jót mosolyogtam az új nick név javaslatodon :):) - tényleg jó nagy lehet már a pocid! Kitartás! Dóra, drukk Nektek is!!

Bodzássüti, hajrá - hajrá! Mennek a drukkjaim!

Barikám, köszi a sok tavaszköszöntő képet, főleg a gólyák tetszettek, remélem, hogy hamarosan meglátogatnak minket is :):)

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!
Bari, tkp. megszülethetnének, de persze minden nappal a hasamban rengeteget nyerünk. Most 1,5 kg körül vannak, a 2 kiló is fontos mérföldkő lesz. Én a 35. hét előtt nem szeretnék szülni, remélem, így is lesz. Amit tudok, megteszek, egész nap fekszem, csak a mosdóba járok. Tegnap volt egy hete, h bekerültem, most már kialakítottunk egy rutint a babákkal. Reggel 6kor kelés, zuhany, krémezés, szieszta, várjuk, h felkeljen a nap, besüssön a szobába és napfürdőzzünk. Közben reggeli, kis szunyóka, olvasgatás ebédig, ebéd, aztán délutáni szunya, majd várjuk apát, aki hozza a másnapi menüt, mert a kórházi kajában nem bízom, szerintem semmire nem való, de babahízlalásra a legkevésbé. Apa után vacsi, aztán net és olvasgatás. Remélhetőleg sok ilyen köröm van még itt. Ma megnézett a dokim, szerencsére a méhszájam nem tágult tovább, én is azt beszéltem meg vele, hogy Húsvétig kitart, és akkor akár tovább tágulhat, ha már nagyon nem bírja. Mindenesetre tekintve a babák méretét és a méhszájam állapotát, minden doki elég valószínűtlennek tartja, h túlhordjam őket.
Amúgy kicsit megnyugodtam, hízunk és bízunk:-)
Süti, nagyon drukkolok!
Zafír, nekem is nagy kedvenceim a gólyák, küldök egyet felétek is!
Dóri, holnap jelentkezem!
Puszi, Agár
oroszagár
 
 


Ja, elfelejtettem válaszolni, h szerencsére csak elméleti látogatási tilalom van. Ha a gyakorlatban is az lenne, szomjan-éhen halnának szegény kismamák.
oroszagár
 
 

 
 

Dóra, örülök,h szerencsésen hazaértetek :lol: Gondolom vidéken a csodájára jártak a pocidnak :lol:

Bodzássüti, egyszer mindenképpen menjetek el. :wink: Fakanálból lehet etetni a macikat mézzel, lekvárral...nagyon cukkerek ahogy nyalakodnak :lol:

Agár,annyira fegyelmezett vagy, remélem majd rólad kell példát vennünk :lol:

Zafír, nemsokára gólyainvázió lesz így remélem egy-egy gólyácska elszáll majd a házaink felett :lol:

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Agár kitartás! Aranyosan írtál a kórházi napirendről, jó volt olvasni. Küldöm a babahízlaló drukkokat!!!

Barikám, nem semmi, mézzel - lekvárral? Ilyet még nem is hallottam :)

Bodzássüti, hajrá, hajrá!

Dóri, pocaksimik!

Legyen szép napotok!

Etus, Évi?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bari, szerintem ti is mind ilyen fegyelmezettek lennétek a helyemben :D Mi mind tudjuk, h mindent megtennénk a babáinkért. Szurkolok, h Dévisznél minden rendben legyen, és áprilisban indulhassatok.

Bodzássüti, örülök, h laza vagy, csak így tovább, lassan küldhetjük a tüszőnövelőket. :D

Zafír, köszönöm a drukkokat :D

Jó éjt!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok :lol: Ma clamydiát és kenetet vette le,mert negatívnak kell lennie ahhoz,h levegye a rákszűrést. Most egy kicsit felgyorsulnak az események :lol: Jövő héten telózni a kenet miatt és várni pirit. Majd rá egy hétre clamydia miatt teló és menni rákszűrésre és utána pár hét múlva START :lol: remélem le tudom majd koppintani Bodzássüti pozitív példáját :lol:

Zafír, igen én mindig azon nevetek,h ennyi édesség mellett nem ragad össze a fenekük...bár lehet azért mennek olyan csámpin :lol:

Remélem mindenki jól van!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám! De édesek lehetnek a macik:))) Tényleg el kell menni hozzájuk:)))

Mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen és tudjatok kezdeni.

Agár! Tényleg nagyon rendes kismami vagy! Kitartás!

Ma voltam az utolsó-előtti igazi talpmasszázson, pénteken még megyek egyre, hogy a menzesznél minden szépen letisztuljon, azután szombattól megy a stimu, akkor már csak energetizáló talpmasszázst kapok.

Már nem is fáj a masszázs, valahogy úgy érzem, készen vagyok, meg vagyok gyógyítva. Az az érzésem, hogy minden rendben van és összeállt. A természetgyógyász szerint még vannak szűkületek a petevezetőn, de ettől akár még természetes úton is összejöhet. Mostanában utánaolvastam a párom eredményeinek is, és akár még azokból is lehet spontán is baba:)))

Tényleg nagyon pozitív vagyok, de nem merem beleélni magam, mert félek, hogy nagyon-nagyon rossz lesz a pofára esés... Talán ezért is bíztatom magam a spontán-baba lehetőségével is.

Mit gondoltok?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kismamik, drukkok!!!

Barikám, hajrá-hurrá, micsoda fejlemények! Drukk-drukk!!!

Bodzássüti, nagyon drukkolok egy spontán babónak, és emellett már a célegyenesben vagy! Szerintem teljesen természetes, hogy izgulsz, próbálj meg lazítani és csak a pozitív fejleményekre gondolni, mindig csak egy pici lépést előre! Drukkolunk!!!

Puszik
zzafir75
 
 


Szia Zafír!


Biztos nagyon zavarosan írtam:))) Éppen az a gond, azt érzem gyanúsnak, hogy NEM izgulok, valahogy azt érzem, hogy minden összeállt, minden rendben lesz és lrkezik a baba. Rögtön utána viszont az a következő gondolatom, hogy túl jól érzem magam, túlságosan bízom, és innentől majd még fájdalmasabb lesz a kudarc...

Ez a gondom saját magammal....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Mennyi minden történt veletek!!! :lol:

Agár, minden elismerésem a tiéd, hogy ilyen fegyelmezetten tudsz viselkedni. Nálam az a baj, hogy rettentően izgága típus vagyok. Nem bírok megülni a fekemen, de biztos összekapnám magam, ha a bébikről lenne szó. Olyan jó volt olvasni téged!!! Kórházban egyébként rendesek a nővérek?

Bodzássüti, szerintem simán lehet spontán babátok. Lehet, hogy pont ez kell hozzá, hogy így megnyugodj. Sőt biztos!! Tiszta szívemből drukkolok értetek!!!! :lol: :lol:
Ne gondolj a kudarcra. Tudod én mindig azt gondolom, hogy a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket. Ezek csak megerősítenek minket!!!! :lol: (remélem!!!!)

Barikám izgulok érted is. Biztos sikerrel jártok majd!! Áprilisban kezdtek ugye?
Bocs ha baromságot kérdezek, de egy csomót kellett visszaolvasnom és nem mindig vagyok képben! :?

Zafír nálatok mi a helyzet? Várakozó álláspont?

Dóri milyen az orvos normális, mármint a Siklós? Remélem jól vagy!
Le a kalappal, hogy bírod a strapát a család mellett!

Nálunk az van, hogy jöv.héten megyek vissza az orvoshoz ciszta nézőbe. remélem, hogy már csak hűlt helyét látjuk!!! :lol:
Tegnap beszéltünk párommal, hogy lehetséges, hogy belevágunk még 1 lombikba mi is! Nekünk sajna nincsen fagyi babánk, szóval kezdődik előlről a menet.
Egyébként annyi előnye volt ennek a terhességnek, hogy hiába jön meg nem fáj a hasam. Tök jó!!!! :lol:

Utálatos idő van! Jöhetne a jobb idő!!

Puszillak benneteket sokszor!!!!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Ma voltam védőnőnél..semmi különös vérnyomás, súly stb. A pulzusom magas kicsit(110)felhívtam a dokit azt mondta 140 ig jó.....akkor jó. Bár néha úgy érzem megfulladok nem kapok levegőt, pedig csak összehajtottam 2 pólót...azt mondta ha nagyon fulladok feküdjek le pihenni:))))persze álmodik a nyomor ja meg a kedvencem: védőnő: mondtam neki, hogy eléggé dagad a lábam meg a kezem....azt mondja feküdjek sokat és rakjam fel a lábam...hahaha főzni, mosni, teregetni meg majd ő fog nem? én meg szépen csicsikálok najó.
Most hétvégén már tényleg babaszobázunk most megyünk du az ikeába megvesszük ami még kell(kanapé+1 kiságy, kislámpa, szőnyeg)aztán hétvégén festés takarítás...nagyon várom már, hogy meglegyen. Na meg a védőnő is beijesztett, hogy eljön nemsokára megnézni a babák helyét:) szóval már nincs menekvés.
Várom már, hogy késze legyen minden aztán már csak a szülés van hátra...dehát az a legkevesebb:)

puszi mindenkinek ölelés, drukkok

ja Etus: Siklós elmegy semmi különös. Megnéz, megvizsgál jópofizik kicsit azt beszedi a pénzt...ha a szüléssel minden rendben lesz akkor azt mondom oké.

Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Köszi Etus a drukkot!
Én is küldöm cserébe a ciszta-űzőt! Azért az is jó kis járulékos előny, hogy nem fáj a hasad:))) Az ember lánya a kicsinek is tud örülni:)))

Dóri!

Ez tök jó! A védőnő tényleg úgy tudna "védeni", ha eljönne egy kicsit segíteni, nem csak az észt osztaná:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Etus, a nővérek közt mindenféle van, nagyon kedves és kissé morci is. Azért több a kedves, ha jól meggondolom. Ami szörnyű, azok az ágyak. Kicsit úgy érzem magam mint a szakállas viccben a cica, akinek úgy okoznak örömet, h a farkánál fogva pörgetik. Amúgy is nagyon boldog leszek a bébikkel, de így a kórházi rabságom után még annál is sokkal-sokkal boldogabban megyünk majd haza :-) Szorítok, h ne legyen semmiféle ciszta. Aztán pedig, remélem drukkolhatunk egy sikeres lombikért :D

Bari, drukk, h minden kenet, lelet negatív legyen. Sajnos én nem tudok olyan szép varázslót küldeni, illetve dehogynem tudok, küldöm is, csak láthatatlan, de annál nagyobb hatalmú:


Bodzássüti, szerintem csak a jóra gondolj, nem kell azon gondolkozni, h mi lesz, he nem sikerül, mert sikerül! Drukkolunk, sikerülni fog, te nyitod a sikerszériát! Ne törődj semmivel, ne analizáld magad, csak készülj a babákra/babára! Hajrá!

Zafír, én nagyon szorítok, h az idén ne tévedjen el a gólyátok!
oroszagár
 
 


Dóra, mi is várjuk a szobáról a képet :lol:

Etus, én is küldöm a cisztaűzőt :lol: majd gyere,h mennyire voltak a drukkjaink hatásosak :lol: Ha piri rendesen jön akkor április végén indulhatunk. Elvileg ápr. 19-én jár le a 3 hónap :lol:

Bodzássüti, tudod hasonlót éreztem a mostani lombikunknál. Nekünk sikerült félig az első és innentől kezdve nem volt kérdés,h sikerül vagy sem...DE ettől az érzéstől függetlenül sokkal jobb volt így,h bíztam,mert annyira nem paráztam végig. Vagyis remélem :oops:
Pár csak kettőt kell alukálnod és megy az "éles" szuri :lol:

Agár, holnap megint lesz vizsgálat? Milyen időközönként csinálják?

Zafír, merre vagy?

Pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Köszi Bari!

Igen, holnap estétől megy a Puregon!

Drukkolok, hogy április végétől indulhassatok! Biztosan minden rendben lesz a menzesszel!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kismamik, drukkok!!!

Bodzássütim, igen, félreértettem, ha indul a puregon, akkor már mennek a tüszőnövesztő drukkok!

Barikám, hajrá kedzés áprilisban!

Etus, cisztaűző drukkok! Mi is gondban vagyunk, azt mondják, hogy vágjunk bele, minél előbb, mert most nagyobb az esély. Nálunk sincs fagyi, minden előlről.... mást diktál most az ész, és mást a szív, vagy lélek. Ha nagyobb az esély, meg kéne ragadni, de úgy érzem, még nem állunk rá készen.... na majd meglátjuk, konzi után. Egy már biztos, a 6-dik hónap végéig senkinek sem jelentjük be, hogy babát várunk, még most is kérdezgetnek.... akik lemaradtak, vagy akikhez csak most jutott el a hír. Nálatok nincsenek ilyen rossz tapasztalatok???

Puszi és jó szombati melót, aki holnap is dolgozik. Én igen. :(
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, de jó, holnap este indítom a tüszőnövelő drukkokat! Érdekes, nekem a puregont kellett reggel szúrni, ahány ember, annyi változat :D Sikerülni fog, másra ne is gondolj!

Zafír, szerintem akkor kezdjetek bele újra, ha készen álltok rá. Az igaz, h nem leszünk fiatalabbak, de a kor sem feltétlen rontja az esélyeket. Akkor kell kezdeni, amikor tudsz hinni benne, amikor helyreáll a belső békéd, nincs görcs. Szerintem az növeli igazán az esélyeket. Kívánom, h mihamarabb készen álljatok, de ne sürgessétek. Nagyon szorítok, és biztos, h nemsokára megérkezik az a gólya!

Bari, nem látom át a vizsgálatok rendszerét, de méhszájvizsgálat szerintem legközelebb 2 hét múlva lesz kb, uh-n ma voltam, Stefi 1570g,Miksa 1585g, szépen hízogatnak. Jövő héten lesz ctg.
Drukkolok, h mehessen az áprilisi kezdés!

Puszik, Agár
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, holnaptól ennyi drukkot küldünk majd,h Szakács doktor jó nagyot fog nézni az első UHU alkalmával, mert olyan sok szép tüszőcskéd lesz :lol:

Zafír, csatlakozom a többiekhez. Biztosan érezni fogod,ha eljön az idő mikor úgy érzed,h kezdhettek. Ne erőltesd,ha még nem szeretnéd :wink:

Agár, nagyon szép súlyuk van a gyerekeknek, de azért maradjanak még bent egy kicsit :lol:

Dóri? Etus? Évi?

Puszkó mindenkinek és szép hétvégét! Azt nem mondom,h jó munkát! Drkkolok,h hamar elteljen. Nekünk kötelező szabira kellette mennünk :)

bari6
 
 


Bodzássüti, nőjenek a tüszők! Hajrá! Sok-sok drukk!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Barikám, Agár - Meglátjuk... meglátjuk!

Bodzássüti, mennek a tüszőnövesztő drukkok! Nagyon szuper, hogy meg tudod magadat szúrni, én képtelen lennék rá :(

Kismamik, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, küldöm én is a tüszőnövesztő drukkokat Kép

Zafír, ami a magunkat szúrást illeti, hidd el én is u.így voltam vele, mint te és a végén mi lett? Kértem segítséget és a végén olyan jól ment már,h sokkal rosszabb volt,mikor más adta be :oops:

Agár, Dóri, Etus remélem jól vagytok!

Puszka,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a tüszőnövesztő drukkokat! Bement ez első két adag és szerda reggel megyek UH-ra megnézni, mi történt.

Zafír! Igen, én is nagyon paráztam a szurik miatt, de most már teljesen megszoktam őket. Szerintem csak egyszer kell erőt vennie az embernek saját magán és amikor rájön, hogy túl lehet élni, akkor már minden rendben van.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, mennek a tüszőnövesztő drukkok!!!
Barikám, van valami praktikád? Bodzássütink praktikáját már jegyeztem: jól összecsípni a bőrt, hogy fájjon, és hátha az eltereli a gondolatot a szúrásról :):) Legközelebb biztos, hogy én is önállóan próbálkozok.

Kismamik, hogy bírjátok a meleg frontot?

Etus?

Mindenkinek szép napot!
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindenkinek megy a drukk ezerrel!!! :lol:
Éljenek az önmagukat szúrni tudó HŐSÖK!!!!! :lol: :lol:

Nálunk nyugi van!!! Hívtam már az orvost, de mindig foglalt. :(
Héten kell visszamenni.
Olyan vacak kedvem van, hogy azt el sem tudom mondani.
Reggel a párom megkérdezte, hogy baj van-e erre majdnem elbőgtem magam! Tiszta hülye vagyok! Nincs is okom rá, hogy szomorú legyek. Vagy csak nem tudok róla.

Puszillak benneteket!!!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Egy gyors kukkra jöttem, mert sok a melóm :cry:

Agár, remélem minden OK veletek, nem voltál tegnap este :?

Bodzássüti, megy mára is a tüszőnövesztő drukk!!!

Zafír, nálam a technika annyi volt,h aki segített beadni az azt mondta,h ülve csináljam. A bőr összecsípés nekem nem fáj, inkább mindig azzal volt a baj,h annyira konventráltam a szurira,h elfelejtettem elengedni az összecsípett bőrt mikor beszúrtam a tűt :oops: Amúgy nekem annyi előnyöm van,h nem kevés fókazsír van a pocimon :oops: Ha gondolod a következőnél szívesen segítek :wink:

Etus, remélem sikerült elérned a dokit :wink: Léleksimit küldök. Nem lehet,h piri közeledik azért vagy lehangolt? Remélem a napocska majd felvidít :wink:

Pusza mindenkibnek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

KÉSZ A SZOBA!!!!Annyira boldog vagyok, hogy azt el sem tudom mondani. Olyan nyomasztó volt már, hogy elkészüljön végre....mondjuk volt egy kis..hm..szóval kissé elmértem magam és a kanapét nem igazán tudtuk úgy elhelyezni ahogyan akartuk, de végül sikerült...és sztem nagyon szép lett..mondjuk szombaton reggel kezdtük és még mindig van egy két dolog amit el kell pakolnom, de az már nem abba a szobába megy. Nem hittem volna, hogy ennyi szemetet fogok kiselejtezni. Mondjuk tegnap este már alig álltam a lábamon. Csak azon imádkoztam, hogy nehogy megszüljek azt hittem leszakad a derekam a hasam alja a forgóm szóval egy nagy fájdalom voltam. Ma sztem csak pihizek. Aztán hétvégén kezdődik minden elölről, mert a többi gyereknek is megigértük, hogy kifestjük a szobájukat. Majd megpróbálok képet feltenni.Amúgy világoszöld-rózsaszin az alapszinek(egy kis kékkel)..


Puszi mindenkinek!!
Tüszőnövesztés, pocakban maradós hajrá hajrá


Agár remélem minden oké majd beszélünk!


Ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Igen, Bari, én is jártam úgy, hogy összecsípve tartottam, így nem oszlott el a lötyi és úgy néztem ki utána, mintha egy nagy darázscsípés lett volna és pont olyan érzés is volt. Azt hittem, allergiás vagyok rá, azután rájöttem:)))

Nekem is van egy kis fókazsír (nagyon tetszik ez a kifejezés:))) Neked nem fáj? Ha elég erősen szorítom, akkor egészen elzsibbad:))) Még egy kicsit ide-oda bungyurgatni is szoktam az ujjaimmal:)))

Dóri! Majd várunk képeket. Nagyon édes lehet a babaszoba:)))

Etus, szerintem ez csak a tavasz:))) ilyenkor mindenki olyan érzelgős:)))

Ölelés és drukkok, kinek-kinek amilyen jár!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Bodzássüti, mennek folyamatosan a tüszőnövelők! Hajrá! Alig várom a szerdai uhut :-)
Etus, remélem, már jobb a kedved, add ki a rossz hangulatot és jöhet a tavasz:-)
Mi jól vagyunk, csak tegnap belemerültem a könyvembe, és nem volt kedvem előcibálni a laptopot :-) Nemsokára szül a szobatársam (ketten vagyunk ikresek az osztályon), már alig várom, a babázással majd gyorsabban telnek a napok reményeim szerint :-)
Bari, helyes, dolgozz csak sokat, nemsokára a Baribabák miatt úgyis lassítani kell majd a tempón :wink:
Puszik, Agár
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Dóra, várjuk majd a képeket és azért pihenj :wink:

Bodzássüti, szerencsére mgúsztam a mindenféle foltokat, annyira nem szorítottam össze :D Ami a fókazsírt illeti elárulom,h van egy másik neve is :lol: Az unokaöcsimmel hívjuk így: rici-röci a másik neve :lol:

Agár, épp akartam írni vagyis kérdezni. Képzeld a Déviszes topicból ha minden jól megy akkor ma éjszaka Anyuka lesz az egyik kismamink. Csak nem vele vagy egy szobában?

Zafír, Etus puszillak benneteket is!

Bari

bari6
 
 


Szia Agár!

Köszi a drukkokat! Majd jelentkezem szerdán az eredményekkel!

De jó, hogy nemsokára babázol, még ha nem is a sajátjaiddal:)) úgy tényleg gyorsabban telnek majd a napok...

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Pont most kaptuk a hírt,h megszülettek a kisbabók, így már tuti,h nem egy szobában voltatok :lol:

Etus, elfelejtette az előbb írni. Képzeld ma tuti volt valami, vagy csak piri szórakozik....a lényeg,h én is megborultam ma lelkileg. Okom sem volt rá, nem történt semmi rossz és mégis....ki tudja....

Szép estét!
Bari

bari6
 
 


Bari, gratulálok a kismaminak, valóban nem ő a szobatársam. Mi úgy tudtuk, h csak ketten vagyunk itt ikresek. Ami viszont tuti, h az én hasam a legnagyobb a szülészeten :-)
Jó éjt!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, mennek a drukkok!!!! Hajrá!

Köszi Bari Neked is a szuris tanácsokat, volt benne egy-két jó tipp, majd remélem, hogy hamarosan tesztelhetem :):)
Fókazsírból itt sincs hiány :):)

Agár, kitartás és drukk!!!

Dóri, teszel majd fel képet a babaszobáról? Vmelyik ismerősömnél láttam, hogy milyen szép gyerekszobákat fest, nagyon tetszett, amiket csinált, remélem, hogy hamarosan hívhatom hozzánk is festegetni :):)

Etus, drukkolok! Mi is a héten konzizunk a folytatásról.

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat!

Nálam minden Ok, mennek a szurik, és ezúttal van némi mellékhatás is: fejfájás és iszonyatos álmosság (egész nap tudnék aludni). Ezeket bíztató jelnek fogom fel, hogy keményebb a stimu és ezúttal több petesejt lesz és szebbek is:)))
Volt valakinek ilyen?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, drukk, drukk! Várom a holnapi híreket!

Nálunk minden változatlan, a méhszájam szerencsére még tartja magát. Annyit elárult a dokim, h semmiképp nem enged haza, csak babákkal, és bár hozzátette, h ő pesszimista, de szerinte 3 hétnél több nincs már hátra. Azért mi minden erőnkkel azon vagyunk, h rácáfoljunk. Mindeközben pedig szépen hízogatnak a babák :-)

Ölelés!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, holnap gyere majd a tüszőnézés után :lol: addig is mennek a tüszőnövesztők! :wink:

Agár, ezek remek hírek! Akkor most még megy a babákmaradjanakapocakbanmégháromhétig drukk :lol: :lol: :lol:

Etus, Zafír majd várjuk,h mi volt a konzikon!

Évi? Ezer éve nem jártál erre :(

Pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak gondoltam benézek mi újság veletek. :lol:
De látom minden a lehető legnagyobb rendben.

Agár én úgy csodállak, belegondoltam, hogy ennyi ideig kórházban lenni nem valami felemelő. Nagyon lassan telnek a napok? Napközben is olyan sokat gondolok rád, hogy mi lehet veled.

Zafír, majd írd meg mi volt az orvosnál. Én pénteken megyek, remélem nincs már ciszta.

Bari olvastalak vissza, hogy akkor most ha minden eredményetek jó akkor mentek a babókért ugye. Egyébként fagyasztott babáknál mi a menet? Nem mintha nekünk lenne, de mégis érdekel.

Dóri bírod még a strapát? Bébik huncutkodnak sokat a pocakodban?

Bodzássüti, nagyon szorítok neked!!!! :lol: :lol:

A kedvem ma sem az igazi, tegnap még bőgtem is. :cry:
Az egyik ismerősünknek beszéltem Lencsikénkről, hogy mi történt és bizony még mindig elsírom magam. Azt hittem túl vagyok rajta. Hát még nem.
Bari írtad, hogy esetleg piri közeledik és azért vagyok lehangolt. Már túl vagyok rajta azért kell most menni orvoshoz. Lehet, hogy tényleg csak fáradt vagyok. Fene tudja!

Hogy ne legyen ilyen depi vége a közlendőmnek azt meg kell hagyni, hogy nagyon szépen süt a nap!! És ezt annyira szeretem!!!!
Szép napot nektek!!! :lol:
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Etus: köszönöm még bírom, bár esténként olyan vagyok mint egy elefánt(legalábbis a kezeim meg a lábaim)a hasam...hát arra nincs szó mekkora. Tegnap megkérdezték a lányok, hogy fog-e még nőni?Mondom igen több mint valószínű, hogy fog nem is keveset...teljesen el voltak hűlve, hogy mekkora lesz még. Nagyon sokat izegnek-mozognak most már sztem nincsen túl sok helyük és már minden apró mozdulatukat érzem...ja és sokat csuklanak. Az nagyon tettszik a tesóiknak mikor odateszik a kezüket és érzik ahogy ütemesen csuklanak...nagyon várjuk már őket.
Ne légy szomorú már itt a tavasz nálunk a kertben már kinőttek a virágok olyan szépek ahogy kezdenek virágozni...süt a nap, most úgy érzem bármire képes vagyok...szóval megyek is főzni:)
A hvége megint durva lesz festjük a lányok szobáját azt hiszem megint nem fogok unatkozni

Agár mennek a pocakbanmaradó drukkok!!
Meg a tüszőnövesztők is!!

Puszi mindenkinek és szép tavaszi, madárcsicsergős napot!!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Megjöttem UH-ról, egyik oldalon 5, a másik oldalon 4 0,5-ös tüsző van. Szakács doktor elégedett volt, nem emeltünk adagot, így megyünk tovább:))

Köszi a drukkokat!

A kismamáknak pedig további növekedést és gömbölyödést:)))
bodzássüti
 
 


Etus!

Szerintem ez teljesen normális, hogy így érzed magad. Úgy gondolom, hogy az fogja majd igazán felülírni ezt az érzést, ha babát fogsz várni és már túl leszel a "kritikus" időszakon. Nem hiszem, hogy bárki ezen könnyen átlépne, csak ki így, ki úgy éli meg, vagy tudja kezelni.

A tavasz biztos fog segíteni, mert már csak a napsütés is jobb kedvre hangol mindenkit!

Ölelés! Nagyon együtt érzek Veled!
bodzássüti
 
 


Sziasztok csajok!

Kismamik drukk és kitartás! Agár, pocakbantartó drukkok!!! Dóri, teszel majd fel képet a szobáról, hogy milyen lett?

Bodzássütim, drukk-drukk-drukk - szép eredmények! Fejfájás nekem is volt, és az álmosság is úgy rémlik, de ma mindkettő megvolt stimu nélkül is :), lehet, hogy itt a tavaszi fáradtság?

DRUKK!!!

Etus, én is nagyon szomorú vagyok még mindig, ha a babócára gondolok, ezért vannak vegyes érzelmeim egy újabb kezdéssel kapcsolatban, persze ha most nagyobb az esély bármilyen okból kifolyólag is, NINCS MIN GONDOLKODNI!

Barikám, örülök, hogy jól vagytok, és drukk, hogy mielőbb mehessetek a fagyi babákért, bárcsak nekünk is lenne! Akkor nem kéne megint mindent az elejéről kezdeni.

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etus, Zafír, ugyan nekem csak biokémiai terhességen volt Bogyóval, de bennem él és sokszor eszembe jut,h hol tartanék,ha a pocakomban lenne, de úgy gondolom,h ha nehéz is muszáj előre nézni és bízni a következő sikerességében. :wink: Tudom Ti sokkal nehezebb dolgon mentetek keresztül, de nagyon drukkolok,h rendbe jöjjetek és újra készek legyetek :lol:

Bodzássüti, szuper hírek, mennek tovább a tüszőnövesztő drukkok :lol:

Dóri, ezek szerint vizesedsz :? bár 2 babával a pocakban és 31 hetesen ez várható. Pihenj nagyon sokat és próbálj meg só nélkül enni, de fehérjedúsan :wink:

Agár, hogy vagytok? Kitartást és pocaklakóknak üzenem,h maradjanak még bent :lol:

Nálunk, ami már biztos: a kenet nega lett :lol: piri késésben van :? Ja és nem a fagyibabákért megyünk vissza. Tudom félreérthető a vonalzóm,mert én általában a jövendőbeli embrióinkat neveztem el így. Amúgy 2 fagyisunk van (Dévisz nem szorgalmazza az ő visszaültetésüket, azt mondta maradjanak meg tartalékba).

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen indult a nap!!!Sms-t kaptam megszülettek a "kisagarak" és ezúton is Nagy nagy Gratula a családnak!!
Stefi 1680g, Miksa pedig 1920 g megérkezett közénk. A babák és a mama is jól van!!! Nagyon részleteket nem tudok dél körül tudok beszélni Agárral és akkor majd jövök a hírekkel.
Szóval én korán reggel sírással indítottam, annyira örülök nekik!

Puszi mindenkinek, szép napot: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

MICSODA HÍREK!!!! Szuper!!!!! Dóri, add át üdvözletemet Agárnak és szívből gratulálok a családnak, jó egészséget és sok-sok boldogságot! Reméljük, hogy hamarosan láthatunk majd itt képeket a picurikról!

Te hogy vagy?

Barikám, drukkolok!!!!!

BODZÁSSÜTI, mennek a mai tüszőnövesztő drukkok!!! Hogy vagy? Most is 2-3 naponta kell uhu-ra menni?

Puszik és babasimis reggelt!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Én vagyok...mondjuk a lábaim eddig legalább reggelre leapadtak kicsit, de most már sajna úgy maradnak szóval nem vmi kényelmes olyan érzés mintha kinőttem volna a testemet...a hasam is nagyon húzódik a kezem a lábam, de sebaj jól elvagyunk igy hármasban egyelőre...remélem a babáim azért elférnek odabennt egy pár hétig.

Tüszőnövesztők mennek, ölelés!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Aztamindenit! Nem hiába nem volt este Agár :lol:

Hatalmas gratula a szülőknek :lol: Sok-sok tejcit és jó egészséget!
Puszi Agár Anyunak :lol:

Szép napot mindenkinek, bár a mai nagyon jóóóóól indult :lol:

bari6
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom rég írtam………. bocsi :?
Próbállak visszaolvasni benneteket, de jó sok minden történt….. és bizony bevallom icipicit elvesztettem a fonalat!
Először is GRATULÁLOK Agárnak a picikhez!!! Nagyon-nagyon sok boldogságot, örömöt és egészséget kívánok!
Elnézést, hogy a továbbiakban általánosan fogalmazok…… mindenkinek DRUKKOLOK, épp ahhoz, amihez szükséges:
- akik tüszőket növesztenek, azoknak a sokasodás és növekedéshez
- akik a pirit várják, azoknak az új kezdéshez
- a kismamáinknak az „egybenmaradáshoz” :D
- lélekben erősödéshez Zafírnak és Etusnak

Velem/ velünk a helyzet változatlan.
Szedem a Merckformint, de a múlt héten voltam Tűű dokinál hormonellenőrzésen és szépen „alakulok” , de az Lh/Fsh arány miatt (növekedett) emelt az adagon, így most 2 x 750 mg-ot szedek!
Az az igazság, hogy januárban „csináltunk” az eredeti nőgyogyómmal egy clostys hónapot……. és hát minden szépen alakult ( ciklus, kimutatott peteérés, hő-görbe, összebújások stb… ) és persze nagyon bíztam benne, mert „MINDEN annyira összevágott”, na meg decemberben volt egy álmom……egy kislánybabáról, aki az enyém volt. Nagyon furcsa álom volt, alig akartam elhinni benne, hogy az az édes kis babóca az enyém, de amikor az ölembe vettem olyan természetes volt!
Ráadásul, amikor kérdeztem, még a nevét is megmondták! Patrícia
Ami ebben az igazán FURCSA, hogy eddig még SOHASEM álmodtam arról, hogy gyerekem van!
A lényeg……., hogy nem jött össze és eléggé „megzakkantam”, mert annyira bíztam benne! :(

Úgyhogy elegem lett teljesen a „babaprojectből” , már 4 éve állandóan ez jár a fejemben……most úgymond teljesen felfüggesztettem/felfüggesztettük minimum 1 évre!
Talán azért még teljesen nem adtam fel, de az biztos, hogy 40 évesen nem akarok már szülni.
Anno volt arról szó, hogy amikor összejön, akkor átköltözünk egy másik (2 szobás, de liftes) lakásba, mivel ahol most lakunk nincs lift ( 4 emeletes, ezért nincs lift, de mi a negyediken lakunk !), és a mostani lakásunkat átalakítja a férjem „egy teljes irodává” , mivel most csak az egyik szoba az irodája.
DE úgy döntöttünk, hogy mégis költözünk egy kisebb (nappali/konya+1 hálós) lakásba. Nagyon nagy idézőjelbe téve ezzel üzenünk is a babának, hogy „nem fér bele az életünkbe”, mert „csak” 1 szobánk lesz. ( ha már eddig nem akart jönni, most már ne is jöjjön :) ) +
Nagyon jót tenne a „levegőváltozás” mind a kettőnknek, és így mi is megújulunk, együtt a természettel, a napfényes tavasszal ! ( azért van a min. 1 év felfüggesztés, mert min. 1évre adták ki a lakást )
El is foglalom így magam ( a gondolataimat ) és az új lakásban van a földszinten egy edzőterem + szauna is, így a sport is „egycsapásra” megoldódik, mert hát ez nem igazán az erősségem, ha lehet, mindig elódázom. Ez miatt a Tűű doki jól lebaltázott, mert persze mindent bevallottam :) és heti 3szor minimum sportolnom KELLENE már 1éve!!!
De hát mindenkinek van hibája…… :(

Szóval most pörgés van, mert április 1-től költözünk! ja és plusz most szombaton elutazunk 1 hétre Ausztriába, miután hazajöttünk van 1 hetem hétköznap esténként „csomagolni” és április 9-én jönnek a szállítók!

Ígérem, jelentkezek időközönként ebben az 1 évben ÉS PERSZE továbbra is olvaslak benneteket!!!!!


További szép napsütéses napot!

Puszillak BENNETEKET

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!


Micsoda hírek! Fantasztikus! Nagy-nagy gratula Agárnak! és persze a babáknak is:))) Várjuk a fotókat és persze a beszámolót is!

Dóri! Ez a vizesedés valószínűleg nagyon kellemetlen lehet, de persze a célért mindent, nem?

Barikám! Az klassz, hogy nega lett a kenet... ez a késés.... hmm... nem bújkál benned is a kisördög, hogy hátha?

Igen, a következő UH péntek reggel lesz. A fejfájás ma úgy látszik elkerült, úgyhogy jó napom van:))) az ember a kicsinek is tud örülni, nem?

Ölelés!
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?