Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bodzássüti, kééépzeeeeld, szerdán megyek a kineziológushoz. Beszéltem Ildikóval, nagyon kedves volt a telefonba :lol: Majd beszámolok :wink: A hét végén kezdődik a szuri?

Zafír, köszi kérdésedet, már jól vagyok :lol: vagyis most fel lettem dobva,h szerdán már mehetek is :lol: ill. beszéltem Dévisszel és hozzá meg 16-án megyek :lol: Amúgy ramaty napom volt pénteken. Annyira erős volt piri,h komolyan mondom megijedtem....
Te hogy vagy?

Etuska?

Oroszagár, Dóri pocaksimit!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Barikám!

Nagyon örülök! :))) Remélem, személyesen is szimpatikusnak találod majd Ildikót... Tudod, szerintem az is számít, hogy ő is megjárta a poklot... anélkül, hogy kiadnám őt, nagyon súlyos betegségből épült fel, és azt hiszem, hogy akkor vett az élete 180 fokos fordulatot. Én még az "előző életéből" ismerem, úgyhogy elég régóta. Szóval hiszem, hogy azért is tud segíteni, mert volt már kétségbeesett, kilátástalan helyzetben és kijött belőle....

Nagyon kiváncsi vagyok a tapasztalataidat:)))

Zafír! Láttad a laptetőt? :)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, megvagyok, köszi, semmi extra, dolgozok :)
Örülök, hogy jól vagy.
Mire készülsz Dévisznél?

Bodzássütim, laptetőmet átadom sok-sok szeretettel!!!! DRUKK

Puszik és pocaksimik!!!
zzafir75
 
 

 
 

Igazából semmi extra, csak indulás előtti papírozás (milyen leletek jártak le...) :lol: ill. sztem rákszűrés.

Bodzássüti, mikortól lesz szuri?

bari6
 
 


Sziasztok!

Köszi, Zafír:)))

Barikám! ha jól emlékszem, március 9-én kell kezdenem a suprefactot. addig csak marékszámra a bogyókat:))) Éppen most számoltam össze, hogy mindent egybevetve a reggeli adagom 7 db, az esti csak 2:)))

oké, ebből van saját hatáskörben szedett méhpempő is:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ennyi gyógyszert kell szedned :shock: nem semmi :? ennyi bogyóval majdnem hogy a reggelid is megvan :lol:
A méhpempőzni most én is fogok :wink: Mi úgy szoktuk rendelni termelőtől. Te milyet szedsz? Kapszula vagy "nyersen" termelőtől. Az előző stimunál is szedted?

Pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Szia Bari!

Milyen volt Ildikónál? Kiváncsi vagyok nagyon....
Háát igen... 7 bogyó már valami:)))
Az előző stimunál nem szedtem, csak most. Remélem, segít.... Nem tudtam igazit szerezni, csak kapszulát:((( de remélem, hogy az is jó lesz...

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Itt is vagyok :wink: 3/4 5-7-ig bent voltam nála. Nagyon szimpatikus volt :wink: Ahogy leültem vele szembe, már éreztem,h elindul a könnyem és még szinte nem is beszéltünk...Az elejét a közepéig sírva-nem sírva tettem :oops: megtaláltuk a problémát. Azt mondta nem vagyok egy egyszerű eset, mennem is kell még. A problémát nem szeretném leírni, de kb. 700 évet kell megoldanunk/nom... :shock: Ami a hitet illeti, képzeld a végén mikor az oldást (ha jól emlékszem) csinálta akkor elhagyott a hitem és szégyen szemre egy jó párszor elnevettem magam. Mikor a mondatokat kellett ismételni, valamiért (nyilván a hitetlenség miatt) nem tudtam komoly maradni. :oops:
Feladatot csak annyit kaptam,h a végén levő érzést kell felidéznem,ha úgy érzem baj van...

Pusza és még egyszer köszi :wink:

bari6
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, drukkolok, indultak már a szurik? Te meg tudod magad szúrni??

Barikám, örülök, hogy jól vagy, és hogy hasznosnak érezted a találkozót!

Etus, merre vagy?

Kismamik - kinek mikor lesz a nagy nap? Lehet hamarosan szorítani?

Puszi és pocaksimik
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zzafir nekem egyelőre azért kell szorítani, hogy még maradjanak odabenn. Olyan sokat keményedik a hasam...bár azt mondják ez ilyenkor már normális...sajnos nem emlékszem, hogy a korábbi terhességeimnél mikor volt ilyen. Ráadásul nagyon köhögök és az sem túl jó a pocakomnak..vettem tegnap Izlandi zuzmó szirupot az volt az egyetlen amire nem volt írva semmi(sem az,hogy lehet terhesen sem az hogy nem)még gyűjtöm az erőmet, hogy be merjem e venni.
Egyébként Május 16. ra beszéltük meg a nagy találkozást!

Drukkok, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Barikám!

Nagyon örülök, hogy jó élményed volt:))) Ildikó szerintem is nagyon-nagyon kedves.... A mondatok ismételgetésénél nekem is ugyanez volt az érzésem, mindig mondta, hogy próbáljam meg nagyobb átéléssel:))) de tudod, azt mondta, nem baj, ha nem hiszel benne, akkor is működik! Nekem ugyan azt mondta, hogy nem kell többet mennem, de azt hiszem azért még elmegyek, mert jót tett a lelkemnek...

Zafír! Úgy emlékszem, hogy 9-én kell kezdenem a Suprefactot, de elő kell vennem a kis táblázatomat! Igen, összeszorítom a fogamat és nagyon erősen összecsípem a bőrt, hogy fájjon, és döfök:))) Eleinte nagyon félte tőle, de most már úgy érzem, hogy rosszabb lenne, ha más adná be és szurkálna:)))

Dóri! Húha! Május közepe mindjárt itt van.... hogy repül az idő.... mennek a drukkok a maradásért!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Dóri, nekem is sokszor keményedik, és míg dec-ben azt mondta a dokim, h az nem túl jó, a 24. héten már azt mondta , h ez a normális, csak ne görcsöljön. Ráadásul szerintem most megint növésben van a hasunk, meg a babák is sokat mozognak, "nyújtogatják", szerintem attól is keményedik. Szerintem ne izgulj miatta, próbálj kicsit ledőlni, ha nagyon kemény. Persze nyugodt én is csak akkor leszek, ha a jövő héten még zárt lesz a méhszájam a dokinál. Drukkolok, h múljon a köhögés, a lándzsás útifüvet nem próbáltad rá? Jobbulást!

Bodzássüti, jövő héten ilyenkor már szuri! Nagyon drukkolok!

Bari, remélem, segített a kineziológus, feloldott egy csomó feszültséget, és most már tényleg minden optimális lesz a kis Baribabáknak :-)

Puszi mindenkinek :)
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hol vagytok csajok??? Remélem minden okés mindenkivel. :roll:

Gyeretek,mert aggódom :oops:

Pusza,Bari

bari6
 
 


Szia Bari!

Nálam minden ok, csak éppen nem történik semmi:)))

Szerintem a többieknél is ez a helyzet....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nálunk is minden rendben nyugi van. Köhögök bár most mintha már kezdene javulni kicsit. Csütörtökön doki, babáim lassan kirúgják a "ház" oldalát....remélem még egy jó pár hétig azért nem sikerül nekik..hétvégén összeraktuk az egyik kiságyat nem hagytak békén a lányaim...ha minden jól megy úgy néz ki hétvégén indul a babaszoba project szal nem fogok unatkozni az elkövetkező hetekben...

Ölelés: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Dóri, majd várjuk a babaszobás képeket, kíváncsi vagyok :):)! És jobbulást!

Oroszagár, Ti hogy álltok?

Barikám, hogy vagy?

Bodzássüti, drukk - drukk!!!!

Nálunk semmi extra.

Etus?

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Olvaslak benneteket, de nálunk sem történt semmi extra.
Puszi mindenkinek!
Szép napot! :lol:

Megállíthatatlanúl jön a tavasz!!!!!!! :lol: :lol:
etuspocok
 
 


Sziasztok!
Etus, úgy legyen! Nagyon hiányzik már a tavasz, bár most nálunk sokkal szebb az idő, mint amit az időjósok ígértek vasárnaptól. Nagyon várom, h virágozzanak, illatozannak a fák és együk már a húsvéti sonkákat :D
Én ma megyek dokihoz, sajnos, most csak estére kaptam időpontot. Babaszoba készen van, még mindent ki kell mosni, szerintem a hónap közepén neki is állok. Vásárolni kell még mindenfélét, nadrágpelust, törlőkendőket, inkontinencia betétet :oops: ( a kórházi ajánlat szerint tenafix "gumibugyit" + tena lady extrákat :D )... Ugyan már megkaptam a recepteket a mindenféle babakencékre, fürdetőkre, lázkúpokra, nem tudom kiváltani, mert a gyerekek nevére lehet majd, szóval ez apa egyik első feladata lesz. Fura, nem tudom, hogy ez vmi kerületi sajátosság-e, meg is fogom kérdezni az én volt doktornénimet. Az a típus vagyok, aki szereti, ha minden megvan már, ami lehet, arról nem is beszélve, h a kórházba vinni kell a kencékből, és nem értem, miért apa rohangáljon a szülés után, ha azt egy-két héttel előtte is el lehetne intézni. Lesz neki így is elég elintéznivalója az okmányokkal. Mindegy, azért nem túl nagy probléma ez, azt tudom, d efurcsa kicsit.
Tegnap összeállítottam a listát, jókat pityeregtem, olvasgattam a kórházi házirendet. Ha császárral szülök, a kórházi protokoll szerint aznap a babák "látogatnak" engem többször is - hát ezen rengeteget bőgtem, úgy meghatódtam - aztán ha minden oké, együtt leszünk.
Bodzássüti, mindjárt itt a szerda! Hajrá!
Puszi mindenkinek!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

De jó ezeket a babás dolgokat olvasni!:)))
Tényleg, mindjárt itt van a szerda.... utána meg már olyan gyorsan mennek a dolgok....
Most azt hiszem, hogy minden OK lesz, mert nem görcsöltem rá, még arra is figyelnem kellett, hogy beadjam a patikába a receptet, hogy meg tudják rendelni....

Szóval lazulok....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Bodzássütim, hajrá és nagyon jól teszed, hogy lazulsz!!! Ügyi vagy! Drukkolok!!!

Puszik és pocaksimik!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, juj de jóóóó holnap szurizol :lol:

Kismamiknak jó készülődést és ha lesz képetek várjuk :lol: Majd a bababirodalmat is megkukkantanánk :wink:

Etus, Zafír élvezzétek a tavaszi napsütést. Sok-sok energiát ad :wink:

Nálunk semmi extra azt leszámítva,h itthon vagyok betegácsiban. Van egy enyhébb lumbágóm meg a torkom fáj. Egy kisebb vagyont hagytam a patikában :shock:

Pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Köszönöm szépen!

Igen, holnap már szuri!

Barikám! Jobbulást!
bodzássüti
 
 


Bodzássütim, drukkkkkkkkok, hajrááááááááááááá!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Nemtudom olvassátok e és nem írtok vagy nem is jártok erre mostanság. Mindenesetre szeretnék egy kis babamarasztaló szorítást kérni kedvenc Agarunknak. Nemrég beszéltem vele telefonon, mert úgy volt holnap találkozunk, de sajna kórházban van.
Hétfőn este volt a dokijánál és egyből be kellett mennie a kórházba, mert 2cm re kinyílt a méhszája. Most infúziót kap és valószínüleg már bent kell maradnia. A babák viszont szép nagyok és jól vannak, de azért jó lenne még odabenn tartani őket pár hétig. Kérte írjam meg, hogy azért szurkol és olvas titeket csak írni nem tud egyenlőre.

Most aztán én is izgulok én holnap délután megyek a dokimhoz remélhetőleg utána hazajöhetek....


puszi, drukkok Dóri, oroszagár

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Basszus....nagyon nagyon drukkolok,h minden OK legyen Agárral :wink: küldöm a babákmaradjanakapocakban varázslatot
Kép

Bodzássüti, milyen volt az első szuri? :lol: Én már úgy váááárom :roll:

Dóri, várunk majd a friss hírekkel, és ne izgulj, nem lesz gond veletek!

Pusza mindenkinek és szép estét!

bari6
 
 


Sziasztok!

Oroszagár, milliószoros drukk, hogy még maradjanak a babák, ameddig csak kell. Kitartás! Nagyon szorítok Nektek!!!!!!!

Dóri, Neked is drukkok, hogy minden legyen rendben és köszi a híreket Agártól!!!

Bodzássütim, hajrá!

Barikám, mi most maradunk drukkolóba :):)

Pocaksimik és pocakbantartó drukkok!!!
zzafir75
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dóri!

De jó, hogy írtál, persze, hogy küldjük a babamarasztaló drukkokat Agárnak! Drukk-drukk-drukk...

Gyere délután, ha vannak híreid!

Köszi a drukkokat! Tegnap megvolt az első Suprefact:)))
Ha lehet, körkérdést intéznék Hozzátok: Ti nem híztatok a Femibiontól? Én úgy érzem, hogy mintha pumpálnának.... és csak erre tudok gondolni, mint bűnösre...

Holnap meg fogom kérdezni Szakács doktort, hogy nem lenne-e elég csak a folsav.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, holnap már mész tüszőnézőbe??? Én szedtem a Femibion800-at , de nem tapasztaltam hízást, vagyis tuti nem attól híztam :oops: az egyik legjobb terhesvitamin :wink: Mondjuk sokan csak folsavat szednek. A felszívódás miatt jobb állítólag a Femibion800.

Zafírom, igen mi lettünk a drukkolók!

Dóri, mi volt a dokinál? Babókáid hogy vannak, ugye ők nem akarnak még kijönni? Gyere, mert már érted is izgulok :?

Oroszagár, sokat gondoltam rád ma és remélem az infúzió segít majd és még sokáig bent maradnak a babókák.

Etuska, puszillak téged is :wink:

Hepehupa, szoktál még erre járni? Hogy van Tofunk? Már jó nagy fiú lehet. Hány rugit rúgott már szét?

Pusza és drukk mindenkinek mindenhez!
Bari

bari6
 
 


Barikám!

Igen, lesz holnap UH, de szerintem azért ennyire korán, mert jövő héten Szakács doktor szabin lesz. Most még mensi előtt vagyok, még három szem van a fogigátálóból is, de persze már elkezdtem pecsételni, megint. Gondolom, megkapom a Puregon adagomat is.

Oroszagárnak továbbra is mennek a drukkok!
Dóri, minden OK?


Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Igen minden rendben velünk csak doki után olyan sűrű volt az este, hogy már nem tudtam írni. Szerencsére teljesen zárt a méhszájam, minden rendben. Meg kukkoltuk a babákat szépek, mozognak, pörögnek, forognak. Kisfiam 1280g(kb) kislányom 1250g szóval már szép nagyok nem csoda ha úgy érzem mintha bennem zajlana egy focimeccs.
Agár is jól van szerencsére nem tágult tovább szóval nem lesz itten semmi baj se!! Legalább kipiheni magát, hogy májusban mikor megszületnek akkor már ne is kelljen aludnia(mer nem is fog):):)Tapasztalatból mondom...

Remélem mindenki jól van mennek a drukkok.
Mi holnap elutazunk kicsit rokonokhoz jó lesz kis pihi a lányokkal hétfőn jövünk..

Puszi, ölelés Dóri

Agár: továbbra is szurkolok tudod a jelszót: feküdni, feküdni, feküdni!!!ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti, gyere majd,h mit mondott Szakács doktor :wink:

Dóri, örülök,h minden OK :!: Köszi a híreket Agárról :lol: Jó pihit a hosszú hétvégére :lol:

Agár, ma is küldök neked egy kis babákmaradjanakapocakban varázslatot :arrow: Kép

Zafír, ti mit csináltok a hétvégén? Mentek valamerre?

Pusza

bari6
 
 


Szia Dóri!

De jó, hogy jöttél!
Ééédesek lehetnek:))) Örülök, hogy Agárnál is minden rendben és a babák meggyőzhetőek voltak a maradás tekintetében.

Nálam minden Ok, jövő hét szombattól megy a Puregon, szép nagy adaggal, 300 ml-vel, úgyhogy remélem egy focicsapatnyi szép kis embrió fog majd fejlődni.

Ölelés! Mindenkinek jó hétvégét!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok drukkot, érzem a hatásukat! Olvastalak benneteket, de sajnos írni nem tudtam az e-könyvemről. Meg is könnyeztem a sok szorítást, még 1szer köszönöm :-)
Kezdek berendezkedni a hosszabb kórházolásra, remélem, sikerül még vhogy kibírni pár hetet. A babák jól vannak, nagyon nagyok :-) (lehet, ezért nem bírta a méhszáj), már 1400g fölött van mindkettő. Fel vannak készítve a születésre, de még remélem inkább sokáig maradnak a hasamban.

Bodzássüti, drukkolok nagyon, jövő szombattól mennek majd a tüszőnövelők!

Dóri, jövő héten jelentkezem, ha megjöttetek. Jó utat!

Gyönyörű idő volt ma, remélem, most már itt a tavasz! Használjátok ki a hosszú hétvégét, mindenkinek jó pihenést, puszi,
Agár
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Agár, drukkolunk nagyon, küldöm még a pocakbantartó drukkokat, csak pihizgess, ahogy Dóri is írta!!! Örülök, hogy jobban vagy!

Dóri, jó utazást és pocaksimik!

Bodzássüti, hajráááá!! Drukkolok! Én már több mindenkitől is hallottam, hogy a terhesvitaminok hízlalnak, lassítják az anyagcserét, stb. - én korábban az Elevitet szedtem, és hasonlóak voltak a tapasztalataim, mint Neked. Nekem eddig sosem kellett a folsavon kívül mást szednem, kíváncsi vagyok, mint mond a dokid.

Barikám, nálunk is családi hétvége lesz, jön a család, úgyhogy lassan készülődök is.

Etuskám? Hogy vagy?

Puszmák és jó pihengetést mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Agááááár, de jó,h jöttél :lol: örülök,h jobban,DE továbbra is mennek a babákmaradjanakapocakban drukk :lol:

Bodzássüti, a gyógyszerbeállítást Szakács doktor csinálja? A leszívást is? Lassan egy éve,h utoljára találkoztam vele :( DE remélem követlek és majd a nyáron felhívhatom,h kisbabát várok :lol: Az első stimudnál ezek szerint kisebb adaggal indultatok?

Zafír, jó készülődést :lol:

Etus, Dóri, Agár, Bodzássüti és Zafír nagyon szép hétvégét kívánok mindannyitoknak!!!

bari6
 
 


Sziasztok!
Bodzássüti, én Elevitetnem bírtam szedni, attól leállt az emésztésem. Femibiont 1 dobozzal szedtem, mert a dokim szerint elég a folsav, ha változatosan eszel. Azért aggódtam, h nehogy ne fejlődjenek rendesen a babák, de úgy tűnik, alaptalan volt az aggodalmam, szerencsére szépennőnek. Persze ez nyilván egyénfüggő is, az biztos, h mindenfélét eszem, kész kajákat meg szinte soha. Szorítok nagyon, nagyon várom már a tüszőnövekedést!
Tegnap született két pici baba itt a kórházban (1210 ill. 1380g), mindketten kitűnően vannak. Ez most kicsit megnyugtat, nem mintha a közeljövőben szeretnék szülni. Mondjuk rendesen kiakadtam, mert az egyik anyukája cigizik. Inkább nem is mondok rá semmit, csak kimoderálnák. Mi jól vagyunk, leszámítva, h a hasam sajnos elég kemény. Próbálok hatni rá, h puhuljon, remélem, hallgat majd rám. Szegény nagyon nagy, csodájára járnak itt a szülésznők is azosztályon.
Bocsánat a gépelésért, de bal mutatóujjal pötyögök fekve:-)
Köszönöm a drukkokat, varázslatokat!
Remélem, mindenki a szabadbanvan és napfürdőzik, jó pihit nektek!
Agár
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Örülök Agár, hogy maradnak a babák:))
Végül mi is kiegyeztünk Szakács doktorral a folsavban:))) azt mondta, végülis az is elég...

Nem semmi, hogy cigizik a mama... láttad a múlt heti Naplót? Éppen erről volt ott egy riport: a veszélyeztetett terhes kismamák a kórház kapujában cigiztek és bőszen magyarázták, hogy nem jut el a babákhoz. Minek az ilyennek gyerek?

Zafír! Igen, Szakács doktor csinál nálam mindent:))) a múltkor "csak" 275 volt az adag, ha jól emlékszem.... Azt mondta, most nagyobbat kapok, hogy több petesejt legyen, mert akkor többől lehet majd válogatni...

Éljen a folsav! Most mindjárt be is szedek egyet:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Agár, melyik kórházban vagy? Most már a végéig bent kell maradnod?
Be kell vallanom valamit :oops: én is dohányoztam, DE igenis le lehet tenni a cigit , nem hiszem el,h nem lehet kibírni. Az egyik legundorítóbb dolog,ha egy kismama cigizi :evil:

Bodzássüti, drukk,h minél több tüszőcskéd legyen :lol:

Zafír, remélem jól sikerült a mai napotok :lol:

Mi holnap megyünk megnézni a macikat :lol: majd hozok képeket :wink:

Szép estét!
Bari

bari6
 
 


Bari, én is cigiztem, és ha nem is voltam soha egy nagy bagós, szerettem cigizni, de még a lombik előtt abbahagytam. Az a durva, h álmodtam vele, de semmi pénzért nem venném a számba. Ezért is dúl fel nagyon, ha azt látom, h vki nem tudja letenni, mert szerintem egyáltalán nem nehéz egy ilyen cél érdekében.
A János kórházban vagyok, a szülőszobán egy estét töltöttem, azok jók, a szülészet viszont nem túl kies, de szuper dokim van, jó szobát szerzett nekem, és folyton figyel rám. Vannak vip szobák, de azokat csak megszült kismamik igényelhetik. Jól vagyok, dea hasam ki akar durranni:-) Holnap le is méretem mekkora, mert szerintem mióta itt vagyok is rengeteget nőtt.
Bodzássüti, drukkolok nagyon!
Jó éjt!
oroszagár
 
 


Háát, ehhez a cigi dologhoz nem tudok hozzászólni, mert én életemben nem dohányoztam. Soha, egyetlen szálat sem. De az tényleg duuuurva, hogy valaki terhesen cigizik. Azt is utálom, amikor valaki tolja a babakocsit és közben cigizik. Oké, hogy akkor szabadban van, és elmegy a füst, de valahogy nagyon rossz látvány....

Szép hétvégét mindenkinek!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, teljesen egyetértek veled cigi témában, remélem, be is tiltják az éttermekben, szórakozóhelyeken, így sokan le is szoknak majd. Sehova nem tudtam elmenni a barátainkkal, mert mindenhol vágni lehet a dohányfüstöt, így terhesen teljesen kirekesztődik az ember (nem mintha nem várandósan jót tenne).
Alig várom már, h élesben szoríthassunk a tüszőcskéknek!

Bari, veled mi újság? Áprilisban mentek?

Én kezdem megszokni a kórházat, bár az lesz az igazi, amikor már boldog anyukaként gondolok vissza az itt töltött napokra. Képzeljétek a haskörfogatom 113cm, lehet, nicket kéne váltanom pókra :D

Zafír, Etus, remélem, ti is egyre jobban vagytok, sokat gondolok rátok.

Mindenkit ölel, Agár
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Abszolút egyet értek a cigivel kapcsolatban. Én is várom már,h kitiltsák mindenhonnan. Mióta nem cigizem gondolkodtam el azon,h mi lesz,ha kismamaként étterembe megyünk...:oops:
Nos, a cigi nagyon rossz és Bodzássüti ha eddig nem gyújtottál rá, soha ne is tedd :wink:

Szerdán megyek Déviszhez, megnézzük,h milyen papírok kellenek az áprilisi induláshoz :lol:

Tyűűű Agár jó nagy lehet a pocid :lol: Sokan vagytok egy szobában? Olyan kismamikkal vagy akik már megszültek?

Hoztam egy két macis képet, mert voltunk ma a Macifarmon:
Kép Kép Kép

ÉÉÉÉs hoztam még valakiket! Remélem hamarosan meglátogatnak mindenkit :lol:
Kép Kép

Pusztik,
Bari

bari6
 
 


Bari, nagyon cukik a képek!
Egyedül vagyok egy kétágyas szobában, a szobatársam hazament, még nem találkoztunk, kíváncsi vaygok, mikor jön vissza. Először egy ötágyasban voltam 1,5 napot, de a dokim megszerezte nekem ezt a kétágyas kulcsos szobát :D . Azért a volt szobatársaimmal meglátogatjuk egymást minden nap. Az 5 fős szobából 3an hosszabb időre rendezkedtünk be, remélem, mindannyian el is töltünk itt pár hetet.Most úgty gondolom, egyre jobb lesz, mert azért minden héten megkönnyebbülünk egy kicsit, h eltelt egy újabb hét. Nomeg folyton arra gondolok, h sosem vagyok egyedül, mindig hárman vagyunk, és olyan jó érzés, nagyon remélem, h hamarosan ti is mind érzitek majd ezt :)
Jó éjt :)
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Húúú Agár! Nem semmi a pocid:))) de hát ketten is laknak benne...
Erre az éttermes kirekesztettségre nem is gondoltam.... de igazatok van.
A jelenlegi törzshelyünkön november óta tilos dohányozni a párom legnagyobb bánatára, mert ő viszont dohányzik. Ott az a rendszer, hogy van kint a kertben egy fűtött sátor-szerűség a dohányosoknak. Szerintem ez jó megoldás, de én úgy értettem, hogy most már egyáltalán nem szabad, sehol sem, még a kerthelyiségekben sem. Ez viszont hülyeség... Mivel a dohányzás nem bűncselekmény és ráadásul az államnak is elég sok adóbevétele van belőle, kellene biztosítani egy elkülönített helyet a dohányosoknak, ott füstölögjenek kedvükre. Vagy, ha annyira káros és üldözendő, akkor be kell tiltani és lemondani az adóbevételről, nem? Ezt persze nem lehet megtenni....

Barikám! Nagyon cukik a macik:))) olyan puhának, barátságosnak néznek ki.... Veresegyházon voltatok?

Már nemsokára kezdődik a tüszőnövesztés, de még nem vagyok ideges:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti,igen, Veresegyházon voltunk :) most olyan szurit szúrsz amitől piri pontosan meg fog jönni?

Agár, a dokid mit mondott,h mennyi a max. amit a pociban ki kell bírniuk a bébikéknek? Küldöm a babákmaradjanakapociban drukkot :wink: Látogatók mehetnek hozzád vagy ott is látogatási tilalom van?Tényleg...most esik le...a szobatársad hazamehetett? és majd megy vissza? Te is hazamehetsz majd hétvégenként?

Holnapra még jó pihit mindenkinek! :lol:

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Szia Barikám!

Egész közel lakom, de még soha nem voltam Veresegyházán a maciknál. Egyszer meg kell őket látogatnom:)))

Most Suprefactot szúrok, szerintem ez nem befolyásolja a menzeszt. Ami igazán befolyásolja az a fogigátló, de tegnap vettem be az utolsót, úgyhogy szerintem ma meg fog jönni, főleg, hogy már négy napja pecsételek.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazaértünk szerencsésen. Egész jól bírtam az utat mondjuk kiszállni elég nehéz volt 2,5, 3 óra után a kocsiból viszont még a pisilést is kibírtam. Bár mikor kiszálltam a kocsiból már nem sokon múlt:)
Nagyon jól éreztük magunkat a gyerekek sokat játszottak a szabadban szerencsére gyönyörű időnk volt, de azért most már jó itthon lenni.
Sajnos a babaszoba project így megint csúszik, de sebaj jó volt együtt lenni a családnak olyan ritka.
Agár: örülök, hogy jobban vagy a babák meg csak nőjenek legyél csak minél nagyobb pók!!!Jó helyen vagy vigyáznak rátok most ez a legfontosabb!Mennek a drukkjaim!

A kismamás cigizés az sztem a legprimitívebb dolog a világon, ha vki ennyire nem képes a gyerekéért, hogy fölöslegesen nem kockáztatja, hogy bármi baja legyen az szerintem iszonyatosan buta. Akkor mi lesz később? Ha gyereke van az embernek folyamatosan le kell mondania egy csomó mindenről a gyerek érdekében ez pont arról szól, hogy ahogy megfogan Ő az első és nem én vagy az apuka.....vagy a cigi..vagy az ital vagy akármi más.
Szóval én személy szerint nagyon elitélem....később ha bármi baja lesz a gyereknek hogy békül ki magával, hogy nem a cigi miatt lett??na mind1 nem is idegesítem magam...


Drukkok, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?