Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Drágáim!

Eddig is olvastalak benneteket csak egyszerűen nem volt időm írni.

Barikám! Csak nem feladni!!!! Annyira jó volt olvasni téged!!!! Kitartás minden szuper lesz!!!

Zafír, gondoltam rád sokat, mert képzeld most vártuk az első normális menstruációt, de késett. Már megszokásból vettem tesztet és láss csodát pozitív lett. Az már más kérdés, hogy 2 nappal később megjött, de ez csak megerősített, hogy sikerülni fog ez nekünk.

Dóri, Oroszagár benneteket is olyan nagy élvezettel olvaslak!! Sok erőt ad, és így könnyebb ráhangolódni, hogy igenis lesz babánk!!!!

Mindannyiótoknak millió puszi és kitartás!!!

Bari!!! NEM FELADNI!!!!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Barikám, én még drukkolok! KÖSZÖNÖM a léleksimit, megérkezett :)
Nekem a 12 vagy 14-dik napon lett annyira halvány a teszt, már nem is emlékszem pontosan, hogy fél óráig nézegettem mindenféle fényforrásnál.... hogy most ott a második csík, vagy nincs? Szegény Apucit is felébresztettem, ő meg a + jelet kereste, fel sem fogta, hogy ez két csík. Nem +. Aztán naponta próbálkoztam, hogy erősödik-e, kiderült, az a típus még a 6-dik héten is ugyanazt az erősödést produkálta, hiába akartam a pocakosnaplómba az egyértelmű jelet beragasztani. Azóta csak a clearblue tesztre esküszöm! Nagyon drukkolok Neked!
Tetszik a pozitív hozzáállásod, bárhogy is alakuljanak a dolgok!

Etuskám, jó, hogy jöttél, már hiányoltalak. Komoly? ++ teszt? Woow. Nekem is megjött már - ma történt 6 hete.... :(

Bodzássüti, vasárnap kezdés?? DRUKK!!


PUSZI
zzafir75
 
 


Tényleg Bari nem tudom milyen tesztet vettél, de sztem a Clearblue a legjobb..szóval ha azt mondod nem pirizel még akkor én pár nap múlva megpróbálnám...a hasfájás semmit nem jelent...ne add fel és pláne ne hagyd abba a gyógyszereket semmiképp. Olvastam már olyat, hogy vki negatívat tesztelt abbahagyta és kiderült, hogy terhes volt de akkor már azért nem maradt meg a baba mer nem használta tovább a szereket!Szóval fel a fejjel még akármi lehet olyan is volt már akinek végig a terhesség alatt rendszeresen megjött...

puszi ölelés
Süti drukk a kezdéshez!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 

 
 

Cukik vagytok! Clearblue-val teszteltem...annyit meg kell jegyeznem,h én is felkeltettem a férjemet,mert mintha pozitív lett volna, ős látott valamit, de lehet csak szellemcsík volt. Sajnos az értékelés végére nega lett :( DE használok mindent tovább :wink: kettőt vettem, majd még tesztelek egyet hétfőn, meló előtt :wink:

Etus, huh nem semmi!!! Remélem jövő hónapban piri nem zavar be a pozitív tesztbe :wink:

Csajok, muszáj mindig felállnunk és továbblépnünk! Ezeket az érzéseket csak mi tudjuk. De tényleg hiszem,h egyszer ti is/ én is anyukák leszünk :P

Pusza

bari6
 
 


Sziasztok!

kijavítottam a vonalzómat csak megnézem, hogy a jót rakja e be....

puszi

(Bari azért én még szurkolok)

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Barikám, ne add fel! Tudod, amíg nem jött meg, van esély!

Drága vagy Zafír! Valójában hétfőn lesz kezdés a fogigátlóval, mert akkor megyek vérvételre és utána lehet elkezdeni szedni.

Etus! ++? Ez egyszerűen szuper! Menni fog ez.....


Ölelés, drukkok és pocaksimik!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, mai adag babaragacsok!!!!

DRUKK!!!!
zzafir75
 
 


Cukkancs vagy :lol: sajna szerintem jön a vég...ma reggel valami fekete cucc jött ki a crinonnal :? de még persze minden lehet....

Szép hétvégét mindenkinek!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Barikám!
nem-nem-nem! Az nem jelent semmit! Babaragacs és drukk!
bodzássüti
 
 


Barikám!

Mai drukkok, és remélem, hogy minden rendben! Aggódok... puszi
zzafir75
 
 


Zafír, látom megelőztél :oops:

Sajna nincs jó hírem :cry: sajnos éjszaka elkezdtem pecsételni :( a reggeli tesztem megint negatív lett :cry: Hívtam reggel Déviszt, azt mondta meg kell várni a rendes pirit, akkor hívjam majd újra. Addig használnom kell a crinone, utrot és a bogyókat is... :shock: Most már azt mondom, jobb lenne ha mihamarabb megjönne piri...

Már tervezgetjük a zurammal,h mi mindent csinálunk majd a pihenőidőben...

Bodzássüti, milyen volt tegnap a kineziológusnál? Lelkileg is sokat tud segíteni???

Pusza és köszönök mindenkinek mindent!

Bari

bari6
 
 


Barikám! Nagyon sajnálom:(((( nagy-nagy ölelés!

A kineziológusnál nagyon érdekes volt tegnap... Amit egyébként 1 órára terveztünk, 3 lett...
Nem is tudom, hogy hasznos volt-e, mindenesetre sokat bőgtem és annak mindenképpen van egy felszabadító ereje, utána este pedig iszonyúan fáradt voltam.

Egyenlőre nem érzek semmit, de ha jól értettem a dolgokat, akkor nem is biztos, hogy fogok érezni bármit is. Mert itt a tudatalattinkkal foglalkozunk, azzal, amit a tudatos énünk elnyom és aminek a létezéséről nem is tudunk.

Szerinte most már elhárult az akadály, ami eddig volt, mert feloldotta a blokkokat. Kaptam házifeladatnak egy mantrát, amit ismételgetni kell:)))

Kértem tanácsot arra nézve, hogy azt a bizonyos két hetet hogyan lehet átvészelni... azt mondta, hogy az a fontos, hogy nem szabad görcsölni, semmilyen szempontból (persze könnyű ezt mondani) olyan módon sem, hogy jaj, szabad-e ezt vagy azt csinálni, csak azt tegyem, amit a kedvem tart. A másik fontos pedig az volt, hogy azért sem szabad görcsölni, mert akkor a bizonytalan energiát sugárzom és adom át a babáknak, akik innentől nem "tudják", hogy tényleg akarom-e őket.

Szóval kicsit misztikus az egész.... még emésztenem kell.

Mindenképpen érdekes volt:))) Ha valakit érdekel, szívesen megadom az elérhetőséget.
bodzássüti
 
 


Érdekelne :wink: a párod is volt veled? Árat is tudsz majd írni? ill. helyileg hol voltál?Mész majd még?

Pfúúú, amúgy nehéz dolog ez a ne görcsölj dolog nagyon....amúgy te hiszel az ilyenekben? vagy vannak fenntartásaid?

Hajrá mantra :lol:

bari6
 
 


Húúú, dehogy! Azt sem tudja, hogy voltam. Azt hinné, hogy meghibbantam:))) Ő ilyen kis hitetlen Tamás:)))

Az árat és a helyet megírom priviben.

Nem tudom, hogy hiszek-e benne.... azzal kezdte, hogy a kineziológia bejegyzett szakma, minden mérhető.... állítólag nem fontos hinni benne, akkor is működik.

Azt mondta, hogy nem kell többet mennem. Persze mehetek, ha akarok, de nem KELL. A kezelés végén feltette ezt a kérdést a szervezetemnek, hogy kell-e további kezelés, és azt a választ adta a testem, hogy nem.

Mindjárt küldöm a privit!
bodzássüti
 
 


ÓÓÓ, akkor az jó,h nem kell menned. Én sem tudom eldönteni,h hiszek benne vagy sem, de mikor az őrület határára kerülök a kilátástalanság miatt, akkor érzem azt,h szükségem lenne egy kis segítségre.
Nálunk a férjem hisz ezekben...

Várom a privit :wink:

bari6
 
 


Elküldtem a privit. Megkaptad?
bodzássüti
 
 



Bari, nagyon sajnálom, ha nem sikerült, de én a piri biztos megérkeztéig még reménykedem.
Bodzássüti, remélem, segített a kineziológus, a sírás mindenképp jó, én mint már jópárszor írtam nagyon bőgős vagyok, ami sokszor nem előnyös, de a lelkem szempontjából nagyon jó. Kiadom a feszültséget, és sokkal jobb utána. Amikor kivették a petevezetékeimet szerintem 1 teljes napig sírtam, bár a végén inkább már csak hesszeltem magam, hogy szegény én, de aztán soha többet nem tudtam sírni emiatt, és úgy meséltem barátoknak, mintha a mandulámat vették volna ki. Volt, hogy meg is ijedtem magamtól, h milyen érzéketlen lettem, mert akivel beszéltem ezekről mind nagyon sajnáltak meg sokkolódtak. De utólag azt gondolom, ez jó volt, mert előre néztem, és csak így lehet túlélni. És a stresszt nehéz kiadni, főleg a tudatalatti stresszt, de nekem a sírás bevált nagyon. És bár azt nem állítom, hogy minden fejben dől el (mert kell szerencse meg miegymás, ki hogy hívja), de hogy kell hozzá, hogy a fejben minden oké legyen, az tuti (vagy legalábbis az sokat segít, h ott minden rendben).
Ma indult a fogigátló?
DRUKK DRUKK DRUKK
Én most megyek babalesre :-)
Ölelés
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bari, sajnálom :(:( ÖLELÉS!

Bodzássüti, Nálatok indult a rajt? Lehet drukkolni?
Én sem tudom, hogy hová tegyem ezeket a misztikus dolgokat, azt meg én is ezerszer hallottam már, hogy ne görcsölj, de ezt tényleg könnyű mondani... betartani?

Oroszagár, mesélj, milyen volt a babales?

PUSZI
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik ez a privi nem megy nekem.
Akkor megírom itt:

Szóval itt voltam: http://www.pillangos-haz.hu/

Mivel Ildikóval régóta jóban vagyunk, az ár olyan volt, mintha én is helyi lakos lennék. Egyébként Ő rendel még valahol Bp-en is, azt hiszem, hogy szerdánként.

Igen, ma indult a fogigátló, megvolt a 3. napos vérvétel, pénteken lesz UH és az endokrinológussal újabb kör.

Igen, azt hiszem, mi itt mindannyian már ezerszer hallottuk a "ne görcsölj" bölcsességet. Most viszont ez kicsit más volt... valahogy megnyugtatóbb... azt mondta, hogy abból kell kiindulni, hogy nem azért történnek ezek a dolgok velem/velünk, mert szivatni akar a világmindenség/Jóisten/sors/anyatermészet (kinek hogyan tetszik), hanem azért, mert valamit meg kell tanulnunk belőle és minden úgy lesz a legjobb, ahogy éppen történik. Azt is mondta, hogy úgy kellene élni, ahogy a madár repül: csak ráfekszik a levegőre és könnyedén siklik vele, nem gondolkozik azon, hogy most neki a szárnyaival ezt vagy azt kell csinálnia.

Nem is tudom, ezek így bután hangzanak, de valahogy megnyugtattak. Egyébként egy fél mondattal, amikor egészen máshol jártunk, megkérdezte, hogy én fiút vagy lányt szeretnék, mondtam, tulajdonképpen mindegy... erre azt válaszolta, oké, de amúgy lányod lesz:))) Valójában én magamat mindig lányos anyukának képzeltem el:)))

Barikám! Azt hiszem, hogy segítene Neked egy kineziológus.... pontosan ezt éreztem én is amit Te, de egészen tegnapig nem is tudtam megfogalmazni, akkor is, ő mondta ki, mégpedig úgy, hogy valamiféle érzelmi tesztet végzett és kiderült, hogy az negatív érzelmek legmélyebb bugyrában vagyok azzal, hogy azt érzem, nincs választásom és minden kilátástalan. Szóval szerintem próbáld ki! Nem kell, hogy higyj benne, akkor is működik. Ha meg úgy érzed, hogy mégsem, akkor sem dobtál ki egy vagyont (lombik kapcsán már amúgy is költöttünk annyi mindenre, nem? )

Oroszagár! Milyen volt a babales? raksz fel képet?

Ölelés![/url]
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Érdekes volt, olyan helyre mentünk, ahol ellőhettem az üdülési csekkjeimet, és hát a doki elég bohókás volt. Babákkal minden rendben, Stefánia 1109g, Miksa 1128g. Stefi nem szeretné, ha tudnánk hogy néz ki, ő ahogy tud belémbújik. Miksa viszont imádja mutogatni magát, róla kitűnő képeket lehet készíteni :D
Ölellek bennetek!
Bari, Süti drukkok mennek!
oroszagár
 
 


De szép nevük van! Van valamilyen oka annak, hogy ezeket a különleges neveket választottátok? Úgy értem, nem éppen a ma divatos nevek...

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, de sajna a mi hajónk elment :cry: megjött piri. Holnap este megyek Dviszhez...amit nem is bánok,mert így legalább tényleg elkezdhetünk koncentrálni a köv. lombikra.

Bodzássüti, köszi a linket, sztem fel fogom hívni. Van benne valami, ami miatt érdekel a dolog, még ha nem is hiszek benne teljesen.
Ez olyasmi lehet, mint amit Isten iránt is érzek. Érzem a dühöt,h miért teszi ezt velünk (ezzel ugyebár elismerem,h van) de a köv. pillanatban meg azt érzem,h nincs Isten ezért teszi ezt velünk...a napokban érzetem ezzel kapcsolatban azt,h szeretnék bemenni egy templomba,mert úgy éreztem ott igazán össze tudnám szedni a gondolataimat (megjegyzem, nem vagyok vallásos) de éreztem egy olyat,h mennem kell....de nem tudok menni,mert nálunk nincs csak úgy nyitva :evil: csak misére nyitják ki, na de az meg nem olyan....
Na mind1,mert lehet,h ez sem ok nélkül van,mert abban bizony hiszek Bodzássüti,h mindennek meg van az oka.

Kismamik, várjuk a képeket :lol:

Oroszagár, szép neveket választottatok :lol:

Szép estét és pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Jaj Barikám!

Azért jó hallani, hogy nem törtél össze olyan nagyon.... a templom jó ötlet, ott valóban könnyebb gondolkodni és talán az sem véletlen, hogy valami húzott oda.... igen, sajnos a templomok nagy része nincs nyitva napközben, mert mindent ellopnak, kirabolják a templomokat....

Szerintem Ildikó tetszene Neked, mert nem az az agyon-misztifikálós tipus... jópofa és laza és már ő is túl van néhány kemény dolgon az életében....

Majd kiváncsi leszek a tapasztalataidra! Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bari :( :( :( Ölelés!
Nem tudom, mi a siker kulcsa, miért sikerül vmi előbb, vagy miért csak később, de nagyon szorítok, h minél hamarabb sikerüljön. Mihamarabb gyerekápolási tanácsokat szeretnék itt írogatni nektek! Remélem, az egzaktabb dolog, és ott valóban tudok majd használhatót mondani. Sajnos a barátainknak (akikről már régebben írtam egyszer) sem sikerült az újabb kísérlet (inszem), és bár tudom, h sikerülni fog nekik, annyira dühítő, h nem tud az ember segíteni - még ha járt is hasonló cipőben - h hamarabb sikerüljön.

A férjem neve régies hangzású, mindenképpen régies nevet szerettem volna, így olyan "századfordulós", "békeidős" beütésűen hangzik majd a nevük. A férjemnek csak az volt a lényeg, h ne legyen most nagyon divatos név, legyen ritkább, de ne legyen magyartalan, vagy túl kacifántos sem. A rokonságban már mindenkinek mondogatjuk egy jó ideje, h megszokják, mert belátom, h ezeket a neveket szokni kell, de nekem nagyon tetszenek :)

Bodzássüti, szorítok érted. Nincs mese, neked kell elkezdened a jó szériát!
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!

Nagyon szép nevek, nekem nagyon tetszenek és egyetértek a férjeddel. Nekünk ugyan mindkettőnknek a vezetékneve elég szokványos, semmi különös nincs benne, de én is hasonló elvek alapján választanék nevet.

Igen, tegnap éppen erre gondoltam, hogy Nálatok volt egy sikeres széria, most egy sikertelen, valakinek megint meg kell kezdenie a jót. Remélem, én leszek az (csak azért, mert most éppen én következem).

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nagyon drukkolok a jó széria elkezdéséért! Sikerülni fog!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Megvolt az UHU Dévisznél. Sajnos semmi nem indult el :cry:

Legközelebb április 19-től lehet menni. Addig lesz majd márc. végén egy papír egyeztetés aztán kezdődhet a visszaszámlálás :lol:

Felmerült,h nem kapok majd progeszteront (crinone, utro) át kell majd gondolnom..., mert úgy néz ki,h fordítva hat rám :shock: megmozgat belülről így akár ettől is lehetnek sikertelenek a próbálkozások...érdekes dolgok...

Bodzássüti,most rajtad a világ szeme :lol:

Pusza és ölelés mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Oroszagár, nekem is tetszenek a nevek!

Bodzássüti, drukk!

Barikám, sajnálom, van Dévisznek vmi ötlete, hogy mi lehetett a gond? Persze ezt már ilyenkor nagyon nehéz megmondani.
Sajnálom, de kitartás! Muszáj!

Puszi mindenkinek
zzafir75
 
 


sziasztok,

sikeres lombikból, inszemből megmardt gyógyszereinket szeretnénk továbbadni postaktg-ért vagy jelképes összegért:

- Gonal F 75 NE injekció, 2011.11-ig jó
- Metypred 16 mg ( 22 db), 2014. 05-ig jó
- Meforal 500 mg (26 db), 2014.04-ig jó

Érdeklődni priviben lehet!!!

barátnőm Merional injekcióitól válna meg, ezekről az evacso@freemail.hu-n tudtok érdeklődni.

Mielőbbi babásodást kivánunk Mindnyájótoknak!!!!!

KépKép
Kép
abubu
Csákvár
 
 


Sziasztok!

Bari: sajnálom a rossz híreket, de az is igaz, hogy legalább le lehetett szűrni a tanulságot(progival kapcsolatban)és így a következő alkalommal már biztosabb a siker!!

Agár: remélem jól vagy és nem fertőztelek tegnap meg én estére annyira rosszul lettem(fáj a torkom, a fejem kicsit köhögök is és tiszta takony vagyok ráadásul iszonyatosan ég a gyomrom egész éjjel nem aludtam semmit be volt dugulva az orrom)Most próbálom összeszedni magam, hogy kimenjek a gyógyszertárba és vegyek vmit a gyomorégés ellen nem akartam semmit szedni, de egyszerűen elviselhetetlen és csak rosszabb lesz....meg talán a köhögésre is kéne vmi, mert azt olvastam vhol, hogy az erős, tartós köhögés nem jó, mert megrepedhet a burok...mondjuk nekem egyelőre nem erős, de lehet, hogy most kéne elkezdeni...

szóval én (mi)tökjól vagyunk...csak lenne már tavasz itt megint esik a hó :(

Drukkok, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bari, drukkolok a folytatáshoz, és nagyon jó hogy ilyen pozitív vagy!

Dóri, nem fertőztél meg, én meg azon aggódtam, h jól kifárasztottalak (én hullafáradt lettem:-) ). Minden nap rengeteg mézet eszek, szerintem az segít a mindenféle kórok ellen. Főleg akkor nyomatom, mikor úgy érzem, esetleg megfázhattam. Próbáld ki, köhögés ellen is hatnia kell!

Bodzássüti, gondolok rád, sikerülni fog, érzem, h jön az a jó széria, amibe Bari is bekapcsolódik majd áprilisban. Amúgy valahol olvastam, h tavasszal a legjobb a lombik sikerszázalék :-)

Hajrá!
Puszik
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Édesek vagytok! Köszönöm!

Barikám! Ez a progi dolog elég érdekes, nem? de hát úk tudják, mit csinálnak.... Lehet, hogy most hülye vagyok, de nem emlékszem... vannak fagyibabák?

Oroszagár! Remélem, igazad van, mindenestre azon leszek, hogy javítsak a statisztikán... de tényleg csak ezért....:)))

Ölelés! és jobbulás a náthásoknak!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki???

Kismamik? Nem kaptunk még képeket :?

Ja, elég érdekes...már az első lombiknál tapasztaltam, de azt hittem valamelyik vitamin segít.
Igen, vannak fagyibabáink. Kettő, de Dévisz nem nagyon szeretné,ha azokért mennénk vissza. Azt mondja, maradjanak meg, biztos ami biztos...

Oroszagár, láttad a vonalzómat?

Pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


:D :D :D
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, drukk!!! Hogy vagy?

Barikám, Veled mizújs? Mentek fagyibabákért?

Kismamik, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!


Köszi az érdeklődést!

Barikám! Azért kérdeztem a fagyibabákat, mert azt hittem, hogy értük mentek majd vissza 1 hónap és 22 nap múlva:)))

Velem minden OK, az endokrinológus ma azt mondta, hogy kevés a fél euthyrox, legyen 1. Ez azért bosszant egy kicsit, mert Szakács doktor is egyet adott a múltkori lombiknál, magyarul tök feleslegesen megfuttattak velem két plussz kört, sőt, ha a dietetikust is hozzászámolom, hármat, és elköltöttem összességében majdnem 50.000 Ft-ot a semmire.

Most már mindegy... ma voltam Szakács doktornál is, megkaptam a receptemet a Suprefacthoz, 9-én kell kezdeni a bökdösést.

Zafír! Hogy vagy?

Ölelés és pocaksimi!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nagyon szorítok, a jövő héten akkor már indul is a szuri :D Megértem, h kissé bosszús vagy, de gondolj arra, h így tuti jól kalibrálták az adagot :)
A barátaink is kb. veletek kezdenek majd, ez most biztos sikeres széria lesz, nagyon szorítok értetek!

Zafír, Etus, rátok is soktat gondolok!

puszi mindenkinek és szép hétvégét
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!

Azért még nem jövő héten, csak utána:))) Ne siettessük ennyire az időt:)))

Nekem is van egy barátnőm, akivel szintén egyszerre kezdek... én is nagyon bízom benne....

Szép hétvégét!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, igazad van. A névnapom is azon a héten lesz, de addig még 1 hetet várni kell :? Mindegy, addigra remélem, legalább már melegebb lesz :D
Szép hétvégét!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Barikám, hogy vagy?

Bodzássüti, köszike, vagyogatok :) - mi az a euthyrox? Mire való földi jó?? :)
Akkor hamarosan startolsz, DRUKKOK EZERREL, meg kéne kezdened az idei sikerszériát :)

Etus?

Puszmák és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Oroszagár! Akkor előre is boldog névnapot!:)))

Zafír! Az euthyrox pajzsmirigy gyógyszer (talán maga a hormon) és nekem azért kell, mert mostanában alulműködésem van. Eredetileg túlműködésem volt sok évvel ezelőtt, végül megoperáltak, kivették a nagy részét, de úgy látszik, hogy most meg kevés:(((

Igyekszem, azon vagyok, megkezdjem a szériát..

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, de jóóóó,már csak egy hét és indul a szurizás :lol: A barátnőd is a Cirisbe jár?

Zafír, jól vagyok köszi, vagyis már jobban. Piri kikészített pénteken :? Nem a fagyibabákért megyünk,hanem csak elneveztem a még tüsző állapotban levő jövendőbeli lehetséges befutókat Baribabákban. Annyira megtetszett, mikor Oroszagár írta,h muszáj volt becsempésznem a vonalzómba :lol:

Oroszagár, Dóra, nem hoztatok még képet :(

Etus, hogy vagy?

Pusza mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám! Igen, a barátnőm is oda jár, Ő Vass doktorhoz. Teljesen véletlenül találkoztunk ott, és így derült ki:))) Az az igazság, hogy előtte évekig nem találkoztunk, csak emileztünk, úgyhogy teljes meglepetés volt:))) Bár ne ott kellene, hanem - csak hogy a témánál maradjunk - inkább a szülészeten...

A Baribabák nekem is tetszenek:))) Hajrá!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


No, nem kéretem magam tovább, íme a babák :)

Kép Miksa 26+3

Kép Stefánia 19+3

Stefi már nem mutogatja magát (ez a19 hetes fotó is hosszas unszolásra készült a genetikai uh-n)

Puszi és drukkok!
oroszagár
 
 


Bodzássüti, igen sajnos mondhatjuk erre is,h kicsi a világ... Én annó itt a babaneten találtam ismerőst a dévais topikban...sajnos sokunkat érint a probléma :shock:

Oroszagár, csodálatosanszépségesengyönyörűek a bébikék :lol: Olyan hihetetlenek ezek a felvételek...
Köszönjük,h megosztottad velünk :lol:

bari6
 
 


Oroszagár!

De gyönyörűek! Hihetetlen, hogy már ismerheted őket, a mozdulataikat, mielőtt a kezedbe vennéd őket! Csodálatos, nem?

Gratulálok! és csatlakozom Barihoz, köszönjük!

Barikám! Igen, tényleg, egyre több embert érint, sajnos....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Köszi lányok, tényleg csoda ez az ultrahang. Mennyi minden törént mióta megszülettünk! Akkor még nem volt uh (legalábbis itt nem csináltak), az első lombikbaba is utánam született :D Nagyon jó nézegetni őket, és most már hason keresztül is lehet velük játszani, nagyon vicces, ahogy átrendezik a hasam formáját néha :D De ezt ti is mind meg fogjátok tapasztalni :!:
oroszagár
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Oroszagár, :):) nagyon édik!!!

Bodzássüti, drukkok!!! Barikám, hogy vagy?

Pusza és pocaksimik!
zzafir75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?