Új privát üzeneted érkezett!

Zafír, nagyon reménykedtem, hogy baba miatt nem jelentkezel :-) De jó! Gratulálok!
Pont ma gondoltam, h írok vmi jót, h jóval kezdődjön az év, de ennél jobb hírrel nem szolgálhattam volna. Nagyon örülök nektek!

Mi jól vagyunk, bár pihenésre fogtak, mert kicsit megrövidült a méhnyakam, ettől meg is ijedtem, de nyugtatom magam, csak jóra gondolok, h minden rendben lesz, nem rövidül tovább. Tegnap voltunk genetikai uh-n Hajdu doktornőnél, minden rendben, szépek, nagyok, de van egy kis változás. A két fiú igazából egy fiú, egy kislány:-))) A hasam óriási, kívánom, h nemsokára mindenkinek ekkora legyen!
Puszi, és nagyon szorítok, h jöjjön a januári babaeső :-)
oroszagár
 
 


A laptető mindenkié!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Oroszagár, ezek ám a hírek, ennél jobb párosítás nem is kell, igaz?
Hanyadik hétben jártok? Mikorra vagy kiírva?

Hajrá 2011-es babaeső!
zzafir75
 
 

 
 

Május 27-re vagyok kiírva, a huszadik hétben járok (19+4). Vegyes páros volt az álmom, de most át kell magam állítani, már nagyon megszoktam, h 2 fiam lesz. Azért nem lesz nehéz hozzászokni, és hát a közhely az igaz: mindegy, csak egészségesek legyenek :-)
Zafír, úgy örülök nektek, a 10-12 héttől minden felgyorsul, addig percre pontosan tudtam mióta vagyok várandós, azóta meg minden héten rácsodálkozom,h hogy megy az idő. Most meg pláne, mert itt a félidő.
Puszi és pocaksimi!
oroszagár
 
 


Oroszagár, már én is kíváncsi vagyok, hogy milyen nemű a mi kincsünk, valahogy folyamatosan úgy érzem, hogy kisfiú. Mikortól lehet ezt tudni?

Mi a jövő héten megyünk a Down szűrésre, drukkoljatok!
zzafir75
 
 


Drukkolok, minden rendben lesz!
Nekem a 13.héten mondták a 4d-n a 2 fiút, már majd' megölt a kíváncsiság, és ugyan csak félig jött be, nem bánom, mert onnantól, h "lett nemük" még kézzelfoghatóbb lett az egész. Aztán mindig csak a kisfiam mutogatta magát, a kislány nem, így a nőgyógyászom, csak annyit mondott, h az egyik tuti fiú. Tegnap Hajdu drnő sasszeme előtt már a kislányom sem tudott tovább titkolózni :-) Azért még mindig mindenre fel vagyok készülve :-) Sokakanak stimmel, amit a 12. hét körül mondanak, de nem minden orvos mond bármit is a 16. hét előtt. Gondolom, h kíváncsi vagy, én nem is gondoltam magamról, h ennyire kíváncsi leszek, mert hát tényleg mindegy volt, h fiúk vagy lányok.
Drukkolok, h az is kiderüljön!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Oroszagár, mitől rövidülhet meg a méhnyak? Pihengess jó sokat, gondolom, hogy a két pocaklakóval azért picit nehézkesebb.
Nekünk is úgy nézett ki pár hétig, hogy 2 babó van, de aztán végül kiderült, hogy egy van. A lényeg, hogy VAN :)

Drukk mindenkinek!!! Puszi
zzafir75
 
 


Nem tudom, de jövő héten hétfőn megyek a dokimhoz, akkor jól kikérdezem. Múlt hét csüt-ön derült ki, azt mondta a doki ne aggódjak, ettől még túl is hordhatom őket akár, csak pihenjek sokat, magnéziumot kell szednem, no meg vége a házaséletnek. Vett mintát, mert lehet fertőzéstől is, de pusztán attól is, h néha keményedik a hasam, ami nem fáj, csak kemény lesz, és ez lazítja a méhszájat. Miután eljöttem a dokitól egész nyugodt voltam, h nincs nagy baj, de aztán folyamatosan bepörgettem magam, olvastam egy csomó horrorsztorit a neten, és tegnap eléggé meg is zuhantam (egyedül voltam a nettel, a férjem vidéken). Estére aztán összeszedtem magam, a méhszájam zárt, "csak" a méhnyakam rövidült, biztos nem olyan vészes a helyzet, akkor biztos kórházba küldött volna a dokim. Most hétfőig kell túlélnem, akkor többet tudunk (pl. van-e vmi baci). Sajnos a dokim szabin van a héten, és bár belföldön, nem akarom zavarni. Majd megírom, amit megtudok, bár remélem, mással nem fordul ez elő. Különben is a férjem szülinapján tervezek szülni, ami 2 nappal a kiírt dátum előtt van :D Már elmondtam ezt a tervet a gyerekeknek is :-D
Egyébként ikreseknél gyakori a keményedés, és sokszor idő előtt rövidül a méhnyak, ill. kinyílik a méhszáj, ami nem feltétlen vezet koraszüléshez, ill. vetéléshez.
Zafír, drukk a szűrésre!
Etus, sokat gondolok rátok, örülök, h ilyen erős vagy!
Babákat mindenkinek, puszi!
oroszagár
 
 


Oroszagár, persze, hogy minden rendben van! Tetszik a hozzáállásod, én is kerültem a fórumokat, mert nagyon le tudnak hangolni a rossz tapasztalatok, és a szomorú események.
Ilyenkor mindig azon aggodalmaskodok, hogy csak velünk meg ne történjen!

Drukk Nektek a jó eredményekért és jó pihizgetést! Nevek már megvannak?

Többiek, hogy vagytok?

Puszi és pocaksimik
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, karácsony előtt nagyon sok volt a munkám, utána pedig elutaztunk, most jöttünk haza.

Zafír! Ezek szuper hírek! Nagyon-nagyon gratulálok!
Lehet, hogy igazad van, jó volt a taktika, mert nem pörgetted magad túl rajta... lehet, hogy nálam is ez volt a baj....

Képzeljétek! Van egy barátnőm, aki már a sokadik lombikos kört futja, szintén sikeres volt, tegnapelőtt tudta meg. Ráadásul náluk csak fagyasztott spermából lehetett csinálni, ez volt az utolsó adagjuk lefagyasztva.... és sikerült! Annyira boldog vagyok!

Én továbbra is járok a talpmasszőrhöz, ma volt a harmadik kezelésem. A masszőr szerint jól reagál a szervezetem a masszázsra. Jövő utáni héten megyek vissza Szakács doktorhoz és remélem, hogy februárban kezdhetünk.

Ölelés és nagy drukkok!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, örülök, hogy jöttél!
Hát így, az ötödikre, az ember már nem nagyon pörgeti fel magát, próbál lazítani és bízni abban, hogy most sikerül!

Drukkolok a februári kezdéshez!!!

Barikám, nálatok mi újság, hogy vagytok? Etus? Baby? Többiek?

Szép napot mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Először is Nagyon boldog babás új esztendőt mindenkinek. Zzafír nagynagy gratula és drukkok a vizsgálatokhoz örülök.
Igaza van agárnak valóban a 12. hétig mintha cammogna az idő és utána annyira gyors lesz minden. Bár lehet, hogy a sok történés miatt tűnik nekem úgy, hogy nagyon hamar itt lesz a vége...
Itt voltak az ünnepek ajándék után szaladgálás, főzőcskézés közben orvost is kellett váltanom, mert közölte a nőgyógyászom, hogy ő inkább nem vállalna. Túl macerás eset vagyok(harmadik császár, második ikres terhesség)Azt mondta nyugodtabb lenne ha tapasztaltabb dokit választanék. Szóval tegnap voltam először az új dokinál főorvos az Istvánban nagyon kedves, idős doki már azt is megbeszéltük, hogy Május 16-án lesz a császár...remélem a babácskák is jónak gondolják és addig odabent maradnak.
A nemük nálunk is fiú-lányra változott a 2 fiúból(mondjuk én nem bánom) Panna és Bálint.
Ma pedig megvettük a babakocsit (agárék is)pletyizek kicsit:)A Brendonban le árazták amit nézegettünk mondjuk igy sem túl olcsó, de azért 20.000 Ft-al kevesebb az nem mind1.
Mi is voltunk Hajdú dr-nél szerencsére rendben talált mindent azt mondta a dokim ha a Hajdú drnő azt mondja, hogy rendben van akkor rendben is van.Közben gyűjtögetem a ruhácskákat örülök, hogy megint nézegethettem a lány ruhákat is nem csak a fiúkat...

Hát nagyjából ennyi történt mióta nem írtam...

Puszi mindenkinek, drukkok a kezdőknek, türelem a hamarosan kezdőknek,pocaksimik a kismamiknak!!

Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Zafír!

Nem tudom emlékszel-e még rám. Már rég nem írtam a fórumra. Szívből gratulálok! Nekem már 8 hónapos a kisfiam. Nem tudod mi van Kockáspléddel?
bb75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, de jó,h jöttél :lol: Meg kell hagyni vannak sikersztorik :lol: Olyan jó az ilyen csodákat olvasni :lol:

Zafír, Ti is az a csodák vagytok, akik segítetek Nekünk! Ha sokadikra is, DE sikerült :lol: Ha lesz képed ugye teszel majd fel?

Dóra, BUÉK Nektek is. Örülök,h sikerült dokit találnod :wink: Milyen babakocsit vettetek? Megmutatok?

Nálunk: voltam Dévisznél. Vett kenetet meg clamydiát. Ma voltam EKG-n meg nézettem TSH-t, mert ha minden jól megy, akkor január 18-án jön piri és indulunk :lol:

Szép estét és persze hétvégét mindenkinek :wink:

Puszi,
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!
Bodzássüti, Bari nagyon drukkolok, h kezdhessetek, örülök, h jól vagytok és nem tudok mást mondani: hajrá! hajrá! Az elmúlt hetekben elég sok mindent megvettünk a babáknak (ágy , matrac, ágyneműk, kocsi, hordozó, pelenkázó, kutyafüle), nem akarom önmagam sem figyelgetni, így nem is lesz más dolgom már, csak nektek szorítani.
Szép hétvégét mindenkinek!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a sok kedves drukkot! Nagyon jól esik. Hát igen, megjártuk a hadak útját mi is, de megérte!

Barikám, drukk a januári kezdéshez, és természetesen majd teszek fel képecskét majd!

Dóri, nálatok is micsoda hírek a nemekkel kapcsolatban, sajnálom, hogy dokit kellett váltanod, de jobb, hogy időben kiderült, mintha a szülésnél bénázott volna el valamit a mostani dokid.

BB, de jó, hogy jöttél, gratula a kis csemetéhez!!! Hogy vagytok? Kockásplédről rég hallottam, úgy tudom, hogy intézetet váltott, de kezdés előtt spontán kismami lett, előttem jár pár héttel!!! Ide már nem nagyon kuksizik be.

Puszi mindenkinek, és hajrá drukkok!!! Éviről tudtok valamit?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó hírek!

Barikám, drukk a januári kezdéshez!

Én jövő héten elmegyek pár napra sielni, utána megyek vissza Szakács doktorhoz és ha minden jól megy február második felében kezdhetünk, úgyhogy egy hónappal fogok Bari mögött járni!

Ölelés és drukkok!
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok,

nagyon rossz hírrel jövök. Úgy jártam, mint Etuskánk... :(
Beteg a babánk, és így nem tarthatom meg.
Nagyon kész vagyok, Etus, hogy lehet ezt feldolgozni????

Most egy darabig nem jövök, szeretnék túl lenni ezen.

Mindenkinek drukk és kitartás!!!
zzafir75
 
 


Jaj, Zafír, nem tudom, miért történnek ilyenek. Nem tudok semmi okosat írni, megszakad értetek a szívem. Azért kérlek, a reményt soha ne add fel, tiszta szívből kívánom, h valóra váljanak az álmaid, és el is jön az a nap, biztos vagyok benne.
Vigyázz magadra! Ölelés!
oroszagár
 
 


Basszuskulcs.......nem hiszem el :shock:
Zafír :!: Vigyázz magadra nagyon :!: Hidd el lesz babátok :!: Sok-sok erőt! Puszi, Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Zzafír...nagyon sajnálom. Olyan hihetetlen, hogy Etus után nektek is.Remélem a körülményekhez képest megvagy..
Kívánom, hogy minél előbb legyen egészséges babátok!

Puszil Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Zafir,
Borzasztoan sajnalom, hogy beteg a baba. Szoritok, hogy minel elobb feldolgozzatok es belevagjatok egy ujabb lombikprogramba. Nekem az segitett a legtobbet, hogy a spontan vetelessel vegzodott lombik utan szinte azonnal a kovetkezo lombikprogram szervezesen kezdtem el ugykodni.
Szivbol kivanom, hogy minel elobb nekivagjatok a kovetkezo lombikprogramnak es egeszseges kisbababtok legyen.
hepehupa
 
 


Sziasztok lányok,

köszi a sok vigasztalást. Testileg már jól vagyok, a többihez meg idő kell. Feladni nem fogjuk, amint lehet, próbálkozunk újra!

Hajrá a most kezdőknek és sokkal több szerencsét!

Kismamik hogy vagytok?

Puszi
zzafir75
 
 


Zafír Drága! Örülök,h a körülményekhez képest jól vagy! Tudtam,h erős csaj vagy :wink:
A novemberi rossz befejezésünknél még az orvosok is azt mondták,h lesz kisbabánk! Ha egyszer elindult valami,már a szervezetünk tudja,h mit kell csinálnia!

Remélem hamarosan tudtok majd indulni!

Pusza,
Bori
bari6
 
 


Jaj, Zafír! Ez borzasztó! Sok erőt kívánok Neked!

Remélem, mielőbb újrakezditek és a következő alkalom után ez már csak rossz álom lesz.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Zafír el sem hiszem, hogy ez történt veletek is!!!! :cry: :cry:
Ne adjátok fel!! Az idő nagyon sokat segít. Én is azt kezdtem el tervezgetni, hogy hogyan legyen tovább. Igaza van Hepehupának ez jó terápia lehet. Szerintem fontos, hogy tudd elgyászolni a veszteséget!

Nálunk az van, hogy lett egy cisztám. :cry: Sajna eddig, nem hogy nem szívódott fel, de 1 hét alatt még nőtt is. Múlt csütörtökön már 41x47 mm-es volt. Most várjuk, hogy felszívódjon. "Piri" szerencsére rendben megjött. A héten ha elmúlik megyek vissza megint kontrollra. Hetente járunk, hogy az orvos figyelemmel tartsa.

Dóri nem a Siklósi lesz az orvosod az Istvánban? Én is odajárok.

Puszi mindenkinek sok!!!!
etuspocok
 
 


Etus, megszakítás után mennyive várható a mensi? Jól tudom, hogy most 2-3 ciklust meg kell várni kezdésig?

Egy kicsit aggaszt, hogy ugyan megismétlődik-e majd ez a borzalom..... ez a gondolat nem hagy nyugodni.

Bari, Bodzássüti, drukk a kezdéshez!

Kismamik, hogy vagytok?

Hepehupa, annyira aranyos vagy, hogy írtál, hogy vagytok Samukánkkal?

Puszi
zzafir75
 
 


Ja, és Etus, ahogy olvastalak, annó, nagyon megviselt. Folyamatosan arra gondoltam, hogy milyen borzalom, csak velünk meg ne történjen - .... és tessék.... megtörtént.... :cry:
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etus: de a Siklósnak adott át a Radnai drnő. 1x voltam eddig nála kedvesnek tűnt meg normálisnak. Te tudsz valamit, hogy mennyit kér a szülésért még nem kérdeztem tőle...kicsit tartok tőle mégiscsak főorvos..nekem meg császár lesz két baba...szóval kicsit aggódunk az összeg miatt, de persze valahogyan megoldjuk, mert úgy látom bízhatom benne és az a legfontosabb!
Én eddig mindkétszer az Istvánban szültem csak mindig más dokinál..
Most éppen az influenza miatt aggódom kicsit, de reménykedem nem kapok el semmilyen bacit.
A picurik nagyon sokat rugdosnak már alig várom, hogy lássam őket, de persze minél tovább maradnak odabent annál jobb..

Remélem mindenki jól van drukkok a kezdőknek, kitartás..

puszil Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Zafír,
azt mondták nekem, hogy 6 hét mire megjön és nekem napra pontosan a 6. hét utolsó napján megjött. Mondjuk mi aggódtunk, mert a ciszta miatt sanszos volt, hogy késni fog illetve meg sem tud jönni.
Az igaz, hogy kell várni 2-3 hónapot, de azt ne feledd, hogy közben azért spontán is teherbe eshetsz. Csak azért kell várni, mert a méhnyálkahártyának újra kell "épülnie".
Bizony nagyon megviselt minket is a veszteség és tudom, hogy sosem fogjuk elfelejteni.
Egyébként pont a napokban szaladt át a gondolat fejemben, hogy milyen lenne újra állapotosnak lenni és vizsgálatra menni. Őszintén; csak a gondolatra el kezdett izzadni a tenyerem.
Az jó kérdés, hogy hogyan lehetne izgalom nélkül végigcsinálni.

Neked is meg kellett előbb szülnöd vagy egyből műtéti úton megszakították a terhességet?
Nem tudom szavakba önteni mennyire együttérzek veletek!!!
Puszi sok!!!
etuspocok
 
 


Szia Dóri!

Nem tudom mennyit kér én nagyon régen voltam az ő betege.
Most a Pop Andreához járok. Nagyon aranyos és lelkiismeretes!
Unokahúgom is nála szült 2 hónapja.
Most mikor decemberben bent voltam a kórházban nagyon kedves volt. Mondta, hogy nem kell elkeseredni tessék próbálkozni 2-3 hónap múlva.
Mondjuk annak idején azért hagytam ott, mert magánrendelőjébe jártam és elég pénzéhesnek tünt. De ezt ne vedd készpénznek!!!
Szerintem beszéld meg vele már most, hogy mennyit fog kérni és mennyi lesz a szülésznő.

Puszi sok!!
etuspocok
 
 


Mármint a Siklósi mondta, hogy ne adjuk fel! Szóval most is normális volt.
A 4. sortól az már a Siklósira vonatkozik!!! :D
Gyorsan írtam és nem lett egyértelmű amit írtam.
etuspocok
 
 


Etus, nekem "szerencsém" volt, ha lehet ebben a helyzetben bármit is szerencsének mondani. Nagyon sokat segítettek a Cirisben, az engedélyben is, így nem csúsztam ki az időből, megúsztam az egészet egy altatással és műtéttel.

El sem tudom képzelni, mennyivel nagyobb trauma lett volna, ha még szülnöm is kellett volna........ baaaahhhhhh.

Így testileg már jól vagyok, a lelkem meg majd csak megnyugszik. Én inkább attól félek a következőnél, mi van, ha megint így járunk..... persze mondták, hogy erre nagyon kicsi az esély.....

Puszi és küldöm a cisztaűző drukkokat!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír!
Örülök, hogy már egy kicsit jobban vagy.... Nagyon együtt érzek Veled és persze Etussal is.

Etus! Remélem, hogy a csúnya ciszta a következő ciklusra huss eltűnik.

Ma voltam Szakács doktornál, azt mondta minden szép, a méhnyálkahártya meg egyenesen gyönyörű. Elvileg kezdhetnénk akár a menzeszkor, ami holnaputánra várható, de végül abban maradtunk, hogy a harmadik napos vérvételkor csinálnak még egy speciális labort is, amivel valamilyen ellenanyagokat szűrnek, ami esetleg akadályozhatja a teherbeesést, illetve a beágyazódást. Ezeknek az eredménye kb. 2 hét, így csúsztatunk egy ciklust.

Persze jó lett volna kezdeni, de eleve úgy gondoltam, hogy majd csak egy hónap múlva kezdjük a fogigátlóval. Meg egyébként is, ha ezzel javítjuk az esélyeket, ám legyen.

Remélem, a következő lombik már sikeres lesz:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!

Szuper hírek, nagyon drukkolok! Jobb biztosra menni, az a rövid idő már gyorsan eltelik! Így mindent megtettél, és TUTI a SIKER, csak erre szabad gondolni!!!!

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etus, küldöm a cisztaűző drukkomat :lol:

Bodzássüti, a következő tutkó sikerülni fog :wink:

Zafír, ami az esélyt illeti, valóban nagyon kicsi. Nekem u. ezt mondták, bár nekem csak biokémiai terhességem volt :( DE azt mondták,h borzasztó kicsi az esély,h még egyszer u.ez megismétlődjön! Csak ebben kell bízni!!!

Kismamik?

Nálunk: piri ma megjött rendesen, így ma mehettem is Déviszhez :lol: Megkaptam a recepteket. U.az lesz a stimu mint az előzőnél. Vasárnap lesz majd az első szuri aztán szerdán az első UHU :lol: Ja és már mennie kell a napi min. 3 szelet husinak :oops:

Pusza mindenkinek!

Jó éjt,
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, ezek nagyon jó hírek, mennek a MEGADRUKKOK! Úgy emlékszem, múltkor stimud is jól sikerült, úgyhogy nagyon szorítok!!!

Nem félsz már a szuriktól? Én már vagy ezret kaptam, mégsem tudom megszokni.

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etus: Nekem is szimpatikus volt a Radnai dr-nő nagyon, de azt mondta ő az én esetemben nem azt nézné ki szimpatikus, hanem hogy kinek van nagyobb tapasztalata. Ezért nekem kifejezetten idősebb orvost ajánlott ezért mondta a Siklóst. Az már most látszik, hogy nem szégyenlős a Radnainál 10.000 volt a terhesgondozás nála 13.000...szóval nem kevés, de ha ez az ára, hogy biztonságban legyenek a babák....
Azt mondták, hogy 3. császár, második ikerterhesség+lombik ugye...azt mondta minden benne van ebben a terhességben ami csak rizikó. Az első találkozásnál kedves volt kiderül mi lesz később.
Mivel nekem tuti császár lesz ráadásul programozott nem tudom kell-e a szülésznőnek is fizetnem??Szerintem ilyenkor ő nem sok mindent csinál? Vagy rosszul gondolom?

Zzafír: úgy látom jobban vagy és nagyon örülök, hogy a jövőre gondolsz..azt én is sokat hallottam már, hogy arra nagyon nagyon kicsi az esély, hogy ugyanez megismétlődjön.

Puszi mindenkinek, drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Zafír, köszi a drukkot! Tudod, most olyan vegyes érzelmeket érzek a szurikat illetően :oops: Nagyon várom már az elsőt,mert tudom,h akkor egyre közelebb leszek a álomhoz, viszont most már tényleg ideje lenne megtanulnom beadni magamnak :oops: ha az utóbbi eszembe jut, már izzad is a tenyerem :oops: De mindent összevetve, nagyon várom. Fájdalmilag, sztem rosszabb lesz,ha csak az eddigi tapasztalatokat figyelem....én sem érzem azt,h ezeket a szúrásokat meg lehetne szokni...

Szép napot!

Bari
bari6
 
 


Barikám! Drukkok!

Köszi Lányok! Én is így gondolom.... egy hónapon már nem múlik semmi és talán tényleg tisztábban látunk...

Ölelés! Kismamáknak extra pocaksimi!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari: a szurikat illetően én mindig is nagyon be voltam tojva a tűktől még a vérvételtől is. Teljesen rosszul voltam a gondolattól, hogy magamba kell szúrnom egy tűt, de meglepetésemre csak az első volt nehéz és akkor rájöttem, hogy ez nem is fáj. Komolyan a végére már egészen belejöttem, néha rám tört az aggodalom, hogy rosszul adom be meg ilyenek, de akkor becsuktam a szemem és semmi másra nem gondoltam csak a pici babánkra és arra, hogy ez a szükséges rossz, hogy a kezemben tarthassam..és akkor már nem is érdekelt más csak az hogy túl legyek a szurin. Azóta meg rájöttem, hogy sokkal jobb ha magamnak adom, mert így csak tőlem függ fáj-e vagy sem..és már a vérvételtől sem félek.
Mindent összevetve sztem megéri megpróbálni magadnak...és az első után már nem lesz gond. Engem pl. megnyugtatott, hogy tudtam bárhol, bármikor be tudom adni magamnak és nem függök senkitől.


puszi kitartás, drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a drukkokat!
Közben sikerült egy ismerősömmel beszélni aki egészségügyis és jön vasárnap de-t megtanítani :lol:

Dóra, félni szerencsére nem félek, csak pl. a vérvétel egyre érzékenyebb. Mikor méhen kívülivel voltam kórházban, akkor egy hét alatt 7x vettek u. abból a kezemből vért....no de az ember lánya mindent kibír az álmáért :lol: :lol: :lol:

Pusza,
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Le a kalappal, aki meg tudja magát szúrni, nekem nem megy sajnos. De szerencsére a párom segít!
Az valóban szuper érzés lehet, hogy ha az ember ezt magának meg tudja oldani és senkitől sem függ.

Barikám, nagyon drukkolok ezügyben IS, és persze, küldöm a tüszőnövesztő drukkokat!!!

Kismamik, hogy vagytok a nagy fronthatásokkal?

Bodzássütim, drukk Nektek is!

Etus, erőt adnak a hozzászólásaid, köszönöm!

Hepehupa, hogy vagytok a picurival?

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Elég rég voltam erre....... de velünk március elejéig "nemigen" történik valami. Akkor kell visszamennem a MensMentisbe kontrollra, addig meg szedem(szedjük) a Metet és egyéb vitaminokat!
Na jóóó azért figyelem a hőmet és spontánkodunk szorgalamasan! :D

Annyi minden történt Veletek!!!!! Alig bírom visszaolvasni!

Etus és Zafír nem találok szavakat, borzasztóan sajnálom a történteket!!!! :cry: Amikor olvastam, hogy sikerült annyira örültem nektek!
Én nem tudom, hogy hogyan "élném túl magamat" ezért nem tudok okosat mondani nektek, de van egy idézet, ami az egyik kedvencem, ezt adom most mindkettőtöknek ajándékba.
" Hagyd lecsillapodni a vizeket,
és megpillantod Lényedben
a Hold s a csillagok tükörképét."
RÚMI

Mindenkinek küldöm a DRUKKJAIMAT a sikeres kezdéshez és a tüszők növögetéséhez! :D

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Zzafir: frontokkal megvagyok vhogy bár tegnap és tegnap előtt nagyon fájt a fejem ami azért rossz, mert máskor simán bekapok 1-2 bogyót aztán minden ok, de most semmit nem szeretnék bevenni hiába mondják, hogy ezt meg azt lehet inkább kibírom nem kockáztatok. Nagyon sok mindent szeretnék csinálni, mert szeretném ha minél előbb meg lenne minden KisPanninknak és Bálintunknak, de annyira nehezemre esik bármit csinálni olyan nagy már a hasam. Amit régen észre sem vettem az most elveszi a fél napomat hamar elfáradok ez van.
Luca kislányom éjszaka többször hányt szegény most itthon van velem remélem jobban lesz bár most úgy tűnik kezd belázasodni(csak a többiek el ne kapják). Hát részemről ennyi a történés.

Mennek a drukkok, a szuritanuláshoz is!!!

mindenkit puszil Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Dóri: Panni, Bálint? Milyen szép nevek!!! Hát igen, én is nagyon aggódtam annó, hogy vajon egy-egy fejfájásra be lehet-e kapni bármilyen bogyót is. Persze én sem kockáztattam. Még a szájvizet is meggondoltam kétszer, nehogy ártsak a babának!

Évi, rég voltál, jó, hogy bekukkantottál! Hááááát, igen, szörnyű dolgok történtek velünk, de hát nem lehet rajta változtatni, majd az idő segít és persze egy új remény, majd ha kezdjük az új kezelést. Ezen az IR vizsgálaton én is gondolkodok... még nem csináltattam, és hát úgy emlékszem, hogy Nálad is elég nagy meglepetés lett az eredmény, nem nagyon volt ráutaló jel.

Puszi mindenkinek, Barikám, Vasárnapra megy a drukk!
zzafir75
 
 


Oroszagár, rég voltál, mizújság?

Bb75 - hogy vagytok? Ha van kedved, kapcsolódj be hozzánk!
zzafir75
 
 


Sziasztok!
Örülök, h él a topik. Zafír, Etus, Bari, Bodzássüti, nagyon erősek vagytok, nagyon szurkolok, h mihamarabb édesanyák legyetek.
Én is próbálok erőt meríteni, és nem agyonaggódni magam. Egyébként nem vagyok aggódós, csak hát az ember úgy félti a babáit, de ezt tudjátok. Egyébként minden rendben, az, h mi újság a méhnyakammal majd csak 31-én derül ki, mert a dokim szerint nem jó azt gyakran vizsgálgatni. Eddig annyi derült ki, h nincs bennem se baci, se vírus, így nem tudni mitől rövidült meg. Igyekszem sokat feküdni, h ne nyomják a babák a méhszájat és akkor nem is keményedik a hasam. Próbálom tolni az időt, h nőjenek a bébik, várom, h ki mikor kezd, lehessen nektek szorítani, és nagyon remélem, h az idén sok szép baba születik a topikban :-)
Kisbaby? Rég hallotunk rólad!
Puszi mindenkinek!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

MEGCSINÁLTAM :lol: BEADTAM MAGAMNAK A SZURIT :lol:
Nos, így utólag be kell lássam, nem is értem miért nem adtam be magamnak eddig. Amúgy a Merional amit jobban érzetem, utána egybeolvadtam a fallal, de felülkerekedtem és a Gonal már ment mint a karikacsapás :lol:

Kismamik kitartást és üzenem a lurkóknak,h maradjanak bent és fogadjanak szót a zanyujuknak és a zapujuknak :lol:

Drága többiek! Kitartást a várakozáshoz. Tudom nagyon nehéz, de igyekszem én is tolni az időt :lol:

Puszi és szép napot!

Bari
bari6
 
 


Barikám!!!!!

Egy HŐS VAGY!!!!!!
Sosem tudnám megtenni! :lol:
Puszillak sokszor!!!
etuspocok
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?