Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Jaj, hogy mindig van valami, amin izgulni kell.... Most éppen azon aggódom, hogy a szépen érlelődő tüszőim meg ne érjenek előbb.... eddig totál szárazság volt, de most hirtelen megjelent egy nagyobb adag nyálkatermelés, olyan, mint tüszőérés előtt szokott lenni.
Volt valakinél ilyen, vagy ez normális? Szakács doktor azt mondta, hogy telefonáljak, ha valami gondom van, de ilyennel már mégsem hívnám fel szombat este.... :oops:

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, csak 12-15 körül lesz a leszívás, nem? Ennyivel előbb szerintem nem értek meg. Bár nem vagyok ebben olyan nagy szakértő.
Úgy emlékszem, nekem is volt váladékom már jó pár nappal előtte, de nem értek meg előbb.
puszi
kisbaby
 
 


Süti,
gratulálok, laptető! :D
kisbaby
 
 

 
 

Süti: Ne izgulj tudják mit csinálnak, nekem is volt olyan erős mindig azt hittem megjött olyan sok volt . Vass doki kérdezte is vmelyik uh előtt, hogy van e bő váladékozás és mondtam neki, hogy igen erre azt mondta az normális. Szóval sztem ne izgulj tudják ők mikor kell megérni:))))

nyugi csak nőnek, nőnek minden rendben lesz

Dóri
ndora77
 
 


Sziasztok lányok!!! ndora77, kisbaby köszönöm szépen a segítséget tényleg nagyon sokat segítettek ugyanis nem tudom sajnos az árakat letölteni. annyira örülök hogy neketek elsőre sikerült,legalább az ember tud eböl egy kis erőt meriteni. Vass d.r ur tényleg egy tünemény nagyon szeretjük őt. Akkór ugy döntöttünk a párommal hogy megprobáljuk a lombikot szerintetek még decemberi hónapba beleférünk??? Mert nekem olyan harmadika körül jön meg. szeretnénk még kari elött!!! Drukk mindenkinek és,kitartást csajok! :wink:
rubint
Budapest IV. kerület
 
 


Bodzássüti:

Nekem is volt ilyen, azt mondta a dokim, hogy ez kifejezetten jó jel, mert tombolnak a hormonok, cervix -nyák.

én úgy tudom a suprefact pont azért van, hogy lenyomja a szervezet önálló hormonműködését és azok a gyógyszerek dolgozzanak, amiket kapsz. Ezzel elkerülhető az idő előtti tüszőrepedés. ha jól tudom..

szóval nyugi. üdv
pilotpub
 
 


Szia Rubint,

De jó! Akkor nemsokára kezdtek Ti is. :D
Én először augusztus 28-án jártam a Cirisben, szeptember 30-án már megvolt az első beültetésem. Kivizsgálásokkal együtt.
Igaz, nekem már előzőleg a nőgyógyászom TB-re elvégzett egy pár vizsgálatot: átjárhatósági vizsg, meg külön egy olyat, hogy a méh üregét torzítja-e bármi. Tehát hogy mikor kezdtek attól is függ, nektek kell-e ilyen vizsgálat. Ha csak a szokásos vérvételek, akkor biztosan nagyon hamar tudtok kezdeni.
De ezt Vass doktor úgyis részletesen felvázolja nektek.
:D
Pusz
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Gondoltam egy kicsit előbújok a zugból :lol:

Üdv. az újaknak :D

Bodzássüti, olvaslak ám :wink: nagyon drukkolok és ahogy olvasom nagyon szépen haladsz a stimuval :lol: CSAK ÍGY TOVÁBB!!!

Kisbaby, Ti most indultok újra?

Ephi, ha van képed a picurról tehetnél fel egy kis doppingnak :lol:

Zafír, hogy vagy? Te is rég jártál erre :roll:

Dóra, a rosszulléteid elmúltak már?

Nálunk semmi "extra" . A HCG-m leesett 4,5-re ami gyakorlatilag már 0-a. A szövettan is megjött, ami semmit nem árul el, de ezt tudni lehetett előre. Jövő héten megpróbálok bemenni a SOTE-ra a papírért aztán hívhatom Déviszt és mehetünk majd papírt egyeztetni,h a január végi, február elejei kezdéshez ne hiányozzon semmi :lol:

Drukkolok mindenkinek :!: Kismamiknak pocaksimit :!:

Pusza,
Bari
bari6
 
 


sziasztok!

remélem jól telt a hétvégétek!
Bari: örülök, hogy írtál újra remélem jobban vagy!! Most már nemsokára jön karácsonyi "láz", ünnepi készülődés stb aztán már itt is a január és rendben lesz minden!!

Én javulgatok néha még rám rám jön a hányinger, de most annyira sok a dolgom, hogy igazán néha lelkifurdalásom van annyira nem tudok a terhességgel foglalkozni(persze vigyázok rájuk meg minden)csak sokszor este érek rá kicsit simizni a pocakomat meg "beszélgetni velük"Őszi szünet volt múlt héten szóval eléggé lefoglaltak a lányok, most meg apehes ügyeket kell intéznem:(Meg a védőnő is elküldött egy rakat vizsgálatra(EKG, Belgyógy.,fogorvos)Pénteken meg genetikai uh, vérvétel. Mondjuk azt már nagyon várom hátha sacc/kb mondanak vmit a nemükre vonatkozóan, mert nagyon nagyon kiváncsi vagyok. Persze igazából mind1, de azért 3 lány után.....

Pussz mindenkinek

Süti drukkok!!!
ndora77
 
 


Sziasztok!


Tegnap próbáltam írni, de a laptopom kimúlt, a telefonról meg valamiért nem tudtam elküldeni.

Bari, de jó, hogy jöttél! Drukkolok, hogy februárban tudjatok kezdeni!

Köszönöm mindenkinek a bátorítást! Nyáladék-váladék rendeződött, tegnap az borzolta az idegrendszeremet, hogy lovagolni voltam és leestem. Kicsit megijedtem, hogy nem lett-e bajuk odabent a kis tüszőcskéknek, de ma a szemlén minden rendben volt.
Jelenleg 12 szép méretű van, 11-12-13 mm-esek és 2 kicsi van, azokból Szakács doktor szerint nem lesz semmi.

Kismamik! Pocaksimi!

Kisbaby! Mikor kezdtek? Van már valami hír, vagy elvesztettem a fonalat?

Ölelés mindenkinek!

Következő kör szerdán lesz!
bodzássüti
 
 


Csajok, minden elszállt, egy csomót írtam :evil:

Barikám, de jó, hogy írsz, nemsoká itt van az a Január :D

Süti, azta, ezek nagyon szép eredmények, gratulálok! :D Akkor jövő hét elején már leszívás, ugye? Olyan jó, hogy már itt tartasz!

Dóri, biztos jön most már egy fiúcska is nektek :D

Voltam ma természetgyógyásznál, egy neves talpmasszőrnél. Nagyon elismert, és sok kismamát segített már hozzá a babához.
Gondoltam, ez csak használhat. Nagyon , de nagyon fájt. De komolyan, rég fájt valami ennyire. Azt mondta pár perc maszirozás után, hogy sárgatest-elégtelenségem van, magyarul alacsony a progeszteron szint. Mondom neki, nem baj az, a lombik program során mindenkinek pótolják a progit. Erre Ő, ezt rendbe kellene tenni, mert így nem fog sikerülni a baba, higgyem el.
Azt mondja, halasszam el a lombikot, január végéig kezelnie kell.
Csajok, szerintetek?
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek ,de jó, hogy felélénkült a fórum.

Bodzássüti, nagyon ügyes tüszőérlelő vagy! Mennek a drukkok továbbra is!

Bari, de jó, hogy jelentkeztél, remélem, jól vagy. A januári kezdés nagyon jó, mert a sok bejglitől úgysem bír mozogni az ember, sokkal nyugodtabb, nincs hova rohangálni a hidegben, ráadásul a születésre sem kell várni 1 évet, már ősszel babázhatsz :D

Kisbaby, neked kell dönteni, én nem értek hozzá, de gondolom a hozzáértők meg tudnák indokolni pro és kontra is, hogy mi lenne jó. Mindenesetre szerintem a lombiknál nagyon fontos, hogy higgy a sikerben (hit nélkül nincs siker), így szerintem aszerint dönts, hogy mi ad neked nagyobb hitet. Ha elbizonytalanodtál, akkor inkább várjatok, de ha úgy döntesz, hogy tényleg megbízol Vass doktorban, akkor 100% bízz benne, minden fenntartás nélkül. Ez nehéz dolog, tudom, szerintem ezt gondold át, és akkor jó döntést fogsz hozni.

Nálunk minden rendben, nagyon jól telt a hétvége, talán holnapra sikerül is kipihennem :D

Puszi minden leendő és minden már kismaminak :D
oroszagár
 
 


Jaj, azt elfelejtettem írni - még az árkérdés kapcsán - hogy nekem volt long és short protokol is, a long az én esetemben takarékosabb lett volna, de azt leállították, mert túl sok tüszőm lett. A short nekem húzósabb volt, pedig én Puregonból csak bébiadagot kaptam (75 naponta egy hétig, majd a 8. napon 50), de ott a "Suprefact hatású" szuri volt drága, amiből ugyan csak 4 db kellett (az utsó 4 napi Puregon mellé), de annak 11000 Ft volt darabja (Orgalutran). Gondoltam leírom, mert szerintem most a fórumon csak nekem volt short. A short egyébként esetemben annyira short volt, hogy aug. 21-én jött piri, szeptember 3-án pedig már megvolt a punkció, 8-án pedig már hárman jöttünk haza a Cirisből :D Szóval, ha valakinek short lesz, az kösse fel a gatyát, én is csak kapkodtam a fejem :D
Na, szép álmokat mindenkinek :D
oroszagár
 
 


Sziasztok,
Oroszagár, persze, igazad van, átgondoljuk még a dolgokat.. Én 100%-ig megbízom Vass doktorban, nem ezzel van a gond. Az a gond, hogy a múltkor is 17-es fsh-val ugrottunk neki a stimunak, ( nem is lett, csak egyetlen petesejtem)és arra gondoltam, hogy megfelelő táplálkozással, vitaminokkal, és talpmasszázzsal ezt le lehetne nyomni egy kicsit, és máris sokkal nagyobb az esélyem.

Ugyanakkor meg arra is gondoltam, hogy nem érdekel a természetgyógyász, nekem minden olyan hónapot ki kell használnom, amikor indulni lehet.

A Forgácson meg azért gondolkodunk, mert ott mi megkapnánk a TB támogatást a próbálkozásokra, ami ugye nem mindegy. Nagyon fontos a hit, hogy sikerülni fog, de 40 múltam és még nincs gyerekem, (terhes többször voltam, elvetéltem) ezért sajna benne van a "pakliban" a többszöri próbálkozás, de ezt becsülettel elmondta Vass doktor is, hogy közel sem olyanok az esélyek, mint egy 30 éves nőnél.
Ettől függetlenül abban nagyon bízom, hogy előbb-utóbb sikerülni fog :D :D

Ja, Nekem is short protokoll volt, szeptember 15-én megjött a piri, punkció 27-én, 30-án meg a beültetés volt, tényleg nagyon hamar eltelt ez az idő.
Nekem ez a következő alkalom is short lesz Vass doki szerint.

Puszi, bocs ha sokat írtam..
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem most nem leszek túl +. Teljesen kikészít ez az Állami egészségügy!! Komolyan mondom mindet szélnek kéne ereszteni. azt hiszik a fenekükből rángattak ki??Tegnap kezdődőtt..nem nem már korábban azzal, hogy órákat kell sorban állnom a háziorvosomnál köhögős, prüszkölős tüdőbetegek között terhesen egy nyamvadt táppénzes papírért.kérdem én miért nem lehet azt soron kívűl odaadni??
Aztán tegnap elmentem a fogorvoshoz, mert ugye onnan is kell kis pecsét a könyvbe..na tök üres az egész váró még a környékén sincs senki kijön a nő megkérdi maga a következő??????Nem nem én vagyok.Jó rendben mondom csak egy pecsétet szeretnék aztán itt sem vagyok. Belenéz a számba erre neki esik, hogy a fogkövet ő most aztán leszedi köpni nyelni nem tudtam majd betojtam úgy fájt azt hittem megszülök helyben. Nekem ilyet még érzéstelenítés nélkül soha nem engedtem hogy csináljanak..na a végén jól lecseszett, hogy legközelebb aztán csak bejelentkezésre jöjjek ám mer nem ér ő rá!!!???Még amikor kimentem akkor sem volt ott senki(mondjuk nem csodálom, én sem megyek soha többet)
NA eljött a mai nap Dunakeszi belgyógyászat EKG megnéztem neten, megkérdeztem a háziorvost nem nem kell bejelentkezni. Odamegyek odaadom a papírokat azt mondja a nő van időpontom???
:x Mondom mi????Csak időpontra lehet 3 hét múlva a következő időpont merhogy 1 belgyógyász van 60.000 emberre és csak 1 héten 1x rendel....kérdezem ÉN KI NEM SZ...ja le. Akkor írják oda, hogy kérjél időpontot te barom...na nagy nehezen kikönyörögtem, hogy jövő hét kedden szoritson má be egy 2 perces rohadt EKG-ra...

Na csak ennyi..egyelőre, de messze még a szülés:(((

Ne haragudjatok ha nagyon kifakadtam, de ha nem írom le akkor szétrobbanok komolyan ez már vicc amit művelnek az emberrel.
Remélem nektek szebb napotok lesz mint nekem ezek után.
Kiváncsi vagyok nektek is ennyire rossz a tapasztalat vagy csak erre mifelénk ilyen szörnyű a helyzet????


Puszi mindenkinek és bocsi ha sok - írtam....
ndora77
 
 


Sziasztok!
Kisbaby, teljesen megértelek, nem is úgy értettem a bizalmat, hanem, hogy ha abban hiszel, hogy úgy nagyobb az esély, akkor azt kell választani. Én 33 vagyok, de mi is főként azért mentünk a cirisbe, mert az államira 1 évet kellett volna várni, és mi sem akartunk, nem csodálom, ha ti sem. Mondjuk én amúgy is jobban bízom a magánintézetekben, a körülmények is sokkal nyugodtabbak, kedvezőbbek, persze ha nem sikerült volna, még egy fagyis beültit tudtunk volna finanszírozni a Cirisben. Nemrég össze is írtam a költségeket, és bár mindent megér egy gyermek, azért csak össze kell gyűjteni rá a pénzt (500500Ft vizsgálatok, leszívás, beülti, fagyasztás, blasztotenyésztés + gyógyszerek long:36500Ft, short 90000 + 2 terhesgondozás 2x16000 Ft). Persze bármikor is sikerül, ha sikerül, minden megérte bőven. És sikerülni fog!
Dóri, engem a vérvételen teremtett le egy "bűbájos" hölgy, hogy most milyen vizsgálatra jöttem és miért nem olyan matricát adtak a regisztrátorok, amiből ő látja, mennyi vért vegyen le. Hát én higgadtan mondtam neki, hogy nem értem mit mond, ezt nyomták a kezembe (1 óra keresgélés, és 6 "Gizike, ezt hol is találom a gépben?" után ) miután leadtam a beutalóm, és ha nem jó, akkor intézze el, mert én jelen pillanatban annak örülök, hogy még nem hánytam le. Na, erre váltott, és mikor megtudta, hogy ikreket várok, már mézes-mázas volt és rém hiteles persze.
朴素子民民denki 呢可¥¥
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást! Remélem, ezek tényleg jó eredmények....

Kisbaby! Teljesen egyetértek Oroszagárral, ha úgy érzed, hogy ez segít, és egy kicsikét is kételkedsz, akkor érdemes a talpmasszőrt végigcsinálni. Szerintem is nagyon fontos, ki miben hisz, mármint milyen módszerben. Nem tudod párhuzamosan futtatni a dolgokat?

Háát! Kismamik! Az állami egészségügy tényleg rémes. A páromnak elég gyakran kell mennie, úgyhogy már csak röhögünk ezeken. Amúgy siralmas.
Többek között mi is ezért választottuk a Cirist. Tényleg nem olcsó, sőt nagyon drága, de amig van miből kifizetni, addig még csináljuk. ... és valóban, ha lesz eredmény, akkor kit érdekel. Azt hiszem, itt mindannyian szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy egyáltalán ezt itt megengedhetjük magunknak.

Ölelés mindenkinek!

A kismamáknak pocaksimi és türelem az egészségügyhöz!
bodzássüti
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az UH-ról. Minden rendben, szépen növögetnek a tüszők, 16-18 mm-esek, és ha jól emlékszem 12-en vannak.

Pénteken 8-ra kell mennem, 9-kor én leszek az első a punkción. Szegény páromat már előre annyira sajnálom a minta-adás miatt... elég megalázó lehet:(((

Most kezdek izgulni, hogy minden rendben menjen...

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ezek nagyszerű hírek! Szerintem nem megalázó a mintaadás, biztos vagyok benne, hogy ezt ott mindenki természetesen kezeli, és azért minden férfi "adott már mintát életében" :oops: :D
Nagyon szorítok, minden rendben lesz, hajrá! :wink:
oroszagár
 
 


Háát, nem tudom, én - ha férfi lennék - biztosan rosszul érezném magam. :oops: (pont így)

Köszi, mindenesetre:)))
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, holnap már péntek! Gondolom, ma már nincs is több szuri, csak kúp (?). Holnap új életek kezdődnek! Nagyon szorítok, gondolok majd rád!

Zafír, mi újság veletek? Nektek is szorítok ám!

Kisbaby?

Többiek?

puszi mindenkinek
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!

Igen, tegnap még volt négy szuri: Suprefact, Puregon és 2 ovitrelle, de ma már csak bogyók és az az undok Klion....

De szépen írtad... új életek kezdődnek... kicsit meg is hatódtam...
Holnap reggel 9kor velem kezdenek.
Most már kezd tényleg izgalmas lenni a dolog:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nagyon drukkolok holnapra :lol:

Zafírról tud valaki valamit?

Pusza mindenkinek!

Bari
bari6
 
 


Köszönöm szépen Bari!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Juj juj, most olvasok éppen vissza, hogy már itt tartunk?
Süti!! Lehet, hogy már nem olvasol csak holnap, de én gondolok rád holnap reggel! :D
Annyira diszkréten csinálják a Cirisben ezt a mintavétel dolgot, ne aggódjatok.

Igen, amiket írtatok az egészségügyről, az sajnos így van, tapasztalom én is. Ki is osztottam egy ilyen "díszpintyet" pár hónappal ezelőtt a méhtükrözésem előtt. Volt nagy meglepetés, hogy valaki ki merte kérni magának ezt a nyegle, pimasz hangot.
A műtőben meg is jegyezte az orvosom:" hallom, helyretette a nővéreket".. :wink:

Nekem elvileg holnap kellene mennem Vass doktorhoz, de nem jött még meg a pirim. Akkor csak hétfőn megyek uh-ra, meg megbeszélésre. Addig még eldöntöm, hogy kezdjünk -e.
A párom is azt javasolta, hogy járjam végig a talpmasszázst, méregtelenítsek, ha abban hiszek, és próbáljuk meg később.
Kismamáknak sok puszi,

Zafír? Hiányzol ám... Nem jössz?
kisbaby
 
 


Kisbaby!
Olvaslak ám.... nagyon köszönöm, rám fér minden drukk:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, veled vagyunk!!! Remélem sok-sok petécskét szívnak le és mutatnak be a jóképű katonáknak :lol:
DRUKK +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
bari6
 
 


Hajrá Bodzássütiék pöttyöcskéi! Most pár napig egyedül kell boldogulnotok, aztán anya vigyáz rátok! Hétvégén megint elutazunk, de végig drukkolok, és hétfőn alig várom a jó híreket.

Zafír, remélem jó hírekkel jössz majd, hajrá továbbra is spontán baba!

Kisbaby, jó döntést fogtok hozni, nem is szabad elsietni.

Puszi mindenkinek!
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Még bentről, de hamarosan szabadulok:)))
9 tüszőt szívtak le, és 8 petesejt volt bennük. Most ennél többet nem tudok, de ha van hírem, jelentkezem.

Köszönöm a drukkokat!
bodzássüti
 
 


Ez nagyon jó, Bodzássüti, ügyesek vagytok nagyon! Most jönnek az izgulós napok, "miért nem hívnak már", "tegnap ilyenkor már telefonáltak", "csak nincs vmi baj". De minden rendben lesz, nagyon szorítok. :D
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Köszi Oroszagár!
Azóta még egy hír van: a 8-ból 7-et tudtak ICSI-zni, egy szegény nem élte túl....

Igen, már most izgulok....

ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, szuper hírek :lol: :lol: :lol: Drukk reggelre :!: :!: :!:
Gyere majd a hírekkel :wink:

Oroszagár, jó pihenést hétvégére!

Zafííííííííír, halihóóóó, merre vagy???

Jó hétvégét mindenkinek!

Pusza,
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Süti, gratula! :D Ez nagyon jól indul, a 7 sejtecske "bőven elég" majd meglátod :D
Hétfőn mész gondolom vissza, de addig is izgatottan várom a híreket!
Apa túlélte ugye? Szerintem nagyon diszkréten bánnak itt az apukákkal is.

Én kedden megyek Vass dokihoz uh-ra, de ha most nem indulunk, a következő ciklust meg a karácsony miatt nem tudjuk kezdeni...
Szóval,

Barikám, sztem mi együtt fogunk újra menni. :D

Puszi mindenkinek
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Nemrég telefonáltak, 6-an vannak és nagyon szépek, úgyhogy lehet, hogy csak szerdán megyünk értük vissza. Holnap még telefonálnak
bodzássüti
 
 


Most látom, hogy lemaradt a vége...

Tehát holnap még újra hívnak, hogy hétfő vagy szerda lesz-e visszaültetés napja.

Nagyon izgulok....

És igen, a párom túlélte, de nagyon morcos még ma is. Ráadásul most tudatosult benne, hogy itt akár ikrek is lehetnek. Ettől megint sokkot kapott. Az az igazság, hogy most azt mondom, hogy nem bánnám, ha ikrek lennének, de azért tudom, hogy elsőre kicsit sok lenne... Egy baba lenne az ideális:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit eltűntem, kellett egy kis kikapcsolódás.
Látom, hogy jól vagytok és Bodzássüti már a célegyenesben! Sokat gondoltam Rátok, és drukk ezerrel!

Barikám, örülök, hogy jöttél, és hogy jól vagytok!!!

Kisbaby, sikerül még idén egy lombik?

Kismamik, hogy vagytok? Nem semmi az állami rémálom... lesújtottak a történetek.

Nálunk semmi extra, majd jövök és olvaslak Benneteket!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír! De jó, hogy jöttél és köszi a drukkot!

Az imént telefonáltak megint a Cirisből, mind a hatan szépen fejlődnek, a elvárt 2-4 sejtes állapot között vannak, úgyhogy nem hétfőn, hanem szerdán megyünk vissza értük. :)))

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

BODZASSUTI, nagyon orulok, h ilyen sokan egymasba szerettek!!!Drukk szerdara es kuldom majd az elmaradhatatlan babaragacsot ;) de addig is sejtosztodos drukkot kuldok!
A jo hirek tukreben kivanok nektek csudaszep vasarnapot!

ZAFIR, mar hianyoztal! Orulok,h itt vagy! Nyaralassal telt az elmult hetetek?

Bocsi az ekezetek hianya miatt,telorol voltam…

Pusza es szep napot mindenkinek!
bari6
 
 


Szia Bari!

Nagyon köszi a drukkot!

Nektek is szép vasárnapot!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, mi újság? Csak nem épp most kapod vissza a babákat? Nagyon drukkolok, sikerülni fog, biztosan jól érzik majd magukat veled
:D Pihenj sokat, ne idegeskedj, gondolj arra, hogy már nem vagy egyedül egyetlen percben sem :D

Többieknek is puszi!
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!

Nem, majd csak szerdán kapom vissza őket. Szerdán 9-kor:)))

Az imént telefonáltak, továbbra is szépek, bár most már differenciálódnak, de mindegyik megfelel az elvárásoknak:)))

Köszönöm a jókivánságokat!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, remek hírek, szorítok tovább nagyon! Nagy volt a csönd, ezért gondoltam, hátha már ma... Én is 5 naposan kaptam vissza a babáimat, nekem már nagyon hiányoztak, nevetett is a családom, hogy milyen anyai érzések törtek elő belőlem már akkor.
Hajrá, hajrá!
oroszagár
 
 


:))) most már tényleg izgalmas.
Remélem jól nevelik a gyerekeket. Szépen fognak köszönni, jól viselkednek, ilyesmi:)))

Ölelés
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, remek hírek!!! Nagy drukk szerdára :lol: Juj de izgi :lol: Szerdán 9 után kismami leszel :lol: :lol: :lol:
bari6
 
 


Köszi Bari!

Igen, de nem szeretném még beleélni magam, mert ha mégsem sikerül, nagyon rossz lesz....
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti: nagy gratula a csöppekhez pihenj, lazíts nagy nap lesz a holnapi olyan szuper érzés amikor kijössz a műtőből:))és tudod, hogy már nem vagy egyedül..én elég sokat aludtam utána. Nem szándékosan, de egyszerűen nagyon álmos voltam, mintha tudta volna a szervezetem..
Nekem is vannak ám super jó híreim. Pénteken voltam a genetikai szűrésen a Cirisben (ami mondjuk kicsit csalódás volt legalábbis a doki aki csinálta nem volt túl kedves olyan volt mint aki siet vhova) ráadásul közölte, hogy az egyik babának kevesebb a magzatvize, de hogy az miért van vagy mitől...semmi. Mondta, hogy azért ne izguljak, mert ez nem jelent még semmit, de figyelni kell...na köszi.
Tegnap felhívtam egy 4D uh rendelőt és még tegnap elmentem, hogy megnézzék a magzatvizet(egész hétvégén ezen izgultam). Hál istennek semmi gond azt mondták az egyiküknek kicsit több a vize, de nem sokkal és mindkettő mennyiség normális:)Ja és még vmi kiderült: úgy néz ki fiúcskáink lesznek!!!!!!
Bár azt mondták ilyenkor még nem biztos, de azért elég jól látszott, hogy vmi van a kis pici lábuk között még én is láttam!Szóval reménykedünk, hogy így is marad.
Aztán megkaptam a genetikai szűrés eredményét 1:100000-hez szóval eléggé negatív szerencsére.
Hát ezek vannak velünk.

Süti drukk ezerrel+babaragacs meg minden, hogy minden rendben legyen!!!!

többieknek is ölelés.

Dóri
ndora77
 
 


Köszi Dóri!


De jó lehetett látni őket:))) Ki csinálta a genetikai vizsgálatot? ez a viselkedés annyira nem jellemző a Cirisben.... tényleg meglepő.

A 4D szerintem fantasztikus. Annyira jó, hogy megismerheted a babáidat még mielőtt szemtől-szembe találkoznátok:)))

Köszi a drukkot holnapra, azt tervezem, hogy holnap heverészem egy kicsit, lehet, hogy én is alszom, mert azzal mindig minuszban vagyok. De az is lehet, hogy annyira izgatott leszek, hogy nehéz lesz a fenekemen megmaradni:)))

Te mit csináltál a teszteléséig? Mikor kellett tesztelni? Éreztél addig valamit? Húúúú, olyan jó lenne minél előbb tudni....
Nálam munkaterápia lesz, mert otthon tuti megőrülnék.... Ráadásul saját cég, illatszer, úgyhogy nálunk most lesz szezon... legalábbis remélem.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Bodzássüti, én hazajöttem, körbejártam a lakást, mindent megmutogattam a babáknak, hol lesz a szobájuk, hol játszunk majd sokat, aztán ledőltem meg olvasgattam. Én nagyon élveztem a pihenést, hogy végre sokat olvashatok, előtte rengeteget dolgoztam, a leszívás után ugyan már táppénzen voltam, de akkor meg függönyt mostam, takarítottam, mindent kivasaltam, hogy nyugodtan legyek pár hétig (rendmániás vagyok) :D
Én semmit nem éreztem, csak a menzi kimaradásánál egy kis menzis görcsölést, de nekem az pont a vérvétel előtti napra esett, nomeg akkor már volt a kezemben pár pozitív teszt, így nem aggódtam. Amúgy is sokat olvastam róla és az derült ki, hogy minden jel lehet jó jel, és a jelek teljes hiánya is lehet jó jel. Tehát ne aggódj, örülj a kismamaságnak, én igyekeztem és igyekszem minden percének örülni. Úgy voltam vele az elején is, hogy eddig még sosem jutottunk el, bármi lesz is, az már csoda. És nagy csoda lett :D
Gondolok rátok holnap, nagyon drukkolok, hogy jól megkapaszkodjanak a babák! Úgy is lesz!
oroszagár
 
 


Köszi Oroszagár!

Mikor teszteltél először? Egyáltalán mikor érdemes?

Ölelés
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?