Új privát üzeneted érkezett!

100. oldalon LAPTETŐŐŐŐŐŐ!!!!

ha nem bánjátok(főleg jeanner!) akkor ezt most csipnek adnám a mihamarabbi tesi-lelki felépülés érdekében!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, mindenképpen, nekem is pont ez jutott eszembe...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajok, én csak drukkot kérnék holnap estére... azért eléggé izgulok én is... :? főleg hogy egy hétvégét stresszeltem végig...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

megy a drukk jeanner!
De lépek mert a lánykámnak kellek! :lol:

Mennek a +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Kati, szerinted akkor már csak délben iszogassam a teát? Mert eddig reggel-meg este iszogattam, de mivel ugye most jött a gyógyibogyi...akkor így jó is lesz...:D Jójó, majd veszek még egy adagot...

Igen-igen laptetőt szigorúan neki!

Jaj meg lányok, még egy kérdés: szóval azt mondta a doki, hogy ne erőltessem meg magam, se futás, se ugrabugra, se bicikli...szóval hétvégén túra lenne 10-15 km...szerintetek is napoljam? Elfelejtettem a dokit megkérdezni erről...(amúgy ilyen 0 mozgással még jobban rakódnak a zsírok amúgy sem hab testemre :S )

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jeanner drukk!!!

ja és hoppá már írtam egy oldalt a diplomamunkába...na jó bevezetőt..de akkor is...már "csak" 59 és jó is vagyok:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, szerintem sztornó... ennyit nem ér a dolog, utrósok nem nagyon ugrálnak 12. hétig, utána azt hiszem, már nem baj, de majd a dokidat kérdezd meg!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lanyus merre járhat? Tud róla valaki bármit is?

Jeanner..én is úgy gondoltam, hogy stornó..hát ez van..amúgy azt mondta a doki, futás utána sincs..meg ugrabugra..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, ez egyértelmű!!! nekem sem sokáig lesz már jazz balett, de erről majd akarok beszélni a dokival, ma még azért bemegyek szerintem...

Ti mikor akarjátok közölni a nagy hírt a családdal?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lanyus, nagyon eltűnt :( de még csak azt sem láttam, h olvasna... :( nem lehet, h elutaztak valahová? :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, még semmiképp sem akarjuk közölni...jó lenne a 12. hetet megvárni...főleg most még az orvos is mondta, hogy semmi sem biztos...szóval felesleges izgalmakat sem magamnak, sem nekik nem akarok szerezni...

Ti mikor közlitek?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: igen, szerintem a teát délben idd meg, de elég az egy pohár az utro mellett.
és igen, stornozd a túrát. nem biztos, sőt biztos nem használ.
helyette fogd meg apát és napi egy, két séta az jó, főleg ebben a gyönyörű napsütésben. de ne sokat egyszerre. tényleg a legfontosabb, h jól odatapadjon és fejlődésnek induljon a bébikétek!!!!!!

jeanner: egyébként, ha nincs komplikáció, akkor nem fognak letiltani teljesen, csak vissza kell venni egy kicsit.-szerintem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, köszi:D Akkor apácska nélkülem megy, legalább írom a diplomám...khm...

Engem teljesen letiltott...azt mondta, most nincs mozgás...mondjuk lehet hogy a barnázás miatt...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


a jazz a forgások miatt állítólag nem jó, de majd meg akarom kérdezni...

Bejni, tanácstalan vagyok... a férjem már most szombaton el akarja mondani az anyjáéknak, pedig lehet még szívhang sem lesz... én várni akartam egy 12. hétig, ha bármi baj van, addig kiderülne... most talán egy 8-9. heti UH-ban ki tudok vele egyezni, h legalább azt várja már meg, h kib***tt szívhang legyen!!!! de már múlt vasárnap megbeszélte az anyjával, hogy átmegyünk a hétvégén, mert nagy hírünk van :evil: :evil: :evil: :evil: csak abba nem gondol bele, h akkor mit mond majd, ha nem lesz mit mondani????

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


bejni: még azt akartam kérdezni, h csipet haza engedik ma?
ja! és mindenképpen azt tedd, amit a dokid mondd, hiszen megbízol benne és ez a lényeg. mi csak tapasztalatokat és véleményeket mondunk!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner..én nem akarok belekotyogni, de még korai szerintem elmondani..bár nem hinném, hogy bármi probléma lesz;)

Jaja, nem fogok futni, mert azt mondta nem szabad...
Nem tudom, hogy hazaengedik-e...de ha igen, akkor sem hiszem, hogy jön...szerintem pihenget..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jaj csajok, annyira sajnálom Csip-et. :cry: :cry: Remélem mielőbb felépül mind testileg és lelkileg.
Bejni: Szerintem napold ezt a nagy túrát, mert elég soknak tűnik, nehogy gond legyen. És nagyon nagy gratula a picihez!!!!! :D :D
Jeanner: Drukk megy holnapra, de meg vannak a tüneteid akkor tuti nem lehet gond. Nekem mindig ezt mondta a doki, hogy amíg hányingerem van nincs gond. (persze az elejére értette). Azt kell figyelni, hogy ha hirtelen minden tünet abba marad, mert az jelenthez hormon leállást. De én 100%-ig biztos vagyok hogy minden a legnagyobb rendben van. Én sem akartam elárulni, hogy babát várok, de úgy alakult, hogy a 6. héten már mindenki tudta... Így hozta az élet.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


bejni: godoltam, h csipnek nem az lesz az első, h velünk beszélget, csak gondolom jobb ilyenkor otthon, nyugodt körülmények között regenerálódnia, ha nem indokolt az orvosi felügyelet.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja nem azért írtam...nem tudom, hogy hazamehet-e szegénykém...remélem igen..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: tudom, én sem azért írtam...bocsika :wink:
hányadik oldalnál jársz???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jeanner: nálunk a szülők, de csak a szülők tudták amikor volt rendes szívhangunk a 7.héten. addig sem a testvérek, senki (csak ti). nem maradt bennünk, annyira boldogok voltunk, h amikor megláttak hazajönni a dokitól az anyósomék rögtön levágták, h mi van, pedig azt mondtuk, h moziba megyünk. így aztá elmondtuk és a lelkükre kötöttük, h SENKINEK nem mondhatják. de mivel ők tudták, így aznap még anyuékat is felhívtam és elmondtam, de őket is szigorú titoktartásra köteleztem!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csip-et nagyon sajnálom!!! Jobbulást neki, és kitartást, meg sok lelkierőt!!! Én is üzenem neki hogy várjuk vissza!!!

Heno, boldog szülinapot a kisfiadnak!!!!

Jenner, neked is megy holnap estére a drukkkk!!!! ++++++++

Gabi, gratulálok!!!!! Egyrészt hogy minden ok! Másrészt pedig ahhoz hogy kislány lesz. Jó volt a megérzésem.

A kislányoknak nagyon szép neve lesz: nekem is tetszik a Bogi is meg a Lia is.

Bejni, gratulálok még1x!! Pihengessél sokat!!! Ja és köztünk legyen szólva a házasélettel csak óvatosan!!! Ilyenkor még vigyázni kell. Nekem Apa a 12. héttől volt bent az uh-kon és nagyon élvezte. Őt nem zavarta hogy bennem matattak.
Ja és a túrázást felejtsd el!!! Nem szabad megerőltetni magad, főleg miután a doki pihenést írt elő. Biciklizni pedig egészen a terhesség végéig tilos!!! Nekem a dokim mondta, hogy károsodhat a baba feje a második trimesztertől.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


gabi: mentek a babaexpora két hét múlva?
és a többiek?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bejni, mikor tudunk talizni holnap, illetve hol?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Hahóóó!!!

Lanyus írt nekem, hogy jól van, csak sokat dolgozik és szombaton vagy vasárnap jelentkezik!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


halihó!!!


csip! úristen, mi történt??? jaj, hát nagyon-nagyon sajnálom, szegénykém :cry: :cry: :cry: sok-sok ölelést neki! szörnyű lehet. jajistenem :(
vajon mi lehetett? méhen kívüli? vagy elhalt a baba? :( :(


bejni!
gratulálok! :D

drukkolok a napokban orvoshoz menőknek!

bocsi, ha valaki-valami kimaradt.

rólunk:
ma voltam uh-n!!!
2.7 cm-es INTEGETŐ babát láttam! úúúgy meghatódtam! 8) ott rúgkapált, integetett, jó volt látni és megnyugodtam picit :D
megvolt a rákszűrés is, sajnos a méhszájsebem visszajött (első terhességkor kiújult, de akkor lefagyasztották)...

megvolt a háziorvosnál a belgyógy vizsgálat is.
holnap kora hajnalban labor, vér-vizvizsg.
jövőhéten ekg, fogászat...

(és bocsi, hogy a rossz hír mellett jót írok... elég érdekes jön ki... nagyon sajnálom csipéket :( )
belani
 
 


vagyok, csak összeütöttem a vacsit-bundáskenyér kakaóval.


szóval, elnézést, ha előző hsz-emmel megbántottam volna csipet, valakit, valamit... csak bejni is írta a jó hírét (aminek nagyon örülök!!!), és vettem a bátorságot, én is leírtam.
kicsit lelkifurdim van hogy csip rossz napján ilyet írtam.

és olyan fura az élet... fél3kor írt bejni hogy mi van csippel, én meg kb. akkor láttam a mi kis életünk gyümölcsét.

CSIPNEK HATALMAS ÖLELÉS! :!: :!: :!:
belani
 
 


Kedves Csip! Nagyon-nagyon sajnálom. Veled vagyok.
craven
 
 


Kati: Nem tudom még, hogy megyünk-e, mert igazából szerintem ott nem lesz olcsóbb semmi. De majd még meglátom.
Voltunk tescoban vettem pár body-t, az uh után meg az egyik Hádába ott meg egy pár nagyon csini lányos rucit.
Belani: Gratulálok a nagy babócádhoz! :D :D Örülök, hogy jó hírrel jöttél.
Ninike: Köszönöm a gratulációt. Jó volt a megérzésed. :D :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csipnek: Bejni ha beszélsz vele mond meg neki légyszi, hogy bármiben ha kell segítség itt vagyunk!!! És mihamarabbi felépülést kívánok! :( :( :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Na itt vagyok,csak keresztlánykáztunk eddig,nagyon tündéri:-DMár szaladgál,és próbál beszélni,de általában csak brüm-brüm lett belőle.:-D
Na öcsém ebben a pillanatban,köszönés helyett:terhes vagy? Én meg csak hebegtem habogtam.. Mert anyám és keresztanyámmal ezen elmélkedtek,mindenki beleélte magát,én meg simán letagadtam:-!, és öcsém teljesen csalódott,nekem meg lelkiismeretfurdalásom van,meg is fájdult a pocim,nagyon..:-(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


SZIASZTOK! Nekem soha nem jutott eszembe,hogy valami baj lehet! Nem is értem nektek miért jut eszetekbe! Megtudtam ,hogy babát várok és rögtön világgá kürtöltem!:-) Ennyi erővel végig titkolni kellene mert nem csak az elején lehet baj hanem bármikor. De ez az aggódás sosem fog megszűnni akkor sem ha már meglesz a bébi akkor sem ha ovis lesz akkor sem ha iskolás lesz....stb. Próbáljatok pozitívabban hozzá állni! Bocs le kellett,hogy írjam! Csipem kicsit kiborított.
henó
 
 


Csip
Nagyon sajnálom! :cry:

Kati :)
Aranyos vagy, bár lenne rengeteg időm, hogy mindenkinek személyesen tudnék írni.
Semmi különös nálunk, élesben próbálkozunk, bár ha ez a hónap összejön extra csoda lesz, mert a párom pont a kényes napokon robbant le. Először a dereka, aztán a vérnyomása, úgyhogy ovu előtt 3-4 nappal volt akció...nem túl biztató. De mit lehet tenni... :? Mégse kéne elpatkolni a nagy gyerekcsinálásban. :roll:

Henó
Pontosan ez van nálunk is. Hármaska bónusz gyerek lenne/lesz, lehet, hogy rá kell a legtöbbet várni... :roll:

Gabi
Gratula!!! :D

Bejni
Neked is gratula! Vigyázz a kis petezsákocskára! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok....

Itt vagyok, de ki sem láttok a könnyei miatt :cry: :cry: Hajnali 5 óta, nem bír a párom sem megnyugtatni.Ő elment dolgozni, Én ma valahogy elintéztem, hogy ne menjek....
Rövid leszek...
Fél8kor már nagy csunya darabos vérzésem volt....orvos egyből behivot, mondta kezdjek az uh-n, hogy sürgős vagyok. Fél órát várattak...Bementem, 10mm CRL szívhang mozgás nélül, hasin aztán hüvelyin is ez volt...nem menthő...páromat és anyut hívtam zokogva....anyu bejött párom melozot és folyamatosan hívtam ha megtudtam valamit.10kor felvettek, mint beteg, és n11kor már a mütőből ki is toltak.....Bejni, ezért nem írtam elöbb, nem akartalak felkavarni....2 kor jött és azt mondta az orvos, hogy sejti mi lehet a gond.....mivel mind a 2 nél a baba halt el, valószínűleg valamit nem jól tudd megszerezni magának a mnyh-ból.....anyagcserémmel van a gond...én rosszabbra gondoltam, hogy nem eléggé érős a méhen vagy a sejtjeink, de akkor megsem foganhatna.......teljessen megdöbbentünk, mindenre gondoltunk csak erre nem-.....de biztos valami nem termelődik a szervezetemben amennyinek kellene, akár még a pajzsmirigy is lehet....Szóval ezt gondolja....4hét múlva kontroll(elsőnél 6 hét volt), és készüljek küldd tovább vizsgálatokra.....Nem tudom addigra felépülök-e....meglátjuk....azt hittem ez állom, egyszerűen nem tudom elhinni....
Most átkel az egész életemet rendeznem elkezdek egy sulit vagy tanfolyamot, hogy a szoliban a 15 órát-kitöltsem valamivel, mert ott lesz nehéz.....Páromról nem beszélve....Nem tudok semit....
Most elköszönök, mert itt most nem tudok lenni, ne haragudjatok....
Jövök remélem, és hallani is fogtok rólam igérem...De ezzel az utsó hozzászólásommal többet nem akarok erről beszélni.

Vissza olvastam és nagyon aranyosak vagytok, de most nem tudnék maradni nem akarok babáról hallani....bocsánat...

Kati:Neked is köszönöm, és sajnálom, hogy néha félreértettük egymást....

Többieknek is köszönöm!!!!!És persze drukkolok!!!!!
csip-csip18
 
 


csip: csak annyit írnék, h MEGÉRTELEK és tégy belátásod szerint, de ha erő, bátorítás kell számíthatsz ránk is!!!!!!!!
ezek a félreértések kihívások voltak számomra, de tényleg SZÍVBŐL szorítottam, szorítok értetek!!!
és ne feledd a 2011-be még beleférsz!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csipem:-(:-(:-(:-(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Én csak azt mondom, amit Kati, nem akarom újra leírni, Csip is ezt kérte :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Belani, gratulálok neked az integető manódhoz :) jó egészséget kívánok nektek továbbra is :D

Bejni, ne aggódj, nálunk már mindenki tudja... amikor lenn a soron beszéltem ezt barátnőmmel (suttogva megjegyzem), egy csupafül pletykafészek kihallgatott és most mindenki lelkesen gratulál én meg nagy csodálkozó szemekkel kérdezem, hogy ugyan mihez??? Mert hogy terhes vagyok!!! Mondom, igen??? Köszi, h szóltatok :D Aztán egy ideje lekoppantak erről... :D

Gabi, jutottál eszembe reggel, sajnos én is csak a sajtburgert tudom maradéktalanul, utólagos hányinger nélkül megenni, de nem baj ám, mert nem hányok szerencsére... :D

Megbeszéltük végül, miután aludtam egyet a dolgokra, hogy ha minden oké, akkor nem most hétvégén, hanem jövő hétvégén elmondjuk a családnak, anyósomnak több mint 10 vetélése volt, szerintem ha senki más, ők megértik, hogy bármi lehet, anyukámékat meg nem akarom kihagyni, az olyan gáz lenne... bővebb családnak majd karácsonykor, vagy akörül, az már majdnem a 4. hónap :D Henónak van igaza, én is ezen agyaltam, bármikor meghalhat, születés előtt is és után is, ennyi erővel dugdoshatnám élete végéig... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Drága Csip!
Rettentően sajnálom! Tegnap nem tudtam írni, sajnos az én sebeimet is felszaggatta… :cry: :cry: :cry:
Egy valamit javasolnék: pajzsmirigy vizsgálat. Sajnos az felelős lehet azért ami miatt a baba nem fejlődik. A pajzsmirigy adja a növekedési hormont.
És vigyázz hogy ne zárkózz be teljesen. Tapasztalatból tudom milyen nehéz onnan kijönni. Engem már pszichológushoz küldött a családom…. Ölellek Drága!
franci
 
 


jeanner: ma neked drukkolunk, de nagyon!!!! a közeledő laptetőt is neked fogjuk adni, ugye csajok???

belani: neked el is felejtettem írni, h szívből gratulálok a kis mocorgódhoz!!!!

bejni: ugye ma is pihensz?!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner:D Nem tudom, hogy lehet hogy mindig mindent kiszagolnak az emberek...de hát ez van...Függetlenül ettől én még nem akarom elmondani..az a baj, hogy a szülőknek meg csak úgy nem lehet, mert olyan, mintha a híradóba mondaná be az ember...látod, már a találgatásaikat és a fél rokonsággal átbeszélték...Meg sajnos sógornőméknél is az volt, hogy mondták anyóséknak, hogy azért még ne mondják el senkinek(bár nekik muszáj volt elmondani, mivel a csajszi az első 3 hónapot végig hányta, nem tudta volna leplezni), ez szombaton történt, vasárnap a misén a pap bejelentette....hát erről ennyit...én meg ezt nem szeretném...
Meg azt sem kívánom, hogy már most mindenbe beleokoskodjanak...

Bár szegény öcsém teljesen beleélte magát...:D:D Olyan kis cuki volt...

De nem igaz, hogy minden meglepetést el kell rontani...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati, most még pihenek, ma lemondtam a vezetést is, mert eléggé elhatalmasodott a nátha rajtam:(:(:(:(:( De 11-re mennem kell a barátnőmmel menyasszonyi szalonokba, mert már 3 hete megígértem neki...aztán este 5-re meg megyek eü előadásra...az jó sokáig tart...szóval sok pihenés nem lesz ma sem...

Jaj de lányok, ez a nátha egyszerűen borzasztó...:( összesen orrcseppet kaptam, de azt sem a hagyományosat, hanem ilyen sós sz.rt...és ez meg semmit nem használ, már 6tól ébren vagyok és forgolódok a levegőnélküliség miatt...szörnyű....


Jaj, Belani, tényleg gratula:D:D:D

Jeanner persze megy mára a drukk! Még mindenképp írj este, hogy mi volt:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ja, ninike, ment a privát üzi, meg ugye írtad a házaséletet...hát már a múltkor is letiltott az orvos, meg tegnap is mondta...szóval most még két hétig biztos semmi....ez elég "uncsi" hónapnak ígérkezik..de ez van..a babóért mindent!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


És most jönnek a kismamik!

Belani!
Édes lehetet ahogy integetett. Nekem ilyen képeket nem mutattak a dokik. Gergő még a 4d-ket is végéig aludta.

Bejni!
Nagyon szép lehetett a kis zsákocskád.
Mikor Gergővel terhes lettem én is egyből mentem dokihoz. 5+0 üres petezsák, 6+0 zsákocskában baba, 6+6 szívhang is volt, viszont Gergő pár nappal később fogant.
Nagyon örülök hogy a palástfű és a progi megszüntette a barnázást.
Engem hasonló tünetteke mindentől eltiltott a házidokim. Csak 1 kg-ot emelhettem. Viszont annyira ellustultam, hogy szülés után minden nagyon nehezen ment, pedig jártam kismama tornára is.

Jeanner!
Drukkolok nagyon ma estére. Este 9-kor gondolok majd rád.
franci
 
 


Bejni!
Valami homeopátiás bogyókat nem ajánlottak?
Mézes csipkebogyó teát viszont iszogassál.
franci
 
 


Hát csajok, nem merem megígérni, h még ma írok, 11 körül érünk haza, de reggel mindenképpen, meg remélem, h képet is tudok hozni nektek!!!

Bejni, náthára sós vizes gargalizálás, nekem nagyon bejött és 0 gyógyszer!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


bejni: igen, teákat iszogathatsz. ki ne röhögj, mert én kiröhögtem, akitől hallottam, h terhes tünet is lehet a "megfázásos" tünetek. és én is szenvedtem az első jó pár hétben. legalább a kilencedik hétig folyamatosan meg voltam fázva!!! de komolyan...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner!
Szerintemmindenki kibírja holnapig. :wink:
franci
 
 


Katinak igaza van. De én inkább a gyengébb imunrendszerre tippelnék.
franci
 
 


franci, engem is nagyjából mindentől eltiltott a doki...semmi mozgás, megerőltetés...az emelést nem mondta, szóval tegnap felemeltem a kis keresztlánykát, aki olyan nagy bociszemekkel fel akart jönni:D Tartotta a kis kezeit meg minden...de szegénykém kis poszra, 8kg-nál nincs több...de akkor már őt sem emelgetem...mondjuk egyáltalán nem éreztem megerőltetőnek, nekem sokkal fárasztóbb, ha felülök az ágyikóban...:D Remélem azért nem csináltam nagy bajt...
A csipkebogyót kipróbálom, van itthon...
Orvost nem kérdeztem, mert utána kezdett kijönni a nátha, szóval a patikussal egyeztettem...

Jeanner, ez a gargalizálás nem csak a torokra jó? Mert nekem az nem fáj, csak minden létező lyukam a fejemen bedugult:S szörnyű...
Kár, hogy nem jössz este, de szerintem olyan jó kedved lesz, hogy úgysem bírod megállni;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?