Új privát üzeneted érkezett!

áááááááááááááááááááááááááááááááá laptető!!! bárcsak igaz lenne!!! Na végre jeanner!!! :D :D :D mizu?
henó
 
 


Bejni...én is türelmetlen vagyok...szivem szerint ma is pisilnék de tudom én is hogy nem fog mutatni semmit sem!!!!!
Söt attól félek higy vasárnap sem...

Henó: nem nagyon tudom mikor bujtunk össze apával. de mindjárt nézek egy naptárt.... tényleg nem tom.... :oops: :oops: :oops:
annyit igen hogy minden másnap :oops: :oops: :oops: de dátumra nem emlékszem....
Nem szoktam nézni,csak annyit hogy egy nap pihenöje meglegyen a katonáinak... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


na végre, jeanner:D

Lanyus;)látom azért alapos vagy, írogatod naptárba;) én is vezetem ciklus.hu-n:D:D amúgy tudom, hogy most még tuti nem mutatna semmit..de most nagyon drukkolunk neked...és az, hogy nem érzel semmit, látod semmit nem jelent:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Épp most kezdtem el beirogatni az észrevételimet... ezentúl irom az összebujást is...de ciki tényleg hogy nem tdom mikor is bujtunk össze...nem szoktam napot nézni...persze ha peteérés van ráerösitünk...

Bejni,neked volt folyásod,vagyis megváltozott most miuátn nem jött meg??vagy elötte???
Vendég
 


bezony, ez most undi lesz, de mindig mintha tocsognék.. :oops:
Tegnap sárgás-színű volt, de most már normális, átlátszó..de van..pár napja vettem észre, hogy több lett, mint normálisan szokott...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


és elötte?
mert nekem most sok van..... meg a petefészkem is görcsöl ...
Vendég
 


Halihó!!!

Valaki összefoglalná mi történt? :oops:

Bejni, azt tudom, h babás vagy :D :D (izgultam ám érted rendesen, és lesiolvastalak :wink: ) meg csipnek van szívhang...

Henó, hát nem sok, suli, meg meló, meg kiderült, h nem úgy sikerült az előző hónap ahogy kellett volna nekije, így most tanulás ezerrel!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner:D Sejtettem, hogy itt ólálkodsz:D:D kommenteltem a blogodat;)
Amúgy csütörtökön megyek dokihoz, addig nem kiabálok el semmit, most izgulás van, hogy jó helyen legyen...

Jaja, csip-nek van szívhang:D::D szuuuper!
Gabi ma van uh-n, őt még várjuk a jelentéssel!

Lanyus bevallom, hogy annyira nem néztem...csak most tűnt fel..a petefészkem fájt(fáj), azt írtam is, hogy menzi előjeles volt...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


szia Jeanner!!
Igen én is olvastam a blogod.... hajrá.......

Akkor mindegy Bejni,csak észrevettem hogy több van,mint az átlagos...
Vendég
 


az jelenthet jót, de tényleg nem tudom:D én ilyen kis analfabéta vagyok, ha babatémáról van szó:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni,akkor már ketten vagyunk.
Néha zgy érzem jót röhögök majd mikor visszaolvasom ...mikor majd tapasztaltabb leszek ilyen témában.
Vendég
 


én nem tudom, hogy lesz-e az ember tapasztaltabb :D:D szóval érted..:D
De én most próbálok utána olvasni:D:Dhát egy csomó elrettentő dolog van, szóval ezt is záros határidőn belül befejezem...amúgy ha jó helyen van manócska, most mákszem nagyságú:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Lanyus, több folyás lehet beágyazódás v peteérés :wink: ez előbbihez drukk!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner peteérés már volt 10én,meg szombaton...

de mensi elöjel is lehet a több folyás ezt se felejtsük...
Vendég
 


Bejni,miket olvasol???hol ???ne olvasgass olyat most ami megijeszt,mert csak bestresszelsz.!!!
Vendég
 


Lanyus, tudod! Pozitívan!:D

Na most elmentem vezetni...ajajaj!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Lanyus, google-ba beírtam, hogy fejlődés...aztán néha olyan balf-szságok jönnek be...grgrgr de már abbahagytam, amúgy találtam egy tündérit: http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

de most már tényleg megyek vezetni:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Lanyus, de akkor te is pozitívan...

Bejni, jó vezetést!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lanyus, mesni elott is van folyas de az vizes es mensi elott 2-3 nappal jelentkezik, Te pedig meg boven ezen kivul vagy!!:) :D :wink:
Vendég
 


Értettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nincs piri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nincs stressz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


SZIASZTOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

BOLONDOK HÁZA VAN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt biztos, hogy egy lábam sincs Nekem :D Már :)

De csak gyorsan, mert mennem kell és anyuéknál vagyok :) Holnap vissza olvasok :)

Minden rendben volt, igen 7.5 mm a drágám, apácska bejött pedig este is meg reggel is összekaptunk :) de ezt majd holnap :)
Hallottuk -láttuk, pár apácska még hallgatta volna, ő könnyezte pityergett Én csak ámultam bámultam :) Nagyon jó, csajok húzzatok bele, kívánom, hogy Ti is mielőbb halljátok a picikéteket :)
Pisi és vér lecsapolva :) Védőnőhöz kaptam engedélyt, hogy lehet menni :D de majd csak jövőhéten megyek szerintem :D köv uh 8 án lesz a magánban :) Ezek voltak, ma megtudják a nagy szülők és ja megjön a gép is apácskának ésssssssssss képzeljétek még iphone 4 is ma megjött a westendbe a drágámnak amit rendelt...szóval piti egy nap ez a mai :D
:oops:
Holnap jövök, csak anyám nem bír magával :)

Csók :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


CsIPO,várjuk a holnapi részletes beszámolot!!!!!
majd olvass vissza,megirtam amit kértél!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Örülök, hogy ilyen pozitív dolgokat olvashatok!!!!!
Csip: Gratulálok a nagy babócádhoz. :) :) És hétről hétre olyan gyorsan nőnek.
Jeanner: Örülök, hogy jól vagy, már aggódtunk érted.
Kati: Te mikorra vagy kiírva. Én március 16-ra, de a párom azt mondta a gyerek 21-én fog megszületni. Ezt érzi. :lol: :lol: Jót nevettem és mondtam neki, hogy akkor már kos lesz.
Még nem voltam uh-n majd délután megyek csak, de már várom, ici pici izgalom mindig van bennem. Ha lesz kép mindenképpen feltöltöm.
Henó: A teszt még simán lehet pozi!!!! Nekem egy pozi tesztem van, az is a menszi utáni 4. napon csináltam.
Bejni: jó vezetést!
Mindenkinek szép napot!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


6 oldalt olvastam visssza, es OLYAN JO NEKTEK!!!
Heno, Lanyus a 12. napon full negativat teszteltem en is. a 14.-en pedig mar egyertelmu volt.
En reggeli elsobol csinaltam, tudom, hogy ra van irva, hogy a nap barmely szakaban, de akkor is a reggeli elso a legkoncentraltabb....
Bejni hany hetes lehetsz most? 4-5?
Bogarka? Te mikor tesztelsz? Mar en is vettem tesztet. Egy kis Mosolygo fej jelzi, ha pozitiv!!! De elotte penteken korhaz!!!
:(
malna5
 
 


Malna...én most avgyok a peteéréstöl számitott 10 napomom.
Akor megprobálom 4 nap mulva,az pont vasárnap ami ugyis tesztelni akartam,ah addig nem lesz piri és nem lesz!!!!!!!!!!!
Vendég
 


nah,jólvan megyek csajok lefekszem alukálni,mert este melo van ezerrel.Lehet mielött lemennék meloba beköszizek!!!!
Addig jók leygetek!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem még emlékeztek rám?
Ne haragudjatok hogy nagyon eltűntem!De 4órásban sikerült melóznom és alig van időm!Meg itthon a család is!Van dolog bőven!
Velem annyi történt hogy gyógyszerrel kellett meghozni a mensimet!
Ez van! :evil: Valahogy éreztem hogy ilyen lesz!
De nem adjuk fel!
Látom vannak "ujjak"is!Üdv mindenkinek!

És HATALMAS GRATULA A KISMAMIKNAK!

Csip! Szívből örülök a jó Uh.nak!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Itt vagyok! Azt hittem elalszom, mikor a kocsiba ültem, de azért jól megoldottam, ma elégedett vagyok magammal, már a táblákat is elkezdtem figyelni:D

málna: ha minden igaz ma vagyok 4 hetes és 4 napos, de inkább kevesebb...mert nem tudom pontosan mikor fogant;) de gondolom csütörtökön kiderül!

Csip:D:D:D:D jupijáééé:D::D:D

Lanyus, jó szundit, és gyanús vagy Te nekem:D;)

Lina, persze, hgoy emlékszünk:D

Holnap tesztelőknek hajrá..még lehet hajnalban olvasok, ha hazaértünk, de nem bizti!

puszkó

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Én is lépek mert nemsokára itthon az apa!Meg Réki is felkelt!

A tesztelőknek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!Gondolok mindenkire!

Ha tudok még ma benézek!De holnap tuti! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


sziasztok!

bejni: ha kb középidős, márpedig igen, akkor nem 4+4 vagy, hanem 6+4, mert az első két hetet is bele kell számolni, amíg érik a petécske. furi ez, mert ezek szerint mindenki, amíg meg nem jön neki lehet négy hetes kismama, de igen, ez így van. csak akinek hosszú a ciklusa, meg tutira nem középidős, neki szokták az uh-os mértek szerint számolni, mert az első 10-12 hétben még elég pontos az uh.
ügyi vagy, h ilyen jól megy a vezetés. és tényleg még a héten vizsga, vagy nem emlékszem jól?! bocsika!

lanyus: nemsokára péntek, addig pedig aludj nappal, amennyit csak tudsz. mondjuk én csak mióta kismama vagyok tudok nappal mélyen aludni. de neked már biztosan beállt a szervezeted.

málna: szorítok neked péntekre!!!! aztán mész kirándulni??

jeanner: de jó, h előkerültél!!!!!!! örülök, h minden oké. ti mikor is mentek nászútra? vagy voltatok már. úristen! ne haragudjatok, de kicsit szétszórt vagyok. biztos a hormonok. :oops:

gabi: nagyon várunk a hírekkel!!!!!!!!és a képpel a babócádról.

lina: kaptál másik gyógyszert is, vagy csak mensi meghozósat? most már ti is élesben? hajrá!!!!! réki hamar összejött???

belani: hogy érzed magad???


ma voltam brendonban és egy újabb kocsi tetszett meg és tök olcsó! (a többihez képest) és mindent tud, amit én szeretnék. ez az: http://brendon.hu/Products/ViewDetails/ ... e&store=-1

ezeket pedig vettem:

Kép

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szija Kati, jaja, most voltunk :)

aranyosak a rucik!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


és milyen volt, nem is jöttél élménybeszámolóval!!!!! piri? ugye nem húzta keresztbe a hétvégéteket?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Neeeeeeeeeeeeem, piri nem volt :D se eső... :D csodálatos volt a hétvégénk, jajj, annyira jól éreztem magam, mennék minden héten, komolyan!!! Mindenki mosolygott, mindenki körülöttünk ugrált, csodaszép volt az egész hely, jók voltak a programok, finomak a kaják, szóval szuper volt, csak túl hamar eltelt... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: ez így szokott lenni... hamar eltelik a jó! örülök, h kikapcsoltatok egy kicsit a kissé sem könnyű hétköznapjaitokból. figyu! nem most kellett volna nem jönnie pirinek? te tudsz valamit?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Voltunk dokinál, egy órát kellett várni, úgy hogy beintett a gyerek és csak a hátát láttuk. Na meg kb. 10 másodpercre kapcsolta be a gépet... Ezért nagyon mérges vagyok. Legalább a fejét mérte volna le. Komolyan azon vagyok ha még egyszer így bánik velem és így fog sietni, akkor leváltom. Afp-m azt mondta jó lett, jövőhéten csütörtökön megyek a kórházba uh-ra, de én már nem hiszek abban, hogy akkor meglátjuk a nemét. Inkább elmegyek majd 4D-re utána.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Képet majd feltöltöm, de nem sok minden látszik rajta. Mondjuk a lényeg a lényeg, hogy szépen ver a szíve és szépen fejlődik. :D :D :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


gabi: juhééééééééé!!!!!! gratulálok a szívecskétekhez!!!!! így már megmerem kockáztatni, h talán mégis kiscsajotok lesz. nálunk is pont ilyenkor intett be és hátat fordított. nem mondott mom értéket az afp-re? de gratulálok, h jó lett!!!!
kérdezted, h mikorra vagyok kiírva. febr.21re. de ha császár lesz, akkor én a 14ére szavazok. :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, ezt negyed órája csináltam:

Kép

Remélem, egy darabig még nem is fog megjönni :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi, az a lényeg, hogy jól van a baba!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! halkan, de nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++ ezt meddig akartad tartogatni???? huncut vagy!!!!! de megértelek!!!!
mi van itt???? baby boom!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ez gyönyörűűűű! hanyadik napon vagy? és délutáni teszt, vagyis esti!!!! apám!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, kb. fél órája csináltam!!!! Mostanra tudtam megvágni a képet :lol:

16. napon vagyok elvileg vagy a franc tudja... lehet, h a 20.-on... nem volt egyértelmű a peteérésem...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


akkor te is kb már 6hetes lehetsz?! dokihoz készülsz, vagy elég türelmes vagy? tüneteid? annyira örülök neked!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Ilyenek ezek a csajok. :lol: :lol: Aztán lehet még is fiú lesz. Jövőhéten is megyek, hátha akkor mutat magából egy kis morzsácskát. :lol: :lol: Mom: 1,18 nálam van a lelet. Csak nem tudom értelmezni. :lol: De azt mondta jó.
Jeanner: Bassssszusssssss!!!!! Ez nagyon jó híííííír!!!!!! :D :D :D Olyan jó ezt látni, hogy mindenki babásodik. Gratulaaaaaaaa!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


JEANNER!!!! HATALMAS OVACIOM!!!!! GRATULALOK! EZ NAGYON JO HIR IGY ESTERE!! REMEK, FANTASZTIKUS!! :D :D :D :D :D :D :D UGY ORULOK NEKED!!!!!!
Vendég
 


GABI, NEKED IS SOK BOLDOGSAGOT A KIS DOBOGO SZIVECSKEHEZ!!!! :D :D :D
Vendég
 


Jeanner es csak Tolunk titkoltad? :wink: :D Apa mit szolt? :D :D
Vendég
 


gabi: az tényleg jó érték!!! nekem 1,47 lett.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


sziasztok!
Már egy ideje fennt vagyok,mert sajna csak 5ig sikerült aludnom.
Arra keltem hogy rettentöen hasogat a fejem,és mellé kaptam egy kis hasmenést is...
Ez valami hihetetlen,nem tom bemenjek e melozni,vagy a mait pihenjem ki,és holnap menjek csak be...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...ha itthon maradok tuti nem tok pihenni,majd meglátom enyhül e a fejfájás...
Vendég
 


Bogarka, senkinek nem reklámoztam, mert nem akartam pofára esni :D

Kati, v 4+2 v 4+6, nem tudom... :( mármint terhességi kalkulátorok szerint...

November második hetében akartam dokihoz menni... kibírom addig ;)

Gabi, én továbbra is lányra voksolok!!!!

Tünetek?

Fenn maradt a hőm, és csont ki vagyok lenn száradva... iszok, mint a kefekötő, napi minimum 6 liter vizet, meg fel vagyok fújódva teljesen, büff megy állandóan... :oops: melleim fájnak, meg álmosabb vagyok délután, de ennyi :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?