Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bodzássüti, ez szuper hír :lol: Mert uhun minden OK volt, nem látott semmit Szakács doktor :lol:

Sajna bátorítani nem tudlak a szurit illetően,mert én gyáva :oops: voltam hozzá.

Kisbaby, igen az ikrekre egy babóval is megvan az esély :lol:

Már csak egy naaaaap!!!!

Hepehupa, ezer éve nem jártál erre. :( Remélem minden OK veletek!

Pusza mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jó híreket írt mostanában.
Bodzássüti: A szurival kapcsolatban adnék egy tanácsot, én a Ciris patikában vettem inzulinos fecskendőt tűvel együtt és az szuper jó volt 10 db van egy csomagban. Sajnos a végére elfogyott és nem akartam még tizet venni azt meg nem lehet db-ként kapni így vettem külön tűt és fecskendőt hát komolyan mondom az horror volt. Össze sem lehet a kettőt hasonlítani. Sajnos nem tudom neked a nevét leírni, de a patikában meg mutatják sztem mindkettőt. Ami egyben van tű olyan simán bement szinte észre sem vettem a másik tűt meg alig tudtam magamba nyomni.Csak azért szólók, mert a Suprefactot elég sokáig kell szúrni szóval egyáltalán nem mindegy mennyire jó vagy nem jó a tű amit használsz.
Többieknek szorítok, én holnap megyek szívhangokat nézni(hallgatni):)))) nagyon izgulok már és nagyon várom.
remélem tudtam segíteni picit.
sziasztok Dóri+2
ndora77
 
 


Sziasztok!

Igen, Bari! Tényleg nem volt már semmi nyoma a múltkori vérömlenynek. Egy hete még látszott egy kicsi, de most már semmi. Most már csak azon kell izgulni, hogy a hormon eredmény jó legyen, de azt hiszem nem lesz semmi gond.

Köszi Dóri! De szuper, hogy már szívhangokat hallgattok:)))
Márta is az inzulinos fecskendőt javasolta, úgyhogy ma reggel meg is vettem. Tegnap már beszedtem az első fogamzásgátlót, ma a másodikat, úgyhogy a verkli megindult:)))

Barikám, nagyon-nagyon szorítok:))) Minden rendben lesz, meglátod:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 

 
 

Barikám! Látod, laptetőd lett! Innentől már tuti!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Ez hihetetlen :lol: most látom,h itt is laptetőm volt tegnap :lol:

Itt is testvériesen szeretnék küldeni belőle mindenkinek! Azt hiszem, mindannyiunknak szüksége van rá :wink:

Bodzássüti, annyira örülök,h végre elindultatok :lol: nagyon drukkolok!!!

Dóri, akkor mindekettőnknek holnap nagy napja lesz. De jó, Te már szívhangért mész... :lol:

Drukk csajok!!!

Pusztik,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari, gratula a laptetőhöz!! Akkor holnap tesztelsz? Istenem, úgy irigyellek, hogy idáig bírtad! Szerintem bizti sikerült!!! :D

Süti, akkor már célegyenesben ti is, ez jó, :D


Dóri, de jó neked, írj, hogy mi volt az uhun :D

Etus, hogy vagytok???

Hétfőn én is megyek, addigra legkésőbb minden kiderül nálam is!
Vettem azért tesztet, sztem vasárnap reggel megcsinálom. :oops: :oops:

Pusszancs
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Mai napi BABARAGACSOK mennek ma! DRUKKOK mindenkinek!

Pocaksimik, ölelés!
zzafir75
 
 


Sziasztok!
Tulajdonképpen már szerepeltem itt a topic-ban, Ildi vagyok, Dórival együtt voltunk punkción, aztán vérvételen, aztán uh-n :D
Tegnap szerettem volna regisztrálni, mert én is feltétlenül szólni akartam Bodzássütinek, nehogy úgy járjon mint én és tudatlanul egy "vastag fajta"inzulinos tűvel (fecskendővel) kínozza magát, miközben van kíméletesebb is. Én nem a Ciris melletti gyógyszertárban vettem (bár gondolom, máshol is van) és ez a vastag típus darabjával is kapható.
Na mindegy Dóri is írt gyorsan (neki finom vékony tűje volt), én meg nem tudtam beregisztrálni az adminisztrátor szerint vmi rendszerhiba miatt, így most tkp. semmi mondandóm nincs, csak most írt az admin, hogy él a regisztrációm ,hát muszáj volt kipróbálnom :-)
Kisbaby, Bari drukkolok nektek!
Bodzássüti, drukk neked is a kezdéshez!
Zafír, köszönöm a gratulációt, neked is drukkolok, hogy minél előbb kezdhess te is!
Dóri, akkor holnap találkozunk! :D
oroszagár
 
 


Etuspocok!
Bocs, nem is tudom, hogy hagyhattalak ki. Utánunk voltál majdnem egy héttel, a várakozás alatt sokat olvasgattam kínomban a fórumokat, és nagyon drukkoltunk neked Dórival! Nekünk pont "holtidő" volt, amikor neked lehetett szorítani. Jövő héten már te is újra mész uh-ra :-)
További drukkok neked is!
oroszagár
 
 


Szia Ildi!

Köszönöm szépen a tippet! Meg is kérdezem holnap a patikus barátnőmet, akitől vettem, hogy a legesleges-legvékonyabbat adta-e:)) Nem tudtam, hogy ebből is van méret....

Holnapra nagyon nagy drukk Barinak (kiemelten) és persze minden érintettnek!

ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Egy gyors kukkra jöttem :lol: és már indulunk is Déviszhez 11-re!

Kérlek benneteket,h nagyon drukkoljatok és délután jövök a végleges eredménnyel! :wink:

Pusztik!

Bari

bari6
 
 


Nagyon drukkolunk!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk.....nincs túl jó hírem...
Igen a teszt pozitív lett, de sajnos Dévisz biztonsággal nem tudta állítani,h van petezsák is. :cry:
Valamit látott, de az a valami még nagyon pici volt 4x1,5 mm körüli, azt mondta,h még bármi lehet.....hétfőn mennem kell vv-re HCG-t néznek aztán kedden egy újabb UHU-ra és szerintem majd kedden kiderül,h marad vagy megy Bogyó....

Pusza és drukk mindenkinek! :wink:

Bari

bari6
 
 


Barikám, Kérlek ne keseredj el, hidd el, legkésőbb keddre kiderül minden! Tudom persze, mennyire rossz, hogy egy örökkévalóságot kellett kivárnod, most meg még 3 nap....
De a teszt pozitív, és reméljük, hogy bogyó nőni fog.
kisbaby
 
 


Barikám!

Szerintem se keseredj el! A teszt pozitív és ez a lényeg most! Küldünk sok-sok babaragacsot!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bari!
Nehogy elkeseredj! Fel a fejjel, és tessék szépen növeszteni Bogyót (aki egyébként el is bújhatott vmi meleg zugába a méhednek, így nem látszik oly jól, az enyémek is a sarokba bújtak) !!!
Bogyónövelősimit küldök!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a drukkokat :lol: jól esik,h ennyien drukkoltok értünk!

Tudjátok, már ennek az eredménynek is nagyon örülünk,mert legalább már zebrás tesztet láthattunk, de bízom benne,h jól alakul majd ez a pár nap :wink:

Köszönöm még egyszer!

Puszi mindenkinek

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, nagyon drukkolok, ott lesz bogyóka, csak nyugi és türelem!!! Végre egy zebrás teszt, de szeretnénk már én is ilyet látni :oops:
DRUKK+++++++++++++++++++++++++++++++


Baby BABARAGACSOK!

Etus, Dóri, Agárka, nektek már ugye lehet halkan gratulálni? Hogy vagytok?

Bodzássüti, mi újság?

Pusza és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Bari, továbbra is szorítok, szerintem ott van Bogyó, majd most megmutatja magát :D
Holnap mindenképp írj, mi volt a vv-en.

Bodzássüti,
Veled mi van? Mennek a szurik gondolom, következő uh?

Ildi,
Köszönöm a drukkokat, remélem veletek is minden rendben van! :D :D

Csajok, holnap megyek vv-re :D Amolyan mindjárt megjön érzésem van, és 2 napja nagyon fáj a cicim is. Remélem ez jót jelent. Mindenesetre nem mertem tesztelni idáig. Szerintem reggel, mielőtt elindulok a Cirisbe, tesztelek.
Nincs 10-es érzékenységű tesztem, csak 25-ös.

Ildi, hogy van a Cirisbe, a vv után egyből megmondják, vagy később telefonálnak?

Most már nagyon be vagyok sózva :D

Sok sok puszi
kisbaby
 
 


Kisbaby!
Délután telefonálnak 3 körül, de ez a labortól is függ, mi Dórival együtt vártuk a telefont, és már 2-kor csöngött:-)
Nekem is volt mindjárt megjön érzésem, a vv előtti este meg is ijedtem, de gyorsan csináltam egy digitális tesztet, és megnyugtattam magam, hogy terhes vagyok, nem lesz semmi baj. Nekem mondjuk ezen kívül semmilyen hasi tünetem nem volt, de ahány ember annyiféle tünet szerintem.
Egyébként - mi Dórival ugye többet is teszteltünk :oops: - a végén sikerült 10es tesztet vennem, de szerintem amúgy azok annyira rossz minőségűek. Én igazából a digitálisban bíztam, ott nincs kecmec, nincs hezitálás, hogy van-e csík. Hátránya, h drága, de amikor az már 20 msp után pozitív lett (25-ös) a 10-es rossz minőségű szaggatott szerű halványabb csíkot adott. Tudom, hogy ha csík van, az már pozi, de egy digitális plusszjelet nagyobb öröm volt látni, az biztosnak tűnt. Na szép regényt írtam, pedig, ha már ilyen ügyesen kibírtad, lehet, kár is tesztelned.
Mi jól vagyunk, 3 hét múlva kell újra menni a Cirisbe, addig védőnénit intézem, alig várom, olyan izgalmas! :D

Nagyon szorítok neked és a babádnak!!!!
oroszagár
 
 


Sziasztok Lányok!

Mennyi izgalom!
Barikám! Minden rendben lesz!
Kisbaby! Jelentkezz holnap mielőbb, mert nagyon-nagyon izgulunk!

Nálam még nincsenek szurik, csak a fogamzásgátló, de már attól is nagyon fáj a fejem minden nap. Remélem ez elmúlik, mert mégsem élhetek algopyrinen. A Suprefactot majd csak 20-tól kell szúrni. Nagyon izgulok miatta, de abban bízom, hogy a műtét utáni trombózisgátlót is be tudtam adni, úgyhogy ez is menni fog.

Nálam csak ennyi van....
Ölelés!
bodzássüti
 
 


Jaj, még azt akartam mondani, hogy nem jelentkeztek a hormonszintemmel, úgyhogy azzal minden rendben van. Erre az esetre pedig azt mondta Szakács doktor, hogy így az esélyek már sokkal jobbak, sőt, jók. :)))
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, biztosan rendben lesz minden nekem van egy barátnőm akinek 8 hét körül nem találták a baba szív hangját azt mondták nem él. Két nap múlva kellett volna visszamennie kis műtétre és mikor bement akkor meg volt szívhang most 3 éves a kisfia. Szóval még akármi is lehet.
Nagyon szurkolunk sikerülnie kell és kész.
Mi rendben vagyunk Ildivel fej-fej mellett haladnak a babáink mindkettőnknek 7,8mm-ek és már dobog a kis szívük. 3 hét múlva kell Cirisbe menni és akkor beszélünk genetikai vizsgálatokról..szóval nagy az öröm.
Etus miujs?
Mindenkinek drukk!!
írjatok!
ndora77
 
 


Sziasztok, nagyon gyorsan jövök, mert dolgozom, de délután jövök hosszabban is.

Csináltam reggel egy pregnaness 25-ös tesztet, tök negatív, semmi halvány csík. :cry:

Megjöttem a vv-ről, du. 3-kor telefonál Vass doktor, hogy mi van.

Mártiék, Juliék kérdezték bent, hogy mi újság, nem mondtam el nekik, hogy csináltam tesztet, mert Márti megkért a beültetéskor, hogy ne csináljak, nem biztos hogy kimutatja az egy babát. Én is ebben reménykedek, hogy du. felhívnak, és azt mondják, mégis sikerült.

Délután jövök,

Barikám, neked ezer drukk továbbra is!!
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Elnézésetek kérem, hogy ilyen sokára jelentkezek:) Sok minden történt azóta:) Sok jó dolog:)

Kérem szépen, azoknak örömhír akik nyavalyákkal küzdenek:) SPONTÁN is másállapotba kerülhetünk !!

Kérem szépen 11. héten járok:) ( polip műtét után! illetve nagyon rossz eredményekkel+PCO)
és szépen növöget a picike :)

Köszönöm mindenkinek a drukkot!!
Tehát lányok ne adjátok fel! Minden lehetséges! (persze a páromba beletömtem supradinF vitamint legalább 3 dobozzal:))))

és ne legyetek türelmetlenek, ha itt az idő akkor itt az idő:)))

Ephi
ephi
 
 


Most olvasom vissza miről maradtam le...

Bodzássüti részvétem! De egyben gratula is, hogy a párod végre beadta a derekát! Ez egy nagyon szuper hír!! :D

Bari: Helyes cicád van :) nagyon mókás lehet :) húgomnak perzsája van, de ahogy öregszik azzal egyenes arányosan lesz lökött is.. na meg eszik és alszik és eszik és alszik... :D :D :D :D :D

Hepehupa: nagyon helyes a kisfiad!! Sok boldogságot kívánok hozzá! Nagyon helyeske:)

Többieknek DRUKKKKKKKKK ezerrel!!

Ephi
ephi
 
 


Kisbaby!
Nagyon drukkolok! Egyébként én azért mertem tesztelni, mert annyi helyen azt olvastam, hogy akkor még nem mutathatja ki, hogy úgy gondoltam, nincs vesztenivalóm, ha nincs csík sem kesergek. Vass doki is azt mondta, hogy nem érdemes tesztelni, mert a vv-ig nem valószínű, hogy kimutatja.
Szorítok nagyon!!!

Bari? Szorítok neked is nagyon!

Ephi, gratulálok!!! Nagyon ügyesek vagytok!!!
oroszagár
 
 


Ephi! Köszönöm szépen! Nektek meg nagy gratula! :)))

Kisbaby! Szerintem se keseredj el. Nem véletlenül mondták, hogy ne tesztelj, és az sem véletlen, hogy vérből csinálják és nem a rápisilős módszerrel... úgyhogy ne tessék elkámpcsirodni! Fel a fejjel, mindjárt délután három van!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat. Ha minden jól meg 4 után megtudom majd az eredményt :D

Ephi, már hiányoltunk!!! Nem semmi, csodababás kismami :lol: GRATULÁLOK!!! :lol:

Kisbaby, fel a fejjel, remélem egy óra múlva nagyon jó hírt hallasz ;)

Dóra, Oroszagár gratula a szívhanghoz :lol:

Bodzássüti, sikerült inzulinos fecskendőt és tűt venned?

Zafír, mikor mész hyszteroszkópiára?

Etuspocok???

Hepehupa, hogy vagytok???

Puszi és majd jövök ;)

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Dévisszel. 378 körül van a HCGm :cry: én ezt baromi kevésnek tartom..... azt mondta, meglátjuk a holnapi UHUt, meg pénteken lesz még egy vérvétel...

Köszi a drukkokat....

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Szia Bari!

Ne keseredj el! Ha nem mondták biztosra, hogy nem, akkor még ők sem tartják elveszettnek az ügyet.

Továbbra is drukkolok!

Ölelés
bodzássüti
 
 


Bari!
Egyetértek Bodzássütivel, amíg nem egyértelmű a nem, addig bármi lehet. Lehet, későn kapaszkodott meg. Én továbbra is nagyon szorítok Bogyónak!!!
oroszagár
 
 


Sziasztok Csajok!

Háromnegyed 5-kor hívott Vass doktor, hogy nem tud eredményt mondani, mert valami nem működik a laborban, de azt már nem értettem, hogy mi a túró, mert nagyon ideges voltam :oops: :oops: Három óta nagyon vártam a hívását :oops:
Ezért holnap reggel újra hív, addig szednem kell a gyógyszereket tovább. Mindegy, valahogy kibírok egy napot még, legalább addig is reménykedek :D

Bari!
Én is azt mondom, van remény, csak pozitívan, bár tudom, ez a várakozás elég nehéz..

Ildi, Dóra,
Gratulálok nektek a babókhoz, meg a szívhanghoz.

Ephi,
Gratulálok a picihez!

Mindenkit puszilok
kisbaby
 
 


Kisbaby!

Basszus! Ezt a pechet! Megértem, hogy felment a pumpa....
Akkor a mi részünkről is tovább mennek a drukkok!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Kisbaby!
Istenem, mennyit aggódhattál a hívásig, hogy miért nem hívnak. Ezért holnap mindenképp jó hírt kell kapnod!!!
Nagyon szorítok!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Lányok, micsoda izgalmak!! Bekukkantottam a jó hírekért! Baby, Bari, HATALMAS DRUKKOK!!!! +++++++++++++++++++++++
Gyertek a jó hírekkel, addig pedig csak pozitívan.

Bari, talán a héten esek túl rajta, majd írok privit.

Pusza és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Kisbaby, huh nem semmi...de remélem a jó eredmény várat meg :lol:

Zafír, ok várom, addig is megy a drukk!!!!

Köszi a drukkokat csajok!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Zafír!

Jól értem, a héten lesz a hyster?
bodzássüti
 
 


Jaj Lányok!

Annyira izgulok! Kisbaby jelentkezz mielőbb!

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bepillantottam:)

Azt hiszem kell ide egy ÓRIÁSI DRUKKKKKKKKKKK mindenkinek!!

kisbaby ha Vass doki azt mondja hogy hív akkor még semmi nincs elveszve :) jó kezekben vagy! nála jobb orvost nem kívánhatnál :))

Bari kitartás ne add fel!! biztos ott van az a gyerköc, csak bújócskázik egyet :) tudod milyen rosszak ;)

és a végére mégegyszer:DRUKKKKKKKKKKKKKK

Ephi
ephi
 
 


Sziasztok!

Rossz hírrel jövök :cry: sajnos nem sikerült. Nincs petezsák...ma abba kell hagynom a gyógyszereket és reménykedem,h minél hamarabb megjön....amúgy pénteken újabb vérvétel délután meg ultrahang.

Nagyon drukkolok mindenkinek!

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Ó Barikám!

Nagyon sajnálom! Tényleg! Próbálj meg nem nagyon elkeseredni....
bodzássüti
 
 


Ó Barikám!

Nagyon sajnálom! Tényleg! Próbálj meg nem nagyon elkeseredni....
bodzássüti
 
 


Jaj Bari, nagyon sajnálom. De ne keseredj nagyon el, sírd ki magad, nekem mindig az segített, és aztán újult erővel hajrá!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom Bari :cry: Tényleg rossz hír. Nem is igazán tudok mit írni talán csak azt, hogy legközelebb..tudom, hogy ez most nem annyira vígasz, de kitartás! Mikor lehet újra kezdeni?

Kisbaby????
remélem ő legalább jó hírrel érkezik.

sziasztok Dóri
ndora77
 
 


Sziasztok Csajok!

Barikám, nagyon, de nagyon sajnálom :cry: :cry:

Csajok, nekem sem sikerült. :cry: Ma telefonált Vass doktor, hogy nincs HCG. Abbahagyom a gyógyszereket, és én is várom a pirit. Ha elmúlt, megyek újra Vass doktorhoz, és megbeszéljük a továbbiakat.
Gondolom ki kell hagyni egy hónapot, és csak utána indulhatunk újra, nem? Legszívesebben, ha most megjön, utána jelentkeznék újra 3. napi vv-re, hogy kezdjünk is.. Ezt elfelejtettem megkérdezni tőle, de gondolom minimum 1 hónapot kell várni, nem?

pusszancs mindenkinek
kisbaby
 
 


ÓÓÓ Kisbaby!

Nagyon sajnálom.... azt hiszem, ez a helyes hozzáállás, hogy majd legközelebb!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Jaj, Kisbaby, el sem hiszem, hogy mi történt. Nagyon sajnálom. De erős vagy, és sikerülni fog.
Kell némi szünet, de ez egyénfüggő is, Vass doki tudja megmondani, mikor kezdhettek újra.
oroszagár
 
 


Sziasztok lányok,

nagyon sajnálom, de rossz hírek :(
Lányok, kitartás, következő sikeres lesz!!!!
Bari, nálatok vannak fagyi babák is, igaz? DRUKK
Baby, nagyon sajnálom, de kitartás! Lehet, hogy köv. ciklusnál indulhatsz is, bízom benne, hogy jó híreket kapsz Vass Dr-tól!

Kismamik pocaksimik!

Bodzássüti, hol tartotok? Nálam köv. ciklus lesz.

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Olvastalak benneteket és látom, hogy bizony történt jó is és "rossz" is.
Bari, Kisbaby nagyon sajnálom, hogy nem sikerült most. Nem is tudom mit mondjak. Hogy vagytok?

Ephi neked gratulálok!! Hát vannak még csodák! :lol: :lol:
Ildi, Dóri nektek is gratulálok!! Remélem minden megy majd mint a karikacsapás!!

Bodzássüti ti most hol tartotok? Már szúrkálsz?

Zafír mikor lesz műtét?

Remélem nem hagytam ki senkit!! :oops:

Puszi nektek sok!!!!
etuspocok
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?