Új privát üzeneted érkezett!

oké a laptető várható volt, ha telerizsázom az oldalt:D:D:D(de ez már a 4.:D )

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


A 4 egy nagyon szerencsés szám Bejni :D
Vendég
 


gondolod? :D Miért?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Csajok nem akar valamelyikötök egy novi uj fondue szettet karácsonyra apósnak anyósnak vagy magatoknak?????
Nászajándékba kaptuk csak hát kettö van belöle!!!!
Vendég
 


[quote="lanyus"]C írta:lanyussajok nem akar valamelyikötök egy novi uj fondue szettet karácsonyra apósnak anyósnak vagy magatoknak?????
Nászajándékba kaptuk csak hát kettö van belöle!!!!

ez micsoda??? :D

citrin, sajnos Dávid még beteg :( a fül-orr-gégészeten viszsajáró vendégek vagyunk :( inhalálót kellett rendelnem ma, és már antibiotikumot kell adni neki.

köszi csajok drukkot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
belani
 
 


mi imádunk fondue-zni:D egyszer kaptam az uramtól (olyan 4 éve karácsonyra..vagy 5..) kis csokifondue készletet...azóta mindent megfondue-zünk:D Bár csokisat még sosem csináltunk..mindig csak sajtosat:D Amúgy Lanyus mizujs?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Fondue szett!!!!!
NEm ismered???????????????
Vendég
 


pl, 4-én születtem, na meg három a magyar igazság, negyedik a ráadás.... :wink:
Vendég
 


[quote="lanyus"]F írta:lanyusondue szett!!!!!
NEm ismered???????????????

neeeeeeeeeeeeeem :oops: :oops: :oops: :lol:
belani
 
 


Kép

Kép

Erröl lenne szó
Vendég
 


Na megjöttünk...Mind 2 megérzésem jó volt...Picike 12 mm petezsák (5-6 hetes lehetek) és benne egy CRL:5mm embryo, ami pulzulált, láttam a szememmel...De 1 hét múlva kontroll, addig nyugi és kaptam vitamint amit szednem kell.
Szóval még 1 hét türelmi idő!!!!
Addig nyugi és majd akkor jöhet a Grat......

Köszi, aki drukkolt és gondolt ránk :)
csip-csip18
 
 


citriiin:D:D:D:D nyihihi:D így már érthető:D nekem a húgom meg az öcsém született 4-én..meg az exem is...de az más téma..:D
melyik hónap negyedike?

oké, azt hiszem most épp babanet-függök:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


lanyus, köszi az infot :)

csip-jó infok! később persze grat, de sztem tudod, hogy mit mndanék már most :D
belani
 
 


csiiip:D:D akkor ismét visszaszámolunk?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Akkor már csak 7 nap ,és tuodo mi jön CSIP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hát igen vissza számolunk :D De addig növesztem a picikét :)
csip-csip18
 
 


Nagyon helyes:D No és megálmodtad, hogy mikor mehetek holnap?:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Csip: örülök neked, nagyon vártam az infót, további ++++++++++ :D

Bejni: novemberben.........

No én most megyek, altatás lesz..........
Vendég
 


juj, a húgom is akkor:D:D jó altatást!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Csipp, tovabbra is drukkok tomkelege aramlik Feletek!!!
Vendég
 


Na elmentem futni, hát a futás nagyon rosszul esett, leszakadt a méhem,de legalább is olyan érzésem volt,úgyhogy csak gyorssétáltam,meg tekertem egy jót:-D egy jót mozogtam,úgyhogy gyorsan vettem bérletet,h mindig lemenjek:-D hajrá mozgás!:-D
Szép jó éjszakát,csip majd dobj 1üzit,h mi legyen!
:-*
Ui: úgy néz ki a rinyapinaságomra is jó a mozgás:-D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Szijasztok!

Csajok, nem akarok beleugatni, és tudom, hogy meg fogtok kövezni, és ki fogtok köpködni innen, de nem jó az, ha ennyire odaügyeltek magatokra, meg ennyire számolgattok... húúúúúúúúúúú, én gyűlöltem mindenkit, aki nekem ilyet mondott, aztán csak megjött, csak megjött, akkor azon dühödtem be, hogy egy sz*r vagyok, és nem lehet gyerekem, aztán csak megjött, csak... aztán rájöttem, h attól nem leszek terhes, h fázok a zuhany alatt, hülye teákat iszok, fekszem egész nap, nem járok be edzésre, és szexre kényszerítem a férjem, amikor "talán" peteérésem van... ő is gyereket akar, de így sose lesz, és előbb utóbb minden pasi spermabanknak fogja magát érezni, és ott lesz a vége a szerelemnek... most tudom, h én vagyok a legnagyobb bunkó, meg a legutolsó paraszt, de én csak a saját tapasztalatimat mondom el, az esküvő előtt egy hónappal majdnem ráment a kapcsolatunk erre az egészre és akkor még csak 3 hónapja nem védekeztünk (az túlzás, h próbálkoztunk)... na mindegy, ezzel csak azt akartam mondani, h Bejni, Lanyus, ne parázzatok ennyit, Bejni, menj szaunázni, ha jól esik, fuss amennyit akarsz, Lanyus, te is nyugodtan éld csak az életed, nem kell kismama tornát csinálni azért, mert talán terhes vagy, ha elmegy, akkor inkább menjen, mert úgyis beteg volt, szal ment volna anélkül is, ha nem akkor meg marad, akármi történik... anyu egyik bnője maradt terhes 16 évesen, és ő is úgy gondolta, h mivel a terhes nők nagyon vigyáznak magukra, ha annyira nem vigyáz, majd elvetél... lépcsőn ugrált lefelé, 10 kilós csomagokat hurcibált a 4.-re, futni járt fulladásig, felülést csinált, forró vízben ült, majd 10 hetesen elment küretre, mert az istenért nem tudott elmenni a baba... a másik, ezt kismamák mondták, 8. hétig nincs köldökzsinór, mindegy, milyen gyógyszert veszel be, iszol-e alkoholt vagy nem, cigizel-e vagy nem, mert semmilyen hatása nincs a babára, aztán mire lenne, ott a kezedben a + teszt... csak a média meg a gyógyszergyártók ezt sugallják, h a terhesség egy állapot, amikor ágyhoz vagy kötve, nem ehetsz semmit, nem ihatsz semmit, hülye bogyókon kell élned, mert ez nekik baromi sok pénz persze! De anno is megszülettek a gyerekek a hülye bogyók nélkül is, és még a 80as 90es években is, anyáink dolgozni jártak velünk, meg nevelték a többit, mégis megszülettünk... szóval lehet utálni, de nekem ez a véleményem, az is általános tapasztalat, hogy a kismama jelölt lenyugszik, és megunja, h tüneteket keres magán, meg óvja magát a széltől is, azonnal összejön a baba..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Belani, persze, h drukkolunk neked, nincs nap, amikor ne jutnál eszembe, vagy ne emlegetnélek a férjemnek!!! :)

Csip, mi meg már sms-ben megbeszéltük ;) ez a te számod? mert akkor elmentem!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csip!
Ez már nagyon jó! Nyugi, nem lesz semmi baj. Szerintem csak azért hívott vissza mert késői fogantatás volt. Ilyenkor csak elővigyázatosak. Lehet jövőhéten pontos kort is mond. Aztán már jön a 12 hetes uh.
Nagyon örülök!

Belani! Mindenki drukkol neked szerdára. Hányra mész dokihoz?
Dávidnak jobbulást.
Gergő tavasszal nagyon beteges volt, 2 hét otthon 2 hét bölcsi. Mindig visszajött az arcüreg gyulladása. aztán egy dokinő ajánlotta a Schüssler sót, abból is a Siliceát. Napi 3*1-et szedtünk. Fellazítja a nyálkahártyát, ezáltal a taknyot is. Kegyetlen dolgokat szedtem ki a gyerekem fejéből. De legalább használt. Pár hét alatt kitisztult az arcürege. Június óra nem beteg. Igaz mi esszük az Echinace-t is.

Bejni!
Mikor vizsgázol?

Minden vizsgázónak: Jó nagy kalappal!!!

Bocsi, a csevegésbe most nem tudok bekapcsolódni.
franci
 
 


Jeannernek igaza van...
franci
 
 


Jeanner: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED :D
Vendég
 


Franci, ez a Schüssler só hol kapható? Az én fejemből is lenne mit kiszedni... hátha egyszer kitisztulna az arcom és utána jobb lenne...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Citrin, köszönöm szépen :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


JEANNER, BOLDOG SZÜLINAPOOOOOOT!


Schlüsser sót patikákban lehet kapni!

franci
9:20ra megyek.
már csak 1 nap!
ilyenkor már úton leszek holnap :oops:

és köszi csajok a drukkot! :oops: :oops:
belani
 
 


tegnap este elkezdődött az újabb terhességi tünet-legalábbis remélem az...
Dávid várásakor is ugyanez volt... fürdésnél vetkőzöm, melltartó le... és mintha vagy 50kg-s lenne a mellem, annyira fájt, és feszült...

remélem, ez jó jel :D


jeannernek igaza van. sztem sem szabad ennyire görcsölgetni, számolgatni! csajok, csak lazán! :wink:
belani
 
 


Belani, a semmitől nem érzel ilyeneket :) nekem azt mondta a Judit (párom kollégája, orvos, tüneményes nő), hogy ha nincs, csak petezsák, akkor az nem termel a végtelenségig hCG-t, elhal... 2 hete teszteltél +-t, szóval azóta már babának is lennie kell, különben nem erősödnének a tünetek...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszöntést köszönöm :D :oops: :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


oksa..

Isten éltessen!

Én most egy darabig csendben leszek akkor..pááá

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jeanner, gyogyitarban lehet kapni. Ajanlom belole a magneziumot majd ha babas leszel. Ja, es kurvara igazad van. En legalabbis nem tamogatom amikor egy no ugy el minden honapban, mintha terhes lenne es lemond egy csomo mindenrol. Eloszor is butasag, masodszor meg majd le kell meg mondanunk eppen eleget eveken at a gyerek miatt. Nekem uncsitesom, baratnom, a szomszedom is 8. hetes koraig azt sem tudta, hogy terhes mert menstrualtak. Uncsitesom pl.10 evvel ezelott januar honapban tudta meg, hogy terhes de ekkor mar a 8. hetben volt. Ott volt a mikulas, a karacsony, szilveszter, ivott nem is kevesett, dohanyzott, szolariumba jart, szaunaba jart+tancra, megis makk egeszseges a lanya. Semmifele hulye kemikalis terhes muvitamint nem szedett. Nekem igazabol egy ismerosom sem szedett bugyuta vegyi uton eloallitott terhesvitamint megis egeszseges babajuk van, sokt mar nagyok, ovisok, iskolasok. En nem tamogatom a terhes vitaminokat sem mert milyen vitamin maaaaaa` az amit csak vegyszer latott?????!!! pfff. Jo biznisz a gyogyszercegeknek. Engem is meg lehet kovezni!!!!!!! Es vannak gyogyszeresz pasi ismeroseim es egyikojuk sem engedte meg a felesegenek, hogy barmilyen terhesvitamint lenyeljen. Azert...ezen is el lehet gondolkodni. A folsav volt az egyetlen amit engedtek a felesegeiknek.

Bejni, orulok, hogy vettel berletet!!:):) Tok jo vagy maaaaa`!!!!:) En is ugy eljarnek valahova de nincs ra most penzem igy marad a csinald magad hazi torna. Ami nem rossz csak...uncsi. Rinyapinaneni hajra de azert a mehedre vigyazz, kell az meg Neked!! :wink: :D
Vendég
 


Jeanner, Isten eltessen nagyon sokaig!!!!! Legyen szep a napod!
Vendég
 


Bejni, sajnálom, hogy ez most úgy jött le, h én milyen csúnya gonosz vagyok, mert bántani akarlak... hidd el, ha csúnya gonosz lennék, sz*rnék az egészre, aztán csináld csak, aztán már ha teljesen összeomlasz, akkor még belédrugok kettőt... de én csak segíteni akartam... nem kell csendben lenni, gyere és mesélj, mert mi nagyon szeretünk, csak azt mondtam, hogy ne egy "talán gyerekem lesz ebben a hónapban" gondolat irányítsa az életed... én csak ennyit mondtam, mert ez nem lesz jó így... fiatal vagy még ehhez... éld az életed! Én sem értettem először, aztán csak leesett, de én nagyon sokat fizettem tanulópénz címszó alatt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

bejni: nyugodtan fuss, meg szaunázz!!! én még most is járok futni (sétálni a futópadra) és kell az egészséges érzésemhez!!!!-ezt jól leírtam!!! drukkolok nagyon !!!!!!! a holnapi vizsgádhoz is!

belani: holnapra drukk nekünk!!!! én már bent leszek ilyenkor, remélem! de én most nem vagyok ideges. sokat mocorog a picikém.

jenner: boldog születésnapot kívánok neked!!!!!!
annyit javítanék, h egészen a 12-14.hétig nem befolyásolod a baba fejlődését, mert akkor alakul ki a méhlepény, vagyis akkor veszi át a baba fejlődédét, ami a kapcsolat köztetek.

lanyus: ha már ennyire figyeled magad (amin szerintem minden leendő anyuka átesik), akkor legalább a párodnak ne mondd el, csak vesd be magad és a női praktikákat!!!
:wink:

csip: ne aggódj, ez tök jó, h van pulzálás. nálunk is így volt, h a monitoron csak pulzálás volt, aztán még a levegőt is vissza tartottam és ott volt a szívverés. vszínű aznap, vagy előző nap indulhatott be az egész folyamat, ezért volt nehéz "elkapni". már csak 6....

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, akkor az pláne szuper, + x hét :) én bevallom, nem akarok jelentősen változtatni az életemen, mert jó így, ahogy van... beszéltük is a Szilvivel, h táncra is bejárhatok, ameddig úgy érzem, bírom, hát mondjuk azért nem onnan megyek el szülni, de egész nap otthon egyedül... ennyi szocializáció kell :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="bejni"] írta:bejnin most egy darabig csendben leszek akkor..pááá

bejni, nem megbántani akart(unk)!!!
ne menj el!
belani
 
 


jenner: egyet értek. én már a 16.hét óta újra járok futni és tekerni. és igényli a szervezetem.
annyira durva, mi már visszaszámolunk!!!! már túl vagyok a félidőn :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
nyugodtan táncolj!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja, nem bántottatok meg:D Csak nem akarok itt nyavalyogni..bár szerintem így még mindig jobb volt, mintha férjpofának mondanám...

Kati:D

Belani, nekem holnap lesz a vizsga:S

Na de most már tényleg pssszt bejnike..:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Csip: Örülök a jó híreknek!!!! Csak legyél ++++! És várjuk az újabb jó híreket!!! :wink:

Jeanner: Szerintem teljesen igazad van. Ha rágörcsöl az ember csak rosszabb. Én sok olyan párt ismerek, akik szó szerint mindent megtettek ill. kipróbáltak a babáért. Mikor már a kapcsolat kezdett tönkre menni feladták a dolgot. És láss csodát, jött a baba spontán.

Ebben a hónapban nállunk se jött össze a baba. Igaz nem is görcsöltük rá nagyon. Azt tudjuk, hogy kb. mikor van peteérésem és szedek vitamint+folsavat, de akkor vagyunk együtt amikor jól esik. :D

Benji, Belani: Holnap mennek a drukkok és várjuk a jó híreket!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Jeanner!
Boldog Szülinapot!
Sók: nagyobb gyógyszertárak.

Babára várok:
Utoljára!!!!
A kistesót mi több mint 2 éve tervezzük. Azt hiszem én már nézhetem napra pontosan…
Jó pár Clostis cikluson vagyok túl, és dokik által felírt kötelező szexen. Lassan minden intimitás, jóleső szex elveszet. Csak marad a: „ma milyen nap van, szex, nem szex?”
Nagyon rossz érzés. Igaz így a teherbeeséseimet napra pontosan tudom, egyet nem teljesen.
De pár hónap után tényleg ne görcsöljetek.
Nem azt mondom ha minden jel látszik hogy peteérés van, ne essetek neki az uratoknak. Csak annyit, hogy ne tudatosan nézzétek. Fiatalok vagytok és egészségesek.
Én alkoholt lassan 5 éve nem ittam. Nem azért mert nem merek, hanem mert nem kell. És csak a ciklus utolsó hétében vigyázok kicsit jobban magamra (pl: hajfestés, fogászat).
Viszont a 16 kg-os fiamat naponta kell emelgetni. Hideg ellen védekezek nagyon, és vigyázok a derekamra is.

Bejni!
Hányra mész vizsgázni? Csak hogy melyik 20 percben izguljunk nagyon.
franci
 
 


Bejni, drukk megy!

Ez nem nyavalygás, ez teljesen természetes, hogy szeretsz róla beszélni, ezért is mondtam, h ne fogd magad, én annomeg is őrültem volna, ha kussolnom kell :D csak azt akartam ezzel mondani, h nem kell agyonkímélned magad, éld csak az életed :) és persze szeretettel várunk, mint eddig is!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[color=red]BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT JEANNER!!!!![/color]
csip-csip18
 
 


Boldog Születésnapot
csip-csip18
 
 


Boldog Születésnapot Jeanner :)
csip-csip18
 
 


Sikerült :) Most megyek melozni, majd jövök, késöbb :) Puszi
csip-csip18
 
 


Boldog születésnapot Jeanner!!!!!!!!!!! :D
Kati: Én is várom már a 20. hetet, hogy vissza számolhassak. :D :D
Én jövőhéten megyek dokihoz, de már alig bírom ki, most 4 hétig nem voltam.
Csip: Ez nagyon jó hír!!!! Én is pont ugyan ezt láttam akkor amikor te. És meglátod egy hét alatt annyit fog nőni, hogy csak na! Én nagyon meglepődtem, hogy ilyen gyorsan fejlődik. És a 8. heti uh-n már simán el lehet különíteni a szívét a többi részétől. Az is egy nagyon szép pillanat.
A vizsgázóknak egy kalappal!!!!!
És BABÁSODÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszi, Gabi :)

Rókakoma elment már?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?