Új privát üzeneted érkezett!

Hello lányok!
Tegnap almát raktunk el lének párommal, meg almás pitét sütöttem meg kekszet, úgy hogy teljesen kipurcantam. Sajnos már két napja éjjelente begörcsöl az egyik vádlim. Ez is tipikus terhes tünet. Úgy látszik rajtam átmegy minden. :lol: Pedig én aztán szedem a magnéziumot rendesen...
Minden baba projektesnek: ++++++++++++++++++
További jó hétvégét!!!!
Holnap megyek tornára, már várom.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


szia gabi: nálad is mennyire telik az idő!!! akkor sok mindnet csináltál tenap. én tegnap "tipikus" hisztis kismama voltam. egész nap fetrengtem, meg itt fájt, ott fájt! szerintem csak a front, meg szerintem most igazán nagyot nő a pocim. és a bőröm is égett, szerintem azon is a bőr próbálkozik nyúlni. meg az idő is sz@r volt tegnap. ma már semmi bajom. kertészkedtünk, meg tettünk-vettünk a ház körül. jövő héten ha minden igaz jönnek szigetelni, meg színezni a házikónkat és segítettem a férjemnek kint.

láttátok már, h lesz pesten nov.12-14ig babamama expo. sok programmal. meg lesz olcsó 4D is. csak hamar kell jelentkezni. vagyis már most. én eldöntöttem, h elmegyünk és addig összeszedem, h mi kell a babának és sok-sok mindent ott megveszek, h kikerüljem a karácsonyi tömegeket.
remélem innen is sokan jönnek már addigra babások!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Nekem tegnap volt nagyon szorgos napom, bár csak fél hétre főztem, de mindent, ami olyan macerásabb volt elkészítettem, így javarészt csak melegíteni kell :)

Én szintén tegnap voltam nagyon rosszul, annyira fájt a petefészkem, h először csak állni nem tudtam, aztán ülni sem... emellett megjelent valami kegyetlen vizes-krémes folyás, hát kijutott nekem is a jóból.. na este meg WC után ahogy töröltem magam valami olyan nyálkát tapasztaltam, hogy életemben nem láttam még hasonlót, el is kaptam a férjem (nem bántam meg :) ), mára meg már kutya bajom.. hát a petesejt jól átgondolta, hogy megérjen... de nem baj, így sem rossz... bár már a 20. napján vagyok a ciklusomnak, szóval... nem sok reményt fűzök hozzá, de aztán majd látjuk...

Szombaton megnéztük a Wall-E-t, aki még nem látta, annak csak ajánlani tudom, olyan nagyon kedves kis történet, csak azt sajnálom, hogy kicsit koppintás szaga volt (volt nagyon régen egy film, már nem tudom miről szólt, abban volt egy tök ugyanilyen robot, de tényleg, még viselkedésre is pont ugyanilyen volt...), de mindegy, aranyos volt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Sziasztok!
végre letelt ma volt az uccsó éjszakám,mától jövö hét hétföig szabin vagyok ,sé itthon esz a fene!
Még semmi programom de majd keritek,ugyis cipoöt meg ruhát kell vennem a télire most legalább lesz idöm jobban körülnézni....

Csajok szed itt közületek valaki Femiboint? vgay azt a schüsser féle sót???Miótöl lehet hogy napok ota olyan szélgörcsim vannak????bizots valamelyiktöl,mert nekem ilyen nem nagyon szokott lenni... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Valaki adhatna valami jó kajatpiiet ma mit is fözzek,mert már kimnerültem a sok agyalásba hogy mindennap más a menü....
Vendég
 


Lanyus, nálunk ma paprikás krumplis tészta lesz savanyú uborkával, holnap túróscsusza, szerda rakott savanyú káposzta, csüt pörkölt, péntek rántott sajt, hétvégén milánóit csináltam meg rösztikét... remélem, segítettem :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Milyen az a rösztike???? :shock:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hát az valami bajor krumplilángos, hívják lepcsánkának, meg tócsninak, meg krupli mackónak, krumplibabának, meg mittudom én, csak ez olyan, hogy egy egész palacsinta sütőbe belelapigatod a tésztát és akkora lesz, mintha palacsintát sütnél... na, ez nagyon értelmes lett, azért remélem, érted :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jó reggelt...na én is megjöttem....

Hát nálam a Szombat volt, húzos :) Elmentünk a bútort megrendelni, na hát, azt nem is meséltem, hogy Gyömrői úti boltukban voltunk múlthéten, de nekem nem tetszet a nő aki intézzi a vásárlást, mert elggé okoskodot multkor mikor a hitelre rákérdeztünk, ha esetleg hitelre vennék, hogy mennyi lenne a thm...Persze, Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy akkor mennyivel többet kell vissza fizetnem, erre ő meg elkezdett faggatni, kinek a nevére, mennyire vagyunk-vagyok bejelentve, és a végén közölte nem kapnánk meg...Mi???Akinek van kocsi hitel, meg még vitrin hitel stb...szóval nekem ne mondja már meg, rádásul otp hitelt ismerem volt...szóval bunkóskodot...Na Én már ott berágtam rá....Meg ha kérdeztem, hogy van-e más árnyalatban ez a bútor elefántos, egyből mondta, nincs...közben az rs-ben más volt...Na mind1...
Na elmentünk Szombaton, mikor beléptünk az üzletben láttuk, hogy nem az a bunkó nő van, megörültünk...Erre oda mentünk elmondtuk mi van...Persze beszéltük a párommal, hogy most melyik a jobbos melyik a balos kanapé nekünk melyik kell...Erre leolt a csaj minket, hogy talán lekelene rajzolni, meg eldöntve kellett volna jönni....honnan a szarból tudjam most melyik a jobbos vagy balos kanapé???Erre a nő nem ezen kellene most agyalni-vitatkozzni(mikor mi beszéltük nem vitáztunk a párommal), hanem mondani a felállást....ja de ha nem tom a felállást, mert nem tom mit kell nézzni....na mondom bunkó magamban ez is....Erre képzeljétek mi történt...azt is mondtuk, hogy 1 hete voltunk a kollegnőjénél és árat is mondot, csak Én direkt nem mondtam, mert kivi voltam ő menniyt mondd...na hát képzeljétek 20.000 többet mondot, azt hittem kibujok a bőrömből.....Ja és takargata a papirt, amin rajta volt mi mennyi...Na mondom nem stimmel, mégegyszer átnézzte...Akkor már csak 7000 mondot többet, na akkor mondtam neki hölgyem a kolleganője pontosan:214.800 mondot, az kizért annyi nem lehet...Kis buta vagyok, mert otthon hagytam a papírt amire ezt az összeget írta, na sebaj...erre mentegetőzöt, hogy ha ő nagyon de nagyon kedves, és tényleg ÁRON ALUL adja nekünk a bútort, akkor is 216.800...Na Én ránézztem a páromra, hogy még egy a bunkó jópofázzik, menjünk a faszba, Én nem csinálok nekik vásárt, kapják be...Persze a párom felállt és az autóban lebaszot, hogy mit sszarozzik 2000 forinton...na mondtam neki, bekaphatják nem vagyok hajlandó fizetni vásárolni ott ha bunkók....Erre nem messze volt még egy üzletük, de párom mondta biztos nincs ott, mert, ő nem mint nap ott jár és nem látott, hát volt :D
Bementünk és lásd csodát láttam kiállítva a franciaágyat, mert azt ügye nem láttuk a Gyömrői útiban...elmondtuk mit szertnék...erre a csak mondta 214.800...na mondom ezt már szeretem, és....nem hiszitek el volt egy ujab anyagból mondja a csaj :D nekem az jobban is tetszet :D na és ott végül megrendeltük, nagyon aranyos volt a csaj, elmondta, mutata mi a külömbség, hogy jobb vagy balos a kanapé, ja és nekünk bal oldalas kellett a másik bunkó meg jobbot írt a papirra....huuu...na mind 1...szóval megvan rendelve, most izgulok, hogy jó legyen és egyforma :D de nagyon....Aztán mentünk auchan ott is belém kötöttek, szóval a tököm tele volt, aztán jötek vendégek, jó buli volt Én nem ittam csak zabálta...vasárnap meg turztunk a kuytával és dvd-tünk...szóval ez volt...Jó hosszú lettem :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Kati: Ez a baba mama expo nagyon jól hangzik. Én is biztos kimegyek. Addigra már a neme is kiderül. 4D-t én decemberre tervezem. Nekem is szokott húzódni a hasam, elvileg akkor nő, ma is arra keltem. És hát látható most már a kidomborodás. :D
Lanyus: Simán okozhat valamelyik szélgörcsöt. Szerintem hagyd abba először az egyik szedését, és nézd meg, hogy akkor is marad-e a tünet, aztán a másik szedését. És akkor kiderül melyik okozza.
Jeanner: A petefészek fájdalom az olyan kellemetlen. Nekem pékor néha úgy fájt, hogy rossz érzés volt leülni. Néha szoktam ezt most is érezni, de nagyon ritka.
Kaja tipp: Nálunk gulyás leves van, meg husi krumplival.
További szép napot mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csip: Én sem szeretek ott vásárolni, ahol nem szimpatikus az eladó. Főleg, ha ilyen nagy összegről van szó. Mert ha egy polót veszek, akkor nem érdekel, bár volt már olyan is, hogy kifordultam a boltból, mert idegesített a rámtukmálás... Meg azt utálom amikor jönnek utánam.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Megyek kiviszem legelni a kutyát. :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hahoooo, szerintettek, kismamik...ha mennék ma orvoshoz, lenne esélyem arra, hhogy haljam a szívhangot???? :oops: :lol: nem bírok még 1 hete várni :) utsó menzi Aug.15(35 napos ciklussal)
csip-csip18
 
 


Csip Drága!
Gergőnél 6+0 nem volt, 6+6-on volt már. De 2-3 nappal középidő után fogant.
Menj el a dokihoz. :) Legalább tudod hogy jó helyen van. Látja majd a doki hogy fejlődik.
franci
 
 


De Én szívhangot akarok :oops: :)
csip-csip18
 
 


Hahó!

Jeanner: együtt szenvedtünk a hétvégén..én is haldokoltam, nagyon szúrkált a petefészkem..elég kellemetlen...ja meg hányingerem is volt(van) rendesen..meg a folyás:D fasza volt így az esküvő:D De mi is "csúnyán" kihasználtuk a helyzetet...szegény kis katonáknak nem nagyon volt idejük pihenni..de olyan jól esett...:D

Amúgy az esküvő nagyon szuper volt:D Leszámítva, hogy vicces volt nézni, ahogy mindenki szalonspicces állapotba kerül:D mivel én egy árva kortyot sem ittam, még a koccintós pezsgőt is az urammal itattam meg, jobb félni, mint megijedni, így vagyok vele...és alkohol nélkül is jól lehet szórakozni.
A menya gyönyörű volt, mind menyecskeként, mind menyaként:)



Csippentyű: menj orvoshoz:D Már úgy izgulok:D:D

Én is minden nap tesztelnék, hogy kiderüljön van-e már valaki odabent, de még 2 hetet legalább várnom kell...ajajjaj..

jaj férjpofa tegnap olyan kis cukipofa volt:D egyrészt mondta, hogy egész héten kér kezelést :D:D :oops: másrészt pedig odabújt a pocakom mellé, és megkérdezte, hogy most már énekelhet-e neki?:D mondtam, hogy felőlem aztán egész nyugodtan énekeljen...

Azért sajnos tartunk attól, hogy bár optimálisak voltak a körülmények, de nem hinnénk, hogy ilyen hamar összejött...férjpofa szerint :"túl könnyű lenne"..de azért én reménykedek....hátha...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni én is reménykedek a babátokban, annyira szeretnétek, hogy simán össze kellene jönnie ;)

Hát együtt szenvedés ok, de én már a 20. napon voltam akkor, és még csak annak sem tudok örülni, h késett a pé.-m, mert így pont pénteken fog megjönni és a kritikus napokon pont nászúton leszünk... hát ilyen az én formám...

Csip, szerintem várj még egy hetet... már csak egy hét! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát nem tudom mi legyen :roll: :oops: ma lettem nagyon de nagyonn türelmetlen, mivel tom, hogy ma is rendel :roll: tegnap még egy tesztet ellötem, olyan csík lett, hogy csak na, lehet azért is, mennék ma...majd hozok képet róla csak home maradt....
csip-csip18
 
 


Csip, én így pláne várnék, az a biztos... mindig az első gondolat a jó!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner:D Hát tényleg elég szar lenne, ha nászúton jönne meg a mikulás...mert ugye a nászút..hát khm...:D de akkor is jól fogjátok magatokat érezni! És különben is nem fog megjönni, különben meg:D
Hova mentek amúgy?

Csip: egyetértek jeannerrel, hogy már csak egy hét, de (DE) én tuti nem tudnék ilyen türelmesen a popómon csücsükélni..szóval szerintem ha úgy gondolod menj el nyugodtan..hátha ott az a szívhang már:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, hát reméljük a legjobbakat... Hédervárra megyünk a kastélyba, ráadásul reneszánsz bál lesz, na ezért nem szeretném, ha pont ott, pont akkor... szóval érted... akkor már bírja ki azt a pár napot :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem tom :oops: :lol: :oops: :lol:
csip-csip18
 
 


csip: szerintem elmehetsz, szívhang nem tuti (de lehet, ha középidőben volt a péd). de legalább jövő hétig megnézhetitek a változást, persze ha ki tudod hisztizni, h jövő héten jöhess megint, mert a dokik ilyenkor 2-3 hétre hívnak vissza szívesen.
de a legeslegjobb tényleg a jövő hétfő lenne. hozzáteszem, ha érdekel, h én sem bírtam ki. és nem bántam meg!!!
kérdés még, h milyen gépe van a dokidnak. az sem mindegy!

sajnálom a fájdalmakat lányok. jenner és bejni, de reméljük két hét múlva....
jenner: ne tegyél le a 20.napi péről. :lol: tudod, nekem itt mocorog!!!!
mensi pedig nem fog jönni!!! hova is mentek, pedig már írtad biztosan.
én a hisztimet, meg mindent kialudtam. kb.fél órája keltem fel!!! :oops:
most megyek elindítok egy mosást, meg összepakolom a házat egy kicsit.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csip: szerintem ha elmész, az azért is jó, mert így pontosabban meg tudják határozni mennyi idős a baba.
Vendég
 


Kati: haa ngyon akkarok akkor mehetnék akár jövöhéten is :D hi
ába mondaná a 2-3 hetet, mert azt mondja mondt nekem régebben hogy mehetk elöbb is :D mi az hogy mien gépe van???uh-ja???fogalmam nincs, mien, nem értem, hogy krded :D
csip-csip18
 
 


Most számoltam Csip, hogy már a 8. hetet kezdted meg, menj szerintem :D
Vendég
 


Citrin: annyi biztos nem vagyok!!!!Mert 35 napos a ciklusom, kizárt dolog!!!! 6 hetesnél nem lhetek több szerintem....

Nem ír a kolleganőm vissza :( Gondolom így maradt a jövőhét, már 1 órája írtam neki, jaj :cry:
csip-csip18
 
 


csip: milyen minőségű a gép. mennyire lát vele jól. úgy látom nagyon akarsz menni, menj el!!!!! meglátjátok, h jó helyen van, meg megméri, meg megszámolja :-) , meg MEGNYUGSZOL! ha meg nem lesz szívverés, akkor jövő hétre hatalmas változást fogsz látni!!! hihetetlen, h mennyit fejlődnek egy hét alatt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kpételjétek! most öltöztem fel és rá kell jönnöm, h el kell felejtenem a tavalyi felsőimet. soha nem szerettem, ha kivan a derekem, így nem voltak túlzottan rövidek, de már akkorát nőtt a hasam, h csak na... :shock: :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csip: hát igen, a baba biztos nem annyi idős, csak onnantól számolják a terhességet, de ugye nálad van kb 1 hét eltérés, persze nem lehet tudni mennyi biztosan a kitolódott menzid miatt....menj el, megnyugszol legalább
Vendég
 


szurkolok hogy tudjon menni a kolleganőd ++++++++++++
Vendég
 


Kati, akkor lehet menni bevásárolni :lol:

Hát majd látjuk... én úgy tudom, attól, h késői a PÉ., attól még megjön, de neked legyen igazad...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én meg most leszek nagyon ideges, ha megint nem jön akit várok. Múlt hétre már meg volt beszélve egy tali a kgfb miatt, ahol van az autónk biztosítása, de nem jött el a nő. Mára +beszéltünk másik időpontot, mert hogy ő későn tudta meg az előzőt. Na már eltelt fél óra, és még mindig sehol. Legközelebb már ne számítson hogy kap másik időpontot. :x
Vendég
 


Hát ha most elmmennék és nem lenne szívhang, nem lennék nyugodt egyaltalán, az az igazság sőt biztos...még jobban aggasztana dolog, és lehet elővenném, visszanézzném, hogy az előzővel mi-hogy volt mekkora volt ekkor akkor....
Nemtom....
Nem írt 2 kolleganőm közül egyik semm, mien fasza mi azért????2 től 6 ig van orvos....de lehet marad jövőhétre ha így haladok....
csip-csip18
 
 


Ha nem lennél amúgy se nyugodt, akkor jobb a jövőhét.
De lehet a kolleganőid eldöntik helyetted...bár még van idő, addig te is át tudod gondolni még...
Vendég
 


Csip, semmi nem történik véletlenül, én még mindig azt mondom, jövőhét!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát igen....ngyon jó veszi most az irányt, hogy jövőhét...de azt azért nem felejtem el, jöhetnek majd hozzám ők is....nem szerettem az ilyet..........nagyon nem...én is tudok missz lenni.....
csip-csip18
 
 


Akinek nem rg írtam sms, kolleganő, hza mnet a szüleihez, Szolnokra, nem tudd ejönni...Szóval löttek a mai orvosnak :(
Másik nem írt.....
csip-csip18
 
 


Mondjuk az ilyen engem is kiakaszt... miből fájna neki visszaírni???? Lemerült a kártyája az más...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner! Hérdervár szép lesz:D Mi ott lakunk a közelben (ill. a szülők, mivel mi már PEsten), és mi is arra leszünk a hétvégén, mert vagy 1 hónapja nem voltunk otthon...ja és nem lesz mikulás, már csak a nagy rucik miatt seem!!!!++++++


Csiiiip: beugorjak helyetted?:D:D elcsacsorászok bárkivel, körmözni meg gondolom úgysem kell:D:D:D csak a főnök meg ne tudja:D

Kati:D:D pocifotót!:D És egészségedre, hogy kialudtad magad..ha tehetném, én is azt csináltam volna...

jaj lányok, nem múlik a hányinger..pff...az esküvőn is alig ettem..meg még mindig fájdogálok, bár már nem olyan intenzíven mint hétvégén...
jajmááár, teljen le a két hét...:D

jaj, képzeljétek, tegnap azt hittem kihűlök...nagyon fáztam, egész hétvégén, még tegnap este is, gondoltam bizti hőemelkedésem van, hát lázat mérek...34,2°C pfff..... amúgy sem szokott 35,6 °C-nál magasabb lenni, de ez a 34,2°C nagyon meglepett...gyorsan be is bújtam nyakig a takaró alá 34,8 °C-ig tudtam magam melegíteni...reggelre meg 35,4°C..szal már majdnem normális..de ilyen még sosem volt...nagyon durván alacsony...
Amúgy fasza, hogy az emberek nem értik, hogy miért akarok meghalni 37,2

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


°C-nél, mikor az alap hőmérsékletem is elég alacsony..na mindegy..közben véletlenül elküldtem, amit eddig írtam:D ügyes lány vagyok...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: cuki vagy, de most már lenyugodtam, jövőhéten lesz doki, nincs más vari, nem ir a kolleganőm ráadásul 2 mobilja van amúgy Jeanner, és nem arról híres, hogy nem lenne rajta énzt.... :? De nem is érdekel, majd azt kapják, amit dnak-sajnálom-amúgy álmos letem és hányingers, és nyügös...jaja, tombolni tudnék, szenvedés van, holnap ezért kisemm mozdulok a lakásból nem rdekel nm jövök melozzni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


:D Csiiip! Ezaz! Keményen! Tosszák meg!:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Most tudtam meg, van egy csak akinek 1 nappal elöbb volt a menzije mint nekem, és azt mondta, hogy 30 napos ciklusa volt neki...és ma ő 7+1 hetes, és hogy 6+6 volt, és volt szívhangja már 12mm baba...hát igen, de nekem 35 nap....és mégis az uh annyinak számolta, mint a menzi alapján...na hát...akár lehet nálam is azt mondta....na hát...most...jaj kellett ezt nekem elolvasni :) :roll: le kellene lőni magam :P
csip-csip18
 
 


:D:D jajmá! zárj be, és tűnés a dokihoz!:D:D
Teljesen besózol itt minket:D De engem tutira:D

Amúgy akkor te most 6+mennyi is vagy?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


na visszamenek az egyetemre..lehet lehányom a tanárt:D:D:D:D biztos örülne nekem:D Azért írjatok, mert ott is olvasok:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ma vagyok menzi szerint, 7+1 de szerintem 6+1 vagyok...na jó megyek eszem, azt bejönn a barinőm, legalább elmegy 1-2 óra mig itt van :D
csip-csip18
 
 


Csip, helyes, addig sem agyalsz... :)

Én most olvastam, hogy az egyik ismerősömnek tenyértapiból megmondták, h sárgatest elégtelensége van... eléggé elhűltem... mondjuk utána olvastam, és nekem tutira nincs, mert a komoly szintű gondnál tüszőrepedés sincs, nekem meg felmegy a hőm, meg hosszú a Luteális szakasz (14 nap átlagban), szal szerintem semmi baj nincs... nőgyógyászom is ezt mondta, h semmi bajom, nem értem, mit agyalok hülyeségeken...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: ez Én semm értem, mért agyalsz ilyeneke.tessék jóra agyalni, nem ilyen hülyeségekre már!!!!!Irgum-burgum!!!!Jó dolgokon agyal :D Mikor voltál amúgy orvosnál???Rákszűrésen???

Bejni: te???Rákszűrés???Az lesz amgy z első kérdée majd az orvosnak, amúgy elmehetnél, ha rég voltál és nézhetnél már most orvos után :D
csip-csip18
 
 


Én május elején voltam... akkor beszéltem vele ezekről a dolgokról, ráadásul akkor még gázabb volt a ciklusom, mint most, mert akkor volt még 5 napos ingadozás is, de azt mondta, semmi bajom, ne aggódjak... középidőben méhnyák kellően vastag volt, meg minden (direkt ezeket is megnézte, hogy megnyugtasson), semmi ciszta, semmi daganat, és amikor a sárgatest elégtelenséget említettem neki, mondta, hogy kizártnak tartja, de ha 1/2 év alatt nincs baba, menjek vissza ovutesztekkel, meg hőgörbékkel, és akkor majd beszélünk... de a hőgörbék is őt támasztották alá... szóval... ha májusig nem jön össze a baba, majd mondom a dokinőnek, és akkor majd lépünk valamerre...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


laptető :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?