Új privát üzeneted érkezett!

Belani:Szép pocid volt! Dávid is szép méretekkel született!

Szerintem az agyban kell eldölni mindenek!
Én is nagyon vízes voltam és a 39héten magas vérnyomival be is feküdtem!
De mindennap beszélgettem Rékivel hogy haza megyünk és majd apa visz minket szülni! Így is volt! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Majd én is halászok elő fotot ami 39 hetesen készült! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Kati: Nagyon édes a pocakod. Te is vékony vagy. Hát én is picit későnek éreztem a 20. heti uh-t, rá is kérdeztem, hogy nem lesz késő, de azt mondta, hogy akkorra már erősebb a szíve... Hát nem tudom. De szerintem nem lesz gond a picurral. A kombinált tesztem elég jó lett. Eredménye: 1:10.000-hez a Down-kór és az Edward-kór az meg 1:50.000-hez. Úgy hogy szerintem ez jónak számít. A tarkóredő meg 1,7 volt. Múltkor mondtad, hogy még nem hall a babó. De igen, már a 15.héttől hallja a külvilágot. :D :D Szoktam vele hallgatni baba zenét. Olyankor teljesen egymásra hangolódunk. Neked sem jelent meg a lina nigre ugye? A babód is egy tündér.
Belani: Nagyon édes volt a pocid. És milyen szép! Igazi kismama pocak.
Lina: Nagyon jó a hozzáállásod! :) Tuti hamar babás is leszel.
Craven: Neked is bizti hamar jön a babó.
Jeanner: Ne becsüld alá magad. Tényleg helyes vagy!
Csip: Hogy vagy?
:) :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

Gabi, ezek tök jó eredmények :)

Köszi szépen a dicsit... én is úgy vélem, hogy itt pikkpakk jönni fog a csajoknak a baba :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi: ma nagyon jól :) picit fájdogál a hasam alul, gondolom a méhem?!?!?Jujj Te neked mikor volt először szívhang???Hány hetes ill. napos voltál??Számolom azért a napokat, és lassan telik :( már mennék :) ott lennék és halgatnám a szívhangot :)

Kati: hozzás is ez lenne a kérdésem....

Belani: whááááá az a pocak :shock: :shock: :shock:

Bejni: hunn vagy már?????KÉPET!!TORTÁT AKAROK!!!! :lol:
csip-csip18
 
 


Lina:várjuk azt a képet ám :)
csip-csip18
 
 


köszi csajok :D

gabi, nekem 1:7000hez volt a down eredményem, tehát 1:10000hez az nagyon jó!

én úgy tudom, hogy 18 hetesen fejlődik ki a fül+egyebek (és még ekkor sincs teljesen a helyén), és 20 hetesen hallja a hangokat :D
de annyira lényegtelen hogy mikor hallja, hisz az a fontos hogy egészséges legyen ;)

csip, nálunk 6+2 voltam amikor már volt szívhang! :D 8) csodálatos érzés :)
belani
 
 


Fel kelt a lánykám!
Majd jövök!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lina: köszi :)
csip-csip18
 
 


gabi: a dokid biztosan tudja mit csinál.
megnéztem: nekem is pont 1,7 volt a tarkóredő, amit nagyon jónak értékelt a doki. nálam a down: 1:35000, edwards: 1:50000.
ezek nagyon szupi eredmények. az afp már csak hab lesz a tortán! :lol:
tutira nem hallanak még ilyenkor!!! a belső fül majd csak a 20.hét környékén alakul ki!!! de tök mindegy, mert az idegrendszere pedig folyamatosan alakul és a mozgásodból is sok mindent leszűr. én is rengeteget beszélek hozzá!!!!
és képzeljétek, rengeteget mozog!!!! sok ember mesélte, h amikor megmoccan először, utána van olyan, h napokig nem érzi. én amint leülök, lefekszek beindul és jelez nekem!!!! imádom!!!!!

csip: nekem is 6+2nél volt. a gép szerint volt akkora.

belani: őrült nagy pocakod volt!!! gratulálok hozzá és a NAGY fiadhoz is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!

Jelentem semmi változás nincs a tegnapihoz képest,volt ma is egy nagyon kicsi vér,és hozzá barnázás.
Még nem akarok semmi tesztet,ha hétvégéig nem jön meg akkor.
Nem szeretném ha attól lenne hogy abbahagytam a fogit,és emiatt nem jön meg,mert nekem a hátfájáson kivűl nincs semmi.
Nincs hányingerem,sem kivánosságom...
lehet csak a fogi abbahagyás bezavar???Nem tudom mire gondoljak!!!!!
Ma is reggel kicsit görcsölt,de el is múlt hamar ,de vérzés nincs.
Asszem a héten fény derül mi is van vagy nincs,ha holnap délutánig nem jön meg akkor este tesztelek...vagy várjak reggelig.


JJJJJaajjjjjjjjjjjj de nem tudom mi van................
Vendég
 


lanyus, ha tutira akarsz menni, sztem reggel tesztelj.

én is a hétvégére tervezem a tesztelést.
holnap kora reggel irány Eger (suli), 3 órás vezetés... hajnalban kelés, úgyhogy én leghamarabb csak vasárnap reggel tesztelek, izgi :D :wink:
belani
 
 


Lanyus: Én inkább gyógyszer abba hagyása miatt gondolnám :? :( Lehet késik, most kitolódik egy picit....Nekem is volt ilyen
csip-csip18
 
 


lanyus: ez már hanyadik nap barnázásod?
a reggeli teszt, ha bírod addig az jobb, mert több a hcg a vizeletben.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


belani: csak óvatosan holnap! dávidra ki fog vigyázni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hát vag 4 naoja már barnázok,miért?
Vendég
 


ja de azt elfeljtettem irno,hogy ha tampont nem használnék a vért nme nagyon vettem volna észre...
Vendég
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: csak óvatosan holnap! dávidra ki fog vigyázni?

férjem :D

lanyus, a "vérzésem" nekem is annyira minimális volt most egy hétig, hogy a betéten nem is láttam, csak akkor amikor megtöröltem magam, a papíron... :roll:

én nem szedek/szedtem fogigátlót, és idő volt már a mensinek... hát nagyon kiváncsi vagyok, mi van.

amúgy kedden megyek nődokihoz.
belani
 
 


lanyus: azért kérdeztem, mert a beágyazódás kb.1 napig járhat barnázással. gyanús, h a gyógyszer kavart be, de ne legyen igazam és még van remény, amíg meg nem jön rendesen. és ha gondolod tesztelj egyet reggel! fel a fejjel!!!! még bármi lehet!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


belani: miért mész dokihoz kedden?
én is kíváncsi vagyok mi van Veletek, lányok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


gabi: elfelejtettem: nem, még nem jött ki a vonalam!!! szerencsére!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nem tudom,majd meglátjuk.
eddig mindig pontosan napra tudtam hogy megjön,söt még azt is hogy estéröl reggelre,igy a kevés görcsöt ami van is azt is átaludtam.most meg semmi.
ami van "folyadék2 hát én nem tudom ilyen barnás vérszerű de mondo alig valami.
pár napja csak rendes barna volt.
majd a természet dönt,mi legyen.
Vendég
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: miért mész dokihoz kedden?
én is kíváncsi vagyok mi van Veletek, lányok!!!


én is mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: 8) :D

dokival konzultáltam telefonon, azt mondta, megnézne, hogy mi volt ez a "vérzés"... megnézi mekkora a méhnyálkahártyám, abból tud következtetni, mi történt, vagy mi fog történni...
ha nem mensi volt, meghozzuk gyógyszerrel.
ha mensi volt, akkor asszem elkezdem szedni a clostit (?) de ebben nem vagyok biztos. elfelejtettem mit mondott erre az eshetőségre :oops: :lol:
belani
 
 


Lanyus, ha most ez az elso honapod a fogi utan akkor ez a fura verezgetes lehet ez miatt van. Most all at a szervezeted. Eddig mesterseges peteeresed volt, most a fogi utan, termszetes lesz csak meg a szervezeted nem ugy dolgozik ahogyan kellene neki. De meg barmi lehet!!:):)
Figyu, nincs veszve semmi, talaltam egy jo kis oldalt en most ezt bujom, ajanlom mindenkinek aki babasodni akar!:):)

http://www.vital.hu/terhesseg/

Van itt minden!:) Jo olvasgatast es remelem talaltok szamotokra hasznos dolgokat!:) :wink:
Vendég
 


Lanyus! Én sem akarlak elkeseríteni, de a fogi utáni első hónapban nekem is 42 napra jött meg,én is beleéltem magam a babóba és utána nagyot csalódtam:-(. Azóta nekem is napra pontos a mensi. De fel a fejjel és ne legyen igazam!:-D
Csip: most telcsiről írok, itt nincs az a kép,de majd ha belövöm a gépet, felrakom:-D
Jeanner:Bizony jól láttad,nagyon uncsi volt az óra:-)
No most nyomulok sajtost sütni az esti leánybúcsúra.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok
Nem tudom csatlakozhatok-e hozzatok, mi is tervezzuk a harmadik bebit, sajnos mar nagyon regota....
Hosszu a tortenet, nagyon sok mindenen mentunk keresztul, de nem adjuk fel!
Ha azt mondom, ez lesz az otodik terhessegem es csak 2 gyerkocom van, ezzel sok mindent elarulok azt hiszem.
Jovo honaptol kezdhetunk ujra probalkozni, addig is elovettem a homerot -nalam ez bevalt, mindig igy lettem terhes- es rajzolgatom a gorbemet. Gondoltam, elkezdem inni a cickafark teat is, vki kiprobalta kozuletek? Itt a neten olvastam, hogy rendbeszedi a ciklust, es a barnazasokat, a masodik feleben meg palastfuvet kell. (progesteron serkento).
Remelem nem zavarkodom es befogadtok!!
malna5
 
 


málna: üdv köztünk!!!! milyen szupi, h van már két gyerkőcöd! mekkorák? fiú, lány? sajnálom a babókáidat, de ha már kétszer sikerült, akkor most a varázs hőmérőre biztosan fog jönni hamar!
hány éves vagy? merre laksz? a gyerekeken kívül mivel foglalkozol?

teák: én csak a palástfüvet ittam egy vetélés után, mert tudtam, h pém az van. és lám! azért, vagy nem, de már az első teás hónapban sikerült és itt rugdos a pocakomban. én hiszek benne, meg a progi pótlásban, amit a dokim adott elég hamar.

gyere minél sűrűbben!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok
Kati, koszi az erdeklodest, 36 vagyok ket lanykam van (11,9), es Angliaban elunk -most eppen...
Tolmacskent dolgozok, illetve most egy szallodalanc marketing csoportjaban.
Latom elso bebi. Mar erzed is, hogy rugdos? Az nagyon jo.A nemet lattatok mar?
Nekem csak a masodik lanykammal volt Utro, de szerintem folosleges volt, soha nem megtapadasi gondjaink voltak. Most viszont szeretnek minel hamarabb ujra terhes lenni, mert szalad az ido.... ezert gondoltam, artani nem arthat. :D
Otodiken megyunk a dokihoz, aki eldonti mi legyen velem, szerintem a harmadik honapban ugy osszevarrjak a mehszajamat, mint a sicc, de nem erdekel, alig varom mar hogy ott tartsunk!!!
Nalam ugyanis minden terhessegemnel ez volt a gond. Ketto megmaradt, ketto babanal mar nagyon keson vettuk eszre.
De most nem kockaztatunk tobbet! Varras es teljes agynyugalom var ram.
Hat ennyit rolam. Es te dolgozol? Vagy mar otthon pihensz? Hanyinger?
malna5
 
 


Kati a palastfuvet ugye csak a masodik feleben ittad?
malna5
 
 


málna: igen, nálunk első baba, én 25 vagyok, a férjem 30. én gyógypedagógus vagyok, de szeptemberben már nem mentem vissza dolgozni. szerencsére nagyon rendes a főnököm, visszavár és amint kiderült megbeszéltük, h melyikek azok a gyerekek, akiket nem vállalnék, mert ők nagyon súlyos fogyatékosok. nem akartam emelgetni őket, meg sokszor előfordult, h oda-odavágtak.
nagyon úgy tűnik, h kislányunk lesz, de kedden megyünk és remélem akkor véglegesen megtudjuk ki rugdos itt bennem. kedd óta érzem és egyre sűrűbben. fantasztikus érzés.

hogy fog sikerülni két gyerkőc mellett végig feküdni? mondjuk nem annyira picik, de nem is önállóak még-gondolom.

igen a teát úgy a 14.naptól kezdtem inni. soha nem fog kiderülni, h ez segített-e vagy sem. a pém egy második lehetett a ciklusban, úgy a 23.napon. a 29 napos ciklusomban. :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem mindenki jól van. Rajtam egy picit kijött a nátha, de nem vészes.
Csip: Nálam pont 6 hetesen volt először szívhang, de nem hallottam, mert az uh-gépnek nincs hangja, legalább is annak amin engem szoktak nézni, csak láttam. Igazából ekkor még nem a szív ver, hanem az egész embrió rezeg. Annyira aranyos. Most meg már alig látom a kis szivecskéjét az uh-on, mert olyan nagyra nőtt a többi testrésze hozzá képest. Én először most szerdán hallottam a szívét, a védő néni a dopler készülékkel nézte. Jó erős neki. 148/perc. :))))
Kati: Hát nem tudom akkor miért írogatják a hétről hétre netes címen ezeket a butaságokat, hogy már mindent hall... Átvernek engem. Bár attól még hallgatjuk a zenét, mert nekem is tetszik. :lol: Nagyon jók az eredményeid. :))) A csík szerintem nekem nem lesz, mert elég fehér bőrű vagyok ahhoz, hogy ennyi pigmentem legyen. :D
Malna: Üdvözlünk közöttünk és hajrá 3. babó!!!!!
Bejni: Milyen volt a lánybúcsú?
Lanyus: Ne izgulj, biztos hamar jönni fog a babó. De lehet, hogy ez még a fogigátló hatása. De ki tudja, lehet hogy nem!!! Várjuk a teszt eredményét!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


gabi: én is inkább magamat szórakoztatom, amikor beszélek a babához. sokszor jókat nevetek magamon. hát még ha hallaná valaki!!! :lol:
én is fehér bőrű vagyok, de nem is tudtam, h köze lehet hozzá! én itthon szoktam hallgatózni. a párom szokta is kérdezni, h nem baj, h ennyire gyors? a doki szerint nem. meg hát valaminek növesztenie kell ilyen sebességgel azt a picike testet. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


gabi: kapkodj a c-vitamint, nehogy elhatalmasodjon ez a fránya nátha!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Gabi, most lehet hogy nevetni fogsz, de itt Angliaban azt mondjak, hogy akiknek 150 alatt van a szivfrekvenciaja, azok altalaban a kisfiuk, a felett lanyok. Nekem ugyanennyi volt, mint neked a 12.heten. Nem hittem el. Nekem fiam? (sosem volt fiu a csaladban)
Es nocsak? Fiu volt.

Csip, 6 het 5 naposan lattunk eloszor szivhangot, a lanyomnal viszont 5 het 6 naposan!!
malna5
 
 


málna: ezt sem hallottam még soha!!!akkor nekünk szinte ezek alapján is tuti a lány! nekünk mindig felette van, de majd megszámolom egyszer.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok,üdv köztünk Málna!!!

Helyzet,hát ma délután megjött,valahogy érzetem,ez a 29 napom,ugyhogy ha azt veszzük ez jó fogi után...
Bár nekem álétalában 26-29 közötti.
De nyugi csajok,nem adom fel ,lesz itt baba,és hamar!!!!!!!!!!!!!!!
Apa is mondta nah akkor belehúzunk,anniyra szeretne egy babót. épp ma voltunk vásárolni a t e s c o-ban és mondta milyen jó lesz ha majd lesz baba mert ö majd a kocsiba belerakja a hordozot,és elmegy a ababával hogy anya tudjon egyet pihenni.... ennivaló volt!!!!
Ugyhogy csajok téves riasztás volt...de remélem mielöbb irhatom hogy rosszul vagyok,és émelygek meg minden hasonlot!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hali Csajok!

Először is szupik a pociképek! Nekem is van akkora mint Katinak, csak béb nélkül. :oops: Hájbáj. :lol:

Málna
Üdv közöttünk! Mi is a hármaskára hajtunk, nekem van egy 6 és egy 3 éves fiam. Én 37 vagyok, nekem is ketyeg a biológiai órám... :roll: Remélem hamar összejön nektek is a babó és problémamentes pocakosságod lesz! :)

Lanyus
akkor hajrá következő pé! A párod aranyos. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello!

Málna, üdv köztünk :D

lanyus, sajnálom :( de akkor hajrá köv. PÉ! 8)

mi még betegek...
tegnap suli... lefáradtam... :roll: de nem a tanulásban, hanem az 5 órás vezetésben...

kedden tesztelek, reggel, mert mondta doki hogy friss terhességi teszttel menjek a keddi vizsgálatra.
tehát mi még várunk...
belani
 
 


sziasztok!

először is Csip, nagyonnagyon gratulálok!!! Látszik az a második csík nagyon is!
Én egyébként az elején nem voltam kívánós. Sokat hánytam Nórival. De a 12. héten megszűnt a hányás és jött a kívánósság. Egyetlen egy dolgot kívántam,de azért ölni tudtam volna!!! Ez pedig a kóla volt!!! De nem ám az üveges, ááá, kizárólag a gépi kóla. Nem tudom mi volt benne, de a környék összes mekijében, illetve a balaton összes strandján piáltam. Életemben nem ittam még olyan finomat. A férjem tiszta rosszul volt,minél szarabb íze volt nekem annál inkább ízlett. :)

A mozgásról meg a szülésről meg annyit, hogy én veszélyeztetett terhes voltam, nagyon kicsi volt a pocim, és volt benne egy 3.450 g-os gyerkőc, 54 cm-rel. 14 óra vajúdás után született meg. Szóval szerintem ez alkati kérdés. Nekem a doki megmondta, 3,5 kg-ig enged természetes úton szülni, afölött császár lesz, mert nem fog a gyerkőc kiférni. Ráadásul én csípőficamos voltam, és így ortopédus engedélye és szakvéleménye is kellett a természetes szüléshez. De végül sikerült és megszületett a kis Szememfénye!!! :)

Na ebből csak azt akartam kihozni, hogy szerintem is minden csak alkati kérdés. :)

ja és mindenkinek üzenem (Gabi, Kati) nagyon helyesek a pociképek!!! majd én is keresek pocis képet valamelyik nap.

A betegeknek jobbulást!!!

Hát csajok én nem tudom nálunk mikor lesz baba, szerintem ti már rég visszamentetek dolgozni, vagy már a sokadik babátok lesz, mire nálunk aktuális lesz. Most kicsit depi vagyok!!!!
Azért jöhetek még közétek írni meg majd a talira? :oops: :cry:

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok! Na hát Én is megvagyok még! Néha-néha rátok kuksiztam de nem volt energiám írni! Annyi minden történt mostanság,de már remélem nyugi lesz! Jeanner gondoltam rád az esküvő napján és megnéztem a képeket is. Nagyon szép voltál,pont ilyennek képzeltelek! Csip: Hát nagyon-nagyon nagy gratula neked! Ninike:mért vagy depis?bocsesz de kicsit lemaradtam. Ne hari,hogy nem írok külön mindenkinek de igyekezni fogok képbe kerülni. Velem röviden annyi a helyzet,hogy a harmadik sikertelen próbálkozáson vagyok túl épp menstruálok. Az első hónapban ugye lett egy pozi tesztem mensi előtt egy nappal de csak megjött/természetes szelekció/,a következő két hónapban lh teszteltem,tehát tuti jókor volt az akció és mégsem :? fene tudja miért :shock: De általában türelmes vagyok,úgy gondolom tudja,hogy mikor akar jönni,mondjuk néha rámtör a türelmetlenség meg,h annyira akarom már!Igyekszem most már minden nap írni!
Ja és üdv az újaknak! :) :
henó
 
 


Sziasztok!

Henó, nagyon sajnálom :( Köszönöm a dicséreteket!

Málna, szívhang tutira működik, anyukámnak is így mondták meg már 3. hónapban, hogy lány vagyok... és lám! lány lettem :D meg anyu is azt mondta nekem, amikor kicsi voltam, és kérdeztem, honnan tudták, hogy fiú vagyok-e vagy lány, hogy szívhangból... szóval tutira működik ;)

Ninike, de most akkor miért nincs babaproject? :(

Lanyus, sajnálom a mensit, de hátha most már beáll a ciklusod!


Amúgy én cicka teát ittam mensi alatt, segített, de most pihentetni akarok, elvileg 3 havonta nem árt, ez meg nekem már a 4. volt... így most 2-3 hónap pihi lesz... addig tornázok, vagy nem tudom, mert a mensijeim általában eléggé erősek...

Bejni, unalmas órákból nekünk is kijut általában... jó volt a lánybúcsú?

Kati, mi egyidősek vagyunk? :shock: bevallom, én azt hittem, idősebb vagy nálam... :)

Gabi, rosszullétek? Remélem, jobban vagy...

Nálunk semmi extrém, hétvégén megjött az új hűtő, meg ugye összeraktuk a bútorokat, lassan nagyon szépek leszünk :) és fogy a lom is, tiszta boldog vagyok :) csak a tanulás nem halad, de valamit valamiért... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Morning :)

Itten vagyok Én is :)

Ninike: köszönöm, hogy írtál nekem a szívhanggal kapcsolatban :)

Málna: Üdv. köztünk, köszi neked is, hogy megírtad:)

Henó: Nem elkeseredni, hidd el jönni fog, ne figyeld magad annyira és megláttod, egyszer csak pont ott lesz, mikor nem gondolod :wink:

Jeanner: Miujság???Suli, tanulás????

Bejni: Nem hoztad a képeket!!!!Irgum-burgum!!!!!

Belani: Megy a drukk keddre !!!!! +++++

Nálunk a helyzet változatlan :) Szombaton nagy családi összejövetel volt, keresztapméknál....No ne tudjátok meg, hol az egyik hol a másik faggatot minket, gyerekkel kapcsolatban, de nem mondtunk semmit :) nem árultuk el :D csak annyit, hogy értesítve lesznek, majd :) Aztán Vasárnap mentünk végre, nézzni és sikerült is nagy nehezzen megegyezznünk abban, hogy karácsonyig, mien francia ágyat és sarokgarnitúrát vegyünk....Csak egy a bibi..Hogy Én egyformát szerettem volna...Olyant, hogy a frnciaágy legyen bézs egyszínű a fekvő felülete-háttámla mintás elefántos......a sarokgarnitura ülőrésze is bézs, és párnák elefántos mintázatú......És a bibi az, hogy a franciaágy az mintás mindenhol van rajta elefánt..nem csak a háttámla...ez most csak így akciós, ha így rendeled meg.ha nem plusz 40.000 lenne amit én szerettem volna(hogy a fekvő rész, csak egyszínű bézs legyen), de nem lehet, megváltoztatni, mert akkor plusz 40.000....és a sarokgarnitúrát, meg, lehet ahogy írtam, sima egyszínű bézs ülőrész és mintás párna....csak akkor nem tudom és ezen gondolkozzom, hogy inkább legyen annak is az ülőrésze elefántos vagy semm???lehet az már sok lenne igy...hát nem tudom varjálok...mert szívem szerinte, totálissan egyformán szertném.....Dobok fel képet :) ug értitek majd :)

Szóval a franciaágyat, csak igy lehet megrendelni 70.000 ért...de kocka a háttámlája és nem bőr, mint a képen, hanem az is anyag és elefántos....

Kép franciaágy

a kanapé meg ilyen, csak a csíkok nélül....

Kép

na és azzt nem tudom eldönteni, hogy legyen a sarokgarnitúra és mintás, mint a francia ágy, vagy fizessek 40.000 és legyen olyan a franciaágy, mint a sarok :roll: :roll: :roll:

Ezen gondolkodok agyalok most....ezek vannak :)

Amúgy pont 2 hét múlva orvos :) ma eldöntöttem, hogy nem eszek több édeset, mert ez nem állapot :) Köszi mégegyszer aki megírta a szívhangot, akkor nekem is KELL lennie :) legrosszabb esetben pont 6 hetes leszek, aztán lehet több :)
csip-csip18
 
 


Csip, hétvégén mi is bútort raktunk össze, meg ilyenek, szóval nem unatkoztunk...

Viszont úgy döntöttem, erősen bekorlátozom magam, mert se a munka nem halad, se semmi,állandóan itt lógok... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mien bútort???

Nehogy elmenjél...Mert fenékbe billentelek!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


:D

Ja, nem bírtam ki...

Vettünk egy komódot, meg egy cipős szekrényt, egy könyvespolcot meg egy dohányzóasztalt. Csak ez jyskes és azt ugye nekünk kell összerakni... hát amit szenvedtünk vele! :lol:

De szép lett :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Rákattantam a blogodra, be is tettem a kedvenc oldalaim közé, de most tűrtöztetem magam, és nem olvasok el mindent, hogy maradjon még más napokra is + a munkahelyen dolgozni is kellene. :D
craven
 
 


Kép Kép Kép


Csip csak neked! ÉS bocsi, de a hétvégén nem voltam gépközelben..ja meg a hétre meg kellene ejtenünk egy randit, mert sikeresen letörtem a bal hüvelykujjam körmének bal csücskét:(

A leánybúcsú jól sikerült, sikeresen megitattuk a leendő arát. Nem tudom mire emlékszik az estéből...de hát aki nem tudja a kérdésekre a válaszokat, az ne csodálkozzon..

Azóta férjpofával volt egy hatalmas veszekedésünk, és kicsusszant egy elég csúnya mondat a száján, amivel úgy megbántott...ja és még ennek a tetejére ő haragszik rám, és tüntetőleg nem szól hozzám, az ágyban csak a saját részét igazítja, meg ilyen apróságok:( pedig igazán elgondolkodhatna, hogy kinek mit mond..szóval elég pocsék a hangulatom, ma is sírva keltem..ja és holnap vizsgázom...így aztán lehet készülni:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: őrült jól néztek ki!!! hol is az a rengeteg felesleg rajtad??? :lol: inkább ne veszekedjetek, szép pár vagytok! a tortátok is nagyon gusztusosan néz ki. majd keresek egyet a miémkről is. nekünk élő virággal volt feldíszítve!
holnapi vizsgára pedig egy NAAGY kalappal!

jenner: tutira szépek vagytok! mi egyszer vettünk egy gardrób szekrényt, amit össze kellett volna szerelni a fiúknak, hááát! azóta megfogadtuk, h soha többet nem veszünk 5-6 alkatrésznél több darabból álló bútort-csináld magad szereléssel!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jenner: igen, szerintem kb egyidősek vagyunk. én 85ös. te?

meg is találtam!
íme a tortánk:
Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


laptetőőőő!

ezt most megtartom a holnapi uh-ra!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?