Új privát üzeneted érkezett!

Lina: Üdv Neked :!:
Már akkor belevetettétek magatokat a babaprojektbe :?:

Lanyus: jó volt olvasni amit írtál :D :wink:

Végre eljutottam moziba :D :D :D :D Húgommal megnéztem a Nagyfiúkat..........nagy film volt. Látta valaki :?:
Nagyon régen voltam már így kikapcsolódni, és iszonyat jól esett.... azután hazajönni, és a kis pici lányomat megcsodálni ahogy alszik......... :D :D :D :D
Holnap ismétlés, csak párommal megyek moziba és a Hétmérföldes szerelmet nézzük meg.
Vendég
 


Lanyus,nekem is mondta ma az uram,h minek ünnepelni(ma vagyunk 5hónapos házasok),mert velem minden mbp ünnep:-D Örülök,hogy nálatok is minden rendben.
Mi most jöttünk a moziból, 7mérföldes szerelmet néztük,nagyon helyes film volt,jókat nevettünk:-D
Jó éjt mindenkinek!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Lina üdv a topikban! :D

Bocsi, hogy eltűntem, de teszt volt anatómiából. :roll: Nem volt olyan nehéz, ha ezt tudom, negyed ennyit tanulok. 8)
Kedden mikrobiológiából írunk...nem unalmas ez a félév.
Egyébként megvagyunk. Ma összekaptam anyóssal kicsit, néha olyan tesze-tosza, két hónapja itt van és még mindig segíteni kell neki odatenni egy húslevest. :roll: Segít, nem mondom, de nem viszi túlzásba. :roll:
Babaügyben semmi újság, próbálkozás indult, ha van valami hír majd jelentem. :wink:
Jók legyetek, most megint elmerülök a tudományok tengerében. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Jó reggelt!

Citrin:Próbálkoztunk már de annyira nem mert építkeztünk akkor!
DE utána igen úgy élesbe talán 2003vége felé volt!

Iszok egy kávét! Ki dobott az ágy!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Mi most hónap végén leszünk 9éves házasok! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lanyus, ez a beszed!!:):) Hajraaa!!!:):)
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Hát nem mondhatom, hogy jól vagyok. :cry: :cry: Visszatért a hányinger fejfájással és szédelgéssel társulva. Úgy érzem magam mint amikor hazajöttem a kórházból. Ez nem fair... Pedig már olyan jól voltam.
Lina: Üdvözlünk közöttünk, gratulálok a gyermekedhez. És nagyon jó, hogy már ilyen régóta együtt vagytok a pároddal. Drukkolok, hogy minél előbb össze jöjjön a babó.
Egcsi: Kitartást a sulihoz és remélem hamar jössz a jó hírrel.
Citrin: Örülök, hogy jól érezted magad a moziban.
Bejni: Nekünk is most volt az 5. hóforduló. :lol:
Lanyus: Örülök, hogy kibékültetek. Babó témára ráálltatok már?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: Sajnálom, pedig már túl vagy a 12 héten. Iszol, eszel eleget naponta? Vérvételen voltál? eredménye????
Már tudjátok hogy fiú lesz vagy lány?

Lina: gratulálok a 9 évhez! Ti ünnepeltek valahogy?

Egcsi: várjuk a híreket, hajrá a vizsgákhoz :!: :!: :!: :!:

Bejni: Boldog hófordulót nektek!
Mi ma néztük meg azt a filmet, kicsit uncsi volt a Nagyfiúkhoz képest, de végül is ez egy romantikus film.
Vendég
 


Citrin: Szerdán voltam vérvételen, meg EKG-n minden rendben van szerencsére. Eddig normálisan ettem meg ittam, de ma nehezebben ment, mert nagyon erős volt a hányinger. Azért magamba diktáltam a kaját, meg az inni valót, csak nem esett jól. Még nem tudjuk, hogy ki készülődik odabent. Kedden megyünk uh-ra lehet, hogy akkor majd meg tudják mondani, bár elég rossz ott a gép, lehet, hogy nem fog látni semmit. Ha más nem a 18. hetin csak meg tudják mondani. Egyébként már a 14. hétben vagyok és a 12. hétnél mérséklődött a rosszullét, csak most a napokban ismét meglátogatott. De remélem holnap már jobb lesz.
Nézitek az éneklős műsorokat?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


POZITÍV lett a mai tesztem :) Holnap hozzom a képet! Gratulációt még nem szertnék, majd, ha az orvos is 100% mondja, és láttjuk!!!!

Puszi
csip-csip18
 
 


sziasztok!
na megvolt tegnap az osztálytalálkozó, jó volt látni a régi embereket. :)

Egcsi, kitartást a tanuláshoz!
Szolidaritok veled, és is igyekszem tanulni.

Lina, üdv köztünk!!!

Gabi, hát sajnálom hogy visszatért a hányinger. Mondjuk most front van, az is kihatással lehet rád!
Jobbulást!

Csip, mikor mész dokihoz??? Akkor csak gondolom, de nem irok semmit!

Képzeljétek kész lett a teraszunk, nagyon jó lett! Végre!
Más téma, nekem meg tisztára felborult a ciklusom.... Össze-vissza jön meg. De hogy mitől? Lehet, hogy az idegeskedés is hat rá.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Hali!

Család nincs itthon én meg főzök mosok takarítok!
Mert tegnap nem voltunk itthon!
Szülinapoztunk meg vásárolgatunk!


Csip mikor mész dokihoz?

A ciklusom nekem is rendszertelen!Az idegesség is sokat számít Ninike! :cry:

Gabi: A frontok is sokat számítanak!Én Rékivel 23 hetes koráig hánytam!Borzalmas volt!Meg a vége felé jött vissza a róka koma! :wink:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Na csinálom a dolgomat mert nem lesz ebéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már utálok főzni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Hahó!

Gabi:D tényleg hóforduló volt?:D ki érti:D Amúgy sajnálom, hogy visszajött a hányinger:( de erős harcos vagy:D hajráá!

Egcsi: hajrá tanulás, nekem sem ártana..de nem visz rá a lélek..

Lea..ne is mondd, basszus a vasalásom akkora kupac mint én magam(és nem vagyok alacsony..)..tegnap is egy csomót vasaltam, meg ma is kell...ajaj...kicsit behavazódtam..

Tegnap képzeljétek olyan szép rucit vettünk:D mert esküvőre megyünk 2-án, aztán már vettem egy rucit, de eléggé nyári, és az uram kiverte a hisztit:D hogy nem vehetem fel, mert befagy a hátsóm..no most vettünk egy gyönyörű lilát, térdig ér, strasszokkal van díszítve, de egyáltalán nem csicsás:D szerintem ez sem sokkal vastagabb...de erre az mondta, hogy oks:D mondjuk a másik rucit nem sajnálom, mert mikor nyár elején kinéztem 8500ft volt, és mikor megvettem 2500:D leakciózták, mert már nincs szezonja:D szal ennyiért megérte..majd felveszem jövő augusztusban, mert addigra is van már egy meghívásunk..kivéve ha kopogtat a gólya:D tudjátok mit..nem akarom azt a ruhát felvenni:D
Ajaj..tanulnom kellene KRESZ vizsgára (28-án megyek)..meg holnapra kerjogra...pfejj...ja és elég zsúfi hetem lesz..kedden a barátaink akarnak találkozni, szombaton leánybúcsú (de ehhez még be kell vásárolni, és az egyenpólókat le kell gyártani, meg a fátylat, meg a szerelemteszt-üveget...ajaj már megint túl sokat vállaltam..)
ja és amikor sok dolgom van,hajlamos vagyok a struccpolitikát alkalmazni...:D

Amúgy olyan szépet álmodtam:D pozitív tesztekkel meg minden...bár most elég kicsi az esélye, épp mikulást várunk..tegnapra...hm...de már előjelek megvannak...és már nem sokat kell várni, és lehet izgulni:Djujuj:D

Csip: :D:D

Lanyus: helyes, hogy béke van:D

Na cuppantyú, menek házimunkálni...pfpf

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


hát kitartást mindenkinek a házimunkákhoz!

sajnos engem is vár a vasalás ezerrel!!!! plusz délután megyünk nekem cipőt venni meg Anyósékhoz. :)

Jövő héten egész héten oktatáson vagyok, úgyhogy majd meglátjuk mikor tudok jönni.
Kellemes hetet!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Csip: :D

Nekem pénteken lehetett pé-m, viszont tegnap picit rágyúrtunk a projektre.........kicsit izgulok, mert eredetileg jövő hónaptól kezdtük volna élesbe :oops:

Ninike: neked is szép hetet :!: Milyen osztálytalin voltál :?:
Október végére az érettségizős osztályomból szerveznek páran talit, ami ottalvós lenne, persze családdal együtt. Meglátjuk milyen lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Na, eddig tudtam visszaolvasni...

Csip, nem gratulálok, de nagyon örülök :)

Lanyus, jó, hogy tudtátok rendezni a dolgokat :)

Gabi, sajnálom a rosszulléteket :( nem lehet, hogy olyasmit eszel, amit nem szeret a baba? (nem értek hozzá...)

Ninike, remélem, kaptatok végül mindent, amit venni akartatok :)

Lina, üdv itt!!!!

Bejni, az a jó, ha kibékültetek :)

Am minden betegnek: én is taknyos vagyok, ez is 3 órás baci volt..

Citrin, mozi miatt irigyellek...

Egcsi, tudom, miről beszélsz... azért jó tanulást...

Nálunk nagyon gáz lesz a félév, biztos, hogy nem tudok majd ennyit jönni, mert rengeteget kell tanulni sajnos :( a mensi a sulival karkulcson jött meg, vis előtte 2 nappal, csak lefagytak a vonalzóim, majd kicserélem őket... most futok is, majd még jövök...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip :D :D :D :D :D
franci
 
 


Csip, képet!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok :D Hozom mindjárt a képet!!!!!!

Köszönöm, hogy írtatok Nekem :) Jól vagyok igaz a hányinger, már megtámadt, de küszködöm vele :) Egyenlőre még Én vagyok nyerőben :) Tegnap Biatorbágyon voltunk....Vásároltunk a páromnak, egész végig a picsámban volt, el ne vesszek :) olyan édes volt, mindig felcsillant a szeme, meg sunyi kaptam pocak simit :) mert anyósékkal voltunk.... zabálni való....persze úgy felvagyok fujódva, hogy csak na...mint egy görög dinnye...ezáltal szellentésem is van... :oops: De elviselem :) nem vészes :) Párom örült amúgy, ő sejtette, már Szombaton mivel akkor már szerinte, hülye voltam....Ami igaz is...mert jó kedvűen keltem, aztán percek alatt hol rossz hol jó volt,és nem lehetett vele beszélgetni :)
Aztán vettük a tesztet Szombaton, ami Vasárnap reggel miután a párom már nézzte mikor kellek felkelltem és közölta, hogy na ovatossan a wc-re menéssel-mondván vigyem már rögtön a tesztet magammal-úgy volt reggel 7 kor, megcsináltam és behívtam a fürdőbe, gyere nézzd meg, nem tetszet neki, inkább hallani szerette volna tőlem...aztán megnézzte és ennyit mondot, hogy tudtam, hogy bezebrásodtál :) Aztán megbeszéltük, senki nem tudhatja meg, csak Ti, rátok kaptam engedélyt, meg egyik barinőmre:) Nikire :)rohantam is :) a párja tündéri mosolyt dobot rám, mikor meséltem neki...na akkor siker, mondja :) Mondom igen....De a nagy öröm majd késöbb, ha orvos is izagolja, és láttom is a szívverést...ami szerintem 3-4 hét múlva lesz esedékes, addig felesleges...
Na szóval ezek voltak :)
csip-csip18
 
 


Csip
Na, akkor a hőmérőd nem hazudott! :D Örülök! :)

Nekem ma megjött. Nem baj, májusban már amúgy is rengeteg a szülinapos a családban. :wink: Most húzok aludni, mert mindjárt holnap van és a változatosság kedvéért tanulnom kell. Kedden tesztek.... :roll:

Majd benézek, jók legyetek! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, majd legközelebb ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

csip: nagyon örülök és csak óvatosan. akkor tényleg csak 3-4 hét múlva mész dokihoz? most mennyi idős lehetsz? nincs későn a doki? én tutira elmennék az előzmények miatt a dokihoz, h nézzen meg.
én elmentem a mostani babócával és ő rögtön adott is babamegtartót attól függetlenül, h nem lett kimutatva semmi, mert nem volt idő a két terhesség között. azt mondta, ha kell, akkor a szervezet használja, ha nem, akkor úgy is a csatornában köt ki. tehát nem ártunk vele a bbaának.

gabi: sajnálom a rosszulléteket! annyira nagyon!!! úgy tűnik, te ilyen alkat vagy, ilyen lesz ez a terhesség. kitartás, mert nagyon telik az idő!!!! már csak olyan 23heted van! :lol:
pocakod? nekem képzeld, megállt a növésben a múlt héten. vagyis én nem látom a változást. pedig a babókám jól van, mert elkezdett rugdosódni.

citrin, egcsi: hajrá!!!!!

jenner: sajnálom a sulit, h ennyire megnehezíti az életedet. nekem szerencsére elég laza félévem van. aztán a következőt meg úgy is passzívra teszem.

bejni: neked ez az utolsó féléved? téged sem irigyellek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem tudok képet hozzni, hülye a fényképezőm...nem tudom mért írja ki nekem azt, hogy !AE, mikor fényképezzem, akár ho(npfényben, wc-ben, pulton)l és akárhogy(vakoval és annélkül) is egyfllytában azt írja ki, és mikor a gépre feltenném, kiírja, hogy nincs villám nézet, deakár mi is fotozok már....elem fel van töltve..foogalmam nics, mi a szar van....

Nem megyek el orvoshoz!!!!Nem láttok ugysemm semmit, és csak vissza hívna hetente vagy 2 hetene(ő semm tudna többet mondani-csinálni), és ő is mondta, hogy felesleges rögtön orvoshoz rohanni!!!Legalább még egy kimaradt menzit jó ha vár az ember, és akkor sokkal érdemesebb menni!!!3 hetes lehetek....korai még...semmi értelme....nem csinálom mégegyszer, azt amit anno....hogy potyára megyek, aztán meg izguljak, hogy 1 hét múlva mi lesz...meg megint 1 hete és így tovább....nem....
Szép nyugissan folytattom az letemet, dolgozgtok-elterelem a gondolatomat...nem izgulva, eltelik ez a 3-4 hét és akkor elmegyek :)
csip-csip18
 
 


Csip :( sajnálom a képet, de semmi nincs véletlenül... irigylem a higgadtságod :) csak így tovább!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: igérem addig szarakodom azzal a szarral, ameddig, nem sikerül...Mindenképp hozzok majd képet, megprobálom, hátha majd egy másik elemmel mükszik majd....csak azt holnap tom....
Muszály :) változtatni és tanulni az elöző esetekből :wink: Nem egyszerű, de erős és optimista kell, hogy legyek most és higgadtnak :wink: :)
csip-csip18
 
 


csip: ez mindenkinek saját döntése, de én is irigykedek a nyugodtságodra. valóban igaz, h még nem látni semmit. mondjuk a három hetes terhességet még nem igazán mutatja ki a teszt. mennyire erős a csíkod? milyen hamar jelent meg? hányas érzékenységűvel csináltad?
de ígérd meg, amint bármi fura tünetet (barnázás) észlelsz, elmész a dokidhoz.

megkérdezhetem, h az előző babád hány hetes volt? és mik voltak a jeleid? ha most nem akarsz, ne válaszolj, hanem örülj felhőtlenül ennek a pici kezdődő életnek a pároddal együtt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hello lányok!
Túléltem a hétvégét, bár nagyon kellemetlenül éreztem magam, de ma már jobb. Mostam, takarítottam. Igyekszem összekapni magam.
Csip: :D :D :D Nagyon nagyon nagyon örülök és még nem gratulálok majd a doki után! Szerintem is érdemes még várni, mert az a legjobb amikor már pulzál a szíve.
Jeanner: Kitartást a sulihoz.
Egcsi: Akkor majd jön a kövi hónapban. :wink:
Kati: De jó, hogy már érzed a kis tündérkédet. Én még nem érzek semmit. Holnap megyünk uh-ra, de szerintem nem fogják tudni megmondani a nemét, mert nem a legjobb gép..
Ninike: Kitartást a tanfolyamhoz.
Citrin: Drukk a sikeres akcióhoz. :D
Lina: Hát lehet, hogy a front szórakozik velem.
Bejni: Ha tudsz tegyél fel képet a rucidról. Megnézném. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csip, nagyon várom!!!!! :)

Gabi, fain csaj vagy :) Örülök, hogy jobban vagy :) nekem még ilyenkor nagyon sok kitartásom van, novemberre szokott elfogyni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


gabi: dejó, h jelentkeztél. én ma punnyadok, mert a múlt hetem elég sűrű volt. szombaton volt egy 19fős házavató bulink. tegnap takarítottam, ma meg kihasználva a jó időt mostam két adagot, meg kiteregettem, de ennyi volt.
ez csak feltételezés: ha nem látják, akkor nagy valószínűséggel kislány. a fiúkat elég hamar meglátni. nálunk mondjuk nagyon jó a gép, de még hozzátette, h ne fessük rózsaszínre a szobát. majd 28-án megyünk a genetikai ultrahangra és ott azt mondta addig piszkáljuk, amíg meg nem mutatja magát egyértelműen.
a buborékozás tényleg édes. még igazi mozgást nem éreztem, csak nekem soha nem szokott korgásom lenni és innen gondolom, h ő jelentkezik.
egyébként nálad is nagyon telik az idő!!! nevek? már biztosan írtad, de szita az agyam.-bocsi

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hali!

Réki alszik így van időm kicsit írni!

Bejni:Én is kiváncsi vagyok milyen ruhád van!
Csipi:Nagy drukkolok nektek!És képet majd tegyék fel! :lol:

Nekem sem jött meg már 11napja! Még nem csinálok tesztet csak hétvége felé,mert nekem a lánykámat sem mutatta ki csak mikor
már ki maradt egy rendes hónap! Így várok még!
Remélem nem jön meg addigra! És én is mondhatom hogy +!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


lina: micsoda türelem!!!!! nekem is későn mutatta ki a teszt. vagyis késett 10 napot, amikor elöször kimutatta, pedig én addig is csináltam tesztet.
csinálj már egyet, légyszi!!! nagyon kíváncsiak vagyunk!!! a két kimaradt teszttel, már 8 hetes lesz az ember!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Mért ne mutatná ki???3 hetes terhességet???Hogyne, kimutatja, és a gép kiszámítás alapján is 3 hetes terhes vagyok....
Lehet láttni a csíkot, nem kell keresgetni :D jól láthatóan ott van :D Corex tesztet csináltam...az nem mártogatós, hanem cseppegtetős, azon jobban látszik jobban kimutatja a teszt a 2 csíkot....Ki jött a két csik, tök mind 1 mikor...lényegtelen...ott van és látni!ű
Mért barnáznék???Mért kell egyből a rosszat írni, rosszra gondolni????Kati, ne írj már ilyenet basszus, légyszives...nem szeretem...előzőnél semm volt barnázásom....Most SEMM LESZ!!!!!!!!!
Probálok optimista lenni és nem a negatív dolgokon agyalni....Hanem csak a jó!!!!!
Előző 6 hetes, és nem volt szívhang-nem fejlődött, és egyből mentem orvoshoz, ahol még semmit nem látott, csak 8 mm mnyh. volt, és még 2 szer vissza rendelt...de nem csinálom azt mégegyszer, eszméletlen szar az izgulás...és igen Gabi jól mondja ráérek, semmiről nem maradok le....
Egy kicsit lehet erőssen válaszoltam Neked, de nem szeretem ha az ember rögtön a rossz oldalt nézzi!!!
csip-csip18
 
 


Csip: Ráérsz dokihoz október elején menni!Nem kell kapkodni! :lol:
És így van optimistán kell fel fogni mindent!

Kati: Majd hétvége felé csinálok mert a férjem akkor jön haza!
Addig nem akarom feleslegesen zaklatni!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lehet Te csak megóvni szerettél volna, de sajna Én az ilyet nem így láttom :roll: :oops: pl. nekem 35 napos a ciklusom, későn volt p.é-sem szerintem -lehet az ember 3 hetes....
lásd előző 52 nap lett pozi a tesztem és közölte az orvosm, hogy 38 nap körül volt p.é :shock: :shock: :shock: és akkor voltam 3 hetes....
szóval lehet....
Bocsi, ah bunkó voltam, nem szándéskos akartam lenni, csak rosszul esett, hogy csak Te írtál rosszat :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


csip: 3 hetes terhességet azért nem mutatja ki, mert normál esetben a pé a 14. napon van. majd a petécske 1-2 napon belül találkozik a spermiummal, majd kelle gy hét, mire beágyazódik és lekezdi termelni a hcg-t.
bocs, ha megbántottalak, csak én egy paraanya voltam/vagyok, akit nagyon megviseltek az előző dolgok, és most sem indultunk túl egyszerűen.
ha te jónak látod úgy, h nem mész dokihoz, akkor ne menj. a nem maradsz le semmiről az igaz. sőt! régen nem is volt ultrahang és megszülettek a gyerekek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csip: nem gondolom, h rosszat írtam volna! inkább féltés volt a soraimban, de he ne annak vetted, hanem rossznak, akkor bocs, csak leírtam, h légy óvatos.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote]d írta:e ígérd meg, amint bármi fura tünetet (barnázás) észlelsz, elmész a dokidhoz.


ebben mi volt a rossz és bántó??????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rékinél nekem is/Söt a mai napig 35napossak a ciklusaim/ és nekem is másodszorra amikor 3-4hetes voltam mikor ki mutatta a tesz!

Csak most annyival más hogy hormon gyógyszert kaptam és így állt be 28napra! Így vagyok most 11 nap késésben!

De sokszor érzem hogy meg jön és mégse! Fáj a derekam és roppant álmos vagyok!Meg rengeteg folyásom van!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


lina: ezek jó tünetek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: nem mindenkinek van 28 napoa ciklusa...főleg nem minden embernek a 14 napon p.é....Ezt timmermann is írja....Teljessen egyforma ciklus nincs senkinek, főleg nem egyform p.é...és van biztos hallottad, hogy nem várt elött kimutató teszt, vannak Én van akinek kimutatja nekem is...lehet....mért ne lehetne????
Paraany vagy...láttod nem lehet ilyet írni!!!ne legyél már peszimist, ez nagyon nem jó!!!nem szabd...nálam z volt a hiba...Tessék optimista lenni, nem pedig parázás, ebből látszik, hogy félsz....ezt nem akrom Én....és ezt sok ember beveszi, át tudod adni!!!nem szabad!!!!Én is hajlamos vagyok az lenni, de ezen változtatni kell, és OPTIMISTÁNAK KELL LENNI, ÉS JÓRA GONDOLNI, JÓT ÍRNI, nem egyből a barnázás....ha nem azt mondjuk, hogy minden rendben lesz!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kati: ezt nézzd meg!
Rám ez vonatkozzik és igaza is lett!!!!!!!

http://www.babasmamas.hu/kalk.php

És ez is:

http://szuloklapja.hu/baba/body/kalkula ... AS=szulesi
csip-csip18
 
 


Nem írta be, de ha oda írod azt, hogy 35 napos ciklus és Augusztus 15.ét, akkor valóban kimutatja a teszt 19, azt, hogy pozitív....

De holnap hozzom a tesztről a képet is!!!!!
csip-csip18
 
 


csip: én paraanya maradok, márcsak a szakmámból kifolyólag is. ismerem a szokásos szövegeket: mindenrendben lesz, az enyémmel nem történhet semmi stb. és ez így van.
és ne gondold, h itthon fekszek és számolom a másodperceket, h ajjaj mi lesz a következő pillanatban. egyszerűen csak nagyon aggódok az életért, aki bennem lakik. ettől függyetlenül nem élem meg rosszul ezt az egész terhességet. abszolút optimista vagyok és tudom, h ezt a lelkecskét hozzánk küldte az élet és a miénk.

szerinted pont én nem tudnám, h nem a 14.napon van pé??????
de a "találkozástól" mindenkinek ugyanannyi idő telik el a hcg termelésig.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem feltétlenül, mert lehet a lehet 12-16 nap a luteális fázis....
De mind 1 hadjuk, mert láttom, Te már több ciket olvastál erről a neten, és jobban tudod a p.é dolgokat és azt, hogy mikor pozi egy teszt.
Lényeg, hogy Én nem paranya akkor lenni!!!!
csip-csip18
 
 


Megyek alszok egy kicsit mert le ragadnak a szemeim!Vagy csak pihenek!Már az is jó! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Befejeztem ezt a témát, mert Engem csak felhúzol ezzel.Bocsi :?
csip-csip18
 
 


Lina :D helyes pihizzél helyettem is...Nekem még van hátra 7 óra munka :cry:
csip-csip18
 
 


csip: szerintem is hagyjuk, mert kezded úgy beállítani a dolgokat, mintha én ellened játszanék. pedig nem. nekem meg senkinek nem kell bizonyítanod. de tudod mit? betudom a hormonjaidnak.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mindenkinek más a peteérése ez igaz! És nem feltétlenül akkor esel teherbe!Mert van ilyen is!
Minden emberi szervezet más!

Mondok egy példát! Anyukám szervezete nem bírta soha a fogi gyógyszereket! Az enyém igen! Ő könnyen esett teherbe én nem!
És pedig anya lánya kapcsolat!

Én úgy tudom, a spermium 1 napig életképes, a petesejt az, ami 3 napig termékenyíthető az ovuláció után.

Ezért ne veszekedjetek lányok!
Örüljetek a leendő babáknak!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?