Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Megjöttünnk Szombathelyröl,majd holnap mindent elmesélek mert már nagyon késö van!!!!!!!!


De köszi aki szurkolt a meleg és jó idö miatt,mert gyönyörű volt az egész napunk!!!!!!!!
Lanyus
Vendég
 


Jeanner: 5.napja pozitív? :shock: én úgy tudtam,h csak 1 max 2 nap poui.


Ninike: a görcsösségtől én is tartok egy kicsit,de azért próbálok nem rá görcsölni,viszont úgy érzem így adom meg a maximális esélyt,4 hónapot adok magunknak utána nem lenne jó a szülés időpont egy évig.
henó
 
 


Gabi: Köszönöm,h leírtad. Hány naposak a ciklusaid és hány darabos tesztet vettél,hogy még egy csomag kellett? Az első ovu tesztes próbálkozásra bejött? Hány napig volt pozitív a teszted? Te használtad jós tesztnek? Bocs,hogy ennyit kérdezek :) ja és ne hagyd magad idegesíteni senkinek,csak magad bünteted más hülyesége miatt,tudom könnyű mondani de hidd el egy hülye se ér annyit,hogy elrontsa egy percét is ennek a gyönyörű 9 hónapnak
:)
henó
 
 

 
 

Csip,hát nem vagy semmi,jót mosolyogtam rajtad én is a szépségszakmában dolgoztam,ismerős a helyzet :) ,de ez a van már 30 is szíven ütött,32 vagyok :?

Lanyus:örülök,h megjöttél, várjuk a beszámolót!
henó
 
 


Lanyus
Sok boldogságot nektek! Örülök, hogy jól sikerült a nagy nap, gyere, mesélj!

Henó
Nálunk is időzített a babaproject, jó lenne, ha összejönne hamar, mert aztán nekünk sem lenne túl jó, ha augusztus után születne. De már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel a suli, azt befejezhetem később is, de a biológiai órám ketyeg, na meg nem is akarok nagy korkülönbséget a gyerekek között. Így is elvacakoltunk egy csomó időt, de ugye apjukot meg kellett fűzni... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali csajok!

Csip, hát nem semmi... :shock: ehhez azért kell egy idegrendszer, le a kalappal előtted...

Gabi, hát a baba eléggé necces lenne, én kizárnám, szerintem ciszta vagy más endokrin dolog... bár sokan mondták, hogy csináljak egy terhességit is, mert full + lett az is, amit tegnap este csináltam 8kor, és szerintem az is ilyen full + lenne, amit reggel 8kor csinálnék... de sajna hiába csinálok terhességit, tuti, h negatív lesz, dokihoz meg most semmiképpen nem tudok menni, mert egyszerűen sehová nem tudom bepasszírozni.. a másik, ahonnan tudom, h nem lehet baba, mert amikorra írta a ciklus.hu az ovunapomat, akkor erősebb lett sokkal a T csík, utána csak egyerősségű maradt. Egy kép a sorozatról:

Kép

Asszem látszik, miről beszélek... októberre lemegy a 3 sorozat, aztán majd ha nem lesz nagyon kemény a suli és nem kell megint alvás helyett is tanulnom, majd elmegyek, ezek után tutira elküld kivizsgálásokra... ennyi előnye van az ovuteszteknek :)

Henó, max. 2 napig lenne szabad +-nak lennie, ezért nálam valami nem stimmel... ez van, majd kivizsgáltatom...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Lanyus!
Sok Boldogságot kívánok!
Ezek szerint sikerült messzire elfújni a felhőket.

Csip!
Kedves vendégek.
Igaz én se vagyok egy egyszerű eset. :oops:

Jeanner!
Jó lenne látni a petefészkedet.
Lehet semmi baj nincs, csak érzékeny a teszt, ha pár nap múlva halványul a csík, akkor csak a tesz érzékeny.
Most jön a de: én is így kezdtem, és lett sok cisztám. Remélem neked csak egy van, és az szépen felszívódik.

Szüleim most telefonáltak, megérkeztek a strandra. Kicsi fiam meg már a medencében van. :lol:
franci
 
 


Franci, én is cisztára gyanakszom, ha lesz időm, elmegyek dokihoz, de most nagyon leköt az esküvő, éjjel érek haza minden nap :(

Te nem strandolsz?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Elég egy valamivel foglalkozni. Esküvő után meg lesz időd vérvételekre járni.
Nem strandolok, dolgozom. Viszont szombaton indulunk Gyulára. Már nagyon várom.
franci
 
 


Franci, egy hét szabi? :)

Esküvő után suli sajna, na utána! (január vége, február eleje) lesz időm vérvételekre járni... egy hüvelyi akarok majd elmenni, ha lesz időm, kizárni, h daganatom vagy cisztám vagy PCOS-m van...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok.

Csak egy gyors kukk.A festés zajlik a szoba már hó fehér,erre még megyünk rá a szinnel még egy 2 nap és tuti leszek.Legyetek jók...Pusza

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki, majd képeket kérünk!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lányok de eltüntetek!

Egcsi!: Akkor egyszerre tervezünk! :D Te hol tartasz? Én középidőbe,ha sikerül hó végi babám lesz :D

Gabi:de jó lenne ha jönnél! Ma csináltam 3. nap ovu tesztet,az első két nap egyforma nagyon halvány,ma sokkal erősebb de még mindig halványabb mint a c csík. Szerinted holnap pozi lesz? Vagy lehet, hogy holnap is ugyanolyan lesz mint ma? Ennek csak azért van jelentősége mert ugye apával kellene 2 nap szünet pé előtt, hogy tuti legyen a cucc, na meg egymás után 3 nap kell úgyis ha pozi lesz és háááát rá kell arra pihenni :oops: :D
henó
 
 


Jeanner:sztem legalább egy uh-ra menj el szerintem,h megnyugodhass,úgyis fog ez idegesíteni. De nevetnék mégis baba lenne :lol:
henó
 
 


Hello!
Henó: Nekem az utóbbi időben össze vissza volt a ciklusom. Volt, hogy a 8. napon volt pém, volt hogy akkor amikor meg kellett volna jönnie. Ezért fordultam az ovu teszthez. Május 30-án volt az utolsó menszim első napja és június 23-án lett pozitív az ovu teszt. Két csomagot lőttem el. Ja és pont az utolsó lett pozitív, úgy hogy utána már nem vettem többet csak együtt voltunk aznap másnap és harmadnap is. :) Nekem egyébként lassan erősödött a csík. Nagyon drukkolok, hogy nektek is sikeres legyen. :)
Jeanner: Egy uh-ra majd ha el tudsz jutni az hasznos lesz, mert ha nincs ciszta legalább meg tudsz nyugodni. De azért én a babának nagyon drukkolok!!!!!
Voltam dokinál 8 hetes terhes vagyok és szerencsére minden rendben van. Rosszullétek sajnos még mindig nem kerülnek el, de a kórház óta csak egyszer hánytam eddig. Tartsam meg a jó szokásom. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi:De jó! Mármint,h jól vagy meg az is,h jelentkeztél. Nekem elég nagy a változás a tegnapihoz képest,ha ennyit erősödik akkor holnap pozi lesz. Én sem fogok kihagyni eg napot sem :oops: Köszönöm,h leírtad! Mekkora a babód?
henó
 
 


csip! Én is kos vagyok:D De nálunk most már pihen a babatéma, míg le nem telik a 3 hónap, plusz én sem szeretnék vizsgaidőszakban szülni:D
De azért remélem neked összejön a 10-e, majd drukkolok:D

Jaj képzeljétek, most voltunk 7 évesek:D:D aug 1-jén, Casablancában volt az évforduló:D:D De mivel ott nem lehet alkoholt kapni, itt Madridban ünnepeltünk ma egy üveg pezsgővel:D:D nyam-nyam:D

Remélem a babások (és mindenki) jól van! Már csak 8 nap és megyünk haza:D

pussz:B.

ui:Lanyus:esküvői képeket várunk ám:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Henó
Nekem még egy mensit meg kell várni... :roll:

Bejni
Gratu az évvfordulóhoz és még sok szép együtt töltött évet nektek! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Bejni, gratula az évfordulóhoz! :)

Gabi, henó, nem baba, de szerintem nem is ciszta. A következőt fogom csinálni, cserélek bnőmmel tesztet (neki másmilyen van, és azt hiszem, más az érzékenysége is, kisebb), ha köv. körben az is ilyen sokáig lesz +, akkor a szeptemberi mensi után elmegyek UH-ra, mert akkor mindenképpen gond van, ha nem, akkor csak a teszt túl érzékeny. Vagy csak én nem tudom megállapítani, mi a +, meg a - :lol:

Amikor a ciklus.hu kiírta az ovunapomat (múlt péntek), akkor olyan + lett, hogy még ment fel a nedvesedés, amint elérte a T részt, a csík azonnal pirosan megjelent, mire elkezdett derengeni a C csík, a T már rubinvörös volt... a többi ehhez képest 3 perc múlva is csak majdnem fehér rózsaszín volt, 10-15 perc után lettek pirosak... viszont akkor olyan erős piros lett, mint amit láttatok. Ezért akarok kipróbálni egy másik márkát is, mert ugyanez a teszt annak a csajnak is pozitív lett, akit monitoroztak, és petesejtje a kanyarban sem volt. De csak olyan pozi lett neki, mint nekem a péntek előtti-utáni. Olyan, mint a pénteki, egy sem lett neki.

Szóval örök hála, hogy felhívtátok erre a figyelmemet, cserkészbecsszó, ha lemegy a szeptemberi mensim (pont esküvő után egy héttel kell megjönnie), és lesz még egy ilyen ovu szériám más márkával is, elmegyek dokihoz. :roll:

Gabi, örülök, hogy legalább a hányás alábbhagyott :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok......párom szabin volt több mint egy hétig. El voltunk utazva pár napot, persze pont a legrosszabb időben, :? mi is jól kifogtuk. Megyünk még ebben a hónapban is pár napra, remélem jobb időnk lesz majd, nem szeretnék a szállásunkon "ücsörögni". :(
Látom sokan vannak még utazóban, nem nagyon pörög a fórum.

LH teszt: ma veszi át a párom, aztán ha eljön az ideje, ki is próbálom.
Hónapok óta rendszeres volt a ciklusom, 28 napos, ma kéne megjönnie, de eddig nem úgy néz ki hogy lenne valami.

Gabi: de jó, már 8 hétnél tartasz....valószívűleg csak az első trimeszterben lesz nálad ez a hányós mizéria, meg a rosszullétek, az meg már csak 4 hét.....kitartás!!! :) Nekem "csak" rosszulléteim voltak, de ha ettem pár db kekszet, elmúlt szerencsére.

Niki: jó festegetést :D
Vendég
 


Sziasztok...

Henó: ezt a 30 éveset nem így gondolta vagy írtam, hogy idős lenne, egyaltalán nem szerintem legszebb évek lehetnek egy nőnek a 30as..Hanem azért, mert azt hiszi ő külöbb lenne nálam a 30 évvel, mivel ügye Én fiatalabb vagyok(kb az sugárzot az arcáról, hogy mit keresett itt egy ilyen helyen egy fiatal csaj)mit ha ő a 30 évvel annyira okos és szép lenne azt jó ha üt a 10-évesek szintjét!!!Nem szeretem aikor teszik veszik agukat és beképzeltek, közben egy nagyon nulla az egész csaj, ahogy ki is nézz, na meg, ahogy elő adja agát, egy 10 éves gyerek okosabb és normálissasbban viselkedik!!!Nem pedig így, int ahogy ő!!!Nehragudj, ha megsértetelek, de remélem így értem, ire értettem :wink:

Bejni: gratul az évfordulóhoz :D

Jenner:hogy vagy???Most mikorra ne várod???Egyet éprtek azzal amit írtál :)

Akkor kik azok akik már élesben probálkozznak???

Egcsi: Te mikorra várod menzit?És akkor már élesben megy???

Én jól vagyok :) Tegnap körmöztem ma meg a szoliban vagyok, taliztam legjobb barinőmel és a lányával 10 hetes :D Sétáltunk aztán átpelenkáztam és átöltöztetem és csináltunk fényképet is majd átküldöm, ha megkaptam :D
Ezzek vannak
csip-csip18
 
 


Citrin: akkor kérünk zebrás tesztet :wink: :wink: :wink:
csip-csip18
 
 


Csip

Huszadika körül kellene megjönnie aztán élesben megy a dolog. :wink:
Ma vittem ki a szemetet és olyan szép este volt, eszembe jutott, hogy jövő ilyenkor már akár babakocsit is tologathatok a csillagos ég alatt. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ez ari volt :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Bejni!
Gratulálok az évfordulóhoz!

Gabi!
Ahogy a hányás is csökken, úgy fog majd idővel megszűnni a rosszullét is. Aztán majd jön a többi.

Jeanner!
Az lh teszt 1-2 nappal hamarabb pozitív mint ahogy az ovuláció van.

Egcsi!
Mért kell megvárni egy mensit? 20-ig még belefér egy peteérés.

Henó!
Utána kéne járni, hogy mikor kell akciózni, hogy lány legyen baba. Nehogy lemaradj a peteérésről.

Citrin!
Üdv újra itt. Sajnálom a rossz időt.
Teszt????

Csip!
Én lassan 32 leszek. :oops:

Niki!
Megpróbálunk nem rosszalkodni.

Gyerekemet teljesen elkényeztetik a nagyszülők. Tegnap fürdés közben is mesét nézett. (fürdőből látnia tv-t, de hogy be is keljen kapcsolni?)
Nem hajlandó fogat mosni, fiam közölte, hogy inkább almát eszik, mint ahogy a mesében van.
Mit fogok ezzel a gyerekkel kezdeni a jövőhéten????
franci
 
 


Franci :D :D :D

Kép Ő Vandácska :D
csip-csip18
 
 


Ismét gyors kukk...Ez a lakás nem akar haladni...Majd a szél ráhordja a narancs szint:D:D
Na de sebaj.Ma fel lesz rakva a likecel azt még le kell kenni és akkor utána már csak az oldal falat kell csinálni..Remélem holnap már pakolhatok vissza..

Csip:jo lenne ha már télleg beiktatnál valahova..Me má lesz kapsz..

Kép

Kép
nikianya21
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Csip!
Nagyon szép!
franci
 
 


Csip, tündéri baba! :)

Franci, ezt az LH dolgot mire írtad? amúgy a nagy könyves dolgok nem működnek, mert emberek vagyunk... van egy csaj, akinek csak egy nap volt + az ovutesztje, azt hiszem, most jár a 7. hónapban...

Egcsi, de jó lenne :) drukkolok, meg hát nektek akkor már jó közel van a dolog :)

Csip, jövő péntek vagy szombat és várom :D remélem, időben megjön...

Niki, hát úgy legyen! :)

Citrin, hát akkor drukkolok! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Régi emlékeimben kutatva, úgy emlékszem, az lh teszt előre jelzi az peteérést.

„Az LH-teszt arra jó, hogy 1-2 nappal elöre tudjuk, mikor lesz a tüszörepedésünk. Az ovulációsteszt és a hüvelyi nyálka együtt nagyon jó indikátorok az elörejelzésben. Ezzel ellentétben a megemelkedett ébredési hömérséklet azt mondja csak meg nekünk, hogy mikor VOLT a tüszörepedés és nem azt, mikor LESZ. Mint mindannyian tudjuk, jobb tudni, hogy mikor lesz, mint hogy mikor volt ;-)

Forrás:
http://babatervezok.otthona.net/lh-teszt.shtml
franci
 
 


Ja de nem ám nem! Mert én keverem már sezlonyt a f*szommal, persze... :D én kérek elnézést, hogy olvasni nem, csak ugatni tudok :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Semmi baj. Gondoltam hogy rosszul olvastad, vagy értelmetlenül írtam. :lol:
franci
 
 


Jelentem 16 mm a babócám. :D Már akkora mint egy kisebb bab. Jó volt tegnap látni a kis szívecskéjét. Meg kell, hogy mondjam, hogy izgultam, hogy minden rendben lesz-e a sok hányás miatt, de szerencsére a kis szikholyagja, ami táplálja őt nagyon feszes. :) Úgy hogy csak én szenvedek, szerencsére ő nem. Tegnap meg ma egész jó napom van, tudok enni.
Remélem lányok azért nektek kellemesebb lesz a terhességetek.
Citrin: Megy a drukk, hogy ne jöjjön meg.
Jeanner: Persze érdemes más fajtát is kipróbálni. Én kétfélét használtam egy hónapban. :D
Csip: Hogy bírod az embereket a szoliban?
Henó: Jól haladsz. Hamarosan pozi lesz az a teszt.
Bejni: Gratulálok az évfordulótoknak. Nekünk egybe esik az esküvőnkkel.
Niki: Kitartást, már nem sok és kész vagytok!
Franci: A próféta szóljon belőled. :)
Egcsi: Jövőre már tuti tologatod a baba kocsit. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


sziasztok! vagyok én is.

gabi: gratulálok!!! nekem két mmel kisebb volt kereken nyolc hetesen a bébikém. nekem már nem volt szikhólyagom, csak a hat hetesen. és ott még a képen látszott is, de a nyolc hetesen már nem. ez most hogy van?

jenner: én hallottam már ilyet, h ennyi ideig pozi az lh. nem jelent feltétlenül rosszat. figyu?! nem akarsz ellőni egy hcg-t? nekem gyanús vagy!!!

bejni: gratulálok én is nektek! vágysz már haza?

citrin: +++++++++++++

niki: gondolj arra, h gyönyörű lesz és nem tart örökké!!!

egcsi: szerintem nektek hamar jön a baba. eddig hogy volt? könnyen jöttek? lehet már írtad, de nem emlékszem, bocsi.

csip: mikor mész szabira? megőrülnék ennyi hülye picsától!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, bocsi :oops:
A héten lakásfelújítás van nálunk, úgyh neccesen tudok jönni.

Felületesen visszaolvastam, elnézést, ha kimarad valaki.

lh teszt nálam semmi újdonság, negatív, tegnap már nem is csináltam meg, majd csak ma...

5 napig pozitív az lh? huhhh, az sztem is csak 1-2 napig.

csip nem semmi napod volt akkor tegnapelőtt! :shock:

lanyus asszonyka, szia! :D várjuk a beszámolót és persze a képeket.

henó én már 1 hete tesztelek lh-val, és eddig mindig halványabb a T csík :( és ma vagyok a 19. napomon.... :roll:

bejni gratulálok az évfordulóhoz! :D

citrin drukkolok a +hoz!!!!!!!!!!!!!! :wink:

gabi szép méret a babának! :D
belani
 
 


Belani:lehet késői pé-d lesz :wink:

Kati: jöhőhéten szabi lesz :wink:
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani:lehet késői pé-d lesz :wink:


lehet, nagy valósínűséggel. Dávidnál is így volt. Azt hittem, hogy ciklus végén vagyok, hogy 1-2 nap és mensi jön, együtt voltunk apával és akkor fogant meg. Ez volt a 28-30.nap környékén.
belani
 
 


Kati, reggel mások unszolására csináltam egy tesztet, nem okozott nagy meglepit, h negatív lett.

Gabi, szerintem sincs baj :) örülök, h növöget a babád :)

Belani, hát, remélem, lassan pozit tesztelsz majd... leginkább hCG-t..

Csip, de jó neked... :roll:

Franci, akkor oké ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Belani: nekem is későn szokot pé-m lenni...28-30 nap az jó :D Nekem is remélem nem sokára lesz :D De még nem úgy veszem észre :roll:
csip-csip18
 
 


Csip, majd csak... ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: akkor tanácstalan vagyok, de ezt nem is nekünk kell megoldani, hanem amint lesz időd magadra, menj dokkerhez.
már csak kereken egy hónapotok van a nagy napig! ez izgi!!! van B tervetek, ha netán rossz idő lenne? mondjuk nem lesz!!! :)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Áááááá, van C, meg D, meg E is :) mindenre felkészültem :)

Majd elmegyek dokihoz, ja...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na is Mik azok a tervek?????
csip-csip18
 
 


Hát, Csip, ezt most így hosszú és bonyolult lenne ide leírni, de van eső menetrend, vihar menetrend, jóidő menetrend, stb...

Képzeljétek, 19-én megyünk egy 2 órás fotózásra!!!!!! :) nagyon várom már :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Oké értem :wink: Az mindjárt itt van :D Mien lesz a hajad???Próba volt már????
csip-csip18
 
 


Franci
Mert akkor bekavar a sulimba a szülés. :? Kényeztetés:hát ez a nagyszülők dolga. 8)

Gabi
A kis babszem Jankó vagy Janka. :D Szupi! :wink:

Kati
A fiúk elég könnyen jöttek, de ugyi akkor még ifjú voltam. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ma is jól voltam. (de lekopogom).
Kati: Elvileg a 12.hétig van ez a szikhólyag, ami a babát táplálja és utána sorvad el, ekkor veszi át a méhlepény a táplálás szerepét. Tuti ott volt a szikhólyag neked is csak már nem emelte ki a doki, mert az első uh-n rendben találta és tuti most is nagyon feszes. :)))
Jeanner: Annyira jó, hogy már csak egy hónap van. Ilyenkor jön a felfordulás. De megéri. Nekünk is volt előfotózásunk. És nagyon jók lettek a képek.
Csip: Nekem is általában késői pém volt.
Egcsi: Most is fiatal vagy! Mindig annyi idős az ember amennyinek érzi magát. Na én most 100 éves vagyok. :D
Belani: Kitartást a felújításhoz. Aztán nagyon jó lesz meglátod.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi:akkor csak így tovább :wink:

Nem volt nagyon pörgés ma itt :cry: De a szoliban semm :lol: Örülök, hogy ki tom venni a fizumat :D De megyek is és holnap felteszem a kártyámra, mert ki semm vettem még ma, erre már költöm is :D
Na jó, de ez muszály volt :D Megérte :D vaterán lelicitáltam egy Ed Hardy-is pénztárcát, de nem halálfejes azért, mert az nem Én vagyok azért :D hanem egy boxer kutya van rajta, nem annyira durva, nőcis, mert fekete-fehér-pink :D Szóval tetszik nekem :D Szóval, ha kártyán van a pénz az jobb, mintha látnám a pénztáncámban...A kártyáról, meg nem szeretek vásárolni, no hol meg elfelejtettem,, ha van rajta pínnnzzzzzzzzz :D :D :D
Megyek reggel meglesem Nikiék, hogy haladnak :D Aztán körözés, és remélem korán du haza is érek :D

Szép estét mindenkienk :D
csip-csip18
 
 


Köszönjük szépen a gratukat:D Remélem, még sok-sok évfordulónk lesz..bár ez az idei nem volt olyan különleges, lévén, hogy már 30 napja minden napunk különleges:D:D

Kati: dede én már nagyon vágyom haza, jövő hét ilyenkor már otthon is leszünk:D persze furi lesz visszacsöppenni a normális kerékvágásba..ma a kirándulás közben 1 oldalnyi dolgot írtam fel, hogy mit kell majd csinálnom:D:D főleg, mert rögtön esküvőre megyünk Pécsre, és hogy mit nem szabad otthon hagyni:D

Meg igazából nagyon jó volt ez az egy hónap, de azért minden évben nem csinálnám végig mert elég fárasztó, plusz a pénztárcát sem kíméli, hiába nem költekezünk...meg már aggódom is egy kicsit, mert mikor hazamegyünk nálunk is lakásújítás lesz, festeni kell, meg szőnyeget cserélni...plusz kocsit akarunk venni, plusz ugye a babó...szóval eléggé leamortizáljuk a számlát...pfff...:D De férjpofa bizakodó:D És bírom, amikor megnyugtat:D

Gabi: úgy örülök hogy már ekkora a babód:D Mindig tiszta átéléssel mesélem férjpofának mikor írsz:D:D Tisztára boldoggá tesz, hogy nektek már összejött:D Tényleg kislányt vagy kisfiút szeretnétek?:D (gondolom mindegy, csak egészséges legyen, de azért hátha valamelyik nem felé jobban húz a szíved) Ja és a gyökér főnököt meg felejtsd el, majd lesz valahogy!

Jaj meg képzeljétek...vagy allergiás vagyok valamire, vagy valami csúnya fertőzést összeszedtem..felfázás tünetei+viszketés(ja meg a pisi is elég sötét színű, de az lehet, hogy az elevittől, mert most kezdtem 4 napja)..kurva kellemes...és fogalmam sincs, hogy mit tegyek..valami jó kis házi praktika kellene, mert orvoshoz majd csak otthon tudok menni(bár remélem elmúlik..)..
Az allergiát azért gondolom, mert valami helyi márkájú gumit vettünk, és nagyjából akkor kezdődtek a tünetek...
Amúgy tök bírom, hogy én abszolút óvatos emberke vagyok, nem ülök hideg kőre, mindig be van takarva a derekam, 40C°-ban is takarózom, és rendszeresen én fázok fel:( nospa van nálam, ami ugye a vizelési ingert enyhíti, mert simaizmot lazít, de a viszketéssel nemtom mit csináljak, mert erre otthon nem készültem fel..és bár ugyan teljes házi patika van nálam, semmi ilyenre való..és bocsi, hogy a babás blogba ilyesmit írok, csak gondoltam rákérdezek van-e valami tippetek mit tegyek..

üdv:b.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?