Új privát üzeneted érkezett!

gabi: igen, a babócák nagyon életrevalóak és elveszik, ami kell nekik. a pici szívét hallottad már dobogni? egyébként én eddig fogytam. most kb. 1-1,5 hete stagnálok. mondjuk én nem vagyok nádszál vékony. 72 kiló voltam. most pont 70 vagyok. pedig eszegetek, csipegetek. sokszor keveset, mert nem megy le egyszerre sok.
aranyos a vonalzód!!!

laptetőőőőm van! úgyhogy minden a legnagyobb rendben van biztosan!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Gabi, de ez akkor is olyan sz*r :( sajnálom :(

Kati, tuti minden ok veletek, na :D ne tessék hülyeségeken rágódni!

Franci, lassan fél éve kötöm azt a sálat... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi
Sajnálom a hányást és a munkahelyedet. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

csak kicsit jöttem, mert indulunk nyaralni, és még van mit pakolnom.

Gabi,

nagyon sajnálom az állásodat!!! Jó paraszt a főnököd!!! Sajnálom!

A hányás kapcsán együtt érzek veled! sajnálom, sajnos van akinek ilyen az eleje. Hidd el tudom min mész keresztül, mert nekem Nórival ugyanez volt. Vészes hányás két hónapig. Nekem a víz sem maradt meg, kizárólag az elevit meg a hideg gyümileves. ezen éltem és kb. 8 kg-ot fogytam. de aztán - ahogy a doki jósolta - elmúlt egyik pillanatról a másikra a 12. héten.
szóval fel a fejjel, és hidd el elmúlik egyszer!!!

A többieknek drukk a pé-hez!

Kati, nagyon szépen növekszik a babócád! gratulálok hozzá!!!

Képzeljétek ma végre újra velünk lesz Nóri, nagyon jól viselte a nyaralást. Nagyon élvezte hogy a Mamiéknál lehet. És egyáltalán nem volt sírás. :) Nagyon büszke vagyok rá!!!!

sok puszi mindenkinek!!!

Ja és képzeljétek megkaptam az igazolást, úgyhogy november elején szakvizsgázom az első blokkból. És ha Apa is rámondja az áment, akkor novemberben kezdjük a baba-projektet. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Jajj lányok alig várom a holnapot.Apa holnap megy utoljára és 2 hétig itthon lesz velünk.Szombatra már be is terveztünk egy jo kis strandolást aztán vasárnap kezdjük a szoba festést.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jó reggelt...

Bejni: most hagytad abba a gyógyit???Hát nem akarlak elkeserítni, de...Én tavaly Augusztusában tettem le, 8 évig szedtem...És utána így jött meg...31 napra, 35 napra, 45 napra, 52(pozi teszt)áprilisban.Május missed ab mütét...Aztán 52 napra jött meg most utoljára és most vagyok 22 ciklus napomon...

Jeanner:megyek megnézzem :wink:

Belani: ez durva nagyon :evil:

Én meg már anniyra fáradt vagyok, hogy csak na...Tegnap 7 vendégem volt 2 beeső, és még lett volna egy beeső, de nem bírtam már elvállalni...Ezen a héten annyian voltak nálam, hogy az nem igaz...Látszik is, hogy meloztam, mert kerestem rendessen, ami jó, örülök neki, csak a munkámmal szemben eléggé kritikus vagyok és csiszolni kell a munkámon...Szóval alig várom, hogy kezdődjön a tovább képzés :D
csip-csip18
 
 


Kati: Igen volt már szívhang egy hete is. :))) A vonalzó azért kék, mert virágok is vannak benne és ez se fiús se lányos. Igazából tök mind1 mi lesz, csak egészség legyen. Ti mit szeretnétek?
Jeanner, Egcsi: Hát sajna ez van. De életem legszebb dolga felé közeledek, így annyira nem tudok elkeseredni.
Ninike: Huuu akkor a te terhességed sem volt valami könnyű. Szerencsére nem minden nap vagyok rosszul. Legalább is most úgy tűnik. Tegnap és ma tudtam enni, persze nem sokat, de legalább valamit. És a fogyás is talán megállt. Egyébként nagyon meg voltam ijedve, hogy mi lesz a babócával, de szerencsére nálad is egy egészséges baba lett, akkor nálam is nagy valószínűséggel az lesz. :))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


csip: akkor egy cipőben járunk, mármint munkaügyileg! én is a héten duplát dolgoztam, mert nincs a kolléganőm. így az ő óráit is én tartom. igaz, nekem ettől nem lesz több pénzem, sajnos!!!!
egyszer szívesen meglátogatnálak, h pesten vagyok, mert még senki nem tudott nekem szupi körmöket csinálni. pedig nem vagyok nagy igényű! meg hisztis sem.
kitartás!!!! mindjárt hétvége!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Köszi :wink: Megyek és neki állok a körmömnek megcsinálni, nem lehet ezt bírni körmök nélül...hol van még Aug.10...megyek megcsinálom magamnak :D csak ne jönnének folyamatossan....
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Én is beestem...

Ninike, jó nyaralást! Niki, nektek meg jó strandot...

Gabi, azért drukkolok, hogy legalább a hányingered enyhüljön :)

Csip, már csak egy nap és hétvége ;)

Én most voltam dokinál, hétfőn már mehetek vissza dolgozni... :) felmentem anyuékhoz is, de megbántam nagyon :( anyuval elég csúnyán váltunk el, nem tudom, mi van vele, de nagyon durva volt. Adtunk nekik cukkinit, erre mikor kérdeztem, hogy megcsinálta-e, mondta, h sz*r az egész, majd kidobja :( meg mondtam neki, h elvinném a fátylam, mert kell a próbakontyhoz, erre mondta, h lesz*rja, tőle ki is dobhatom, hát mit érdekli őt???? nagyon felbosszantott :( mondtam neki a sulit is, h milyen szívás lesz, milyen sűrűn lesznek konzik, nem győzők majd tanulni, mire közölte, h sajnos nem tud sajnálni (nem mintha kellene, nem azért mondtam, csak ha nem mondtam semmit, akkor kuss volt...) aztán mikor közöltem, h megyek (fél óra után), akkor csak annyit mondott, h ahogy érzem... :( nagyon rosszul esett, h ilyen, mert azt sem tudom, mi baja... aztán még felhívott, h sütit sem csinál az esküvőnkre, oldjuk meg... nem az a + 5kiló pogi, csak az eljárási mód... nem igazán tudom, mi baja... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:anyud elég érdekes.Veled van valami baja hogy ilyen csunyn beszélt veled?Nem is értem.Ha valami szar neki miért nem lehet normálisan elmondani..áhh szégyellje magát

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki, kiskorom óta ezt csinálja... akár velünk baja, akár nem, mi vagyunk a köcsögök... fene tudja, mi van vele, hetek óta ilyen, de most sokkolt kicsit... mindegy, lemegy ez az egész esküvő és utána nem hiszem, h sűrűn zavargok náluk, nem akarok a terhükre lenni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi, igen, hidd el az hogy te mennyit eszel, vagy hogy éppen fogysz vagy hízol, a babát nem nagyon érinti. Nekem a doki azt mondta, hogy a baba mindent elvesz amire neki szüksége van. Az anyai szervezetnek pedig iszonyatos tartalékai vannak, még akkor is ha vékony vagy (mint mondjuk én is). én annyira lefogytam az elején (48kg-ra, pedig csak 6-7 kg ment le), hogy a kollégáim nem akartak megismerni mikor visszamentem dolgozni. Szóval hidd el a baba mindent elvesz magának és a hányás nem zavarja a fejlődését.
Ja és nekem viszont bejött hogy sok hányás = kislány. :)

Kati, a vonalzódra a Kata név van írva. Így fogják hívni ha kislány lesz? Tényleg kisfiút vagy kisányt szeretnétek?
Én másodjára szeretnék kisfiút (mivel kislány már van), de ha lány lesz sem fogok megsértődni. :) főleg ha olyan aranyos lesz mint Nóri (szerencsére nem volt egy sírós, hasfájós gyerek). Jó evő volt mindig, igazi kis cici-mániás volt.

Jeanner, sajnálom hogy anyud ilyen volt veled! Azért megmondhatná mi a baja. De már nem sok van hátra a lagziig. Már csak kicsit kell kibírni. :)

Hát a nyaralás nálunk egyenlőre elég gáz, főleg hogy éjjel óta szakad az eső. Be vagyunk zárva a szobába. :(
Nóri épp mesét néz, Apa alszik mellette. Lassan meg ebédelni kéne. Remélem a hétvégén már jobb idő lesz.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike, a vonalzón a kiírás azt jelenti: "Kata 9 hetes és 2 napos terhes" :)

Én is sajnálom, de ez van..

Jó időt kívánok nektek!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: nem lehet, hogy anyud még mindig a meghívó miatt durcis???Nem volt szép dolog ez a sütis, hogy oldjátok meg, ha egyszer elvállalta, akkor...vagy féltékeny???Nem meséltél neki senkiről aki még segít vagy akivel még együtt intézed az esküvőt???Lehet ő is akar szervezkedni és féltékeny valakire vagy akivel csinálod???Nem tudom csak feltételezzem, meg(nálunk is ez volt lakás felújításnál)...

Ninike: sjnálom, reméljük jobb idő lesz holnap :D

Niki:Mizu????Holnap mentek a stradra igaz??? :D De jólesz otthon lesz a Familia :D
csip-csip18
 
 


Csip, nem tudom, szerintem a munkahely miatt dühös, párom azt mondta, azonnal tud neki állást szerezni, erre sehol semmi, de erről könyörgöm, nem én tehetek... :(

Valamikor akkor mehetnék hozzád?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip: hú, ez elég rosszul hangzik...nem akarok összevissza ciklusokat..meg azért nem is értem, mert volt már hogy korábban is abbahagytam, és semmi probléma nem volt...de hát majd meglátjuk, hogy mi lesz...

Jeanner: ha ez megnyugtat, az én anyukám is hajlamos volt hasonló kirohanásokra az esküvő előtt..ez a leszarom az egészet, az ő szájából is elhangzott, bár én üvöltöztem vele egy sort, sőt egyszer (az esküvő előtti héten) előfordult az is, hogy annyit baszogatott (már elnézést) hülyeségek miatt, hogy fogtam magam, besétáltam a vonathoz (elment az utolsó busz, 1,5 óra séta , 15 km...) és felmentem Pestre, egy szó nélkül..annyit se mondtam hogy pá...aztán persze este már jöttek az sms-ek, hgoy sajnálom, meg szeretlek, meg mittomén...utána már nem is volt vita, rájött, hogy talán nem rajtam kell kitölteni a feszültséget, amikor nekem is van sajátom...szóval remélem nálatok is megoldódik! Addig pedig csináld azt amit én, menj el a fenébe:D

vki kérdezte(lusta vagyok visszakeresni, hogy ki..bocsi), hogy télen milyen idő van..hát itt nagyon nincs tél:D állítólag tavasszal, és ősszel kell jönni, mert akkor elviselhető az időjárás...szerencsére mi nem kaptunk hőgutát, de tegnap pl olyan buta meleg volt, azt hittem megdöglünk...kiléptünk a szállásról (6 órakor!!!) és pofán csapott a forróság, és tűzforró szél fújt hozzá...pffpffpff:D de akkor is Marokkó:D

Megnéztem ezt a kínai naptár izét, azt írja, hgoy ha aug, szept, okt, nov. dec jön össze, akkor kisláány:D:D:D:D én nagyon örülnék neki, mert kislányt szeretnék...persze férjpofa fiút:D bár igazából bármelyik jön, örülni fogunk:D Ja és férjpofa (Tamásnak hívják) közölte, hogy ha lány, akkor Tamara, ha fiú akkor Tamás...na mondom meg persze:D:D mert ha lány, akkor Anna:D (nagymamám után, akit imádtam)szóval azt hiszem a névválasztással lesz még egy harcunk...

Gabi: remélem minden ok veletek, eléggé izgultam mikor írtad, hogy mennyire le vagy fogyva..

Kati: huh, biztos nagyon izgalmas látni, hogyan fejlődik..:D

B.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ninike: ahogy jenner írta(köszi jenner), én vagyok kata. már megbeszéltük a férjemmel, h hazahozzuk, ha kislány lesz akkor is! :lol: . egyébként kukist szeretnénk, de imádni fogjuk, ha kislány, csak nem biztos, h szeretnék még egyet. egyébként a nevek: zsófi v. lázár, dávid
kívánom, h legyen jó időtök. nálunk egyébként szép az idő. ennél melegebb pedig nem kell. olyan 28fok körül van.

jenner: egyet értek gabival. szerintem is féltékeny lehet valaikre anyukád. az nagyon csúnya tőle, h ezért nem süt.

bejni: én is 8évig szedtem a fogi gátlót és én amint abbahagytam beállt a ciklusom 28-30 nap közé. aztán az ötödik hónapban sikerült.

gabi: valamelyikünk vonalzója megzakkant! a hetes kiírás jól működik, de a naposaink közt csak egy hét különbséget mutat.

lányok, hogy szuperálnak az ovu tesztek????? nagy csönd van róluk!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]l írta:@ka(ti)ányok, hogy szuperálnak az ovu tesztek????? nagy csönd van róluk!!!!


eddig nekem mind negatív. majd lesz pozi is :wink:

bocsi h csak erre reagálok. épp pakolok, elutazunk pár napra. úgyh jó és szép 7végét mindenkinek!

puszi
belani
 
 


Hát nem tudom, hogy miért csak 7 nap a különbség. Lehet, hogy ő már tud valamit. :D Bár jó lenne nem koraszűlni.
Ki használ ovu tesztet? Nekünk bevált. :wink:
Jeanner: Anyudnak lehet hogy rossz napja volt? Mikor lesz az esküvő?
Nyaralóknak szép időt kívánok!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, 1 hónap és 5 nap múlva :lol: (szept. 4)

Kati, nekem eddig van 2 +, ma sztem már - lesz (se görcsök, se semmi és a hőm is megy fel...) :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: akkor ti most babaprojecteztek vagy szünet van?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, ja így már vágom a vonalzót. Szép nevek vannak a tarsolyotokban, főleg a Zsófi tetszik. :)
Voltunk kint a játszótéren kb. 20 percet, azóta megint esik. Süt a nap és zuhog. :(
Hát igen, én sem fogom otthagyni a kórházban ha a 2. is lány lesz. :) Kellemes hétvégét mindenkinek!

Bejni, egy ismerősöm épp most megy Marokkóba nyaralni. Biztos élvezni fogja.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Jeanner
Anyukád viselkedése elég durva... :shock:

Bejni
Tudom mit érzel, Vegas ugyanez. Este hat és még akkor is kemence. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Nálunk most kezdődött az esti fürdés.Apacsek ma van utoljára és ahelyett hogy korábban elengedik tuloráztatják...Kapja be a főnöke.Ugyhogy mire hazaért siethetünk hogy zárás előtt odaérjünk a baumaxba.Remélem lesz az a festék amit kinéztünk mert most marha olcsó:D:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Na itt vagyok :D kész lett a körmöm :D csupa 4 óra alatt :lol:
Csilli villi mint aki buli megy :D csak úgy ragyog :D

Niki: írtam neked!!!!Baumax??nem Vácira mentek megvenni a festket??Na milyen szín lesz lett végül???
csip-csip18
 
 


Sziasztok.
Mindenkinek előre nagyon kellemes hétvégét.Mi már fent vagyunk mert készülünk a strandra.Korán ki megyünk.:D
A szentendrei uti baumaxba voltunk.Vettünk narancsot de itthon néztem hogy barack van rá irva angolul..Viszont a szinmintán ami ott volt festve egyértelmü narancssárga..Pusztán 14000et hagytunk ott este...

Tegnap Hajnika balesetet szenvedett.A korábol adodoan mozognak a fogai,vagyis mostmár eggyel kevesebb mozog
:lol: Játszott a barinőjével megfejelték egymést és szaladt hozzám hogy anya vérzik a fogam..És azt már csak a lélek tartotta..Ugyhogy - egy fog..Annyira sirt hogy ő most csunya lett...Egyem a szivét.Persze reggelre jött ahozzá a fogtündér:D::D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!

Niki: szegény Hajnika :( de majd nő helyette erősebb ;)

Kati: nálunk szünet van októberig, ugyanis ha most foganna, vizsgaidőszakban szülnék, azt meg nem szeretném... főleg, h ez lesz a legkeményebb évem... :?

Egcsi: az anyukám sajnos ilyen :(

Csip: Vácon festéket????? hol? (ott laktam 3 évig, de mi is a Baumaxban vettük...)

Ki mit fest?

Duluxszal nagyon vigyázzatok! Szuper a lemosható festékük, de nem enged szellőzni, nálunk minden penészedik :(

Hoztam képeket az ovutesztekről, kiderült, h eddig balfék voltam :( ugyanis nem vártam meg, h kihűljön a "minta" (kb. + 20 perc),így pozik lettek a tesztek, de utána a melegtől lebomlott a reagens, most már semmi nem látszik :( tegnap viszont hamarabb kijött a T, mint a C, és 3 mp-en belül + lett :) képek:

Kép

és a 3 együtt, látszik, h elrontottam :(

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, a lényeg lemaradt...

Belani: nem lehet, hogy azért negatív a teszt neked, mert nem várod meg, h kihűljön a "minta"? (azaz a pohárka tartalma...) :roll: csak egy ötlet... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

hát azt hiszem mi ma sem tudunk strandra menni, mivel itt még mindig hideg van és lóg az eső lába. De lehet lemegyünk Agárdra ott van fedett élményfürdő, csak mert Nórival már nem lehet bírni itt bezárva a pici nyaralóba.
szóval ma szerintem csak este jövök, mert irány a víz minden mennyiségben. :)

Kellemes szombatot és jó pihenést mindenkinek!

Jenner, akkor most októberig pihi lesz nektek? Végülis ha novemberben jön össze az már június vége július eleje a szülés. :)
Én is jövő nyárra szeretném a babácskát.

Ja és valaki küldhetne nekünk valami meleget. Csak mert így elég gáz a nyaralás. :(

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ninike: én küldöm innen kecskemét mellől a meleget! itt már elég forróság van. most voltam kint teregetni.

jenner: a június is vizsgaidőszak, nem? szerencsére én februárban fogok. előre hozom a vizsgáimat decemberre, így minden oké. egyébként halasztottam volna egy félévet, de így szerencse.
ezt hol olvastad, h ki kell hűlnie??? erről még nem hallottam. de tényleg egyértelmű pozitív az utolsód. egyébként anno nekem sem volt fokozódás, hanem egyszerűen az ötödik este full pozitív lett.

nikianyu: hajnikát cuppangasd meg és mond meg, h ez a nagylányok kiváltsága!!!!

jó festegetést kívánok mindenkinek!!!! nálunk halvány sárga a gyerekszoba, majd ha kiderül a neme, akkor veszünk valami tapétacsíkot és függönyt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, használati utasításon írta... :roll: kaptam hozzá egy teljes A4es lapot... a többi is + volt, de csak ennyi maradt belőle :(

Ninike, meleget küldenék, de itt sincs :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na megjött a meleg, végre 30 fok van és ma már fürödtünk is, vagyis hát Apa meg Nóri. Nekem nagyon hideg volt a víz. :) Persze a gyereknek semmi sem hideg, csak fürödni lehessen. :)

Azt számolgattam, hogy ha novemberben vagy decemberben összejönne a baba, az nagyon jó lenne, mert akkor jövő nyáron születne meg, és addigra a szakvizsgámmal is végeznék, meg Nórival is egyszerűbb lenne. Nyárra kivenném az oviból , nem járna és itthon lehetne velünk. Vagy lehet leköltöznénk a Balcsi partjára. :) Végülis újszülöttel mindegy hol vagy, csak cici legyen meg. :)

Jenner, mi újság Pesten?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


[quote="jeanner"]J írta:jeannera, a lényeg lemaradt...

Belani: nem lehet, hogy azért negatív a teszt neked, mert nem várod meg, h kihűljön a "minta"? (azaz a pohárka tartalma...) :roll: csak egy ötlet... :roll:


Köszi az infot! És a kérdésedre válaszolva, de igen, előfordulhat hogy azért nem pozi, mert nem vártam meg a 20 percet :D

Mi hazaértünk, de teszek-veszek a lakásban. Nem is tudok nagyon reagálni, bocsiiii :oops:
belani
 
 


Hello lányok!
Amikor én használtam az ovu tesztet azon az volt, hogy 10 percig lehet leolvasni az eredményt. Persze mondanom sem kell, hogy elraktam őket. Mondjuk a pozitív az egyértelműen kijött gyorsan. A többi meg haloványka volt.
Ma egész nap feküdtem, most ez válik be. Nem sokat eszem, de ha már nem hányok az már jó, mondta a doki, mert nem vesztek annyi folyadékot.
Jeanner: Alig várom már az esküvődet!!!!!! Akkorra lehet elmúlik ez a rosszullét, mert akkor leszek kb. a 12.hétben. Úgy hogy remélem hamar elrepül ez az idő..
A nyaralóknak jó időt kívánok!!!! És küldök. :)) Én is úgy mennék nyaralni, mondjuk valami aqua parkba. (persze ezt most kihagyom) De nagyon szeretem az ilyen vizes dolgokat.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap este megérkeztem de ma egész nap a konyhában voltam mert anyósék jöttek a nyaralásból és jó menyecske módjára főztem nekik. :) Igyekszem visszaolvasni,h kivel mi történt. Ma megcsináltam az első ovu tesztet,ma vok a 11. napon. Igaz nekem 16.nap körül szokott pé-em lenni de a múlt ciklus történései miatt elkezdtem ma hátha most hamarabb lesz. Halványan kijött a t csík is. Tudom h ez negatív de szerintetek elképzelhető,h most kijön halványan és mégis csak a 16.napon lesz erős??? Úgy gondoltam, h ha kijön halványan akkor 1-2 nap és pozinak kell lennie,de az nekem szokatlanul hamar lenne. Na aki tudja írja meg légyszi!

Jenner,köszi h fel raktad a teszteket meg h leírtad h szobahőmérsékletűnek kell lennie,mert én is átsiklottam volna felette :)

Gabi: örülök,h jobban avgy,szorítottam neked! T emár bizti tudsz válszt adni az ovu tesztes kérdésemre! Most használom először :shock: Na meg nem is tom,h ha pozi rögtön együtt kéne lenni vagy másnap inkább,v mindkét nap :oops: ,neked melyik jött be?
henó
 
 


Kati: Most olvasom,h te is használtál ovu tesztet. Neked mennyi idő alatt sikerült? Ne aggódj h nincs tüneted sztem ez nem ritka és tök jó!!!
henó
 
 


Láyok még azt akartam írni,hogy mintha azt olvastam volna vhol,hogy az lh teszt pozi akkor is ha megtörtént a fogamzás. Nme mintha mindig tesztelgetni akarnék csak érdekesség. Tud vki vmit róla?
henó
 
 


Henó, az csak reggeli első vizeletből mutatja, de abból elvileg nagyon nem pontosan :lol: szóval 9. dpo-tól lehet "jóstesztelni", de abban több az ál+, mint az ál-...

Én 5. napja tesztelek +-t, persze a pénteki, ami kiírt ovulációs nap volt olyan lett a teszt, ahogy írtam, T csík 3 mp-en belül virított, viszont a többi napon is hamar megjelent, és nagyon erős lett (erősebb mint a C). Mára megjelent a nyálka, tüszőrepedés megint 5.-én várható (Jónás nap...), szóval az öreg módszere vélhetően működik, egy a baj csak, hogy nekem utána egy hét múlva meg fog jönni :( hiába mondja, hogy az nem számít, igenis számít sajna, különben már várandós lennék, ha nem számítana :( na mindegy... ez sajna nem hit kérdése a módszerben, ez tény :(

Hát, Gabi, én is nagyon várom az esküvőmet, főleg, hogy túlessünk rajta, mert ez a várakozás és fejetlen kapkodás kikészít :lol: ott meg már úgyis mindegy lesz :lol: szóval a buli biztosan szuper lesz, csak már tartanánk ott... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok...

hát nem nagyon tudok hozzá szólni az lh teszthez, nem csinálom és nem is vagyok otthon benne :D De remélem Ti sikerrel jártok...

Nálunk is elmaradt a SZombati fürdőzés hideg volt nekem a medencénk :? Vaasárnsapra maradt a takarítás, na meg a forma 1 re mnetünk :lol: Imádom :lol: Aztán barátok jöttek át iszogattunk :D Hát ezek voltak :D
csip-csip18
 
 


Csajok, hogy álltok a horoszkóphoz???Én szoktam olvasni :D Főleg a hetit és a havit :D
Ki KOS még rajtam kívül????Annak hajrá+++++++++++++++++
Kosok olvassátok el!!!!Na meg a többiek is persze :D

http://www.nlcafe.hu/horoszkop_havi/
csip-csip18
 
 


Csip, én mérleg vagyok :roll:

De ja, hajrá a kosoknak!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Én is mérleg vagyok.

Csip!
24-én várjuk a +tesztet. :wink:

Én szerettem az lh teszteket, addig míg egy pozitív lh tesztes hónapban, meg nem nézték a progi szintemet. Kőkemény 2,0 volt. Vagyis hiába volt magas az lh szintem, peteérésem nem volt.
franci
 
 


Köszi :wink: hozzom :wink:

Niki: Mi van mikor kezdődik a festés???Vagy árma keztétek???nem jöttél...akkor azért szétszedtétek a gépet is???
Mert, hogy mostotthon van urad élelött is megcsinálhatnánk a körmöd vagy kora du...Majd írj!!!!
csip-csip18
 
 


Csip, én is kos vagyok! Nekünk még tuti nem lesz babó, de azért neked hajrá!!!

Ma kivételesen nagyon szép idő van!

Gabi, örülök, hogy jobban vagy!!! Kitartás, már csak pár hét!

Henó, az lh teszhez nem tudok hozzászólni, sosem használtam és szerintem nem is fogom. Mert akkor tuti elkezdek görcsölni rajta, abból meg tuti nem lesz baba.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Na hol vagytok??? :shock:
csip-csip18
 
 


Henó: Nálam ez a tesztelés úgy történt, hogy vettem egy csomagot és a 11. naptól elkezdtem tesztelni. Mondanom sem kell, hogy mind negatív lett, vettem még egy csomaggal. Már csak egy darab volt az utolsó csomagból, amikor is pozitív lett a teszt. Akkor együtt voltunk a párommal és utána következő napon is, és azt hiszem bebiztosítottam magam, mert a rá következő napon is. Utána amikor meg kellett volna jönnie ugyan azokat a tüneteket produkáltam, mint mielőtt megjönne, panaszkodtam is a páromnak, hogy ezt nem hiszem el, most sem sikerült. És csak nem jött meg. És utána két nappal teszteltem pozitívat. (akkor még nem gondoltam, hogy ilyen kemény lesz a terhesség)
Én ajánlani tudom az ovu tesztet, nekünk bejött. :)) De látod van akinek nem. De egy próbát mindenképpen megér.
Én oroszlán vagyok. (elvileg kos az aszcendensem)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Jeanner: Attól is lehet a folyamatos pozitív eredmény, mert babát vársz. Ilyenkor nem esik vissza az a hormonszint. (jóstesztként is működhet)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Na ma kijárt nekem a hülye vendég, csak kellett emlegetnem, hogy mostanában nem találnak meg...
Itt volt az egyik mind a 3 fekvő gép foglalt volt...Fekvőre várt...Mondtam neki vagy 20percet várni kell megvárja ok.letelt kijöttek a 2-ből kitakarítottam.Mikor fizette belépett egy másik vendég...Mondom a csajnak a 2.be mehetsz...Erre az uj vendég mondja ő akar oda menni, kérjem meg a csajt, menjen az 1-be...De akkor már be ment...na nem szeretem az ilyet, de erőszkoskodot.Bekiabáltam csaj mondta, nem mert ő is várt meg már szolizni szertne...Erre az uj csaj, hogy nem várna 7 percet?NEm mert várt 20-at.Ja jó...Vissza meg a szoliban na takaritom az 1-t...Persze tudják, hogy egyformák a gápek mégis vannak akik mindig egybe mennek...Ém mondtam a csajnak, hogy jó az egyes is!!!!Errecsak azért is morgot a másikra, persze egymás mellett van a 2 gép áthalatszot, na kijött a másik és elkeztek itt visitani, na nagy nehezen mind 2 bementek a szoliba...persze, nem szóltam bele, de hajtogatáák, nincs igazam?!?!NA mondom elég lényegtelen mind 2 gép jo!!!
Erre a köv vendég egy szőke nagy csöcsű csaj, aki van már 30 éves is...felvn varva a haj, de ugy hogy látszik és kevés is..csunyán nézztem is mert meglepődtem, hogy nézz ki...Mondj az állóba menne 14 percre, mondom neki az infra is jó???persze,...fizet és én meg kifelé bámultam és nem 1200 ft-ot adott...és nem figyleltem, de nem adtam vissza 20 forintot, érted 20-at!!!14 perc 1180.-.
És egy ilyet kibasz nekem, vissza adnád a 20 forintot, de nem alapszinten hangon...Hát köpnyi nyelni nem tudtam, mondom jaja neharudj elbambultam és vágot egy pofát, azt hittem képen köpöm!!!De nem balhézzom, mert a fönököm kibujik a bugyijából!!!
Aztán mondtam neki hog a 4 be mehet és akkor kell e az inra erre ő kell....Na a jó édes kurva anyádat, de bunkó kurva!!!
Most elment és köszönt, nagy a szerencséje!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip: Nem volt valami könnyű napod. :S Én is tiszta ideg vagyok az ilyen hülye p-tól. A recepción én is találkoztam egy két nem normális emberrel. És az a baj, hogy nekem hozzájuk nincs türelmem. Legszívesebben képen töröltem volna néhány bunkót... Kitartást!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?