Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Köszi mindenkinek aki irt,tökr jól esett hogy válazoltok!!!
Jeanner tölem mehet csak én is azt gndolom hogy összekeveredik :oops:
Citrin lesz kis táskám ,én már tényleg nem tudom mit kérjek kölcsön,ékszer megvan,minden csak ez a hülyeség nincs :evil:
Kivagyok töle a végén hagyom az egészet és nem lesz kölcsön...feladom

Lanyus
Vendég
 


Lanyus: Én szerintem lemaradtam valamiről... :oops: Mien kölcsönről van szó???? :oops:
csip-csip18
 
 


Csip !!
Tudod az esküvöi dolgok a valami új valami használt,valami régi kölcsönkapott és valami kék.
Nincs ötletem a kölcsönkapotthoz, az esküvöi szalonban azt mondták a ruhám nem számit...
Vendég
 

 
 

Én ezt nem tudtam és nem is értem :oops: Mért jó ez???Babona???
csip-csip18
 
 


Igen babona... azt mondják ezek nélkül ne szabad férjhez menni.
Vendég
 


Lanyus nyugi,en is ferjhez mentem kölcsön cucc nelkül es megis boldogok vagyunk mar 5 eve :) Ugyhogy ezen nem mulik!
Vendég
 


Lanyus: annak működik a babona aki hisz benne. Én is csak addig voltam babonás míg el nem végeztem az agykontrolltanfolyamot! :D
csip-csip:VASÁRNAP! Már ma is alig bírtam ki és még holnap is ki kellááááááááá Tuti 4.-én volt,megérzem fáj rendesen a petefészkem,úgy éjfél körül volt már apa aludt nagyon :( ,bízok benne, hogy várakoztak tegnapról lány katonák. Meg azért másnap rádolgoztunk nem baj ha fiú alapon :D
henó
 
 


Egcsi: Akkor neked is két fiad van!:-) Neked legalább igért nekem meg azt mondja úgyis fiú lesz megint! Elsőre úgy voltam mindegy másodszorra :ha már van egy fiam legyen kettő,éreztem,hogy az lesz és mindenki fiút is várt itthon. Olyan érdekes, hogy most meg odavagyok egy kicsi lányért. Derült égből villámcsapás volt ez az érzés! 2 éve még azon gondolkodtunk legyen e második,most meg 8 hónapos a kicsi és alig várom, hogy újra babát várjak!Te ,hogy vagy ezzel? Neked hány évesek a fiaid? És te?
henó
 
 


Hahó csajok! Mi van veletek? Csak nem felforrott az agyvizetek?mert nekem már igen :)
henó
 
 


Henó
37 vagyok, a fiaim 3 és 6 évesek. :) Mióta az eszemet tudom 3 gyereket akartam. apjuk ódzkodott a másodiktól, a harmadikat kizárta, de sikerült megdumálnom. Nekem a fiúk nagyon bejönnek, de lányom még nem volt, az is kellene egy. Mindegy csak egészséges legyen. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na ez izgalmas lesz!
Kíváncsian várom, kinek lesz következőre kislánya. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


MINDKETTŐNKNEK :D Nálunk ugyan így volt,másodiktól óckodott harmadikra meg nehéz volt rádumálni :D Persze akkor is akarnék 3.-at ha tudnám, hogy fiú lesz az is, tehát nekem sem a lányért megy a dolog.De azért vágyom egy kicsi lányra,így ahogy mondod szeretném megtpasztalni ezt is. Na hát akkor hajrá nekünk! :) N eked a két fiú könnyen összejött? mikorra tervezed a kislányt? :)
henó
 
 


Henó!

Akkor inkább mindhármónknak! :D
Egcsinek van 2 fia, nekem 3 van. :D
Mi még várunk kb. 1 évet.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boekse:hjáááj,bocsi,igazán figyelhetnék a vonalzókra. Próféta szóljon belőled!
Nem is emlékszem rád,kicsit később lesz időm visszaolvasok :)
henó
 
 


Boeske
Te nyertél! :D

Henó
Nálunk augusztus vége felé indul a babagyártás, így nem kavar be a sulimba a szülés.
Bercire 9 hónapot vártunk, de a párom Németországban dolgozott, úgyhogy nem mindig volt otthon amikor akciózni kellett volna. Bence másodjára összejött. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello csajszik!
Ne haragudjatok, hogy csak most írok, de nem mindig jutok a gép közelébe, mert most tanítok be egy recepciós lányt és így nem nyithatom meg bent a babanetet. Itthon meg nem mindig van rá időm. Ma találkoztam barátnőmmel. Van egy tündéri 1 éves kislánya. Babáztunk a párommal. Aztán befőztünk. Nagyon hulla vagyok és sajnos a fejem is fáj, lassan már minden délután. Lehet a hormonok szórakoznak...
Remélem mindenki jól van, igyekszem visszaolvasni. Jövőhéten megyek majd dokihoz, remélem minden rendben lesz.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Reggel tesztelek! :shock:
henó
 
 


Teszteltem! POZITÍV! igaz halovány de rögtön kijött! Azt hittem így 13 vagy 14 naposan azért már erős lesz a vonal. Na mindegy,kijött az a lényeg! Most nem is bírok mást írni annyira boldog vagyok meg hihetetlen is ,h elsőre!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
henó
 
 


Henó
Gratula!!! :D Örülök veled. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi,köszönöm? Ugye nem lehet,hogy haloványan kijön negatív eredmény esetén is?
A férjemnek mondtam,fordult egyet és alszik tovább,szerintem nem fogta fel. Na meg el sem fogja hinni ha meglátja milyen halovány. De szerintem nem jött volna ki haloványan sem. Ugye-ugye?
henó
 
 


Sziasztok.
Ha nem gondd én is csatlakozom hozzátok.Nekem 2 lányzom van a nagyobbik 6 éves a kicsi másfél és novemberben állunk neki ujra a baba projektnek.
Szeretnénk a 2 lány mellé egy kisöcsit.
csip mi már ismerjük egymást:D :wink: .

Heno igy ismeretlenül is nagy gratula nektek!!!
Niki

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Henó
Ha azonnal kijött a második csík, akkor pozi az! :wink:

Niki
Üdv a csapatban! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi:igen azonnal kijött,de apa sztem sokkot kapott,azt mondja biztos azért van halványan ott a vonal ,mert az jelzi,hogy hol kellene erősen kijönnie :D :D :D
henó
 
 


Henó
Csinálj egyet két nap múlva, hogy apjuknak legyen erős csík. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Henó: Nagyon nagyon gratulálok neked. :)))) Neked mikor volt az utolsó menszid? Nekem május 30-án viszont június 23-án volt pém. Neked mikor lehetett a péd? Mikor és hova mész dokihoz. Én jövőhéten de hogy kihez az majd még eldől. Remélem minden rendben lesz.
Egcsi: Hogy állsz az esszékkel? Mentek nyaralni?
Niki: Üdvözlünk köztünk. :))) Ez egy nagyon jó fórum. :wink:
Milyen volt csajok a hétvégétek? Nekünk jó, befőztünk. Kicsit sokáig tartott de ügyesen megcsináltuk. :) Végre egy picit fokozódott a hőség. Már nem bírtam.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Az utolsót írom.... :roll: Majd megyünk valahova, de csak pár napra.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Látom egyre több baba gyanu van a levegőben.Jajj ez olyan jo.
Nekem most késett 4 napot azt hittem már lesz valami pedig mi télleg csak év végén probálkoznánk erre ma nem kis szinten meg jött.
Gyanus is a dolog mert nem szoktam ennyire meglenni.
De ez van.Hátha novemberben elsőre össze jön és akkor apának teljesül a vágya egy augusztusi baby-vel:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!!!
Most értünk nemrég haza,meglátogattuk Egerben anyosékat!!!!!
Köszi minenkinek,megnyugodtam leendö sogornöm adott a hajamba egy virágot,ugy megvan végre!!!!!!!!!!!!
Tudom hogy hülyeség csak igy nyugodt a pici lelkem.
Ur isten mennyi teszt,kicsit kellmetlenül érzem magam,mert mi még nem is probálkozunk...
Jó éjt lányok és pici pocaklalkok:)
Vendég
 


Gabi:Na akkor itt folytatom :) Pontosan tudom,hogy július 4-én volt peteérésem és akkor is fogant a manókám. 3-án gyártottuk és a katonák vártak 4.-ig,kislányra gyúrtunk,sztem össze is jött. János kórház,Bp,Lintner tanár úr,9 hónapja is nála szültem.Szerintem kitépi a haját ha megyek h terhes vok :D nagyon de nagyon tud,a Margitba is meg a Jánosba is ő vezeti a szülészetet,sok nőgyógyász felnéz rá!Ezt azért írom mert ha a betege vagy érzed is ha bekerülsz a kórházba.
Nikianyu:tudja az a bébi,hogy mikor akar jönni,vagy már most szót fogad az apukájának :D
Lanyus :akkor erre voltatok felénk :)
henó
 
 


Heno!
Nagyon nagy gratula!!! :D
jucus31
 
 


Henó!!!

Gratulálok!!! :)

Mi is lányt terveztünk elsőre, de lehet fiú lesz :) bár én nagyon rákészültem már, hogy lányunk lesz, de mindegy is.

Hosszas megbeszélések úgy döntöttünk, hogy akkor októbertől megint ráállunk a témára, aztán lesz ami lesz. Így nem fog bekavarni a suliba, bár a kényszerszünetek azért meglesznek. Addig meg igyekszem valahogy felkészülni, h ne kelljen 5-6 évet várnunk... :roll:

Lányok, lenne egy nagyon hülye kérdésem: szerintetek a fáradtság mennyire befolyásolja a termékenységet?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:szia.
nagyon sok minden tudja befolyásolni,igy szerintem ez is.Bár a stressz jobban.
Nézd azokat akik görcsösen rajta vannak a baba témán és annál később jön össze nekik.
Mi utánatok kezdjük a baba projektet.

Heno:Lehet hogy előre szót fogad és ha tényleg augusztusi baba lenne apája lenne a legboldogabb.
Öszinte leszek több téli gyereket nem szeretnék én sem:D
Hajnika(6) januári,Vivien(1,5) decemberi..Ugyhogy jó lenne ha a tél nem a szülinapokrol és az ajándékokrol szolna:D
Bár az augusztusunk sem jobb mert páromék 9 en vannak tesok és abbol elég sokuknak augusztusban a szülinapja.:dSőt anyosomnak is:D

Hogy birjátok ezt a meleget?
HOl tudok vonalzot csinálni?

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Lányok! Ez nem velem történik meg! Tegnap teszteltem egy egyértelmű pozitívat, ma meg egy egyértelmű negatívat!Mondjátok már,hogy-hogy lehet ez? Mindkét teszt 20-as érzékenységű,de különbözőek. Mindkettő 99%os biztonságot ad. Na most akkor 99%,hogy terhes vok meg 99%,hogy nem. Az fasza! Bírjam már ki holnapig!áááááááááááá,sík ideg vagyok! Azt se tom,hogy milyen tesztet vegyek,olyat ami pozitív lett és hasonlítsam a vonal erősséget vagy másfajtát,hogy kijön-e rajta. Eltettem a reggeli vizeletet,jó lenne ha lehetne kapni 10-es érzékenységű hcg tesztet,az tuti eredményt adna. Tudja vki lehet ezt gyógyszertárba kapni?
henó
 
 


Niki
Lilypie.com vagy babafalva.hu és még vannak más oldalak is ahol nézhetsz vonalzót. :)

Henó
Nyugodjál meg, mély levegő és várjál még egy-két napot. Nekem a Gabriel jött be, nem tudom, azt lehet-e otthon kapni. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Henó, ezen szerintem ne idegeskedj... egyik ismerősömnek 7 hónapos terhesen lett negatív a teszt (poénból csinált egyet)...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lányok! Most néztem újra a tesztre,azon is kijött halványan,de sztem késő ez nem? Na most már tényleg carok bele. Nem kellet volna tesztet csinálni csak 3 nap múlva! Próbáltam feltenni képet de nem tudom olyan kicsire összetömöríteni,ááá béna vagyok. Pedig akartam, hogy lássátok nem vok hülye. Jártatok már úgy hogy halványan kijött mégse voltatok terhesek? Ma vagyok a 15. napon a peteérés után,szerintetek??????Írjatok lécccccci![/img]
henó
 
 


Henó!

Legutóbb nekem nagyon halványan, de azonnal kijött. Először azt hittem, hülye vagyok, de nem, ott volt a csík, csak nagyon halványan.

Utána az összes többi teszt negatív lett, még a béta-hCG is.

Aztán megjött, de úgy, h nem tudtam felkelni az ágyból, és 10 percenként kellett a legerősebb betétet cserélni, meg tusolni (még jó, h hétvége volt), és nagyon élénkpirosat véreztem. Párom ezt elmondta a doktornőnek, amikor kérdezte, hogy vagyok, és mondta, h akkor nem a teszt volt rossz, de valami baja volt a babának, így jobb is, hogy elment..

Szóval nyugodj meg, ne stresszelj! Ha mind a két teszt + lett, akkor tuti van ott valaki :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="henó"]M írta:henóa vagyok a 15. napon a peteérés után,szerintetek??????Írjatok lécccccci![/img]


Én a 20.-on voltam, amikor halvány + lett... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jó reggelt :D

Henó: Én a Dm vennék egyet a neve azt hiszem:Corex :? ez egy csepegtetős teszt s nagyon jó, nekem délutáni pisiből is kimutata a pozi tesztet :D Drukkolok!!!!!

Jeanner: Végre sikerült beszélnetek, örülök neki :D

Lanyus: de jó, hogy jól éreztétek magatok és még meg is van a virág!!!jupiiiiiii

Egcsi: 2 kisfiú :D Én is szertnék pöcsöst :D Drukkolok, hogy kislány legyen :D

Boeske: 3 fiú :shock: jesszus :shock: férfi uralom van, mi lesz majd ha jönnek a menyek :lol: :lol: :lol: jó anyus leszel???? :lol:

Jucus: Miujság feléd????

Kata: kismami merre vagy???majd gyere :D

Csajok nincs kedve valakinek egy táblázatot készíteni???
Ki mikortól probálkozzik, van-e gyerek, mien vitamit szed...stb..????

Nikianya: Szia BARÁTNÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vártam már mikor csatlakozol :D :D :D Pöcsöst???Mondtam már, hogy felejtsd el :D Neked a Párod csak nuncisokat tudd gyártani :D :D :D vagy max ikereket, de az is punci, szóval vagy egy vagy kettő vagy három gyerek-ikrek- de PUNCIS!!!!!Imádlak
:lol: :lol: :lol: :wink:

Rólam:
Hát megjöttünk tegnap Siófokról...Jó is volt meg rossz is... Barátainknak van egy 2.5 éves gyereke, és néha mikor láttam, hogy játszanak vele a Balcsiban küzködtem könnyeimmel, olyn édesek voltam 3-man...Persze, hogy a párom ne lássa rajtam...aztán elmúlt és rá fél órával oda jönn a párom és mondja nekem, hogy zabálni valóak, és nekünk is lesz igéri,( neki is megfájdult eg picit a szíve, hangja csuklot) ari volt, csak abban a pillanatban érezztem, hogy ki kell mennem a vízből...Ki is jöttem...Aztán rágyújtottam, kellett 1 óra mire vissza tudtam menni a vízba...Hát így kezdödött aztán végül is Mi ketten jól érezztük magunkat nagyon...De a barátaink elkeztek veszekedni hol ez hol az sértődöt meg, de olyan dolgokon, mintha nekik nem lenne közös gyerekük..A párja kitalálta de szerintem viccből, azért(mert tudja, hogy a Klaudia buliba akar menni), hogy este elmegy táncikálni, huuu hát ne tudjátok meg.háború-volt, kibált a csaj, hogy nem gondolod, hogy majd te elmész én meg maradok a gyerekeddel...Hát meg még voltak aprságok amin össze kaptak, Klaudiának minden kellett kaja is meg ruca is-mindent amit csak meglátott...Minek???2 napra lemenetünk nem azért, hogy vásároljunk..
Huuu nem volt semmi...Amúgy tudtuk, hogy nem fényes a kapcsolatuk, és a csaj most akarja élni az életét...De, hogy ennyire szar a kapcsolatuk, hát teljessen megvolt illatdva a párom rajtuk...
Szóval ennyi...Tanultunk belöle, ja s hozzá teszem sok mindent mi álltunk mert ők, nem állnak jól nagyon anyagilag..
Naa mind 1 azért jó votl, de legalább ha Augusztusban elmegyünk párommal akkor kettesben megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pöpet hosszú lettem :D
Szép napot!!!!
csip-csip18
 
 


Szija Csip!

Hát nem semmi és ezt mind a kisgyerek fogja megsínyleni :( szegény :(

Én szívesen vezetek táblázatot, csak szolgáltasson mindenki adatot! :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


oksa :D
Én küldöm is :D

Kitti 23 éves, GLD vitamin, első baba, ciklus hossz:változó.
Szerinted kell még valami???
csip-csip18
 
 


Jah... mikortól próbáloztok :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet Lloret de marból! Sajnos nincs időm végigolvasni, de azt láttam, hogy GABI kismami lett:D:D:D gratula, remélem a doki is minden szépet és jót fog mondani....:D:D:D
Kati, neked is hatalmas gratu, és ne szomorkodj, legalább egy babód lesz!

Rólam: mi nagyon jól érezzük magunkat, kihívás ez a hosszú nászút ez kétségtelen:) de nagyon jó, szép helyeket látunk, majd töltök fel képeket...
és még 23 nap...
:D
ja és késik..igaz még csak 3 napja, de elég meglepő..persze lehet, hogy azért, mert ez az első gyógyszermentes hónapom...de már férjemuram beizgult, hogy tetsztelni kell:) nagyon lelkes a drága, nem akarom kiábrándítani, mert én érzem, hogy lesz ebből mikulás...bár egy hétig én is azt hittem, hogy nem miki, hanem babó, mert minden bajom volt..(hányinger, szédülés..stb.), de szerintem csak vmi kaja nem tett jót:)
plusz azért még nem "élesben" csináljuk, mert a 3 hónapot ki akarjuk/tuk várni...bár tudom-tudom a gumi csak 99%...de akkor is meglepő lenne, ha babafigura alakulgatna...
na csak gondoltam leírom a dolgokat!
Mindenkit pusszantok, és most már igyekszem gyakrabban írogtani!


Babóra fel!!!

B.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: érezzétek jól mgatokat és tessék jeéentkezzni majd még :D drukkkkk

Jeanner:2009 Augusztus

Nem tudtok valami jó olcsó külföldi utazást???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok!

Henó!
Gratula a pozitív teszthez. Ha szeretnéd én felteszem. Vagy lekicsinyítem és visszaküldöm. Akkor te dicsekedsz vele. Corax tényleg jó!
Irigyellek hogy így megérzed a terhességet!

Kati!
Dolgozol már? Nagyon meleg volt a Balcsi?

Lanyus!
Nekem se volt semmi kölcsön kapott dolgom az esküvőmön. Nem ezen múlik a boldogságotok, hanem rajtatok!

Gabi!
Mi finomat főztetek be?

Szia Niki!

Egcsi!
Hajrá utolsó esszé!

Jeanner!
Örülök hogy tudtatok beszélni. Az a pár hónap ide vagy oda nem számít!
A fáradság akkor befolyásolja a termékenységet ha valamilyen betegség miatt vagy fáradt, pl nekem a PCO és a pajzsmirigy alulműködés is okoz fáradságot.

Csip!
Nagyon rossz a gyerek előtt veszekedni, de sajnos néha előfordul. Az a baj a ha rendszeres.


Én már Gergőt is lánynak szerettem volna. De le nem cserélném ezt a pasit 100 lányért se. Cseppet anyabuzi a drága, és én ezt imádom!!!!
Tegnap estig én is nagyon szerettem volna 2. gyereknek egy kislányt, de este, már nem csak a fejembe, de szívembe is éreztem, hogy még egy kisfiú is nagyon jó lenne.

Hétvégén sikerült 4 év után strandra is eljutnom. Nagyon jó volt. Gergő is piszokul élvezte. Tavaly ő volt a nagyszülőkkel, de inkább csak homokozott. Most viszont mindig a vízbe akart visszamenni.

Gergő tegnap olyan édes volt, majdnem elbőgtem magam.
Az udvaron voltunk, a gyerekek labdahiánnyal küszködtek, elindultunk hozni labdát a garázsból. Az egyik szomszéd kislány is kért, 1 éves volt májusban. Gergő közölte neki is hozzunk pici labdát, majd megfogta a kezét és elindult vele a garázs felé. A kiscsaj megfogta az ujjamat is, és így mentünk hárman a labdákért. Olyan megható volt.
Ketteske augusztusban lenne egy éves.

Táblázat jó ötlet!!! Milyen adatokat adjak meg????

Aki kimaradt bocsi!!!!! :oops:
franci
 
 


Franci:

Neved (elég a keresztneved)
Mikortól próbálkoztok?
Mit szedsz (terhesvitamin)
Hányadik gyerek lesz?
Milyen hosszú a ciklusod?

Nálam a kevés alvás és a kevés vitamin okozza szerintem a fáradtságot, mert amúgy nem érzem magam betegnek, és ha odafigyelek arra, mit eszek, akkor jobban vagyok, akkor jól működök... :)

Csip, köszi! Beírom!

Bejni, jó pihenést nektek és jó volt hallani rólad :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote]B írta:oeske: 3 fiú jesszus férfi uralom van, mi lesz majd ha jönnek a menyek jó anyus leszel????


Majd igyekszem. :D Szerencsére az én anyósom nagyon aranyos, úgyhogy a jó példa megvan. Másrészt meg tudom, hogy nem magamnak szültem a fiúkat, nagyon rövid az az idő, amíg rám vannak utalva, utána el kell őket engednem.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Mindenkinek!
Jaj Heno,ugy örültem amikor irtad a pozi tesztet,most meg ez a negativ :( Nagyon remelem,hogy csak a teszt volt selejt!!!Szerintem holnap reggel csinalj egy 3.fajtat!Es az majd eldönti mi is a helyzet!
Csip en biztos Görögo.-ba mennek augusztusban,az olcso is meg szep!
Jeanner ,gondolom most igy jobban erzed magad,hogy tisztaztatok a dolgokat,örülök neki,hogy a parod is megerti neked mi a jobb!
Igen ez a tablazat jo ötlet!!!En is küldöm az adatokat,ha megirjatok mik kellenek hozza!
Lanyus mi is anyoslatogatoban voltunk a hetvegen :D Jo volt kikapcsolodtunk.
Most hetvegen olvastam egy kismama ujsagban,hogy amerikaban lehet olyan tesztet kapni(meg a neten meg lehet rendelni) ami mar a 10. heten kimutatja a baba nemet vizeletböl!Egcsi hallottal mar erröl?Na en biztos nem fogok venni mert nem olcso,de tök jo,hogy van ilyen lehetöseg.
Vendég
 


Na közben most latom Jeanner mar be is irtad a szükseges adatokat.Na akkor az enyem:
Szilvi
Aprilis ota
Femibion(most fogom a heten kezdeni,eddig csak folsav)
Elsö
Kb.30 nap
Vendég
 


Picur, kicsit föntebb leírtam :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?