Új privát üzeneted érkezett!

Csipp, nem kaptam privit. Ugy latszik Neked sem jon at.:(

Mka, Te Franciaorszagban tanulsz? Es mit? Ne keseredj el, sok embernek magyarul nem mennek a vizsgak nem meg idegen nyelven. Tudom ez nem vigasz. Es miert ilyen hulye a rendszer? Hogy minel tobb ember megbukjon? Ez igazan klassz!!!! Teljesen kicsinaljak az embert!! Puszi Neked! Nemtom, egyel meg egy adag fagyit, igyal meg egy uveg bort...valami. En ezt csinaltam ha nem sikerult a vizsgam es kivoltam. Pedig en magyarul csinaltam.
Vendég
 


Hát nem értem, mért nem küldte el :roll:
csip-csip18
 
 


aranyosak vagytok!

Összesen 7 vizsga volt, nem tudom melyik nem sikerült. Még nem kaptam meg az összesített eredményt, csak a neten lehet mától megnézni, hogy átmentünk vagy sem. Aztán majd postán kiküldik a részletes eredményt. Végülis lényegtelen, a lényeg, hogy nem sikerült. Vagyis nem lényegtelen, mert jövőre azokat a tárgyakat kell csak megismételnem, amik most nem lettek meg. De a lényeg, hogy elvesztek így egy évet...

Egyébként turizmust tanultam. Ez nem külföldieknek szánt suli, hanem rendes suli. csoptársaim franciák voltak. Évek óta statisztika, hogy a vizsgázók 1/3a megy csak át a vizsgán, szóval tudtam jól, hogy nagy esély van arra, hogy elsőre nem jön össze, de azért reménykedtem.

Most megpróbálok olyan állást találni a turizmuson belül, ahol nem feltétel ez a diploma. recepciós hotelben vagy vmi hasonló. Pont azért tanultam, mert nem akartam ilyen munkát csinálni, de nem ülhetek itthon egy évig. A lényeg, hogy az évemet nem kell megismételnem, csak jövőre le kell vizsgáznom azokból a tárgyakból, amik most nem sikerültek. Szóval egész évben szabad vagyok. Nem ülhetek hónapokig itthon, semmit sem csinálva, az nem az én világom. Muszáj dolgoznom vmit.

Hát ez van, azt hiszem lemegyek az uszodába, az eltereli kicsit a gondolataimat.

mka
mka
 
 

 
 

Értem...Jól teszed úsz egy nagyot :wink:
csip-csip18
 
 


Mka, sajnalom. :cry: :? :cry: :cry: Ez igy eleg durva. Nagyon nehez es nagyobb esely van sikertelen vizsgat tenni, mint sikereset, ugy erzem. Szoval most kiesik egy eved.:( Erre ne figyelj. Eljon az a nap amikor diplomat tarthatsz a kezedben!!! Azt teljes mertekben megertem, hogy ilyen munkat nem akarsz csinalni. Probald meg ugy felfogni, hogy csak egy ideig kell azt csinalnod amit nem szeretsz, nem eletcelod ez a munkakor es elobb-utobb meg fogod kapni azt a munkat amit szeretnel a diplomaval egyutt! Drukkolok nagyon!! Tetszik, hogy ilyen ambiciozus vagy!! Fel fejjel es ugras, ez is csak egy allapot!! El fog mulni, ez is veget er egyszer!!!
Vendég
 


Jucus
Igen, harmadik baba lesz. :)

mka
Jaj, sajnálom. :( Azért az jó, hogy nem kell újra suliba járni, nálunk végig kell csinálni a sulibajárós részét is, ha nem sikerül. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Csipp, szavaiddal elve:car, az iwiw, nem igazol vissza! ahh, szorakozik! Ha megjavul visszaigazollak!!:)
Vendég
 


Bogarka: Én semm tudtalak vissza jelölni :D Ezért is léptem a nem ismeremre és vissza jelöltelek, hátha neked sikerül :D De láttom neked semm jönn össze :D :D :D
csip-csip18
 
 


Csipp, ez meg mindig carakodik-csak, hogy Csippes maradjak! :wink: Remelem holnap mar tudlak igazolni!
Vendég
 


tényleg nagyon aranyosak vagytok. Ambicióm az van, meglátjuk mire elég, főleg most.
De mostmár nem sajnáltatom magam tovább, majd kialakulnak a dolgaim.

Kit hol lehet bejelölni? Én is szivesen meglesnélek titeket :D

mka
mka
 
 


Mka en vagyok iwiwen is, facebookon is. Akar ott is jelolhetsz, barhol, mindenhol!!hihi:):)
Vendég
 


Szijasztok!!!

Mka nagyon sajnálom :( de!!! nézd a dolog jó oldalát, bejárnod nem kell! Az meg jó, ha ambícióid vannak, az majd elrángat a célig, tutira nem fogod feladni ;) bennem az álmaim és a terveim tartják a lelket még ha tudom is, hogy délibáb mind... :roll:

Egcsi, oké, hogy ismétlés a tudás anyja, de ennyire komolyan veszik odakinn???? pfuhh, hát én örülök, h itt sem kell bejárni...

Bogi, este nem jutottam fel iwiwre, csip, írtam privit :)

Csip-csip neked megy a drukk mára!!! :)

A kismamánk hol van? Kati, mi volt az UH-n? Hányan vagytok?

Többiek? Ninike, evica? Gabi, mikor tesztelsz?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!
MKA: Ne keseredj el. Tudom nehéz, de lehet, hogy így kellett lennie. Mindennek megvan a maga oka. És jövőre biztos sikerülni fog. Hihetetlenül nehéz lehetett a vizsga.
Jeanner: Csak pénteken tesztelek, ha nem jön meg addig. Ma 37 volt a hőm. De fáj a hasam, ami nem jó jel, mert ha valaki terhes nem görcsöl a hasa jó esetben. Úgy hogy péntekig várok, ez volt az eredeti cél. Múlt hónapban is kitűztem, hogy mikor fogok tesztelni, de akkor nem jutottam el odáig, mert megjött 3 nappal hamarabb.
Köszönöm lányok a biztatást!!!! Biztos eljön az én időm is. :)))
Shrek 4-et én is megnézném, bár a 3D-ről nincs jó véleményem a Jégkorszak 3 óta. Valahogy nem tetszett az 3 D-ben. Olyan kezdetleges volt. Én most a Szex és NewYork 2.részét nézném meg...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, ez nagyon ismerős, csak velem nem volt sose ilyen kegyes a sors, én mindig megcsináltam a tesztet, és köv pisinél jött meg... 600 forint kidobás... :? de nagyon drukkolok, hogy ne is jöjjön... ez elvileg normális, ha fájsz, de lehet, hogy tényleg meg fog jönni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, en is detto, mint Te!! Nem jon meg, napokat kesik, teszt, masnap mensi!! Ezt mar vagy 5-6x eljatszotta velem.

Gabi, holnap pentek!!:):) Mikorra nem varod egyebkent?? Ha irtad mar akkor sorry, nem emlekszem:(:(
Vendég
 


Sziasztok...

Itten vagyok csak, gyorsan mert a barátnőmnél vagyok...
Ma megyek dokihoz...Fél 6 ra, nagyon izgulok már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Persze a hőm maradt 37.1 :shock:

Szép Napot!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip, hát, akkor kitartást a mai naphoz! :)

Bogi, ilyen a mi formánk ;) ezért is határoztam el, h nem tesztelek, csak ha egy ciklus kimaradt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Boglárka, gabi, jelöltelek titeket :D
Többieket hol lehet megtalálni???

Csip, nagy drukk neked, várjuk majd a híreket :D

mka
mka
 
 


köszi :D
csip-csip18
 
 


Mka, majd visszaigazollak de egyelore nem csinal semmit az iwiw!! Sosem jo a rendszer! Puszi!
Vendég
 


iwiw egy trágya... facebook a király! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner! jelöltelek mindenhol :D

mka
mka
 
 


WoW khirrrrály! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


A wiw-en én sem tudtam visszajelölni senkit.... :? De igyekszem minél hamarabb. Facebook az jól működik. :)
Hát elvileg ma vagyok a 15. napon. Tehát ma kellett volna megjönnie, de még holnap is simán belefér.
Csip: Megy a drukk! Remélem már szívhang is lesz! Ki az orvosod?
És ráadásul nem is merek tesztelni...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


sziasztok!

aranyosak vagytok, h drukkoltok értünk. megvolt az uh. egy babám van, aki 6mmes és 6+4napot írt ki az uh. ja, és van szívhang is. a pulzálás az gyönyörű, a szívhangra még vadászni kellett, de megtalálta a dokibácsi.
jól vagyunk. kicsit szomorú vagyok, h csak egy van, de hatalmas boldogság, h jól van, szépen fejlődik. két hete csak 4mm volt a petezsák, ez tegnap 27mm volt. benne a baba pedig 6mm

csip: nagyon megy a drukk!!! szülhetünk együtt!!! le a kalappal a kitartásod előtt!!!!

jenner: nekem is több hónapom volt, h teszteltem és nem volt semmi, majd másnap, aznap megjött. mondjuk én soha nem bírtam ki, h késsen!

mka! nagyon sajnálom, de fel a fejjel!!!!!!!

gabi: neked is nagyon drukkolok, de a hasfájás nem jó jel. ugyanúgy fáj, mint mensi előtt? mert nekem is fáj/fájt a pocim, de nem mensis hasfájás, valahogy más.
hogy van a kutyusod?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, de ez nagyon jóóóó!!!! Bevallom, én csaltam, mert a 2010-es topikban már kilestelek, nagyon izgultam, hányan vagytok, de nem az a lényeg, h egyedül maradt, hanem hogy egészséges :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


aranyos vagy jenner!!!! már este nem volt erőm ide is írni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem baj Kati, megkerestelek :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Valamikor régen jártam erre. Szeretném a visszafogadnátok!
franci
 
 


szia franci! nem én vagyok itt a legaktívabb, de szívesen látunk újra! hogy álltok. látom, még mindig vártok a csodára. van már oka?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szijó :)

Simán :) de miért mentél el? (ha nem intim...)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia franci :D

Kati: Eznagyon jó hír :D grtulálok...

Gabi: Talán Te irtad nekema szívhangot???Aranyos vagy, de nálam az még messze van nagyon :D Szerintem még csak mnyh vastagságot fog tudni mondani...még petezsákom semm lesz..Ez volt előzöleg is :D Szóval nem buslakodom, ha nem láttok foltot, csak tudjam, mi van mért nem jött még meg :D

Jeanner: nem vagy egyedül velem is előfordult ez a tesztelés...bosszantó nagyon, h másnap vagy aznap megjönn :evil: te megvettél teszt, és kidobtad rá a pénzt...

Itthon vagyok, és tükön ülök már :D Zenét hallgatok, meg netezzem :D Aztán készülök!!!!
csip-csip18
 
 


Kösz lányok!
Eltűnésem oka: időhiány. Sokat volt beteg Gergő. És otthon mellette sok időm nem volt.
Aztán meg véletlenül kiderült terhes lettem, aztán elvetéltem. Ez volt a második vetélésem.
Eddig a sebeimet nyalogattam.
Akire várunk az a kistesó. lassan kész csoda lesz. Van egy rózsaszín pillangóm is, de kicsit lelépet. Augusztus 1-jén jön vissza.

Próbálom felvenni a fonalat!

Kati!
Szép méreti vannak a babódnak.
Szerintem egyszerre egy is elég. És legalább neki jut hely bőven a pociban.
A női test alapba csak 1 baba kihordására van kifejlesztve.

Csip!
Drukkolok az esti vizsgálathoz.
franci
 
 


Jajj, sajnálom... :( de hidd el, itt jó helyen jársz, aztán pikkpakk jön a tesó :)

Hh véletlenül derült ki? Gondolom, akkor nem nagyon görcsöltetek rajta... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
szedtem clostit. 9. napon voltam uhun, pé jele sehol. A tesztem a 28. napon negatív. Közben kicsit barnáztam, biztos voltam benne hogy megjön. De a fiam olyan sokat beszélt a kistesóról hogy 2 múlva csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. annyira meglepődtem, hogy csodálkozom hogy le nem estem a wc-ről. :oops:
franci
 
 


Franci: Sajnálom :(
csip-csip18
 
 


Franci, ne haragudj, de ez nagyon jó :lol: sok mangát olvastam, jó a vizualitásom, láttam magam előtt, ahogy leestél :lol:

Mondom, ne aggódj! Az csoda baba volt, ez is simán össze fog jönni, na :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


franci: sajnálom a babusaidat! az okokat vizsgálták?

csip: nagyon megy a drukk!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati
Gratulálok!
Vendég
 


Gabi
A 37 az elég jó hő. Nekem állandóan "mindjárt megjön" érzésem volt az első hetekben mikor terhes voltam...

mka
Én is rajta vagyok az iwiw-en, de olyan ritkán járok arra, mint a fehér holló. 8)

Kati
Gratula a babóhoz!!!! :D

Szia Franci! Drukkok mennek! :)

Tegnap leadtam a dolgozatomat és már ülhetek is a következőnek, szerdán azt is le kell adni. Az a baj, hogy még témám sincs.... :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na vagyok :D

Ahogy sejtettem :D 7mm mnyh vastagság :D (anno elöször 8mm volt nem láttunk mást) most semm láttunk semmit...
50-50% esély, mivel nem csináltam ma tesztet, így nem tudja ő semm mi lesz-lehet...
Kaptam 1 hetet!Ha nem jönn meg akkor teszt...Kiderül mi van...
De buta vagyok, mert a hőt nem mondtam neki...Sebaj...Majd kiderül mi van...
Elméletileg meg kellett volna már jönni 6 hétenen belül...De mondta, hogy késhet is még egy picit...Türelemmellegyek :) Ok mondom :)
Lényeg minden rendben van odabent, nem látszik semmi-begyógyult a sebbem...
De bevoltm szarva, mit og mondani...Erre mikor köszöntem neki és mosolyogtm azt válaszolta, mi vn Kitti maga már terhes is??? :D
Szóvl nem lepődne meg...Nem érte váratlanul...Csipázzom, jó fej...
Ezek voltk, szóval várakozzunk!!!
csip-csip18
 
 


Ja és megjötta szövettanom, de nem tudni pontos dolgot mi lett volna a baj...valóban egy fiatal terhesség volt, 2 cm-eslepényt is lehetet már látni!!!...Picit elkeseredtem mikor meghallottam...
De a párom tündéri volt, értem jött, pedig nem is ugy volt, és egy 20 szlas vörösrózsa csokrot adott át :D
csip-csip18
 
 


Hello Csajszikak!!

CSipp, megy a drukk es a babaragacs!!!! ++++++!! Mikor tesztelsz? Nem csinalsz egy 10est holnap reggel?? Legy sziiiii!!!!

Gabi, nagyon-nagyon de meg ennel is nagyobban drukkolok, hogy ne jojjon meg! ES, hogy AZERT ne jojjon meg!! A hod magas!! Hajra!!!!! Nagyon izgulok ertetek!!!!!

Jeanner, facebookon is vagyol?? A Dragaddal minden rendben? Tudtal egy jot aludni tegnap? Tegnap volt az, hogy irtad lefekszel koran? Mar osszefolynak a napok assse tudom ma` mi van meg mi nem!

Franci, mi nem ismerjuk meg egymast de majd megismerjuk!! :wink:
Sajnalom ami tortent. :cry: :cry: Kivanom, hogy minden rendben legyen Veled!! Oleles es puszi Neked es kitartas!!!
Vendég
 


Csip
Ezek elég biztató hírek :D Akkor még egy hét.... :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello lányok!
Franci: Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a babáidat. Nagyon drukkolok, hogy a következő már erősen kapaszkodjon.
Csip: Ez jó hír!!!!! Szerintem érdemes tesztet csinálnod és akkor tutira tudni fogod, hogy mi a helyzet. És ha pozitív a teszt, akkor jobban oda figyelsz magadra. Vagy elkezdheted a vitaminokat. Nagyon nagyon drukkolok!!! De szerintem tuti baba lesz. :)))
Egcsi: Kitartást az esszékhez, hamarosan már nem kell írnod. :))
Bogárka: Nagyon szépen köszönöm!!! Remélem a drukk segíteni fog.
Amandi: Veled mi a helyzet? Minden ok?
Jeanner: Hogy álltok?
Ma még nem jött meg. Most még a pocim se fáj. Veszek ma tesztet és holnap reggel elvégzem. Az tuti eredményt ad. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kati: Nagyon nagyon gratulálok a babóhoz. És tök jó, hogy ilyen szépen fejlődik. Jó egészséget kívánok nektek. Mikorra írtak ki? Mit szeretnél fiút vagy lányt?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Jó reggelt!

Csip!
Biztató! De én csinálnék egy tesztet.
2 hete magas a hőd?
Párod tényleg tündéri!
A szövettan csak arra jó, hogy megnézzék rendesen végezték e el a műtétet. Tavaly nem is kellett mennem érte. Idén meg már a műtétig a baba sehol se volt.

Kati!
Tavaly kivizsgáltak. PCO + inzulinrezisztencia+pajzsmirigy alulműködés.
Lehet idén is találnak valamit…

Egcsi!
egy dolgozat megint kipipálva! Hány dolgozat van még hátra? Témát kitaláltad?

Bogárka!
Megismerjük mi itt egymást. Milyen London?

Gabi!
Drukk holnapra!
franci
 
 


Szijasztok!

Gabi, húzod itt az ember idegeit, hát nem arról volt szó, h ma tesztelsz? :lol:

Nem értem pontosan, mivel hogy állunk, gyerekkel sehogy, esküvővel félhajasan, ma megyünk betenni a fejünket az oroszlán szájába, és ha túlélnénk, hétvégén még kísérletezünk (szülőlátogatás)... más érdemleges egyelőre itt nem történt...

Bogi, sajnos nem sikerült aludnom, ez nem az a hét lesz... :( így egyre fáradtabb vagyok, és egyre leamortizáltabb... párom jól vagyunk, megbeszéltük a dolgokat, most már segít :) FB-n is vagyok, keress meg nyugodtan ;)

Egcsi, nem semmi, milyen hajtás van nálatok, én tuti nem bírnám... egy ilyen esszé megírására mennyi időtök van?

Csip, én még nem gratulálok, de drukkolok szorgosan!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Franci
Még összesen két esszét kell írnom és minden óra elején van 25 perc amikor írni kell valamiről. A mostani témám a gyermekrablás és megelőzés lesz. Már megint eltűnt egy gyerek valamelyik államban, benne volt a hírekben. Kicsit utánaolvasgattam a témának és elég riasztó... :shock: Most még inkább féltem a fiaimat.

Jeanner
Erre az esszére egy hetet kaptunk, a következőre kettőt, de annak hosszabbnak kell lennie.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jó reggelt...

Franci:nem két hete magasa hőm!!!kb egy hete, mert akkor mértem elöször...

Csajok nagyon aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok!!!Tegnap egy picit padlóra vágot a szövetteni eredmény, mondta az orvos nem kell ezzel foglalkozzni meg olvasni(már ott mondtam, ne is mondjon semmit, de muszály nekik), de hát persze Kittikének is meg kellett vizslatnia!!!!
Padlóra vágott mikor ott elöttem mondta, hogy igen igazolják, hogy egy 2 cm terhességgem volt..és ez tegnap folyton előjött és a sírás határán voltam minden percben...Mikor engem megmütőtés a kórházban voltam, nagyon aranyos volt a doki, mert mondta, hogy gondoljak ara, ezt a mütét most azért csinálják, hogy a jövőben sikeres legyen fogantatás és könnyebb, egyúgymondd tisztitó mütét, és ez jó is volt, mert ezt beszéltem be magamnak...De most jött úgy igazán ki ez, mikor olvastam a papírt mit is csinátak velem :cry: :cry: :cry: Na jó befejeztem, mer nem mehet ez gy tovább, csak feljöttek a dolgok előjöttek...
De baromi jól esett a csokor rózsa... :D
Viszont már a hőm leesett 36.8!!!Nem is bánnom, mert a párom(nagyon nem szerette volna, ha most így első hónapban beesik)megazért én is jobban be lettem volna szarva...
Szóval tuti megjönn a hasamat is érzzem...De nem baj, így legalább megnyugodtm,mert szépen meggyógyultam belülről és egy mnzi nem árt ha még átmegy belül rajtam...és a párom is meg Én is jobban megnyugodunk!!!!!
Szóval ennyike :) Most már jobban vagyok, kijött ez belölem :)

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?