Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Most van egy kis időm, hogy írjak :? így a főzés végén! :)

Bodzássüti, szuper! örülök, hogy a párod megenyhült, csak így tovább a megbeszélésekkel :!: :D

Bari, gratula a kezdéshez! Megy a DRUKK 1000rel!!!

Ephi, a fogigátlót nekem is kellett szednem 1 hónapig és utána indult a stimu! ez az egyik fajta protokoll, amit alkalmaznak. Nekem ez sajna nem jött be, de csak nagyon kevesen reagálnak így mint én. 10ből 1 :roll: :cry:

Zafír veletek most mi a helyzet :?: :?:

Velem/Velünk az történt, hogy sajna most várni kell a következő lombikig 3 hónapot :shock: , állítólag ez az elfogadott (ennyi idő kell a szervezetnek, hogy helyre billenjen) az állami intézezekben, de mivel ugye a Ciris magánintézmény, lehetne előbb is kezdeni. Csak sajna nekem a ciklusom úgy esik, hogy a beülti arra az időszakra esne, amikor a CIRIS 2 hétre bezár! :? azaz Július utolsó hete. Így az augusztusi kezdés lesz nálunk a nyerő!
Ami azt jelenti, hogy 20.-a után megyünk UHUra és vérvételre ( friss hormon) kb. 30.-a körül jön majd meg és kezdjük a stimut! :)
Annyi volt a biológusnővel a megbeszélés lényege, hogy rögtön meg fogja csinálni az ICSIt, így nagyobb az esélye, hogy a szép 11 petéből lesz 6-8 "használható" és fagyasztható szedrecske! :D

Addig is legalább pihenünk! Úgy döntöttünk, hogy 3 évnyi meghívás után elutazunk mi is a sogórnőmékkel Törökországba. A sogórnőm férje török és a szülei és testvérei is Izmirben ( a tengerparton ) laknak, de onnan kb. 40-50 kmre egy szép kis "halászfaluban" van egy nagy nyaralójuk.
Ők minden évben 2-3 hetet töltenek ott, mert ugye Okán ( a sogórnőm férje) csak ekkor láthatja a testvéreit és a szüleit. Igaz pár éve a szülei a karácsonyt és szilvesztert itt töltik Magyarországon, hogy a 2 éves unokájukat is meglátogassák.
Szóval ők augusztus 6-án indulnak és 20-án jönnek vissza, ez az időzítés most nekünk tökéletes, így megyünk végre mi is!

Ja, majd elfelejtettem, hogy csináltattunk egy terheléses cukor és inzulin-rezisztancia vizsgálatot a Cirisben 14-én, de az eredmény kb. 2 hét alatt készül el.
Ezt azért szerettem volna, mert az IR gátolhatja a megtapadást és magát a teherbeesést is! Sok helyen olvastam róla és ráadásul az én családomban van halmozódás is. ( anyu 2-es tipusú diabéteszben szenved, a kishugom a terhesség alatt lett cukros, a nagyobbik hugom meg sajna elvetélt 2szer és a nőgyogyója most küldte őt is Endokrinológushoz! )

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

pusssssssz

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Szia Évi!

Hát ez a három hónap gáz... de így legalább tényleg el tudtok menni nyaralni:)))

Én is igyekszem majd hasznosan tölteni az időt, mert egyrészt elkezdek elevitet szedni (vagy amit javasolnak) másrészt meg lefogyok egy kicsit, hogy Hepehupához hasonlóan csinos, karcsú kismami legyek:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, örülök,h előrébb jutottatok a pároddal. A vitaminoknak tényleg sok-sok jótékony hatása van ;) majd meglátjátok.
Sajnos a tavalyi évünk a 3-4 hónaponkénti vizsgálatokkal kezdtek. Remélhetőleg sokkal jobb lesz majd az eredményetek és kezdhettek is. Még az is lehet,h a karácsonyfa alá bekerül egy zebrácska :lol:

Évi, lehet,h épp ez a 3 hónap, no meg a törökországi nyaralásra lesz szükségetek és még az is lehet,h spontán babótok lesz :lol:

Hepehupa, Ljucy, Ephi, Zafír???

Nálunk a nagy semmi :? várva várt piri még mindig sehol :evil: Most már csak egy indokot fogadok el tőle,ha nem jön..... :lol:

Szép estét mindenkinek!

Bari

bari6
 
 

 
 

Sziasztok!

Bodzássüti, drukk!!!! Remélem, hogy hamarosan indulhattok!

Bari, most küldjem, vagy ne küldjem a pirihozó drukkokat?? :)

Évi, nálunk is várakozó pálya, IR kapcsán még tanácstalan vagyok. Kérjem, ne kérjem? Párom 28-án megy andrológushoz, és valószínűleg indul a kezelése, nekünk is augusztus, szeptember lesz a kezdés legkorábban. addig én is pihengetek és várom a pirit. Mennem kéne a CN3-i vv-re, nekem Mártika mondta, hogy kezdéstől függetlenül azt már most is megcsináltathatom.
Szupi lesz a nyaralás, egy kis kikapcsolódás nem árt :)

Hepehupa, hogy vagytok?
zzafir75
 
 


Olvastalak ám benneteket, nem tüntem el!
A nagymamám kórházba került és állandóan rohangálni kellett miatta. Ez az egészségügy egy vicc!!! Ha idős vagy akkor dögölj meg!!!

Egyszóval írni már nem volt időm! :(

Évi, olvastam erről a nyaraláról. Nagyon jól hangzik, szerintem is lehet, hogy majd most jön össze egy édes kis baba. :) Lesz időtök teljesen kikapcsolni és csak egymással törődni.

Ephi, már ugyan rég kérdezted, de nem volt időm megírni, hogy a Vass dokinál voltunk. Nagyon szimpi volt!!

Mindegyikőtöknek drukkolok nagyon!!!!! :lol:
Mondjuk magunknak is! :)

Szerdán megyünk vérvételre, illetve mintát viszünk. Ez egy milyen nehéz helyzet! Szegény párom gyűlöli, de mondtam neki, hogy melyik pasi szereti szerinte. Férfiak! :lol:
Egyébként milyen az andrológus a Cirisben? Aranyos?

Írjatok mi van veletek!! Olyan jó olvasni!!
Szép napot nektek!!!!!!
etuspocok
 
 


Szia Etuspocok,

szerintem Erdei dr. nő nagyon kedves, aranyos és felkészült szakember, nekünk eddig csak pozitív vele a tapasztalat!

Drukk szerdára!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Egyeztettem időpontot, hétfőn reggel megyünk Szakács doktorhoz konzultációra. Nagyon remélem, hogy most már tééényleg csinálni is fogunk valamit:))) mindig ezt szoktam mondani a doktor úrnak:)))

Bari! nagyon remélem, hogy most nem az lesz a program, hogy vitaminozgatunk és három havonta ellenőrizgetik. Sajnos a leletet nem láttam és amit meg mondott, abból nem egyértelmű... remélem, Szakács doktornál majd kitisztul a kép. Bízom abban, hogy lehet kezdeni, mert a páromnál a hormonok jók, kromoszóma okés, spermiogramban az alak jó, a szám és a mozgás gyenge. A biológus kapjon el abból a kevéskéből néhányat és legyen meg a randi:))) A többi meg kit érdekel....

Megy a drukk Nektek:)))

Etuspocok! Fogalmam sincs, hogy Erdei doktornő milyen és mit csinált, de a páromat meg tudta győzni, hogy vágjunk bele a lombikba. A doktornő tényleg olyan, amilyennek mondják!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, ezek szerint jól sikerült a hétvégi megbeszélés? Nagyon örülök!!!! SZUPI és DRUKK a kezdéshez, várlak a hírekkel.

Bari, nálatok ma lesz az oktatás? DRUKK a kezdéshez!

Évi, hogy vagy? Én várom pirit, hogy tudjak menni a vv-re, de késik...

Hepehupa? Ljuci?

Etuspocok, drukk szerdára és remélem, hogy jobban van a mama!

Ephi? Maja? Többiek?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, szuper hírek :lol: Szakács doktor tutira megmondja,h mi a helyzet és hogyan tovább ;)

Etuspocok, jobbulást a nagyidnak. Erdei doktornő szuperül érti a férfiak nyelvét, lásd Bodzássüti párja :lol:

Zafír, igen, ma lesz a csoportos tájékoztató. Nekem sem jön piri :cry: :cry: :cry:

Hol vagytok többiek?????

Pusztik,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok Lányok!

Naaaaaaaaa......... zafír és bari lehet, hogy inkább örülni kellene, hogy nem jön a piri!!! :wink: :)

Bodzássüti és Etuspocok szorítok nektek! 8)

Zafír, köszönöm kérdésed én/mi jól vagyunk. Otthoni "projekt" folyik!
:D :D :D nálam a jövő héten kellene jelentkeznie a pirinek, de Én azért nem várom annyira, mint Ti :!: :lol:


Szebb, napsütéses napot kívánok Mindenkinek!

pussssssz

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Mindig akkor késik, amikor jönnie kéne, nem hiszem, hogy bármi eredménye lenne a spontánkodásunknak, inkább csak ki akar velem tolni, hogy a 3CN vv a hétvégére essen...

Persze májusban volt lombikom, nem csodálkozom, ha kicsit még össze vagyok zavarodva.

PUSZA
zzafir75
 
 


Zafir!
... és mi van, ha mégis? Tudod, amíg nincs niagara, addig van remény:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Csajok, pirit csak meg kellett fenyegetnem. :lol: Pontosan egy hét késéssel, de ideért!

Bodzássüti, jó is lett volna :P Zafírnak még megvan rá az esély. Zafír, tessék benne bízni, minden megeshet :lol: . Van olyan ismerősöm, aki lombik után lett spontán babás :D

Puszkó

bari6
 
 


Bodzássüti, Bari, arik vagytok :)
Piri sehol, de semmi jel, ami utalhatna arra, hogy......
Inkább csak a drukk biztosan, hogy kéne mennem vv-re, és így vagy hétvégére fog esni a 3. ciklusnap, vagy hétfőre, amikor vidéken leszek......

Bari, akkor kezdés?? DRUKK
zzafir75
 
 


Bari!
Várjuk a beszámolókat majd az okosításról!

ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nem tegnap voltatok konzin?
Bari, hírek?

Pusza
zzafir75
 
 


Évi, a hűségprogramról van infód?

Pusza
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Mi hétfőn megyünk:))) Bari volt tegnap...
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak ezer a meló :(

Megvolt kedden a tájékoztató. Dévisz elmondott minden rémes dolgot.....de nem rettentünk el ;)

Tegnap mennem kellett reggel UHU-ra, mert piri jelentkezett. Du-n pedig beállításra. Volt UHU meg méhszondázás. Huh a szondázás nekem nagyon fájt :( azt hittem olyasmi lesz érzésre, mint a Hycosy....,hát nem ;( ,de szerencsére túléltem :lol:
Ma reggel kiváltottam a szurikat meg a gyógyszereket. A szurika szombat reggel indul :) majd gondoljatok rám ;)

Zafír, piri jelentkezett????

Pusztik!

Bari

bari6
 
 


Bocsi, zizi vagyok!

Bari, örülök, hogy indul a kezdés! A méhszondázásról nekem is rosszak az élményeim..... brrrrrrrr
Nekem is fájt.

Tüszőnövesztő drukkok indulnak szombattól, eszed a husit?

Piri még sehol, de tuti, csak a vérvételemet akarja akadályozni, vagy a ciklusom is kezd már 35 feletti lenni :(:(:(
zzafir75
 
 


Jaj Zafír, eszem a húst ezerrel (egy hete) de sokszor már a róka kerülget. Belegondolni is rossz,h egyre fontosabb lesz :? Napi 300-500 g húst mondott Dévisz. Szeretem a húst (0-s vércsoportú vagyok) de rá kellett jönnöm,h nem ennyire :? Próbálom változatosan csinálni,h ne utáljam meg. Mondjuk vicces, a férjem már most szórakozik velem,h nem elég amit ettem, egyek még.....
Te hogy bírod a sok húst? Ja és holnaptól futás lesz (megjegyzem, kb. 10 éve nem futottam)

Azok után,h késett egy hetet piri én is azt mondom,h szívat minket. Vagy egyszerűen az agyunk műveli....

Tudom, úgy érzed nem vagy kismami, de azért drukkolok,h hátha :lol:

Szép estét!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Megjött piri, úgyhogy mehetek majd a vérvételemre. Remélem, hogy nem lesznek ilyen hosszúak a ciklusaim, most 34 napra jött meg.....

Bari, drukk a húsevéshez, kedzéshez - én is nagyon nehezen bírtam már a végére. Túróval és tejtermékekkel is kombináltam, főleg halat és csirkét ettem. Szombaton akkor megy az első szuri? Milyen injekciót kapsz?

Hepehupa, rég írtál, mizújs?
Évi, hogy vagytok?

Bodzássüti, hétfőn akkor nálatok is lesznek fejlemények, majd gyere mesélni.

Ephi, Ljuci?

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok !

Bocs, hogy regota nem jelentkeztem, de az utolso masfel het nagyon zsufult volt.
Harom nap egy kollegaval Koreabol, aztan ket nap a Nemetorszagbol iderepult fonokeimmel, utana egy hetvege ket baratnommel Magyarorszagrol es Nemetorszagbol, kozben felnapos vervetel a vercukorgorbehez es harom vizit orvosoknal. Es persze a bucsuzkodas a cegnel, mert 23-an volt az utolso munkanapom a jovo ev juliusig tervezett otthoni kismamaskodas elott :D

Picurkaval tovabbra is nagyon jol vagyunk es ma kezdtuk a 8-ik honapot :D Tovabbra sincsenek panaszaim es jol erzem magam a nagyobb meretu gorogdinnyehez hasonlito pocakom ellenere is. Picurka rengeteget mozog, neha akkorat fordul es ugy mozgatja a hasamon a bort, hogy tatott szajjal nezem a pocakom :lol:

Az egyetlen gond, hogy a nagyon szigory dieta ellenere is megerositest nyert, hogy terhessegi cukorbetegseg alakult ki.
A diabetologus nagyon rendes volt, mert latta, hogy nem rajtam iull. azon, hogy mibol es mennyit eszek mulik, mert masfel honapja nem hizok es osszesen 3 kilot szedtem csak fel.
Megnyugtatott, hogy ha betartom a dietat, par honappal szules utan valoszinuleg elmulik.
A gond, hogy Picurkat veszelyezteti, aki tulsulyossa valhat es hajlamos lehet cukorbetegsegre es magas vernyomasra.
Kaptam 'tollat', amivel magamnak kell hetente ket napon naponta hatszor ellenoriznem a vercukorszintemet, ket hetente kell diabetologushoz jarnom es gyakrabban kell UH-ra mennem, hogy figyelemmel kiserjek, Picurka pocakosodik-e vagy aranyosan no-e.
Ez van, ezt kell nem szeretni.
Szoritsatok, hogy az inzulininjekciokat elkeruljem!

Bari,
Nagyon szoritok, hogy jol reagaljon a szervezeted a stimulaciora es sikerrel jarjon a lombik. Ha kerdesed van, hogy en hogyan eltem meg a ket lombikot es az embriotranszfer utani idot, szivesen megosztom Veled a tapasztalatom. Milyen gyogyszereket ill. hormonokat irtak fel beked? Ha a Puregon is koztuk van, tudok egy linket kuldeni arrol, hogyan kell a 'tollat' profi modon hasznalni.
Nagy kalappal az elso sajat magadnak beadott injekciohoz!

Zafir es Evi,
Nem akarok okoskodni es spekulalgatni, de sokszor jobb, ha varni kell a kezelesek kozott par honapot, hogy a szervezet kisse kipihenje magat.
Nalam a ket lombik kozott 7 honap volt a terhesseg, a muteti befejezes, a baranyhimlo, a Ciris vezetosegvaltasa miatt. Eleinte nem tetszett, hogy ennyit kell varnom, de a vegen nagyon elveztem, hogy nehany honapig nem kellett orvosi vizsgalatokra es vervetelekre jarnom es 'normalis' nokent elhettem injekciok, tablettak es kupok nelkul.
Szoritok, hogy a kovetkezo kivizsgalasoknal mindent rendben talaljanak!

Bodzassuti,
Nektek azert szoritok, hogy hetfon Szakacs doktor jo hirekkel varjon Titeket es kezdhessetek es a parod egyetertsen a javaslattal.

Szoritsatok, hogy ab hetfoi UH-n (32-ik heti) mindent rendben talaljanak es kedden a 2 oras diabetesz es dieta oktatason ne nagyon rem itsenek meg.

Szep napot!
hepehupa
 
 


Hepehupa,

drukk a diabétesz miatt, remélem, hogy nem kell szuriznod magad, és szülés után elmúlik az egész!

A bárányhimlős részről lemaradtam... mi történt?

Jó, hogy most már nem dolgozol, készülsz a pici érkezésére!

Nálunk várakozás van, előkészületek folynak, apát kezelik - úgyhogy kezdés legkorábban 3-6 hónap múlva. Addig várakozok, így a negyedik lombik után már nem hajt a tatár :)

Éviék is kb. 3 hónap múlva kezdenek, ha jól olvastam.

Puszi Tofunknak is!
zzafir75
 
 


Zafír, szuper hírek!!!! Akkor mehetsz is vv-re :D

Hepehupa, örülök,h Tofu továbbra is jól érzi magát bent a Mamija pocijában. Szorítok,h minden OK legyen. A megintéstől nem félek, hisz olyan szépen betartottál eddig mindent, nem lesz semmi gond ;) Tofuka jó baba volt eddig is és az is marad és nem lesz sem túlsúllyos, sem cukros, sem magas vérnyomis... ;)

Én ezeket a gyogyikat kaptam:
Ma reggeltől napi 2x Femibion 800.
Holnap estétől 1 Clostilbegyt
Holnap reggeltől szurik: Gonal F900 2 egységet + Merionalt 1x Lesz még egy a Cetrotide nevezetű szuri, de azt csak hétfőn tudom meg,h mikor és mennyit kell kapnom belőle.

Hepehupa, köszi az infót a szuriról, de sajna bártortalan vagyok és nem merem magamat megszúrni :oops: , de úgy néz ki,h sikerül elég jól megszervezni a szuribeadásokat :lol:

Olyan jó,h ennyien drukkoltok. Jól esik nagyon. :cry:

Pusztik és szép napot mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Bari, drukk a szurikhoz! Mikor mész első uhura?
Nem izgulsz az injekciók miatt?
zzafir75
 
 


Bari, megvolt már a mai napi szuri?

DRUKK!
zzafir75
 
 


Köszi az érdeklődést :) Igen, megvolt :lol: Lementem az ügyeletre. Az idősebb asszisztens (szurisnéni) adta be és mondtam neki,h majd úgy csináljuk,h egyszer az egyik oldal, legközelebb a másik oldal. Erre annyira cukkancs volt,h az egyiket az egyik oldalra a másikat meg a másik oldalra szúrta :D :roll: :D :roll:
Nem tudom,h ez tényleg így van vagy sem (szurisnéni mondta),h az egyik oldalunk érzékenyebb, mint a másik, de a balos szurit éreztem (gonal) a jobb oldalon meg a nagy semmit. Még néztem is,h csak ennyi???
Remélem a többit is ilyen jól viselem majd. :lol:

Ja és hétfőn lesz az első UHU :)

Szép hétvégét!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari, drukk hétfőre, kedden várom az infókat és jövök én is a hírekkel.

Lányok, merre vagytok?

Puszi és kellemes vasárnapot!
zzafir75
 
 


Lányok!
Ez a sok fehérje dolog egész fellelkesített:))) Különösen most, hogy lúgosító diétán vagyok, ami mindenféle zöldséget jelent. Kicsit uncsi....

Mi az a méhszondázás? vagy inkább ne akarjam tudni? asszem nem akarom tudni:))) csak majd ha itt lesz az ideje.

Bari! ügyes voltál! szerintem egy pár nap, és Te fogod magadnak beadni a szurikat. Ilyen szurikhoz még nem volt szerencsém, de az, hogy mennyire érzed a tűtől is függ, meg attól is, hogy maga a lötyi milyen. Van amelyik csíp meg feszít, van amelyik nem. Lehet, hogy valamelyik a barátod lesz :lol:

Én a holnapi napra gyúrok. Már előre kihangsúlyoztam a recepción, hogy csak konzultációra megyünk. Amikor a múltkor voltam műtét utáni kontrollon, akkor is volt nőgyógyászati vizsgálat és megkérdeztem Szakács doktort, hogy olyan soha nem lesz, hogy csak az irodájában beszélgetünk? Nagyon mosolygott és mondta, hogy max ha szülés után két héttel jövök megmutatni a babát. Most remélem, hogy kicselezzük:))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, a méhszondázást nem biztos,h a Cirisben csinálják. Nem mindenkinek fájdalmas....
Ami a husit illeti, nem egyszerű napi 300-500 g husikát enni :roll:

A szurihoz még nem érzem a bátorságot, pláne azok után,h elszúrtam a vasárnapi adagot :oops: (no comment....a részemről)

Ti ma voltatok! Mi volt? Mit mondott Szakács doktor?

Többiek?

Jó éjt mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Igen, ma voltunk Szakács doktornál. A lényeg az, hogy augusztus második felében kell újra találkoznunk, amikor elkezdődik a stimuláció először egy hónap fogamzásgátlóval és utána a szurik és egyebek. A páromnak addig C-vitamint E-vitamint és valamilyen növényi alapú cuccot kell szednie, amit számomra egyenlőre homály fed. Megkérdezte, hogy milyen kockázatai vannak a lombikra rám és a magzatra nézve, megkérdezte, hogy az egésznek mi a menete... a hormonkezelés (mármint nekem) szóra összerándult. Remélem, hogy most már nem hátrál meg, de azóta nem beszéltünk erről, mert morcos volt. Bár azt is észrevettem, hogy egyre rövidebb ideig tart nála a morcosság:)))

Hát ennyi....

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, akkor nálatok már élesedik a helyzet? Örülök, hogy a párod egyre jobban bírja a megpróbáltatásokat!

Méhszondázás Cirisben is van/lesz, minden lombik kezelés alkalmával megnézik, hogy hová ültessék vissza a babót, mert a legoptimálisabb hely, minden nőnél más és más. Nekem nagyon szűk a méhszájam, úgyhogy dettó Bari eset vagyok, fájdalmas, sőt, a Cirisbe el sem tudták végezni a múlktor, de csomó más mindenkit ismerek, aki meg sem érezte.

Bari, tüszők hogy állnak?

Nálunk három hónap múlva kontroll, kaptunk gyógyszereket, meg vmi spéci szurit. A párom még mindig saját orvoshoz jár, aki nem javasolja a műtétet. Majd a dr. nővel is konzultálunk, hogy mit kaptunk, de most hagyom egy kicsit pihenni a témában!

Évi, Ljuci, Ephi, Hepehupa? Hogy vagytok?
zzafir75
 
 


Zafír!
Köszi, egy kicsit megnyugodtam.....
Azért jobban örültem volna, ha már most kezdhettünk volna, de ne legyünk telhetetlenek, igaz?

Szegény párod.... de tulajdonképpen miért kell még szegényt tovább piszkálni? Bocs, de elvesztettem a fonalat. Szegény párod....
bodzássüti
 
 


Szia Bodzássüti!

Szerintem Te leszel a csapatból, aki a Cirisben elsőként kezd.
Évi és én még váratunk magunkra...
Évi biztosan nyaral már :)

Apánál rosszak a katonák minősége és mennyiség sem oké, így a dokik szerint mindig rajta bukik meg a lombik kezelésünk. Már volt 4, úgyhogy most türelemmel várjuk a javulást.

Ma voltam vv-n, igaz, nem jött össze, hogy 3. ciklusnap, de beszéltem Mártikával, mondta, hogy jó lesz az 5. nap is.

Nálatok hogyan folytatódik tovább? Lesz még valami előzetes vizsgálat?

Bari, tüszőnövesztő DRUKK, remélem, hogy jössz a jó hírekkel :):)
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Elvileg nálunk nem lesz már más, még kell csináltatnunk a rendkedvéért egy HIV-hepatitisz + nekem rubeola tesztet, de mást már nem.
Ma megkérdeztem a páromtól, hogy szedi-e azokat, amiket a doktornő javasolt, de azt mondta, hogy azt még meg akarja beszélni a saját orvosával.... brrr.... morcos vagyok.... mert emiatt ugyebár csúszhat a dolog.
Mindegy, most már nem akarok türelmetlen lenni.

Drukk és ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, akkor már minden elő van készítve!
Én ma voltam a hormon vérvételen, remélem, hogy még jó lesz a lelet a kezdésig.
Mit kell szednie a párodnak?
DRUKK a kezdéshez.

Bari?????
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, huh...akkor kb. egy hónap és kezdtek ti is :) Lehet,h időre van szüksége,h átgondolja. Mivel eddig mindenbe belement (kop-kop-kop) tuti nem lesz már gond ;) !!!
A növény alapú valami nem a Maca Vibe?

Zafír, mikorra lesz hormon eredményed?

Rólam holnap lesz új infó. Holnap reggel megyek UHUra! Amúgy a hétfői UHU egy kicsit elkeserített, mert csak 4 normális méretű tüszőm volt. Mindkét oldalon 2-2 tüsző, persze ezek mellett volt 5-6 darab 5-6 mm-es :( Remélem holnapra lesz a 2-2 mellé még olyan tüszőcske, ami utoléri a többieket.

Holnap jövök és beszámolok!

Ephi? Hepehupa? Évi? Ljucy?

Pusztik!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Fogalmam sincs mit kell szednie, mert annyit mondott, hogy valami izé, a zárójelentésen rajta van, de nem tudja fejből. Csakhogy ezt a valamit 3 hónapig kellene szednie, de még el sem kezdte. Vagyis elvileg ettől csúszna minden. Persze ott nem vallotta be, hogy nem szedi....
Szerintem sem lesz ebből gond, csak inkább bosszantó.... mindegy, majdcsak ez is megoldódik.

Bari!
Megy a tüsző-növesztő drukk.... Meddig kell drukkolnunk? Mikorra tervezik a leszívást?

Lehet, hogy most egy darabig nem tudok jönni, mert holnap elvileg elmegyünk egy pár napra, de ez még nem biztos.

Ölelés! na és persze drukkok!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, jó nyaralást és kikapcsolódást a kezdés előtt!!!

Bari, tüszőnövesztő drukkok! Biztosan beérik még a kisebbek a vezértüszőket, nálam is mindig így szokott lenni, van egy-két nagyobb, több kisebb, a végén mindig utolérik egymást.
Milyen gyógyszereket kapsz?
Szurit sikerült megoldanod?

A hormon eredmény szerintem kb. 1 hét, kíváncsi vagyok rá, mikor legutóbb nézték, a legelején, az egyik értékem picit magas volt, talán az fsh?

Pusza és egyed a husit!

Többiek, merre vagytok?
zzafir75
 
 


Zafír, az UHUn hallottak jobb kedvre derítettek :) a jobb oldalon nagyon szépek a tüszők. A bal egy kicsit rosszabb. Kevesebb nagyobb van bal oldalon :( remélem péntekig össze szedik majd magukat :)
A Clostilbegytet abba kellett hagynom. A Merionalból csak egy felet kell és a Gonalból is csak egy egység kell holnap reggeltől.
Ma este kaptam egy új szurit: Cetrotide- ezt 3 napig kell adni mindig este 8kor. Ez elég érdekesen néz ki még mindig :roll: kíváncsi leszek a helyére reggelre :shock: Most este is az ügyeletre mentem le, holnap reggel házidoki rendelés, úgyhogy sikerült egész jól megoldani a szurikat ;)

A következő UHU pénteken lesz.....addig is húshúshúshús...ma azt mondták,h a fél kg husit MEG KELL ENNEM! Egyből belefogtam :lol: az étterembe, ahova járunk ebédelni 4 szelet rántott husit kértem. Néztek ám :lol: kérdezték,h ez egy fogyókúra??? :shock:

Remélem,h jók lesznek majd a hormonjaid. Te milyen gyógyszereket-szurikat szoktál kapni?

Többiek hol vagytok?

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Szia Bari,

drukk péntekre!

Dévaiban én is ezeket a szurikat kaptam, de a Cetroide szuriból csak egyet.

A másik helyen puregon+menopur+decapeptyl szurikat kaptam.

EGYED A HUSIT és mennek a TÜSZŐNÖVESZTŐ drukkok, főleg bal oldalra!!!

Punkció mikorra várható?

PUSZA mindenkinek! Hepehupa, hogy bírjátok a nagy meleget?
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Bari mennek a DRUKKok ezerrel!!! Meglátod, sok szép kincsecskéd érik meg!
Egyébként érdekes, mert nekem is a bal petefészkem volt „renyhébb”. Erre azt mondta a Vass doki, hogy valószínű a vérellátottsága nem olyan jó mint a jobbé! Valahol meg azt olvastam, hogy a bal mindig kisebb, mint a jobb és renyhébb is úgy, mint a férfiak heréi!

Bodzássüti jó pihenést és küldöm a párodnak a puhítókat! :)

Zafír nektek is mennek a DRUKKjaim! Hajrá ”feketesereg”! :lol:

Hepehupa örülök, hogy jól vagy! Én is küldöm Neked a az „inzulin injekció kerülő” DRUKKokat! A kishugom is a várandósága alatt lett ”cukros”, de miután megszületett a baba normalizálódott a cukra.


Nálunk az a nagy helyzet, hogy megjöttek a terheléses cukor és IR vizsgálati eredmények és hál’ istennek velem minden OK. DE a férjemnek magasabb a cukorja és NEKI van IR-je!!!! :( :shock:
Úgyhogy most keresni kellett egy endokrinológust, akihez elmegyünk megmutatni a leleteinket. Azért nem a CIRISbe megyünk, mert a Márti azt mondta, hogy csak szeptemberben lesz ismét ott az endokrinológus! Jövő héten kedden megyünk hozzá.
Elkértem a Mártitól pár friss leletet ( nekem hormonok és teljes vérkép, a férjemnek speriogramm) hogy ne kelljen ott újra megcsináltatni.
Addig is elkezdtem diétára fogni „Őfelségét” :), remélem, azért nem kell gyógyszert szednie és elég lesz a diéta is! De hát ezt majd megmondja az endokrinológus….….
Mondjuk a férjemnek eddig nem csináltak hormonvizsgálatot, úgyhogy most erre fog szerintem sor kerülni. Olvastam, hogy az IR csökkenti a férfiaknál a tesztoszteron szintet! :roll:
Most ismét van egy kis „cérnaszál”, amibe kapaszkodhatunk, hátha ettől nem jön össze…………
Tudjátok, a remény hal meg utoljára!!! :D


Majd jövő héten jelentkezem a hírekkel!
Addig is mindenkinek szép, napos és meleg pihenős napokat kívánok!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát előkerültem én is nagy nehezen :)

Sajnos a fogamzásgátló (vagy nem vagy igen vagy a doki se tudja) úgy betette nálam a kaput, hogy kész voltam tőle :(

Így náluk az egész áttolódott szeptemberre. sajnos :(

De azért mindenkinek drukkolok és a legjobbakat:) meg minden!


Ephi
ephi
 
 


Ephi,
úgy látszik, hogy akkor elég sokan kezdünk szeptemberben!
Nagyon sajnálom! :cry:
Meg tudlak érteni :evil: , mert sajna nálam is ez volt a helyzet és így az egész lombikunk tolódott 2 hónapot!

Fel a fejjel, szorítunk neked!!!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok lányok!

BARI, megadrukkok, mikor lesz a punkció? Bírod még a husit?

Évi, de jó, hogy jelentkeztél! Nem semmi, hogy a férfi oldalon is kell figyelni az IR-t, de örülök, hogy nálad negatív lett!!!
A hűségakcióról megtudtál vmit?

Bodzássüti, hogy vagytok?

Ephi, sajnálom, hogy nincs kezdés... mi történt?
Szeptemberben mind együtt hajrázunk! Remélem :)!

Hepehupa, hogy vagytok?

Pusza és pocaksimi!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Megvolt a mai UHU.
Bal o. 5-6 db 10mm, talán 2 db 8mm és pár darab 5-6mm, jobb o. 2 db 16mm, 1 db 14mm, pár 2-3 db 10mm és egy-két kisebb. Az oldalak közötti különbség továbbra is megvan. Marad továbbra is midnen szuri.
Saja nem tudom,h mikor lesz punkció. Dévisz azt mondta,h ha elérik a 18mm. Hétfőn megint UHU + vv, aztán majd már sztem megmondja.
A husit nehezen, de bírom...nem tudom mit csinálni, meg kell enni. De a fél kgnál egy grammal sem eszem többet :oops:

Zafír, lassan megtudod a hormoneredményeket :lol:

Évi, még én sem hallottam iylet férfiaknál. Remélem szeptemberre tökéletes lesz minden a kezdéshez ;)

Ephi, h tette be a kaput a gyógyszer?

Szép napot!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari tüszőnövesztő drukkok és kitartás a húsevéssel!

Megjöttek a hormon eredmények, küldtem is, mert nem tudom, hogy mit kell rajtuk nézni, legutóbb is azt hittem, hogy jók, de az egyik hormon picit magas volt és még vmi arányokat is kellett nézni...

Holnap lesz a házassági évfordulónk, nem jövök csak hétfőn. :)

PUSZI MINDENKINEK!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír, sztem nőttek a hétvégén, mert egyre jobban érzem a petefészkeimet :?
BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNOK! :lol:
Kinek küldted el az eredményeket? Mikor tudod meg,h jó vagy sem?

Puszi mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok !

Nem volt erom valaszolni, mert miota abbhagytam a munkat (junius 24), rohamosan csokken az energiaszintem es egyre tobb idot toltok vizszintesen. Meg mindig sok az inteznivalo, par het mulva koltozes es festes, rengeteg szekrenyt es polcot kell szelektalni a koltozes elott, egyre gyakrabban kell orvoshoz vagy vervetelre mennem...

Picurkaval jol vagyunk, nagyon sokat mozog es tovabbra is tatott szajjal bamulom, amikor aszimmetrikussa teszi a pocakom, mert atfordul egyik oldalrol a masikra vagy amikor ugrig egyet a hasamon a konyv vagy az ujsag. Mostanra mar 2 kg folotti a sulya es 41-42 cm hosszu.
Mult heten hetfon voltunk UH-n, ahol ujfent nem keszultek hasznalhato kepek, de azert kuldhetek combcsontot vagy egy elsiklo gerincet :lol:
Mindent rendben talaltak. Viszont mondtak, hogy Picurka nagyobb meretu es hosszabb baba lesz az atlagnal, mert mind a koponya atmeroje, combcsont hossza es haskerulete akkora, amit az ilyen idos babak csak 5%-a er el. En sem vagyok alacsony es ugy latszik, 'szep szal' donort talaltak :D A hugom kisfia is 53 cm hosszu volt...
A nogyogyaszom szerint nem kell aggodnom, hogy tulsulyos lesz a a baba, mert nagyon szigoru dietara vagyok fogva. remeljuk, igaza lesz es nem kell 25 oran at vajudnom, mint a hugomnak...

Itt is meleg van es sajnos nagyon paras is a levego, ami szinte elviselhetetlenne teszi... Meg szerencse, hogy itthon pihengetek, szunyokalok es nem kell az irodaban szenvednem.

Az egyetlen gond, hogy megerositettek, hogy kialakult a terhessegi cukorbetegseg. Kedden voltan ket es fel oras dieta tanacsadason masik 6 kismamaval. Szigoritottak az eddig is sziguru dietan :( El se tudom kepzelni, hogy a tobbi kismama hogyan fogja betartani a szabalyokat, mert meg nekem is, aki gyakorlatilag nyolc eve folyamatosan 'dietazik' is nagyon-nagyon nehez.
Nagy szemeket meresztettem, amikor elhangzott, hogy hany kanal cukorral isszak a tejet (!!!), teat, kavet, nem tudtak, milyen is az igazi teljes kiorlesu kenyer es valaki nem akarta elhinni, hogy alkoholt nem szabad inni terhesseg alatt :shock:
Hetente ket napon hatszor kell ujjbegybol vett verrel vercukrot mernem, masnap reggel jelentenem kell a korhaz diabetologusanak az ertekeket es hogy pontosan mit ettem. Penteken nem tetszett nekik egy ertek es tovabb szigoritottak a dietat :( :( :(
A fentieknek megfeleloen volt ket nagyon stresszes napom mult heten es mindhketto sirassal vegzodott...
Holnap kell az ujabb jelentest kuldenem a korhaznak es holnaputan egy masik szakorvossal kell konzultalnom, akihez kethetente kell jarnom.

A jo hir, hogy nagyon szimpi volt az uj nogyogyaszom a parom varosaban es mondta, hogy nagyon ugyes vagyok, mert kepes vagyok betartani a dietas szabalyokat, csak 3 kilot szedtem fel es mindent megteszek Picurka egeszsegeert, akinel eddig mindent a legnagyobb rendben talaltak majdnem 41 eves korom ellenere is.

A koltozes valamikor julius 19-23 kozoptt lesz, addigra a paromnal minden szekrenyt es polcot szelektalni szeretnek, hogy ne dobozhalmokkal legyunk korulveve helyhiany miatt, mikor Picurka megerkezik.
A festes idopontja meg nyitott, remelem, valamikor juliusban arra is sor kerul. Szoritsatok, hogy Picurka augusztus masodik feleig ugy dontson, bent jobb es ne akarjon megszuletni a koltozes, festes es bababutorszereles kellos kozxepen...

Es mivel meg igy sem vagyok teljesen leterhelve, ket hete ket baratnom latogatott meg Nemetorszagbol es Magyarorszagrol, tagnapelott pedig a nemet unokahugom es a baratja 'ugrottak be' hozzank egy napra Toszkanabol hazafele menet.

Bodzassuti es Zafir, nagyon szoritok hogy a parotok megpuhuljon, es ne kesleltesse a kezelest a gyogyszerek szedesenek tologatasaval.

Bari, kivancsian varom/varjuk a beszamolot a tuszopunkcio idopontjarol es eredemenyerol. Ne legy csalodott, hogy ha nem mind no meg nagyra, mert ez masoknal is igy van. nalam mindket alkalommal 12-13 tuszot lattak, de csak 7-8-at szivtak le, mert a tobbi tul kicsi volt. A lenyeg, hogy erettek es epek legyenek es legyen nehany szepen osztodo embrio.

Evi, ez aztan a meglepetes! Remelem, az orvos jo otleteket tud adni arra, hogyan lehet a ferjed problemajat kezelni. Ha erdekel, leforditom es elkuldom a magas vercukorertekre kapott dietat.

Ephi, mit jelent, hogy kikeszult a szervezeted a fogamzasgatlotol?

Szep napot mindenkinek!
hepehupa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?