Új privát üzeneted érkezett!

Szebb napot mindenkinek!

Nem csak a repülés a probléma, hanem, pl. hogy jövőre záróvizsgák, és próbálunk úgy kombinálni, hogy ne kelljen kifutni szülni valamelyik gyöngyszem alatt:) Persze barátnőim próbálnak lebeszélni, hogy ne vállaljam be utolsó évre, mert zombibaba lesz belőle...de én úgy vagyok vele, hogy ha nem megy mellette a tanulás, akkor halasztok egy félévet..úgyis rámférne már egy kis pihenő...
Meg azért is gondolom, hogy lehet pocakosan is vizsgázni, mert több csoporttársam is úgy ment...és azt mondták, hogy őket megnyugtatta, és nem a vizsga volt a fő stresszforrásuk:), hanem a szülést tartották a legnagyobb vizsgájuknak...persze én elég vizsgadrukkos vagyok, szóval egy kicsit emiatt is izgulok, mert nem akarok a babának ártani sehogy sem...de már nagyon szeretnénk..:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!!

Remélem nem haragszotok,ha csatlakozom hozzátok!
Mi is 2011-re tervezzük a babyt!
Van már egy 5 éves kislányom,de nagyon várjuk a kistesót! :)
8-9 hónapja próbálkozunk már!Májusban csináltam egy tesztet,pozitív lett!Nagyon boldogok voltunk!Elmentem a dokimhoz,minden rendben volt 6 hetes terhes voltam!Kislányomnak nem mondtunk semmit,mert nagyon várja már a kistesót és veszélyeztetett terhes voltam,mert nehezen is jött össze és így is csak a Clostilbegyttel meg elején kicsit véreztem is!
Pihennem kellett,kímélő életmód!3 hét múlva tök boldogan mentem a következő ultrahangra és rettenetes dolog történt,dokim nem találta a szívverését a babának! :cry: :cry: Szörnyű volt!!! :cry:
Várnom kellett 5 napot hátha mégis minden oké,de sajnos nem!Így múlthét hétfőn megműtöttek!Elvesztettem a várva várt babácskát! :cry: :cry:
Nagyon-nagyon szomorú vagyok,de kislányom miatt tartanom kell magam és már alig várom,hogy újra próbálkozhassunk!
Nagyon szeretnénk babát,de mégis félek,hiszen ezt még egyszer nem bírnám elviselni! :cry:
Bár reménykedek és bízom abban,hogy nemsokára újra pozitív tesztem lesz,és minden rendben lesz a várandósság alatt is!!
Olyan 3 hónapot most pihentetnem kell,de utánna elméletileg lehet megint próbálkozni!
Így gondoltam csatlakozom hozzátok is,hiszen ha minden jól megy 2011-ben nekem is lesz babám! :)

Nektek is sok szerencsét a babagyártáshoz! :lol:
Drukkolok!!!

Kép
barbara83
 
 


Bejni!
Én záróvizsgáztam hasamban egy 10 hetes gyerekkel, kinn a terem előtt pedig a 13 hónapos fiam várt apukájával. Háááát, nem lehetetlen, de még egyszer nem csinálnám. :roll:

Barbara!
Sajnálom, hogy így jártál!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

 
 

Bejni, én is suliba járok még, elsőt fejezem be ma... ;)

Barbara, sajnálom nagyon... clostyt szedned kell még?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Igen majd ha megint próbálkozásra kerül a sor akkor mindenképp szednem kell,sajnos anélkül nem megy!Tavaly augusztus óta nincs menstruációm,nincs peteérésem és kiderült hogy PCO-m van!
Most olvastam,hogy ezzel itt nem vagyok egyedül sajnos!
De nekem nagyon bevált a Closti,mert az első adag után estem teherbe tőle,beszedtem,12 nap múlva mentem a dokihoz,megnézte hüvelyuh-val van e peteérés és volt!Mondta menjek haza apukát szedjem össze és mindent bele!! :lol:
Csodás volt mikor következő hónapba kiderült,hogy babát várok,de ami 1 hete történt az szörnyű,állandóan ezen jár az eszem,rágom magam rendesen,el vagyok kenődve és csak a válaszokat keresem!
De a kis Vikikém miatt össze kellett kaparnom magam,de nagyon nehéz!!Mikor nem lát sírdogálok!Nagyon fáj!!! :cry:

Amúgy én 27 éves vagyok,párommal nem vagyunk összeházasodva,de 7 éve együtt vagyunk!2005.05.01.-én a munka ünnepén és anyák napján megszületett a kislányunk!Ő a mindenünk!!
Sajnos már tényleg régóta próbálkozunk a kistesóval és elég sok hónap telt el mire rájöttek mi bajom és akkor a Clostinál kötöttem ki!Augusztusban kezdtem ezt a tortúrát(miért nem jön meg?július,augusztus táján kezdtük a babaprojektet!akkor miért nem esek teherbe??meg a millió kérdés) és márciusban kezdhettem szedni,áprilisban volt végre peteérésem,májusban pozitív teszt,júniusban missed ab! :cry: :cry:
Lassan 1 éve vágyunk a babára!Remélem tényleg összejön végre és minden rendben is lesz!!!

Kép
barbara83
 
 


Sziasztok..
Üdv.köztünk Barbara...sajnos tudom, min mentél keresztül, mert Én Május 18. estem ezen át(missed ab-müvi befejezés-kaparás"nem vákum")Gondolom akkor neked is ha 6 hetes voltál?!?!?!Mert Én 7 hetes voltam... :cry: Azt mondták, hogy jobban jártam, mert a váskummal több ideig tart a gyógyulás...Kevésbbé károsító hatású!!!Én szerencsére nem véreztem el, így a mütét után semm véreztem egyaltalán, azt mondjk ez is jobb minth, elvéreztél volna...!!!!Most várom, hogy megjöjjön, és mehessek kontrollra...Mert Én nem kérdeztem vagyis nem beszéltem a dokimmal a folyttásról, menniyt kell várni...


Hát amilyen jó volt a Szombati grill party a barátokkal annyira szar volt a vasárnap, sikerült nem alap szinten össze vesznem megint anyumékkal...
A fogorvoson.Tudni kell, hogy már 100 éve magán orvoshoz járunk, mert csak mi oda járhatunk, mondta anyu annó...
No most Szerdán ott hagytam 10000 ft, és tartozzom még 8000-rel, és ma meg még 18000 lenne a fogam(össz.36000.-)...Szombaton mentem gondoltam Én, mert ügye nekem ugymondd "természetes"volt, hogy ők kifizetik nekem, mert mindig apu fizette ki nekem a fogamat!!!Mondják, hogy nincs pénz, már ezen is kibuktam, hogy akkor minek mentem el szerdán, ha tudták nincs pénz...na aztán nagy nehezzen kaptam 26000 ft-ot...akkor gondoltam oké, majd megadják a 10000 ami Szerdán Én kifizettem!
Így meglesz a fogam csináltatva, és majd vissza adja apu a 10.000.-
Na erre Vasárnap átmentem, mert ott hagytam képeslapot, és mondja nekem az Anyám!!!!Aki már 100 éve baszogatot, hogy menjek már el megcsináltatni a fogam.Hogy a Tominak nem jutot az eszébe pénzt adni???Mondom mert???Nem közös kasszán vagytok???Mondom de, mindent közössen fizettünk, akkor mért nem fizeti ki a fogamat???Hát mert nem az ő gondja, mért kellene neki???Neki is az anya fizeti ki a fogát.és akkor apám jött azzal, hogy ők nem fognak mindig élni, ne legyen ez nekem természetes...Meg ha ők nem lesznek mi lesz akkor fogaimmal???Na itt már patogot az agyam...Mondtam, hogy akkor jó lest az sztk, ti cibáltatok el magánba, akkor ott uigyfognak is vlem bánni...
És akkor anyu:akkor nincs a kasszátokban pénz???Mondom mien kasszában??A közössben???Mondom nincs közös kassza!!!Hogy lenne???Hát, hogy-hogy nincs???Mert nincs, mit belerakni, mert nem normálissan havi 1 szer kap fizut a Tomi, hanem itt ott 10-20-30 ezreket és mondom az elmegy, pikk-pakk, csekkre és stb-re...
Akkor sincs ez a rendjén!!!
És akkor mi lesz ha gyereked lesz???Hogy fogod fizetni a szülést ami 80.000 ezer???Hogy veszel neki babakocsit 100.000 ért, meg ágyat 50.000(ezt azért mondta igy mert mikor a barátnőmnél voltunk fent akkor megkérdezte töle mi menniy volt, és ö neki a barátja millimos, igy mindenből a legdrágábbat-legjobbet vették)
Na akkor eldurrant az agyam, és üvöltve zokogva kiabálta, hogy mit foglalkozzik azzal mi mennyi, nem vagyok köteles 80.000 fizetni orvosnak, aztán nekem nem kell 50.000 kiságy meg 100 funciós babakocsi 100.000...Akkor majd ugy fognak velem bánni, ha nem fizetek, de mondom nem fogok belehalni, mert hányan nem fizetnek, mert nincs pénze, és mondom, hány cigány felnevel 7-8 gyereket, nehogy már ne tudjak Én felnevelni 1 gyereket...
És eldurrant az agyam zokogtam, mondtam, hogy mekkora szemét, és fogtam hozzá basztam a 26.000 ft, és mondtam hogy majd megoldom a problémámat egyedül a Tomival és jó lesz nekem az sztk fogorvos és nőgyógyász, ugy ahogy más 8 milló embernek, mert nem mindenki teheti meg azt amit Ti tesztek-akartok!!!És eljöttem bebasztam ugy z ajtót, hogy csak na...
Mentem elszívtam fél doboz cigit, szerencsére párom nem volt otthon, mert zokogtam, na persze hazaért érezte valami, nem stimmel és elmeséltem neki, neki meg ez kurva szarul esett, hogy az Én szüeim azt akarják, hogy mindent fizessen nekem, de mért, hogy ha Én is keres pénzt???És Én is tudok fizetni csekket vagy akár benzi pénzt is tudok adin???nem vagyok smuccig, és magamé való, csak egyszerűen Én sajnáltam 36000 ft ott most a fogamra, meg ők baszogattak, hogy csináltssam meg.Nem gondoltam egyaltalán, hogy erre nekem a páromtol kellett volna pénzt kérnem, hissz mindig is ők fizették...
Na kipnaszoltam magam, rá is gyujtok, mertfelpörögtem....
csip-csip18
 
 


Jujj, csip, ez nem semmi :( anyudék nem hívtak azóta, h ne haragudj, vagy mi van veled, vagy csak úgy, h pusztulj meg v vlmi???? :( érdekes hozzáállás, mit ne mondjak... na nálunk a suli körül vannak ilyen viták, én fizetem, saját akaratomból járok, de ha már kettes lesz egy vizsgám megy a balhé, h megint nem tanultam... mondjuk én éppen ezért megtanultam sz*rni erre az egészre... ha abbahagynám most az egyetemet, az is az én bajom lenne, asszem...

Barbi, megértelek, de tényleg légy erős a kislányod miatt, ha jól értelmezem a soraidat, ő semmit sem sejt... sok erőt kívánok neked!

Csip, neked meg fel a fejjel, csak belátják, h bunkók voltak...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem nem hívtak, de nem is érdekel, várhatják, hogy Én szoba is álljak velük most!!!!!vgay, hoyg én kérjek bocsánatot, amiért már ordítottam vagy akármiért is...
csip-csip18
 
 


jajaj... látom arra is vannak izgalmak kedves csip..kitartás, előbb-utóbb javulni fog a helyzet..bár én igazán nem értem, hogy mi történt, kicsit zavaros még a leírás a fejemben, de majd átolvasom mégegyszer és akkor hátha..

Barbi, tényleg kitartást, nekem a férjem mindig azt szokta mondogatni, hogy mindenben keresni kell a jót..és én tudom hogy ez nagyon nehéz, de próbálj meg valami jót találni a helyzetedben..pl ott van a kislányod!

jeanner: ez már másoddiploma neked? Vagy ilyen fiatalon szeretnétek kisbabucikát? :) lehet hogy már korábban leírtad, csak még nem volt időm végig olvasni az egész fórumot(és még két hétig nem is lesz időm..)Ja és grat, hogy végeztél a vizsgákkal...nekem még van 3, de már eléggé ki vagyok borulva...sajnos nálunk nagyon durvák a vizsgák...és amúgy engem is lecsesznek, ha kettest kapok, vagy ilyesmi, mert egyszerűen nem értik, hogy az nem azért van, mert az ember cseszik bele mindenbe, hanem elképzelhető, hogy az adott témakör nem áll hozzá közel...szóval nekem ezért duplastressz minden vizsga, mert izgulok, hogy ne bukjak meg, aztán meg izgulok, hogy ne csesszenek le...jaj már lehetne 28-a...
na megyek is vissza a környezetvédelmi jog rejtelmeihez(igen, határozottan nagyon fontos tantárgy:S )
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy úgy eltűntem, de nem engedett belépni :S Most is csak a 4. próbálkozásra engedett be, úgy látszik nem vagyok neki szimpi:(

Köszönöm a kedves fogadtatást és a biztatást!!! Szeretném én is üdvözölni azokat, akikkel még nem találkoztam:)

Hű maradtam a fogadalmamhoz, nem csináltam LH tesztet, és nem is mértem. A terhességem előtti ciklusokban általában a 15-16. cn-n volt pém, utána a 11-12. cn-n, (ezt a hőmérőzésből tudom, ekkor nem csináltam tesztet, mert minek, amikor pihenő volt)

Most csütörtökre nem várom. A hétvégére "okosabb" leszek :D
evica8
 
 


Csip-csip!
Én 9 hetes voltam mikor elhalt a baba,6 hetes akkor voltam mikor először mentem a dokimhoz és utánna 3 hét múlva mentem újra!
Akkor voltam 9 hetes,még a baba méretei is stimmeltek csak sajnos a szívhang nem volt meg! :cry: Aztán még 5 nap várakozás(ami maga volt a pokol)és utánna csinálták meg a műtétet egy újabb ultrahang után mikor megbizonyosodtak arról,hogy tényleg nem él a magzat!De nekem is kaparás volt!Én sem véreztem!
De nekem 2 hét múlva kell mennem kontrollra!Jó mondjuk eddig nem menstruáltam lehet nekem azért nem kell addig várni!Vagy lehet orvosa válogatja,ki mikor akarja a kontrollt csinálni!
Sajnálom,hogy te is átmentél ezen,tudom milyen szörnyű!! :(


Jeanner!
Igen jól vetted ki a soraimból,hogy Viki nem tud róla!Eleve azt se tudta még,hogy úton a kistesó(12.hétig várni akartunk,hogy megmondjuk neki és jobb is hogy nem mondtuk el,szörnyű lenne neki is).Aztán mikor bennt tartottak a kórházba akkor azt mondtuk neki,hogy azért műt meg a doktor bácsi,hogy nemsokára lehessen kistesó!Szerintem jobb ez így,mert lehet,hogy füllentettünk neki,de így ezt ő is értette,örült is neki és nem kérdezősködött tovább!


Bejni!
Hát igen én is vígasztalom magam sok mindennel,hogy jobb legyen,mégis rettenetes!De idővel kiheverem,főleg ha már végre összejön a kisbaba!Lehet nem jó az sem,hogy ennyire görcsösen szeretném,de nehéz ezt elfogadni,hogy ilyen nehezen esek teherbe(akinek meg nem kell a gyerek az 5 perc alatt terhes lesz :evil: ),mindig is nagy családot szerettem volna,3-4 gyerekkel,de 3-at mindenképp! :D És meg is találtam a páromat hozzá,mert ő is több gyerkőcöt szeretne és akkor így jártunk!Ezt nehéz felfogni és megemészteni! :?
De akkor se nyugszom addig amíg nem jön össze a kisbaba!Nem adom fel az biztos!

Köszi csajok,hogy kedvesek vagytok!!!!!Jól esik ez nagyon! :)

Kép
barbara83
 
 


Szia Barbi!

Nagyon sajnálom, ami Veled történt :(
Szerintem jobb, hogy nem mondtátok el az igazat Vikinek, mert még kicsi ő is, és kérdés, mit és hogyan fogott volna fel belőle. Jobb ez így.

Örülök az optimizmusodnak és hogy nem adod fel, nem is szabad! :)
evica8
 
 


Értem Barbara nekem is ugyn ez volt, nem volt szvhang és kaptam 3 napot, na azt ne kívánom senkinek, nagyon rossz volt az a 3 nap kegyyetlenül :cry: Jól tettétek, hogy nem mondtátok el!!!!

Jaj Én most ettem és persze, hogy fáj a fogam, direkt mondommegnézzem, hát most, hogy befejeztem lüktet és nyilal...Na megyek az orvoshoz, du....Kiderül majd mi lesz...A gatyám rámegy az biztos, ki kell vegyem az egész heti fizumat, és rohatul bosszant, mert egymás mellett lévő 2 fogról van szó, amit ö betömöt szerdán...Remélem nem kell ujból 18000 fizettnem, mert akkor nemtom mi lesz velem...De jó lenne, ha ugycsinálná meg, hogy minden oké legyen vele, és bizakodom, hogy talán magassan hagyta a tömésmet :roll:
csip-csip18
 
 


Ja ez érdekes, hogy 2 hét mulva kell menned, mert én azt halotam 5-6 hét mulva van a kontroll, mikor a köv ciklusnak van vége...És akkor 6 hétig nincs sex, ülöviz, uszoda stb..Neked ezt semm mondták???Mert amugy Én a mütét után picit véreztem meg talán nagyon picit másnap...aztán rá egy hétre keztem el barnázzni, 3 napig...
csip-csip18
 
 


Köszi Lànyok a véleményeket! Barbi üdv a csapatban! :wink: Kitartàs...semmi màs nem fogja a fàjdalmat meggyôgyîtani, csak az idô és majd egy ûj pozitîv teszt, ezt az idôszakot most tûl kell valahogy élni, nagyon szép kislànyod van! :wink:
Vendég
 


Csajok, szerintettek, ha nekem 4 hete volt a mütét, és azt mondja, hogy 5 hét múlva kell menni kontrollra azaz jövöhéten...
Akkor nem kellene megvárni, hogy megjöjjön és utána menni???Nem pedig menzi elött???
csip-csip18
 
 


Csip-csip!
Nekem is elmondta ezeket,de nekem 2 hét múlva kell mennem kontrollra és azt mondta 2 hét mire missed ab után gyógyultnak lehet tekinteni a szervezetünket és nekem azt mondta hogy 2 hétig nincs házasélet,strand meg ilyesmik meg igen 2 hétig csak zuhanyzás mindenképp!De nekem nem 6 héttel mondta csak 2-vel!
Hát megmondom őszintén akkor ez érdekes! :roll:
Úgy látszik melyik orvos mit érez jónak vagy a fene tudja hogy döntik ezt el!De nekem még a zárójelentésemre is rá van írva,hogy 2 hét múlva kontroll!
Viszont a következő terhességre várni kell 3 hónapot azt hallottam,bár dokimmal majd csak mikor megyek hozzá akkor beszélem meg,kíváncsi vagyok ő mit mond,mert hallottam már 3 hónapot,6 hónapot és van akinek azt mondták köv menses után lehet!Mondjuk azt kötve hiszem!
Ebből látszik ahány orvos annyi tanács!
Délután drukkolok a fogidokihoz!!!!!!+++++++++

Evica!
Köszi szépen! :)
Hát inkább így állok hozzá,mert ha csak állandóan rágom magam ahogy most akkor soha sem sikerül!Pár hét és talán jobb lesz,talán akkor már nem egész nap ő jár a fejemben,hogy elvesztettem és akkor újult erővel belevágunk!Nagyon várom már,hogy leteljen ez a türelmi idő!Remélem hamar összejön a baba,remélem a Closti most is megteszi hatását majd!!!

Én is mindenkinek drukkolok,szorítok,hogy sikerüljön a baba!!!!

Kép
barbara83
 
 


Barbi: Értem, nekem meg az van a leletemen, hogy kontroll 5 hét, de nem jött még meg!!!Most menjek el vagy várjam meg míg megjönn???Hát érdekes, igen...nekem 6 hetet mondot ezekre...
Nem tudom mennyit kell várni, de azt mondta nekem egy másik orvos, hogy az attól is függ a várakozás-pihenő-, hogy hány hetes voltál...Én ugy tudom, hogy olyanoknak mondják az 1-2 menzit akinek nagyon pici volt, 6 hetesnek...3 hónap pihi az 7 8 9hetesek és a már nagyon nagy 12 heteskorig az a 6 honap...hát most kiváncsi vagyok nagyon!!!!
csip-csip18
 
 


Szia Csip-csip!

Barbi köszi én is! :)

Sajnos a kontroll időpontjához nem igazán tudok hozzászólni, mert nálam nem kellett művileg befejezni, magától kiürült a 6. hét után, így csak a következő mensi után kellett visszamennem.
Nekem így is 3 hónap várakozási időt mondott a dokim.

Nálam az első hónap volt rettenetesen nehéz, minden reggel úgy ébredtem, hogy nincs már velem :( A 3. hónapban jött elő egy hullámvölgy újra, akkor 3 hétig minden nap sírtam, bármi ki tudta hozni belőlem.

Most, hogy újra élesben megyünk már erre koncentrálok, de azt is tudom, hogy igazából akkor nyugszom meg, ha már a karjaimban tarthatom a picurkát. Most még minden hétfőn eszembe jut, hogy éppen hány hetes lennék, ma már a 26.

Na de nem szomorkodom és nem szomorítok, előre kell nézni, és csak pozitívan :D
evica8
 
 


Érdekes igen ez a 3hónap majdnem mindenhol...De én nem bánnám, h azt mondank, hogy 6 hét után lehet :wink: Barátnömnél ez volt, és most van egy 2 éves lánya...

Evica: védekeztetek a 3 hónap alatt???Vagy nem???És nem jött össze???Bocsánat, ha indiszkrét a kérdésem... :oops:
csip-csip18
 
 


Csip-csip: Igen, védekeztünk a 3 hónap alatt, sőt a 4-ben is, mert a 3. hónapban csináltattam hormonvizsgálatot, és alacsony volt a pajzsmirigyes eredményem, ezért közölte a dokim, hogy addig nincs projekt, míg ennek utána nem jártunk. Szerencsére az endokrinológián levett véreredményeimből kiderült, hogy rendben vannak, sőt az Uh-n sem látszottak nagyobbnak a mirigyeim :D

Hogy miért nem jött össze? Semmi gond, nem vagy indiszkrét. A dokim azt mondta, hogy nem tapadt meg rendesen. Én még szívhangot sem hallhattam, mert 5+4-n kezdtem el barnázni, akkor gyógyszert kaptam, de az sem tudta megtartani :(
Próbálom úgy felfogni, hogy ez a természet rendje. Ha életképtelen, akkor még mindig inkább az elején, mint sokkal később.
evica8
 
 


Evica: ezzel Én is így vagyok...természet rendje...

Na megjártam a fogorvost, azt mondta nagyon magas volt a töméssem és le is csiszolt belöle. Érezhetően más.Mostmár rendessen össze tudom csukni az alsó és felső fogsoromat :D
remélem nem lest nagyobb baj :D
Aztn beszéltem a nőgyógyászom asszisztensével, kértem időpontot kontrollra, de csak júl.5 re kptaam, mert szabira megy az orvosom, hát szuper!!!:(
De engedélyt kaptam a szexre :D :D :D A fürdés nem lehet még, mert ilyenkor nagy a baci veszély a medencékben!!!Az még 2 hét :roll:
De kíbirom, szex lehet :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Ivanka!
Köszi szépen a kislányom nevében is! :) Hát igen,csak az a pozitív teszt jöhetne össze végre ismét!De még rengeteget kell várni! :(
Ti mióta próbálkoztok?

Csip-csip!
Hát igen elég érdekes,hogy egyik doki ezt mondja másik pedig azt mondja!Furák az biztos!Te meg döntsd el melyiknek hiszel,ha véletlen elmész több orvoshoz!
Na de ez van,én úgyis az én dokimra hallgatok majd,de nagyon várom és kíváncsi vagyok,hogy mennyit mond majd!
Most voltam a házi orvosomnál,mert elvittem neki a zárójelentést(múlt héten nem volt erőm a kezembe venni,mert elsírtam magam)tőle is megkérdeztem kíváncsiságból,hogy mennyit kell várni azt mondta ő fél évet szokott mondani!Az rengeteg idő! :( Remélem dokim nem mond annyit és hamarabb lehet kezdeni!
Hát nem tudom,hogy mikor menjél,lehet direkt írt 5 hetet hogy még a mensi elött kell menned!Fogalmam sincs,főleg ezek után,hogy nekem meg 2 hét múlva már mennem kell vissza!

Evica!
Hát igen,szörnyű az biztos!Én is sokszor kelek úgy,hogy nincs már a pocakomba és másfél hete még ott volt! :cry: :cry:
Éjjel néha rémálmok gyötörnek!Nappal is sűrűn rám jön,hogy mennyire hiányzik!Nagyon rossz!De ne adjuk fel,tuti lesz babánk!!!!
Neked már szerintem hamarosan,ha ti már élesben vagytok!Nagyon drukkolok tényleg!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
barbara83
 
 


Barbi: 6 hónap???? :shock: Az rengeteg!!!!Én nem várnék annyit :oops: Én ugy tudom még, hogy azoknak van ilyen sok szünet, akiket vákumoztak!!!!!!!!!!!!!!!!!Hát nem tudom, azok olyan 10-11-12 hetesek már...
Nem értem ilyen kicsi terhességre, mondjuk téged akkor a 9 héten mütőtek meg, az már nem picike :? :oops: Hát remélem drukkolok, hogy anniyt nem kell várnotok...
De azt biztos, hogy nekünk 5 hónapban jött öszze, mert a párommal nehezzen tudtunk együtt lenni a munkánk miatt :? meg amgy is költözés meg minden...
Én várok még egy menzit, aztán nem fogok rágörcsölni, de megy minden a normális kerékvágásban utána, azt ha jönn jönn :D
csip-csip18
 
 


Csip-csip!
Én is soknak találom a 6 hónapot,szerintem is rengeteg!!
Csodálkoztam is!Na mindegy remélem dokim jobb hírrel szolgál! :)
Igazad is van,jobb is úgy szerintem,ha nem görcsölsz úgy rá!
Nekem is kicsit le kéne már nyugodnom,mert én is túl görcsösen akarom,lehet azért jön össze ilyen nehezen! :?
Kívánom,hogy neked is sikerüljön és minden rendben legyen!!!
Na akkor fogad már jobb???Az szuper!!!!!!!!Gondoltam rád délután!
Húú én kegyetlenül félek a fogdokitól vagyis inkább attól amit csinál a fogaimmal!!!! :? :)

Kép
barbara83
 
 


Kedves vagy, hogy gondoltál rám :D
Igen minden oké a fogammal, nagyon magas volt még a tömés...Hát nem kell vissza mennem remélem :D
csip-csip18
 
 


CSak nagyon gyorsan visszaolvastam, mindjárt rohanok főzni...

Bejni, későn érő típus vagyok :lol: én akkor kezdtem a sulit, amikor más már végzett... kemény? a mi sulink is kemény, főleg lányként villamosságot tanulni, de én szeretem a kihívásokat :lol: nem túl lányos szakma, tudom... am 25 leszek októberben... fiatal? relatív :lol: szerintem még kicsit, de ez így jött...

Barbi, szerintem is jobb, h nem szóltatok a kicsi lánynak...

Sziasztok mindenki, Evica, örülök, h benéztél, pénteken mesélj, megjött-e, nem-e, teszteltél-e, nem-e, izgatottan várom...

Csip, drukk a fogdokihoz!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello Mindenki!
Alig gyôztem visszaolvasni :wink: ez jôô, él a Fôrum :P
Barbi! Mi még sajnos csak a prôbàlkozàs idôpontjànak kiötlésénél tartunk :cry: ma nem volt jô napom :(
De mindenkit olvastam, mindenkinek drukkolok...
Majd, ha jobb lesz, aktîvabban tudok vàlaszolgatni én is ... :oops:
Vendég
 


Jeanner:) Én is 25 vagyok (na jó..leszek:) ) és igenis, hogy fiatalok vagyunk:) jóó:) csak azért kérdeztem, mert nekem ez a második szakmám lesz (ha lesz...), aztán gondoltam hátha neked is, azért írod, hogy elsőéves vagy..de így már érthető..nekem is nehezen ment annak idején, hogy mi is akarok lenni egészen pontosan...

Jaj lányok, annyira szörnyű azt olvasni, hogy elhaltak a magzatok:( Tisztára megijedtem..én egészen biztos, hogy nem élném túl...és nem is igazán tudom, hogy hogyan lehet az ilyesmit kiküszöbölni...főleg, hogy mi még csak most kezdünk majd neki a próbálkozásnak...amúgy nagyon rosszul viselem a kudarcot...azt sem tudom, hogy mennyi idő kell majd, hogy összejöjjön.. Mert eddig csak a rózsaszín ködöt láttam, hgoy milyen jó lesz, most meg hogy olvasom, hogy milyen szörnyű dolgok is történhetnek..hát eléggé megijedtem:(

Azért sok erőt, és kitartást kívánok nektek!

Barbi, tényleg okos döntés volt, hogy nem mondtátok el a kicsilánynak ami történt..emlékszem, mikor 9 éves voltam, anyunak is elment a babája...de valamikor a végefelé, mert már tudtuk, hogy fiú lesz, Ádámnak akartuk nevezni, és már nagy volt anya pocakja..na én emlékszem arra, hogy ez milyen szörnyű élmény volt...még most is rossz, sírok az elvesztett kisöcsi miatt...persze aztán lett egy kishugi:D de akkor is..
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hello lányok!
Ne haragudjatok, de nem volt időm végigolvasni mindent. De igyekszem pótolni.
Üdvözlöm az újakat. És nagyon sajnálom, hogy nem maradt meg Barbi a baba. De legalább már van egy gyermeked ez vigasztaljon. És biztos vagyok benne, hogy hamarosan már egy egészséges baba lesz a pocidban.
Jeanner remélem igazad van és nem hormon probléma. Csak fura, mert soha nem voltam az a szőrösödő fajta.
Csináltam egy ovu tesztet és halvány pozi, úgy hogy közeledik az ovuláció napja.
Ivanka mi a baj? Miért nem volt jó napod?
Csip-csip: Ez a fogorvos dolog egy tortúra. Akkor nem volt jó hétvégéd. :( De remélem ez a heted jobb lesz.
Evica: Drukkolok, hogy pozitívat tesztelj.
Bejni mikor indultok?
Boeske régen láttalak. :) Jó hogy itt vagy.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi! Csak annyi, h oktôber-november helyett csak januàr-februàrban kezdhetünk neki a baba-projektnek :-(
Vendég
 


ja, elfelejtettem írni: bevettem az utolsó gyógyszert:)

Gabi: július 4-én indulunk..már tarthatnánk ott, mert a vizsgák teljesen kiborítanak..

Ivanka: mi történt?
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Barbara
Üdv a topikban! Sajnálom a történteket, drukk, hogy legközelebb minden rendben menjen! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ivanka, csatlakozom: mi történt???

Bejni, hidd el, csak hozzáállás kérdése, és időé... persze nagyon nehéz... az elsőnél engem is megviselt a dolog, főleg hogy exemtől is és a családjától is azt kaptam, egy selejt vagyok... hát mindegy...
Most már úgy vagyok vele, ez a természet rendje... bár nekem még sose volt még művi beavatkozásom, eddig szerencsére mindig megjött magától... lehet ezért nagy a szám..

Gabi, hajrá PÉ, hajrá baba!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kontroll időpont ügyében mindenki hallgasson a saját orvosára. Mindegy, hogy 2, 5, vagy 6 hét, a gyógyulást így is - úgy is látja.

Sajnos a vetélés mindig benne van a pakliban, de azért elég sok egészséges ember futkos a világban, nem? Szóval jóval nagyobb az esélye egy egészséges babának, mint a vetélésnek. (Egyébként nekem 50%-os a statisztikám, 3-at elvesztettem, de 3 szép fiacskám itt van. És ez a lényeg.)

Vizsgázóknak nagy kalappal!
Többieknek szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Egyet értek Boeske, attól, hogy valakinek volt vetélése, még lehet szép, egészséges gyereke :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Egyébként szerintem nagyon sok embernek van legalább egy vetélése. Nővéremnek is volt, anyukámnak is volt, férjem anyukájának is volt. És lám itt vagyunk és ott van a párom, az élő példa, hogy sikerülhet újra. Csak lehet, hogy az a baba beteg volt és a szervezet jól döntött, amikor kilökte.
Persze ezt leírni könnyű, de benne lenni egészen más, főleg akkor amikor már nagyon várnak egy babát.
Jeanner: köszi, igyekszem jó kis pét gyártani. :D :D
Ivanka: Értem, hát a várakozás nem a legjobb. Főleg, ha még utána is várni kell, mert nem jön elsőre. Ismerem az érzést. De kitartást!!!
Bejni: Kitartást a vizsgákhoz, utána már nagyon jó lesz nektek. :))) És már bevetted az utolsó gyogyit. Ez is nagyon jó. :wink:
Boeske: Annyira jó, hogy három gyerkőcöd van. Ez olyan ritka manapság. :(
Egcsi: Hogy megy az esszé írás?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hát, én az anyósomra vagyok nagyon büszke, 8 gyereknek adott "életet", de csak párom élt ténylegesen... és volt egy csomó, ami magától elment még a legelején... és párom természetesen fogant, természetesen lett kihordva, természetesen született...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lànyok! Mivel csak az utazàssal, repüléssel januàr végén àllunk le, olvastam, h elsô trimeszterben nem ajànlott repülni, ezért ûgy döntöttünk, otthoni nyugiban kezdjük, nem munka közben, idegen helyeken :-(
Kezdetben azért gondoltam, h jobb, ha elôbb, mert kevésbé görcsöltem volna rà munka közben, mint ha màr otthon vagyunk és CSAK ez a téma...mindegy, îgy jàrtam, most meg kell emésztenem. Majd jelentkezem kicsit késôbb...
Mindenkienk szurkolok, olvasni foglak Titeket, én nem tudok többet îrni most... :?
Vendég
 


Ivanka, ez is hamar le fog vonulni, hidd el ;) nálunk már nem is nagyon téma, már azt is megszoktam, h nem védekezünk... aztán ha teljesen természetes lesz, pikkpakk jön a baba :) na, meg amennyire én drukkolok itthonról, kizárt, h sokat kelljen rá várnotok! De azért én még megkérdeznék egy orvost a helyedben... mert én meg azt olvastam, bármelyik trimeszterben lehet repülni... szerintem az lenne a legbiztosabb...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csip-csip!
Na az szuper ha már jó a fogad!
Hát csak nem kell már vissza menned! :shock: Ennyi pénzért már normálisan is megcsinálhatná!!!!!

Ivanka!
Hát sajnálom,hogy még ennyit kell várnod,de ne keseredj el,mert szerintem is jobb,ha már otthon a nyugiba fogan meg a baba és nyugiba ki tudod hordani!Tudom ez amit most írni fogok téged nem vígasztal majd,de sajna elméletileg nekem is olyan sokáig kell várnom!Ha tényleg fél év a türelmi idő akkor mi is csak januárban kezdhetünk próbálkozni!Majd együtt várjuk a kicsiket!! :)
Ne szomorkodj!!!!!!!!!Tudom hogy rossz,én is türelmetlen vagyok,de nagyon!Mégis várni kell!Nyugi!!!

Bejni!
Ne aggódj,nem törvényszerű,hogy bármi is lesz a babáddal,nem is szabad erre gondolni!Kislányommal sem gondoltam erre és sikerült kihordanom és teljesen egészségesen született meg,problémamentes terhesség után!
Sajnos most ez történt,pedig eszembe se jutott,hogy ez történhet velem! :cry: :cry:
De ne kezdj el ezen agyalni,nem szabad rosszra gondolni!!!!!!
Kiküszöbölni pedig ezt nem tudod sajnos,ha ennek kell történni akkor nem tehetsz semmit! :( Én sem csináltam semmi olyat ami miatt elhalhatott volna a baba és mondta a dokim erről nem én tehetek,hanem valószínű valami genetikai probléma volt és beteg babám született volna ha megmarad!Sajnos ez van,de csak pozitívan állj a babaváráshoz,ne tele félelmekkel!!!!!

Gabi!
Köszi!Hát igen tényleg csak az vígasztal,hogy itt van nekem a kicsi lányom!!Ő a mindenem!!! :) Imádom,olyan édes kiscsajszi!!!! :)


Ma voltam a szövettani eredményemért!Hát sok mindent nem értek belőle,mert orvosi szavakkal tele van,majd a dokim elmondja mi mit jelent!
Annyit értettem,hogy:degeneratív eltérés látható! :cry:
Ez a vége,de ebből már tudom,hogy beteg volt a kicsi babácskám!!! :cry: Szegénykém!

Na csajok lépek,mert millió dolgom van!Vár a házimunka,mert délelött nem voltam itthon!Este még jövök!!

Pusy!!!!!

Kép
barbara83
 
 


Barbi, sz*r ezt mondani, de akkor viszont jobb így... majd a következő ép lesz és egészséges :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ivanka: Ne keseredj el. Várni még mindig jobb, mint egy beteg gyermekkel leélni az életedet! És tuti biztos vagyok benne, hogy hamar össze fog jönni az angyalkátok. :)))
Jeanner: Hát hallod anyósod tényleg kitartó alkat lehet. Én már régen feladtam volna. De ő kitartott és lett egy egészséges fia.
Barbi: Ez a jó hozzáállás. És látod tényleg "jobb" hogy elköltözött, mert betegen ő sem szívesen élt volna.
Szerintetek ez a lélek dolog hogy működik? Már akkor van lelkünk amikor megfoganunk, vagy csak mikor megszületünk. Ez nehéz kérdés.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszi Lànyok, aranyosak vagytok, jôl esik! Èn is mindenkinek szurkolok!!!!
Vendég
 


Gabi
Esszéírás: (hányós smile) Jövő szerdára kell megint szülnöm egyet. Tegnap 2 óra hosszán keresztül Orwell irományait tárgyaltuk, az egyik akasztásról, a másik hajléktalanokról szólt. :roll:

Ivanka
Kérdezz meg egy dokkert. Ne tűnj el! :?

Gabi
Én abban hiszek, hogy az élet, így a lélek is a fogantatás pillanatában létezik. És abban is hiszek, ha valaki elveszítünk egy babát, a "túloldalon" vár ránk és a halálunk után találkozunk. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Igen próbálom jól kezelni ezt a helyzetet,bár nagyon nehéz és amikor tehetem kisírom magam(mikor senki se lát),de túl kell legyek ezen és másra koncentrálni és amikor ismét lehet majd próbálkozni akkor ismét újult erővel és tele reménnyel kell belevágnom és nem úgy,hogy úristen mi lesz ha megint megtörténik!!!!????
Egyik az,hogy ebbe bele sem merek gondolni,mert beleőrülnék!Másik pedig az,hogy szerintem egy várandósságot csak pozitív gondolatokkal szabad elkezdeni!
Természetesen a lelkem mélyén biztos fogok aggódni,de nem szabad hogy erről szóljon az egész terhesség!

Ivanka!
Olyan rossz,hogy ilyen szomorú vagy,remélem nemsokára jobban leszel!!!!!Tényleg kérdezz meg egy dokit,ők jobban tudják!

Egcsi!
Szerintem is igazad van a lélekkel kapcsolatban!

Kép
barbara83
 
 


Csajok! Nekem még nincs itt az idôm :cry:
Nem keseredem el, csak kicsit elvonulok, mert az sem jô, ha minden nap baba portàlon vagyok, mikor még az utca végén sincs a terv...
Egcsi! Hiàba kérdezek dokikat, eleget làttam neten, ha 10-bôl csak 5 nem javasolja is, okosabb vàrni :? Tényleg az "ô" biztonsàga a legfontosabb, nem az a pàr hônap...
Tûl sok a "ha"...
Barbi! Abban meg igazad van, ahogy mondtad : "szerintem egy várandósságot csak pozitív gondolatokkal szabad elkezdeni" .
Mégha ez néha csak elméletben is van îgy, de mindenképpen törekedni kell erre... itt nem jô angol tudàssal (ami csak férjnek perfect, nem nekem) , nem szimpi idegen orszàgban, bàrmi történik....nem ... ez minden csak nem nyugalom...plussz a repcsi
Akkor màr inkàbb Svàjcban...
Nagyon szurkolok Nektek! Jô kis csapat lett itt, tényleg mindenki megérdemli a babôcàt, mert jô helyre kerülnek!!! :wink:
Vendég
 


Deeeeeeeee ne menj már el! Mert nagyon fogsz hiányozni!!!!! Nagyon megkedveltelek, és szerintem sokan mások is... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok....

Jeanner:Igazatad van, ne menj el Ivanka!!!!!!

Többiek, hogy vagytok ebben az esős időben???

Nálam jönnek a jó szar napok!!!Kivagyok!!!Anyámékkal azóta semm beszéltem Én nem hívom őket az 1000%, de ők semm hívtak!!!!Meglepő módon...Tegnap az emberrel is összekaptunk nem elég, hogy Vasárnap melozot, tegnap este 9 re ért haza, és megtudtam, hogy Szombat Vasárnap is melozzik Én meg kiborultam. Hétköznap aloig vagyunk látjuk egymást 2-3 órára, erre mostmár a hétvégének is löttek!!!!A tököm tele van....
csip-csip18
 
 


Csip, remélem, csak a hormonok, és mensi után jobban leszel!!!

Én is nagyon várom már a sajátomat, mert egyre nehezebben viselem a napjaimat... nagyon szúr a hasam, de csak az alja, vis az ágyékom teteje, szóval nem középen görcsöl, ah szokott, hanem fentebb szúródik, mintha a méhemet össze akarnák varrni a hasammal... meg néha leszúr alsóbb tájakra is, én meg ülő munkát végzek, hát képzelhetitek... majd' bep*silek kínomban időnként... erre tegnap a mellem is elkezdett fájni, de abnormális módon csak a jobb oldali, most eléggé idiótán nézek ki :lol: szal megjöhetne már, mert nem nagyon vagyok jól... de nekem van még 5 napom addig :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?