Új privát üzeneted érkezett!

Mka
Peteérés. Szuper! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ivanka, én nem azt mondtam, h általánosítani kell, az én egyik legkedvesebb kis barátnőm, aki még a nővérévé is fogadott (nincs tesója), ő is kisebbségi... nincs ezzel baj... csak aki tényleg putri szökevény segélyleső... jajj, mindegy... nem is bosszantom ezen magam... a másik, h most is görcsölök az egyetemen, de munkát enm fogok vele találni, főleg ha baba is lesz... itthon tuti nem.. persze milyen jó lesz, kitehetjük a falra a diplomát... párom mindig azzal jön: úgyis találnál jobb munkát, magyarországon csak az nem dolgozik, aki nem akar... meg te okos vagy és szorgalmas... erre mindig meg szoktam tőle kérdezni: Ember, hol élsz???????? az oroszok már kivonultak!!!!!! de mondjuk már anno apósnak is ki kellett mennie németbe, mert itthon nem kapott munkát... :-( a mérnöki diplomám jó lenne, ha mennénk... így h maradunk, nem sokra megyek vele...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Egcsi
így nem csodálom, hogy nem tetszik a tanfolyam :roll:

Ivanka
kicsit jobb, próbálom emésztgetni, hogy ez van, majd helyrejön :wink:

Gabi
páromnak muszáj a német, ő is jobban örülne az angolnak, de evvan.

Jeanner
köszi, jól vagyok, így jobb, hogy most itthon van párom is.

Mka
drukk a péhez!
Vendég
 

 
 

Mka, megy a drukk innen is!!!! (nem is figyeltem, még kómás voltam...)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner! Èrtelek én ... àltalànosîtani persze, h nem. Bosszantô ez a téma, de nem tudsz mit tenni ellene... :?
De most 9 évig muszàj otthon lennetek?? Semmilyen megoldàs nincs erre? Vagy pàrod, nem is igazàn akar kimenni?
Vendég
 


De, ezt ezek szerint el is felejtettem írni :) megbeszéltük, hogy ha úgy alakul, hogy tudunk menni, kifizetjük a sulit (páromét, ami miatt maradni kell), és megyünk... csak ehhez ugye nem elég egy gatya, ami jelen pillanatban nekünk van :( remélem, lesz még jobb is :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello lányok!
Hát itthon nem könnyű az élet, párom még hajthatatlan, de lehet később ő is meggondolja magát és mi is elhúzunk innen.
Köszönöm Ivanka, igyekszik az ember. Nem lehet itthon tengeni lengeni.
Ma nekem is bekattant az agyam mert oda kapcsoltam vesztemre az egyik talk showra, ahol egy igen fiatal lány volt aki már a második gyermekét várta. Persze mondanom sem kell, hogy annyira nem érdekelte a dolog.. És az a bosszantó, hogy neki csak úgy jönnek a gyerekek, másnak meg évekig kell várni rá.. Hát nem fair.
Mindenkinek szép estét kívánok! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Igen, értem Gabi! Ugyanezekkel agyalok én is, hogy BEZZEG NEKI....
De ha visszatekintek az eddigi dolgok alakulàsàra, valahogy mindennek làtom utôlag az értelmét (majdnem :lol: ) mi-miért történt, és nem történtek olyan visszafordîthatatlanul rossz dolgok, îgy merem venni a bàtorsàgot, hogy a babàval is talàn îgy fog történni, jön amikor valôban kell.




Ui:. Ezennel jogosîtanék fel mindenkit a jelenlevôk közül, hogy ha szétesve, letargikus-depressziôs àllapotban talàltok bàrmikor, emlékeztessetek az ÀLTALAM îrt fenti sorokra, ami akkor eszembe se jutna majd :lol:
Köszönettel:

Linda 8)
Vendég
 


Jeanner!

Igaz. A kezdéshez pénz kell. Itt meg is jegyezném, hogy mi kölcsönt vettünk fel és még az összes esküvôi pénzünk is elment a kezdetekre, mert ûgy nem akartunk semmiféleképpen sem jàrni, hogy kimegyünk és 2 hônap mûlva fejet behûzva vissza kell menni, h "sajnos nem jött be". Itt 6 szàmjegyû összeg volt ez bôven...
De biztosra akartunk menni és most 2.5 év utàn kezdenek a dolgok letisztulni és ku...a nehéz volt az elsô 2 év! Nagyon kemény... :(
Vendég
 


7 szàmjegy, bocsànat :!:
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakoznek hozzatok,bar meg semmi sem biztos.Parommal meg csak 1 eve leszunk egyutt.Van egy 2 eves kicsi fiam Adika,elvaltam,10 honapos volt a kicsi mikor hat szo ami szo megcsaltak minket.Azota rendezodtek a dolgok paromat szolitja a kicsi apanak es hala imadjak is egymast.Egyre tobbet kerul a szo a jovendo kistesora,pl. neveken gondolkodunk Laughing Parom 31eves ugyhogy szerintem itt az ido Laughing
Koszonom ha befogadtok kozetek a 2008 januari topikban szoktam irni de sajna besult a topik.

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Szió!

Hát akkor drukk neked is :) mikortól próbálkoztok? v próbálkoztok már?

Linda, az a legnagyobb baj, h ausztráliába csak az út majdnem egy millió és akkor még nincs mit ennünk, meg nincs otthonunk... norvágia volt a másik "target", de hasonló a helyzet, a semmiből nem lehet gyerekkel/gyerekekkel kimenni.... nem tudom még, mi lesz, nagyon nehéz ez...

Gabi, ez bosszantó valóban, nekem is el tud sülni az agyam ilyenkor... meg azoktól, akik azért szülnek, h aztán otthon jól ellehessenek, és segélyekből eltengődjenek... ismerek ilyen embereket magyarokat is, 15 éves kora szül, nem tudom hányadik gyereknél tartanak, de saját házuk van, saját kocsi, stb stb... többek között ezért is utálom ezt az országot...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Marcsi
üdv itt! Remélem, hamar összejön a baba!

Gabi
sajnos a baba ott jön össze leghamarabb, ahol nem várják, vagy nem is törődnek majd vele :( Más meg várhat...

Egcsi
ti gondolom már nyaraltok, olyan jó idő van nálatok :wink:

Jeanner
nehéz belevágni egy külföldi útba, de sokaknak megérte, még ha az elején nagyon szűkölködtek is. Nálunk se menne párom, ő földhöz ragadtabb, mint én.
Vendég
 


Nálunk mindketten mennénk, csak ugye pénzmag nélkül nehéz :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát minden kezdet nehéz. Nővéremék két hónapja mentek ki Ausztráliába. Igen sokat kellett spórolniuk, hogy eljussanak oda. A repülőjegy csak fél millió volt oda vissza nekik, mert meg kell venni vissza is! És 3 milliónak kell lennie a számlájukon, hogy tanulóvízumot kapjanak. Mert csak azzal lehet kimenni oda. Ők még nem találtak munkát, még suliznak, de mellette ezerrel keresnek munkát. Mondjuk nővérem mindenhez ért, Corvinuson végzett párja meg informatikus. Úgy hogy nem féltem őket. Drukkolok nekik, hogy bejöjjön az élet.
Igazad van Ivanka nem szabad mindig csak azt nézni, hogy miért nincs ez vagy az, mert biztos okkal van minden. Csak nehéz!
Marcsi üdvözlünk köztünk. :) Örülünk, hogy egyre többen leszünk.
Andi: Hát sajnos ez pont úgy van ahogy írod....
Jeanner: A pénz sajnos nagy úr. Akkor van lehetősége több mindenre az embernek, ha van pénze.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, csak az az igazság, h itthon mindkettőnknek van állása, és biztos állás... kint meg... vagy bejön, vagy nem, aztán ide vagy visszavesznek, vagy nem.. mennék is, maradnék is...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Làtod Jeanner!

Nem vagy 100%-ig biztos... ezt pedig csak ûgy lehet.
Végülis vannak, akik otthon is megtalàljàk a szàmîtàsaikat. Szerencse is kell hozzà...fôleg manapsàg. Ugye, akarattal màr nem sok mindent lehet elérni...
Majd làtjàtok, elôttetek az élet :wink: szép tervek, amiért itt is vagy 8)
Marcsitita! üdv!
Ja, Ausztràlia...pf.... a repjegy... ATYAAAA!!! 1 milla? Meg fél milla?
Svàjcba, Wizz-zel nagyon olcsôak!!!! Na rohanok vissza, csak szünetünk volt! Szép estét Mindenkinek!!!!!!
Vendég
 


Kitty
Nyaralásról szó sincs. 15 fok van, fúj a szél és a hegyekben hó esett. :shock: Borzasztó hülye, változékony az időjárás. Hétvágáre 35 lesz, aztán jövő héten ugyanez a szél és lehűlés.... :?

Marcsi
Üdv! :) Cuki a kisfiad! Nekem is van egy hasonló korú csibészem.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ivanka, ez ennyi sajna, kettőnknek nekünk is ott lenne, h 700.000Ft illetékestől mindenestől :-(

Egcsi, az frankó lehet :-(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Koszi csajok!Hat annyira nem eroltetjuk a dolgot meg :lol: majd meglatjuk, .Noverem mos fog szulni hat dokija szerint hetvegen legkesobb jovohet elejen meg kell lenie.Mar van egy 4 eves kislanya,most is kislanyt var erdekes hogy eloszor majus 29-re kapta a datumot.

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Marcsi
Akkor babaruhára nem lesz gondod. Ha megint kissrác lesz, akkor örökli a bátyja ruháit, ha csajszi, akkor meg gondolom a nővéred szívesen odaadja. :D
Nekem mindenképpen kell majd vásárolnom, mert a babaruhákat elajándékoztam, gondoltam nekem már nem lesz több gyerkő...aztán apjuk meggondolta magát. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
elég változatos időjárás van nálatok :shock: Hogy bírjátok ezt a hőm. ingadozást?
Vizsgákkal hogy állsz?

Marcsi
drukk tesódnak. Majd írd meg, mikor született a pici.

Párom unokatesója is kórházban van egy hete, 33. hetes iker terhes. Kivi vagyok, meddig húzza, eszméletlen nagy hasa van...
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy rátok rontok!
Csajok, a segítségeteket szeretném kérni.
Terjesszétek az igét, ha van rá lehetőségetek, hamarosan megjelenik a könyvem: Zahiromka lombiktörténete címmel.
A következő lombikomra gyűjtök...

Részletek róla itt:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798

Csóközön!
babe9
 
 


Kitty
A hőmérsékletingadozás még csak hagyján, az is idegesítő, de ez az állandó szél... és többnyire nem szellőcske, hanem 8O-1OO km/órás széllökések. :?
Drukk az unokatesódnak. Szerettem volna én is ikreket, de most már egy is elég lesz, így utolsóra. :D
Ma írjuk biológiából a félévzárót, aztán szünet. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
drukk a biológiához! Akkor utána pihi van!
Széllökések miatt nem irigyellek, én már az itthoni szeleket is utálom.
Köszi, én se szeretnék ikreket, de ha lesz, hát lesz :wink: (de jobb lenne egyesével letudni őket).
Vendég
 


Sziasztok!
Hát én sem szeretnék ikereket, mert azért az húzós lenne. De nálunk esély sincs rá természetes úton. Nem is vagyok az az alkat, aki két babát ki tudna hordani. (inkább sportos az alkatom)
Hát nem lehet kellemes az a nagy szélvihar. Nálunk is szokott néha lenni, mert itt a panelek felgyorsítják a szelet.
Nálunk sajnos nincs baba a családban. Nővérem fia 18 éves lesz idén, másik nővéremnek még nincs gyereke. Úgy hogy rám vár ez a szép feladat. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Drukkolok en is az unokatesodnak.Nekem a baratnomnek szulettek ikrei ket kislany mar 5 evesek es olyan gyonyoruek.
Igen ruhakkal nem lesz gond.
Koszi a drukkolast a tesomnak,mindenkepp megirom.
Ma is szoba jott a jovendobeli kicsinyunk.Parom nagyon beindult ra neki az elso gyermeke lesz es erossen tervezget :lol:
Bocs a sok kepert: Evelin e Lizi utana kicsi fiam Adi
Kép Ikrecskek Kép Kép Kép Kicsi fiam Kép Adika Kép Adi

Kép

Kép
marcsitita
 
 


sziasztok-másik topik lakó vagyok-ha van időtök kérlek benneteket szavazzatok kisfiamra-köszönöm-
http://www.kisalfold.hu/jatek/gyereksze ... 20B%E1lint

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Marcsi
Tényleg nagyon szép kislányok és a nevük is nagyon tetszik.
Az utolsó kép hol készült? Nagyon ari a kisfiad. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello!
Nagyon nagyon aranyosak a lányok és a kisfiad egy igazi vagány kis srác. Nagyon helyes. :)) És tényleg nagyon jó az a kép ahol egy nagymacskával van. Azt hol készítettétek?
Egcsi: Hogy vagy? Minden ok felétek?
Szavaztam. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Marcsi
nagyon édesek a gyerekek!
Itt is két lány lesz :D
Engem is érdekel, hogy készült az utolsó kép?

Egcsi
vizsga?
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyok, megvagyok, tegnap megírtam az utolsó tesztet, kíváncsi leszek... Szerintem nem lett valami fényes, de ezért kapartam félév közben a többi dolgozatnál, ha itt valami balul sül el, azért legyen elég pontom. :roll: Kb. 2 hét múlva teszik fel a jegyeket a netre, majd tudósítok....

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
Koszike mindent§A kepet en csinaltam van meg:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Parommal Kép En

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Egcsi
a lényeg, hogy görbüljön :lol: Akkor pihi van!

Marcsi
nagoyn jók a képek, Ti is helyesek vagytok a pároddal!
Vendég
 


Marcsi
Honnan szeded a háttereket? Jó a kép a pároddal. A tigrises is szupi. :)

Kitty
Hát azért egy B muszáj lenne végeredményként (4-es), egyébként nem vesznek fel a programba, ahova jelentkezni szeretnék. Azért remélem annyira nem bénáztam el. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
Az elso kep sarkaban is ott van a cim,ot kell regisztralni is mindenfelet lehet csinalni,

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Aha, tényleg. Na, mindjárt meg is nézem. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello Lànyok!
Egcsi! Tûl vagy rajta! Meg lesz az! :wink:
Szôljatok, ha valahol megszülettek a babàk...
Vendég
 


Sziasztok!

Egcsi, jegyek fenn vannak már????? engem meghúztak villanytanból, szerdán megyek pótolni, meg valszeg ma fogok megbukni prog laborból, de ez nem fő tárgy, csak 2 kredit, annyira nem érdekel, mint a villanytan... persze anyám egyből kiakadt, "szedd már össze magad!!!!!" kérdem én: mi köze hozzá?????????? 2-3 órákat alszok, tanulok, mint egy güzü, de pont ezt mondta a villanytanár is tegnap, látja, h tudom, de azt is látja, h nem értem, ezt megtanulni nem lehet, csak megérteni, ha ez nem megy, sajna nem engedhet tovább... és igaza van, de kérdem én, akkor mit csináljak????? Ez olyan, mint a matek, h 1+1 az kettő (általában), mert ha nem érted, hogy a párhuzamos vezetéken hogy megy az áram (pl), akkor bukta... meg lehet tanulni, csak sajna nagyon sok a kivétel... a fejem meg nem 50 terrás tároló...

Ráadásul most nagyon úgy fest, hogy nem lesz baba lehet jövőre se, ez a fránya gomba csak nem akar múlni, és most már nem tudom, mit csináljak... a nőgyógyász írt fel kúpot, de ez is olyan volt sajna, h a s***embe is dughattam volna, a háziorvosom, a nyári vesebajomból kiindulva nem áll a helyzet magaslatán, a diéta jó lett volna, de lefogytam 52 kilóra és elértem a kórosan sovány állapotot, emellett, nagyon rosszul is voltam már, mindenem fájt... (gyomrom, májam, veséim...) teljesen kétségbe vagyok esve, sajnos már ötletem sincs, mit csináljak...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

Tök természetes, ahogy most vagy. Tanulsz, güzülsz, nem alszol, idegeskedsz. A szerveted pedig mindenzt megérzi. Gondolom le van gyengülve nem kicsit az immunod és ezért ilyen makacs a gomba is.
Èn azt javaslom, hogy elôször az immunrendszered tedd helyére, attôl nem csak a tested, de az alap àllapotod is jobb lesz!
Èn baktériummal voltam megàldva vagy 2 évig...tudom milyen gàz, mikor semmi sem segît.
Csak ötleteket tudok adni:
- C-vitamin (magas mg-mal)
- E-vitamin
- B-komplex az idegekre :lol:
- Ananàszlé (tudom dràga, de sokkal többet ér a friss, nem a dobozos)
- Graphruit
- Spàrga
- RENGETEG folyadék, mert az KIMOS szô szerint!!
- Alvàs

Ès ne add fel, lesz ott baba! :wink:
Vendég
 


Jeanner
Basszus...sajnálom! A villanytant is, de a gombát jobban. :?
Homeopátiás dokit kérdeztél már? Hátha neki lenne ötlete...
Jegyet még nem tudom.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello!
Végre hétvége! Már nagyon vártam. :))
Egcsi biztos meglesz a 4-es!! Eleget tanultál rá, hogy meglegyen.
Jeanner: Fel a fejjel. Sajnos a stressz nagyon kicsinálja a szervezetet. Egyébként hány centi magas vagy? A soványság miatt kérdezem. A tanárod lehetne megértőbb és elmondhatná még egyszer az anyagot. Egyébként milyen suliba jársz, hogy ilyeneket tanultok? Ez nagyon kemény lehet. Én tuti soha nem tudnám ezt felfogni...
Ivanka mizu? Megvagy?
Kitty és te hogy vagy? Minden rendben van veletek? Párod mikor kezdi a németet?
Jövőhéten megyek állásinterjúra. :) Meglátjuk mi lesz.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Egcsi
biztos meglesz! Amúgy ez mihez is kell pontosan?

Gabi
jún. elején kezdi párom a németet.
Köszi, minden rendben, a kertben vagyunk legtöbbször, állandóan ültetünk, vetünk vmit.
Állásinterjúhoz drukk! Párom ma volt, kíváncsiságból elment, most meg gondolkozik rajta, mi legyen :shock: Nekem meg még semmi :(
Vendég
 


Gabi
Drukk! :)

Kitty
Ahhoz, hogy felvegyenek az ápolónőképzőbe, meg kell csinálni néhány tantárgyat feltételként. Többek között a biológia is ilyen. Minél jobb, annál nagyobb az esély a felvételre. A 3-as a minimum követelmény, de őket válogatják be utoljára.
A párodat felvették? Milyen meló?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Nyah, csajok, jöttem élménybeszámolni :)

Párom beszélt a dokinővel, aki ilyen természetgyógyász/diplomás orvos... mondta, ha a nőgyógyász nem írt fel tabit nekem, ő sem fog, valszeg akkor semmi baj. A kúpot ne váltsam ki, folytassam a floragyn-t, és vegyek laktós irrigálót, az jó lesz. Szerinte ez nem folyás, csak bő ovulációs váladék, mert ha folyás lenne, az túrós lenne, csípne, viszketne, nem pedig semleges, szagtalan és színtelen... és nem csak ovu alatt jelentkezne, hanem előtte,utána is... ma már megint nem volt semmi, egy csepp sem, de ma vagy holnap meg is fog jönni, 36,1-et mértem reggel... most gőzerővel iszom a cicka teát, hátha...

A villany még nincs veszve, szerdára visszahívott a tanár, azt mondta, a csüt-i dogámat nem is látta, tegyem el... :D rendes volt...

Amúgy villamosmérnökire járok, de hát nem egy leányálom... most már csak a hímsoviniszta bunkó tanáraim miatt küzdök, de miattuk be is fejezem... még hogy ez nem kislányoknak való... :evil: pfffffffffffffff...

Szal, ha minden jól megy, mostani mensi után el is kezdünk próbálkozni, az olyan februári, márciusi baba lenne, pont jó :)

Ivanka, köszi a jótanácsokat, az ananászlén kívül minden megvan, az alvásra is nagyon igyekszem odafigyelni, az ananászra meg allergiás vagyok... :oops: most vizsgaidőszak van, de majd elmúlik :D

Egcsi, drukk továbbra is!!!!!

Gabi, neked is drukk az állás interjúhoz!!! Remélem, összejön!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Hajrá mindenhez! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kitty: Tök jó, hogy párod talált egy másik munkát. Már csak választania kell. :) Mi is sokat vagyunk kint a kertben csak most nagyon rossz idő van.. Szerencsénk volt az esküvőn, hogy akkor csuda szép időnk volt. Szegény maiaknak nem volt ekkora mákjuk.
Egcsi: Biztos meg lesz az a 4-es. Sőt még 5-öst is kaphatsz. :))
Jeanner: De jó!!!! :))) Ennek nagyon örülök!
Jó lenne, ha ebben a hónapban mindenkinek sikerülne a baba. :) Egcsi nálatok van valami fejlemény baba téren?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Gondolod, hogy titkolnám, ha lenne? :lol: Majd ősszel lesz nekem csíkos tesztem, akkor nagyon termékenyek vagyunk, ahogy a két júliusi fam bizonyítja. Egyikük júli 5, a másik 28, a kettő közé még befér egy szülinap. :wink: Max minden nyáron tortamérgezést kapunk. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


:D tortamérgezés, ez jó :D hát drukk megy ezerrel csajok!!!!

Gabi, nálatok mi a helyzet?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?