Új privát üzeneted érkezett!

reni, akkor jobb is, h ez a munkahely nem jött össze, már ebből jól látszik, h kiszipolyozták volna a véredet is.
Nincs meg minden, de sok mindenben tanácstalan is vagyok. Pl. mekkora szoptatós melltartó kell, akkora mint amit most hordok vagy még nagyobb? Mindenki mást mond.
És mi van a házassági anyakönyvi kivonattal, kell a 300 napnál újabb, v. apasági nyilatkozat kell? Ti honnan tudtátok ezeket?

trinky, köszönöm a kádállvány felajánlást. Igazatok lehet, h jön a nyár nem kell beszorulnunk feltétlen a zárt fürdőszobába. Egyébként nagyon szerettem ezt a kádra rakható pelenkázót (ahol bébiszitteltem volt ilyen), de 25e forint, és ha meg lehet oldani máshogy is, akkor inkább azt választanám.
Megbeszélem apával, aztán jelentkezem ha kell.

gyöngyi, neked is köszi. A 2. nap is simán ment? Furcsa, h nincs otthon a kis hercegnő?

odry, te hová tűntél?
bbilona
 
 


Sziasztok!
Ilona A kórházat ahol szülni fogsz kérdezd meg. Általában kell a házassági anyakönyvi papir. Most már szerintem simán bekérheted ott ahol a házasságot kötöttétek. Apasági nem kell ha házasok vagytok.
Melltartót nekem párom vette amikor megszültem. Nagyobb fog kelleni mint a mostani. Főleg amikor bedurran a cici majd. Kényelmes legyen ne szoritson.
De ha most felpróbálsz egyet a boltban akkor kb. tudod mekkora fog kelleni (picivel nagyobb). Azt már a párod is akár meg tudja venni. Tejcsi 2-3. napon indul be majd.
Ovoda köszike jó volt. 4 órakkor mentünk Annáért és simán nem érdekelte, hogy ott állunk az ajtóban és jöttünk érte. Játszott tovább. Dicsérte az ovónéni. Ügyesen aludt, játszott, de keveset evett. Annának is nagyon tetszett.
De most reggel gyanusan többet tüsszögött és az orrát is meg kellett törölni amikor felkelt. (amugy nem szokta kérni).
Remélem nem lesz máris beteg.
Amugy volt 1-2 gyerek már aki taknyosan volt ott.
Furcsa csönd van, hogy nincs itthon Anna.
Lányok nem tud valaki jó megoldást arra, hogy a közlekedésre mit érdemes venni. Bérlet vagy jegy?
Bérlet havi majdnem 10 ezer forint. Jegyet meg ha esetleg nekem kell vinni hozni azis 4 db.
Kismama bérlet csak annak jár akinek 3 vagy több gyereke van vagy GYES-en van. Hát én egyikbe sem esem.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ilonám:
Szoptatós melltartót úgy érdemes venni, hogy szépen fogod, a ruhádra kívülről rápróbálod, és becsúsztatod a tenyered. Ha belefér így is, az méret kell (általűban egy számmal nagyobb, mert a melltartó betét is belemegy a duzzadt cici mellé).


Gyöngyi:
Anna ott is aludhat az oviban? Irigykedem kicsit, nekünk nem engedik, így viszont borult az egész napirendünk, amire én nagyon kényes vagyok...
Nagyon nagyot nőtt Peti, a torta szuper lett!

Bence tegnap elindult, édesen totyog, már az udvaron is bemutatta tudományát, pedig akkor először állt úgy, hogy cipő volt a lábán, gondoltam szokatlan lesz neki, még sosem lépegetett cipőben, de nem érdekelte, tett pár lépést :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

bbilona!

A nyilatkozat kérése,kórházanként váltózik.
kérdezzetek rá.
nekünk,hogy vidéken volt az esküvő,nekünk az önkormányzattól
kellett egy friss HZANYK.
a melltartó szabály:
mérd meg a hátacskád és +Párcentit adj hozzá.
A kosárméret pedig + 1 méret.
Tehát Ha B kosaras vagy ekkor egy C kosár kelleni fog.
Ha nem kényelmes a kosár akkor bevág a válladnál.meg a mellednél
oldalt,
Én műllerrbe vettem német ,bió pamut szoptatós remek minőségű
melltartót.
2000.-ft ért.
Remélem sikerült tanácsot adnom
:lol:

mágnes!

Gratula az első lépésekhez!!!! :lol:


gyönygyi!

Sajnos nincs tippem a bérletre :shock:
m. reni
 
 


Gyöngyi, édesek a lurkók, és az a torta is szuper. - Én kívánósabb vagyok mint terhesen és ez sajna a súlyomon is látszik. :oops:

Boris, kösz megvagyunk, Csabi ujjacskája meggyógyult, de állandóan rohan, így mindig vannak újabb harci sérülések. Hogy szuper-e 3 gyerkőccel??? Hát nem tudom. Egyik oldalról hulla vagyok és kilátásban sincs, hogy mikor alhatom ki magamat, de a másik oldalról meg - és ez a fontosabb - minden nap történik sok-sok aprócska csoda ami feledteti a kellemetlenségeket. Mindenért kárpótol egy-egy puszi, ölelés, mosoly vagy csak ha látom a szemükben, hogy szeretlek anya.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Ági! Miért nem engedik, hogy ott is aludjon Anna?
Nálunk megmondták, hogy az a szokás, hogy 2 napig ott lehet anyuka (beszoktatás) és utána már ne.
Gratula Bencének az elinduláshoz.
Nálunk Peti elég lusti e téren. Nem hajlandó. Ha hivom akkor csak odadől. Viszont az utóbbi napokban amikor feláll valahol akkor fogja magát és a fal mellett elindul végig.
Viszont nekünk ennyi volt első az ovoda. Ma már nem engedtem Annát mert folyik az orra.
Tegnap már délután amikor mentem érte akkor elég orrhangon beszélt és szörcsögött.
Az ovónő mondta is, hogy elalvás előtt sirt Anna és hogy az orra folyt. Valószínűleg előjel volt.
Estére pici hőemelkedése volt. Aztán amikor elaludt kb. 2 óra mulva sirva kelt fel és nem kapott rendesen levegőt. Kipórszívóztuk neki és onnantól kezdve reggel 6-ig aludt. De inkább nem engedtem el. Picit köhög is már.
Elég sokszot folyik az orra egész nap. jobb itthon nehogy másokat is megfertőzzön az oviban.
Tücsi ne is mond a sulyt. Én is azt vettem észre, hogy karácsony óta hízok. Még akkortájt 50-51 kg voltam, tegnap megmértem magam és 54,4 kg mutatott a mérleg.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
Azért nem alhat ott Anna, mert én itthon lévő Anyuka vagyok, és ilyenkor nem engedik.

Sajnálom, hogy máris betegek vagytok.. Mi is... Tegnap este már köhögött 1-2 alkalommal, aztán tüsszentett is hozzá, de éjszaka aludt szépen, gondoltm csak én képzelem be magamnak. Hát sajnos nem, reggel óta folyik az orra. Szerencsére a közérzete jó, nem lázas, de hétfőn nekünk sem lesz ovi.
Végül is ennyit egy huzamban még nem járt oviba, a 4 nap a rekordunk... :cry:
De legközelebb nem fogom megállni, és odamegyek a kedves Anyukához, aki behozza szegény gyereket tiszta betegen, hogy ugyan mi afészkes fenénke van otthon egész nap, ha nem képes a kislányát ápolni? Mert hogy tiszta taknyosan, köhögőrohamokkal jár egy kislány kedd óta, és Anyuk nem dolgozik, de hozza rendületlenül.. :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hát mágnes - gyöngyi, nagyon durva, hogy beteg gyerkőcöket viszenk be az oviba..barátnőm kislány lassan 2 hónapja beteg, van anyuka aki úgy beviszi a gyereket, hogy reggel begyógyszerezi, nehogy hazaküldjék a láz miatt..durva, jobbulást nektek!!

ilonkám, jól írják a csajok, szerintem is így kell a méretet kiválasztani, egy tipp, én a kínaiban vettem, legombolhatósat, tiszta pamut, 600ft/db-ért és minjárt 7-et:shock: :lol:

odry?

tücsi, hát ez akkor jó kis erőpróba, én lehet, hogy nem is bírnám,így is sokszor Lujzit áthozom éjjel majd visszaviszem félálmomban..ettől másnap álomkóros vagyok...le a kalappal, hogy így bírod :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


köszi a melltartó tippeket!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Nagyon el vagyok havazva.... sajnos alig van szabadidőm és ha adódik is, akkor mindig van valami..... most ujra elkezdtem gobelinezni és hát itt a jó idő, így kert rendezés. A fiúk minden percemet kitöltik :lol: Sokáig nem volt gépünk sem, mert tönkre ment és hát nem erre költekzetünk..... Most talán jó, reméljük.

A srácok tünemények. Dávid gondoskodó nagy fiú, mindig terelgeti a kicsit és sokat játszanak már együtt. Bálint rettenetesen okos, látszik, hogy húzza a Dávid. Tapsol, ellenkezik is már, rázza a fejét hogy nem-nem ha nem akar valamit. 9 hónaposan felállt, de csak álldogál még, nem lépked. Nagyon jól utánozza a hangokat. Ha szól a zene, vagy énekelek, dudol... Köszön is már, pápzik. szóval velük minden rendben van.

Dáviddal készülümk az oviba, igaz csak szeptembertől, de nagyon menni akar. Mindig elsétálunk oda és mondogatom, hogy mit is kéne tenni, hogy beengedjék.... első sorban a pelust le kellene tenni, de erre nem reagál... na majd nyáron probálkozunk. Mindent meg ígér, hogy ő jó lesz és össze pakolja a játékokat, édes pofa.
végre többet lehetünk kint és ezt mindannyian élvezzük.

Hála nekem is van munkám és nagyon várom a szeptembert, mert mindketten mennek a közösségbe és én meg dolgozni.

Most egyenlőre ennyi magunkról és jövök csak ritkán.

Mindenkit puszilok és minden jót Neketek!!!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


nagyon sok boldogsagot kivanunk draga lukacsnak es petikenek!

puszi, judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Jucmuc! Köszönjük szépen.
Pici lánykád és nagy fiad jól vannak? Majd ha időd lesz kaphatunk róluk képet?
Odry! De jó hogy jelentkeztél! Fiúűk nagyon ügyesek.
Ági Sajnálom, hogy ismét betegek vagytok. Remélem azóta javult Anna.
Mi ma megint kezdtük az ovit. Már nem folyt Anna orra csak a hangja rekedtes. De köhögni is csak nagy ritkán szokott.
Viszont vasárnap óta Peti is taknyos. Szegénynek mindig folyik az orra és porszívózni is kell. Utálja.
Már nekem is folyik az orrom, tüsszögök és fájdogál a torkom.
Reméljük Anna birja ezt a rövid hetet mert pénteken nem kell menniük.
Ági ezt nem értem miért esik az ovinak nehezére, hogy minden gyerek ott aludhasson. Még ha anyuka otthon is van a kisebbel.
Nálunk ez fel sem merült.
Képzeljétek kinn van a 3. fogunk. Érdekesen jött ki, mert egyáltalán nem szurt. Mintha az egész felülete egyszerre jött volna ki. Csak feltünően fehérlet és jobban megnéztem neki vasárnap.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Hahó lányok!
Hova tünt mindenki!???
2 napja senki nem irt!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyike, én teljesen leamortizálódtam..Lujzi szobájét raktam rendbe, 2 nap ment rá és még itt lent is van mit pakolnom, ez a tavaszi nagytakarítás nem az én műfajom... :oops: :lol:

többiek??????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok csajok!

Odry!
Jó,hogy jöttél bizti fáradt lehetsz.Nem könnyű.
Pláne nem két gyerekkel.elismerésem.
Az én sérómat is vágni kéne.Levághatnád :wink:


Göngyi!

Remélem jobban vagytok,hogy megy az ovi.??
Jártok már?

boris !
Ne is mond a pakolást,én folyton tudnék.
Lujzika hogy van?

rólunk.
NIa 1 hetet járt ismét beteg.4.féle nyavaja.
Engem behívtak Állás interjúra szerdára.szorítsatok nekem :lol:
Drága apósomról kiderült,hogy rákos beteg.majd megszakad a szívünk.
Pénteken műtik.szóval semmi jó.
Nia egyfolytában hisztizik,nem nagyon vagyok most a legtürelmesebb.
Az állás ínterjútol is félek.3éve nem dolgozom.

Zel!
nagyon hiányzol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy kis regélést,és segberúgást kérek
m. reni
 
 


Sziasztok!

Reni!
Bármikor ha erre jársz! :)
Nem könnyű, de nemis olyan nehéz.

Ma voltunk tanácsadáson és Bálint 11, 5 kg. 6. foga jön és képezljétek lent jött az 5. és a 6. Ezen csak azért csodálkozom, mert állítólag fent kéne jönnie.... én már nem emlékszem.

Boris!
Nálunk is kéne takarítani, de nem birok.... már alig várom, hogy a fiúk járjanak a közösségbe és már elterveztem, hogy hétfőn szabin leszek és lepasszolom a srácokat és akkor takarítok minden zeg- zugot :lol:
Lujzi, hogy van? Milyen lányka?

Gyöngyi!
Isten éltesse a Pici fiatokat!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Nálunk Anna már gyógyult (kicsit kögöh még), most Bence lett beteg, tegnap este tiszta láz volt.. Összeszámoltam, ebben a hónapban összesen 4 olyan nap volt, amikor mindkét gyerek egészséges lett volna.. Elegem van már, nem tudunk pihenni sem éjjel, mert Apáé Ana betegen, enyém pedig Bence. Ha betegek, velünk alszanak, de így mi alig..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[b]Zelünknek nagyon boldog névnapot kívánunk!!! [/b]

Mi még mindig betegen, Annának sehogy sem akar múlni, most éppen elkezdett köhögni,Bencének pedig folyamatosan megy az orrszívás, ma éjszaka már nem volt láza, de még minidg tele a nózi..Elegem van..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Nálunk pont ez van átérzem a helyzetet.Hogy jön ki ennyi takony egy gyerekből?én is február óta szívom az orrát.Ráadásul én is beteg lettem.Párod dolgozik?te milyen szereket adsz nekik.
én calcimusc,cebion,béres gyerek vitamin,holnap irány a doki.
Zel!!
Bújj elő......
boldog névnapot a szép Johannánknak.
m. reni
 
 


Köszönöm a köszöntést!

Hiányoztatok, de nagyon kész voltam. Jó volt kicsit távol lenni. Nem tőletek, hanem mindentől.

14-én nagymamám agyinfarktust kapott. Többediket, ez volt a legrosszabb. A gyerekei között, akik közül az egyik az anyám, régóta bazi viszály dúl. Nem mehettünk a mamához. Még mi, unokák, dédunokák sem.. Röhej, mi? Szóval a nagymamám az élete utolsó napján láthatta meg a dédunokáját, Lukácsot, és csak remélem, hogy látta, mert már nem tudott csinálni semmit. Lélegeztették, mozdulni, beszélni nem tudott. Aztán a temetésen azt hittem, a tragédia majd a testvéreket kicsit összehozza. Én naiv... Anyám most végleg elveszítette az öccsét. A 20 éves unokahúgom meg úgy nézett rám, mint a véres ingre. Mintha tehetnék valamiről, vagy tettem volna valami rosszat. Én dinka még az elmúlt 10 hónapban könyörögtem nekik, hogy hadd vigyem át Lukácsot, ha a mamát hazahozzák a kórházból hétvégére.... Hadd lássa, hadd tegyem a kezébe. Ja, és ha még rosszindulatú is akarok lenni, ez a 20 éves kis izé még annyi ésszel sem rendelkezik, hogy legalább az árcímkét levakarja a cipője talpáról, ha már egy temetésből is divatbemutatót akar csinálni, és ha már cipőt olyat vesz fel, akkor legalább fésülködjön meg, ha már a zsíros haját megmosni nem volt képes.... Szóval kicsit lepadlóztam.
Szerencsére melóm meg nagyon sok van, volt, így abba fojtottam bánatom, és Lukács semmit nem érzett meg az egészből.

A szülinap nagyon jó volt, igyekszem a képeket is hozni.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


drága zel, hát akkor akkor kijutott most nektek. Részvétem.
Örülök, hogy már vagy olyan jól, h van kedved velünk is kommunikálni!
bbilona
 
 


Drága Zel,
nagyon-nagyon sajnálom nagymamádat, és nagyon-nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzet van a családodban.

Csak remélni tudom, hogy inkább előbb mint utóbb belátják, hogy nagyon csúnya dolgot műveltek, és fog még egy asztalnál ülni az egész család.
Próbálj megnyugodni, és gondolj arra, hogy mamikád most már odaföntről vigyáz rátok.

Ölellek.....

KépKép
trinky
 
 


A kis betegek gyógyuljanak meg gyorsan. Remélem már Anna, Peti és Nia is jobban van, és másik Anna sem esett vissza.

Innen üzenem a kedves anyukáknak akik betegen viszik közösségbe a gyerekeiket, hogy a munka nem kifogás, hiszen így a megfertőzött gyerekek szüleinek is otthon kell maradni. Plusz rossz, ha a tesók is elkapják.

KépKép
trinky
 
 


zel, együttérzek veled.
nagon rossz, hogy át kellett élned az elvesztést és az is tudom, hogy nagyon megviselt, ahogy nem oldódtak meg a feszültségek a családban. sok-sok erőt kívánok, és azt, hogy majd te, a nagy szíveddel kibékítsd őket.

Kép
Kép
piciboris
 
 


..és drága zelem, szépséges névnapot kívánok én is neked :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel, részvétem a nagymamád miatt :cry: és boldog névnapot kívánok!

hogy vannak a kis betegek?

Kép
domo
 
 


zel!

Őszinte részvétem :cry:
Én is szeretem a divatot,de nem a temetésen kéne divatozni.


Csajok!
Most jöttem a dokitól,és majdhogy nem leb@szott,hogy ennyi miatt,maradt itthon a gyerek.Jelzem zöld takony jön az orrából,és lázas volt.Anyuka reggel leszívni a gyerek orrát,adni neki gyógyit,és mehet a közösségbe,
Szerintetek normális ez a doki nő?
Szerintem nem :roll:
m. reni
 
 


Zel:
Nagyon sajnálom a nagyidat, részvétem.. Apu tegnap volt, hogy 2 éve elment.

Helyzetjelentés:
tegnap voltam fülésznél, végre hallok!!
Aztán mondtam, hogy baromira fáj a torkom, megvizsgált : gégegyulladás. Felírt egy csomó mindent, továbbá közölte, hogy sem hideget, sem megelet, sem fűszereset, szénsavasat nem ehetek, ihatok, a beszédet pedig mellőzzem (most is csak suttogva írok..:) ). na a beszéd mellőzéséért nem kell megszakadnom ,semmi hangom nincs, a torkom szétrobban.. A gyerekekkel nem tudok beszélni..
tegnap Apa itthon maradt, mert lázas voltam, és olyan rendes volt, mosogatott, kitakarított, mert előző nap bőgtem neki egy sort, hogy egy gané az egész lakás, és nem bírom. Nekem meg feküdnöm kellett.

Aztán a gyerekeket is elvittük dokihoz. Anna gyógyult, ugyan köhög, de ez már a vége. Bence viszont elég beteg. Úgy ugat, mint a kutya, kapott antibigyót, köptetőt, antibigyós orrcseppet, így az egész napunk gyógyszeradagolásból áll. 9 ezret otthagytam a gyógyszertárban.


Reni:
A doki hülye! A züld váladék fertőző, azzal nem lehet közösségbe menni! Bencének is zöld, és ahogy meghallotta, hogy az, rögtön írta is fel az antibiotikumos orrcsepet.

Nálunk ezek mennek megelőzés gyanánt:
Cebion, és Marslakócskák multivitamin. (Anna ezt legalább hajlandó bevennhi). A Cebionnak van gyerek multivitaminja, és állítólag nagyon jó! Azt akartam venni, de inkább biztosra mentem, hogy bevegye a leányzó.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Zel! Őszinte részvétem.
És utólag én is Boldog Névnapot Kivánok!
Reni! Nem normális a ti dokitok sem. Akkor nem csak a miénk ilyen.
Ági! Titeket jól elkapott ez a betegség.
Anna mehet akkor ovodába vagy nem viszed még?
Sajnálom Bencét, hogy ő is ilyen beteg.
Nálunk Anna is még köhög, de inkább csak este,éjjel vagy hajnalban.
Petinek viszont még mindig folyik az orra és köhög is bár nem sokat, de akkor elég jól.
De azt mondta a doki, hogy nem piros a torka. Orrszivózom napi2-3-szor az orrát, de úűgy tud hörögni, horkolni, hogy csoda. Néha megijedek tőle.
Még én nem vagyok teljesen jól. Állandóan bedugul az orrom, hiába fujok bele orrsprayt. De torkom már nem fáj.
Képzeljétek nem is irtam, hogy mult héten Annát az oviban megharapta egy kisfiú. Nem volt tul vészes, de látszott ésm ég most is látszik a helye.
És szinte mindennap bepisil. Van amikor nem ér időben a WC-re és becsorog neki. EGyszer alvás után amikor még ágyban volt. Tegnap pedig az udvaron voltak és nem tudott vele gyorsan az ovónő bemenni és akkor iskésőn értek be.
Ma meg mondta az ovónő, hogy menjük hamarabb érte, mert délután elég szomorkás szokott lenni. Amugy 3/4 5-kor ment párom érte mindig, de ma 3 óra fele elmegyünk érte Petivel.
Csakhát ezt mindennap kivitelezni kicsit drága mert jeggyel megyek és nem olcsó. De hát ez van.
Ilona! iwiw-en láttam a képet nagyon csinos vagy!
Már nincs sok hátra a kórházi csomagodat összepakoltad már?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


mágnes, borzalom amikor végigmegy egy betegség, gyógyulgassatok! párod nagyon aranyos, azt hiszem a takarításra én nem tudnám rávenni a drágámat :wink:

gyöngyike, harapnak az ovisok 8) :shock: húha..még jó, hogy nem harapta le a fülcimpáját Annának..durva..

ilonkám, nemsokára a 36. hét is elérkezik :lol: :lol: jujj de gyorsan megy az idő..készülődsz már kicsit a nagy találkozóra? dokiddal már megbeszéltetek mindent amit szerettél volna?

juci? hogy vagytok?

reni...hát a doki...marha jófej. akkor most már értem miért szednek mindent össze a gyerekek a bölcsibe/oviba..és azért azt sem hiszem el, hogy egy beteg gyereknek jobb a közösség mint otthon.
Nius miket játszik mostanában? mit szeret?

katám...olyan jó lenne, ha jönnél..

többiek?

velünk semmi extra, várom a mesimet, jó lenne ha nem utazáskor köszönne be..

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry, hát igen...azt hiszem már nem takaítok többet, elutazunk a szüleimhez szerencsére :lol:
Lujzika nagyon sokat csacsog, félig halandzsa, de néha belesző érthető szavakat, és tökéletesen mondja, hogy játszótér :lol: imádom, olyan édes :D
és a te nagylegényeid? játszanak már együtt?

trin? hogy vagytok?

domo?

tücsike?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ági, Gyöngyi gyógyuljatok meg ti is.

Reni, szerintem se százas a doki. Viszont így nem csodálkozom, hogy annyi beteg gyerek megy közösségbe..... Ezek szerint központilag osztják a hülyeséget.

Sok sikkert a holnapi állás interjúra!!!!

Gyöngyi, miért harapta meg az a kis átokfajzat Annát? Mondjuk Lotti is harap, de csak minket, és már kilátásba helyeztem a szájberagasztást. Jön a foga szegénynek, és olyan mint egy kis hörcsög, mindig rágnia kell valamit.

Boriskám, mikor utaztok?

Nekünk nem kell többet Dévényre menni, mert nem tudnak Lottival mit kezdeni, mivel nincsen semmi letapadás, asszimetria. Voltunk TSMT tornán, ott írtak össze néhány gyakorlatot, és azt kell csinálnunk. Megjegyzem ilyen közlekedési technikát még nem láttak. Csodájára járnak a fenéken csúszásnak.
Lotti egyre magabiztosabban lépked kapaszkodva, úgyhogy elindultunk cipőbeszerzésre. Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen durva lesz. Kb. 60 km-t autóztunk, és semmi. Supinált cipőt javasoltak, abból is a salust, de vagy nincs belőlle 18-as, vagy csak tépőzáras van, vagy olyan ocsmány, hogy nem adok érte pénzt. Szóval cipő nincs. Most arra gondoltam, hogy veszek neki egy Falcon átmenetit, és majd kap egy salus szandit.
Olyan kicsi Lotti lába a magasságához mérve, hogy még a 18-as is nagy :lol:

KépKép
trinky
 
 


trinky, ez olyan puhatalpú cipő? Kis manócska, aranyos lehet, ahogyan fenéken csúszik.
Átgondoltuk a fürdetőállványt, és köszönjük szépen, de mire elmegyünk érte, és aztán egyszer visszaszolgáltatjuk, addigra annyi benzinben van, h akár meg is vehetjük. Szóval ebben maradtunk, 4000 forint nem a világ.

mágnes, ezt a nyavalyát gyerekektől kaptad el?
Anna hiányolta az ovit, h nem tudott menni?
Néha minden anyunak jól jönne egy bejárónő, a rend és tisztaság mindenhol probléma (már anyunak, mert szerintem mást nem zavar), de nem is csoda ha semmi segítséged nincs.

reni, kis tündérke, csak meggyógyul hamar! Nem mindegy a dokinak viszed-e vagy sem, még táppénz sem kell, hiszen otthon tudsz vele lenni. Húha állásinterjú? Én is szurkolok!

gyöngyike, köszönöm szépen, ugye engem sem csap már orrba a lengőajtó :D
Hát még ti is betegek vagytok? Itt a tavasz tessék gyorsan meggyógyulni!
Csomag, hm hát alakul, ma kapok még egy adag gyerekruhát, az hiányos egy kicsit, és még takaróhuzatot kellene varrjak, de ezt lehet rábízom anyára.

Lujzika, na csak nem igazi csaj válik belőle? Az a csacsogós fajta? Meg kell őket zabálni, amikor halandzsáznak mégis 100%-osan megértetik magukat a világgal! A játszótér pedig egy igen fontos szó, biztosan nagy szükség van rá, ha esetleg anya nem értené mit is szeretne.
Nagytakarítás kész?
Pénteken megyünk szülőszobát nézni, őszintén megvallva nem akartam menni, aztán rájöttem, h egy csomó mindent meg kell kérdezzek, szóval ha másért nem hát ezért muszáj.

Szép napot anyapócok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Boriska! Akkor Lujzika is kis csacsogó lányka. Anna is folyton beszél néha ugy kell rászólni, hogy legalább 5 percre maradjon már csendben.
Trinky! Nem tudni miért harapta meg mert ovónéni pont nem volt ott. Amugy aki megharapta elég rossz fiú már mindenki szinte menekül előle. Ebédnél nem ültetnek mellé senkit mert lökdösi őket. Amikor Annával első nap ott voltam már akkor feltünt, hogy elég rossz, mert Annának sem akart odaadni játékot sőt elakarta venni tőle. Én szóltam rá.
Már beszéltük Apával hogy Annára kamerát kellene rászerelnünk, hogy megtudjuk miket csinál az ovodában, mert szinte semmit sem mond.
Mostantól pedig nekem kell érte menni, mert ovónő kérte, hogy ne hagyjuk ott sokáig délután,mert állandóan sir.
Alvás előtt elkezd sirni, apját hiányolja és hogy mikor megy érte. Nem alszik csak fekszik igy ezáltal itthon már 6 órakkor álmos.
És napközben is odamegy ovónénihez és megkérdezi tőle, hogy apa mikor jön.
Úgyhogy jegy bérlet kérdés is megoldódott. Bérletet kell vennem és csináltatnom.
Trinky! Holnap a nagy nap!
Készültök már a szülinapi bulira? Miket kap Lotti?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ilona, megkuksoltalak én is, nagyon csini vagy! Szülőszobától nem megriadni! Minden szép és jó lesz. :D

Gyöngyi, annak a kisfiúnak valószínűleg a szüleivel van gond, ha ilyen agresszív. Amikor még gyerekekkel fogalkoztam mindig beigazolódott, hogy a gyerek a szülő tükre, csak az a baj, hogy az ilyen szülők skszor nem értik, hogy mi a baj a gyerekkel.
Durva lesz majdnem 10 ezer forint a bérletre. Nem igazság, hogy csak gyes alatt lehet kismama bérletet venni. Így mi nem tömegközlekedünk, inkább sszesűrítjük az intéznivalót és kocsival megyünk. Persze más a helyzet ha minden nap menni kell.

Hú igen, holnap nagy nap lesz :D Mi ma hazamegyünk a szülőkhöz, apjuk meg pénteken jön, így nem leszünk együtt a szülinapon. Viszont muszáj hazamenni, mert szombaton tartjuk a zsúrt, így egy csomó dolgom van. Csináltam meghívót a bulira, majd küldök képet. Tőlünk fakockát kap, meg golyós játékot, meg persze a Két Lottit :D Írok neki egy levelet is, amit majd 18 évesen bonthat fel. Kissé szentimentális vagyok tudom :D

KépKép
trinky
 
 


sziasztok lanyok! ugy hianyoztok csak egyszeruen egy szabad percem sincs...most is csak egy kezzel sofival a kezemben amig davide alszik... :lol: sajnalom a sok betegseget sajnos nekunk is kijutott belole..sofia meg mindig beteg szornyu latni ezt a par hetes csoppseget igy...egyfolytaban orrot szivok, inhalalunk, mosok mert ketszer-haromszor lehany naonta. ja es fejni is megtanultam muszaj volt..

de a tavasz mar itt van, hamarosan mindenki meggyogyul es lehet jo nagyokat setalni vegre! puszi mindenkinek lanyok! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lottinak boldog szülinapot!

Zelem, őszinte részvétem. :cry:

A kis betegeknek és szüleiknek mielőbbi jobbulást kívánok!

Jucmuc!
Nagyon megértelek. Én is egykezezek, azt is csak nagyon ritkán - sajnos.

Megyek Andrissal bírkózni, mert megunta a mackóját, engem akar.

tücsökbogár
 
 


tucsikem, es akkor mit szoljal te akinek harom csoppsege van... 8) :D

lottikanak nagyon sok boldogsagot kivanunk! :P


zel draga, oszinte reszvetem! :(

mi egy kicsit jobban vagyunk, tegnap nem hanyt de ma ejjel bepotolta...olyan sugarban jott es annyi mennyiseg, hogy megijedtem...most jol van itt szopizik most kelt fel. davide wiggles-t nez en pedig netezek. aztan irany ebedet kesziteni. :D :P puszi mindenkinek es jobbulast! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Jucmuc! Jobbulást a pici lánynak!

Lottikának nagyon sok Boldog 1. születésnapot kivánok! :P
Majd várjuk a képeket!
Nagyon jók a képek a kiscsajsziról az iwiw-en.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Lottinak nagyon boldog születésnapot kívánunk! Holnap ünnepeltek? várjuk a képeket és a beszámolót :lol:

Kép
domo
 
 


Lottika! Isten éltessen nagyon-nagyon sokáig, legyél mindig vidám-egészséges és boldog kislány és persze majd nagylány :lol: :lol: sokszor puszikállak :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok csajok :lol:
szeretnék mindnyájatoknak és szeretteiteknek virágillatos-szépséges húsvéti ünnepeket kívánni!
Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Lotti, Isten éltessen sokáig egészségben!

Áldott ünnepeket kívánok!
bbilona
 
 


Kellemes Ünnepeket Kivánok Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!!!


Jól elmaradtunk...

Köszönök minden köszöntést, részvétet.

Gratulálok Lottikánk első szülinapjához!!!

Remélem, minden betegecske meggyógyult már!

Ugye mindenkinek jól telt a Húsvét??

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Helló lányok,

köszönjük a szülinapi jókánságokat. Olyan gyorsan eltelt az egész, hogy alig hiszem el, hogy ünnepeltük a kisasszonyt. Teszek majd képeket.

Zel, Lukács nagyon édes a képeken. Annyira nagyfiús, hogy akár a második szülinapja is lehetett volna. Látom szeret szöszölni a földön :D :D
Hogy érzed magad? Lukács volt locsolkodni?


Juci, remélem jól vannak a kicsik. Légyszi tegyél képet róluk.

LÁnyok, tényleg nagyon lelassultunk. Mi van mindenkivel?

KépKép
trinky
 
 


Trin!
Virágot szedett nekem. Volt, amelyiknek szára is maradt. Tele raktuk a zsebemet.

A mai kertészkedésünk egy pillanata:::

( Utána kezet mostunk. :lol: :shock: :lol: )

Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!
Hát én is el vagyok csúszva, de eléggé megvisel bennünket ez a betegeskedés. Anna már jól van, de még nem engedtem oviba. Bence még mindig köhög, taknyol. Apának már a második antibiotikumot írta fel az orvos, és négyünk közül talán én vagyok a legcudarabbul. A fülem bedugulva, folyamatos nyomás alatt, az orrom szintén bedigilva, ha nagy ritkán mégsem, akkor folyik és folyik.. Folyton fáj a fejem, a torkom még mindig.
Nagyon jó lenne túlleni az egészen, mert a gyerekeket sem merem puszilgatni, dögönyözni, és ezegyikünknek sem jó..

Zel:
Lukács annyira vidám kispasi :) Olyan jó képeket nézni róla, mindig zsivány rajtuk :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, és ezt a gyerekek szerezték az oviból? Itt a szép tavasz, remélem hamar meggyógyultok.

zel, Lukács szenzációs. 2 tortája volt? Olyan nagyfiú már? Hogy áll a beszéddel?
Amúgy én is gondoltam rá, hogy átléptetek egy másik topikba.

:wink:

Mivel hozzászólni nem annyira tudok, kicsit rólunk:
Megnéztük a szülőszobát, ugye nincs mihez viszonyítani, és válogatni sem lehet, de jobbat nem is kívánok, minden nagyon pöpec.
Közben nagyjából becsomagoltam, a gyereknek már kétszer is, eddig 56-62-es ruhákat raktam, aztán ki, mert gondoltam a 62-es még nagy lesz. Szerencsére tele a szekrény, mert a tesómék is olyan jól elláttak ruhával.
A kezeim reggelre úgy fájnak, hogy alig bírok fogni, ma erős leszek és megpróbálok gyümölcsnapot tartani, hátha az segít. )az éjszaka biztosan úgy bedagadnak, h. leáll az élet a kezeimben). Van valami gyógyíretek erre?
Mit gondoltok a hasleszorító övről, jó nem jó?

Puszi csajok!
bbilona
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?