Új privát üzeneted érkezett!

boris!

Édesem nagyon sajnálom.Itt pityergek :cry:
sokszor ölellek.

Trinky!

Légyszi:renatus@freemail.hu
m. reni
 
 


boriska drága, ezerszer ölellek, a szívem szakad meg.
bbilona
 
 


Boriska!
Ez hogy lehet?! Nagyon sajnálom. :(

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 

 
 

Boris, ez nem igazság, nagyon sajnálom :cry:

Kép
domo
 
 


Jajj Boriskám, nem hiszem el, hogy újra megtörtént! :cry:
(gondolom ezek után elmentek genetiai tanácsadásra)

Majd jövök csajok, elment a ledvem az írástól... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


boris!
nagyon sajnálom! Ölellek!


Megpróbálok pár képet dobni, ha hagyja a csipet-csapatom.

Vadmotoros - nagy vagány:
Kép

Négykézláb tolatok ezerrel:
Kép

Szöszke fiúk szeretgetik egymást:
Kép

Kis kormos hajasbabánk:
Kép

tücsökbogár
 
 


köszönöm mindnyájatoknak az aggódást, rámgondolást.
sajnos, már valószínűleg hete nem él, a méhlepény nem is kezdett kialakulni, keringés sem látszott, holnap sürgősségire megyünk a szt. imre kórházba, nem merek várni vele, a doki szerint mindenképp jobb ha minél hamarabb kivetetem szegénykémet.
majd jövök ha mindenen túl leszünk, addig puszi!

tücsi, jajj olyan jó látni Ilkát, nagyon szép kisbaba, olyan igazi 'babás-baba :lol: :wink: a srácok meg...nahát!! mennyire testvérek, nem semmi :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska, nagyon nehéz lehet. :cry: Sokat gondolok rátok.

tücsökbogár, az első gondolatom az volt Csabit látván, hogy "jaj de jó helyre kerültek ezek a gyerekek", az a büszke, de zsivány mosoly mindent elárul. Tesó is nagyon kis helyes, és már nem olyanok mint két tojás.
A kis hercegnő csodaszép, nem lehet ok panaszra. És milyen jó, h még ránk is tudsz időt szakítani :) .
bbilona
 
 


Boriska,

Nagyon sajnalom ami törtent, azt hittem rosszul latok amikor olvastam... :( :( Borzalom, nem gondoltam, hogy ez ketszer egymas utan elöfordulhat! Sok eröt kivanok nektek!

Tücsikem,

Gyönyörüek ezek a gyerekek! Es kb. ugyanazok a gondolaim tamadtak a kepek lattan mint Ilonkanak! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Zel,

Sajnalom a mamat! :( Remelem mielöbb felepül! Draga kis Lukacs hizott...hat akinek ilyen jo etvagya van... :lol: en is annyira örülök amikor Davide joizüen eszik!

Trinky,

Köszike! :P Igen, Szofikanak is lehet becezgetni, nagykoraban pedig dottoressa Sofia + vezeteknev lesz.... :lol: :lol: :lol:
Nekem Sofia Loren es Zsofia kiralyne jutnak eszembe.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


tücsike!

Nagyon szépek a bébik.csajszikám jól el lesz kényeztetve :lol:
a két fiúval :lol:

bbilona!

Nagyon szép vagy,én szép Ilonkának hívlak.
Látszik rajtad a kiteljesülés :lol:

göngyike!

Nagyon szépek a karácsonyfa ,és az alatta lévő két csomag is :lol:

Mágnes!
Mikor jön a 3.ik??
A blogoddal mi van?
m. reni
 
 


Helló!

Jucmuc: atyaég, te már finiselsz!!! Kinek sms-ezel,?? Én szívesen hozom a hírt, a számom: 70/773-21-54

Reni:
A blogommal besokalltam, egyszerűen nem tudok képet feltölteni rá, és ez megőrjít! Azon gondolkozom, hogy másik blogportálra megyek, csak akkor az eddig írtakkal mi lesz?

Harmadik?? Hát gőzöm sincs mikor jön, én szívem szerint örülnék neki, csak az anyagiak miatt tartok egy kicsitaz egésztől. Most nagyon padlón vagyunk.. :evil:

Tücsi: Kicsi lány gyönyörű!! Na és a fiúk. Hát ők igazi zsiványok, de biztos vagyok benne, hogy óvni fogkáj Hugit! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jucmuc,
természetesen nagy jövő vár a kis Sofiara, lehet ő is színésznő, vagy hercegnő is, jó az asszociációd :lol: :lol:

Lottinak is azért van két neve, mert a Lotival lehet színésznő, a Blankával a Nobel-díjat is átveheti. Előre gondolkoztam :D :D

Mágnes az anyagiak jól keresztül tudják húzni az ember számításait. Állítólag két gyerek kerül a legtöbbe, a három már gazdaságos. Nem tudom, de lehet benne valami. Én is hármat szeretnék, csak előbb el kell költöznünk, mert itt már semmi sem fér el. A fenyőfát is muszáj leszedni, pedig olyan szép. Az íróasztalnál van, így amikor a férjem itthon dolgozik, szinte felül a fára. olyan mint egy nagy mókus :D :D

Domo, milyen ügyes már Lili, a képet ne felejtsd el.

Amúgy mit szólnátok ahhoz, hogy csinálnék egy gmail-es címet és oda tennénk a képeket? Lehet, hogy akkor én is raknék fejes képet. Így nem szívesen tárnám a fizimiskám ország-világ elé.

Borisom, nagyon sokat gondolok rád......

KépKép
trinky
 
 


Jucmuc,
természetesen nagy jövő vár a kis Sofiara, lehet ő is színésznő, vagy hercegnő is, jó az asszociációd :lol: :lol:

Lottinak is azért van két neve, mert a Lotival lehet színésznő, a Blankával a Nobel-díjat is átveheti. Előre gondolkoztam :D :D

Mágnes az anyagiak jól keresztül tudják húzni az ember számításait. Állítólag két gyerek kerül a legtöbbe, a három már gazdaságos. Nem tudom, de lehet benne valami. Én is hármat szeretnék, csak előbb el kell költöznünk, mert itt már semmi sem fér el. A fenyőfát is muszáj leszedni, pedig olyan szép. Az íróasztalnál van, így amikor a férjem itthon dolgozik, szinte felül a fára. olyan mint egy nagy mókus :D :D

Domo, milyen ügyes már Lili, a képet ne felejtsd el.

Amúgy mit szólnátok ahhoz, hogy csinálnék egy gmail-es címet és oda tennénk a képeket? Lehet, hogy akkor én is raknék fejes képet. Így nem szívesen tárnám a fizimiskám ország-világ elé.

Borisom, nagyon sokat gondolok rád......

KépKép
trinky
 
 


Agi,

Köszi szepen elöre is, mentettem a szamodat, megy majd az sms! :P Remeljük az anyagiak is megoldodnak pont addigra amikor majd harmaska erkezni akar! :P
Nagyon tetszik a Bence vonalzojan olvashato szöveg! Milyen igaz... :P

Trinky,

Hat meg mindig itt vigyorgok...(söt inkabb hahotazok) 'Elkepzelem a ferjed, ahogy 'ül' a fan es közben pötyög a billentyün...

A Lotti-Blanka eseten is jot mosolyogtam...egyebkent viccet felreteve nagyon szep mindket nev. Nekem a Lola is es a Linda is nagyon tetszett. Söt a keresztelön Sofia Linda lesz csak hivatalosan nem mert akkor mindig mindkettöt kell majd hasznalnia alairasnal. Nem tudom otthon is igy van -e.
Jo ötletnek tartom a fotoknak egy olyan helyet amit nem lat mindenki biztos többen tennenek fel 'fejeset' is. :lol: :lol:

Mi voltunk ma aneszteziologia vizsgalaton, ez kell az esetleges epiduralishoz vagy a csaszarhoz. Foglaltunk idöpontot az elsö ctg-re, jövö het csüt. pont akkor leszek 38. hetes. A dokihoz nem tudom mikor megyünk, majd hetfö kell hivni.
Mar nagyon nehez a jöves-menes, de azert alig varom, hogy holnap menjünk vasarolni.. :lol: :lol: itt elkezdödtek a learazasok es ilyenkor nagyon jo kis dolgokat lehet venni felaron. Szeretnek feltankolni gyerekcuccokbol.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc, nekem csak most tűnt fel, hogy Davide szülinapjára várjátok Sofiat is :lol: Én is ilyenkor szeretek vásárolni, pedig anny ruhája van Lilinek, de nem tudoom megállni :lol:

Tücsi, gyönyörű mind a három, és olyan jó látni őket :lol:

Trin, nagyon édes Lotti, az iwiwen láttam az új képeket :lol:
és ígértem a képeket:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


Kicsibém!!! Ahányszor eszembe jutsz, könnybe lábad a szemem... Nagyon sajnálom.....

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Tücsök! A srácokról tudod, mi a véleményem . Imádom őket, gyönyörűek.. De a "kistücsök"... Hát valami csodaszép!
Ilyenkor mindig azt gondolom, nekem is kell egy lány.
( Aztán jön Lukács, a szeme sem áll jól és arra gondolok, nem is tudnék egy kislánnyal mit kezdeni. Nekem ilyen rosszcsont, eleven gyerek való... :lol: )

JUcmuc! Szép nevek. Ha nem anyakönyvezteted a Lindát, akkor nem kell használnia. Az "csak" keresztségi név.

Trinky! Tetszik a gondolkodás. Lukácsnak a férjem kolléganői a dr címet előlegezték meg. Az úúúgy volt, hogy még meg sem született, amikor kérdezték, miért adunk ilyen komoly nevet a gyereknek. Aztán az egyik elkezdett gondolkodni, hogy ja, de így milyen szép lesz, ha bemutatkozik: Dr N. Lukács vagyok... Egyébként Lukácsra nem is illene másik név. Egyelőre a Lukács mintha az jelentené, hogy: meg nem álló, állandóan pörgő, mindent lepakoló, akaratos, igazi kis zsivány.

Domo! Lili szemében látszik, hogy ti sem mentek a szomszédba némi huncutságért, rámolásért. Tüüündérszép. Boldog 11. hófordulót!

Gyöngyi! Gratulálok a betöltött 10. hónaphoz.
Ne is mondd... Szinte most jöttünk haza a kórházból. Erre mindjárt első szülinapok. Még csak most volt első húsvétunk, anyák napja, télapó, karácsony.... Én még babáztam volna..
Erre Lukácsnak vastag, bundás cipőt vettem, mert nem marad meg a babakocsiban. Tegnap is úgy indultunk a mamához, hogy apa tolta az egyik kezével a kocsit, másikkal fogta a gyerek kezét, én meg a másik kicsi kezet fogtam. Lukács meg nagy büszkén a szép bakiban jött közöttünk.

Reni! Magatokról nem írtál semmit.


A tápszert kipróbáltuk. Én többet nyeltem, amikor megkóstoltam. Szerencsére elkezdett simán szopizni a gyerek, nem kellett semmi pótlás. Pláne, hogy el sem fogadja. :shock: :lol: Talán nem is bánom.
Tegnap vacsira bevágott két szárnycombot a becsinált csirkelevesből, meg egy csomó zöldséget mellé, némi daragaluskával. Aztán egy kis szilvás gombóccal lefojtotta.
Ma uzsira evett husikát. Pont nálunk volt egy ismerős, akinek az unokája már elmúlt egy éves és nem eszik mást, csak nasikat. Ropi, keksz, krumpliszirom. Alig tudnak valami normális kaját a kiscsajba tömni. Nézte, ahogy Lukács tolja a csirkét, fogja a csontot, meg csipegeti a zöldborsót. Mondja, elhozza kislányt hozzánk kajára. Mondtam, bármikor jöhet, a gyerekek együtt el lennének, talán, ha látja a picit enni, ő is megkóstolna másik ennivalót is a rágcsálni valókon kívül.
Néha csak nézem, ahogy eszik. Apjával szoktuk mondani, hogy mekkora szerencsénk vele, hogy ennyire jó az étvágya, szívesen fogad minden ételt, szereti az új ízeket és eszik.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Domo,
annyia szép ez a kislány. A haja világosodott egy kicsit, vagy csak úgy látszik? Nagyon édes a pofija, rengeteget változott, talán már nem annyira csecsemős.
Voltunk tegnap a Millenárison Kolompos táncházban. Nektek nincs kedvetek eljönni? Mert ha legközeleb megyünk megbeszélhetnénk, hogy találkozunk.
Amúgy nagyon élvezte Lotti a táncit. Kenguruban örjöngött :D Én egy órát végig táncoltam vele, hát eléggé elfáradtam. Ő meg a kis kezével mulatott. Édes volt.

Zel, mi még közel sem tartunk a csirkecombnál. A darabossal csínján bánok már írtam, hogy miért, meg nálunk a családban van ételallergiás, nem adok neki lisztes kaját. Viszont a mostani sláger a puliszka, amit sárgarépávl, meg pipihusival és sajttal spékelek meg. Imádja. Eddig mondjuk Lotti is szeret mindent, kivéve a tökfőzelékmet. Abbó inkább az üvegest eszi a hálátlanja.
A tápszert egyáltalán nem nyeli le, így most több tejpépet kap, mert a tejem fogyóban van.

Lukács olyan lehet, mint a keresztlányom. Felállt 5 hónaposan, 9 hónaposan már ment, és azóta sem áll meg. Olyan mint egy szélvész, az ember abban is elfárad ha nézi.

Hogykell cipőt venni agyereknek? Lemérem a talpát és kész? Vannak ilyen puhatalpúak, mi a véleményetek róla?

Ma csinálok gmail címet, és oda tehetjük a fejes képeket. Majd küldöm emilben a jelszót.

KépKép
trinky
 
 


elég hibásan írtam :oops: bocsi

KépKép
trinky
 
 


sziasztok, tegnep délben megjöttünk, megtörtént a műtét, nagyon rossz volt, este 7 -kor műtöttek így egész nap nem ihattam/ehettem és ráadásul csak kábító injekciót kaptam, így fájt is.
ne haragudjatok,majd visszaolvasok, de most sokat fekszem, jövök majd, puszika!

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska, csak pihengessél, amennyit Lujzi enged! Nagyon szomorú vagyok.

trinky, http://puhatalpucipo.unas.hu/shop_art.p ... cat=407950
Úgy tudom csak le kell mérni a talpacskájukat, és mindenképp a puha talpú cipőt ajánlják.

domo, eszem azt a kis gyönyörűséget. Tele van a topikunk zsiványokkal, meg hercegkisasszonyokkal, öröm néznegetni.
bbilona
 
 


Boris, szegénykém, ez borzalmas lehetett :cry: pihenj sokat!

Trin, a haja tényleg sokat világosodott, lassan szőke lesz :lol: A Kolompos jó lehetett, legközelebb szíveseb elmegyünk, szoktuk itthon hallgatni :lol:
milyen hintát vetettek Lottinak?
és én is puhatalpú cipőt szeretnék,
http://www.liliputi.hu/index.php?m=main ... page=cipok itt olyan jók vannak :lol:

Zel, még lehet egy huncut lányod is :lol: én szívesen fogadnék még egy pici lányt :lol:

Ilona, te hogy vagy? mikor lesz a következő vizsgálat?

Kép
domo
 
 


Sziasztok!
Boriska Nagyon sajnálom! :( Pihenj nagyon sokat és majd várunk vissza!
Domo! Lili nagyon édi, huncut kiscsaj.
Zel! Már miért ne lehetne neked is kislányod?!
Tücsökbogár! Nagyon szépek a fiaid mint két tojás. Na és a barna kishercegnő is nagyon szép.
Ilona! Te hogy vagy? Nagyon aktiv már a babócátok?
Trinky! Nekünk is van puhatalpúű cipőnk. Van amikor itthon is adok rá főleg ha nem tapadós zoknija van.
Kocsiban szoktuk általában felvenni.
Ha elkezd majd menni egyedül akkor bentre jó lesz nem fog csuszkálni a pici lába.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Kicsibém!!! Remélem, testileg jobban vagy. Lelkileg sokkal hosszabb és nehezebb lesz, de itt vagyunk, ha tudunk segítünk.
Cicám! Senki nem várja el, hogy erős légy. Ha Lujzim alszik, menj ki a kertbe, kiabálj, üvöltsd ki magadból a fájdalmat!


Mi cipőt próbálgatással vettünk. A vastagot nem éri végig a kis lába, de nem is lötyög rajta. Jó puha a talpa, és könnyű is. Amennyit ebben Lukács megy az utcán , nem számottevő, emiatt nem aggódok. Van "benti" cipőnk is. Ősszel kaptuk kocsicipőnek, de akkor még nagyon nagy volt, és állandóan levette. A lakásban szoktam ráadni, ha a konyhában sertepertél körülöttem, mert a járókaként használt utazóágyban csak pár percig marad meg. Ha nagyon nem bírja, ráadom a cipőt, mert a járólap elég hideg. A lakás többi részében pedig tapadós zokni van Lukács lábán. Ilyenkor még a mezítláb a legjobb nekik.

Azt mondják, a lányok sokkal szelídebbek, már kis korban, is mint a fiúk. Sőt a környezetemben is ezt látom. Szeretnék egy kislányt. Jó lenne hosszú hajat fonni, copfozni, ha hagyja, kis fidres-fodros rucikat válogatni... Tök jó lenne.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


domo, gyöngyike, pénteken megyek terheléses cukorra, hétfőn meg a doktornőhöz. Amúgy vannak napok, hogy nagyon eleven a bogyó a hasamban, máskor meg inkább csak ha eszem valamit.

Szépek ezek a Liliputi cipők, azért jó húzós az áruk, láttam már ilyet kislányon, sajnos a fehér cipőcskéről néhány nap alatt lekopik a szín, és marad a szürke bőr, de biztosan jobb mint a keménytalpú szandál.

domo, mi az a sárgafejű állat, amibe Lili kapaszkodik?
bbilona
 
 


Liliputi cipőcskéhez :
Mi a másik fórumon a csajokkal összefogva rendeltünk ilyen bőr cipőcskét Angliából. Ugyanolyan, mint a Liliputi, gyönyörűek, nagy a választék, ééés.... postaköltséggel együtt 1300 ft-ot kóstált! Bencének kettő is van, egy autós és oroszlános. Imádjuk! Mosható ;)

Mi nemsokára inulunk oltásra... Előre félek, hogy fogom lefogni az én 11 kilós fiamat... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona,ezt kapta karácsonyra http://www.jatsszvelem.hu/termekek/fish ... orony.html
és mentek valamikor 4D-s vizsgálatra is? megkukkolni a pocaklakót?

Mágnes, és hol lehet rendelni?jó ára van :lol:
milyen oltást kap most Bence?

Zel, kislányból is sok féle van, Lili tényleg nagyon szelíd, szerintem ő nagyon kislányos :lol: óvatosan és finoman nyúl mindenhez, jó alaposan megvizsgálja, de azért a huncutság is ott van benne, csillog a kis szeme :lol: Remélem nektek is lesz egy, vagy még egy fiú (teljesen mindegy, ugye?)

Kép
domo
 
 


Halihó,

megcsináltam az emilünket, küldök mindent mindenki emil címére.

Ági, engem is érdekelne az a hely, ahol rendeltétek a cipőt.
Már amúgy is szemeztem a NEXT honlappal, olyan jó ruhák vannak, és olcsóbb mint itthon, csak nem tudtam, hogy a postaköltség mennyire drágítja meg.

Domo, látszik Lilin, hogy igazi nagybetűs kislány. :D Legközelebb akkor megbeszéljük a táncházat, és visszük a csajokat.

Zel, azt hiszem nálunk a próbálgatós cipővásárlás kudarcba fulladna, mert amikor ráadok valamilyen cipőfélét Lotti lábára, egyből behúzza a lábujjait. Marad a jó öreg lábbetét kivevős módszer.

Ilona :lol: sárgafejű állat :lol: :lol: nesmokára körbenézel és azt látod, hogy tele van a lakás sárgafejű és jó hangos állatokkal. :lol: Egyik borzalmasabban zenél mint amásik, de ha a gyereknek tetszik, akkor rendben van.
Már a terheléses cukornál tartassz? Repül az idő...... Teljesen természetes, hogy egyszer jobban érzed a babát, egyszer kevésbé. Ha eszel valamit, attól felélénkül, mert egy kis szénhidráthoz jut.

Zel, szerintem is gyereke válogatja, hogy milyen a habitusa. Láttam én már kislányos fiút, és fiús kislányt is. Lottit nem tudom besorolni, mert most talán elkezdett bújósabb lenni, közben meg leszedi az arcom, ütöget, és hozzámvágja a cumiját. Persze ha az egy szem szöszt találja meg a padlón, akkor olyan finoman veszi fel és teszi a szájába, mint a hímestojást. Meg azért a kezembe is szépen adja a dolgokat. Ő egy kissé fiúsabb lány, de még annyit változik. Azért kíváncsi vagyok milyen lesz később.

KépKép
trinky
 
 


sziasztok, már túlestem azt hiszem a 2 nehéz napon. anyósommal összevesztünk, épphogy hazajöttem a kórházból, először arról mesélt, hogy ő az 'ilyen műtétjét teljes fájdalomcsillapítás nélkül élte át (magyarán: ne nyavajogjak), utána pedig a várva-várt véleménye: nekünk már nem kell gyerek. totál vérigsértett, a párom is összeveszett vele, csúnya volt. bocs, hogy hosszú voltam..de a lényeg, hogy lesz tesóka. akár tetszik,..akár nem..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
egyem a szíved, nem elég a magatok baja, még Anyós is tetézi! Hogy lehet ennyire szívtelen, tapintatlan??? :evil: De az utolsó mondatod nagyon tetszik!!! Lesz bizony tesóka!!!! Mikor próbálkozhattok?

A cipőcskét e-bayről rendeltük. A postaköltséget szétdobtuk, minl többen rendeltünk, annál kevesebbre jött ki.
ha gondoljátok, rendelhetünk, az egyetlen gáz, hogy én nem beszélni angol, így nem tudom lebonyolítani!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


domo:
Meningitisz ellenit kapott. Ti beadatjátok?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris, nagyon jó a hozzáállásod, lesz baba, és kész!!! Lujzinak tesó kell :lol:

Mágnes, már beadattam, 6 és 7 hónaposan megkapta. :lol: Az e-bay-t megnézem, de van ennek a cipőnek márkája, hogy könnyebb legyen megtalálni?

Kép
domo
 
 


drága boriska, mondd meg neki, hogy azokat, akiknek nincs szívük holnap égetik, a vén boszorka :x , hogy merészeli.
Örülük, hogy jobban vagy!

domo, szenzációs ez a játék, meg kell bolondulni tényleg annyi jó dolog van. Mi úgy gondoljuk, hogy nem megyünk 4D-re, elég amit a doktornő uh-n látunk, az is nagy élmény, akkor inkább abból a pénzből veszünk neki egy ilyen zsiráfot.

trinky, még ilyen zenélő izéink nincsenek, de pl. megvettük a babakocsit, meg az etetőszéket (ill. a szüleink vették az unokának mindkettőt), már érkezett egy nagy adag ruha, hinta, játék, így a házunk lassan egy nyitás előtti babaáruházhoz kezd hasonlítani. Új szekrényeket kell építeni, hogy elférjünk :wink: , no persze én már alig várom, hogy kész legyenek és moshassam, vasalhassam a kis darabokat.

mágnes, mi a duplot néztük az e-bayen, az is hihetetlenül olcsó a magyar licitálós oldalakhoz képest, na a boltokhoz viszonyítva meg ugye még sokkal kedvezőbb.
bbilona
 
 


domo:
Ennek a cipőcskének a márkája Twinkle Toes

Ilonám:
milyen babakocsit vettetek??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris, nagyon sokat gondolok rád....sajnálom, hogy ilyen az anyósod, egyszerűen szánalmas. Nyugodjon meg nem neki szülöd a tesókát.
Az én anyósom is gáz, de azért ilyet nem merne megkockáztatni.
Lujzikánk hogy van? És te? Férjed?

Ilonkám javaslom egy játékot, ami egyszerűen szuper, nagyon olcsó, és nálunk ez a sláger már kilenc hónapja. :D A DM-ben lehet venni kis egymásba rakható bödönök. Én nem tudom miért, de Lotti nagyon szereti. Olyan 4 hónaposan rájött, hogy össze tudja őket ütni, most már egymásba pakolja. Sokat rágta, meg belebeszélt és tetszett, hogy más a hangja. Szóval egyszerű, de szuper.

Mágnes, szerinted van különbség ezek között a cipők között? Jobb esetleg a Liliputi mint más márka? A vaterán is van carozoo a márkája. Nekem nagyon tetszenek.
Az ebayes vásárlásnál szívesen bevállalom az englist. Regisztrálva is vagyok az osztrák ebayre, csak az a probléma, hogy szinte 98%-ban nem szállítnak kis országunkba, hála a Postának.

Jó, hogy mondtátok ezt a védőoltást, mert Lottit is be kellene oltatni. Vagy várjunk egy éves koráig?

Meg a fülbelövésen vacillálok. Itt van a gyönyörű fehérarany fülbevalója, de annyira sajnálom, hogy esetleg fájni fog neki.

Odry, Reni?

Jucmuc? Csak nem?????? :D :D

KépKép
trinky
 
 


Trin:
Én várnék egy éves koráig.
Ha egy éves kor alatt adatod be, akkor 2 oltásból áll és egy emlékeztetőból 2 éves kora körül.
1 éves kor után viszont csak egy oltás!
És most jön a csel:
Ha felíratod a Meningitisz elleni vakcinát Lotti 1 éves kora előtt, és ki is váltod, mielőtt betölti az 1 évet ,akkor 1700 ft-ba kerül a vakcina. Ha 1 éves kora után váltod ki ,akkor viszont 6 ezerbe, mivel akkor már nincs rajta támogatás!
Szóval résen lenni, nem mindegy! :wink:

A cipők közt én nem látok különbséget, a lényeg, hogy bőr legyen, mert a műbőrben nem szellőzik a lába.
Szóva mindegy a márka, ez ,ami nekünk van, ugyanolyan, mint a Liliputis.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszi Ági, mindig tanul az ember. Azért ezt mondhatná a védőnő is :? :? Én is úgy látom, hogy nem lehet nagy különbség a cipők között, végülis nincs benne talpbetét meg ilyenek.

Domo, te nézted a cipőket?

Gyöngyi nem tudsz valahol itt egy jó varrónőt? Szeretnék bevásárlókocsitakarót varratni, de akihez elmentem, az szinte sértésnek vette, hogy megkerestem egy kis munkával. Ő csak cipzárt varr, mit képzelek????

KépKép
trinky
 
 


Kicsibém, életem! Most tekertem ki anyósod nyakát képzeletben. Gondolom, ő nem egy várt babát vesztett el, amikor az ilyen műtétje történt. Talán eszébe sem jutott, hogy ez neked nem "csak" fizikai fájdalmat jelent. Szerény véleményem szerint ő egy nem kívánt terhességet szakított meg így, ezért nem rázta meg a ti veszteségetek, sőt, azért reagált ilyen bocsi, de bunkón...

Az utolsó mondatod nekem is nagyon tetszik. Remélem, minél gyorsabban belevághatok ismét és végre sikeres lesz a próbálkozás! Nagyon szorítok értetek.

Ilonám! A zenélős játékokat hagyd egyelőre. (( Lukács eleinte bírta, aztán kétszer a fejére rántotta az ágy felett pörgő bogaras zenélőt. Hogy hogy' érte el, a mai napig rejtély. Az ugatós, hápogós állatoktól herótja van, csak finom, szelíd dallamok jöjjenek , ha már jönniük kell. )) Szóval ráérsz még, különben meg, amint jönnek az ünnepek, minden családtag ilyen ajándékot fog hozni. :lol: Esetleg pár kép a babakelengyéről????? Szívesen nézegetnénk ám!! :lol:

Trin! Mi az a bevásárlókocsitakaró??? Egyébként meg mi a fenéért zargatsz munkával bárkit is??? :lol: Nem gondolod, hogy ez már túlzás? Varrónőnél varratni???? :lol: Komolyan nem hiszem el?! Zippzárból meg lehet élni?? De jó neki.

Cipő... Ha kintről rendeltek és be lehet szállni, ki ne hagyjatok!!!!


Lukács tegnap este túlpörgött. Nem bírt leállni, pedig már kész volt, mint a mateklecke. Fél éjfélkor sikerült elaltatni, addig futott a dohányzó asztal körül körbe. Egyik kezével kapaszkodott és rohant, mint a kis őrültek. Fehér plüss pizsiben. A végén már a hajamat téptem. Amikor megállt és beszéltem vele, hogy már elég felemelte az ujját és visszadumált, még hunyorgott is hozzá. Meg kellett zabálni.
Egyre többet megy egyedül, egyre bátrabb, néha már vakmerő.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, Lukács nagy kopé, egyáltalán nem hazudtolja meg önmagát. Na jó, még nem veszek neki játékzongorát. :wink:

mágnes, egy ismerős adta el, egy gyereknél használt babakocsiját, talán Jane matrix, vagy valami ilyesmi, 3 kerekű (én 4 kerekűt szerettem volna, de ez is elég stabil), és ami nagyon tetszik, hogy mózeskosara van, amibe a bébi beköthető, és ez alakítható bébihordóvá is, engem ez győzött meg. Sima bébihordót meg már ígértek vagy 3 helyről is, ha kellene.
Micsoda hasznos info az oltásról, szép, szép.

trinky, azt hiszem tudom melyik játékra gondolsz, hát ha azzal is beéri majd, én nem bánom, szívesebben veszem a gyerekeknek ezeket az egyszerűbb játékokat, de a zsiráf azért továbbra is nagyon tetszik.
bbilona
 
 


zel, Lujzi minden nap túlpörög egyszer tutira, ilyenkor nem lehet megfékezni, sokszor sírás a vége, mert vagy elesik, vagy beüti magát, húúú én utálom ezt. még elterelni sem hagyja magát :oops: :roll:

ilonka, na ez a játék dolog...Lujzi sok játékot kapott karácsonykor+szülinapjára...egyikkel sem játszik, viszont vettünk neki 190Ft-ért kicsi könyveket, az van folyton a kezében, azzal alszik el stb...a csuda tudja, melyik gyereket mi köti le és miért. :lol:

trin, zipzárt varr csak? na ez nem semmi..basszus elmegyek varrónőnek 8) és nagyon köszi a kedves rámgondolásodat :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Adós vagyok pár szólinapi képpel:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1264082087.7384.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1264082119.8122.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1264082248.3765.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trin, mi az a bevásárlókocsi takaró???
néztem a cipőket, tényleg szépek, a rendelést viszont nem merném bevállalni. De ha ti rendeltek, akkor meggondolom...
kérdeztem már, de nem válaszoltál: milyen hintája van Lottinak, amit úgy szeret?

Mágnes, nagyon jók a képek, jó nagy fiad van már :lol: nekünk ezt nem mondta az orvos, így már eddig is kétszer oltották, de most már mindegy...

Játékról: Lili nagyon szeret minden játékot (de tényleg, mindennel sokáig játszik), de az a legjobb, ami zenél, mert arra táncol :lol:

Kép
domo
 
 


Mágnes! Én ezt nem ééértem... Hogy' a csudába tud így a parkettán a küszöbön elaludni egy gyerek? Az enyém miért nem????? :lol: Tutti elcsesztem valamit, mert én csak cicivel tudom letenni. Kizárólag apa, papi és mami képes arra, hogy elaltassák simán simogatással, énekléssel.

Ilonám! Esetleg kééép?
Tényleg, Lukács adja magát ezerrel. Ha csak mesélem, miket csinál, még nekem is hihetetlen. De ha lááátom?! ( Akkor is az..) A védőnénink járt így. Hallgatta, amit mondok, hitte is nem is. Tegnap itt ragadt nálunk még túlórázott is. Már hisz. Szerintem mindenben.

Kicsibém! Én is féltem, hogy elesik a sz@ros, de valami csoda mindig megtartotta. A másik félelmem a cserépkályha volt. Az asztal mellett van. Nagyon féltem, nehogy az ajtóban megkapaszkodjon. Ha a forró csempét fogja meg, nem bánom, mert érzi meleg, rögtön elkapja a kezét, nem sérül meg, nem ég meg. De az ajtó vas. Ha ahoz ér a tenyere, biztos odasüti a kis bőrét. Ezért ha nyúl az ajtóhoz, kicsit ráütök a kezére, hogy nem szabad. Nem fáj neki, de észreveszi, észre kell, hogy vegye, meglepődik, van hogy sírva fakad. De azt szoktam mondani, inkább ezért sírjon egy percig és ne nyúljon a kályhához, mint rohanjunk a sebészetre és ne tudja használni a kezét hetekig és akkor az fáj is..

Domo! Mi kaptunk egy ugrálós hintát is kölcsönbe. Nem minden nap, de bele kéretőzik a kisgyerek. Ugrál, pörög vele.

Egyébként a legjobb játék nálunk most a petpalack. Az újság, a könyv. A papírzsepi, az a kis izé, amit a szőnyegen lehet találni, és hasalva kell nézni, majd két ujjal csipegetni. ( én hiába néztem..nem láttam) De ami a fő-fő az a sátor a sok labdával. Most volt az egyik üzletláncban akcióban. Mamától kapott egyet a gyermek a nemsokára aktuális szülinapom alkalmából. :lol: 250 labda van hozzá..... Azok a kis műanyag bogyók. :shock: :lol:
Imádjuk. Jókat lehet sikongatni amikor dobáljuk és a bogyeszok csak repülnek mindenfelé! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Mágnes, a gyengém a vörös haj. Nagyon helyes Bence, és milyen viccesen alszik a padlón :D

Domo, Lili táncolt? Akkor jól fogja magát érezni ha megyünk néptácra. Szerintem Lotti is azért élvezte annyira, mert rengeteget táncolok vele nap mint nap.
Nekünk teljesen sima dudás hintánk van, aminek hátul magasabb a támlája. Jól meg szoktuk Lottit lökni, és nagyon élvezi visítozik, meg dudál.

Zel, jópofa lehet a labdás ház. Nekünk is van egy felfújható, de beteríti a fél gyerekszobát így leengedtük. A labdák viszont maradtak, és az nálunk is nagy sláger. Teljesen igazad van, mindig a jobbik rosszat kell nézni. Inkább egy kis sírás, mint valami maradandó sérülés, vagy nagy fájdalom.

A gmailre teszek képet.

KépKép
trinky
 
 


Domo, a takarót a bevásárlókocsi gyerekülős észéhez kell tenni, így nem tudja nyalogtani a gyerkőc a kosit és a tolókallantyút. Infantino típusút láttam, de nem akarok érte 7-8 ezer forintot kiadni. Jobb lenne megvarratni.

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Trinky én nem kaptam semmi cimet ahová képet lehet tenni!
Sajna nem ismerek varrónőt pedig néha nekem is jól jönne.
Ági! Nagyon édi Bence! Milyen ízű volt a torta?
Jó fáradt lehetett, hogy a földön elaludt!?
Boriska!Örülök, hogy már jobban vagy. Anyósra inkább nem mondok semmit! (De Zel szerintem jól megfogalmazta)
És jó volt az utolsó mondatod. Igenis lesz Lujzikának tesója.
Ági! A Meningitisz az a Menjugate oltás? Vagy teljesen más. Mi a Pneumococus ellenit és a Menjugatet adattuk már be 2-2 szuri és még lesz 1-1.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


szióka,

zel, na a kandallónkat Lujzi is kerülgeti, de egyszer meg is fogta..azóta nem nyúl oda :wink: Lukácsod egy csibész :lol:
és jól tetted a kis 'kézráütést, mert nem is kell mindent a saját kárán megtanulnia :lol: :lol:

mágnes, kicsit elérzékenyültm a képeken, Bencéd egy tünemény, azok a formás-puha kezecskéi :lol: :lol: :lol:

trin, jó ötlet ez a takaró, Lujzi mindig a szájába akarja venni a kocsi-izékéjét..

ilonkám? hogy vagy? kéecske?

juci? jó lenne naponta látni, hogy jössz, tudjuk, mikor történik a csoda :lol: :lol: vagy már lemaradtunk :?: :lol:

odry :?: nálatok is nagy a hó?

gyöngyike, köszi a bíztatást, most két vizsgálatot tervezek amint jobban leszek, az egyik (babszi javasolta) az inzulin rezisztencia, a másik az alap hormonvizsi..meglátjuk.

reni? Nia fifizik? Lujzi nem nagyon tudja magát lekötni, egyre inkább azt várja, hogy egész nap játtszon vele valaki.....

sapé, kata...pandi...mi lehet most velük..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszönöm a dícséreteket csajok !
Most vettem észre, az utolsó képen Bencén az a bőrcipő van, amit az e-bayről rendeltünk.

Zel:
óóó kezet foghatunk, Bence sem alszik el egyedül! Ő, mivel cici nincs, este tápszeren alszik, délben pedig ringatva..A 11 kilós gyerekkel a kezemben a derekam már kész..
Amikor a kép készült, éppen aznap panaszkodtam a zárt fórumban a csajoknak, hogy nem alszik egyedül Bence. Na erre nesze nekem, elaludt a kövön :lol:

Gyönygike:
Igen, fáradt volt már nagyon, de egyszerre szoktam lefektetni őket, és Anna még ebédelt. Gondoltam azt mé kibírja, amíg megebédel a nővére. Hát nem bírta :wink:

A torta gesztenyetorta volt, saját sütés ,látszik is rajta

A Menjugate oltás igen, az a meningitisz elleni. A Pneumo elleni a Prevenar, azt Bence is megkapta már 2 és 4 hósan, most lesz az emlékeztetője.

Bence kedenc játéka a formaberakó csiga. A formákat gond nélkül beleteszi a lukon, nagyon kitartó pasi, első alkalommal figyeltem az időt, 4 percig próbálkozott! Alig bírtam visszafogni magam, hogy ne segítsek, de addig csinálta, amíg nem sikerült. :) Mostmár nagyon gyorsan megy neki.

Anna kedvence továbbra is Elmo. Megvannak a barátai is: Ernie és Bart, ők báb formájában, velük bábozik, Fifit is sűrűn bevonja a játékba :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
2 kép ahogy pár napja Peti neki megy Annának és le akarja őt birkózni. Fejjel megy neki mint a kosok. Kép Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?