Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Trin! Remélem, már kicsit jobban vagy.. Gyere. Segítünk átvészelni..

Mágnes! Hűűű, de szépek a gyerkőcök. De már mondtam párszor..

Renim! Esetleg valamelyik vásárlós oldalon sincs overall Niámnak?
Azt hiszem, nekem is kell keresnem Lukácsnak hamarosan valami kicsit nagyobbat. Ami lábfejes. A kezével meg nem is tudom, mit fogok csinálni. A kesztyűt egy harapással lehúzza. Ha betakarom, kidugja. Akkor is ha már tiszta piros és jéghideg az összes ujja. :lol:

Kicsibém! Anyagi szempontokat is figyelembe kell venni az orvosválasztásnál. Én 5-öt fizettem a dokimnak itthon. Sőt, a vége felé már nem is hívott ellenőrzésre a magánrendelésére, inkább a kórházi vizsgálatok alkalmával elintézett mindent. Jó fej.
Tényleg, mikor mész dokihoz?

Karácsony? Szerintem kap Lukácsunk gyerekülést. Eddig a bébihordóban volt autóztatva, de talán már kezdi kinőni és megunni is. Fekszik, nem lát ki. Ez neki már elég is a hisztire. Ha mákom van, gyorsan elalszik, de ha nincs, akkor elég erősen ad hangot a nemtetszésnek. :lol: Na meg persze biztosan kap játékokat is. Túl sok mindent szerintem nem. Kicsi még, úgysem tudja, az anyagiak sem engedik az embert túlzásokba esni. Inkább nekünk lesz ez most nagyon különleges. Már most könnybe lábad a szemem. Első karácsony Lukáccsal....

A hétvégén rántott halat evett. Vacsiztunk, ő krumplit kapott, sonkával. Egyedül ette, mert már nagyfiú, hogy képzelem, hogy megetetem... Szóval még sajnálkoztunk is, hogy kicsi a halhoz. Mondtam is apjának, hogy csak egy éves kora után kaphat talán. Aztán elkezdtünk gondolkodni, hogy egy teljesen tiszta, zsírmentes, fehér husikából miért nem ehet már. Na elő a kiskönyv. Apa nézi, 10-11 hónaposan már ehetné. Gyerek elé tartottuk, kiderült, hogy ő még nem tudja elolvasni, így evett halat. :lol: pici darabokban tettem a tálcájára. Csajok, azt, ahogy tömte magába, látni kellett volna.
Egyik délután meg betolt fél körtét. Egyedül. Jó puha volt, szinte rágni sem kellett. Azt is gerezdekben fogadta el. Még a köldöke is körtés volt, de imádta. Csúcs a kiskrapek..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel:
A hal az nagy sláger! )
És milyen jó, hogy megnéztétek, hogy mikor adható:) Bence is szereti, bár nem igazán van nála olyan,amit nem :)
Nagyon ügyes hapsika, hogy ilyen ügyesen eszik egyedül!
Nálunk a darabosak még csak felügyelettel mehetnek, almát pl. nem tud rágcsálni...
De a múlt héten a füstölt tarját szagolta ki a számból. Gondoltam, adjunk neki egy falatot, úgysem bírja megrágni. Na nem volt probléma! Megette simán, csak úgy cuppogott :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Nagyon szépek vagytok :lol: nagyon csini vagy nem látok rajtad felesleget.Bence gyönyörű és Anna is.

Zel!
A brendonba jó kis ülések vannak,mi ott vettük.
Elképesztő ez a Lukács! Kép Kép Kép Kép
m. reni
 
 

 
 

reni:
hehe az a meztelen kép :) Nagy huncut csajszi!

Fifi házikótok van???

Hát pedig felesleg az van bőven ... :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jaaaj, Ilonám! Örülök, hogy megint megkukucsoltátok a pocaklakót..
Volt ugra-bugra?
Szemérmes a kincsed.. Lukács bezzeg beterpesztett, mutogatta a fütyijét. Lehet, hogy mégis sunis van a pocikádban?

Mágnes! Lukács is mindenevő. Legyen darabos, lehessen csámcsogni vele, cuppogni. És egyen egyedül. A vacsiját egyedül tolta be. Ebédre nem kérte, így este megkínáltam megint. Cukkinit és krumplit evett egy kis tojássárgával, meg nyuszival. Hús, zöldség, gyümölcs jöhet. Meg az édes tészták. Kalács...

Reni! Mi is a Brendonba indulunk..
Nia milyen nagy már.. Pedig még csak most ismerkedtünk meg... endo.. Erre tessék! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, mondd te nem alszol?
Na a mi gyerekünk nem terpesztett, de olyan vastag az a köldökzsinór, hogy az akkor is eltakarta volna a lényeget :wink:

reni, valóban a kis hercegnő jól megnőtt itt stikában.

mágnes, hát a tieid is változatlanul szépek.
bbilona
 
 


De, Ilonám, alszok. Elvétve, máskor.... Maaajd megtudod!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hmmm, buborék, lepkeszárny??? Nincs még mocorgás?????

jajis tenem, mindjárt itt a félidőd..


És a hír::::

"Az első hó meghozta a kislányunkat. Dec. 14-én 20.10-kor Ilka a pocakos létből megérkezett közénk. 3150 g és 49 cm."

Jó egészséget, erőt, örömet, sok-sok tejcit kívánunk!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ó jajj, most itt pityergek...

Isten hozott Ilka baba itt a világban!!
Sok boldogságot Tücsiéknek!!!

http://www.youtube.com/watch?v=KLVuU1MAId0

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tücsike!

Nagyon gratulálok!!!!!sok boldogságot!!!!!!!
És rengeteg sok tejet,és gyönyörűséget!!!!!!

Bbilona!

Köszike!Nagy lett a kis Niám. :wink:
Biztosan jó lehet most neked,hogy pocakosan ülsz a karácsonyfa alatt.

Mágnes!
Igen Fifi őrület van nálunk.Ne tud meg :oops:

Én már csak kis hírekkel jövök.
5ös lett a vizsgám,és Niát felvették a bőlcsibe február 15.el.
m. reni
 
 


Drága Renikém!
Tudtam, hogy te is nagyon ügyike vagy. Nem csalódtam, kis pedál-medál... :lol: /én is az vagyok/ Gratulálok. A bölcsihez is.

Én pont most győzködöm anyumat, hogy csináljon családi napközit... Bölcsi nincs, csak a városban, és nincs hely.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Mágnes, nagyon szépek vagytok! Milyen jó hordozód van, hol vetted? Bence vörös haja nagyon bejön :lol:

Tücsi, nagyon gratulálok Ilka babához :lol: Remélem hamarosan kapunk képeket is!

Reni, neked a vizsgához gratulálok, ügyes vagy! Nia nagyon sokat nőtt, kész nagylány, és nagyon szép is :lol:

Kép
domo
 
 


Reni.gratulálok a vizsgádhoz is, meg Nia bölcsijéhez!!

Fifi nálunk is még mindig megy.. Karácsonyra Fifi babát is kap :)

Domo: ez neten rendeltem, mei tai, és nagyon szeretem. Előre hátra köthető, Bence imádja, jókat laszik benne, nekem pedig nem szakad le a derekam :)

zel.
családi napközin mi is gondolkoztunk már sokszor, az tuti üzlet!! Nyúzzad Anyudat! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


reni, akkor most sárgulnak csak az irigyek :wink: , látod megy minden mint a karikacsapás, lett fényképező, 5-ös vizsga, és még a bölcsi is sikerült. Csak jön az a felemelkedés.

tücsökbogár, akkor most teljes a triumvirátus. Egészséget, boldogságot és sok örömet nektek!

zel, én olyan gyereket szeretnék mint a barátnőmé + ötvözve apájával. Mert a barátnőmé 23-6-ig alszik, a férjem meg nagy alvó így ha ötvözzük akkor már több kérésem nincs is.
Lepkeszárnyak? hát még lesz neki az is? Esténként figyelgetem, tapizom a hasamat, de mindig arra lyukadok ki, hogy a kezemben a vér lüktetését érzem. De sebaj, tudom hogy jól van odabent és ez a fontos.
Nem támogatja az állam ezeket a magán "óvodákat"?
bbilona
 
 


Drága Tücsi, Isten hozta Ilka babát. Olyan szépen sütött ma a nap, éreztem, hogy ma valami történni fog. Sokat gondoltam rád, és tényleg :lol: :lol: itt van a kisasszony. Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek.

KépKép
trinky
 
 


Ági, tündériek a gyerkőcök. Bencének gyönyörű haja van. Nagyon csípem a vöröset, és a szeme is nagyon passzol hozzá.

Reni, gratulálok a vizsgához. Kár, hogy messze laksz, mert én mennék hozzád egy lábgenerálra. Bár nem repedt, de ráférne egy kis kényeztetés. Tényleg nem akarsz majd talpmasszást is tanulni? Úgy lenne az igazi teljes körű szolgáltatás.
Nia nagyon édes, huncut kiscsaj.
A lakásotok rendben van már?

Ilonkám max 2 hét és érezni fogod a babácskát. Lotti is ilyen kis szemérmes volt. Mentek 4D-re? Van egy tuti hely, ahol szuper kedvesek, tudom ajánlani.

Zel, a kis mindenevőnek a nyúl is ízlik? Üveges nyúl? Ügyes vagy darbos kajcsival.
Lottinak még nem merek adni, mert nincs mivel megrágja. Egyfolytában fáj az ínye, de csak nem akar kibújni a fránya fog.

Domo, hogy van a tündérke?

Lányok én szuper magánóvodát terveztem, csak pályázni kellene. Zel, ha anyukád komolyan gondolja, esetleg tudok segíteni kapcsolatok terén.

Kicsit rólunk: napról napra jobb a helyzet. Sokszor eszembe jutnak a történtek, de próbálom a pozitívumot nézni benne. Még mindig vérzek. Egy hetet kaptam a dokitól, ha nem áll el, irány a kórház. El fog állni. tudom......
Viszont az ergam csepptől kevesebb a tejem, és most megint azon szenvedek, hogy Lotti legalább két étkezésre (reggel-este) tejcsit kapjon.

Na, maj holnap még jövök, csak most mennem kell.

Jó éjt nektek, és köszönöm, hogy gondoltatok rám. :)

KépKép
trinky
 
 


trinky, el fog állni, nem lehet másképp. A cseppet a vérzés miatt kaptad?
Kívánom, hogy a Jézuska csak jót hozzon, nektek, mindenkinek!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Tücsi! Gratulálok Ilka babához! :P Úgy látszik Ő a hóra volt kiváncsi.
Várjuk majd a képeket és a beszámolót a szülésről.
Ági! Nagyon szépek vagytok! Bence milyen kis husi baba!
Reni! Gratula a vizsgádhoz és Nia is milyen nagylány lett.
Ilona! Már a félidőnél jársz!
Gyerekülést mi is tervezünk venni ünnepek után. De mi Annának és az övét Peti örökli meg.
Ma Peti oltást kapott remélem nem lesz lázas tőle. Mérés is volt. De pontosan nem emlékszem és a lökött védőnő sem irta be a könyvébe. Kb. 7,3 kg és 68 cm.
Tegnap óta meg elkezdett dumálgatni. Folyton mondogatja hogy "te-te-te-te" és még van hogy mást is hozzá tesz. Olyan édi kis vékonyka hangja van.

Lányok nem tudtok olyan helyet ahol jó kis falvédőt lehetne kapni. Nem tul drágát és zsebes legyen.(Gyerek)
Trinky!Örülök, hogy jobban vagy!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


tücsi, nagyon-nagyon örülök, hogy Ilka karácsony előtt megérkezett, hiszen ezt is szeretted volna :lol: Istenke éltessen benneteket (a nagy családot!!) erőben egészségben, sokáig!!!!!

bocsi, gyors vagyok most:
reni, mi az ouschanben 8így kell írni???) vettünk 2 részes overállt, gratu az 5-öshöz!!

még majd jövök..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasz!

Most sem alszok.. :lol:

Ilonám! Lassan kiderül, lepkeszárnyak érintése lesz-e a babód első jelentkezése, esetleg kis buborékok, vagy netán két egyformát rúg beléd, mint Lukácsom tette anno. Jaj, de rég is volt. De jó lenne ismét...
/ Lukács fél kilenctől alszik, reggel nyolcig. Közben átlag kétszer szopik, de simán vissza is alszik utána. /
Az önkormányzatok támogathatják az ilyen "ovikat", az étkeztetésben..

Trin! El fog múlni. Egy kis plusz c vitamin nem tenne jót??
Nagypapa vadászta vadnyúl volt, amit Lukács evett. Üveges??? Rég nem eszi meg. A négy fogával és az ínyével profin rág. Csak darabos kaján él. Meg cicin. Viszont kihagy pár szopit. Én nem is értem, milyen gyerek ez?? :lol: :shock: :lol: Pár napja nem cicizik annyit napközben, hanem sokkal több ennivalót eszik meg. Látványosan többet. De este hattól másnap tizenegyig a cici a fő tápforrás. Már mondtam neki, hogy nem ám ő választ el magától. :lol:
Na ma este kérte a cicit. Ültem a szőnyegen, ő játszott, én suttyomban a tévét is néztem. Erre jön a kis szaros, felkapaszkodott rajtam és tök egyértelműen elkezdte a pólóban a kis kezével a cicit keresni, majd még rám is hajolt, jól összenyálazott... Azt hittem, megzabálom.
Anyu kicsit fél a családi napitól. Falun vagyunk, tart tőle, hogy nem lenne akkora az érdeklődés. De még puhítom. Esetleg priviben megírod, milyen kapcsolatra gondolsz a pályázat, vagy egyéb téren.

Gyöngyi! Lukács is 7,3 kiló, csak ő 77 cm körül van. Szerintem 75, csak a védőnő félremérte.. Olyan édesek amikor már dumálnak. Lukács is , tete, meg babababa, mammmm, ha éhes. Cdzicdzi, a cici. Még suttogja is. Ja, meg morog.


Megvettük a kariaji gyerekülést. Csajok, ez a kis tökös, mintha tudta volna, mi az , meg kié. Amíg jöttünk ki az áruházból, végig kacarászott, nyújtogatta a kezét apja felé, mert ő vitte az ülőt, meg sikongatott. Az autóban csak az ülésre tettük mellé, akkor meg tépte a csomagolását. Aztán tankoltunk és akkor bekötöttük neki. Hát az a berregés, nézegelődés, meg kiabálás, térdcsapkodás, amit levágott?! :lol: jaj, azt hiszem, nagyon örült neki. Végre nem menetiránynak hátal, félig fekve, semmit sem látva kell utazni... Mondjuk az én kicsi autómnak van napfényteteje, azt élvezte, főleg este, amikor már az utcai lámpák bekapcsolnak.

Én eddig nem tudtam, mi is ez a Fifi. :oops: :shock: :lol: Aztán tv bekapcsolva, apa , és Lukács ezerrel játszanak. Mondom a fiúknak, nézzétek,, milyen édes kis virágok, vagy manók, de milyen szép színes, és vajon hogy csinálták ezt a mesét. Erre apa tök mellékesen alig felnézve, ja ez a Fifi, szerinte szám. gépes animáció és tényleg szépen meg van csinálva. Én meg néztem csak bután, hogy mi van???? :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok Lanyok! :P

Elöször is Tücsikem, nagyon sok szeretettel gratulalunk, sok örömötök legyen egymasban jo egeszseget es minden jot kivanunk nektek! :P

Agi,

Anna es Bence gyönyörüek, elkepzelem, ahogy zajlik nalatok is az elet! :P

Zel,

En mindig csak amulok Lukacs eveszeten! Nagyon ügyik vagytok! En sokszor ugy kell, hogy belekönyörögjem a gyerekbe azt a keveset is amit megeszik...

Reni,

Gratulalok a vizsgadhoz, nagyon ügyes voltal! :P Nia szep kis hercegnöve cseperedett, nagyon szep! :P

Ilona,

Draga, örülök, hogy minden rendben a picurkatokkal, mar felidös vagy de jo! :P

Boriska hogy vagy? Talaltal mar orvost?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


mágnes, nagyon helyes 'kis család vagytok :lol: rajtad +???????????? na jó....akkor én egy viziló vagyok :wink:

ilonkám, képet mikor látunk? olyan jó kis pocakosat?

reni, Niusod egy édi lányka, úgy bírom amikor nevet :lol:
mi nagy nehezen 'kinyögtük a karácsonyi ajándékokat, meg a szülinapit, Thomasos játszósátrat kap Lujzi, vannak hozzá kislabdák, meg kap egy szép kicsi hajas götz babát peluskészlettel, remélem örülni fog... :roll: :lol:

juci, hát még mindig orvost keresünk..itt nagyon nehéz találni, most lenne egy de nála is 10eezer egy alkalom..hááát, megpróbáljuk holnap a sima szakrendelésén, legalább 1-2 alkalmat ússzunk meg.. és te hogy vagy kismami? milyen így pocakosan Davidével? nehéz? jajj én úgy félek, hogy túlemelem Lujzit..meg magam..

zelem, ti nem vagytok semmik!!! Lukácsod jöhet szerenádozni :lol:

gyöngyike, idelinkelek egy webáruházat ahol van zsebes mindenféle, baloldalon vannak:
http://folt-bolt.hu/shop_art.php?shop_i ... cat=422973

Kép
Kép
piciboris
 
 


trin hogy vagy? elállt már a vérzés? dokinál nem voltál?
aggódom..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
Akkor ma voltál dokinál??

Én ma ajándékot kaptam. Olvasta a blogomat valalki, és egy fonduekészletet küldött postán. A feladónál ennyi állt: Jézuska, aki blogot olvas.
Én úgy meghatódtam, tényleg vannak még önzetlen emberek!

Mi még mindig ajándékvásárlás közepette vagyunk. Az egész család ideadta a gyerekekre szánt pénzt, mondván: ugye megveszed a nevünkben? De játékot, ne ruhát, mert annak nem örülnek. Így hát vásárolunk.. Komolyan mondom, ennyi ajándékot még nem kaptak! Össze is szedtem a régi, már nem használt játékaikat, és viszem a Vöröskeresztnek,meg a védőnőkhöz.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Elnézést, hogy így ismeretlenül bejelentkezek hozzátok de úgy gondolom tudnátok segíteni nekem inszemináció ügyben :wink:
Túlvagyunk már több vizságlaton (nagyjából jó minden) és nemrégiben volt laparoszkópiám, megállapították, hogy az egyik petevezetőm zárt, minden más teljesen rendben és mivel már 3 éve próbálkozunk, sajnos sikertelenül a dokim javasolta, hogy gondoljuk át az inszem lehetőségét.
Igazából nem kérdeztem még ki az eljárásról (majd legközelebb) de örülnék neki, ha valaki megírná mire számíthatok. Mennyi, milyen vizsgálat van előtte, mennyi időt vesz igénybe, gyógyszerek, stb... ?

Látom már nagyon sokat írtatok, sajnos sok időm nincs átolvasgatni, szóval bármilyen információnak, tapasztalatnak nagyon örülnék.

Előre is köszönöm segítségeteket (akár pivátban is).

És persze gratulálok nektek a sok szép babához!!!

Csibe
Vendég
 


Mágnes! Ez ám a nem semmi... Vannak még csodák, önzetlen emberek. Sőt, úgy gondolom, hogy te is sok örömet fogsz szerezni a "kinőtt" játékokkal. Te is az önzetlenek közé tartozol.

Kicsibém! Tényleg nem semmik vagyunk. Egy csomószor csak csodálkozom magunkon, meg ezen a kisemberen. Olyan jó, hogy ilyen kis vagány a csávó. Eszik játszik, élvez mindent. Apa itthon volt a héten szabin. Csüt.-ig. De így is jó volt. A kisgyerek egy napig folyamatosan rajta lógott.

Megkaptuk Zsóka szánkóját. Az öcsém a szánkóra rácsavarozta a régi műanyag hintát, amibe a gyereket bele kell ültetni. Hát valami tök jó ötlet. Lukács meg sikongat benne, annyira élvezi. Apával futva húztuk. Amint lassítottunk, kiabált velünk. De azt is bírta, amikor én ültem mögötte, meg azt is, amikor én húztam a két fiút. Apát is megszánkóztattuk.
Ma ketten sétáltunk, be is borult a hóba. Ferdén állt a szánkó, közel volt a hó, Lukács meg akarta fogni, erre a hüle szánkó feldőlt. Én a röhögéstől visítottam, Lukács meg nem attól. :lol: Utána meg elaludt a szánkózás közben. Még jó, hogy nagy pléddel volt körbetakargatva, így a kis fejét is ki tudtam vele támasztani. Olyan édes volt, kis piros nózi, piros arc...

Szia Csibe! Mindenki ismeretlenül kezdte anno. :lol: Maradj velünk, megismerhetsz minket, mi meg téged.
Biztos, hogy egy elzárt petevezetővel az inszem lesz a megoldás? Én lehet, hogy inkább lombikra szavaznék, de nem vagyok doki...
Amikor pár éve inszemeztünk, egy inszem kb 50-60 ezer ft-ból megállt. Azóta lehet, hogy az árak változtak valamennyit. Nem fog fájni, kicsit néha kellemetlen, de a cél érdekében bármit. A lapar sokkal rosszabb. :lol: Így a nehezén már túl vagy.
Kívánom, hogy minél hamarabb kezdhessetek és sikerüljön!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel: Micsoda ötlete van Öcsédnek! :)

Szia Csibe!
Nekem 9 inszemem van, ahány helyen végzik ,annyi féle a protokoll. Az én inszemeim nem kerültek pénzbe, a gyógyszereket és a szurit kivéve, de az egy lombikhoz képes elhanyagolható összeg..
Az első inszemes találkozó előtt vérvétel, megnézik a hormonszinteket.
Aztán nálunk úgy nézett ki, hogy folyamatos gyógyszer szedés, 13-14 .nap uh-ra mentünk tüszőkukucsra. Akkor megmondták, hogy mikor toljam be magamnak a repesztő szurit, és a szuritól számított 2. napon volt maga az inszem.
Neked hol csinálják majd?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok,

ez a harmadik irományom, mert mindig elszállt. Remélem ez elmegy.

Szóval: elmúlt a vérzés!!! :D :D :D Így nem kell mennem a kórházba, aminek rettentően örülök. :D

Zel, jó lehetett szánkózni, biztos édes volt Lukács piros nózival. Nekünk még nincs szánkónk, de mi is beleülőset szeretnénk. Tesód szuper ügyes, hogy ezt ilyen jól megoldotta.

Ági, tök jó, hogy vannak ilyen emberek. Ez a legszebb szerintem. Úgy adni, hogy nem verjük nagy dobra, hogy mi voltunk.

Szia Csibe! Örülök, hogy itt vagy. Nekem csak három inszemem volt, mert ugyanúgy mint neked csak az egyik petevezetőm szabad. Utána jött a lombik, és abból lett Lotti. A három inszem akkor kötelező volt. Nekem elég drága volt, mert nehezebben tudtak stimulálni, de van aki olcsón megússza. Viszont jó hír, hogy az előző hetekben ismét várandós lettem spontán!!!! Sajnos a baba nem maradt velem, de hiszem, hogy ezek után spontán is sikerülhet. Szóval reményt fel nem adni, de előre az inszemek útján. Ahogy Zel írta, nem fájdalmas, inkább kicsit kellemetlen, de ki lehet bírni. Az eredmény mindenért kárpótol.

KépKép
trinky
 
 


Tücsi, hazaértetek már? Mi a helyzet a nagycsaládban?

Juci, tegyél képet a pocidról légyszi.

Többiek?
Katáról tudtok valamit?

KépKép
trinky
 
 


Trin, de jó, hogy vége a vérzésnek :lol: Lotti hogy van? milyen újdonságokat adtál neki enni? maradt tejed?
Lilinek kijött a 4. fogacskája :lol: Emiatt lehetett kicsit nyűgösebb mostanában, de egyébként jól van, mostanában jobban is alszik.

Zel, nálunk sajnos nincs hó, pedig de jó móka lehet :lol: Lili is többször letámad, és a cicit keresi, igazából egész nap! Próbálok rendszert vinni bele, mert nem akarom, hogy bárhol előkapja a cicimet...

CSibe, én 4 inszemen vagyok túl, Lili az első lombik eredménye. Nekünk a gyógyszerekért kellett fizetni kb. 40 000 Ft-ot, és eredménytelen volt. De én nem is hittem benne igazán...

Mágnes, milyen kedves meglepetés :lol:
nálunk is mindenki játékot vesz, nem tudom, hogy fogunk elférni a lakásban...De azért nagyon örülök neki, lesz mivel játszani :lol:

Kép
domo
 
 


Sziasztok,
köszönöm a gyors válaszokat és a kedves fogadtatást :D
Tényleg nem tűnik vészesnek és a lapar után már mindent kibírok, főleg ilyen cél érdekében egy kis kellemetlenséget is elvisel az ember lánya :wink:
Valaki azzal rémisztgetett, hogy nagyon időigényes és munka mellett nehéz, emiatt aggódtam kicsit de úgy látom meg lehet oldani. Nem kell annyi vizságlatra járkálni, mint gondoltam.

A doki egyértelműen ezt javasolta következő lépésnek, a lombik nem került szóba... de még részletesen volt alkalmunk beszélni a dologról.

Trinky, sajnálom, hogy nem maradt meg a baba de az nagyon jó, hogy spontán összejött. Hajrá a következőre!!! Biztos sikerülni fog :D

Igyekszem jönni majd, mindenkinek szép napot!

Csibe
Vendég
 


csibe, üdv itt köztünk :lol:
nekem az inszemek egyáltalán nem fájtak, nem is voltak kellemetlenek, ez asszem mindenkinél más, nekem is csak az inszem előtti szuriért kellett fizetnem kb 1000-2000 forintot, ill a clostilbegyt gyógyszerért ami elhanyagolható. írok privit is.

trin, de örülök!!!!! de jó, hogy kimaradt a kórház!!! Lottidnak is így a legjobb, és a tesóka egy kis pihenés után újból nagy esélyekkel indulhat :lol: de jó, de jó!!!

zelem, öcséd nagyon leleményes!! olyan édin írsz megint Lukácsról, egészen meghatott, mostanában mindenen sírni tudnék, borzalom..
tényleg, és mennyire érzed másnak így az anyaságot, mint az előző életeteket? én most pont azon gondolkodom milyen lesz kettő babóval.. :shock: :wink:

tücsi? hazajöttetek már? olyan jó lenne látni Ilkát :lol:

ilonka, juci :!: pocis+fejcsis fotókat kérünk!! + babókáról is!!!

domo, húú most kezdek igazán belegondolni, milyen az amikor mindig cicin van a baba, sajnos Lujzimmal ezt nem tudtam átélni..úgyhogy majd sok jó tanácsra lesz azt hiszem szükségem tőletek :lol:

mágnes, basszus, most mondtam a páromnak, ő is megdöbbent, azt mondta írjak én is blogot és kérjek egy nagyobb autót.. :twisted: persze vicelt csak :lol:

ilonkám? hogy vagy?

odry? srácok?

andi, sapé, kata?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Domo, itt a hó amire vágytál. :D :D Minden kívánságod így teljesüljön.
Kocsival voltam ajándékot venni, és kb. 20-al jöttem haza, de így is kétszer kicsúsztam egy kicsit. Alig vártam, hogy hazaérjek, utána meg havat lapátoltunk. Már csak egy kis forralt bor hiányzott a karácsonyi hangulathoz. :D :D
Sajnos nagyon kevés a tejem, úgyhogy teszek még egy kísérletet a szaporításra. Ha nem megy, akkor este tápszert kap, reggel meg még szopi lesz.
Ági, milyen tápszert ajánlasz? Mennyit kell neki adni? Elég ha egyszer kap tápszert, egyszer meg szopizik? Teljesen tudatlan vagyok a témában.

Boriskám, olyan jó, hogy kétgyerkőcös leszel. Most akkor mikor mentek dokihoz?

Csibe, ezzel téged is bátorítani akartalak, hogy egy petevezetővel is ragyogóan összejön a baba, csak nyugisabban kell élni.

Lányok, begyulladt a szemem. Lottinak mutogattam hol van anya szeme, ő meg a kis mismiselős, nyálas ujjával belenyúlt a szemembe. Na most jól fel van dagadva. Mintha bokszoltam volna. Vagy apjuk mosott be éjszaka? nem emlékszem........
Persze Lottit nem érdekli hol van a szemem....

KépKép
trinky
 
 


trin, Lujzi is tápszert kapott egész korán (sajna) én a Nestlé BEBA-tválasztottam, és az elején sokáig a hypoallergént kapta.

köszi, ari vagy!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jaaaaj, Trin! Gyógyuljon meg gyorsan a kis szemed! :lol: :shock: Mismiselős ujjacska... :lol: Ja.. Lukács is szereti dugdosni. Minden pici lyukat megtalál, parkettán, lépcsőn, aztán virágföld, apa orra, majd az én szemem, szám.. Juhéjj. :lol:
Óvatosan az autózással.

Borcsám! A hormonok és babád teszik hogy megint ilyen kis sírós,érzékeny lettél. Nem baaaaj, vagyunk még páran, akik szívesen elpicsognánk veled.
Az életem, életünk? Teljesen más lett. Valami hasonlóra számítottam, de Lukács csak fokozza az egészet. Nem könnyű, de nem is gondoltam, hogy az lesz. Más. Minden más. Viszont így lett egész. Most van értelme egy csomó miértnek. Aztán,amikor azt hiszem, hogy itt a csúcs, akkor nézem a kis pöttömöt, ahogy áll a kanapé előtt, üti a kezeivel és a rövid ujjú bolyból olyan kis szép, édes kezecskék kandikálnak ki és hiába kiabál, hogy neeeeee, akkor is meg kell puszilgatnom, ölelgetnem és elmondanom neki, hogy hogy mennyire fontos ő nekem. Simán elsírom magam, hogy ül a székében és egyedül eszik, tömi a szájába a kaját, amit én főztem és szereti, cuppog, csámcsog, vagy áll a kádban, vigyorog, kezében a brióssá tekert fütyivel és pisil. Vagy csak ülünk apával a szőnyegen, nézzük ahogy játszik és csak annyit mondunk, nézd egy kisgyerek. A miénk. Remélem, elégszer el tudom neki mondani, mennyire szeretem..

Csajok, az előfordulhat, hogy nem elég "erős" a tejem? Lukács mostanában éjjel többször felkel. Mindig szopik is. Nem lehet, hogy nem lakik jól? Vagyis sokáig szopik este, csak talán nem lakik eléggé jól? Vagy értitek, na... ( bár van, amikor nem szopik, csak "nyugicicizik")
Már komolyan én is tápszeren vagy valami ilyesmin gondolkodok.
Van olyan izé, ami nem pempő állagú lesz, nem kanállal eszik a babák, hanem lehet esetleg üvegből adni nekik? Mert a pempős dolgokat Lukács nem bírja. A sinlacot is kihányta.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok csajok!

Csibe!
Üdv közöttünk :lol: Bár nem nagyon értem,hogy 1járható úttal miért nem csinálnak lombikot.Bár itt sok lánynak sikerült inszemmel
Bár én nem ezek közé tartozom.Nekem anno a Kaáliba csinálták,
maga az inszem 40.000ft volt + a gyógyik.Olyan 80-90 ezer volt.
hajrá inszem

Mágnes!
Anna is fifi babát kap?Én fifi mobilt veszek neki,meg esernyő
babakocsit,meg kockát ami több dimenziós.

trinky!
Vigyázz az úton,nagyon féltelek.Lotti drága hogy van?

Gönygyike!

Én is falvédőt keresek,de olyat ami csajos és nem egy vagyon
:roll:

bbilona!
Készülsz a karácsonyra??
pocak?

Csajok a lányom tegnap olyan hisztit levágott.Meglátta a szekrény tetején a barbit amit a kereszt lányunknak vettünk,földhöz vágta
magát,és tombolt,én marha oda adtam.azóta a barbi a minden.

zel!
Nekem anno azt mondta a védőnéni,hogy nincs olyan,hogy gyenge tej.
Erre a gyógyír a sűrűn cicire tétel,már ha van benne tejcsi.
Ha szópi után elfogadja akkor kínáld tápival.
Mindegyik cumisüveges,és hígabb állagú.
Csak a dokinéni írhatja fel.
illetve nagyobb babáknak recept nélkül kapható.


Puszi csajok,megyek mert 12emberből 6 nak van ajándék.
További szép napot :lol: :lol:
m. reni
 
 


trinky!

Hogy van a szemecskéd??
m. reni
 
 


Sziasztok!
Boriska! KÖszönöm a falvédő linket, de nem az igazi.
Hogy vagy? Dokihoz mikor mész?
Zel! Igen van olyan, bár anno engem kinevetett a dokinő amikor ezt meg mertem kérdezni. (Anna nem hizott rendesen az első hónapban)
Nem lehet, hogy inkább a foga bántja?
Peti is még mindig sokszor felkel és bár cicizik, de látszik rajta, hogy nem éhes.1 órán belül nem lehet éhes.
Reni! Én a www.kolyokvar.hu oldalon találtam jókat és még elfogadható áron.
Mi még gondolkodunk, mert nekünk elég hosszú kéne (Kb.5 m x 80 cm)
Domo,Trinky! rég láttunk a lányokról képet!!! Lujziról is!!!
Ilona! Hogy vagytok?
Ági! Vannak még rendes emberek! :)
Nekünk megvan minden ajándék, már fele csomagolva is.
Anna még mindig beteg. Vagyis inkább estére nagyon elkezd köhögni, de nagyon. Orra is néha tele és alig kap levegőt szegényke. Egyik este is nagyon köhögött és a nózi is tele volt. És ahogy köhögött levegőt alig tudott már venni. Én is nagyon megijedtem, de Ő is látszott rajta. És akkor már ő mondta, hogy porszivózzuk ki neki. Amit utál és ordit közben.
Dokinő Ambroxolt irt fel, de egy hete nem javult semmit. Ma veszünk homeos Stodalt. Remélem jobb lesz.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Kép

Egy kép (rólam) is.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Pénteken hazajöttünk, bár Ilka kicsit besárgult. Most már jól megy a szopi, így talán túljutunk ezen is.
Ígérem hogy lesz szüléstörténet meg képek is, amint lesz annyi időm hogy összeszedjem a gondolataimat. Szerintem gyönyörű a csaj, a két szöszi tüsihajú fiam mellé érkezett egy nagyon hosszú, sötét hajú bombázó.

tücsökbogár
 
 


TÜcsökbogár!
Már vártunk nagyon!Isten hozta a bombázót.
Gondolom nem egyszerű az élted.Hamar belejössz.
:wink: gyönyörű karácsonytok lesz,és várjuk a történetett.

Bgyönyi!

Én is nézetem ezt,és nagyon tetszik egy.
Az 5 méter tényleg nagy,az egy vagyon lesz.
Annának jobbulást,NIa is ordít a szívás közben,én meg nagyon sajnálom.Mikor tanulják meg kifújni az orrukat?Láza nincs?
m. reni
 
 


Tücsi!Örülök, hogy jelentkeztél. Várjuk majd a történetet és a képeket.
Reni! Igen tudom, hogy drága lesz. De Annánál nagyon hideg a fal és előbb utóbb Peti is oda kerül. Ezért egyszerre akarjuk megcsináltatni.
Anna már elvileg ki tudja az orrát fujni (ha akarja). Láza nincs (nem is volt).

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


tücsökbogár, azt hiszem az unalom szót törölheted a szótáradból :wink:

trinky, igazán örülök, hogy helyrejöttél magadtól és nem kellett orvosi segítség! Úgy érzem a lelked is megerősödött már!

gyöngyike, helyes ez a kiskölyök, szépek vagytok együtt.

boriska, na tényleg elmentél végül a helyi szakihoz? Milyen volt? Szimpatikus?

lányok, köszönöm jól vagyok, ha az útviszonyok engedik, holnap megyünk dokihoz. Ma elindultam, de 10 km után visszafordultam, egyszerűen nem lehetett közlekedni.

Szép karácsonyunk lesz. :wink:
bbilona
 
 


Zel, szerintem nem a tejeddel van gond, Lukács vágyik több cicire, vagy csak a hozzábújásra. Lili minden éjszaka cicizik, és ahogy Gyöngyi is írta, biztos nem éhezik meg óránként, főleg hogy napközben 6 órát is elvan kaja nélkül.

Gyöngyi, sajnálom Annát, azért remélem hamar rendbe jön. Nagyon jó a kép rólatok :lol: majd én is teszek képet, ígérem.

Tücsi, olyan kíváncsi vagyok a bombázóra, de három gyerek mellett nem lesz ok időd gép mellé ülni...

Trin, szemed jobban van?

Ilona, holnapi orvos után ne felejts el képeket tenni. Mindjárt a felénél vagy, nem semmi :lol:

Kép
domo
 
 


Sziasztok!

Gyönyi, Reni!

Falvédőt én a karácsonyi vásárban láttam, ahol mesés párnák és gyerekeknek való dolgokat varrnak.... hátha felétek is van ilyen árus. Itt 3500 ft.-tól vannak. Mi is vettünk 5000 ft at, azt kapja a Bálint és én az itteni játszóházban, amit szintén egy nő varr....
Ha tudok segíteni, akkor esetleg lefotózom és postán küldök nektek!? Viszont a Corában is láttam, de az csak nem egyedi.
A játszóházas nőé szépek és sok csajos van neki.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Még annyit, hogy gyors írjatok, mert akkor ma délútán eltudok menni és lefotózni, majd esetleg holnap postára is adom.... A játszóházas 5000ft. De majd érdeklődőm még ma és hátha van honlapcíműk és meg lehetne nézni.....Azok nagyon szépek és a lányosak pláne. A méretük nagy ágyhoz valo 180, vagy 190... már nem is tudom. Lemérni meg nem tudom, mert a sogornőmnél van becsomagolva....

Kép

Kép
odry
 
 


Odry! Ha még nem késő megkérdeznéd van-e honlap címük? És vastagabbak is vannak (hideg falra)?
Nem karácsonyra lenne úűgyhogy ennyire nem sürgős.
Köszike előre is.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


szia!Odry!

Engem érdekel.!!!!
m. reni
 
 


Sziasztok!

A googlen keressétek, hogy 'játékdzsungel szeged" és ott van telefonszám....de a falvédők nincsennek felrakva, már néztem. Viszont tudtok esetleg érdeklődni... majd javaslom nekik, hogy a falvédőket is tegyék fel. Mindenesetre, most elmegyek és csinálok pár képet. Esetleg, ha priviben küldenétek email cimet, akkor a képeket elküldöm....ide nem tudok csak a Boris által feltenni....
Igen vastag, nekünk is hideg falon van a Bálint.... a másik oldalt nem alszik jól...

ODRY

Kép

Kép
odry
 
 


Odry köszönöm
csgyongy@freemail.hu

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Odry!

Isten vagy :lol:
renatus@freemail.hu
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?