Új privát üzeneted érkezett!

tücsökbogár, Ilka nagyon szép név. Jaj itt picsogok. Hogy fogják imádni majd a fiúk a kislányt, micsoda jó felállás! Nagyon örülök!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Tücsi!Gratulálok a kislányhoz! A két bátyus nagyon fog majd vigyázni a hugira.
Ilona! Hogy érzed magad?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


köszönöm gyöngyike, minden rendben. Vérezgetés már 1,5 hete nincs, az émelygés maradt, de azt hiszem ezzel együtt nagyon jó dolgom van.

Nálatok, minden ok? Rosszcsontok nem betegek?
bbilona
 
 

 
 

Örülök, hogy minden rendben. Az émelygés pedig elfog mulni nemsokára és akkor már élvezheted jobban a pocakosságot.
Gyerkőcök hálistennek nem betegek. Rosznak rosszak. Peti is eléggé hisztis mostanában. Darabig eljátszik a járókában, de ha meglát és utána eltünök a látószögéből jön a hiszti. Anna meg irigy. Mindent elszed Petitől vagy eleve oda sem adja neki. Ezáltal jön a vita. Amugy szereti Petit, mert folyton mászik rá és emelné fel.
Én meg fáradt vagyok. Az éjjel is 2 órától 2 óránként kelt fel Peti enni.
Peti már nagyon belejött a kúszásban, de olyan villámsebesen tud kúszni ha valami nagyon kell neki. Már félig felül. Elég erős fiú lesz.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Nagyon örülök és valóban szép neve lesz a kis királylánynak!

Ilona!
Neked is örülök, hogy abba maradt a vérezgetés, legalább nem aggódunk már rajta... Vigyázz magatokra! Szerintem neked is kislányod lesz.... most olyan lányos ' eső " van. Ha megfigyeljük eddigi született babáinkat, mindig egy pár fiú, majd lány születik.... Jucmuc, Tücsi és Te.... aztán majd jönnek a fiúk :wink:

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Tücsi, juhéjj, éljenek a csajok!!! :D Meg persze a fúk is :D
Sejtettem, hogy amilyen szégyenlős csak kislány lehet.

Gyöngyi, a múltkor már akartam írni, hogy arra gondoltam, hogy lehet, hogy a szeparációs félelem miatt kel fel Peti ennyiszer éjszaka. Hiszen nem lehet éhes ennyire, ha a foga nem fáj, akkor én már csak erre tudok gondolni. Meg most amit írtál, hogy ha nem lát elkezd nyüszögni..... Ebben a korban vannak. Lotti is hozzám nőtt. Hiába magyarázok neki egyfolytában a másik szobából, ha nem lát vinnyog. Persze ha meglát azonal vigyorog és nincsen semmi baj. Hála Istennek éjszaka nem ébred fel.

Ilonkám, nemsokára elmúlik az émelygés és itt a Kánaán. Soha olyan jó dolgod nem lesz mint akkor. Én úgy szerettem. :D

Boris, Reni, Kataaaaa, Domo?

KépKép
trinky
 
 


Tücsi:
Annyira éreztem, hogy leánka lesz!! Nagyon szép neve van, és miyen jó dolga lesz!! Egyszerre két bátyó is! :lol:

llonám:
ez nagyon jó hír, hogy nincs vérezgetés!! (hát őszintén sózlva én neked kisfiút tudok elképzelni :wink: )

Apa nem hagy békén... 1 hete rágja a fülemet, hogy vágjunk bele egy harmadikba is rövid időn belül..... :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszi lányok!

Ilona!
Én is nagyon örülök hogy nincs vérezgetés, lassacskán te is megnyugodhatsz és jöhet a babavárás igazán szép része.

Én úgy imádom ezt a pocakoslétet. Cukorterhelésen öten voltunk 27 hetes kismamik és nagyságrendekkel nagyobb pocim van, mint nekik volt, de nem bánom, imádom.

Mágnes!
Hajrá!!!! Igaza van apának, addig kell ütni a vasat amíg meleg!!! :wink:

tücsökbogár
 
 


Tücsi,

Gratulalok a kislanyhoz! :P Nagyon szep nevet talaltatok! A fiuk imadni fogjak a hugit! :P

Agi,

Hajra harmadik! En nem is almodom rola de ha fiatalabb lennek siman belevagnek en is! :P Drukkolok, hogy mielöbb jöjjön!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Tücsi, gratulálok a kislányhoz! Nagyon szép neve lesz. :D

Mágnes, hajrá, mindent bele! Én drukkolok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


trinky!

köszi,hogy hiányoltál :lol: Mizu?
Nia is ilyen volt,ha nem látott akkor sírt :shock:
küldenék neked rucit,de se címet se számlaszámot nem küldtél
:shock:

Mágnes!
3.bébi :shock: Nem vagytok semmik.
Én még a 2.babán is gondolkodok.
Persze nagyon becsüllek,hogy ilyen fasza csaj vagy :lol:


zel!

Megzabálom a drágát az a férfias ruha,
Johanna pofija van.A tündérkéd jól van ,csak hisztis,és akaratos.

tücsike!
A pasikhoz,kell egy nőcike is!
Nagyon gratulálok.

bbilona!
Róka kóma?
szerintem kislányod lesz.

:lol:

kicsiboris!
Merre vagy?????????????Kezdek aggódni!!!
m. reni
 
 


Jucmuc!

Davide,hogy van?
Egy szobában lesznek?
Biztos nem lehet könnyű ,de édes dolog lesz Davide ha meglátja a picit :lol:
m. reni
 
 


Köszi Renikem, Davide jol van, ugyanugy akaratos mint a Te kis hercegnöd... :P Egyelöre egy szobaban lesznek igen.

Gyorsan feldobtam egy huslevest, most megyünk le egy kicsit az udvarra ebed elött.

Boriskam tenyleg reg jelentkeztel, altalaban többet szoktal irni.. :roll: Remelem minden rendben veletek! Lujzikad hogy van? Gondolom huncutkodik ezerrel O is.. :P

Ilona,

Mi ujsag a rosszulletekel? Hamarosan elmulik ez az idöszak is meglatod! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasz!!


Ilonám! Már csak 4-6 hét és elmúlik az émelygés! :lol:

Mágnes! Hajrá 3, baby!!!! Pedig még múltkor a fogamzásgátlást emlegetted! :lol: majd a harmadik gyermek után gátolj!

Tücsi! Gratula a kislányhoz! Jó lesz egy kis változatosság a pasik mellé! Szép, különleges nevet találtatok. Én még nem is hallottam talán! De tetszik.

Reni! Hisztis??? ma Lukácsom is kipróbálta magát. Két percet kértem. Addig kapott az etetőszékbe mindent, amit el tudsz képzelni. Sírt inkább. De még hogy! :lol: Amikor kinevettem, még jobban csinálta. Taknya-nyála folyt egybe. Mondtam, hogy nézze meg, milyen szép így! :lol: Amint kivettem, elhallgatott, és már csak a piros szemein látszott az előző hepaj. Na mondom, érdemes volt, ugye? Erre nevetett.
Pasis a melegítője? Van ugyanilyen sötétkék is. Nenétől kapta őket. Tartozik hozzá mellény is, ami kapucnis. Nagyon vagány benne.
Rá kellett jönnöm, hogy itthon csúszni-mászni jobb a gatya, mert ha pelusozunk, akkor csak lekapom róla. Eddig azt hittem, a gumi majd nyomja a pocakját, de nem.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Köszi csajok, de én még várni akarok a harmadikkal legalább 2 évet...A bogyót szedem is, igaz, ebben a hónapban nem szedtem, ezért kicsit parázom is, hogy megjöjjön.... :? Hát ha most becsusszanna egy baba, az első reakcióm biztosan az lenne, hogy bőgnék egy jót.... :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img Kép kukucs!

[/img] Kép Ilyen nagy vagyok már!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1254397661.3015.jpg[/img] dzsungelharcos [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1254397859.8888.jpg[/img] zene nélkül mit érek én.. :)

pocakján a vacsi a' la catre... :oops: [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mágnes, nagyon szép gyerekeid vannak. Biztosan ilyen jól sikerülne a 3. is. :wink:

Zel, a hiszti nálunk is megy ezerrel! Mit tud csapni, ha nem éri el a távirányítót, te jó ég! :oops:

Tücsi, nekem az egyetemen volt Ilka nevű évfolyamtársam. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Lukácsra nem volt jellemző a hiszti. Sőőt. Ez most nagyon meglepett. Láttam rajta, hogy erőlteti az egészet. Ezért is nevettem ki. Konkrétan köhögve kezdte, vagyis mintha köhögni akarna. De nem köhögött, hanem úgy akart sírni. Meg sikítozott közben. Na persze végül nagy sírás lett belőle, olyan taknyos-nyálas. Remélem, nem emlékszik majd rá holnap! :lol:

Mágnes! Caca gyönyörű. Mint mindig. Pubikád meg kész kis pasi. Jó az a bigyó, amiben van.

Lukácsom ma szabályos négykézláb mászással kezdett el közlekedni. Olyan szépen rakja a kis kezeit, lábait. Jön utánam. Ha leülök, mászik az ölembe. Én meg csak ölelem, akkor is, ha ő épp nem akarja. Akkor tiltakozik ezerrel. Na persze jókat nevetünk közben. Tekereg a kezemben, mint kukac a napon. :lol:
Ma kiszökött a szobájából. A kis lábára ráakadt a babauszis hátizsákunk, még azt is húzta maga után. Na mondom, csak holnap megyünk, még ne pakolj..
Kép

Aztán olyan történt????!!!!
Elfutottam a fürdőbe, arra két percre beraktam a gyermeket a kiságyba, nehogy túl messzire szökjön a szobájából. Raktam neki játékot is, de hallottam, hogy nem a jókat válogattam össze, mert sírt utánam. Futok vissza hozzá, erre áll a kiságyban és néz rám. Na, mondom, hát te meg mit csinálsz?! Erre elkezdett nevetni.

Kép Kép Kép

Szóval Lukácsom felállt a kiságyban. Eddig is megtette, ha belénk kapaszkodott, fogtuk közben, meg tartottuk. De ő most egyedül is megtette. Papival most este le is engedtük az ágyat a legalsó szintre. Ahogy néztem, nem sok kellene, hogy átbukjon a rács felett. Így kisfiam most mélyen :lol: alszik....

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, kipurcant mi a nagy jövés menésbe? Jó kis tempót diktál a fiatalember, lehet szekrényeket zárni és állandó őrszolgálatot szervezni!

gyöngyike, már Peti is mászik? Milyen nagy már ugye? Amikor bébiszitteltem, volt egy 1,5 éves meg egy 4 éves kislány, és érdekes, nem emlékszem egy hisztire sem, de az lehet h az idegennek szólt, ha szülőkkel lettek volna, lehet többet balhéznak.
Szegénykém 2 óránként ébresztő? Nem szoktad magatokhoz venni az ágyba? Vagy az nagyon nagy hiba lenne?

trinky, szeparációs félelem? Most fogja fel a kis manó, hogy ti két külön személy vagytok? Édeském, azért aranyos lehet. Nem szoktál vele kenguruval közlekedni a lakásban? Túl nehéz lenne?

reni, odry akkor 2:3 a fiú javára, mágnes szerint is fiús anyuka vagyok, és én is világ életemben úgy képzeltem fiaim lesznek, a férjem pedig egyértelműen fiút szeretne.

tücsökbogár,
barátnőm mesélte, h egy barátnője ment a kórházba megszülni második csemetéjüket, akinek a Boglárka nevet választották. Telefonált a férjének, h ráér munkaidő végeztével bemenni, mert az első szülésnél is volt még egy csomó ideje, most sem áll még sehogy. Apuka megérkezett mondja a nővérkének, h a feleségét keresi, aki nemsokára szülni fog. Megkeresték név szerint, mire a nővérke apuka gratulálunk kisfia született. Persze nem akarta elhinni, hiszen az ő felesége nem szülhetett még meg, valami tévedés van, mert nekik kislányuk lesz. De nem volt tévedés, így lett Boglárkából Zoltán. Csak viccnek meséltem el, nem ijesztgetni akarlak. Mi nagyon jót mosolyogtunk rajta, biztosan utólag már ők is így vannak ezzel.
Várom az 2. trimesztert, amikor már igazán örülhetek, amikor már úgy öltözhetek, amikor már büszkén kinyomhatom a pocakomat.
Gratulálok a nagy babalakhoz, a többiek biztosan beszívták a hasukat :D !

mágnes, olyan szép gyerekeid vannak, valóban érdemes lenne még néhány aprónép. Milyen furcsa nem, h azon kell aggódni, nehogy becsusszanjon!

Pusza lányok!
bbilona
 
 


Zel:
Bence imádja ezt a várat. Én meg örülök neki, hogyszeret benne lenni, mert nagyon jól fejlezti az egyensúly érzékét.:)
Lukácsod nem semmi egy pali!!! Pár hónap éselindul! Ő tuti az a fajta gyerkőc lesz, aki 1 éves kora előtt járni fog :)

Ilonám:
Hát nekem isfura, hogy most ilyenen kell aggódnom.. ( érdekes ez ,mert tegnap előttől kezdve kicsit görcsöl a méhem, és aggódom, hogy jajj csak nehogy azért, közben pedig észrevsezm magamon, hogy óvatosan emelek, hogy ha mégis, nehogy baj legyen... Ennyire kettős érzelmes vannak bennem :roll: ...)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nagyon jópofák a srácok! Zel, ti is elég korán kezditek a világjárást. A kiságy nálunk is mumus, bár abban alszik, de nagyon meg tud sértődni ha belekerül. Én nem is értem hogy a gyerekek miért érzik ilyen nagy büntetésnek az alvást, pedig ált olyan fáradt, hogy ki sem lát a buksijából. Persze nem csoda, mert kilómétereket képes rohangálni, meg nem áll egy pillanatra sem. A lakás néha romokban, de kit érdekel, amikor két ilyen gyönyörű kispasim van.
Mágnes, én azért szorítok a 3.-hoz. Jobb előbb túllenni az átvirrasztott éjszakákon. :wink:

Ilona!
A 4d-n nagyon egyértelmű nunusunk volt, elég meglepő lenne ha abból kukac lenne.

A név nekem mindig is nagyon tetszett, mert általánosban volt az énekkarban egy lány akit így hívtak. Aztán múlt karácsonyra Krúdyt meg Kosztolányit adtunk-kaptunk ajándékba és meglepő módon mindkettőben volt Ilka nevű szereplő. Aztán amikor kiderült hogy babát várok, akkor egyszer rákérdeztem a férjemre hogy van-e esetleg lánynév javaslata és hát kapásból azt mondta, hogy legyen Ilka, pedig én még csak nem is céloztam rá. Szóval ezen aztán nem volt vita.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Tücsökbogár!
Én mindig Lucát szerettem volna, mert el sem tudtam képzelni, hogy fiam születhet, majd.... a férjemnek nem tetszett és nagyon senkinek sem. Aztán azt is mondják a gyerek választ!!! Szóval Ilka akart jönni hozzátok! Hozzánk nem jött Luca, viszont a Dávid, Luca napján derült ki, hogy jönni fog :wink: Szép név nagyon!

Ilona!
Amint az elöbb is írtam..... én meg azt hittem csak lányom lehet....erre nem lett és oly mindegy, szerintem. Pláne az első. A lényeg jön és minden rendben legyen!!! Én imádok fiús anyuka lenni. A párom elsőnek kislányt szeretett volna, de Dávid útán ő is azt mondta, hogy lehet jobb lenne, ha fiú lenne a 2. is. Nekünk teljesült az álmunk, de bárhogy is lett volna, ígyis- úgyis boldogság a gyermek.

Mágnes!
Minden elismerésem!!! Én sem válalnék 3. babát én örülök, hogy a 2 fiúval elvagyok. Nekem nagyon hiányzik a segítség és olyan jó amikor van.... sajnos nem lennék képes több gyermekre. Persze ha nyernék milliárdokat és minden helyiségre lenne ember segítség, én meg csak babáznék, akkor meggondolnám, de szerintem ezen nem kell majd a fejemet törni :wink:
Az biztos, hogy szép lenne a 3. babátok is!

Boriskám!!!
Kezdek aggódni :(

Kép

Kép
odry
 
 


Csajok, kiakadtam.
Nekiálltam körülnézni babysitter ügyben, mert okt végén apukámat műteni fogják, így anyu kiesik a segítségek közül és ugye nem lehet tudni hogy mikor alakulnak esetleg úgy a dolgok, hogy kórházba kell mennem, szóval nem akkor akarunk kapkodni. De nagyon durva, 1000 Ft/óra. Nekem ez nagyon horror árnak tűnik. Most vagy én tévesztettem pályát, vagy félrecsúszott a világ. Nálunk mindkettőnknek fősulija/egyeteme van, de nettóban egyikünk sem keres ennyit. :shock:
Szóval kicsit tanácstalan vagyok, eddig sem szívesen bíztam volna a srácokat idegenre, de átmenetileg nem tudok jobbat. Bár ennyiért biztosan nem lesz babysitterünk. Csak azt nem tudom, hogy mások hogy tudják ezt megengedni maguknak.
Mondtam is a férjemnek, hogy ha esetleg nem vesznek majd vissza dolgozni, akkor én is elmegyek gyerekekre vigyázni és hülyére keresem magam.

tücsökbogár
 
 


tücsökbogár, én szívesen mennék bébiszittelni, néhány gyermekmosolyért cserébe, ha nem laktok túl messze. Az meg a rendszer hibája, hogy nektek diplomával nincs ilyen nettótok, mert ez egyáltalán nem sok, sőt. Mivel műtik apukádat? Csak valami egyszerű dolog ugye?

odry, naná, h az a lényeg h egészséges legyen! Amúgy 2 fő csatlakozott a lányos táborhoz:-)

boriska, ugye csak elutaztatok?
bbilona
 
 


Ilona, nagyon kedves a felajánlásod, és élnék is vele, de tartok tőle hogy a Bp-Szombathely távolság már túl van a nem túl messsze kategórián. A tapasztalat szerint a fővárostól való távolsággal együtt csökkennek a fizuk is, csak ezt úgy tűnik a bébiszitterek nem vették még észre.
Apukámnak sajna nem egyszerú műtéte lesz. Kétféle rosszindulatú daganatot is diagnosztizáltak nála, a sugárkezelésen már túl van és hónap végén jön a műtét is, de csak az egyiket lehet műteni, a másikat gyógyszeresen próbálják kezelni. Bízunk......

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Tücsökbogár, drukkolok. hogy apukád műtétje sikeres legyen, és teljesen felépüljön.
Amiket írtál árakat, azok nagyon durvák! :shock: Nem gondoltam volna, hogy ennyi! :evil:

Zel, gratula Lukácsnak, nagyon ügyes. :D

Odry, én azt hittem, 2 fiam lesz. A 2. ugye még nincs úton, Lexi meg igazi nő már most. :lol:

Jucmuc, Ilona, hogy vagytok?

Gyöngyi, Peti hogy alszik mostanában? Nálunk megint csapnivalóak az éjszakák... :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Boriskának irtam sms-t reggel, de még nem válaszolt.
Remélem nincs semmi gond náluk.
Ilona! Még nem mászik csak kúszik. Mint a kommandósok.
Éjjel is volt, hogy 2 óránként ébred. Volt már, hogy mellém vettem, de ott sem volt jobb.
Szerintem nem hiba, ha néha ott alszik.
Kicsinek nagyon sokszor aludt közöttünk. Nyaralás alatt is végig ott aludt, mert az utazóágy nem tetszett neki.
Beze! Az éjszakák változatlanok. És csak cicin alszik vissza. Se cumi, se inni való nem jó.
Tücsökbogár! Drukkolok, hogy minden rendben legyen a műtétnél.
Zel! Gratula a felálláshoz Lukácsnak!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


oh tücsökbogár, mennyivel jobb lett volna ha azt írod szürkehályog vagy ilyesmi. A fene enné meg ezeket a betegségeket! Nagyon szurkolok édesapádért!
Valóban Szombathely nincs közel. Akkor ezek nem pesti hanem osztrák árak.
Sógornőmre (Berlinben) amikor kicsi volt és az anyukája vizsgázott az egyetemen apácák vigyáztak. Nálatok nincs ilyesmi? Tudom elég fura ötlet.

gyöngyike, reméljük boriskával minden rendben. Na azt látom öcsémék porontyánál is, h a kezével húzza magát a lábával meg tolja, de még nem mászik. Tündérbogyók ilyenkor. A rossz alvást sajnálom.

Hírek a pocakomból: babácska 24mm és minden rendben vele. Láttuk a nagy fejét, hozzá képest kicsi testét és a kar- láb kezdeményeket. Csak a doktornő azon hívására, h "apa" még nem reagál a férjem, azt hiszem szoknia kell lassan.
Jövő héten megyek dolgozni.

Szép napot lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Reni! Boldog Névnapot!
Ilona! Szép nagy babód van már!
Párodnak meg otthon mondogasd, hogy "Apa". És megszokja mire megszületik babó.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Tücsi:
Nagyon sajnálo Apukádat! Mi hasonló cipőben jáunk a Nagypapámmal, ma várjuk a bizottság döntését, hogy döntenek az élete felől... Neki májdaganata van, és most a tüdején is találtak. Mindkettőt műteni kéne, csak kérdés, hogy 80 évesen vállalják-e még a műtétet. Eddig kemot kapott ,de most ár harmadjára újult ki.. Nagyon félek, hogy döntenek... :cry:

Ilonám:
Jajj hogy telik az idő!! Mostmár babszem méretű :wink:

Borissal mi lehet?? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tücsi, nagyon szurkolok apukádnak. hiszem, hogy meg fog gyógyulni, hiszen még rengeteget kell játszania az aprónéppel.

Mágnes, erre nem tudok mit mondani. Durva, hogy egy döntés az élet. Bárhogy döntenek az orvosok, soha ne adja fel nagypapád, hiszen mi tudjuk, hogy csodák márpedig vannak.

Ilonkám, jó nagyot nőtt a kis babszem. Találtál kórházat?
Jó, hogy már dolgozhatsz, de csak óvatosan. Igaz nem BKV-zol?

Tücsi, megértelk, hogy kiakadtál. Nagyon durva árak vannak. Mi lehet itt Pesten? Valami jó szakmát kellett volna tanulnunk.

Zel, Mágnes nagyon helyesek a pasik :D Anna meg gyönyörű.

Boriskám, Domo és a többiek? Reni, Jucmuc, Beze, Kata?

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Boriska visszairt. Van egy kis gondjuk, de majd jön.
Irtam neki, hogy várjuk.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


mágnes, hát nálatok is történik mindig valami, hogy a csuda vinné el!
Igen babszem :wink:

trinky, nem BKV-zom, most éppen még itthon mérgelődök mert a nőgyógyász (végül maradunk annál, aki a beültetést csinálta, magánrendelésen), a vérvételes papírjaimra nem írt rá naplószámot, meg valami kódot, úgyhogy addig nem tudják megcsinálni a vérvételt. Potyára bebicajoztam éhgyomorra, reggel itt bohóckodtam egy kis vizeletért, és most kíváncsi vagyok mit mond du. ha felhívom. Tiszta rosszul esett, h fizetünk ő meg erre sem képes. Remélem a továbbiakban nem lesz vele gond! Na ennél nagyobb problémám ne legyen! :D

boriska, várunk.
bbilona
 
 


Köszi csajok, én is nagyon szurkolok, mert a pöttömöknek szükségük van a papira.

Ilona!
Az elsőn nekem sem voltak rajt ezek az adatok, csak nálunk volt annyi rugalmasság a laboros néniben, hogy mondta, majd ő elintézi.
Nagyot nőtt a babód, csak így tovább! Szeretnél is dolgozni, vagy csak kell? Nekem olyan jó volt itthon.

Mágnes!
Remélem, hogy nem lesz semmi gond a nagypapáddal. Nálunk is február óta szórakoztak minenféle döntéssel, mert nem tudott megegyezni a két doki, hogy legyen-e együttes műtét vagy sem. Azért csúszott a sugár is fél évet, mert megszülték a döntést, hogy igen, egyszerre megműtik majd mindkét daganatot, erre most lezajlott a sugár és az újabb szerint csak egy műtét lesz, mert nem lehet egyszerre a kettőt. :twisted: Csak azt nem tudom, hogy ezt miért nem tudták februárban. .....

tücsökbogár
 
 


Ilona, hát lehetett volna annyi emberség a laboros nőben, hogy leveszik a vért, ha már ott vagy. Felfordul a gyomrom az ilyen emberektől. :evil:

Tücsi, komolyan mondom megáll az eszem a magyar egészségügytől. Mintha nem emberi életekről lenne szó. A szomszédasszonyomnál július elején diagnosztizáltak mellrákot. Erre 2,5 hónap múlva műtötték meg. Valaki éppen akkor nem ért rá, amikor műteni kellett volna. Ő meg folyton várta a telefont, és idegileg majdnem belerokkant. Közben meg azt halljuk, hogy menjünk szűrésre, mert ha korán észreveszik, akkor gyógyítható. Na lehet, hogy korán észreveszik, de nem tesznek semmit.

Kezd elegem lenni. A hétfői lövöldözés, meg a házunktól 60 méterre volt. Nem tudtam mi történt, annyi rendőr volt a környéken, erre tessék.

Mondtam is a férjemnek, hogy húzzunk ebből az országból. Ő nem akar......

Na bocs, hogy rátok zúdítottam mindent. Megyek sütőtököt csinálni Lottinak, mert ma azt kóstoljuk, de a boltiba tesznek cukrot :shock: , így 4 órán keresztül sütöm a tököt.

KépKép
trinky
 
 


Trin,
én főzöm neki a sütőtököt, és úgy is nagyon finom (főleg almával), és kész van 10 perc alatt. Cukrot semmiképp ne tegyél bele.
én is mennék el innen, csak belőlünk a bátorság hiányzik...

Ilona, milyen nagy a babszemed :lol: gratulálok :lol:
akkor a Jánosban fogsz szülni? mikor lesz a következő vizsgálat?

Tücsi, örülök, hogy kislány lesz, jó lesz neki két fiúval!

Kép
domo
 
 


Domo, menjünk együtt, hátha úgy bátrabbak leszünk :lol: :lol: Én már néztem Klagenfurtban lakást. Nincs is messze, csak 100 év a különbség.

Akkor lehet, hogy most hülyeséget csináltam, hogy megsütöttem a tököt? Odaadhatom neki egyáltalán? Cukrot nem teszek semmibe, azért nem is adom neki a gyárit.

KépKép
trinky
 
 


Lilikével mi a helyzet?

KépKép
trinky
 
 


Trinky!
Dehogy csináltál hülyeséget, a sütőtök sütve a legfinomabb és nem utolsó sorban a legédesebb. Csabi imádta, imádja. Főzve is megette, de sokkal nagyobb lendülettel ette sütve. Nálam 40 perc alatt megsül.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Trinky, Lotti visszatért a szopihoz? Én eddig üveges sütőtököt adtam Lexinek, de mindig megnéztem, nem volt benne cukor.
Én is elhúznék innen, férjem szintén nem akar. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Reni, utólag boldog névnapot. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Trin:
én is mindig sütöm a tököt, mert apa is szereti, így kettes megesznek egyet :) Ha főzöd, akkor annyival egyszerűbb a helyzet, hogy hamarabb megfő,mintha sütögetnéd.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, mi a helyzet nagypapáddal?

Tücsi, te miben sütöd? Nekem villanytűzhelyem van, de majd egyszer szeretnék egy igazi búboskemencét. Most kb 4 óráig sütöttem. A gatyánk rámegy.

Beze, milyen üveges volt, amiben nincs cukor? Csak a Kecskemétit találtam, de abban van, bár most elkezdték a cukor nélküli dolgaikat is csinálni Univer néven. Megdöbbentett, hogy a Szentkirályi levekben is van cukor. Minek??????

Csajok vándoroljunk el együtt, a férjek meg majd jönnek utánunk :lol:

Mi lehet Katával?

Reni, boldog névnapot. Pedig eszembe volt a napján, de szita az agyam....

KépKép
trinky
 
 


Trinky, a legtöbb bébikajában szerintem nincs cukor, én legalábbis csak ilyet vettem. és ízlett Lottinak a sütőtök?
Lilivel minden rendben, már olyan nagylány. Minden érdekli, mindent megfogdos és megkóstol. Foga még mindig nincs :lol: Eszik rendesen, főleg főzök neki, de a napi 4 szopi is megvan. Nem kúszik még rendesen, de már haladni képes, és húzza előre magát ülésbe.
és Lotti?

Reni, boldog szülinapot :lol:

Beze, Lexi hogy van?

Kép
domo
 
 


domo
:sajnos nagyon sok bébikajában van cukor :cry: A HIPP-nél az elejére ráírják, pár univeres van ilyen, a többiben viszont ott figyel a cukor.. :?

Ma tali lesz nálunk, megyek, aztán rámolok még egyet :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trin!
Nekem is villany tűzhelyem és sütőm van, Zanussi. De szerintem a tökkel is baj lehet, ha 4 órát kellett sütni.

Anyukám elvitte Csabit hétvégére, hogy tudjak egy kicsit pihenni. Hát az igaz, hogy sokkal lazább így a napom, de még csak három órája mentek el és már most olyan rosszul érzem magam nélküle. Úgy hiányzik, hogy még bőgtem is. :cry: Nem tudom mi lesz este...

tücsökbogár
 
 


Drága Tücsi,
elhiszem, hogy rossz Csabi nélkül, de ő biztos nagyon jól fog szórakozni a mamiéknál. Neked meg tényleg pihenni kéne. Én ha végigézem a vonalzódat akkor elfáradok :D Azért jó, hogy közel laknak anyukádék, Nekem 200 km a család. :( Senki sincs itt. Tesómmal rengeteget beszélek, de most neki is ott van a 2 gyerkőc, van elég dolga. Elég rossz ez így.

A tökkel nem volt baj, lehet, hgy velem van, mert úgy szeretem, ha egy picit megbarnul a teteje. 150 fokon sütöm. Tatimtól kérdeztem hány fokon kell, de ő sparhetban süti, azon meg nincs hőmérséklet szabályzó :D Holnap kap belőlle Lotti.

Domo, nagyon ügyes Lili. Majd lesz foga is. Keresztlányomnak 15 hósan jött ki az első, és most mindjárt két éves és majdnem az összes kint van. Lottinak sincs foga, olyan édes így :D

Hányszor eszik Lili, és hogy? Mikor hagytál el egy szopit? Meg kellene találnom a helyes utat a táplálkozás útvesztőjében. Tesóm azt mondja bízzam Lottira, de Lotti mintha soha nem lenne éhes. Viszont ha megkínálom szopival, akkor aztán azonnal dőljön a tej, mert különben dühbe jön. Nem igazodok el rajta. Miért nem sír ha éhes? Vagy nem is éhes? Úgy érzem nem eszik eleget. Ha nem eszik eleget, akkor nem vigyorogna igaz? Vagy fogyózik? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KépKép
trinky
 
 


TRin! Egy ideig én is agyaltam ilyen dolgokon. Lukács sem sír, ha éhes, csak ritkán.... :shock: :lol: Így kicsit sűrűbben, mint a papírforma ebben a korban négyóránként írná, megkínálom cicivel. Ha éhes, elfogadja, ha nem, összeszorítja a száját és elfordul. Én is azt hittem, nem eszik eleget, de jön-megy, vigyorog, kúszik, mászik, feláll, dumál. Baja nincs...
Süsd a tököt 200 fokon. Hamarabb elkészül. :lol: Egyébként én is úgy szeretem, ha kicsit megbarnul. Mintha héj lenne a tetején. az a legfinomabb része. Lukács kis csipetekben natúrban a szájába kapva szereti. Ha lehet, az ő kezében is legyen, amit egyedül tolhat be.
Én már teljesen Lukácsra bíztam a dolgot. Többször teszek elé kaját. Cicit, főzit, gyümit. Ha kell neki elfogadja. Nincs jobb ötletem. Neki pedig úgy tűnik jó így.

Tücsi! Én nem lakok nagyon messzire tőletek! Viszem Lukácsot is, és vigyázok a srácokra. Csak vigyázz, mert nem biztos, hogy az én fiam a tieidet jóra fogja tanítani! :lol: Apudért szorítok!

Ilonám! Szép, nagy babád van már!!! Nemsokára a pocakod is nagy lesz! Csak told majd ki büszkén!
Apa majd megszokja, csak sokszor mondd neki. ( Nálunk azért nem volt furcsa, mert már kutyának-macskának apa-anya voltunk. :lol: )

Mágnes! Jaj. Sajnálom a nagypapidat. Remélem, meg merik majd műteni, és használ is majd...


Lukácsnak kibújt a második foga. Már veszélyes kismanónk van! Ezzel a két foggal profin rágja az almát. Nem kell a reszelt, hanem pici szeletet kell a kezébe adnom. És harapja.
Ma főtt cukkinit evett, pici kockákra vágva. Csak úgy csámcsogott..
Náthásak vagyunk.
Már kezdek szemezni a porszívós orrszívóval én is. :lol:
Lukács egész jól tűri, ha ülhet közben és nézegetheti a tak. gépet. Gondolom, azt tervezi, mit lehet rajta szerelni. :lol:

Megjött a mensim. Kíváncsi vagyok, mennyire lesz normális, meg hány napig, meg minden. Lukács észre sem vette. Ugyanúgy szopizik. Remélem, még marad a tejcim. Valakinek tapasztalat?? Kicsit meglepődtem. Remélem, nem fogja a tejcikét befolyásolni..
Talán csinálok egy vonalzót is, hogy el ne felejtsem.. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi,és születésnapi köszöntéseket! :lol:

Sajna teljesen ki vagyok készülve!

Niának 2 napja nagyon magas láza van

:cry: Hol le fel megy.Azt mondta a doki néni valami vírus.
Nagyon hisztis,és nyűgös.szenved.

Ígérem jobb paszban leszek,és jövök.

Trinky!

Írtam privit,de nem válaszoltál.
:roll:
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?