Új privát üzeneted érkezett!

Odry, nagyon boldog szülinapot Dávidnak! várom a fotókat.

Tücsi, de jó, hogy a pocakban minden rendben :lol: és milyen ügyesen eszik Andris :lol: tápszert kap, vagy anyatejet?

Boris, nagyon édes Lujzi :lol: milyen szép haja van :lol:

Kép
domo
 
 



Sziasztok!
Odry! Sok boldog születésnapot kivánok én is Dávidnak így utólag!!!
Domo! Nagyon édi a képeken Lili. Nekem az utolsó kettő tetszik a legjobban.
Boriska! Lujzika nagyon édin alszik! Anna is szokott igy aludni még.
Tücsökbogár! Szépen hizik Andris. Espumizant próbáltátok már pocakfájásra? Honnan kapjátok az anyatejcsit? Nem lehet, hogy attól?
Nem mentek 4D UH-ra? Ott már kiderülne, hogy ki lapul a pocidban (már ha Ő is akarja).
Én ma kivagyok. Peti az éjjel 3-szor kelt 2 óránként fel és kénytelen voltam megetetni, mert nyűglődött.
Amugy kb. 4 napja nappal is hisztisebb, nyűgibb. Hasra még mindig inkább baloldalra megy és a hasán pillanatok alatt egyik irányból a másikra fordul (teljes kört ír le). Vasárnap óta pedig megtalálta a lábát és eszi a lábujját. Zokni már nem marad szárazon rajta.
Ma Anna is kemény fél órát aludt és mivel Peti fenn volt nem igazán tudtam visszaaltatni. Hisztizett ha kijöttem tőle.
Most hirtelen ennyi. Vasárnap megyünk nyaralni, de még előtte megpróbálok jönni.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 

 
 

Az hogy lehet, hogy én nem látok képeket Liliről? Pedig úgy megnézném!

Gyöngyi!
Andris kapja az Espumisant folyamatosan, de nem vettem észre semmi javulást. Most minden másnap itatok vele egyszer kamillateát, hátha ettől legalább kétnaponta kakilna és talán akkor kevesebbet kínlódna. Egyébként kipróbáltuk a csak tápis kaját is és a csak tejeset is, de a pocakhelyzet nem változott, így kapja mindkettőt. Igazából Csabinál is akkor oldódott meg teljesen a helyzet amikor elkezdtünk gyümit enni, úgyhogy várunk.

Jó nyaralást! Utána pedig várjuk az élménybeszámolót, meg a fotókat!

tücsökbogár
 
 


tücsi, jajj ez a nehézkaki ez engem is elkeserített anno Lujzinál, és olyan nehéz, néha úgy tűnik ok nélkül van...csak elmúlik, remélem :wink:

gyöngyike, Lujzi ülve is elaludt már, akkor odamentem hozzá és finoman eldöntöttem, nem semmi milyen pózokra képes..de jó, mentek nyaralni..irígy vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: na a 2 gyerekkel kapcs.-ban én is ilyenektől félek..fogom-e bírni amikor alig alszom..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsi, az előző oldalon vannak képek Liliről, múlt hét csütörtök vagy péntek. Egy barátnőm csinálta, aki ért a fotózáshoz, szerintem nagyon jók lettek :lol:
Lilinek egyszer 8 napig nem volt kakija, de szerencsére nem kinlódott miatta. Azóta 2-3 napra álltunk be.
Mi pénteken kezdjük a gyümit, akkor tölti a 6. hónapot :lol:

Gyöngyi, köszi :lol: Jó nyaralást nektek,remélem szép időtök lesz :lol:

Kép
domo
 
 


odry nagyfiai :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Kisboris!
Köszike!!!

A tortát az öcsém csinálta, azért mutatom, mert szerintem szép. Ja és nagyon finom is volt :wink:

Kép

Kép
odry
 
 


Odry!
Tényleg szép a torta, de a két lurkó még szebb!

Domo!
Ja, azokat a szuper fotókat már láttam, azt hittem, hogy másikakról van szó. Lényeg a lényeg, Lili gyönyörű kis husipofi!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a nyaralási jókivánságokat. Én is remélem, hogy jó időnk lesz. Bár itt csak benti medencék vannak a szállodába és kimenni csak sétálni esetleg kirándulni megyünk.
Odry! Nagyon szép a torta és a két fiad is nagyon szép.
Nagyon hasonlitanak egymásra ők is.
Képzeljétek Peti benyomott egy egész almát az előbb aztán beraktam az ágyába és oldalra fordult és már aludt is.
Akartam képet rakni nektek, de a párom megint nem rakta fel azt a programot, amivel kicsinyiteni tudok. majd legközelebb.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Odry! Mint fodrász (da ha más is tud segiteni az is jó) marhára hullik a hajam tudsz esetleg valamit ajánlani rá?
Talán jobban mint Annánál. De ott is szoptatás után abbahagyta, de akkor is. Valami megoldás van addig is hogy ne hulljon annyi.
Köszike

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Az igazság, hogy nehéz látatlanba.... viszont az biztos, hogy a hormonváltozások miatt előfordul. Viszont azzal sokmindent nem tudsz kezdeni. Van akinek segít egy kis hajvágás, mert olyan is létezik, hogy nem bírj a súlyt a hajhagyma.
Javaslat, hajhullás elleni gyógysampon, vagy Wu2 sampon és bele 1-2 csepp teafaolaj ( ezt már Reninek leírtam, hogyan... ) Minden mosásnál jól megmaszírozni a fejet, mert az serkenti a vérkeringést.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


sziasztok!

Egy gyors életjel!

Odry!

Nagyon szép a két gyerek,és persze az anyja se panaszkodhat :lol: A torta pedig meseszép :lol:

Dávidnak pedig Boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Domo!

Lányod gyönyörű mint egy reklám baba!!!!

Zel!

A fiad igazi pasi gyönyörű!!!!!
Jó hogy sok mindent elfogad.

Magamról.

Most éppen harci díszben ülök,megyek a suliba+
kelléket venni.
Kicsit szokatlan,
Suli,főzés,tipp-topp lakás,Nia,és még érezzem
,hogy nő vagyok.magamra is jusson idő :roll:
m. reni
 
 


reni, el tudlak képzelni ahogy 'teljesharciban ülsz :lol: :lol: és nem is irigyellek, viszont nagyon hasznos ez a suli, meg kivócsit legalább ki is kapcsolsz otthonról, nekem néha hiányzik egy egyedültöltött délelőtt...
ki vigyáz Niára? meg tudod oldani?
tényleg, ha elvégzed a sulit akkor otthon fogod végezni a manikűrözést?

odry, látszik a tortán, hogy fini :lol: öcséd cukrász valahol?

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!

Olyan drága vagy :lol: anyukám vigyázz Niára,
Egyenlőre annyi minden kavarog a fejemben.teljesen
maximálisan szeretném csinálni :lol:
Mint mindent amibe belefogok :lol:

Lujzi hogy van?
m. reni
 
 


Sziasztok!

Kboris!
Küldtem emailt.... magkaptad? Öcsém cukrász, de nem dolgozik, hanem most nappalin éretségizik és aztán szintén tövább szeretne tanulni, masszőrnek... Még fiatal elötte a sok lehetőség.

Reni!
Köszi- köszi!!! Anya szebb lenne, ha róla is leröppene az a 30 kg....
Szomorú is vagyok miatta, de majd nekem is sikerül.

Jó éjt!

Kép

Kép
odry
 
 


reni és otthonról csinálod majd? vagy bérelsz egy helyet/széket?

odry írok :lol:

többiek? kivéve a nyaralók..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


bogi én nem tudok sajnos segíteni, de vannak itt babások őt biztosan :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 



dobok pár képet a fiúkról:

Együtt: Kép

Kis felfedező:
Kép

Pöttömkém miután megküzdött a "macskával"
Kép

tücsökbogár
 
 


tücsi de édik a fiaid :lol: tök jó látni ahogy Csabid nyúl Andris felé, olyan kedves :lol:

többiek?

reni, jó a tanfolyam?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tbogár!
Melyik kategóriába nem tartozol!!!??? Vagy rosszul olvastam valakit??? :wink:
Te fogod Andrist? Még nem láttunk képeken, szerintem.
Nagyon szépek és mint két tojás. Őket is sokszor fogják ikreknek nézni... Pocaklakoról még mindig nem tudni konkrétan, hogy fiú, v lány e? Olyan izgi....
nekünk sokan mondják, hogy majd a 3. lány lesz... meg, hogy kell egy lány is... hát akik mondják, biztos elégedetlenek lennének a helyemben, de én öszint meg vallva, ha lenne ( de nem lesz) 3., akkor talán azt is fiúnak várnám, mert 2 fiú mellé egy lány :shock: Persze én mindkétt gyermeknél azt mondtam mindegy csak legyen és egészséges! Most is így vagyok vele és hátha gyereket nem szeretnénk....
Csabi hogy viseli Andris érkezését? Szerintem nekik is jó ez a kis korkülönbség, csak nekünk nehezebb, de szép nehézségek ezek.

Szép napot!

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem emlékeztek még rám, bár már majdnem két éve nem jelentkezte.
Eszméletlenül lekötnek a fiúk, két igazi rosszcsont, minden energiámat leszívják, de hát én akartam nem igaz! :lol:
Örülök, hogy azóta igazi baba eső volt a topikban. Mindenkinek szívből gatulálok.
Megmutatom nektek a kis gazfickókat! Kép Kép

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Tücsim! Ahányszor meglátom a srácokat, annyiszor sírok...
Csabika is mindig érzékenyen érintett, de így ketten?!


Odry! Bevállalnál egy harmadikat? Ki tudja, még simán besikerülhet ő is?! :lol: Egyébként igazad van. Mi sem kértünk mást, csak egészséget..
Szépek a srácok.. Meg a torta is. Ügyi az öcséd.

Renim! De azért élvezed, ha furcsa is a helyzet??

Nos, képek..
Az elsőn fogom, a másodikon egyedül úszik át a karikán.
A többin meg eszik. A kezébe kellett adnom egy kiskanalat, mert különben azt vette el, amivel én akartam etetni. Aztán úgy kajált, hogy az ő kanalában is volt krumpli almával... Szerette.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


uramisten andi :P :lol: :lol: :lol: mekkorák a srácok :!: :!: :!: úgy örülök, hogy jössz!!!! és légyszi most már azért gyere amikor csak tudsz, nekem mindig olyan rossz amikor valaki nem jön többet :cry:
nagyon helyesek a fiúk és Petyka nem semmi mekkora!!!szereti az ovit??gyere még mesélj magadról is, hogy telnek napjaid? puszika!!

zel ez a Lukács egy csodagyerek, húúúú milyen tökéletesen úszik vízalatt!!! basszus nem is félsz ilyenkor? nagyon ügyes vagy!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nem, kicsim, nem félek. Ott vagyok mellette. A búvárreflex működik, és tanítva is van, hogy mikor merülünk, így akkor nem vesz levegőt. Próbáld ki. Lehet, hogy , ha Lujzi arcába fújsz, akkor ő sem fog levegőt venni hirtelen. No, merülés előtt ezt csináljuk, fújunk egyet az arcukra és szólunk, hogy "merülünk". Az egész fejecskét a víz alá kell tenni, hogy érezze, nincs a levegőn semmije, mert az bezavarhat. Víz alatt meg egy-két másodpercet vannak csak.
neeem csodagyereeeek.... :oops: :lol:

Elkezdett kúszni.. Már szedtem össze a virágtartó alól. Pedig csak inni mentem le a konyhába. egy perc.... A feje még néha lenn marad, ilyenkor mondom neki, hogy kisfiam, tiszta piros lesz az orrod meg az állad. Olyankor vigyorog és kepeszt tovább. Sőt, ha fekve szopizik, akkor is képes menni közben egy kört. Amikor visszaér, tankol és megy tovább. Totál önkiszolgáló. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel!
Imádnivaló és nagyon ügyes Lukács!

Odry!
A 35 fölötti kategóriára gondoltam. Még van két évem.
Hát én is ezért nem kepesztek ezerrel, hogy tudjam kisfiú vagy kislány lakik-e a pocakban, mert bármelyik, akkor is szeretni fogjuk. Bár később azért el szeretnék menni 4D-re, de inkább az arcocskájára vagyok nagyon kíváncsi. Persze azért örülnék ám ha tudnám.

tücsökbogár
 
 


Tücsi, nagyon helyesek a fiaid! Andris olyan édes, ahogy alszik!
Boldog születésnapot Csabinak :lol:

Zel, tényleg nagyon ügyes Lukács! Én nem akartam babaúszásra vinni, de látszik, hogy Lukács élvezi!
A szilárd kajával már kiváltottál egy szopit? mi most kezdtük, de még csak nagyon kevéske almát eszik, és utána jó sok cici :lol:

Andi, ti is nagyon szépek vagytok, gyere gyakrabban!

Kép
domo
 
 


Ilonám:
Nagyon boldog névnapot kívánunk neked!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


boris!

Még tényleg tanuljam ki a dolgot,aztán meglátjuk :wink:
Lujzi,hogy van nem írsz róla semmit.?A suli Jó,jól esik
egy kis tanulás.

Zel!

Persze,hogy élvezzem,csak szokatlan akkor pont rossz napom volt.
Lukács tiszta anyukája
:lol: Nagyon szép fiú :lol: :lol:
Nagyon ügyes,és nagyon profin úszik.

Tücsi!
Olyan szépek a fiúk.Tényleg mint két tojás. :lol:
Nem unatkozhatsz az biztos :lol:

Bbilona!
Nagyon sok boldog névnapot!
Néztelek az IWIWen,hogy te micsoda jó nő vagy :lol:
Nagyon szép vagy a fotókon.mint egy hercegnő :lol:

mágnes!
Mi van veletek??????
Remélem nincs harag fifi miatt??
m. reni
 
 


csajok!! küldtök nekem iwiwes nevet, istenbizi visszajelölök mindenkit, csak olyan rossz, hogy párotokat még nem is láttam... :cry:
kösszke!!


tücsi, elkerülte a figyelmemet...Csabi most volt 1 éves???jujjj nagy pusssssz a pofikájára!!!mikor lesz a zsúr?

ilonka, szépséges névnapozást kívánok, puszika :lol:

zel, reninek annyira igaza van, most ahogy nézem Lukácsot(főleg a vízalatti képen) teljesen rád hasonlít, sőt még a mimikája is :lol:
jól van na....ti nagyon szuperek vagytok, én is akartam vinni Lujzit úszásra de valahogy nem jött össze és így érdekes látni a vízalatt Lukácsot :lol: :lol: :lol:

reni, de jó akkor majd megyek hozzád mert mindig lerágom a körmöm.. :cry: volt párszor épített és nagyon szerettem csak nem ápoltam aztán mindig 'elkoptak :lol:
Lujzika? azért nem írtam róla mert sok a gond és ez most eléggé elfáraszt, Lujzi meg nagyon akaratos, de tutira érzi a feszültséget maga körül...szeretném egy-két délelőttre családi napközibe (kicsi létszám miatt is), de hát az is fizetős, pedig jót tenne neki a gyerekközeg, szerintem..Nia?

mágnes gyere!!!! jók a vonalzóid, lehet én is lecserélem :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


reni:
jajj dehogy haragszom, ha valakinek haragudni lehet, az te vagy... :oops:

El vagyok havazva, Bence szeparációs szorong.. :lol: Ahogy kikerülök a látóteréből, már jön a bömbi :)
Nálunk is megy a hizzátáplálás, most ott tartunk, hogy 5-ször eszik naponta, reggel é délben tápszert, tízóraira zöldség, uzsira gyümi, vacsira Sinlac. Így végre átalussza az éjszakát.. :)

Tücsi:
Csabikát Isten éltesse sokáig! Azért nem árt tudni a nemét a babának, mégis csak kell a vásárláshoz :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sok boldogságot Csabinak!

Ilona!
Boldog névnapot!!!

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasz!


Lukács köszöni a dicséreteket..
Változó, kire hasonlít. Napja válogatja.

Borcsám! Szuperek vagyunk???? Köszike. :lol: Annyira élvezem a mamiságot, hogy mindent szeretnék Lukácsnak megmutatni. Hadd próbálkozzon. Aztán majd kiderül, merre akar indulni. Ha majd azt látom, hogy annyira nem érdekelné a víz, nem vinném tovább. Látni síró gyerekeket a medencében. Nem értem, miért kell rájuk erőltetni azt, amit nem akarnak.
Ne rágd a körmöd! Te már nagylány vagy!!!!

Domo! Én meg mindenképp akartam babauszira menni. Ha sírt volna, nem járnánk.Tudod, apa is, én is szeretünk víz mellett leni. Nyaralónk is van egy közeli bányatónál. Kicsit jó, ha Lukács szokja a vizet, nehogy féljen majd tőle.
Nem váltottunk ki szopit a kajával. Eszik valamennyit, aztán jöhet a cici. Vettem neki bébiételeket. A zöldséges-húsos kajcsik jöhetnek ezerrel. Van, hogy fél üveggel bevág egyszerre, aztán szopi és alszik, mint a bunda.. A gyümölcsöseket nem szereti. Az csak úgy jó, ha a friss gyümit én reszelem le almareszelőn. Nem ám turmix, gyümölcscentri.. :lol:

Tücsi! Juhéjjjjj!!! Félidőn is túl.. Boldog szülinapot Csabinak... ( kicsit késve. :oops: )

Reni! A csúcs az, hogy a húgom is így nézett ki, mint Lukács. Valami közös vér lehet bennünk. :lol:
Kicsit irigyellek a tanulás miatt. Jó lehet valami új, más...

Ilonám! Mi is boldog névnapot kívánunk! Naaaa?? Hol tartotok? Remélem, azért nem jössz, mert annyira benne vagytok a stimuban!!!

Mágnes! Nekünk is kellett volna sinlacot enni. De Lukács bele rázkódik, ha a szájába kerül.. :lol: Pedig ezer félén próbáltam neki adni.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Piciboris!
Igazán örülök, hogy kicsiborisból piciboris lett! :lol:

Hát nem könnyű magunkról írni, mert annyi minden történik nap mint nap, hogy több oldal nem lenne elég. Fiúk mindíg szolgálnak meglepetéssel, ízelítőül csak annyit, hogy pénteken volt "szerencsém" Gergővel szirénáző mentőn utazni! Neki ugrott a falnak fejjel előre, aztán meg nem vett levegőt, szerencsére sikerült gyorsan magához téríteni, hívtam a mentőket a kórházban megröngenezték, addígra már újra virgonc volt. Hála az égnek hogy valaki mellettünk volt, mert semmi baja.
Annyira eleven és vakmerő, hogy mellett Petykával szinte semmit nem tudok foglalkozni. Egyébként ő már nagyon várja az ovit, nehezen viseli, hogy ilyen kis rettenet öccse van.
Nagyon igénylik a programokat, mert itthon már nem tudom lekötni azt a tömérdek energiájukat.
Nem rég voltunk a Balatonon nyaralni, az nagyon jó volt mert rengeteget kirándultunk, jól el is fáradtak nem is volt velük gond. Csak az volt a bibi, hogy mi is rettenetesen kimerültünk utánna itthon két napig csak vegetáltam.
Meséljetek ti hogy élvezitek az anyaságot?
Két gyerekes anyukáktől kérdezném, hogy hogy a fenébe boldogulnap nap mint map (háztartás, főzés gyerekek ja és egy férj)? :roll:
Ilona! Boldog névnapot!

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Andi:hogy boldogulok a házimunkával? Sehogy.. Örülök, ha elmosogatok, megfőzök magunknak, és Bencének összekotyvasztom a tízórait és uzsit. A lakás szalad, a földön szanaszét játékok, mire felszedek valamit, helyette másik 3 hever a parkettán, és egyre nagyobb a káosz. Mondják, hogy ilyenkor el kell fogadni, hogy gyerekes háznál nincs patika rend.. Hát én nem tudom, és ott tartok, hogy nem szívesen hívok magunkhoz senkit... :cry:
Na de a mosogatás már kezd megoldódno, mosogatógépet veszünk, hátha így több idő jut másra :wink:
Másnál mi a helyzet?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hát csajok, igaz nálunk Lujzi van csak, de a játékok szanaszét, a főzéskor mesét néz Lujzi (Süsü a kedvence), de aztán ő is beindul. pakol és rámol, le a kalappal a 2babósok előtt!!! én nem is tudom hogy bírnám..

mágnes én is kb így vagyok, szeretem ha rend és tisztaság van mindenütt és mindig.....de azért tényleg lazíts egy kicsit, akinek gyereke van és elhívod tutira tudja mi a helyzet :wink: barátnőmék lakása egy játszótér, akárhova lépek játék, de még a konyhapult is tele, így az igazi :lol: :lol: :lol:

andi ari vagy! hát el tudom képzelni, hogy két fiú milyen energiákat szabadít fel nap mint nap :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Nagyon hálás dolog a mosogatógép!!! Nekem sosem volt, de mikor építkeztünk mondtam apukának, hogy ide szeretnék és nem bánjuk. Én rengeteget használom, most hogy 2 gyermek van. Elötte nem, havi 1-2 alkalommal. Mióta Bálint is itt van velünk napi 1 mosás tuti csinál, mondhatni heti 1-2 napon nincs alkalmazva és a víz számlánk 5m3.-rel több mint szokott. Persze ebben benne van minden, ami 4főre vonatkozik :lol:

Andi!
Örülök, hogy jöttél és maradj is.
nem könnyű senkinek, akinél 2, v annál több gyermek van. Nekem sokat segít a férjem és nagyon hálűs vagyok a sorsnak, hogy ilyen apuka vált belőle. Persze néha van vita is, de hol nincs. Nálunk még kicsi a bálint, de a 2 gyerek imádja egymást és jól müködik a napirendünk, csak fárasztóbb, nekem. Hogy később mi lesz ha nagyobbak lesznek??? Bizom, hogy semmi gond.

Zel!
Mikor kezdtétek az Úszást?

Jó pihenést mindenkinek!

Kép

Kép
odry
 
 


Csabi nevében is köszönöm a gratulációkat. Vasárnap köszöntöttük, bár csak mi voltunk meg a mamik, papik. Szerintem így egy évesen még nem igényel nagyobb felhajtást, majd jövőre.
Nagyon aranyos volt, úgy örült mindennek. Kapott könyveket, legót, kirakót, meg persze kismotort. Persze azzal mellényúltunk, mert nem ért le róla a lába, de ő azt is élvezte, hogy toljuk rajta. Azóta orvosoltuk a problémát, mert kapott egy alacsonyabb változatot, így legalább jövő nyáron már Andrissal együtt tudnak majd motorozni. Torta nálunk még nem volt, mert Csabi még egy csomó kajáról le van tiltva, mivel nem volt infonk, hogy a családban volt-e ételalergia.

Andris papírügyei lezárultak, most már anyakönyvileg is a mi kisfiúnk!!! Ja, és már 4 kilós nehézbombázó!

Mosogatógépem nekem is van, de én elég ritkán használom. Gondolom majd akkor tesz nagyobb szolgálatot ha nagyobbak lesznek a gyerkőcök. Én az ő cuccaikat még sterizilálom, nem merem egyenlőre mosogatógépbe tenni.
A kupi pedig nálunk is általános állapot. Anyum ha jön próbál segíteni, de elég kilátástalannak tűnik a porcicák elleni küzdelem.

tücsökbogár
 
 


tücsi, na mi is ilyen motort vettünk Lujzinak, azóta mi is cseréltünk :lol: raksz majd képet a zsúrról?
nagyon nagy gratula kicsi Andrisotokhoz, húúúúez aztán a nagy dolog!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, hát csoportkép nem készült Csabi szülinapján, de azért a kis motorost megmutatom:
Kép

itt pedig végre nyitott szemmel is sikerült elcsípni Pöttömkét:
Kép

és végül mindkét gyöngyszemünk egy képen:
Kép

Szóljatok ám, ha túl sok belőlünk, de nehezen tudom visszafogni magam.

tücsökbogár
 
 


tücsi, ne itózélj mááá mindenki nagyon örül a srácaidnak, főleg ha ilyen jó képek készülnek róluk!!!! nagyon édik, Andris tényleg nagon hasonlít a bátyjára :lol:

odry, na meghiszem azt, hogy elfáradsz, de szuper, hogy már kialakult a napirend :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsi:
hihetetlen mennyire hasonlítanak egymásra a fiők!! :) Na és mostmár látszik Csabi hajának az igazo színe, a régebbi képeken vöröses árnyalata volt :) Gyönyörűek!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tücsi, jöhetnek még a képek, nagyon aranyosak a fiúk!

Kép
domo
 
 


Mágnes!
Nem vígasztal, de valamellyest megnyugtató a tudat, hogy másoknál is hasonló állapotok uralkodnak.
Nekem a főzés okozza a legnagyobb fejtörést, mert Petyka válogatós, én IBS-sel küzdök, apa pedíg a cukorral, Gergő az egyetlen aki majdnem mindent megeszik, és így nagyon nehéz olyan kajákat kitalálni, ami mindenkinek jó és gyorsan elkészíthető. :roll:
Ha valakinek van jó receptje szívesen fogadom.T

Tücsi!
Nagyon helyesek a fiúk, hamarosan nálatok is lesz hadelhad! :lol:
Nekem folyton programokat kell kitalálni, mert különben szétszedik a házat! Itthon már unatkoznak, hiába van egy regiment játékuk.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Odry! Amint a a 3. oltást megkaptuk, vagyis a betöltött harmadik hónap után lehetett kezdeni az úszást. Már 4-5 alkalommal voltunk, sajnos nem mindig sikerül odaérni. Lukács nagyon élvezi. Ha majd azt látom, annyira nem tetszik neki, akkor biztosan nem fogom erőltetni. De amíg végig vigyorogja az egészet, meg sikongat a többi babának, addig naná, hogy ott a helyünk! :lol:

Tücsök! Ha ez vigasztal, akkor én egy gyerek mellett sem jutok a mindig a dolgom végére. Vagy a mosógépben maradnak benn a ruhák, vagy a kaja nem készül el, vagy mindenhol előkék, meg apró zoknik vannak, csörgőkkel, rágókákkal.
A mosogatógép nálunk teljesen ki van használva. Áldom a feltalálóját!
A srácokról meg csak tedd a képeket! Annyira szeretem őket nézni. Két kis tojás... De, hogy mindííííg megrééékatnak....

Apa kiolvasztotta a fagyasztót.. :shock: :lol:
Csütörtökön elmentünk a nyaralóba. Ma épp csak hazaugrottunk.. A fagyasztó ajtaja csüti óta résre nyitva volt. A kutyáink vadat esznek majd hetekig, az összes zöldséget kidobhattam. De a legjobban a lefagyasztott anyatejcit sajnálom..

Ilonám????? Naaaa??? Mi a helyzet?

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


andi, na nem egyszerű akkor neked ez a főzőprogram... :cry: mi az az ibs? miket nem ehettek? húúú én is nagy gondban lennék..
milyen progikat találsz ki a fiúknak, minden nap mentek valahová? az elég strapás lehet..

tényleg ilonkám merre jársz?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nekem még így is az a legnehezebb, hogy kitaláljam mit főzzek.

Őszintén szólva én is nagyon szívesen mennék csavarogni a srácokkal, a napi egy órás sétánkat is elég nehéz úgy összehozni, hogy ne legyen ezer fok és egyiknek se legyen kajaideje.
Tegnap délelőtt bementünk a városba, mert most éppen karnevál van nálunk , így Csabi kihagyta a délelőtti alvását. Hát rendesen megkínlóstuk ezt a hiányt a nap többi részében, mert nagyon kis nyügi volt.

Zel!
Én is szerettem volna úszásra vinni Csabit, csak mire elindultunk volna már benne voltunk a lombik előkészületekben, így meg nem mertem kockáztatni valami fertőzést, mert sajna elég hajlamos vagyok rá. De remélem hogy jövő nyáron már kimerik a Balatonból a vizet.

tücsökbogár
 
 


Piciboris!
Az ibs - irritábilis bélszindróma, egy funkcionális betegség ami az emésztőrendszert érinti, hol jobb, hol rosszabb, főként zsírosat és fűszereset nem ehetek, de most az utobbi fél évben sikerült teljesen gajra vágni az emésztésemet, úgyhogy most még a nyers zöldségekkel és gyümölcsökkel is gondom van. Már túl vagyok a nehezén, tükrözések, kórház stb. 48kg-ra lefogytam, most próbálok hízni, de egyenlőre nem nagyon megy. A Balatonon sikerült másfél kilót felszednem, de aztán jött a Gergő mentős sztorija, úgyhogy rögtön le is dobtam. Sajnos mindenféle streszt az emésztőrendszeremen vezetekle, egy kis idegesség és már szaladhatok is....

Programok - minden ami vasút, állatok, közlekedés. Holnap pl. a vasúttörténeti parkba megyünk. Szentendrére szoktunk még átmenni, imádnak a Duna parton kavicsozni.

Tücsökbogár!
Mi is azóta vagyunk mozgékonyabbak mióta a Gergő is csak egyszer alszik, és még így sem könnyű. Teljesen megértelek, nagyon nehéz amíg kicsik és még összevissza alszanak.
Nem tudom hogy bírják azok az anyukák akik pl. 6 évet töltenek otthon? :shock: Én 5 éve vagyok itthon, de erre az évre már becsavarodtam, úgyhogy októbertől megyek is tanulni.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?