Új privát üzeneted érkezett!

Timi!
Veszem észre a harapósságot :lol: :evil: Ilyenkor az ember csak a megfelelő alanyra vár, hogy lecsaphasson rá, egy rossz szó és...

Ha-ha laptető :roll:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


STEFF-TIMIfogak nem veszélyesek-proti!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: -ááá csak vicceltem.....
most ismét mérges lesz -lenyúltad a laptetőt-én örülök neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Na, jó éjszakát!

Kép
Kép
kriszta36
 
 

 
 

KRISZTA-hova sietsz???? :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


De ha odamentek reggel 9-re mindenre lesz idő!!!
És mikor indultok Sopronba?
honlap cím?
egy éjszaka, és több mint egy oldal!
Jók vagyunk!!

Veronikusz,
hol vagy?????????????
Minden rendben??

ancsaboszi
 
 


wazzeg Steff! A laptetőőőőőőm!!!! :cry: :cry:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Félek, hogy megharap.... :lol:

Reggel hatkor kelés, vagy amikor Petya akarja. Oltás van. Agyhártya.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Na elegem van!!! Márcsak ezért is elhúzok!!! :oops: :cry:

Nem is jövök karácsonyig!!!! :cry: :? :shock: Steff! Ezt nem vártam Tőled!!! 8)

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Petyának szorítás holnapi szuri miatt! Pussz neki előre is!

És most már tényleg léptem!

Sziasztok!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


KRISZTA-akkor holnap kérjél te is oltást harapás ellen :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: vagy talán ez veszettség???? :wink: :lol:

Ügyesek legyetek....akkor gyere hatkor!!!!!! :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Na, Timiiii!
Tudod, hogy csak szeretgetünk...

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Holnap? MIlyen holnap? MA!!!

Köszi, Tenci.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Harapás már megvolt... :oops: Csak nem onnan. :roll:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Tigi

Karácsonykor jön Hugi?
ÉN is úgy gondolom!
az jó, ha már ketten vagyunk!!!
Még Dokikámat kell rábeszélni! :wink:

ancsaboszi
 
 


igen-persze ma :lol: :lol: :lol: harapás???-már megvolt???akkor azért vagy ilyen aktív.... :lol: :lol: :lol: :wink: -ismétlődő lesz???? :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!
A mi korunkban? :lol: :lol: :lol:

Na, tényleg mentem. Jóccakát!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Tenci!
Hát így járt :lol:

Ancsa!
Holnap 6kor kelés, fél 8kor indulunk...
Szombaton is korán kelés és indulunk Sopronba, 11től már elfoglalhatjuk a szállást, de szerintem már rég rákerestél a honlapra :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


KRISZTA!!!!!!!!-még jóóóóóóó-minél több!!!! :wink: :wink: :wink: tudod jót tesz a testnek-léleknek.. :wink: :wink:
na jóéjt.......reggel hatkor..... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Timiiii!
Mi vaaaaaan? Honnan a fenéből tudhattam volna, hogy ez a hülye bnet új lapot nyit a hülye hozzászólásommal? Na inkább én is elhúzok, karácsonyig én sem jövök...

Jócakát

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi,
Hú, hát akkor már le kéne feküdnöd!!!
Eddig nem, de most megtettem
Kazamata?

Kriszta
jaj, nagyon szorítunk NEktek holnap!!
Anyós is megy?

Jó éjt!

ancsaboszi
 
 


Szép álmokat MINDENKINEK!!!!
Főként Linda bébinek!!!!

ancsaboszi
 
 


Steff!

Nehogy mán komolyan vedd!!!! Vicceltem!!! :lol: :wink: 8)
És azé húztam el olyan korán :lol: :lol: , mert Kishercegnőm éjfélkor eszik utoljára és utána szunya reggel 7-8-ig. :lol: :wink:
Akkor karikor talizunk! :lol: :wink: 8) De azért addig írjál mélt lécccciiiiiiiiii!!! :wink:
A köv. laptetőőőő ugyis az enyimé lesz!!!! :wink: :lol: 8) Annyira azé nem aggódom!!!! 8) EL NE VEGYE SENKIII!!! ÉRTVE VAGYOK!?!? 8) :lol:

Most már tényleg mentem alunnyi!!! :lol:
Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és Judy!

Bocsi, de a holnap vagyis a ma :lol: nagyon nem jó!!! Bocsika!!!! :oops: :? :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Timi!
Na azé'! :D Menni fogok e-mail mindenképp!

Én már ébren. Kriszta?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Ren,
szívből gratulálok!!!
Nagyon gyorsak voltatok :)

Timi,
ok, semmi gáz :)
Igazad van, visszakerestem és én is elfelejtettem Hunort :oops: :(

Lilluska,
utólag is nagyon boldog szülinapot a nagyfiúnak!!!

Most ennyi csajok, nagyon rossz passzban vagyok. Majd elmúlik. Remélem. :(

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Renáta, szívből gratulálok a kisLindához, ügyes ez a lány. jó gyorsan kibújt. (és mi vot a vélemény szabó dokiról :))

hú lányok, micsoda pörgés volt itt éjszaka.
Timi, a normális emberek éjszaka alszanak, nem tudom te hogy vagy vele. :lol: :lol: És nem azért, hogy kötözködjek, de mivel Reni úgyis kórházban nem mindegy neki mikor gratulálunk?? úgyis akkor olvassa el amikor hazajött, nem? :wink:
snooopy
 
 


Jó reggelt!

Gyuzso, megkésve bár, de nagyon sok boldogságot kívánunk névnapod alkalmából!!!
Mi a helyzet felétek? S Borsáék?

Ancsa, nem nyilatkozom, nem rajtunk múlik! :wink:

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Judy, mi a baj?

Steffi, nagyon kellemes pihenést nektek!
Mi is Sopronba mentünk volna romantikázni, de 4 nappal az indulás előtt visszamondták a szállást... közvetítőn keresztül mentünk volna... :twisted: :twisted:

Tünde, nekünk ma vége a kettesben létnek, gyerkőket hamarabb hozzuk haza. De már hiányoznak nagyon!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Tenci!
:D:D:D annyira, de annyira … :D:D:D:D tényleg mintha fénymásoltátok volna őket!!! :lol: :lol: :lol: és ezek a szemek!!! :D de jó dolgod van!!! ez a medence nem kispályás :wink:

Ancsa!
Lara és a sör :lol: :lol: :lol: nem semmi a lány!!! :lol:
„rossz helyen van a Balaton” :lol: :lol: ez jóóóóó! :lol:
Férj ajándék: ????? :oops: dunsztom sincs. :oops: az a baj, hogy június óta csak kényeztettem és minden félét megvettem most neki. Nincs szüksége semmire igazán. :roll: :D
Bern: elő kell ásni a bőröndöket. Összeszedni a mobil DVD-t. Filmet se ártana szerezi (újat, amit még nem unnak!) Lányoknak oviba még kell venni pár dolgot … szóval mosáson, vasaláson kívül van még pár már dolog is.
Velünk minden OKÉ. Vasárnap IKEA, hétfőn KIKA, kedden ASKO. Már alig van hajam. Ezekkel körülnézni!!!!! Már ott tartottam, hogy hátrakötöm a kezük és pórázon kikötöm őket a babakocsihoz!!! :x :lol: :lol: :lol:

Cukorfalat!
:D:D:D:D:D:D nagyon kis helyesek!!!

Reni!
Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok. Gratulálok Lindához! Nagyon ügyes vagy!


Judy!
Mi a baj??? :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


VERÓ-látom sűrű napjaid vannak.... :lol: :lol: :lol: és három csajjal elindulni-asszem pórázra kötném én is :wink: :lol: de szerintem így is három felé mennének hiszen lassan Zsófi is beindul :wink: :lol: :lol: -aggodalomra semmi ok-tuti jó parókák vannak :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: olyan vörös fenékig érő tupírosra gondoltam :lol: csini lennél.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ANCSA-éjszakád jó volt???-már ami még megmaradt belőle.. :wink: :lol: mit kajcsiztál még???

ADRI-tudod megígérted........ :wink: :wink:

KRISZTA-mi van,azt hittem jössz hatkor.....oltás megvolt???neked??? :wink: :lol: :lol:

STEFF-remélem azért aktív leszel péntekig :wink: :wink: nem tudom írtam-e de már mi is megannal nyomjuk...te hogy állsz a vezetéssel???-Sopronig te nyomjad :wink: :lol: :lol:

BRIGI-Benedek aludt reggelig???hányszor szopizik???

JUDY-máskor gyere éjszaka tuti jobb kedved lesz :wink: :lol: :lol: amúgy tényleg mi van????

TÜNDE-éjszaka szállodáztál???? :lol: :lol: :lol: :wink:

VALI-akkor most csaját gyerkőcök???? :wink: :lol: vagy nem elég kettő???vihetném Mikeyt??? :wink: :lol: :lol:

TIMI-miért küldesz nekem smst,szöveg nélkül???? :lol: Jázmin kiszívta tejcsit az ok....-de az agyadat ki szívta ki?????? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: ma hívlak.....

megyek mert készítem Benedeknek a gyümikoktélt... :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tencikém!
Megjöttünk, csak egy minimális üvöltés volt, aztán gyerek sikeresen letépte az apja fülhallgatójáról a gumivégződést. MInek adta oda neki, nem igaz? Most a vasalnivalót szórja szét a szobában, amíg anyja netel. A gyerek szórja szét. :lol:
Ja, és mindenkinek elpletykáltam Linda bébit. A védőnőmindenkinek. :oops:
Én nem kértem oltást. Félek....

Veronikusz!
Elképzeltem a csajokat pórázon. Hihi. Gondolom, nem ennyire szórakoztató.

Tenci és Brigi!
A képek nagggyon jók. Én nem tudom, de minden testvér egyforma?

Timi!
Mész be Renátához? Puszi neki.

Judy!
Mi a baj?

Vali!
Ez azt jelenti, hogy? Az jóóóó. :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Először is Reninek nagyon nagy gratula a villám-szülésért. Linda egy igazi harcos! Kiharcolta magának a kerek 40 hetet. :)

Tenci, nem szállodáztam azóta. Sajnos ezt csak a laptopon tudom nézni, és apjuk dolgozott... De nem baj, majd még...

(és Reni, semmi gond, én meg a Született feleségekért nem vagyok annyira oda. :))

Brigi, jöhetsz te is. Kisded is jöhet, mégsem kapcsolhatjuk le egy egész napra az anyukájáról. :)

Vali, mi holnap megyünk értük. Ez lett volna amúgy is a vége a dolognak. Szerencsére eddig nem jött közbe semmi. De persze, már nekem is hiányoznak, de csakazértsem vallom be. :)

Tigrincs, szerintem mindenki érti, hogy 2 napja mindenkinek beszólogatsz, hogy senki nem köszöntötte fel Lilluska Hunorját, de bezzeg te utólag is. OK. Vettük, értettük. Megjegyzem. Más kölkével is előfordult már ilyen. Nem csinálunk ebből gondot. És utólag meg nem fog mindenki mea culpázni csak mert te beszólsz.

mtunde
 
 


Sziasztok!

Még nem sikerült visszaolvasni, de minden születés- és névnaposnak utólag sok boldogságot, és jó egészséget!

Ancsa
Nagyon édi Lara rövid hajjal is! Patinak is nagyon gyér volt a hajzata, de besűrűsödött, pedig mi nem nagyon vágtuk.

Tenci
Nagyon szépek a fiaid. A medence nálatok van? Mert akkor mi is bejelentkezünk egy pancsira. :wink:

Veronikusz
Látod, mondtam, hogy Zsófi haja is olyan lesz, mint a nővéreié.

Tigrincs
Te nem tettél fel mostanában képeket, vagy én voltam vaksi és nem vettem észre?

Rólunk: Montenegróban voltunk két hetet július közepén, előtte mamáztunk. Itthon töltöttünk 5 napot(mindenki hasmenésben), majd a Balcsira mentünk egy bő hétre. Most itthon vagyunk hétfő óta, próbálom a lakást az egy hónapos porból kimenteni.
Holnap lesz Pati kicsit előre hozott szülinapi bulija, mert a hosszú hétvégén megint nem leszünk.
Röviden ennyi. Most készülünk már a sulira is, meg lehet, hogy szept-től tanulni fogok egy kicsit, meg dolgozni is. Majd meglátjuk még hogy alakul.

Puszi mindenkinek!

Tenci
Egyelőre ennyi, majd még próbálok. OK?

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


a mai nap monnyon le :( Már elegem van pedig még 2 sincs.
Reggel elindultam a nulláson Érdre, de az új szakaszról már az M5-re se tudtam lekanyarodni, mert állt az egész. :evil: Persze ez mind pont akkor mikor időre megyek. Meg ugye onnantól az egész régi szakasz állt, legalábbis Halásztelekig tuti. Úgyhogy Alsónémedin keresztül jutottam ki a régi 5-re, onnan be Bp-re a Soroksári úton, át a Lágymányosi-hídon és a 6-oson ki. Potom fél órát késtem - mázlim volt, mert a klímás is pont ennyivel jött később, így pont elcsíptem. Lassan már Bp környékén se lehet közlekedni? Mert hogy a városban nem abba már kezdek beletörődni :roll:

Amúgy köszi csajok, semmi extra, csak apósom "kedves" beszólásait tolerálom egyre rosszabbul. Ha valamit meg akarunk beszélni vele, akkor mindig beszól valamit, amitől a páromnak 6000 lesz a vérnyomása, és ez mindig rajtam csapódik le végül. ÚÚÚÚtálom. :oops:
Úgyhogy most kb kriptahangulat van idehaza. De szombaton elutazunk. Addig meg már csak kibírom... :roll:

Tünde, amúgy szerintem nem kell meaculpázni csak azért mert Timi beszólt. Nekem valahogy alapeset, hogy ha valakinek elfelejtem a szülinapját akkor ég a pofám és igyekszem pótolni. Főleg hogy nekem is szarul esik, ha elfelejtenek, és utána még vállat is vonnak, hogy ez van. De nem vagyunk egyformák ugye.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Renátának hatalmas gratula-igazi villám szülés volt
jó egészséget nektek!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:49-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Reni, hatalmas gratuláció ehhez a csodás, gyors szüléshez. Remélem amilyen gyors volt, annyira jó élmény is legalább! Sok sok tejecskét és puszi Lindának.

Judy, nem az a gond, hogy el lett felejtve, (bár persze az is!!!!) hanem a stílus, ahogy emlékeztetnek rá 250x. (Sztem ez az oka a hallgatásnak is)...na mindegy, be lehet tudni az "üdvhadseregnek". :wink: :lol: :roll:

Na, és akkor itt az egyévesem:

Kép Őhuncutsága
Kép békakirályom
Kép
Kép 4+1 rejtett gyerek, uh, ez dúrva egy nap volt, de nagyon szuper. Csak kicsi ez a szoba ennyi lurkónak
Képtortaevés villával először
Kép takarítottam picit, jöhet a slag....:-)
Kép új fakopáncsos tologatóm, szereteeemmmm

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


....na és még kettő, mert éddesek, aztán több nem lesz megint jóideig, ígérem :roll: :oops: :D :
Kép bogarászom
Kép füvet nyírok az új gépemmel.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


AproZsó!
ilyen helyes pasit ne rejtegess nekem!!! jöjjenek csak azok a képek!!! :wink:
az meg hogy Levi rosszcsont lenne ... áh! :shock: :? :lol: olyan kis helyes pofija van mint egy kis angyalnak!!! :lol: :lol: :lol: ilyen fizimiskával nem lehet valaki rossz!!! :lol:
az ágyneműtök meg ... :oops: :oops: nagyon király! hol vettétek? barnára vadászom!!! :lol: most az IKEÁ-ban láttam csíkosat, de db-ja 8000Ft!!!!! :shock: :cry: (aztán lehet a csíkos függöny mellé mégis megveszem majd egyszer :D )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tencikém!
neked nem is reagáltam, pedig .... :lol: szóval vörös, fenékig érő? :lol: oké! megjegyeztelek!!! :lol: felírtalak a kis fekete könyvembe!!! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na, megjöttünk a sétából!
Köszi Vero, igen, nagy csibész és jól rejtegeti.
Ágynemű kérlek szépen kb.3500 Ft-os Auchanos, bár 3 éve vettem és azóta is vadászom, mert 3 szettünk van, de már vészesen kopik. Szóval az eredeti színe még szebb, élesebb volt sokkal. Pont ilyenkor ősszel szokott lenni vásár, ha látom nálunk majd füstjelzek Neked!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Na hát kivel is kezdjem.....kezdek inkább ABC sorrendben

Adri!

Nem vagy vaksi!!! :lol: Nem tettem fel képeket mostanság. De majd igyekszem! :wink: És örülök, hogy jöttél! :wink: Meg hogy már Mindenki meggyógyult!!!!

Andi!

Nagyon édes Balu! Meló? Mostanság kéne visszanézned Mamutba is? Vagy esetleg maradhatsz ott ahol most vagy??

Aproo!

Akinek nem inge,nem veszi magára!!!! És milyen stílusról beszélsz? Talán durva voltam a "senki nem köszöntötte meg" - "beszólásommal"?!?!?!?! Vagy mire gondolsz? Hallottad a gondolatot a fejemben, vagy a hangsúlyt a billentyűzetemen mikor bepötyögtem?? Egyébként nem említettem meg 250-szer!!!! Csak az illetékesnek válaszoltam a kérdésére, hogy ez most hogy jutott eszembe!!!
Az meg, hogy kinek milyen a stílusa.....hát arról beszélhetnénk nem is keveset!!! És kinek és miért van oka hallgatásra?? Na ezt viszont nagyon nem értem. :shock: Mert ha esetleg arra gondolsz, hogy ezért nem jöttem egy pár napig, akkor tévedsz!
De tudod Zsó, ha már itt tartunk, akkor az sem volt szép dolog, mikor Orsi jó apró betűvel írta, hogy "jó volt veled találkozni, remélem olvasod és máskor is találkozunk" vagy valami hasonló......és Ancsa is meg én is meg még valaki kérdezte Orsit, hogy ki volt a "titokzatos emberke", akivel taliztatok a játszóházban, de Orsi észre sem vette a kérdést! (bezzeg engem leteremtett, hogy nem válaszoltam az ő kérdésére, hogy akkor mondjak neki fiúneveket!) Ez sem baj, csak akkor ne említse meg így a dolgot, ha nem akarja felvállalni, hogy találkoztatok Enivel! Semmi baj nincs ebből sem!!! Mindenki azzal talizik akivel akar!!! Csak ha már egy páran megkérdeztük, hogy ki volt ott, akkor illik rá válaszolni. Ha nem akar, akkor írja meg azt. Akár privibe is. És azért vannak itt egy páran, akiknek tutira rosszul esik, hogy Eni nem jön két szóra sem, hogy mi van velük pedig hányszor kérdezték már! Szóval legalább őket nem kéne ezzel "húzni"..... az apróbetűvel..... ha már a stílusról meg a modorról beszélgetünk!! De az meg Eni dolga, hogy jön-e ide vagy sem! Szíve joga eldönteni!!! Mint ahogy akárki másnak is!!!!

Judy!

Köszi, hogy kiálltál mellettem! De úgy látom, hogy itt csak bizonyos emberek "szólhatnak be" a másiknak.
Van aki érti amit írtam és nem veszi "vérkomolyan" és van aki nem és végre talál valami okot a kötözködésre!
Sajnálom, hogy sz@r a hangulatod, remélem ha elutaztok megjavul!!! :wink: Kívánom így legyen és érezzétek jól Magatokat!
Legközelebb, meg összehozunk valamit! :wink:
Autó klimaxa :lol: egyébként sikeresen megjavult?? Meg tudta csinálni a szaki? 8)

Kriszta!

Igen! Átadom! :wink:
És nem minden testvér egyforma!!! :lol: (bár tudom, hogy ez a kérdés nem nekem szólt!) Majd meglátod az enyémeket!!! :lol: :wink: Az egyiket vettem a másikat kaptam!!! :lol: :wink: 8)

Orsi!

Ezt a kötözködős dolgot a Rennek való gratulációhoz szintén nem értem. :shock: Teljesen mindegy nekem, hogy mikor gratulász neki és az is, hogy egyáltalán megteszed-e! Én nem mondtam illetve írtam semmi olyasmit, hogy "kötelelző lenne azonnal, hogy Rita vagy én megírtam a hírt". A "Na ki lesz a következő?" az csak egy poénos mondat volt tőlem. De úgy látszik, hogy mostanság nem tetszik itt egy pár emberkének a pofám! Evvan. Akkor nem kell velem törődni!

Tenci!

Kérdéseid mik voltak? Már nem találom őket. Bocsesz! Egyedül a képekre emléxem. 8) Igyekszem!

Tünde!

Hát amióta itten vagyok, az tuti, hogy tőled nem sűrűn kaptam két jó szót sem. Nem baj, nem kell, hogy "szeressen" engem mindenki! Én is így vagyok ezzel. De azért igyekszem nem belekötni azokba az emberkékbe, akik esetleg nem olyan szimpik a hozzászólásaik alapján.
Én nem szólogatok be senkinek 2 napja!!! Egyszer írtam le Lillusnak, mikor rákérdezett! Azt amit meg a többiekkel beszéltem még esetleg erről vagy másról.....az meg azokra vonatkozott, akiknek írtam. És tudod a mondás....akinek nem inge nem veszi magára!!!
Egyébként meg örülök, hogy megértetted. Végülis te pont azok közé tartozol, aki csak a számodra szimpatikus emberkéknek a gyerekeit köszöntöd meg. Ez sem baj! Semmi sem kötelező!!! Azt sem írtam, hogy meaculpázni kéne!!!! Ezt csak te vetted le így. És Lillus sem várja el senkitől sem!!! Egyébként szerintem meg, ha nem szívből jön, a szülinapi köszöntés egy gyerek (vagy bárki más) részére, akkor nincs is rá szükség!!!
De azért elég érdekes, hogy ha én hozzászólok bármihez is te tuti, hogy az ellenkezőjét mondod annak, amit én. Ez sem baj!! Nem vagyunk egyformák! (még jó!) Csak feltünt, hogy ezt állandóan az orrom alá dörgölöd, hogy az nem jó, ahogy én gondolok dolgokat!! Bezzeg a te elveid.....véleményeid....
Elhiszem, hogy nem tartozom a kedvenceid közé, bár lövésem sincs, hogy így ismeretlenül is miért kötsz belém általában. A legelejétől fogva amióta ide járok. De ez is a te dolgod.....csak nem értem. Különbözőek vagyunk különböző véleményekkel.
Olvastam és hallottam is dolgokat régebbről, emberekről. Nem ítélek én el senkit, csak néha mindenki szálljon magába és gondolkodjon el.....
Szóval, ha ennyire nem bírsz nem kell nekem irogatni semmit sem! Lépd át, el se olvasd amit írok. És akkor talán nem is bosszantod fel magad rajtam.


Na ismét vihar van kavarva!!! Bocsánat, de most már nem tudtam magam visszafogni!!! :?

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Andi!
Balu nagyon édes és olyan nagy már!!!!
te hogy vagy? jól tudom, hogy most nem a Mammutban vagy? :roll: csak mert kéne mennem Douglasba, de ha nem a Mammutban vagy akkor nem oda megyek :oops: :D

képzeljétek!!! :wink:
bő egy év után, férjemmel eljutottunk odáig, hogy kettesben töltsünk el közel 3 órát!!! :D :D :D :D ELmentünk az Intercontinentálba a Duna partra egy arab estre, majd sétáltunk egy kicsti a corsó-n. :lol: :lol: :lol: :lol: hát mit ne mondjak! FRENETIKUS VOLT!!!!!!! :lol: :lol: igaz előtte 30x leizzadtam, hogy lányokat egyedül lefektessem/ellássam időre, mert 7:30-ra jött értem a férjem. :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok, Jó reggelt!

Vero, nagyon örülök Nektek. Tényleg. Már mi is nagyon tervezzük, hogy mozizunk egyet, mint a régi szép időkben. Talán a házassági évfordulónkra össze is jön.....

Andi, nagyon nagyot nőtt Balu, vagyis megnyúlt, nem?
És tényleg nem a Mammutban? Akkor most hol? Mesélj már egy picit!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Tigrincs, legalább őszínte vagy. :) Igen, valóban sokszor érezhetted úgy, hogy "beléd kötök", pedig nem, nem akarom mindig az orod alá dörgölni, hogy nem értünk egyet. De ez tény, hogy nem értünk egyet. Nem azért vitatkoztam, hogy beléd köthessek. Egyszerűen a nagy pofám nem bírja ki, hogy ne mondjak ellent, ha úgy érzem. Sajnálom, ha ez elsősorban téged érintett.

Szerintem a ki kitől kapott jó szót dolgot, és hányat inkább hagyjuk. Én is elkezdhetném mondani, hogy soha hozzám sem szóltál a kezdetektől. Sőt, egy privát leveledben ezt tudtomra is adtad, hogy nem szólsz azokhoz, akik nem érdekelnek. (pont akkor, amikor bocsánatot kértem tőled egy megjegyzésemért) Szóval akkor ezt miért is kell az én szememre vetni?

Igen, zavartak a megjegyzéseid, amit ugyan nem nekem címeztél, de mégis. Zavart, hogy úgy kellett érezni, mintha az orrunk alá dörgölnéd. Szóltam. Ennyi.

És a szülinapokról. Valóban nem mindig, sőt, nagyon ritkán köszöntök fel bárkit is. Nem azért, mert a többi gyermek és anyja nem szimpatikus. Egyszerűen én azon emberek közé tartozom, aki még a szűk baráti körén belül is állandóan elfelejti, telefon, stb emlékeztet. És aztán meg azért felköszönteni mindenkit, mert látom, hogy mások megtették, olyan álságos nekem. Ezért amikor látom, észreveszem a vonalzóján, amikor sikerült nem elfelejtenem, megteszem. Akik régebb óta ismernek, tudják, hogy ebben nincsen semmi személyválogatás. Legalábbis tudatosan és szívből nincsen. És egyszer régen azt is megírtam, hogy azért, mert nem mondom, nem írom oda 23.-nak magamat is, attól még tényleg én is komolyan gondolom.

Igazad van, akinek nem inge, nem veszi magára... (bár ugye ez a szülinapi dolog szerinted az én ingem is volt). Nem fogom.

És mindenkitől elnézést. Sokáig gondolkoztam, hogy privátban írjam-e meg. Lehet, hogy azt kellett volna. Én tényleg szeretném ezt a vitát lezárni.


Veronikusz. De jó, nagyon örülök!!!

mtunde
 
 


Tünde,
részemről lezárva.

Timi,
nincs mit :oops:
legközelebb feltétlen összefutunk ;) Autó klimaxa megjavult úgy néz ki (legalábbis hazafelé már hűtött mint a veszett fene :) ) Nem volt benne egy csepp gáz sem :shock: két palackkal nyomott bele a figura, most majd figyelni kell, nem szivárog-e valahol, mert akkor megette a fene :? :roll:

Zsó,
jó képek. Az elsőn tetszik a vigyor :)

Andi,
Baluképek is klasszak :) Várja a bölcsit? Vagy nem nagyon beszéltek róla?

Adri,
Montenegró? Merre? Majd tegyél fel képeket!!! Olyan szép helyek vannak arrafelé... Csak a tenger volt extrém hideg, mikor mi arra jártunk...

Vero,
örülök, hogy sikerült kettesben lenni :) Kell az ;)

Boriról tud valaki valamit? Benézett egyszer és most megint nem jön? Meg még egy csomóan hiányoznak...már bele se merek kezdeni a felsorolásba, mert valaki tuti kimaradna, aztán lenne sértődés...

Nekem ma sikerült eladnom a lányomat másfél órára, úgyhogy végre eljutottam fodrászhoz. Ez már nem semmi :roll: :D

Én most lelépek egy hétre - Hannakeresztelő Pécsett + egy kis pihi családilag :) Csak mielőtt valaki hiányolna ;) Kellemes pihenést a hosszú hétvégére mindenkinek!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hopp, még egy adósságom van (Végre lapoztam a naptárban :oops: )
Gyuzso,
nagyon boldog névnapot!!!!!
(kicsit megkésve, de a 8 napba azért még belefértem)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tigrincs, mire használtad a no comment megjegyzéseket? Nem értem, kérlek segíts! Köszi!

Veronikusz, szuper, megérdemeltétek a kettesben létet! Mesélj kicsit, mi volt az arab esten?

Tünde, gyerkők? Nálunk este apjuk hazahozta őket, nagy volt az öröm, s éjszaka Ádi vagy nyolcszor felkelt (pisilni kell, kakilni kell stb)... :( Reggel már zombiként megkérdőjeleztem a normálisságom, hogy ez miért is jó nekem? Erre vártam annyira? S amikor 10.30-kor letántorgott drágaságom a lépcsőn (nyílván én nem tudtam már visszaaludni hajnalban), akkor azonnal meg is válaszoltam, hogy igen, ez kell nekünk! :D Éljenek a mazochista anyukák! :lol:

Zsófi, ugyanilyen fűnyírója van Ádinak, állandóan tologatja, ha mi is nyírunk éppen, nagyon szereti. :D

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Sziasztok!

Reni:Szívből gratulálok Lindához, Sok boldogságot és egészséget Nektek

valentina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: