Új privát üzeneted érkezett!

kicsiboris!

sajnálom :cry:
De csak is előre nézz.!!!

Odry!

Drága vagy,de még nem tudtam venni.
Most éppen beteg vagyok.Még az alkalmassági viszgálatra se
tudtam elmenni :roll:
Jövőhéten pótolni kell.
Hogy vagytok??,

Mágnes!
JÓk a képek!!Írtam privit!!!!!!!!
m. reni
 
 


Sziasztok!
Boriska! Sajnálom!
Ilona! Sok Boldog Születésnapot Kívánok Neked!!!
Sapé! (Neked is holnapra) Sok Boldog Születésnapot!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


ilonka, sapé, én is csatlakozni szeretnék, Isten éltessen benneteket nagyon sokáig!!! :lol: :lol: mindketten gyertek meséljetek!! :lol: :lol:

reni, gyöngyi, köszi. nagyon nem szontyolodtam el mert hát nega lett a teszt..

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

gyöngyike, boriska köszönöm szépen! Klasszul megünnepeltük, az egész család eljött és együtt töltöttük az estét.

boriska, remélem hamarosan olyan hírrel jössz, amin magad is meglepődsz a sok nega teszt után.
Én szabira megyek elsejével, és köszönhetően a 20-ai csonka hétnek szinte egész augusztusban szabin leszek, szerintem nagyon keveset kapcsolom majd be a számítógépet.

mágnes, nincs is jobb ilyenkor, mint a pancsolás! Gondolom, h a gyerkőcök mennyire élvezték.

Szép napot lányok!
bbilona
 
 


Ilona, Sapé! Boldog szülinapot!

Mágnes!
Szuper lehetett a nyaralás, a gyerkőcök meg csodaszépek! Remélem jövő nyáron mi is megyünk.

Gyöngyike!
Peti is nagyon helyes fiú!

Gyorsan néhány kép, mert Andris már nagyon tekereg, szerintem balhé lesz.

A nagyfiú rövid haja:
Kép

Egyedül állok!
Kép

Ismerkedés
Kép

A kis nudista szereti a meleget
Kép

Szundika
Kép

tücsökbogár
 
 


Ilona, Sapé! Boldog születésnapot kívánok én is nektek!
Ilona, nektek jó pihenést, nyaralást! És, ha jól számolom utána indul a sikeres lombik (ha még szükség lesz rá), nagyon szurkolok és gondolok rátok!

Boris, sajnálom én is, de hamarosan úgyis sikerül! Testvéred hogy van?

Tücsi, Csabi nagyon sokat nőtt, és milyen ügyesen áll! Andris nagyon édes baba, ahogy alszik :lol: és most mekkora?

Reni, mi a gond? megfázás? jobbulást!

nálunk minden változatlan: Lili egy tündér, nagyon jól telnek napjaink.

Zel, Trin nagyon eltűntetek...

Kép
domo
 
 


és Mágnes, a gyerekek gyönyörűek :lol: jó nyaralás lehetett :lol:

Kép
domo
 
 


tücsökbogár, hogy ez a picurka mennyire hasonlít Csabira. Milyen kis huncut lett a nagyfiatokkból, eszem a szívét!
Köszönöm szépen!

domo, neked is köszönöm! Meglátjuk, h alakulnak a dolgok.
Jó lehet egy tündér a háznál! :D Van varázspálcája? :D
bbilona
 
 


ilonkám te egy aranyfej vagy :D már milyen régóta itt vagy velünk és várod a csodát és mindenkihez van jó szavad, le a kalappal, megint ezt kell, hogy írjam :lol: :lol: :lol: de szívesen teszem :P
na és tényleg, hogy is vagy? hol is tartasz?

tücsi nahát :lol: :lol: azt hiszem meg is értelek ismételten, hogy elhoztad Andrist :P és megint nagggyon megjött a kedvem egy ilyen kicsi csöppséghez ahogy az kis nudistádat nézem, annyira éééédes :lol: cuppcupp :P
Csabi meg nagyon helyes kis srác :lol:

domo, köszi! bátyóm otthon van, fájdalmai vannak szegényemnek, és hát ki tudja mikor fognak elszáradni a cisztái....nagyon nehéz ez..

kata? zel? trin?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Tücsökbogár! Nagyon szépek és tényleg nagyon egyformák a fiaid!
Csabi milyen ügyin áll. Andris is nagyon tündéri.
Ilona! Jó nyaralást és nincs kizárva hogy jó hírrel érkezel vissza.
Ági! Nagyon jó kis képeket hoztál. Bence egy kis husgombóc!
Anna is csodaszép lányka.
Boriska! Sajnálom hogy testvéred még mindig nincs jól.
Képzeljétek ma levágtam Anna haját (hátul is). Csak picit akartam, de állandóan izgett-mozgott és elég sok lett belőle. Picit csálé is, de majd megnő. Igyekeztem azért helyre hozni, hogy ne legyen annyira látványosan összevissza. Kiváncsi vagyok apja mit szól majd hozzá.
Peti meg vasárnap hajnalban hasra fordult. Azóta is gyakorolja, de most az a gond hogy vissza nem tud fordulni.
Néha még Anna is segít neki. Megfogja és hasra "vágja" szegényt.
De tetszik neki.

Eltűnt lánykák merre vagytok???

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Lányok egy kérdés: valaki szedetett már le szemölcsöt mostanság?
Nekem a szemem mellett van 3 db. Nem látványos és nem is fáj, nem zavar és nem is nő, de mostanában gondolkozom rajta hogy le kéne szedetni. De félek, hogy fájni fog és hogy hogy csinálják. És mennyire fog utána látszódni a helye.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyike szerintem a piciket leégetik...de nem 100%

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm szépen a jó kívánságokat aranyosak vagytok! :D :lol:

Ilona!
Boldog Szülinapot neked is!!! :lol:

Kép
sapé
 
 


tücsökobogár!

Istenem de gyönyörűek :lol: :lol: Mint két tojás.
A poci baba nemét lehet tudni?

Domo!
Ide is küldhetnél egy kis angyalt,Nia nagyon makacs.
Takony kórság van rajtam :twisted:

BBilona!Sapé!
Isten Éltessen benneteket :lol:

gyönygyi!

Nekem a nyakamon volt.egy szúrit adtak,és leégették.

mágnes!

fifi kérdés megoldva.Köszi azért!
m. reni
 
 


Köszönöm a dícséreteket a fiúk nevében is. Én tudom hogy elfogult vagyok, de szerintem is gyönyörűek. Andris most 3310 g. Két hét múlva, mire meg kellett volna születnie már igazi kis vasgyúró lesz. Persze így 6 hetesen nem valami nehézsúlyú, de nála az induláshoz kell viszonyítani.

Pocaklakó nemét még nem ismerjük, aug 10-én lesz a következő uh, 20 hetesen már csak kiderül. De az elmúlt pár napban rendesen beindult, már nem csak kaparászást érzek, hanem rendes mocorgást, helyezkedést. Ja, és imádja a fagyit meg az édességet, na meg a lecsót.

Aki ezután megy nyaralni annak nagyon jó pihenést, kikapcsolódást és feltöltődést kívánok!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

ISTEN ÉLTESSE A SZÜLINAPOSOKAT!

Tegnap Tatabányára utaztam Bálinttal és vonattal mentünk. Vissza már autóval jöttünk, mert azért mentem végül is. Féltem az utazástól, de nem volt semmi gond. Képzeljétek olyan ügyes a Bálint fiam, hogy este 9-től hajnal 4-5 között ébred csak. :shock:
Ma Dáviddal voltam egész délelött, mert jövöhéten kereszteljük a Bálintot, neki meg a szülinapját tartjuk és vettem neki ünneplős ruhát cipőt. Nagyon csinik lesznek a legényeim.
Én kinéztem egy felsőt magamnak, de persze olyan mintázatú nincs ami tetszene és rám való... na hátha még a jövöhéten kapnak olyat.

Tbogár!
Nagyon szépek a fiúk! Istenem de jó helyre kerültek! Nagyon kíváncsian várom a pocaklakóról is a híreket!

Mágnes!
A ti gyermekeitek is csodaszépek! Jól bírták a más környezetet? Idén én is szeretnék menni nyaralni velük, mert mióta a Dávid megszületett nem voltunk sehol.

Sapé!
GYere!!! Írj magatokról. Ágota hogyan viseli az új környezetet?

Boris!
Sajnálom tesódat, de miért húzodik ilyen sokáig a gyógyulása!?

Kép

Kép
odry
 
 


odry, de ügyik voltatok!! és Bálint már így alszik?? szupper, hamarosan átalussza az íccakát :lol:

tücsi, húúú nagyon kíváncsi leszek, hogy ki lakozik a pockódban :lol:

többiek? olyan rossz lenne ha zelanyu nem jönne!!! írtam neki privit, de még irjatok neki páran, mert lassan elfelejt minket, ugyanígy kata is... :cry:


juci? hogy vagytok? dokinál voltál mostanság?

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry, ez azt jelenti, hogy autót vettetek?

lányok, köszönöm a jókívánságokat!

Mindenkinek szép augusztust kívánok!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mire eszméltem..... Augusztus 3.-án a Bálint 2 hónapos a Dávid 2 napra rá 2 éves és 22 hónap van a kettejük között :shock: csupa kettes számok. Valaki ért a számmisztikához? Olyan érdekes, nekem. Állítólag a 2 es az művészeti hajlam, de ez csak 1 infó.

Ilona!
Igen, de cseréltünk. Ami volt, azt vasárnap elvitte a párom és mindkét fél szemügyre vette a verdákat, majd megeggyeztek én csak aláírtam :wink: Mentek valahova, míg szabin leszel? Meddig nem jösz net közelébe? Jó pihenést!!!

Boris!
Most képzeld..... én is örülök, mert csak fárasztóbb a 2 gyerek és legalább tudok aludni. Mindig azt kívántam, hogy legalább olyan jó alvó legyen, mint a Dávid, de jobb alvó lett. Dávid 6 hónapos koráig 2 szer kelt, de csak enni és aludt is tovább. Azt is ki lehetett bírni, de ahogy elkezdtük a hozzátáplálálst, nem is kelt fel már a 3. este. Ilyen szempontból is szerencsés vagyok velük!!! Na meg minden szempontból!!! :wink:
Borka lánykád!?

Kép

Kép
odry
 
 


odry, én nem értek a számmisztikához de tuti jót jelent :lol: :lol: :lol: készülődsz már a szülinapra? milyen torta és ajándék lesz? :P

zel :?:
kata :?:
juci :?:
trin :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!!


Ne haragudjatok, hogy eltűntem.. Nincs indokom, mentségem. Sok volt a történés, kevés az idő, majd elmentünk 10 napra a nyaralóba.. Tegnap jöttünk haza. Még nem olvastam vissza, csak gyorsan írok.

De amit látok, attól a könnyeim jönnek ki.. Tücsök! Nagyon szép fiaid vannak!

Összeszedtünk egy kis fülgyulladást, ami teljesen tünetmentesen elbújt a háttérben. Nem is derült volna ki, ha Lukács rendesen hízik. De mivel csak kajált-kajált, de nem gyarapodott eléggé, meg kellett keresni az okát. Első vizsgálattal megtaláltuk, így egy kicsi kínzással megúszta Kincsem az egészet. Most fincsi édes sziruppal kezeljük, szerencsére ezt elfogadja.
Barackozunk, almázunk.
Egy mozdulattal hasra fordul, meg vissza, és hason simán körbekússza az ágyunkat. A fejét még tolja maga előtt közben, de előfordul, hogy azt is felemeli. Feltett szándéka, hogy ő simán felül, csak hasizommal. Na persze egyedül ülni sem tud, így rendesen begurul, hogy nem jön össze. Megtanult berregni, morogni, néha már erejét próbálgatja, valami hiszti jellegű, könnytelen kiabálással. Akkor kinevetem, felveszem, megölelgetem, hogy ne csináljon már ilyet... :lol:

Most kicsit visszaolvasok...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok?
Mindenki nyaral, vagy strandol.... igazatok is van. Mi készülődünk a vasárnapra. Ma-holnap szépítkezek, majd vásárlás torta sütés és már vasárnap is lesz.
Remélem jó időnk lesz és a fiúk bírni fogják az iramot.

Zel!
Aranyos Lukács és nagyon ügyes fiú! Képeket is tennél róla!?
Sajnálom a pici fülecskéjét, de örülök, hogy túl vagytok rajta.

Boris!
Tortát még nem tudom, ez csak pénteken dől el, mert öcsém cukrász és ő készíti, de biztos fini lesz. Ajándék.... hát most nagy dolgot nem kapnak.... az ebéd szervezése is sok pénz, mert étteremben leszünk. Dávid kapott cipőt, ruhát, de még veszünk neki Tescos favasútat, mert szereti a vonatokat és azt lehet bővíteni is.
A többiektől nem tudom mit kap, meglepi. Bálintnak mi nem veszünk semmit, álljuk a keresztelőt.... Azt tudom, hogy a keresztanyájéktól játszószönyeget kap, a többi szintén meglepi. Bár anyumtól szerintem érmet. A Dávid is azt kapott, amit a pénzverdéből rendelt, ezüst, nagyon szép és bele van vésve a neve és az évszám.

Többiek???

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, jókészülődést nektek :lol: hát igen, a éttermi mulatozás sem egyszerű, olyan drágaság van most..

zel, na de jó, hogy jössz :P Lukács már így tornázik? nem semmi!! és már gyümölcsöt is eszik?? tök jó!! pláne,hogy most van barack meg fini idénygyünik :lol: te hogy vagy? milyen anyának lenni :?:

juci?

többiek? tényleg mindenki ellustult :twisted:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Itt vagyok itt vagyok... :D :D köszönöm Boriskam jol vagyok csak szokas szerint rengeteg a tennivalom.. mult hetvegen es elötte hetvegen magyar vendegeink voltak most pedig mi keszülünk haza pont egy het mulva indulunk.

Tudom Reni is kerdezett valamit a multkor de nem volt mar idöm valaszolni :oops: majd megprobalom visszakeresni.
Remelem gyerekek jol vannak Nia, Lujzika, Lukacs, David, Csabika, Andris es meg sorolhatnam.. :P

Mi jol vagyunk, mult heten voltam kombinalt teszten, minden rendben a babaval, holnaputan töltöm a 14. hetet. Davide nagyon eleven de inkabb ilyen legyen csak sajna nagyon nehez töle barmit is csinalni. Kicsit tartok az elsö idöszaktol amikor majd ket pici lesz..

Puszi mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Halihó..


Hát ja... Lukács nagyon eleven Meg nem áll keze lába.
Még szopizás közben is sokat nyüzsög. Mostanában szeret fekve enni. Olyankor összebújunk, és félig rám hasalva alszik el. Öleli a nyakamat, vagy simogatja a hajamat evés közben, elalvás előtt. Nekem meg csak úgy dobog a szívem, hogy ihaj... Sírni tudok ettől a szerelemtől.

Kicsibém! Lukács imádja a gyümölcsöt. Kicsivel a negyedik hónap betöltése előtt kezdtük kóstolgatni. Most jöhet barack, meg alma is, és a dinnye levét is jó szopogatni. De csak ha kap egy csíkot, amit lehet szívni. A lé kanállal már olyan jó! :lol: Ha letörik egy kicsi a dinnyéből, elcuppog rajta, nem engedi, hogy kiszedjem a szájából. Én meg figyelek, mint a kisangyal, nehogy a darabka megakadjon..

Fülünk alakul. Szirup édes, epres ízű, nyeli a Drágám rendesen. Pénteken megyünk kontrollra. Ha a dokibácsi engedi, utána megyünk már a babauszira is megint.

Kép
Ugye így már érthetőbb a szerelmem....

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


mi is jól vagyunk. Lili felfedezte, hogy tud sikítani, és macskahangokat ad ki, meg nem unja, ez is olyan édes! és mindent a szájába vesz, és rágja a kis fogatlan szájával :lol:

Zel, teljesen érthető a szerelem, Lukács tökéletesen szép baba! A lányomért én is odavagyok, egyszerűen nem lehet megunni, mindig rácsodálkozok, hogy ez a csoda az enyém. És hát a szopizások, összebújások...
Lili még csak szopizik, kivárom a 6 hónapot, de már csak pár nap van hátra...
Lukács most hány kiló? hányszor eszik-alszik egy nap?

Jucmuc, örülök, hogy minden rendben a pocaklakóval! Biztos hamar belejössz a két gyerekes napokba!

Kép
domo
 
 


Lukács is rág ezerrel.. Van, hogy egyszerre három ujját. A nyála meg csorog. Nem tudna megszökni, mert, mint a kis csiga nyomot hagyna maga után.

Pont most méredzkedtünk. 6,47 kiló és 69 centi.

Napi kaja, alvás:
Hat körül ébred, kaja, aztán alvás 9-ig, kaja, játék, 11-12 között alvás, előtte egy kis cici, ébredés 2-1/3 körül, barack, fél óra múlva cici, játék, séta, 6 körül egy cici, esetleg 20-30 perc szunya, 8-ra fürdés, kaja, aztán vagy alvás, vagy játék 9-1/2 10-ig :lol: . Majd alvás egész éjjel... De van, amikor hosszabb ébrenlét alatt visszakéri a cicit.. Én meg adom. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!
Zel! Nagyon szép kisfiad van!
Sajnálom a fülgyulladást.
Domo! Anna is csinálta ezt a sikitást egy jó darabig anno. Neki nagyon tetszett, nekünk már nem annyira.
Már mi is eszünk almát és barackot. Peti meglátja a kanalat csak úgy kapálódzik, nyúl érte és már nyitja a száját. Mint egy éhes kismadár fióka. Olyan édi. Már hasra fordul, igaz még csak baloldalra, de nemsokára sikerül neki a másik irányba is. Viszont vissza még nem igazán megy neki. Bár volt hogy alvás közben nappal visszafordult oldalra és utána megint hasra.
Megnéztem Annának a naplóját és Ő 1 hónappal később csinálta ugyanezt.
Anna néha úgy dögönyözi szegény és szinte ráfekszik, de Peti csak hangosan nevet neki. Úgy látom, hogyha Peti elkezd mászni akkor Annának nem lesz nyugta nagyon tőle, mert állandóan a nyomában lesz.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


szia zelanyu :lol: olyan édin írsz Lukácsról :lol: mindig jól esik olvasnom, és nagyon ügyes a fiad, Lujzi ilyenkor még nem fogadta el a gyümit, 6 hónapos volt amikor először evett pár falatkált, szóval csak így tovább :lol:

domo, Lilit is megzabiznám :lol: olyan cukik fog nélkül :lol:

na gyöngyike, meglesz a napi testedzésed ha Peti mászni fog :wink: úgy elképzellek amint te is négykézláb mész utánuk :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyi! Látod, én nem is írtam, hogy a te is fiad is nagyon szép! Nagyon hasonlítanak Annával egymásra.
Ne aggódj, Lukács is most kezdett el igazán forogni. Jaj, de mint a kis büdösbogár. Meg nem áll. Eleinte ő is csak balra, de már sikerül minden irányba, oda-vissza.

Voltunk ma tanácsadáson. Nem ide szoktunk menni, csak kellett egy súlyellenőrzés- Hát Lukácsom 68 centi és 6,47 kiló.
Idegen, idősebb dokinéni szokott ide jönni. Mi még nem találkoztunk. Erre megfogta a fiam fütyijét és megmutatta, mennyire enged a kis fityma, és hogy nyugodtan húzzam meg. nem fáj neki, főleg majd fürdés közben és sokkal rosszabb lesz, ha nem teszem, mert majd műteni kell. És most én őszintén örülök, hogy ő megtette, mert tényleg nem volt se sírás, se fájás, és nem csak egy icike lyuk van a fitymuszunkon. :lol:

Aztán elmentünk délután még csajozni is! A kerilányom húga 11 héttel fiatalabb Lukácsnál. Letettük őket a takaróra egymás mellé. Lukács teljesen elvarázsolva nézte Dorkát, mosolygott csak tátott szájjal és megfogta a pici kezét.
Így csajok, sajnálom, de egyelőre Dorka a befutó.... :lol:

Kicsibém! Te is mindig édesen írsz Lujzámról.... Mert őket nekünk nagyon fontosak, imádjuk őket, így tök egyszerű édesen írni róluk!
Lukács tátja a száját, ha felette eszek. Van hogy ölbe kell vennem kaja közben. Remélem, ha majd rendesen ehet, nem lesz válogatós. Egyelőre jól bírja a gyümölcspépet!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Csak pár kép....
Szoktam aludni..
Kép

Dinnyét ettem
Kép

Jól kinevetem anyát, aki aggódik, hogy a dinnye kijön-e majd a ruhámból
Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, nagyon édi Lukács, és milyen szöszi haja van! Szépen nő. pedig a fotókon olyan picinek tűnik! Én mindenkitől azt kapom, hogy milyen nagy lányom van (de szerintem csak a haja megtévesztő :? )
Lili 6600 gramm, és kezén-lábán édes hurkácskák vannak :lol:

Gyöngyi, Peti nagyon ügyes, Lili még nem fordul meg teljesen, de a 6 hetes terpeszrugi miatt lemaradásban van...

Boris, és Lujzi hogy van? állás ügyben valami?

Trinky, merre vagy?

és néhány fotó: Kép Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


zel, milyen édes ez a srác!!! nagyon-nagyon cuki ahogy szemléli a világot :lol: :lol: na zel erre a kukidologra nem is gondolnék...és akkor fürdetésnél húzogatni kell neki?

domo, lili meg egy tündérbögyörő :shock: :lol: mekkora szeme van :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Gyors pár sor....
Mi is tegnap kaptuk az első kötelező oltást és a Rotát. Bálint cupogta befelé. Gyors egy súly és hossz adat- 6330g és 59,5cm. Szóval a dokinéni, mert helyetesítés volt, azt hitte, hogy a 4.hónapban vagyunk és az utolsó szurit és Rotát kapja :shock: nézett nagyot.
Dávidomnak megvettem ma a tortához valót. Olyasmi lesz a torta mint a mi esküvőnkön volt. Fehér-kékes és autó marcipán lesz rajta. Meggyes lesz az ízesítése, majdnem mint a fekete erdő, de mégsem. :wink: :wink:

Zel!
Lukács nagyon édes fiú. Nekem új ez a kuki huzogatás. Itten nállunk mindenki azt mondja 2-3 éves korban kell kezdeni. Ez is úgy változik mint sokminden más. Anno én a Dávidnak hetente adtam a K vitamint, most csak 4 hetente kell a Bálintnak. Na majd rákérdezek a kukira, mert tényleg nem mindegy.

Domo!
Nagyon szép Lili baba!!! Az utolsó két kép.... zabálni való és olyan csodás!

Boris!
Mi van veletek? Tesó? Meló? Borka lányka?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Zel, Domo!
Gyönyörűek a gyerkőcök!!!

Kukactémához: én is rákérdeztem a dokira és nekem azt mondta, hogy még véletlenül se nyúljak hozzá, mert ha kicsit le van tapadva, akkor csúnyán begyulladhat a huzigálástól, ami pedig magától megoldódik 2-3 éves korra. Ő azt mondja, hogy addig nem is műtik.

tücsökbogár
 
 


tücsi na de szépek a vonalzóid, így szépen sorban :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hű, hát fütyi...

Anno, amikor a kisöcsém pici volt, lazán 32 éve, húzogatni kellett. Neki doki csinálta meg, mert be volt szűkülve...

Az egyik ismerősöm a kisfia születése óta "játszik" a fütyikével, alig egy éves a kiskölyök, és semmi gondjuk nincs.
A másik ismerősömnél a kissrác öt éves és már kétszer is műtötték... Ők két éves korig nem nyúltak hozzá.

Lukács fütyikéjén nincs letapadva semmi, csak kicsit pici volt a lyuk, a " kapucnin". :lol: Egyelőre semmi gond nem látszik. Figyelem rendesen. De se nem piros, se nem fáj... Mi játszunk vele, óvatosan. A dokinénink is ezt mondta.

Pénteken voltunk a fülészdokinál. A fülcsink továbbra is tünetmenetesen MEGGYÓGYULT!!!! Aztán azzal a lendülettel mentünk is tovább a babauszira... jaj, de élvezte a kisgyerek. Fényképek készültek róluk a víz alatti úszás közben. Egyszer fogom, egyszer pedig egy karikán úszik át. Várom, hogy az oktató feltöltse őket és mutatom is nektek a kis úszóbajnokomat!! :lol:

Tücsi! nekem is nagyon tetszik a vonalzó kupacod! Mikor tudjuk meg, hogy a srácoknak hugijuk lesz-e vagy kapnak egy öcsit???

Odry! Nem semmi Bálint súlya! Szopizik?
Köszike a dicséretet..

Lukács ma sárgadinnyét kóstolt. Szerette! :lol: Én ettem és nagyon nézte. fogtam egy darabot és a szájához tartottam. Szívta ezerrel. Aztán egy kis darabot sikerült lecsócsálni a fogínyével. Hát nem engedte kivadászni a szájából. Elcuppogott rajta, majd lenyelte. És vigyorgott, hogy fincsi volt, jól esett..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel de jól csinálja Lukács, húúú nagyon szépen fog átállni a szilárd kajcikra, ügyeees :P én ehhez a cucitémához nem értek, de jól hangzik amiket írtok :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


SZiasztok!

Tegnapi nap jól eltelt. Bálint a szertartást szinte végig ordította, majd amikor kijöttünk a templomból elhalgatott és elaldut :shock:
Dávid jól viselte, csendben volt és ő az étteremben élvezkedett, hiszen ott köszöntötték fel a családtagok. A tortának örült a legjobban, gondolom a gyertya miatt.

A kaja nem volt annyira jó...., de sokkal jobb és kényelmesebb volt így mint tavaly. Ezt most 2 gyerekkel ideális vol. A végén a számla is barátságos volt, tehát jó, hogy így szerveztük.

Majd Boris által tetetek képeket is.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Odry! Nem csodálom, hogy Bálint elaludt a keresztelő után. nagy munka volt ám végigordítani! :lol:
Kicsit megkésve, de nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Dávidnak!
Autós torta?! Váááá, nem csoda, hogy örült neki!


Kicsibém! Remélem, azért még cicizik is egy darabig Lukács, mert így még könnyen megyünk bárhova.. De azt sem fogom bánni, ha már eszik mást is, mert imádni fogok neki főzőcskézni! :lol: A gyümölcsök meg most érnek. Kell jobb a frissnél?? Főleg, ha szereti.
Kukactéma... Jaj, ettől rettegtem az babavárás alatt. Mit kell majd a kis fütyikével csinálni. Ráadásul annyira eltérnek a vélemények, hogy nincs két könyv, orvos, védőnő, anyuka, aki ugyanazt mondaná..
Pont mint a mi gyerekkorunkban a kaja.. Mi éjjel kaptunk egy vödör teát. Mert akkor az volt a "trend", nem ám a szopi. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Jut eszembe!!! Többiek????

Tudom, én is távol voltam sokáig, de Ti most hol vagytok?

Ilonám! Aug. van. Hol tartotok? Annyira sokat gondolok rád. Nagyon szorítok nektek.

Kata????

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem látod...én már annyiszor hiányolok mindenkit...rám sem hederítenek :cry: talán a te hivószavad hatásosabb lesz :lol:
és egyetértek veled (megint), én is mindenfélét olvasok, látok/hallok, és néha persze elbizonytalanodom, így kell-e vagy úgy...aztán az a legjobb ahogy alakul :lol:

odry, boldogságos szülcsinapocskát Dávidodnak, én is milyen bamba vagyok... :roll: és mi volt a kajcival? rossz volt?
na kérem szépen a képeket, már rakom is :lol:

csajok?????????????????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris!
Ez a kép!!!! Csudi jó! Kifáradt szegénykém!? Hogy telnek napjaitok?
A képeket talán holnap, mert apuka ma sokat jön-megy és talán este felteszi nekem.

Zel és Boris!
Dávid nevében is köszönöm soraitokat! Már kezdtem zokon venni, hogy az én kisfiamat nem köszönti senki ezen az oldalon :cry:

Képek holnap!

Kép

Kép
odry
 
 


odry, tényleg ne haragudj...én mostanában tiszta zizis vagyok, elég sokat stresszelünk, de a szülinap az mégiscsak szülinap :lol: :lol: :lol:
Lujzi ilyen pózban képes elaludni...nagyon kifáradt :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


trin írt, hogy a szüleiknél nyaralnak, jövő héten jön :lol: :lol: (én teljesen elfelejtettem.. :cry: )

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odry! Várjuk a képeket...
Bocsika a késés miatt... Pedig annyira figyeltem, mégis elmaradt... :oops:

Kicsbém! Lukács is szokta ezt a pózt használni alváshoz... Lujzi éééédes!

Most pedig ezerrel mondja a monitornak a magáét...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Odry,

Drga Davidodnak nagyon boldog Születesnapot kivanunk! :P Ne haragudj a kesesert tudod en amugy is ritkan tudok benezni.. :oops:

Lanyok mindenkinek jo pihenest augusztusra, mi holnap indulunk k et hetre haza!!! Mar nagyon varom! Hulla faradtak vagyunk egesz nap csap csomagoltunk pakoltunk..

Puszi minden babanak es mamanak es mindenkinek!!! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


juci jó pihenést sok-sok jó élményt kívánok, vigyázz magadra :lol: :lol:

zelem, jujj Lujzi is mindig 'gerjed a számgép előtt :shock: :P

többiek??

ilonka, mágnes, reni, gyöngyike, domo, stb... :?: :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Dávidnak hatalmas gratula a szülinapjához! Még legalább 100 hasonlót kívánok neki!!!

Boris!
Szenzációs a kép Lujziról! Zabálnivaló kiscsajszi!!!

Tegnap voltunk uhn. Napra pontosan megfeleltünk a vonalzómnak. A dr bácsi azt mondta "most éppen kislánynak látszik". De a nyakamat azért nem merném rátenni, mert kb másfél percig tartott az egész vizsgálat, mivel előttünk majd egy órán keresztül szünetelt a rendelés és nagyon feltorlódtak a kismamik. Ráadásul a múltkor még első fali lepényem volt, most meg hátsó fali, szóval egyenlőre nem állok neki rózsaszín rucikat vásárolni.
Amúgy minden ok velünk, CSabi megkapta az első szandiját, kicsit szögletesebben lépked benne, de majd megszokja - olyan nagyfiú, mindig meglepődök ha rájuk nézek, hogy egy éve még azt sem tudtuk hogy lesz egy kisfiúnk, most meg kész személyiség már ez a gyerkőc, nem kis akarattal. Pöttömkénk már 3720 g, pár napon belül elérjük, hogy megduplázza a születési súlyát, ami szerintem hatalmas teljesítmény. EGyébként nagyon jó gyerkőc, egyetlen bajunk hogy nagyon kínlódik a kakálással és emiatt a pocifájással is. Már kipróbáltunk mindent ami Csabinál bevált, de egyenlőre kevés sikerrel.

tücsökbogár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?