Új privát üzeneted érkezett!

Hol van mindenki,ugye nem hal ki a topic,,,,????

odry!
őrülök,hogy nem sárga a Bálint :lol:
Hogy bírják a meleget?

Trinky?Katata?Zel?

Csajok!

Pandácska miatt aggódok nem lehet elérni!
Az Sms-re sem válaszol!
Mi lehet vele?Nem most költöznek?

boris!
Tesó hogy van?

Mágnes!
Anna?

Mi majd meg fövünk Nia egy folytában fifit nézné,
a neten találtam két 10 perces videót,és oda vissza azt nézi.
Már megőrülök fifitől :twisted:
m. reni
 
 


tücsike!

Már nagyon hiányoztál,Tudom hogy már mondtam,de minden tiszteletem a tiéd :lol:
Nagyon nehéz?
m. reni
 
 


Sziasztok!

Reni!
Ez a nyár ilyen, mindenki eltünik, mert nyaralnak, strandolnak....
Hála a házban 24 fok van, így jól bírjuk. 10.30ig kint van Dávid, majd bent is pancsi, játék, evés alvás és du.-án úgyan így vissza fele. Mi aza fifi??? Az én fiam nem szeresse a tv.t és a rajzfilm sem köti le, így még le vagyok maradva ezen a téren.

Pandát én is hiányolom és remélem nem azért tünt el a forumról, mert baj van..... vagy esetleg megbántottuk volna.....
A költözés öröm, gondolom nekik is. Dóriról készült képeket fogom hiányolni, hisz oly szép az a lányka.

Tücsi!
Andrist is megkeresztelhettétek volna egy kalap alatt!? Vagy túl közel volt az idő és nem volt rá lehetőség. Mi is keresztelünk augusztus 9.-én és a Dávidnak meg akkor tartjuk a szülinapját. Mi egy napon tartjuk és gyors túl leszünk rajta.
Mesélj!!!! Fiúk????

Boris!
Te is írj!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 

 
 

Sziasztok! :P

Gyorsan bejelentkezem, de sok idöm most sincs sajna.. pa'r ora mulva megerkeznek a barataink M. orszagrol mar nagyon varjuk öket, itt lesznek hetföig. Itt is nagyon meleg van nem is lehet kimozdulni mert az ember högutat kap. Ra'ada'sul itt a paratartalom is nagyon magas igy meg melegebbnek tünik.
Csak a lakasban kondival lehet kibirni..

Tücsikem nagyon örülök, hogy otthon van veletek Andriska! :P

Puszi mindenkinek lanyok! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


De jó,hogy jöttetek :lol:

Odry!

Tényleg nehéz ez a meleg,a gyerekek nehezen bírják.
Az tök jó,hogy jó idő van a házban. fodrászkodni is szoktál?
Az én lányomat se kötik le a mesék.Egész nap jön megy
dolgozik.Semmi mese nem köti le.Ezt meglátja a tévében,és
sikoltozva őrjöng érte.Fifi egy kis nefelejcsről szól.
Eddig a lányom nem volt hajlandó meginni a vizet csak a teát.
Mióta mondom neki,hogy Fifi is szereti a vizet azóta megissza

Jucmuc!
Jó is az a légkondi.Mi is akartunk,de most a suli,pénz elviszi a kondi árát.Hogy érzed magad???
m. reni
 
 


Minimál babanetes barátosném merre jáR????
Boris?
m. reni
 
 


Reni!

Nia alszik? Már csak, hogy gyorsan reagáltál. Nálunk most Dávid elaludt, bálint meg kelt..... így én nem tudok pihizni. Szóltam már pár vendégemnek, mert hát nem szabad kiesni sokat.... ez ilyen. Ma is holnap is jön egy- egy. Majd szép lassan vissza hívom mindet, ősz fele.

Na megyek, mert Bálint engem akar.

Kép

Kép
odry
 
 


odry!

Igen alszik,de mindjárt kel.Te szegény azért nem ártana egy kis pihenés néha.Biztosan jó fodrász vagy
:lol: Sajnos mindegyik szakmával igaz,hogy nem szabad sokat kiesni.A lakásnál van a műhelyed?
Már alig várom a maikűrős sulit. 89 ezer lesz a szerszám+150 a suli :shock:
m. reni
 
 


pussz csajok :lol: itten vagyok ám, csak most délelőtt munkaügyben mentünk, megint csak alkalmi van :cry: kiakasztó ez az egész..

reni, drága minimáltársam :lol: Lujzi is ma szólt, hogy nézne mesét :shock: asszem le kell kicsit szoktatnom, bár nem minden nap nézi, de 2 naponta biztosan amíg főzök.
Lujzit is nehéz lekötni, kb negyed óráig tudom (firkálás, gyurma ilyenek) de aztán dobálni kezdi...ki én sem vihetem, iszonyú itt a meleg..

odry, hát ez is egy nehéz dolog, újból visszacsábítani az ügyfeleket, ügyes vagy te :lol:

juci, jó szórakozást, élvezzétek ki ezt a pár napot, tök jó lesz :lol: :lol:

tücsike, babázol ezerrel :lol: :lol:

zel? domo? kata??

pandit megtaláltam, írtam neki, visszaírt, sokan rosszindulattal keresték meg a blogjában és azért nem jön egy darabig ide sem mert fél, hogy itt a mi topikunkban is megtalálják, de mindenkit puszil!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Én is vagyok, de egyszerűen megdöglök a gép előtt, 30 fok van a lakásban :evil:

Pandusnak a blogja is szünetelve van, sajnálom nagyon, mert szerettem az írását, és Dóriról a képeket. Remélem egyszer újra tudja indítani... :cry:

Drukkoljatok, ha holnap sincs pötty, megúsztuk a himlőt!!!

Reni:
Fifit nem felejtettem!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, nagyon drukkolok!!! ne legyenek pöttyök :!: :!: :!:

többiek? na megint mindenki elment nyaralni :?: :?: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsiboris!
A francba az állásokkal. :twisted:
A férjed biztosan nagyon jó szakember :lol:
hamarosan megtalálja a tökéletes állást.
Nehéz a kis gézen gúzokat lekötni :lol:

Mágnes!

Drukk a pötty mentességhez :wink:


Csajok szép hétvégét :lol:
m. reni
 
 


mágnes? vannak pötylik? remélem nem.. :!:

reni rendi vagy, az a gond, hogy az építészek megcsinálják a belsőépítészeti melókat is, így nem sok lehetőség marad..
most lehet, hogy ki kell váltania a vállalkozóit, te kiváltod a tanfolyam után?

csajok szép napokat, azért gyertek ide is :lol:

zelem olyan régen jöttél...domo?? tücsi??

Kép
Kép
piciboris
 
 


na csajok...a szomszédasszonyom (rémnek nekezzük mert nagyon rosszindulatú..) tegnap rákérdezett, hogy jön a baba? én mondtam, hogy nem csak pocakom van (amúgy kiló vagyok), erre ő: hová hízol ennyire????????? :shock: :shock: jófej nem?????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyike:
Milyen kis mosolygós Peti :) Még mindig nagyon hasonlít a nővérére :)

Gyöngyikém:
Szerensére himlő kanyarban sem, úgyhogy el is köszönök egy hétre, megyünk nyaralni! :lol:

Pusza, jót ne halljak felőletek!! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Harmadjára irom le amit szeretnék. Hülye gép!!
Boiska! Ne foglalkozz vele mit mond. Ha te jól érzed magad a bőrödbe.
Nekem azt szokták mondani, hogy de sovány/ vékony vagy. Mondjuk ez igaz, de mivel nem tudok egyszerűen hízni nem foglalkozom vele. Örülnék, ha legalább 5 kg-ot tudnék hizni, de nem. Most 50 kg vagyok, Annával mikor kiderült hogy terhes vagyok 55 kg voltam.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ági! Jó nyaralást! Jó időt mondanak megint holnaptól.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Reni!
Sajnos tényleg nem lehet sokat elmaradnom... bár Dávid 3 hónapos volt, mikor mindenkinek szóltam és most 4 hetesen kezdtem. Hálátlanok az emberek, sajnos arra kellett rájönnöm. Jó is, hogy te gyermek után kezded, mert így nem veszít el ' fél életed".
Én nagyon szeretem és szerintem jól is csínálom :wink: ezt csak azért merem állítani, mert a vendégkör rá a bizonyíték. Viszont van olyan olyan is, hopgy akit nem vendégnek, hanem egy kicsit többnek tartottál, az ma már az utcán sem köszön. Tudod mi ebben a fura, hogy a többsége nő, akiknek szintén van gyermekük, tehát tudhatnák, hogy mi a dolog lényege. Nem elmentem más országba szerencsét probálni, vagy nem eltartatom magamat egy pasival és hopp nem jött be.... gyertek vissza mert dolgoznék. Értessz? Van olyan csaj, akivel jártunk szórakozni és sírt, amikor az esküvőm volt és egy alkalommal a kollégám csinálta a fejét, hogy mi lesz vele, ha majd szülők!? Na ŐŐŐ ahogy megtudta, hogy babát várok, azóta nem láttam. Tudnék mesélni.

Bocsi de most befejezem, mert jöttek a babalátógatók, igaz 1 óra késéssel, ezért is ültem ide. Na mindegy
Rám ez sem jellemző, én 5 perccel hamarabb kész vagyok, vagy ott vagyok.

Na pá!

Kép

Kép
odry
 
 


mágnes, nagyon szuppi, hogy nincsenek pöttyök :lol: :lol: :lol: szép nyaralást :lol: :lol:

gyöngyike, csodaszép királyfid van :lol: asszem Lujzinak is 'bejön, mert mutogat itt az ölembe és gőgicsél...zavarban van 8) :lol:

odry, genyá az embrek..legalábbis egy részük...engem 2 hónapja megkeresett egy régi ismerős, hogy dolgozzam neki...azóta is hív...
ügyi vagy ha sikerül a vendégeidet visszahívni, esetleg valami akcióval, valami érdekességgel lehetne ezzel lendíteni :?: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


bocs...genyák..

Kép
Kép
piciboris
 
 


juci? hogy vagy kismami? gyere mesélj :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok Lányok!

Odry!

Tényleg bunkók az emberek,és írigyek na meg kétszínűek.
Sajnos mindenhol ez van,minden munkahelyen.
A lakásodon van a szalon?
Hogy vannak a kopék???

Kicsiboris!

A párodnak csodálatos szakmája van.
Mond meg neki,hogy ELISMERÉSEM!!!!!
Nem tudnátok közösen csinálni egy vállalkozást?
Csinálni egy weblapot,elérhetősséggel,és referenciával.
Majd privibe megadhatnád a párod elérhetőségeit,
Apukám építési vállalkozó.Hátha tudna munkát a párodnak :lol:


ZEL?TRINKY?DOMO?JUCMUC?TÜCSIKE?MÁGNES?BBILONA?GYÖNYI
GYERTEK MERT HIÁNYOZTOK

Mágnes!
Anna,hogy van??
m. reni
 
 


Gyönygike!

Imádnivaló Peti!!!!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 


reni, de édes vagy, megmondtam neki és azt üzeni nagyon jó fej vagy :lol: de hát ezt már tudjuk :lol:
és nagyon köszi, ha apucidnak továbbítod, küldenék egy önéletrajzot meg egy portfóliót is, adsz priviben egy ímélcímet :?:
köszi, nagyon jól esik, hogy így gondolsz ránk :lol:

és a weblapra is gondoltunk már, csak ahhoz, hogy viszonylag könnyen megtalálják havonta fizetni kell, de utánanézek :lol:

tényleg mindenki eltűnt......

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsiboris!

Segítek nagyon szívesen. Elpirulok ha dicsérsz Tudod nem rajtunk,hanem az embereken múlik,de én bízom benne hátha lesz felkérés.
Apukám is Fehérvári.
Szerintem a weblap jó lenne.Persze utána kellene járni :lol:

Várom a emailt.: :renatus@fremmail.hu
m. reni
 
 


Szia lányok!

Én vagyogatok, csak nincs mit írni.
Najó...

gyöngyike, Peti egy tünemény! Örülök, h. mégis akad egy két kép a részünkre.

odry, akkor már azt sem tudod mi az a sárgaság. Na majd a következő lurkónál tudod mit kell tenned. Helyreálltak az éjszakák és nappalok?

boriska, sajnálom ezt a meló dolgot, de csak akad lassan valami jó, valami állandó. Úgy látom a párod nem hagyja magát és keres, nem csak a fenekét mereszti otthon. Ez is dícséretes.
Gondolom testvéred jobban van már, ha nem írsz róla. Jó lenne ha hamarosan minden rendben lenne vele is.

jucmuc, az is nagy öröm, h te is jól vagy!

reni, hajrá műköröm, pedikűr, manikűr! Sok embert ismersz a környéketeken, lesz gyorsan ügyfélköröd? Megy a pöttyem bölcsibe, oviba?

Örülök, h pandácsak jól van, mire feleszmélünk már az új házban laknak és várandós lesz a tesóval.

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


reni írsz nekem egy ímélt a freemailedrőL köszi!!
valami miatt nem tudok küldeni.. :cry:

ilonkám, köszi kicsit jobban van bátyóm, csak a végét nem látom ennek a betegségnek, bonyolult...
hát ja, ez a mostani időszak nem éppen nekünk kedvez...

Kép
Kép
piciboris
 
 



Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok,

én is vagyok, olvasgatlak titeket, de írni már sosincs időm. Lili eljátszik, ha ott vagyok vele, de sokat nem tudom magára hagyni. Már forgólodik, tartja a fejecskéjét, és közben tolja fel a popsiját, olyan édes:)
a meleget elég nyűgösen viseljük, bár inkább engem visel meg.
már csak egy hónap, és elkezdjük a hozzátáplálást is.

Gyöngyi, látom Peti is szépen tartja a fejét, nagyon édes!

Reni, jó, hogy belevágsz ebbe a suliba! Meddig fog ez tartani, mikor tudsz már vele dolgozni is? Nia szeptembertől bölcsibe megy?

Ilona, ti voltatok a BMCbe? vagy csak ősszel mentek újra?

Boris, akkor a múltkori állásajánlatot mégsem fogadtáttok el? alkalmi munkák mindig vannak? nyaralni mentek?

Kép
domo
 
 


reni, asszem sikerült elküldenem, de elég nagy..3,8 mega,remélem megkapod...

domo, de édes lehet Lili!!! már nem is nagyon emlékszem Lujzára amikor ezeket alkotta :lol:
a múltkori nem hív vissza és nem lehet elérni..most meglátjuk, talán kiváltja párom a vállalkozóit, van most egy alkalmi melója, de egy új fickó adta, eldől hogy tudnak együtt dolgozni..és ugye 1 hónap múlva kell számlát is adni... :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


kata láttalak, hogy bent vagy, gyere mesélj bármiről!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


domo, olyan aranyosak, ahogy becsúsznak a kanapé alá, mert a négykézlábra állás megy, meg a rugózás is, de nem előre hanem hátra. Meg kell zabálni!
Szedem a foggátlót nehogy teherbe essek véletlenül, :D

borsika, ha jó sokat keres akkor megéri vállalkozni, csak így legyen!
bbilona
 
 


ilonkám ezt szeretnénk mi is...de hát ahhoz tényleg sok-sok munka kell..
mikor mész dokihoz?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsiboris!

Bocsi,hogy csak most írok.Nagyon profi a párod.
A faternek továbbítottam.Ha lesz valami szólok.


Domo!

De édi lehet Lili,ahogyan dolgozik.Hogy bírja a meleget?
Mi nagyon nehezen.
Nia januárban,vagy februárban fog bölcsibe menni.
4hónapos a suli.Mellékállásként fogom kezdeni aztán meglátjuk.

Bbilona!

Nekünk bármiről mesélhetsz :lol:
Sok embert ismerek,de úgy gondolom idővel kialakul.
Csak pozítivan tudod. :wink:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Reni! Kboris!
A szakma újra kezdése sosem egyszerű. Ezt nem csak az én esetemben van így. Jó ötlet az akció, de sosem kellett.... az igazság, hogy én Dávid születése óta nem emeltem az árakat, mert úgy voltam vele, hogy most nincsennek költségeim, így belefér. Ennél nagyobb kedvezményt már nem tudok adni... de ez nem is az igazából, hanem nem kérhetek, legalább is így érzem, olyan árat, mintha dolgoznék az üzletben. Ahol laktunk ott alatta van az üzletünk és az most héla eltartja magát. Heti 1napot fixre jártam be , de néha 2 alkalommal is mentem. Itthon direkt csináltunk helyet, márt csak abból a megfontolásból is, hogy család sérója miatt se kelljen bejárnom, hanem külön van rá helyiség a hajalásra. Útálom a vágott hajat....
Így sokan járnak ide hozzánk is ki, mert ide végül is bármikor lehet jönni, hisz a gyerekek a saját környezetükben maradnak és jön mami, vagy dédi és intézi őket, illetve én is be tudok menni, ha kellek.
A fiúk jól vannak, Bálint rohamosan nől, Dávid kezd egy kicsit rosszalkodós stilust ölteni, de nem vészes. Még mindig szeretik egymást és szép az élet!!!

Gyöngyi!
Nagyon aranyos és szép baba Peti! Látod csak bevállt ez a tápszerezés.... én sem hittem, de most már egyre több mindenkinek említem és sokan ismerik és hallodtak róllla. A lényeg, hogy nem sárga már a fiú.

Ilona!
Nem lesz következő!!! Elég ez a két legény!!! Majd Te kamatosztathatod ezt a tudást! :wink:
Nagyon ügyesek vagyunk és rendeződtek a napok. Néha van hogy éjszakai evés útén nem alszik rögtön vissza, de max 1 órát killodunk és alszik. Igazából akkor is az lehet a baj, hogy épp nem jól tettem le, vagy hamar lejött a ciciről.... alakulunk :lol: Nektek hogyan telik a nyár, mentek nyaralni?

Domo!
Ügyesek vagytok, hogy anyatejesek vagytok!!! Na ezt jól meg aszontam :lol: Telik az idő.... 1 hónap és nem csak az étkezés változik, hanem rohamosan ügyesedik és 4-5 hónap, már szalad a lányka.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


reni épp most kérdeztem volna, hogy megkaptad-e :lol: köszi a dícséretet és a többit is :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon kedves vagy :!:
reni a mellékálláshoz vállalkozói kell? vagy hogyan van ez?

ody, de ügyes vagy!!így akkor tök jó, tudsz vendéget fogadni, és ha még segítségeid is vannak az szupcsi.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok lanyok! :P nagyon aranyosak vagytok, hogy hianyoltok köszönöm! Annyiszor szeretnek mar vegre normalisan irni de sajnos nem megy...most is csak gyorsan, mert Davide nem hagy... :lol: :lol: boriskam, sokat gondolok batyodra szertnem nagyon, hogy minel elöbb meggyogyuljon teljesen!

Reni,

mar akartam irni, hogy nagyon ügyi vagy a suli miatt, sogornöm is otthon dolgozik rengeteg vendege van es jol megel belöle.

Odry,

te is nagyon jol csinalod, hogy otthon dolgozol es tenyleg legalabb közel vagy a gyerekekhez. megyek mert idehgileg kikeszit davide...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


juci, köszi, most hazaengedik 2 hétre, utána még sokáig tart a gyógyulása, de ez már jobb mint volt..
hogy vagy? hogy viseled ezt a meleget?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsiboris!

Nem tudom még,hogy lesz.Majd meglátjuk :wink:

Jucmuc!
Édes vagy,de majd akkor mondjátok,hogy ügyi vagyok
ha sikeresen elvégeztem :lol:
A sógornőd mióta csinálja?

Hogy vagy?Davide sokat huncutkodik?
Nia nagyon öntörvényű akaratos kislány :shock:
m. reni
 
 


reni, Lujzi is akaratbomba :P és mindent a szájába tol...most a kistükrét eszi :oops:

zel? kérünk képeket Lukácsról :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:
domo?
sapé?
gyöngyike?
mágnes?
trin?

mindenki eltűnik..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Most akkor mi van a képek felrakásával, Beszélünk egy közös email címet? Én a gmailt javaslom, mert arra sok képet lehet felrakni egyszerre és mindegy mekkora felbontású. Én tudok egy oldalt készíteni és a címet kitalálom, ha rám bízzátok és elküldöm mindenkinek prividben!?

Nagyon meleg van..... de holnap tán megint 1-2 fokot lehül.

Jucmuc!
Mit csinál az a szépség, hogy kíkészülsz??? Hogy vagy a pocaklakóval?

Reni!
Hajadat kúrálod? Most volt az Alfa parfos és van még az akció amit írtam. Csak szólok, hátha tudnál rendelni magadnak.

Boris!
Hogyan telnek a napok? Gondolom ti sem nagyon mocorogtok ebben a melegben.

Mágnes!
Anna? Bence? Himlő?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


csajok tesztem -.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Szia Boris!

Most olyat írok, hogy na még.... Irgum-burgum!!! Nem arról volt szó, hogy élvezzük a mát és majd ha nem menstruálsz 3-4 napot, akkor VESZEL ÉS TESZTELSZ :shock:
Hány teszt lapul a fiókban??? Remélem nem haragszól, de olyan kis butus vagy. Feleslegesen szpomorítod magadat. Nincs elég probléma körülötted? Kicsi lazítás, nyugalom és te is tudhatnád, hogy akkor minden másként sikerül. Imádlak!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Mi is megvagyunk, csak igen rövidnek tűnik a 24 óra a két gyerkőcre, egyenlőre el sem tudom képzelni, hogy fog beleférni a harmadik.
Csabi nagyon ügyes gyerkőc, szépen megy kapaszkodva, még nem meri elengedni az egyik kezével a biztonságot nyújó rácsot, vagy asztalt, vagy bútort, viszont nagyon élvezi, hogy önerőből halad és megtapogathatja amit kinéz magának. Sajna nagyon nyűgös a drágám, mert most jön a 8. fogacskája és ez eléggé megviseli.
Tesókát már simogatja és örül neki ha reggel meglátja. Napközben néha belázad, ha Andris sokat sír és sokat van kézben. Ja, és durván nekiállt harapni, tudtok erre valami ellenszert?

Kétgyerkőcös anyucik, ti együtt altatjátok a gyerekeket? Nálunk Andris este 7-től fél 11-ig torkaszakadtából tutul, úgyhogy igyekszem félrevonulni vele, viszont így Csabi nem fogja megszokni a zajt, de ha a közelében maradunk, meg nem tud aludni.

Andris nagyon szépen fejlődik, már 3060 g és igazi kis húsgombócka kezd lenni. Viszont elég sokat fáj a pocija, akár tejcit kap, akár tápszert. Bár a tesója is sokat küzdött az elején a pocakjával, csak neki éjjel 11-től hajnali 2-ig volt a csúcsidőszaka.

Pillanatnyilag mindkét csöppség alszik - nem tudom meddig.

Mindent összevetve csodás dolog ám két gyerkőccel, még ha nagyon fárasztó is. Éjszaka ha mocorog Andris, csak gyönyörködök benne, milyen édes kisgyerkőc. Tudom, még adós vagyok a képekkel, de egyszerűen nem jutok el addig, hogy áttöltsem őket a gépre.
Csabi pedig egy gyönyörű nagyfiú, aki néha bizony még szintén nagyon kisgyerkőc, de imádnivaló.
Bubigyerkőcöt már nagyon régen láttuk, mert a 18. heti uh helyett csak a 20. hétre tudtak időpontot adni, így majd csak aug 10-én találkozunk, viszont már érezhető hogy van, mocorog éjjel-nappal.

Ja, van valami gond a fényképfeltöltésekkel? Nem tudtam annyira visszaolvasni, hogy számomra kiderüljön.

Puszi mindenkinek, ígérem hogy jövök amint tudok és idővel képek is lesznek.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Boris!!!
Úgye nem azért nem írtál ma, mert én írtam neked? Nem szeretnélek megbántani, most olyan lelkifurdalásom van. Én csak neked szeretnék jót és magamról tudom, milyen rossz örölni magát az embernek 24 napot és csalódni.
Sajnálom a - tesztet és hiszem, hogyha a körülötettek is alakulnak a dolgok, akkor a baba is jönni fog. Tudod így kéne, mert akkor te sem idegeskedsz és kevesebb az esély rá, hogy baj legyen.

Kép

Kép
odry
 
 


odry, ne haragudj, hogy nem jöttem, elmentünk anyósékhoz ebcsizni este meg apának telepítettem programokat mert elromlott az ő gépe :cry: dehogy!!!! nem is tudnék megharagudni és azért vagyok itt, hogy mindenki őszinte legyen :lol: :lol:
és igazad van, lazábban kéne...na mindegy majd legközelebb :?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Boriska! Sajnálom a neg. tesztet, de igaza van Odrynak. :lol:
Ági! Sok Boldog Névnapot Kivánok Annának!!!
Hogy telt a nyaralás?
Tücsökbogár! Várjuk majd a képeket, ha időd engedi.
Nálunk alvás úgy megy: ebéd után átmegyek Petivel és olvasunk Annának. Olvasás után igyekszem csendben tartani Petit (pl. cumival, játékkal) Van amikor Peti is elalszik a mesén. Volt olyan is hogy akkor etettem Petit.
Este meg általában Apa altatja Annát mi pedig a nappaliban eszünk. Most már Anna megszokta hogyha esetleg sir is Peti, tehát simán elalszik.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Megjöttünk, jót nyaraltunk, csak kár, hogy ilyen hamar eltelt..
Jövök még, linkelek ide is képeket, de még szalad a lakás... :wink:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1248699770.3243.jpg[/img] Sört ide!

[/img] Kép Rákocska

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1248699818.6813.jpg[/img] Ezt vajon ki lehet harapni?

[/img] Kép Brekkencs

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1248699867.3205.jpg[/img] Kényelem...

[/img] Kép Egyedül iszom!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1248699923.7131.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1248699962.2291.jpg[/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, milyen érdeklődő Bencéd :lol: nem semmi!!helyes kis család vagytok így 4-esben :lol: Anna szereti a delfint? Lujzinak egy békája van, de nem szeret benne ülni csak a szőnyegen :lol:

gyöngyike, huhh belegondoltam ha majd 2babóm lesz...nekem is így lesz az altatás, nem egy egyszerű dolog, de ti tök jól megoldjátok :wink:

zelem??????? domo? trin? tücsi???




megjött...

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?