Új privát üzeneted érkezett!

tücsi, nagyon szorítok, bár halvány dunsztom sincs mi az a kakaleoltás, de nem hangzik valami ínyenc dolognak. Remélem minden a legnagyobb rendben lesz!

boriska, mit kell itt parázni, mikor minden megy mint a karikacsapás :wink: :D . Látod minden jóra fordul! örülök a jó hírnek!

odry, az első részére nemigen van mit válaszolni. Tudod nem igen szeretek senkitől szívességet kérni, és tudom, ha máshogy nem jövő ilyenkor már nagyon közel leszünk ahhoz, h örökbefogadott gyermekünk legyen. Azt meg már fél lábon is.. :wink:
És igen közben konventrálok a lombikra, sokaknak sikerült nekünk is fog.
Várom a talpacskákat!

Szép napot l

tizáról tudtok valamit, megvan a tesó?

És pandácska?
bbilona
 
 


köszi ilonkám, tücsi :lol: az lesz a rossz, hogy (látom nem került be az előző leveleimbe a szám..) 8 körül fog apa hazaérni, és eddig minden nap együtt voltunk, mert itthonról dolgozott alkalmilag :cry:
de hát nincs mit tenni, mert kell a pénz.

tücsike, nagyon édes Andris, lehet ám tényleg, hogy érzi, hamarabb lesz nagy családja ha jól eszik :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


ilonkám, tizunak megszületett már a tesókababája, nem is tudom, talán már fél éve, pandiról én sem tudok semmit...

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

pandi??

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry legényei:

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Boris!
Köszönöm a képeket! Jó lenne, ha tudnék kicsinyíteni, mert akkor nem kéne terhelnem téged....
Puszi

Tücsi!
Holnap viszem a dokihoz és beszélek vele, hogy a prevenárt később adja be neki. Öreg és már nem is tudja néha mit is csináljon, túl alapos akar lenni ( bár lehet bolond már kicsit)
Akkor 2nap és Andrist viszitek haza!? Csabi biztos szeretni fogja! Olyan kicsi még ő is, hogy biztos tetszeni fog neki és majd babázik veled. Mindenben hagyd, hogy ott legyen és segítsen. Nálunk mindig mondja Dávid segítek.... és fogja a cicimet szopizásnál, vagy a cumisüveget és ha kész vagyunk ő teszi le a konyha asztalra.... sorolhatnám, de majd látod!

Én is hiányolom Pandát!!! Biztos nyaralgatnak, meg költözködnek.

Meg van a vér eredménye és 184 let az értéke. 162 vel engedtek ki. Most sincs nap.... esik, így nem tudom napoztatni....
Holnap megyek a dokihoz vele és majd mond valamit.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, nagyon szívesen, nem terhelsz vele :lol:
na a mi dokinénink is ilyen, talán emlékszel, elküldött Lujzival vérvételre, persze nem vittük el, azóta nem is kéri a leletet, elfelejtette.. :shock:

pandi remélem jössz :!: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


úgy nézem pandi a nevét törölte és privit sem lehet neki írni :cry: :cry: :cry: mi lehet vele?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odry!
Gyönyörűek a srácaid! Remélem, hogy nem lesz gond az eredménnyel.
Hát én szeretném ha Csabit be tudnám vonni az Andris körüli teendőkbe, de nem nagyon tudom hogy csináljam. Ugye ő még nem jár és hát még elég durván tud simogatni, bár egész héten ezt gyakoroljuk. De a kis huncut nekiáll simizni az arcomat, aztán egy idő után belekap a hajamba és jól megrántja, persze közben angyalian néz rám a gyönyörű szemeivel, úgyhogy meg vagyok győződve róla hogy szeretetből csinálja. De lehet, hogy Andris nem lesz ilyen elnéző.
Ja, és hogy ne legyen olyan könnyű Csabikám élete, ma kibújt a 7. fogacskája és erősen nyomul a következő is.
Andris tegnap átlépte a bűvös 2300 g-os határt - ez a hazamenősúly - így remélem, hogy holnap tényleg hazahozhatjuk. Bár nem tudom hogy oldjuk meg a szombati keresztelőt, de majd lesz valahogy.

Boris!
Hogy döntöttetek apa állásügyében? Nyaralás, vagy meló?

tücsökbogár
 
 


tücsi, nyaralni nem tudunk, mert jövő héten kéne kezdenie, most még írtunk egy ímélt leendő főnökének, a fizut fel kéne tornázni egy kicsit, és a munkidőt is máshogy mert így már szinte aludni fog Lujzi mire hazaérne apa....
hát milyen csodás, Andriska hogy össszeszedte a súlyt, nem semmi a srác, igazi Csabitesóka :lol: :lol:

húú és szombaton keresztelő lesz, ezt nem is figyeltem..jó sűrű lesz, de hát az élet úgy szép ha zajlik :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


na végre van 2. halvány csíkom az LH teszten :lol: kezd érni egy tüszőcske :lol: :lol: ezek szerint eddig nagyon korán voltunk együtt....ez a ciklusom 19. napja és csak most kezd érni...mi kb eddig voltunk együtt :oops:

hol vagytok csajok??

Kép
Kép
piciboris
 
 


tücsi:
nem felejtettem el a privit, csak zűrösek a napjaink kicsit :) Este megemberelem magam..

Boriskám:
Na akkor mindent bele!! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, köszi, még várok hogy erős legyen a csík aztán akkor összebújunk :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Tegnap a dokinő azt mondta, hogy 3 nap tápszerezés.... holnap kezdem. A védőnő is azt mondja, ezt kell tenni és valóban 3 nap útán nem lesz sárga a gyerek. Aztán újból anyatejet adhatok neki. Na most kárba megy atejecskénk.... de szívesen odadnám Andrisnak!!!
Az éjszakáink rosszak voltak, 4 alkalommal is fent volt a kicsi... Többieknél a gyerekek alszanak? Már csak azért kérdem, hogy front, vagy csak a Bálint fiam nem jól alszik!?

Boris!
Hajrrá, de ne görcsösen. Pezsgőzés, vagy borozgatás apa új munkahelye alkalmából és élvezzétek egymást. Lánykádnak elmúlt a hisztis időszaka? Mi hatot, ha igen?

Tbogár!
CSabit keresztelitek? Ma mentek haza? A dokival egyezkedtem és nem kap 3 oltást a Bálint! Ha otthon lesz Andris, akkor minden más lesz Csabi részéről, majd meglátod, hogy magától lesz óvatos és a lábát simogattasd vele. A kicsik meg bírják a gyürődést :D
Várom a beszámolót!

Mágens!?
Talán nálatok is frontos kedvűek a gyerekek?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, ari vagy, még nem dőlt el az állás, várjuk a hívását...
figyuszka, fagyaszd le a tejcit, vagy most nem alkalmas rá a tejed?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Pboris!

Írj már a lánykádról!!!??? Tudod a fagyasztott tejjel úgy vagyok, hogy én sem innám meg. Dávidnál 1-2 alkalommal tettem el, de mindig jóval később vettem elő, mert nem volt rá szükség és felfordult a gyomrom tőle. Most adok neki én és amit lefagyasztok annak már a tápértéke sem olyan hetekkel- hónapokkal később. Így nem teszem el. Majd szólok a védőnőnek, hátha van itt egy kis éhenkorász a környéken :lol:

Kép

Kép
odry
 
 


odry, Lujzit szerintem megviselte az idegeskedésünk, most nem hisztizik csak néha, akkor meg adok neki valamit aminek, tudom, hogy nagyon örül pl. egy barack, egy sárgarépa, egy kulccsomó ilyenek.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Vagyunk mi is, de a napirendünk olyan kis klasszul beállt, hogy most alig marad szabadidőm. De ez nem baj, most legalább olajozottan működik minden, nincs torlódás, egyszerre sírás a kajáért,egyszerre fürdés, stb. :)

Annának tüdőgyulladása van, kapja az antibiotikumot, már a második fajtát. Az első valami brutál ízű volt, sugárban kihányta szegénykém, a pihenőszék, az ebédlő, a konyha, a fürdő tiszta máz volt, annyi kijött belőle. Így felhívtam a dokit, hogy adjon mást. Azt mondta, ha ezt is kihányja, irány a kórház, be kell feküdni...Szerencsére ez ízlik neki, már a második adagot vette be ma...

Fagyasztott tej:
Bence kapja az idegen tejet fagyasztva, swzó nélkül beszlopálja :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, jajj jobbulást a kis Annának!!!! szegénykém..olyan rossz amikor betegek...

még mindig nem hívott a nő az állás miatt....már ideges vagyok..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsi, már biztosan otthon vagytok a csöppel. Majd tegyél képet a fiúkról, meg a pocakról. Jó, hogy mondtad, hogy a rotától fájhat a poci, így legalább tudom, hogy mitől nem alszik jól éjszaka.

Odry, én is fagyasztottam le három zacsi tejet, de mindenhonnan azt hallom, hogy elég büdi felengedve. Mindegy biztonsági tartaléknak jó. Ráadásul most meg növelnem kell a tejmennyiséget, mert a kisasszony beindult. Sörözök meg teázom :lol: :lol:

Boriskám, szurkolok az állásért. Tudod, ha apjuk dolgozik, utána már könnyebben fog más munkát találni Mégiscsak több emberrel találkozik. Hátha hamar lesz valami családbarát munkája.

Mágnes, Anna gyógyuljon meg hamar. Hogy kaphatta el?

Ilonkám mentek nyaralni?

Reni, Kata? Jucmuc?

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Köszönöm aki hiányolt :lol:
Tegnap jöttünk haza hamar eltelt,de jó volt,.

Mágnes!

Szegény Anna drága!Jobbulást neki!!!!!
Biztosan hamar meggyógyul.
Akkor most nem zaklatlak semmi féle lemezzel.

boris!
Jelenkeztek állás ügyben???Lujzi drágát hogy van?

Tücsi!

biztos egy percig sem unatkozol :lol:
Már alig várom a képeket :lol:

Odry!

Olyan drága vagy köszönöm a leírást,meg fogom fogadni :lol: Hogy telnek a napok??

trinky!
Lotti drága beindult az evésben ,még jó hogy megbírod inni a sört :lol: Hány kiló most a drága?
Hogy bírja a meleget?

Nius jól van,sokat dumál és nagyon sokat nőt!
képzeljétek indulok egy körmös tanfolyamon.
hátha beindulna egy kis mellékes +ként.
m. reni
 
 


Kép Kép
m. reni
 
 


reni, szijjjjja, de jó, hogy már jössz!! :lol:
fehérváron is voltatok? párom odavalósi, látom megnéztétek kati nénit, asszem így hívták :lol:
Nia tényleg hatalmasat nőtt és olyan aranyos, amin játszik az mi?
nagyon élvezi :lol: :lol: manikűrös leszel? ügyi!!


állás ügy: a nő most elbizonytalanodott...párom befejezi a kifutó munkáját és újra felhívja...nem túl bíztató, most nézünk mást is.

tücsi, otthon vagytok? gondolom már készültök a keresztelőre :P

szép hétvégét csajok :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


húú de hétvége van :lol:

tücsi remélem minden ok?

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!

Nagyon szorítok az állás ügyben+++++++++++
Igen jövő héten kezdődik suli.manikűrős,pedikűrös +műkörömépítő!

Nia amin ül az "zeneszék"Fisher price.nagyon szereti :lol:

Lujzi miket csinál?Fogak?beszéd?hiszti?

Tücsike!

Biztos izgalmasan telik a hétvége :lol:
Várjuk a beszámolót! :wink:
m. reni
 
 


Tücsiéknél ma keresztelő van, tuti sürög forog, babázik, és keresztel :lol:

reni:
Fifi folyamatban, Apának szóltam ,remélem ma kiírja, és postázhatom :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, jól van már Anna?

reni, köszi :!: most úgy gondoljuk akármi is lesz elmegyünk pár napra a balcsira...muszály kikapcsolnunk egy kicsit...
ez a szék nagyon tuti!!!megnézem én is :lol:
Lujzinak kinnt van az összes foga, döbbenet de a szemfogai is majdnem kibújtak...ebben nagyon jó :lol:

pár szavas, baba ana apa na és ami a kedvencem, lamba=lámpa,
most nagyon aktív azt hiszem neki is jó lesz a kimozdulás...
amit még szeret, firkálni gyurmázni, csak nehéz abbahagyni, mert utána hisztizik..
most nem annyira hisztis hála az égnek......

ez a műkörmös tök jó lesz, tuti lesznek vendégeid :lol:

Nia, miket eszik?

többiek????

Kép
Kép
piciboris
 
 


mégnes!

Nagyon rendes vagy,de szégyellem magam,hogy miattam
nem pihen a párod :roll:
Anna hogy van???????

Kicsiboris!

Nálunk is alább hagyott a hiszti.kivéve ha boltban vagyunk.
Nagyon édi lehet Lujzi.Nia is sok mindent mond.
Minket utánoz amikor beszélünk.
:lol: A kedvencem rázza a fejét és közben mondja "Ezt nem"
mennyetek is pihenni :lol:

Késői válasz bocsi:Apukám 10 éve Fehérváron él és oda is szoktunk lemenni.A szobor kati néni nagyon jópofa

:lol:

Lányok! Ti mit csináltok a rengeteg kinőtt ruhával.és cipővel??,én
most azon gondolkodom ,hogy viszem BABABIZOMÁNYIBA!
m. reni
 
 


Mágnes!

Írtam privit :wink:
m. reni
 
 


reni, Nia mikor alszik el este? le tudod 9-ig tenni? Lujzi mostanában fél 10-ig fennt van...
szerdán valszeg elmegyünk :lol:

zel?kérünk képet Lukácsról :!:

katám :?:

gyöngyike :?: többiek :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Jó progaram ez a tejfejés :x Bálintnak viszont jó szine van már. Ma jön a védőnő és rá is kérdezek, hogy abb hagyhatom e!? Igaz ma délután letelik a 3 nap :wink: :wink: Olyanokat kakál :oops: Éjszaka 2 alkalommal teljesen át kellett öltöztetnem, persze ennek az lett a vége, hogy alig aludtunk, mert szegénykém felébredt rendesen. Kicsit most nehezen veszem a dolgokat, mert fáradt vagyok.... Eszemben is van sokszor Tücsi, hogy lassan mire elrendezi és bele jön a 2 gyermekbe, jön is a 3. baba...Hát elismerésem!
A héten megyek a dokihoz is, azt is várom már, mert a vágásommal valami nincs rendben.... fáj és van rajta egy jó 1 mm lyuk :shock: Kenem kenőccsel amit mondott a doki, de nem nől ettől össze. Nagyon érdekel, mit lehet vele kezdeni, mert gondolom így nem maradhat.

Reni!
Szép Nia és tényleg sokat nőt, vagy csak rég raktál képet :wink:
Kíváncsi leszek hat e a kúra és majd azt is írd meg mit alkalmaztál. A mükörmös ötlet jó! Viszont ha elfogadsz egy tanácsot.... a pedikűrös részét is alkalmazd majd, ha végeztél. Nekem aki nálam dolgozik nyáron majd meg szakad benne. Szóval van benne pénz. Sokan nem szeretik csinálni, de főleg a fiatalok járnak, mert hát a kezükön lévő mintát festetik a lábaikra és most nagyon sok fiatal lány/ nő, sőt férjeik igénylik ezt. Még az vola a pláne ha talpmasszást is csinálna, de már azt nem bírná, mert sok a véndég és a kezein már vannak allergiás tünetek.
Ha nem vagyok túl kíváncsi, eddig mit dolgoztál?

Boris!
Gyöngyiék nyaralnak. A többiek is szerintem.... vagy csak ránk untak :roll:
A párod milyen munkaterületen tudna/ szeretne elhelyezkedni?
Itt divat és soktól hallodtam, hogy írtak jó kis életrajzot és a Szegeden adódó összes jobb céghez csak úgy badták és volt akit vissza hívtak. méfg olyat is mesélt egy vendégem, hogy akkoriban nem is jeleztek sehogyan sem vissza.... majd hónapokkal később elővették és rákérdeztek, hogy van e már munkahelye. Csak egy ötlet.

Trinky!
Én is ittam Dávidnál sört, de most még nekem nics olyan meleg hozzá... Én csak akkor iszom, ha 40 fok van. Lotti is biztos szomjas és azért is szopizik többet, na meg már persze mocorog, így égeti a kalóriákat :wink:

Kép

Kép
odry
 
 


sziasztok,

odry, mi is elküldtük nagyon sok helyre-cégekhez még régebbi álláshrdetésekre is az önéletrajzát, belsőépítész-lakberendező a párom, de már más állásokat is nézünk...
sajnos nagyon nehéz...

van egy rossz hírem, a bátyóm megint nincs jól, megműtötték és emiatt újból begyulladt a hasnyálmirigye. nagyon féltem őt.

Kép
Kép
piciboris
 
 


kICSIBORIS!

Annyira sajnálom a bátyádat,nem lehet egyszerű....
Gyors gyógyulást kívánok neki,és persze ,hogy ne műtsék többet.
Nia is 9körül alszik el.De van,hogy hamarabb.

odry!

Úgy sajnálom,hogy nem gyógyul a heged,
Nem lehet egyszerű így a két lúrkóval. :shock:
Reméljük hamar jössz :wink:
Nagyon régen fodrászként végzetem,a családban én szoktam
fodrászkodni,de a gyakorlat,és az anyagismeret köddé vált mivel sosem dolgoztam ebben a szakmában.
Kereskedelemben dolgoztam,mint vezető,
Dekoratőr,és hitelügyintéző.
A bútorokkal nagyon sokáig foglalkoztam.
tervezéssel,és kirakat rendezéssel is foglalkoztam.
Minden amiben kreativitás van, azt nagyon szeretem.
Ha felvettek egy üzletbe valahogy mindig azt lett a vége,hogy minden tervezést ,dekorálást én csináltam.
Most azért,gondoltam erre a sulira,hogy gyes mellett,egy kis +pénz lenne.
Meg fogom fogadni a tanácsodat,és persze fontos a vendég kedvébe járni
:lol:

bocsi egy kicsit hosszú lettem :oops:
m. reni
 
 


Helló,

Boriskám gyógyuljon meg bátyód. Most is kórházban van? Vagy még ki sem engedték a múltkori műtét óta?
Lakberendezős újságokhoz is elküldtétek a férjed önéletrajzát? Soha nem lehet tudni.

Reni, Nia nagyon édes a kis fürtjeivel. :D :D
Tök jó ötlet ez a tanfolyam. Én is gondolkoztam rajta, de valószínűleg nem lenne türelmem hozzá. Már én is agyalok, hogy mit kellene csinálni majd ha letelik a TGYÁS. Nagyon jó ötleteim vannak, csak mindegyikhez kell egy pár milla tőke, ami ugye nem áll rendelkezésre. Mindenesetre én is a kreatív munkát szeretem - bár az igazi munkám nem mondható annak - legszívesebben restaurátor lennék.

Odry, remélem a védőnő felment a fejés alól. Szenvedek mint a kutya, mert a mellszívótól gyönyörű ínhüvelygyulladásom lett mindkét kezemben. Fáj, zsibbad,....... remélem nem kell begipszelni.
Muszáj volt fejnem, mert Lottinál fejlődési ugrás volt, és ezért evett egyre többet, a tejcsi meg nem volt elég. Így maradt a mellszívó, meg a barnasör.
Meg való igaz, sokkal többet mozog. Egy hét alatt annyi minden történt, hogy csak ámulok.
- felfedezte a kezét és a lábát,
- hasról hátára fordult
- egyre jobban bírja hason
- hangosan nevetgél
Vettünk neki etetőszéket, olyat amit dönteni lehet és abban jön velem főzni, enni. Nagyon figyel, és közben ömlik a nyála. :lol:

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Most csak hamar magunkrol irok nem tudok reagalni sajnos. Davide nagyon beteg volt most kezd kicsit jobban lenni antibiotikumot is kellett szednie sajnos. Mandulagyulladasa volt harom napig magas lazzal, hanyt egyfolytaban szegenykem. A hasmenese mar kezd elmulni borzalmas volt latni szegenyt ilyen elesettnek. Ez volt az elsö megbetegedese talan azert is viselt meg ennyire. Fogyott is de remelem hamar visszaszedi majd.

Közben en is eleg ramatyul vagyok egyfolytaban emelygek, bar roka meg nem volt de mindig nagyon közel erzem.. allandoan csak aludnek rettenetes faradtsag erzetem van..

Aki volt 4 D ultrahangon kerdeznem: 16 hetesen van ertelme? Szepen latszik a baba? Mert mi akkor leszünk otthon es mar be is jelentkeztem egy rendelöbe. Itt is csinalnak csak nem 40 euro hanem kb. 400...

Puszi mindenkinek jövök majd amint tudok.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


odry, mikor mész a dokihoz? remélem megnyugtat a hegeddel kapcsolatban :!:

juci, szegény Davide....jobbulást neki!!! Lujzi is egyszer volt eddig beteg a télen, én is annyira sajnáltam, tudom milyen rossz ez :cry:
4D-re érdemes szerintem menni, a terhesség vége felé már nem fér bele a baba, így akkor már csak a fejecskéjét szokták mutatni, most még simán mindene látszik, de jó lesz, láthatjuk majd :lol:
pihengess amennyit tudsz, hányingerre a mentát hallottam :lol:

trin, köszi a tippet :wink:
lehet, hogy elektromos mellszívó kéne neked..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csajok, az egyik topikban olvastam, hogy néhány barom felhasználja a babák fotóit elég durva dolgokra. Én leszedtem Lotti képeit, bár egyik sem pucér, azért jó az elővigyázatosság.
Szerintem beszéljük meg, hogyan "lássuk" egymást. Mit gondoltok?

KépKép
trinky
 
 


trin, mire használják?

Kép
Kép
piciboris
 
 


trinky, elképzellek, ahogy begipszelt kezekkel sörtől dölöngélve... :D . Remélem jobban vagy lassan és győzöd a nagylányt!
A pedofil mindenit, hát akkor nem lesznek ezentúl helyes gyerekképek a topikunkban?
Nyaralni..., talán Balaton.

mágnes, szent ég, mitől lesz tüdőgyulladása egy ilyen apróka embernek?

boriska, szegény bátyád, jól belekóstol a kórházi életbe. hogy a macska rúgja meg! Remélem hamarosan jó hírekkel jössz!
Hová mentek pár napra?

jucmuc, már 4D? Hogy felétek is mennyire szalad az idő!

reni, sok sikert az új ötletedhez!

odry, na hál Istennek, h. alakul a gyerkőc szine. Azt jelenti, h felébred a csipkerózsika álomból és helyrerázódik a bioritmusa, este alszik nappal ébren lesz?

Szép napot lányok!
bbilona
 
 


ilonkám, jó az új vonalzód, tetszik :!: :wink: 12 nap és hancúr... :oops: :lol:
én is remélem, hogy jobban lesz a bátyóm, tegnap este felhívtam a sógornőmet, azt mondta kicsit jobb, talán 2 nap múlva ehet is..

többiek??

zel? sapé eltűntél megint :cry: domo? tücsike, milyen volt a hétvége? úgy várjuk a híreidet :lol: :lol:
gyöngyike talán már nem nyaral..

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok ne menjetek napra 8,3-mas UVB riasztás van!!
viszem Lujzit oltásra, már előre megszakad a szívem...11-re megyünk.

Kép
Kép
piciboris
 
 


megjöttünk, Lujzi már elaludt a kocsiban...nagyon sírt, úgy sajnálom ilyenkor :cry:

ki merre jár?

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska, biztosan már el is felejtette. Ne aggódj, a gyerekek jobban állják a sarat, mint mi.
És igyunk sokat ugye?
bbilona
 
 


ilonkám, én iszom mint a csuda :lol:
Lujzika annyira bealudt, remélem nem lázas..asszem megnézem..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, Ilonka már el is mondta, hogy mit csinálnak a babaképekkel......

Drága Lujzi, remélem nem lett lázas. Mondogasd magadban, hogy csak az ő érdekében kap szurit. Így könnyebben viselhető, hogy sír szegényke.

Ilonkám, hogy neked milyen élénk a fantáziád?! :lol: :lol: :lol: Még egy évig szoptatok és sörhasam lesz.

Babaképek meg szerintem legyenek, csak mondjuk egy közös gmail címen?

Boris te informatikus vagy? Lehet, hogy rosszul emlékszem.

KépKép
trinky
 
 


trin, grafikus vagyok, annyira nem értek az ilyen dolgokhoz sajna, programokon belül vagyok jó :lol: de talán nem piszkálják a mi képeinket,...talán egy kis ideig ne rakjunk képeket, csak megunják..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk! Már vasárnap, nagy vonalakban olvastalak titeket, de nem irtam.
Boriska! Remélem Lujzi babóca nem lesz lázas. Bátyjádnak jobbulást!
Tücsökbogár! nagyon szép a kisfiatok!
Odry! Már bocsi, de az orvosotok picit nem normális. Szoptatni kell a babót és akkor mulik a sárgasága és esetleg cukros vizet itatni vele. Nekünk is 6-7 hétig sárga volt Peti és ezt mondták. Vérvétel fel sem merült.
Ági! Remélem Anna már meggyógyult?!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


csak egy gyorsjelentésre van időm.

Itthon vagyunk péntek óta. Andris édes kis bogyóka, de túl sok pihenőidőt nem hagynak a gyerekek. Eddig itt volt anyum, de mától egyedül vagyok.
Csabi meg van keresztelve, jól sikerült. Hát eléggé meg van sértődve, hogy végetért a kiskirályság, főleg ha a tesó eszik. Pedig ált úgy etetem Andrist, hogy Csabi pocija ne legyen üres. Talán majd összeszknak.
Ígérem, hogy képek is lesznek amint kicsit több időm lesz.

Na, Csabi felébredt.
Addig is üdv mindenkinek.

Mágnes, bocs de nem is néztem hogy küldtél-e valamit, de tegnap vettünk egyet itt helyben.

tücsökbogár
 
 


tücsi, de jó, hogy már otthon van Andriska is :lol: én szeretnék képeket látni nagyon rólatok :lol: :lol:
és milyen érzés?
húúú nekem nincs tapasztalatom tesóféltékenységben...talán megszokja Csabi, hogy mostantól nem ő van egyedül a királyságban :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Csak pár sor, mert mindjárt vacsi... fürdés.
Bálint nem sárga!!! Nem is hittem ebben a dologban, de úgy néz ki tényleg hat. Szopizunk újra!
A Képeket tényleg vegyük le,de tuti ez az infó!?


Ilona!
Szép az új vonalzód!

Boris!
Te leszedeted a lányod képeit? Ha igen én is kérnélek, hogy szed le a fiúkét..... bocsi

Mindenki nyaral?

Ma voltunk minden 6 hetses dolgon és minden rendben velem és a Bálinttal is.

Holnap többet!!!

Puszi

Kép

Kép
odry
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?