Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa,

Nagyon sajnálom, hogy így alakult :-( Én még mindig azt mondom, hogy a remény hal meg utoljára. Vegyél 1 lottót, Puttót, bármit, a szerencse bármikor felbukkanhat és akkor még valóra válhat az álmod 8)
Azért remélem még fogsz jelentkezni, mert hiányoznál ebből a kiscsapatból!

Puszi,
Bibus
bibus
 
 


Ezer bocsánat Mindenkiről, nem pályáztam a laptetőre, hisz már volt egy, nem akartam még egyet :-( Bocsááánnaattt!!!!! :oops:
bibus
 
 


Szia Zsuzsa!

Nagyon sajnálom, pedig nagyon szorítottunk Érted. Nem szabad feladni!! Tudod van olyan, hogy már az ember beletörődik, hogy nem lehet baba, már nem görcsöl és hopp már benne is van a baba a pociban. (kivéve nálam, mert nekem nincsenek petevezetékeim)

Szorítok Érted, jelentkezz néha.

Puszi
detko79
 
 

 
 

Vasikáné Zsuzsa!

Kép

Együtt érzek Veled! Annyi pozitív energia van Benned, hidd el össze fog jönni természetes úton, és Vasibaba meg fog érkezni Hozzátok! Esetleg egy inszem?

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Elnézést, h kéretlenül jelentkezem nálatok, nagyon régóta olvaslak Titeket és az sem maradhat titokban h Tocsa hugicája vagyok.

Szal, csak szeretném ha tudnátok, h sokat gondolok rátok és drukkolok egytől-egyig mindenkinek, h mielőbb babásodjatok.

Vasikáé, nagyon szomorú lehetsz most, el sem tudom képzelni h mennyire. Mikor olvastalak, bizony kipottyantak a könnyeim!

Olvasom a soraitokat, bíztató szavaitokat egymáshoz és csak ámulok és bámulok, h honnan ez a sok erő bennetek! Meg kell hogy legyen a gyümölcse ennek az összetartásnak és törődésnek! Nagyon remélem, h mindannyian babásodtok a közeljövőben!

Addig is mindannyiótoknak szeretettel:

"Volt egyszer egy csoport béka... ... akik versenyezni akartak.
Egy nagyon magas toronyba akartak feljutni.

Sok néző gyűlt össze, hogy figyeljék a versenyt és bíztassák a békákat.

Elkezdődött a verseny... De...

A nézők közül senki nem hitt abban, hogy egy békának is sikerülni fog feljutni a torony csúcsára.
Ilyeneket mondogattak: Oh, de fárasztó!!! "Sosem fognak feljutni
Vagy:
Semmiképp nem sikerülhet, a torony túl magas!

A békák kezdtek lemaradozni... ...egyetlenegy kivételével, aki élénken kapaszkodott felfelé...

A nézők kiabáltak: Ez túl fárasztó! Senki sem fog feljutni!;

Egyre több béka gondolta meg magát és fordult vissza... ...Csak az az egy haladt tovább kitartóan...

Egyáltalán nem akarta feladni!

Végül mindenikük feladta, azt az egy békát kivéve, aki hatalmas ambicióval és kitartással egyedül jutott fel a torony csúcsára!
Ezután a többi béka és a nézők is meg akarták tudni, hogyan sikerült neki az, amit mindannyian lehetetlennek hittek.

Egy néző odament a békához és megkérdezte, hogyan volt annyi ereje hogy feljusson a csúcsra.

Ekkor derült ki, hogy... A győztes béka SÜKET volt !!!

A tanulság?

Sose hallgass azokra az emberekre akik mindig negatívok és pesszimisták...
mert ők elrabolják a legszebb vágyaidat és reményeidet, amiket a lelkedben hordozol!
Gondolj mindig a szavak erejére, mert bármit hallasz vagy olvasol befolyásolja tetteidet!
Tehát: Légy MINDIG OPTIMISTA!

És leginkább
Légy egyszerűen SÜKET, ha valaki azt mondja, hogy nem tudod megvalósítani álmaidat!

Gondold ezt:
BÁRMI SIKERÜLHET NEKED, HA IGAZÁN AKAROD!"

Remélem, nem zavartam.
Szép álmokat mindenkinek!

KépKép
hugic
 
 


Detko,

hozzád pedig azért szeretnék szólni, mert a kolleginám is hasonló cipőben járt. 2 méhen kívüli terhessége volt régebben, mindkét petevezetékét csonkolták a műtétkor. a kisfia ma 2,5 éves, spontán fogantatásból.
Na mostmár tényleg nem zavarok.

Kitartást, erőt és egészséget kívánok Nektek!

KépKép
hugic
 
 


Szia Hugic!

Nagyon örülök neki,hogy írtál :D
Olyan szép dolgot írtál és teljesen igazad van!!
Köszönjük,hogy így tartod Te is bennünk a lelket,igazán jól esik!!
Tocsa olyan büszke Rád,mindig örömmel ír rólad/rólatok.
Én is gratulálok Marci babához,aki gyönyörű,értelmes fiúcska.
Hogy vagytok,mekkora már Marci baba??

Sokszor puszillak és ölellek!

Andy
bandy27
 
 


Szia Hugic!

Köszönjük a biztató szavakat, örülök, hogy neked van egy gyönyörű Marcikád.

Igen, itt a fórumon próbálunk összetartani, bíztatni egymást, hiszen mindannyian hasonló cipőben járunk, és egy a célünk - egy egészséges, csodaszép baba.

Hihetetlen, hogy a kolléganődnek spontán sikerült, úgy hogy csonkolták a petevezetékeit. Nekem teljesen kivették sajnos.
Szerintem nekem nem lehet soha természetes úton baba, nem tudnak hol lejönni a petikék.

Zsuzsa! Remélem jól vagy.
detko79
 
 


Vasikáé!

Hogy aludtál? Lenne esetleg egy ötletem, hogyan tudnál mégis lombikozni. Itt a Ciris nem OEP támogatott ezért kerül ilyen sokba, viszont a többi központban lehet tb alapon megoldani csak a gyógyszereket kell kiváltani. Ajánlom figyelmedbe a Dévai intézetet és Dévai dokit, ott nem kell hónapokat várni szinte a következő ciklussal indulhatnál is. A mostani lombikos stimud és a gyógyszer adagolása jó kiinduló pont lehet egy következőhöz. Nem szabad feladni és van még időd nézd meg a hírességeket milyen korban vállalnak gyereket ráadásul sokuknak az első baba 40 felett születik. Most ne azon rágódj, hogy mi nem sikerült hanem a megoldáson. Próbáld meg a Dévai dokit nagyon kedves, emberséges, jó humorú orvos.
Puszillak

Móni
móni101
 
 


Zsuzsa

Most olvastalak! Nagyon sajnálom! :( Kitartást kívánok és ne add fel soha!!!

Puszi
bobcsike
 
 


Bandy27 - köszönöm kérdésed és az érdeklődést! Nagyon jól esik! Hát Marcikám már szép nagyfiú, manapság nem mértem, de úgy saccperkábé 5500-5600 grammocska, és ehhez kb. 58 cm. A kedve változó, vannak szebb napok és nyűgösek is. Mikor nagyon sír, néha elkezdem utánozni és jól meglepődik rajta. Elhallgat és kerek szemekkel bámul, h "héééé, ilyet csak én csinálhatok", majd görbül még egyet a szája, ilyenkor elnevetem magam és ha éppen nem a pocija fáj, hanem csak egy kis hisztiről van szó, akkor ő is jókedvre derül. Szépen nyúl a tárgyak után, a legújabb dolog pedig, h megtalálta a hüvelkyujját és avval alszik :? :lol: de annyira éééédes!

A Kerianyunak és Keriapunak pedig ezúton köszöni Marcika, h ennyire szeretik őt (most suttogta a fülembe, h ezt feltétenül írjam ide)! :)

Csodás napot és mielőbbi babásodást kívánok Mindannyiótoknak!

KépKép
hugic
 
 


Sziasztok,

elnézést, hogy így ismeretlenül betörök hozzátok. Dévais vagyok és olvastam, amit Zsuzsa írt.
Először is szívből sajnálom, ilyenkor akkora a fájdalom, hogy azt érzi az ember, hogy megszakad a szíve.......

Csak azt akarom mondani, hogy Móninak igaza van, ha megpróbálnál egy olyan helyet, ahol támogatott a beültetés, akkor kb100-150e Ft kijönne az egész. Tudom, hogy az is sok pénz, de talán azt még könnyebb összegyűjteni.
A Dévai Intézetet szívből tudom ajánlani, Dévai doki egy tündérmackó, aki mindenkinek "csinál" babát. Nekünk nagyon kevés esélyt adtak, mert halmozottan hátrányos helyzetből indultunk (PCO, Endometriozis, hormonzavar, magas prolaktin, férjecskének meg összesen 100! db sejtje volt) és itt van a pocakomban egy lombik baba, aki már 9 hetes!

Bocsánat, hogy zavartam!
Szép napot mindenkinek!

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

Elég xarul vagyok, de hát ez természetes. Azért iparkodok össze szedni magam csak az még nagyon nehéz.
Nagyon kedvesek vagytok. A napokban teljesen kihalt volt a fórum, most meg akkora megmozdulás van hogy teljesen meghatódtam.

Rencsi, Moncsi, igazatok van, meg kéne próbálnom a Dévai-t csak a budai után annyira félek az állami intézménytől. Félek hogy onnan is el zavarnak mert öreg vagyok.
Most pár napot még pihenek és gondolkodok, aztán hétvégén döntök. Több variáció is van már, csak még azt sem tudom vágjak-e bele.
A hasam még mindig ugyan úgy görcsöl, pedig már tegnap óta a gyógyszert sem szedem. Ez idegesít egy kicsit. Még mindig olyan érzésem van hogy én várandós vagyok és tévedtek. Na, majd lenyugszom.

Pusza mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Na, csajok, ez nagyon aranyos, olvassatok.

Egy este, amikor anya a vacsorát főzte, 11 éves fia megjelent a konyhaajtóban, kezében egy cédulával. Furcsa, hivatalos arckifejezéssel nyújtotta át a cédulát az anyjának, aki megtörölte kezét a kötényében és elkezdte olvasni azt:

- a virágágyás kigyomlálásáért: 500 Ft
- a szobám rendberakásáért: 1000 Ft
- mert elmentem tejért: 100 Ft
- mert 3 délutánon át vigyáztam a kishúgomra: 1500 Ft
- mert kétszer ötöst kaptam az iskolában: 1000 Ft
- mert mindennap kiviszem a szemetet: 700 Ft

Összesen: 4800 Ft.

Anyja kedvesen ráemelte fiára tekintetét. Rengeteg emlék tolult fel benne.
Fogott egy tollat és egy másik cédulára ezeket írta:

- mert 9 hónapig hordtalak a szívem alatt: 0 Ft
- az összes átvirrasztott éjszakáért, amit a betegágyad mellett töltöttem: 0 Ft
- a sok-sok ringatásért, vigasztalásért: 0 Ft
- könnycseppjeid felszárításáért: 0 Ft
- mindenért, amit nap, mint nap tanítottam neked: 0 Ft
- minden reggeliért, ebédért, uzsonnáért, zsemléért, amit készítettem neked: 0 Ft
- az életemért, amit minden nap neked adok: 0 Ft.
Összesen: 0 Ft

Amikor befejezte, anya mosolyogva nyújtotta át a cetlit a fiúnak. A gyerek elolvasta és két nagy könnycsepp gördült ki a szeméből.
Szívére szorította a papírost és a saját számlájára ezt írta: FIZETVE.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


És itt van egy jó kis vicc, ha-ha-ha.

Pasas bemegy a kocsmába, a pultos kérdezi:
- Jó napot! Mit szeretne?
- Egy nagyobb házat, jobb autót, több fizetést.
- Nem úgy értem. Mit kíván?
- Világbékét, magamnak egy szebb feleséget, milliókat.
- Félreértett, mit szeretne inni?
- Miért nem ezzel kezdte? Mi van?
- Semmi különös, itt állok a pult mögött.

:lol: :lol: :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lányok!
Most hívott az egyik ismerősöm,hogy van egy ismerőse aki szó szerint bekattant, és van egy gyönyörű 4 éves közép uszkárja /aprikott színű /, akit ki akar tenni a házból. Nem tudtok valakit aki be tudná fogadni a kiskutyát, és jó gazdija lenne??? Ja, a kutyus kisfiú!
Segítsünk a kutyuson!!
Mindenkinek puszi!
Hugi.
hugi206
 
 


Drága Zsuzsa!

Inkább priviben leveleztünk, de most ide kell írnom, mert azt szeretném, mindenki olvassa, aki ide benéz:
azt, hogy vegyünk rólad példát, milyen klassz nő vagy. Hiszen végig optimistán, pozitívan, hittel álltál a sikerhez, és most, hogy kiderült, hogy sajnos nem sikerült, még te vidítasz minket a hozzászólásoddal! Én azt mondom, ez ritka kincs és nem létezik, hogy ne legyen valamikor ennek egy csodás Vasi-baba a jutalma az élettől! Én is bíztatlak ne add fel, hanem menj Dévaihoz, vagy Kaáliba Győrbe, ott K.dr profi!!!! Veled érzek, szomorú vagyok, de ugyanakkor felnézek a nagyságodra, életerődre, hitedre optimizmusodra....ne add fel!!!!!!!
Szóval ezt privi helyett ide szántam, remélem nem baj! :wink:

Lányok, szinte 100%, hogy mi is Tb alapon folytatjuk valamikor....sajnálom :cry:
Mindenkinek drukk, és csak pozitív fejleményeket minden téren!

Búcsúzom: Jolányka
jolanyka
 
 


Sziasztok Lányok!

Vasikáné Zsuzsa, csatlakozom Jolánykához, tényleg hihetetlen, hogy még Te vidítasz bennünket, mikor ilyen lelki fájdalmakkal küzdesz! Hallgass a Lányokra, és keresd fel a Dévait vagy a Káálit, van még időd! Igyekezzünk együtt, csak egy év van közöttünk!

Hugic, üdv. itt közöttünk. Szép pici Marci fiacskádat hamarabb megismertük, mint Téged. Úgy látom a kedves, tartalmas írogatás ez Nálatok családi vonás, ebben nagyon hasonlítasz Tocsához. Maradj velünk továbbra is!

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Vasikáé!

A Dévai és a Káli is magán klinika csak kaptak szerződést az OEP-től tb támogatott beavatkozásokra de csinálnak fizetőset is úgy mint a Ciris. A Cirisnek ilyen nincs, remélem csak még nincs. A Kaáliban legalább fél év a várakozás a Dévaiban azonnal megy és nekem szimpatikusabb is mint a Kaáli "fútószalaga".
A hasad miatt ne aggódj valószínűleg hamarosan meg fog jönni és ezt érzed.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!
Ma kaptam egy aranyos mailt.
Megpróbálom bemásolni.
Azért ugye van szép is az öregségben...
Kép

Az istentisztelet vége felé a lelkész megkérdezte nyáját:
- Hányan bocsátottatok meg az ellenetek vétkezőknek?
Mindenki feltartotta a kezét, kivéve egy törékeny idős hölgyet.
- Jones asszony!? Ön elzárkózik attól, hogy megbocsásson ellenségeinek?!
- Nekem nincs egyetlen ellenségem sem - mondta kedvesen mosolyogva az apró hölgy.
- Asszonyom, ez igen szokatlan. Megkérdezhetem, mennyi idős is Ön?
- Kilencvennyolc múltam - felelte az ősz matróna.
- Kedves asszonyom, megkérhetem, hogy jöjjön ki ide a gyülekezet elé, s mesélje el nekünk, miképpen lehetséges, hogy valaki majdnem százéves, és nincs egyetlen ellensége sem!
Az aranyos néni kitotyogott a lelkész mellé, szembefordult a gyülekezettel, és csak ennyit mondott angyali mosollyal:
- Túléltem a rohadékokat!

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok Lányok!

Most olvastam vissza,mit írtatok!
Látom Zsuzsa a humorérzéked kezd visszajönni,ez már nagy előrelépés!!Legyél mindig POZITÍV,de Te alapból úgy látod a világot,biztos büszke rád a családod ezért,az is tuti,hogyha Te vagy ki,akkor is Te tartod a lelket a másikban!!Nagyon tetszett,amit írtál! :D :D

Tegnap félig meddig rossz híreket kaptam a nephrológián...
Hétfőtöl bekell feküdnöm,mert 24 órás vizeletgyűjtés és vérnyomás mérés a pulzus miatt (tegnap is drnőnél alacsony volt,de a pulzusom...ÁÁÁ,hadjuk),elküld még szív Uh-ra stb.
De délután kienged és azt csinálok amit akarok,úgyhogy hazajövök írni Nektek!!Úgyse bírom ki Nélkületek!!

Kép







Kép






Sok pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Andy, sajnálom, hogy be kell feküdnöd a kórházba! Bízom benne, hogy hamar megtalálják a magas pulzus számod okát, és a megfelelő gyógyszerekkel gyorsan beállítják, és sokkal jobban leszel! Szorítok Érted!

Baba, nagyon aranyos email-t kaptál! Köszi, hogy felraktad nekünk!

Vasikáné Zsuzsa, remélem, napról-napra újra erősödik a pozitív gondolkodásod!

Fáncsi, Hugi, Laura, Noki, Zsiby hogy vagytok? Írjatok magatokról!

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Vasikáé!
Jajj,most olvastam vissza.... :cry: Nagyon sajnálom!Tényleg egy különleges erővel és optimizmussal megáldott csajszi vagy,ami elengedhetetlen a sikerhez!Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz és NE ADJÁTOK FEL!
Ahogy Móni is írta,a Dévai,Kaáli de a Forgács is magán intézetek,csak az OEP támogat 5 beavatkozást!(Én tudod Kaáli fan vagyok,nekem ők hozták össze az ikreket és mindíg nagyon jó érzéssel távoztam tőlük.)Keresd fel azt az intézetet,ahol nincs várólista és hajrá!Legjobb orvosság egy újabb lombik! :wink:

Mindenkinek szép napot!

Ági
pálgi
 
 


Hali, csajszik!

Nagyon köszönöm biztató szavaitokat. Annyira aranyosak, kedvesek vagytok. Ritka klassz barátokra tettem szert ezen a fórumon.

Jolányka, köszike. Aranyos és kedves vagy. Meg értem amit írtál és asszem a Dévait fogom választani. Holnap utána nézek és az is lehet hogy telozok egyet oda. Azt nem tudom még egyszer meg fizetni amit a Ciris-ben fizettünk. Borzasztóan meg voltam elégedve, a csajok nagyon klasszak. Kedvesek, mosolygósak és segítőkészek. De, sajna ennyi volt. Meg próbáltam, nem jött össze.

Tök szupi hogy ismét színes a fórum.

Tegnap este óta minden okés nálam. Egymásnak estünk a kedvesemmel végre és annyira bele jöttünk hogy hajnali 5-kor meg ismételtük mielőtt dolgozni ment.
Voltam házi dokimnál és ő is azt ajánlotta hogy szüljek ennek a drága jó embernek egy gyermeket mert meg érdemeljük. Adjak magunknak még egy esélyt.
No, akkor frissen és újult erővel folyt. köv.

Puszika, és foglak titeket olvasni mert tudnom kell kinek mikor kell szorítani.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Vasikáé!
A Dévaiban is nagyon kedves mindenki csak kicsit többen vannak és lehet, hogy a várakozási idő is hosszabb, de nem kibírhatatlanul (persze mi már szerintem akármit kibírunk csak baba legyen a dologból) :D

Örülök, hogy pozitív vagy meglátod meg lesz az eredménye!
lásd: Titok c. könyv

Móni
móni101
 
 


Kedves Lányok!

A "régiek" talán még megismernek, mert korábban aktívabb tagja voltam én is ennek a jó kis csapatnak, de aztán nekünk volt egy kis konfliktusunk K dokival, ezért a 2. inszem után elhagytam a C-t. Ez volt a fő ok, de persze sajnos nálunk is döntő kérdés volt a mani. Egy lombikot még ki tudtunk volna fizetni, de azután a bizonyos incidens után úgy döntöttünk, hogy próbáljuk meg kihasználni a TB 5 lehetőségét, aztán még mindig próbálkozhatunk a fizetős helyen. (mert a C-ről mindennek ellenére én is csak jót tudok mondani)

Hosszas tépelődés után mi úgy döntöttünk, hogy a Káliba folytatjuk, pusztán azért, mert az ottani dokibácsi egy ismerősünknek épp ikreket hozott össze!
Az első benyomásom nagyon jó volt, de ezt inkább priviben leírom annak akit esetleg érdekel, mert alapból ez nem Kális fórum :lol:

Viszont történt nálunk néhány vizsgálat, amivel talán tudok "segíteni" Nektek is, már ami a spórolást illeti: Nekem is megcsinálták az inzulin resistenciát és a terheléses cukrot. A dimenzió egészség központban csinálták és vércsoport meghatározással együtt összesen 5eFt-ot fizettem érte sos vizsgálattal. Aztán mivel mi (még) nem vagyunk házasok, elvileg közjegyzőtől kellett volna egy hivatalos okirat, hogy élettársak vagyunk. Közben felhívtam a kerületi ökormányzatot és kiderült, hogy ők is tudnak adni hatósági bizonyítványt arról, hogy együtt élünk a megfeleő mennyiségű papír és 2eF illetékbényeg fejében. Megkérdeztem és a TB-nek ez az "igazolás" is megfelelő, így ezen sztem súlyos tízezreket spóroltunk.
Aztán kelelt még hepatitisz és AIDS szűrés, amit a Mária utcában beutaló és időpont nélkül megcsinálták. A hepáért kellett csak fizetni, ami kettőnknek 7eFt volt. (magán laborban erre 2*23eFt-ot mondtak) Tehát itt is lehet egy kis pénzt fogni.

Ha nem gond én Kálisként is maradnék köztetek, mert ezt a sok pozitív gondolatot jó itt olvasgatni. És persze Rólatok is szeretnék tudni!

Nekünk épp folyamatban van a 3.inszemünk! holnap megyek Uh-ra tüszőcskenézőbe és akkor dől el, hogy hétfőn, vagy szerdán lesz az inszem.


Mindenkinek nagyon sok puszi. Szép napot!
roni34
 
 


Sziasztok!

megint én....

A kolléganőm most várandós 4 hónapos Dévais babával és arról a helyről is elég jókat mondott. (persze egy babóval a pocakban sztem mi is ódákat zengenénk bármelyik helyről)

Viszont a Tb-s helyen elég idegölő a sok várakozás. A Ciris nagy előnye, hogy ott akkor csináltak meg mindent, amikor mi kértük...itt sajnos akkor, ha van hely, időpont és mivel sajnos nagyon sokan vagyunk, nem kapkodják el...

Üdv, Roni
roni34
 
 


Szia Roni
Örülök ,hogy adtál magadról életjelet :D és,hogy ilyen jókat írsz nekünk!
Nagyon jó olvasni ,hogy megtaláltad azt a helyet ahol jól érzed magad.
Tudod ez sokat számít,hogy az ember lelkileg hogyan érez az adott intézmény iránt!
Gratulálok a kolléganődnek, és remélem,hogy hamarosan te is ilyen hírekkel szolgálsz majd!
A legjobbakat kívánom neked!
Vasikáé
Na végre , olyan jó olvasni ,hogy jól vagy :D
És nagyon sok drukk és minden jót a folytatáshoz!
Hidd el meg lesz a gyümölcse a kitartásotoknak!
Andy
Sajnálom ,hogy be kell feküdnöd a kórházba :(
Viszont legalább kiderül ,hogy mi a probléma!
Sokat gondolok rád és sajnálom ,hogy mostanában nem írok neked,de annyira nincs időm semmire :(
Hugic
Jaj ,de örülök ,hogy írtál nekünk!
Nagyon szépen növöget a fiad :D
Nem semmi ,hogy hogy megy az idő :D
Szép súlya van a fiadnak :D És ezen a síros részen nagyon jót mosolyogtam....jegyzem és majd alkalmazom a lányomnál ;)
Jólányka
Bárhol is folytatjátok a továbbiakban a babaprojektet Én akkor is drukkolni fogok nektek!
És írj nekünk mindig ,hogy éppen hol jártok és milyen az új intézmény, mert szerintem sokunkat érdekelne!
Bibus
Hozzon szerencsét a laptető :D

Ne haragudjatok ,hogy nem írok ma mindenkinek név szerint ,de örülök legalább ennyit is tudtam írni :oops:

Velem/velünk minden oké....kopp.kopp.kopp......
Sokat mocorog a kis csajszim és nem szereti az időváltozást :(
Elkezdett keményedni a hasam is ,pedig szedem rendszeresen a magne B6-ot , na meg a béres magnéziumot és néha magnezii citricint is.
Ez attól függ ,hogy melyiket szedem be,hogy épp mennyire erősek a keményedések!
Holnap megyek vérvételre (ellenanyagszűrésre)meg UH-ra a II nőire.
Remélem minden a legnagyobb rendben van Rékussal?!
A babaszoba készen van , de sajna nem vettünk a héten baldachin vasat és emiatt még nem teszek fel képet ,mert anélkül a kiságy olyan kis kopaszka :D
Amit kész, már azonnal teszek képet!!!

Mindenkinek sok-sok puszi és megpróbálom pótolni a lemaradásomat a közeljövőben!

Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Rég ismerősök, de jó, hogy jelentkeztetek! :lol:

Roni, Örülök, hogy megtaláltátok a számotokra megfelelő orvost és intézményt és nagyon szurkolok az inszemhez. Kérlek, jelentkezz és írd meg nekünk, hogyan alakulnak a dolgok. Szorítok Nektek! :D

Jólányka, felőled is nagyon régen hallottunk már, pedig nem felejtünk ám senkit és örülünk, ha meglátogattok minket és híreket hoztok magatokról. :wink:

Noki, hihetetlen, hogy már a 29. hetet taposod! A fórum első kismamija! :wink: Ha kész a szoba, mindenképpen tedd fel a képeket, kíváncsi vagyok.

Vasikáé, neked külön gratulálok és minden tiszteletem a tiéd, hogy ilyen jól vagy már. Ez az igazi Zsuzsa és akárhol is folytatod, mindig kíváncsiak leszünk arra, hogyan alakul a sorsotok, úgyhogy ne merj lelépni innen! :wink: :D

Tynkib, jobban vagy már? Elmúlt a hőemelkedésed? Pihengetsz még? Jó sokat kérdezek, igaz?

Andy, mi az a nephrológia? Lehet, hülye vagyok, de nem tudom. Vagy inkább szerencsés, mert még nem volt dolgom vele. :oops: Ha jónak látja a doki, akkor inkább a vizsgálatok, minthogy bármi baj legyen. Ügyes csajszi vagy, hamar túl leszel rajta! Tessék szépen gyógyulgatni. :D

Timso, döntésre jutottál már intézmény ügyben?

Lányok, kik akcióznak most? Baba? Móni? Hol tartotok? És jól vagytok?

Hűvösebb estéket! (itt nálunk a tetőtér szauna) :? Jó éjt mindenkinek!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Az index-en megjelent egy cikk, somody úr írta, szerinte túl sok lombikbébi próbát fizet az állam.
egy kicsit felhúztam magam a cikken!!
detko79
 
 


Sziasztok Lányok!

Tocsa!

Nem vagy hülye,ezt a szót töröld ki a szótáradból!!!
A nephrológia kimondottan a vesével foglalkozik pl.ott foglalkoznak a veseeredetű magas vérnyomással stb.Én az urológiára járok,az meg a vesekővel,hugyúti fertőzéssel foglalkozik.

Tudjátok hétfőn reggel voltam hormon vv-en és terheléses cukron.Azt mondták 2 hét mig meg lesz az eredmény.A kórházhoz kérte a drnő,h az alaperedményeket kérjem el.El is mentem,amikor a csajszi mosolyogva közli,h gratulál AZ ÖSSZES EREDMÉNYEM MEGVAN,A HORMON+A TERHELÉSES CUKOR IS :D :D :D De sajna lehet,h halasztódik a júliusi inszem,mert még magasabb lett az Inzulin és glükoz eredményem.Hétfőn du felhívom az endokrinologusomat,h most mi legyen.Lányok!Én olyan ideges lettem és olyan balszerencsésnek érzem magam...a picikém is ezét nem maradt meg!Ba...meg!!

Jók legyetek és szép hétvégét mindenkinek!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Detko, olvastam én is és még kommentezni is akartam, de nem jelent meg, amit írtam. Igazából, én is utálom, hogy Somody zsebét tömködöm, de nem is miatta járok a Ciris-be. Ha rajta múlna, valószínű, nem ebből szerezné a további vagyonokat.

Az a hozzászóló jobban felháborított, aki azokat offolta, akik lombikoznak. Közölte, hogy nem kell fogamzásgátlót szedni, vagy ha már szedi valaki, utána ne sírjon, hogy nem lehet gyereke. És különben is, mit erőlködik, miért nem fogad örökbe. Minek szól bele olyan dolgokba, amikhez semmit sem ért?! Mert sztem, akinek akár egy pici része is volt a gyerek miatti küzdelemben, az nem ír ilyeneket. Ez az antiszociális köcsög meg elmehet a p...csába.

Bocsánat, kissé elragadtattam magam, de annyira kihoz a sodromból a mások feletti ítélkezés főleg tudatlanul, ostobán.

Andy, nyugi, nyugi. Ha idegeskedsz, csak romlanak az értékeid és most erre nincs szükség. Tessék szépen napozni, sétálni, olyan dolgokat csinálni, amik jól esnek és mindjárt itt az a hétfő is. :D
tocsa
 
 


Lányok a 19 órás Hírtv-s híradóban lehúzzák a Cirist és a csodadokinkat!!!!
A Somodiról is szó van.
a 8 órás híradóban újra lesz.
Nézzétek meg, érdemes!!!!

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok Lányok!

Baba!

Csak most vettem észre,hogy mit írtál!
Pedig annyira érdekelt volna...
Demegtaláltam leírva:


www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=271839

Ha vki netalán elszeretné olvasni.

Tocsa!

Nagyon szépen köszönöm kedves szavaid!!Igazán jól esett!!




Kép










Kép








Pussz mindenkinek!!!

Andy
bandy27
 
 


A híradó21-ben a hírtv-n 12 percnél kezdődik.
Meg lehet még nézni.
http://www.hirtv.hu/view/videoview/hirado

Kép
baba1973
 
 


Kedves Mindenki,
elsősorban drága Zsuzsa, légy erős és ne add fel. Amiket írtál Vasiról azt az embert aranyba kellene önteni és biztos, hogy az égiek segítenek nektek, hogy ez a két szuper géncsomag egy kis csomagban életre keljen. Tessék elmenni állami lombikra, ha a magánt nem bírja a pénztárcád. Senki ne felejtse el, hogy az állami intézetekben született meg több ezer bébi lombikból. Tehát ők is hozzáértők és bizonyítottak már. Én tehetném a voksom mindkét helyre, mert mindegyiken voltam, de egyik sem nézte meg az inzulinomat, pedig a Cirisben csak a vizsgálatokra több mint 150.000 forintot fizettünk ki. Amikor a sikertelen lombik után az endokrinológus előtt ültem és közölte, hogy esélyem sincs babára és nem is volt ezzel az inzulin értékkel én szégyenszemre elsírtam magam. Annyira bántott, hogy senkit nem érdekeltem igazán én, és hagyták, hogy feleslegesen szórjunk ki százezreket és szenvedjek a stimulációtól esélytelenül. De tudom, hogy Vereczkey doktor csak azt nézte, hogy mielőbb babám lehessen, a 35 évemmel én sem vagyok mai csirke. Tehát nem hibáztatom, de biztosan kötelezően felvenném a kivizsgálási protokollba az IR vizsgálatot. Meg is írtam a Cirisnek:) Ugyanis a Mensmentis tele van a Cirisből elpártolt betegekkel, ami azért elég nagy gáz. És ott is, tele a folyósó a sok sok IR kezelés után született babák képeivel.
Andi, túl vagyok az első hónapon, 9 kiló mínusszal, ebben a hónapban az LH teszt szerint 14.napon peteérésem volt, és 28.napra pontosan itt a mensim. De úgy betartom a diétát, mint a szentírást, egyetlen egyszer sem engedtem magamnak vétkezni. Megtanultam cukorbeteg módra étkezni, de nem volt könnyű. Mellesleg az endokrinológus szerint minden hormonértékem normális az inzulinon kívül. ( mivel már senkiben nem bízom, benne sem, az interneten több referenciaadatot megnéztem és tényleg):))) DE. Mindennek ellenére, ha csökken az inzulinom, ami az orvos szerint 3 hónap alatt fog kb. bekövetkezni, a Cirisbe megyek vissza. Mert szeretem őket :)
Nagyon jók legyetek és küzdjetek, pirosodjon a táblázatunk.
kockaspled
 
 


Sziasztok Lányok!

Andy, remélem, beállítják az orvosok a cukrodat! Drukkolok!

Kockáspléd, sok erőt kívánok a diétához, és sok sikert, ahhoz hogy hamarosan kismami legyél!

Noki, öröm hallani, hogy Veletek minden rendben! Várjuk a babaszoba képeit!

Roni, sok sikert kívánok 3. inszemhez! Mesélj majd, hogy sikerült!

Tocsa, köszönöm kérdésed! Nem mérem már a hőmérsékletem, de nem is érzem, hogy hőemelkedésem lenne. Ennyi „lóadag” antibiotikumtól már nagyon remélem, hogy rendbe jöttem. Nem sokat pihenek már, de nem erőltetem meg magam fizikailag. Tegnap elkezdtem szedni a Femibion 800-at, engem már az feldob, hogy rá van írva a dobozára, hogy gyermekvállalást tervezők nőknek. Én ilyen szentimentális vagyok. E-vitamint is elkezdtük szedni a párommal, mert jó dolgokat olvastam róla. Csütörtökön, pénteken sokat babázhattam, mert látogatóban voltunk a sógoroméknál, ahol a 3 hetes Marci fiú várt ránk. Nagyon jól esett a lelkemnek. Nagyon várom már a nyarat, az első inszemünket! Kb. két-három hét múlva megyek vissza a Ciris-be.
Veled mi újság? Mindenkinek olyan kedveseket írsz, de magadról keveset mesélsz. Sose tudom, hogy Ti hol tartotok. Mikor izgulhatunk Érted?

Fáncsi, Hugi, Laura, Zsiby írjatok magatokról!

További szép hétvégét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Kép






Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!!
Én tegnap mégegyszer kimentem a családdal a borfesztiválra,nagyon fincsi borokat ittunk,megvártuk a tűzijátékot és jó későn jöttünk haza. :D :D :D A Magna Cum Laude koncertet nem akartuk már megvárni.

Ha kimenőn leszek du,akkor gyorsan benézek hozzátok,DE ÍRJATOK CSUPA JÓT ADDIG!!

Kép







Kép








Sok pussz és ölelés mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Kép









Kép









Kép









Pusszanat :D :D

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok,
nem állom meg, hogy ne szóljak az újságcikkre amit csatoltatok. Megmondom őszintén nálam is kiverte a biztosítékot. Szörnyű dolog, hogy életekről akarnak dönteni gazdasági intézkedések sürgetésével. Nem kétséges számomra, hogy az ellenkező eredményt érnének el azzal, ha két államilag támogatott lombik lenne. Sajnos nekem az ismerettségi körömben egyetlen sikeres van, az összes többi évek óta jár, reménykedik és várja a csodát. Nem tudom anno mi volt az alapja annak, hogy 5 OEP finanszírozott lombikot adtak, de azt hiszem, ha kettőt adnának drasztikusan csökkenne a lombikbébik száma. Persze a magánklinikáknak ez maga lenne a Kánaán, hiszen két sikertelen állami után az emberek többsége a fizetős magánt választaná. De, sajnos rengeteg ember van, akik nem tudják megfinanszírozni a kezeléseket, és a díjakat. Mondom ezt úgy, hogy nekem nincsenek anyagi gondjaim, de tudom, hogy itt ebben a kis csapatban is sokan takarékoskodnak, hogy fizetni tudjanak. Szóval azt gondolom , egy ponton az üzleti érdek előtt kell állni sok más dolognak. De a cél ugyanaz, legyen eredmény, legyen babánk, fizetve, vagy támogatva, mindegy. Néha szomorúan nézegetem a kis táblicskunkat, mert olyan rég vagyunk már így együtt , egyre többen és 3 icicri piciri szívecskénk van, 18-unknak. A nagy számok törvénye alapján most már a sikertörténeteknek kell jönni, mert eddigi eredményünk 16 %, és a Ciris háromszor ennyit tud. Hajrá csajok potyogjanak a zebra tesztek.:)
kockaspled
 
 


Nem bírom ki,hogy ne kapjatok még ajándékot!!

Kép








Kép









Kép








Kép







Millió pusszanat és ölelés mindenkinek,Lehyetek jó kislányok!!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok csajok!



Tinkyb nagyon köszönöm, hogy érdeklődtél felőlem jól esett.
Várom már a július közepét kb. akkor lesz a 3. inszem.-óm addig is dolgozom, kertészkedek és olvaslak benneteket.
Mindenkinek kívánok sok-sok petesejtet, pozitív teszteket és kitartást örültem nektek!!!!!!!!!!!!!!!!





Vigyázzatok magatokra jó éjt.



Hugikám ha olvasod szuper volt veletek a szombat este jól éreztük magunkat pusz!!!!
laura69
 
 


Sziasztok,

Kockáspléd, gratulálok a kitartásodhoz és akaraterődhöz, nem lehet könnyű! Nagyon szép eredmény, hogy már az első hónapban spontán tüszőérést produkáltál és a mensi is időben jelentkezett. Ezalapján azt mondanám, hogy nem kell majd vissza mennetek a Ciris-be - bármennyire is szereted őket :wink: - mert a természet úgyis teszi a dolgát. :D

Andy,

Holnap gondolok rád! Ugye kipihented magad a hétvégén és nyugodtabban indulsz neki a kivizsgálásoknak? Szorítok, hogy minden rendben legyen. :D

Megnéztem ezt a Hír tévés műsort. Csak annyit, hogy kedves Kááli professzor sincs épp a kommunikáció csúcsán. Idegbeteg, habzószájú pénzét féltő doki. Semmivel sem jobb a drága Somodynál. Magából kikelve pocskondiázta Vereczkeyt. Nagyon félti azt a 70%-át, amit jelenleg az OEP hozzá vág.

Mindenkinek szép estét Lányok!
tocsa
 
 


Mindenkinek vidám jó reggelt kívánok!

Tocsa!

Köszönöm,hogy gondolsz Rám,Nekem ez nagyon sok erőt ad!!!!Lehet nem hiszed el,de így van!!
Köszönöm kérdésed,igen elvileg kipihentem magam és bizakodva várom a kivizsgálásokat.Csak pozitívan!!

Kockáspléd!

Biztos vagyok benne,hogy még nem folytatom,de azért megbeszélem V.dokival a dolgokat,hogy tudjon róla.
Tudtad hasznosítani az oldalakat,amiket küldtem??Én azóta egy párszor átolvastam őket.A gyógyszert is elolvastam,szerintem vagy legalábbis reménykedek benne,hogy ezt kapom.Köszönöm,hogy elküldted!!


Lányok!

Délután benézek hozzátok mindenképp,addig legyetek nagyon jók,kitartás a munkában,mindenkinek drukkolok 1000-rel!!!


Kép







Kép






Sok pussz mindenkinek!!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Hát a HírTV nálam is kiverte a biztosítékot. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de sztem ez semmi másról nem szól, mint üzletről. Az egyik félti az OEP által meglévő pacientúráját, a másik meg gyógyszerész vállalkozóként, befektetőként úgy tűnik k...ért a lombikhoz is...

Arról nem is szólva, hogy az említett 300eFt (amivel a tisztelt urak számolnak) az csak az "alap" lombik ára. Ha már az ember biztosabbra akar menni és igénybevesz néhány ajánlott kezelési módszert, akkor ez az ár (gyógyszerek nélkül is!) veri az 500eFt-ot. Akkor miről is beszélünk?

A lényeg, hogy a sok diletáns dönt, mi meg akik naponta átéljük a gyerekvállalás küzdelmeit csak itt állunk és nem értjük, hogy ha amúgy is kevés babó születi, akkor miért ezen akarnak az OEP-nek spórolni????

Bocsi de totál kiakadtam....

Roni
roni34
 
 


Sziasztok
Kockaspled jo ,h. jelentkeztel, orulunk,h. ilyen jo eredmenyekkel szolgalsz
Andy nagyon sajnalom,h. magasabb letta cukrod, en meg nem mentem el az IR-ra, annyira elfoglalt vagyok mostansag es jon Punkosd is, minden keppen megcsinalom,h mert latok,h. mi mindene zen mulik.
En csaka nyomtathato verziot olvastam, az internetunk annyira lassu,h. nem tudtam megnezni, de amit kellett megertettem, arucikkek vagyunk es csak ugy minden a penz korul mozog ahogy mar ezt regebb ota ereztem is, de nincs mit tenni, ez van. a masik meg legalabb nektek van 5 ingyen nalunk Ro egyetlen egyet sem tamogat az allam, kepzelhetitek, maskeppen mi is itthon probalkoztunk volna. De most ujbol takarekos eletmodba leptunk es tesszuk felre a kicsi penzecskeket,h. ujbol tudjunk menni. Es az a 300 ezer, es vicces, hisza kaalieknal is kb. 400 minimum, es a Cirisben is, ezt nem ertem, amikor mi is kerdeztuk kb. mennyi lenne azt mondta a V doki kb. 250 , aztan fizettunk 444 ezret, plusz persze a gyogyszerek. Es akkor itt mega cikkben felrevezetrik a jo nepet. Hate z tenyleg erthetetlen.
Puszilok mindenkit es nagyon szep hetet mindenkinek.
Eniko
enierdelyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem hozzátok,ahogy igértem,legalább itt nyugalom vesz körül!!!
Képzeljétek,hogy mi történt velem,min húztam föl magam!!
1/2 9-re kellett mennem,a rezidens csajszi kifaggatott,utána elküldött EKG-ra és mellkas Rtg-re,Fölmegyek és közli nyugodtan hazamehetek egy kicsit,mert 4-ig még fekszenek a helyemen!!Mondom Qrva jó,úgy hogy ebéd után (szobatársam ágyán ettem meg) robogtam is haza.Szóval még egy kicsit itthon állatkázok,aztán húzhatok vissza.Ja,majd elfelejtettem,beszéltem az endokrinologusommal.Holnap reggel kapok új időpontot,hogy minél előbb belegyen állítva a cukrom.

Kép







Kép







Kép




Pussz és ölelés mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Kedves lanyok ujbol en
most kaptam meg a reg vart valaszomata cirisztol, h. mi legyen tovabb, es azt javasoltak,h probaljuk meg inszemmel itthon, mert azzal is van eselyunk, es kevesebb idobe kerulne meg penzbe itthon. Persze ha megse sikerulne varnak vissza. Lehet,h. megfogadjuk tanacsukat es erdeklodunk itthon.
Meg jelentkezem igerem.
Puszi mindenkinek
enierdelyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Andy, sajnálom, hogy ma így kitolt Veled a jó kis egészségügyi rendszerünk! Nagyon szorítok, hogy ezek az okos dokik rendbe tegyék végre a cukrodat! Megint nagyon sok szuper képet kaptunk Tőled!

Enikő, remélem, otthon sikerrel jártok! Neked még nehezebb a helyzeted, hogy a határon túlról kell a lehetőségeket keresned. Drukkolok Érted is, hogy hamarosan kismami lehessél!

Kockáspléd, tényleg nem túl jó most a táblázatunk statisztikája, de én ilyen állandó reménykedő típus vagyok, és bízom benne, hogy ez most csak egy átmeneti időszak, és majd nyár végére, vagy őszre sok szívecske javítja majd a jelenlegi helyzetet! Sok sikert Nektek is hozzá!

Laura, de jó, hogy írtál! Akkor együtt várakozunk a nyári inszemre! Hugi barátnődet noszogasd, hogy írjon nekünk! :lol:

Fáncsi, Hugi, Zsiby, Vasikáné Zsuzsa írjatok magatokról :!:

További szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztokl!

Sokat kell visszaolvasnom mert pár napja nem jártam erre. Kíváncsi vagyok már rátok, hogy mi újság.

Én ma voltam uh-on 6 nagy és 4 kisebb petike érik, pénteken irány a baba gyárba. :D

Móni
móni101
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?