Új privát üzeneted érkezett!

Boriskám: éppen ez a röhejes az egészben, hogy nem az! Informatikus, és most nekik kell toborozni új ügyfeleket, ami kész röhej! Szórólapozás önköltségen, ügyfélkör bővítés, mellette gépeladás, karbantartás, szervizelés...Mindez persze ugyanannyiért... A nagyfőnök olasz, és kiadta utasításba, hogy hétvégén járjanak discoba, és ott osztogassák a szórólapokat. Hát elmehet a sunyiba! Jó, hogy nem kocsmába küldi őket!

quinnyhez hol lehet olcsón esővédőt szerezni? Az univerzális is jó rá? :roll:

Reni:
a copfokért én is irígy vagyok!! Hogy sikerült elérni, hogy engedje? :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona, de jó :lol: azért kérdeztem rá, mert még télen említetted, hogy talán nyáron. Remélem belevágtok, addig sok sikert a spontánhoz :lol:

Kata, drukk nektek, írjál mi volt!

Tücsi, pihenj sokat, és ne aggódj, minden ok! Jól tetted, hogy elmentél.

Reni, nagyon szép kis huncutkád van!

Mágnes, ha bármi lehetőség van, gondolok a párodra.

Boris, Lujzi azóta kétlábon? megy rendesen?

Kép
domo
 
 


lányok, katata jelentkezett. 5 petesejtet sikerült leszívnia az orvosnak. Küldhetjük a sejtszaporító energiákat!
bbilona
 
 

 
 

kata, szupper!!!!! de örülök!!!

mágnes, na ez tényleg döbbenet, a munkáltató azt képzeli bármit megtehet az alkalmazottakkal...borzasztó...és diszkóba?? hétvégén?? ilyen képesítéssel??? durva..szerintem nézzetek állásokat, én ezeket bújom...:

http://www.profession.hu/
http://www.profession.hu/
http://www.topjob.hu/
http://w3.job.hu/

quinny: www.vatera.hu, www.tesz-vesz.hu
de itt találtam egyet, kérdezd meg hátha eladja csak az esővédőt :wink:

http://www.vatera.hu/quinny_buzz_babako ... 18918.html

Kép
Kép
piciboris
 
 


Lányok,
mindenkinek köszönöm a drukkot, segített ám!!! :D
Köszi Ilonkám, hogy tudósítottál. :)
Szóval 5 sejtecskét sikerült leszívnia a dokimnak, ami nagyon jól hangzik. :D Altatás után kicsit kómás voltam, főleg, hogy jött nagy vihar, és az amúgy is meg szokott viselni. Azért már kezdek észhez térni.:D
Holnap fél 10 körül kell telefonálnom, hogy mi újság, hányan is lesznek. 8) Izgulok!

Domo,
Lili egy kis hercegnő. 8)

Reni,
ez a két kis copfocska írtó jól áll ennek a leányzónak. 8)

Tücsike,
jajj, remélem akkor most nyugi lesz és nincs több barna! Pihenj sokat!!!

Mágnes,
hát, ez azért elég gáz, hogy direkmarketingre kényszerítik a férjed. :shock: :roll: Kuyta egy világ van... :?

Boriskám,
hogy érzed magad? Van remény ebben a ciklusban? 8)
katata
 
 


Mágnes!

A Párod főnöke egy barom,gondolom evvel nem mondok újat :roll:
a csúri titka,hogy szilikonos a gumi,és ezt nehezebb kiszedni,de van
mikor sikerül :shock:
Hogy,hogy nem volt esővédő?Hiszen az gyári tartozék.
Még a használtaknál is szokott lenni.
Katata!

De jó,hogy jöttél :lol:
Izgatottan várom a 10-órát :lol:

Tücsike!
Pihenés,és ágy nyugalom :lol: :
m. reni
 
 


boris!

Elképesztő a párodnak sincs melója?
A tervezésen spórolnak az emberek? :shock:
Nekem is izgalmas lesz a munkakeresés jövöre :shock:
m. reni
 
 


kata, az 5 tányleg nagyon szupi és már várom, hogy telcsizz és írj, hogy hányan vannak ma :lol: :lol: :lol: :wink: sokansokansokan :D




megjött..
most a változatosság kedvéért csak 31 napos volt a ciklusom, pont előtte hagytuk abba :cry:
megnéztem: 35 - 37 -31 napos volt az elmúlt hónapokban...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Még egyben!!! Most jól érzem magamat, hogy van segítségem. Kevesebbet fáj és kemény a hasam. Kíváncsi leszek a holnapi napra, mert megyek ctg.-re és a dokimmal is találkozom, hisz ma jön haza.
Ma voltam vérvételen is és soron kívül behívtak. El sem akartam hinni.
Tegnap kimostam a pici ruhákat és ámultam, hogy volt a Dávid ekkora és most érkezik Bálint.... milyen mini zoknik, badik :lol:

Mágnes!
Kész vicc..... nagyon nehéz ma és elsem tudom képzelni azta sok embert hogy mit csinál, akiknek nincs munkahelyük. Remélem mihamarabb megoldodik a párod dolga.

Reni!
Nagyon édes a lányka azzal a coffival!

Domo!
Lili is tündérke és már milyen nagy... telik az idő.

Kata!
Nagyon jók a hírek!!! Örülök.

Holnap jövök doki után, ha....

Szép napot!

Kép

Kép
odry
 
 


odry!

Hála,hogy jobban vagy,biztosan segített a pihenés.
Nemsokára egy új családtag érkezik,és teljes lesz minden :wink:

boris!
LH -tesztet nem akarsz venni?Majd sikerül :wink:
Bár,én elég türelmetlen vagyok,minden téren!!!! :lol:
m. reni
 
 


Kata!
Elmúlt fél tíz! Helyzet?

Reni!
Ti is tesókára hajtatok?

Boris!
Hát néha az is eredmény, ha rendesen megjön. Talán ez az utolsó, mert jövő hónapban már lesz pocaklakód!

Domo!
Húúúú, hát már tényleg nagyon a végén vagy, de ügyes gyerkőc a kisfiad, tudta hogy jó helye van a pocakban. Ezek szerint a dokid hazaért, úgyhogy bármikor indulhat már a nagy kaland. Várjuk a híreket!

Mágnes!
Hát ezen én is kiakadtam, és mi van ha nem találnak új ügyfeleket, akkor nem kap fizut? Sajna férjem multinál van, én meg a köznek melóztam, így nem hiszem hogy sokat tudnánk segíteni, de nagyon szorítok hogy jól alakuljanak a dolgok.

Ilona! Hajrá!

tücsökbogár
 
 


Hali!
Gyorsan pár képpel jövök, rohanok palacsintát sütni,du. olvasok is :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1242807244.0461.jpg[/img] A cumi mindig kéznél van...

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1242807297.6172.jpg[/img] babakocsis

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1242807569.7994.jpg[/img] Tesók

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csajok!

100%-osak a bébik!! :lol: 5-ből 5 megtermékenyült (mondjuk ICSI-vel, de kit érdekel? 8) ) Holnap kell megint telefonálnom 10-11h között.

Boriska,
sajnálom a pirit... :roll: Nem akarsz hőmérőzni a következő hónapban? Az elég jól megmondja mikor van peteérés. :wink:

Odry,
örülök, hogy kicsit jobb.Jó híreket kívánok holnapra!!!

Mágnes,
hogy mekkorát nőtt ez a legény!!! :shock: :lol: Tesók nagyon szépek együtt!!! 8)
katata
 
 


kata, gratulálok, nagyon örülök! Nekem is ICSI volt, ez tényleg nem számít :lol: Akkor pénteken beültetés?

Mágnes, Bence is milyen gyorsan nő, nagyon szépen tartja a fejét! Vörös haja van? nagyon édes :lol:

Kép
domo
 
 


Kata!
Nagyon ügyesek voltatok! :)

domo:
igen, vörös a drágám, hozzá nagy kék szemekkel :lol:

tücsi:
ha nem találnak ügyfeleket, akkor kirúgják őket.. :?

Reni:
ez teszveszről jött, és Németo-ból hozták... Nem volt hozzá esővédő tartozék... :cry:

Boriskám:
a fene azt a pirit!! Én is az LH tesztet tudnám javasolni, sógornől hosszában kettévágta, és az egész ciklus alatt minden nap tesztelt.

Odry:
már ctg... :) Nagyon finish.... Hogy viseled így a kánikulát?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


kata :!: nagyon szupppppeeeeeeeeeeeeeeeer :lol: 5 kicsi babuka :lol: :lol: :lol: 5-ös ikreket szeretnél :?: :wink:

csajok, köszi...asszem rendelek lh tesztet...meg hőmérőzök is, tök gáz, hogy nem érzem az ovut...

mágnes, megnézted a vaterán az esővédőt? lehet, hogy külön is eladná... :lol:
http://www.vatera.hu/quinny_buzz_babako ... 18918.html

odry, várlak holnap :!: :!: :!: jujj de furi, már ctg.....én úgy meglepődtem amikor először mentünk és Lujzi olyan aktív volt :lol:
na kíváncsi leszek milyen lesz Bálint :lol:
mini ruhák: én is nézegettem Lujzi régi cuccait, olyan cukik.. :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Helló csajok,

Tündérek a gyerekek egytől egyig, és nagyon nőnek.

Katám, szuper hír, csak így tovább. Nekem is ICSI volt. :wink:

Mágnes a gyengém a vörös. Azt hittük Lotti is vörös lesz, mert a férjem fekete én meg szőke vagyok, de úgy néz ki, hogy a kisasszony is szöszi lesz. A cumi bentartására nem találtál még ki valamit? Lotti állandóan kilefetyeli amikor zaklatott :roll: Nobel Díjat kellene adni annak, akinek jobb ötlete van annál,hogy ragtapaszozzuk a gyerek arcához.......

Domo, Lilivel hogy boldogulsz alvás terén? Még mindig csak ringatva alszik el? Érdekes, hogy Lotti éjszaka elalszik magától, de nappal ha elringatom mindig felébred ha lerakom. A karom meg már nem bírja a kiképzést.Csak az a gond, hogy így nem alussza ki magát és végül olyan fáradt lesz, hogy egyfolytában sír. Vettünk neki egy babahintát, kíváncsi vagyok beválik-e.

Reni, ha előrébb juttok légkondi ügyben légyszi adj tanácsot, mert nekünk is be kell szereltetni. Már iszonyat meleg van a lakásban, pedig még hol a nyár.

Boriskám, szerintem is tesztelj peteérést. A ciklust meg az időjárás is változtatja, amilyen idő van, nem is csodálom, hogy nem egyforma hosszúak.

Tücsi, hogy vagy? Mikor mentek UH-ra?

Odry kitartás,még egy hét és nem lesz koraszülött a pici.

Ilonkám mindjárt itt a június. Mikor zarándokolsz el a BMC-be?

Végére, egy kép a befőttemről:
Kép

KépKép
trinky
 
 


mágnes, jó pasid van :wink:

trin, de édi, milyen nagyok a szemecskéi :lol: :lol: :lol: Lujzi nagyon szerette a pihenős székét, már nagy volt és majd elszakadt alatta, amikor végre 'leszoktattuk róla :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


trinky, öcsémék kisfia is jól el van a pihenőszékben, hátha a kis befőttednek is beválik :D Te, ez egy normál méretű cumi? Olyan hatalmasnak látszik a kis buksijához képest.

boriska, hogy rúgja meg a ló! Apánek azt tanácsolták itasson le, attól majd jól ellazulok, és 9 hónap múlva meglesz a kívánt eredmény. :wink: háááát, mi még nem próbáltuk, de lehet hogy ez lenne a megoldás :D .

reni, hogy milyen gyönyörű nagy szemei vannak ennek a te kislányodnak!

odry, látod ha pihenhetsz máris jobb a helyzet, biztosan az volt eddig a baj, hogy te sem bírsz magaddal és állandóan csinálsz valamit! Amúgy megértem, és kíváncsian várom az eredményt!

katata, asszem veszek egy kényelmes fotelt, elterpeszkedem benne és onnan várom a jó híreket!

tücsökbogár, majd június vége felé próbálom becserkészni a BMC-t, addig nem tudok elszabadulni a munkából. Bár apácska már mehetne asszem.

mágnes, a képen a kisfiú a tied, aki nem olyan régen született? Olyan nagy már, igazi kisfickó, ő már nem csecsemő! és csudajó az új járgány!
Szép napot lányok!
bbilona
 
 


ja mágnes ez a quinny kocsi? milyen egy vaksi vagyok... :shock: nagyon szép, szürke?

ilonkám...a humorod a régi 8) már várom a zarándoklatodat a BMC-be...csak nehogy eltévedjetek útközben...mekka messze van :wink: na jó nem viccelődöm...de tényleg kezdődjön már el, olyan régóta várom :lol: :lol: :lol:

zel hogy vagytok? Lukács, eszik mint a rozsda?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Mágnes!
Tényleg nagyon helyesek a gyerkőcök. A fiad meg hamarosan utoléri Csabimat, igazi nagylegény.

Trin, Lotti is nagyon édes kislány! Anyóssal rendeződtek a dolgok?

Ilona!
Na, akkor hamarosan lehet vágni a centit!

Kata!
Hurrrrrrrááááá! Gratulálok! Most nekem is ICsi volt, állítólag így könnyebben megtapadnak. Tudsz róla, hogy ennyi gyerkőc nem fér be a kocsitokba?

tücsökbogár
 
 


Csajszik,
vannak híreim!
Mind az 5-en jól vannak!! :lol: 5, 4 és 3 sejtesek. Holnap 12:30-kor lesz a traszfer, de még egy megerősítő telefon kell holnap 9-10h között.

Tücsi,
na ennyi gyerkőcöt nem is akarunk tologatni. :lol: 3-at fogok visszakapni, a 3 legerősebb bébikét!! 8)
Te jól vagy? Nem volt barna azóta? Rosszullétek nincsennek? Mikor mentek legközelebb dokihoz?
katata
 
 


Sziasztok!

Minden oké!!! A doki azt mondta, még 1 hetet tuti kibírok, így most már nagyon örülök. Továbbra is laza gyeplő, de ma már szóltam a mamának, hogy ne jöjjön, mert neki is van saját dolga.
Szóval ügyik vagyunk :lol:

Kata!
Nagyon szép eredmény és a holnapi naphoz a lehető legjobbakat kívánom Nektek!

Mágnes!
Nagyon szépek a gyerekek! Milyen sokat nőt Bence!!!

Köszönöm mindenkinek a drukkot!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


gyöngyike, megkaptuk a szandikát, nagyon köszönjük :!: nagyon édi, és pont jó Lujzikának :lol: :lol: ez lesz az 'utcai cipőcskénk :lol:

katám, na ez aztán a jó hír :!: :!: :!: húúú és mind a hárman bemennek a pocidba :shock: :lol: :lol: :lol: asszem igaza lehet ilonkámnak, nagyobb autó fog kelleni :wink: ezer drukk érted!!!!

odry, nagyon jóóóóóó :lol: :lol: akkor most még tényleg pihikézz amennyit csak tudsz :lol: bár Dávid baba tuti nem hagy :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata:
Meglátod, a végén még te leszel itt a nagycsaládos Anyuka :wink:

Ilonám:
hát igazából kölcsönkértük pár kép erejéig a szomszéd kisfiát, tudod Bence olyan kis csenevész a maga 8 kilójával, hogy inkább nem mutogatnám. :wink: :lol:

Odry:
Nagyon ügyesek vagytok, hogy így kihúztátok! Mostmár tényleg nincs sok hátra! Dávid várja már a tesót?

Boriskám:
A kocsink fekete, csak mivel fényes, (gyöngyház :) ), így szürkéek látszik

trin:
az a sapi... :) És mekkora a cumi az arcocskájához :) Édes :)
Cumi benntartás... Nehéz ügy.. A kalapgumin kívül más ötletem nincs :wink: Bence mostmár visszagyömöszöli magának, így könyebb kicsit, plusz este úgy alszik direkt, hogy nem adom oda a cumit, ne azért ébredjen, hogy kiesik...

Gatyarohasztó meleg van!!! Át kellett szervezni a napirendünket, mostmár délelőtt járunk le levegőzni, meg estefelé.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, na én ki sem merem vinni nagyon Lujzit, max kicsit hintázni....a szomszédnő tegnap 4 kullancsot bányászott ki magából...tényleg be lehet adatni kullancs elleni oltást? ti adattatok be?

a kocsi nagyon szép!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csak óvatosan írok, mert itt szuszog rám kötve a kendő mélyén a kis csomag, és még felébred :D :D

A cumi rendes normál avent 0-3 hós, csak az én kicsimnek van pici borsófeje.

Katám, tapadjanak meg a lurkók. Holnapra még nagyobbak lesznek, és jól befészkelik magukat.

Boris, szerintem már be lehet adatni.

Na, csak ébredezik a lyány.....

KépKép
trinky
 
 


Boriska:
húúú nem emlékszem, vagy 1, vagy 2 éves kor felett adható be.. de asszem 1 év a korhatár. Mi nem adattuk be, nem megyünk most olyan helyre, plusz itt sincseddig még kullancs... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata, ezek szuper hírek,nagyon drukkolok holnapra! GYere amint tudsz!

Boris, húgom fia Lujzival egyidős, és már a 2. kullancs elleni oltást kapja (több kell belőle).

Odry, ügyesek vagytok :lol:

Trinky, nagyon édes a kis befőtted :lol: alvásról majd holnap írok, bár nem vagyok követendő példa...
Viszont cumi benntartásról semmit nem tudok, nekünk nincs :lol:

Kép
domo
 
 


bbilona!

Te olyan szépet írsz mindig a Lányomról Imádlak :lol:
Hajrá június!!!!!

Trinky!

Ha lesz fejlemény légkondi ügyben írok :lol: Nálunk is iszonyú
meleg van 28-29cfok.
Nagyon szép ez a Lotti baba,olyan apró :lol: :lol:

Mágnes!
Gyönyörű a pasi,meg a kocsi is :lol:

KAtata!
Nagyon jó eredmények :lol:

Lányok!

A lányom verekszik,mit tegyek??
Pedig nincs oka rá,de ha valami nem tetszik neki csapkod.
Próbáltam szépen kérni,nyugtatni stb.de nem jött be,
Most az olvastam,hogy tegyük be a szobájába,szerintetek?
Had dühöngjön magában....???
m. reni
 
 


reni, csak azt tudom írni amiket én is tapasztalok, Lujzi amikor elkezd hisztizni akkor adok neki olyan valamit amit nagyon szeret, most van egy kis műanyag kalóza, ha megkapja abbahagyja. meg néha az is beválik, ha úgy csinálok,mintha nem látnám mit csinál, a szobázásban szerintem az a bibi, ha egy boltban csinálja..ott nem lehet elzárni..nem? utólag meg már nem érti miért rakod be a szobájába, tehát nincs értelme, de aztán lehet, hogy Niánál ez jön be :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!

Köszike!Igen ám,de a hisztiről én sem veszek tudomást.
Ezt ő is tudja.De most az a legújabb,hogy csapkód meg harap.
Hiába kérem,hogy hagyja abba,akkor is csinálja,és nem lehet elterelni.Nagyon huncut :lol:
Most azt csináltam,hogy beraktam az ágyába,és becsuktam
az ajtót.Így abba hagyta.Mikor kivettem ölelgetett.
m. reni
 
 


reni, akkor megvan a megoldás :lol: :lol: :lol: :lol: jaj ezek a huncut csajok, néha én sem bírok a lánykámmal, most ő meg persze futni akar :shock: amikor még járni sem tud..... 8) :lol:

jujj ő is harap néha...de nagyon tud fájni..

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!

Olyan jót nevettem :lol: tényleg huncutok!!Ez a futás nagyon jó :lol: :lol:
Nia is hatalmasakat harap :shock:
m. reni
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Bocsi ismetelten, hogy nem irtam regota es ra'ada'sul most sem tudok irni, ahogy en azt szeretnem...

Boriskam dragam, köszike, hogy hianyoltal nagyon jol esik! Igerem ahogy tudok irok normalisan es kepeket is szeretnek mar feltenni!

Reni, azert hamar irom, hogy Davide is hisztis es öt is nagyon nehez kicselezni. Probalok terelni ami sokszor bejön es nyugtatni.

Kata, drukkolok neked nagyon!

mennem kell mert az apjaval van es ordit en pedig fel oraja eljöttem, hogy megyek zuhanyozni... :lol: puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kata!
Szorítok ezerrel!!! (Láttad már, hogy mekkorák a mai gyerekülések? Háromnak is jó nagy hely kell ám! :wink: )

Na, kispasim felébredt, pedig még csak 20 perce aludt el. Nyügi napunk lesz...

tücsökbogár
 
 


Juci,
jó, hogy jöttél, gyere sűrűbben! Tesóprojekt mikor is lesz?

Tücsi,
ari vagy!! :lol:
Te hogy vagy? Mikor lesz babakukucska? 8)
katata
 
 


csajok itt olyan meleg van...én bikiniben, Lujzi kisgatyóban...jöhetne egy kis hidegfront :P

reni, ez a harapás durva, valamelyik nap az apját megharapta, csak egy nagy ordítást hallottam :lol: apa kék-zöld lett :shock:
hogy bírjátok a meleget?

juci, de jó, hogy jössz, kérünk képeket :lol: na látom te is mindent futólépésben csinálsz :oops: :wink:

kata továbbra is sok drukk, igyál sokat, egyél sok-sok fehérjét, hogy szépen megtapadhassanak a babók :lol: túró, husi, tejecske, sajtocska..., mindent bele :lol

tücsi, tuti ez a hülye meleg az oka, Lujzikám meg most akar elaludni, pedig délután szokott..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám,
annyit iszok, mint egy ló. :lol: Percenként wc-n vagyok. :lol:
Telcsiztem a Kaáliba, embrikék szuperek, 8 sejtesek és 1-re kell mennem értük. Már alig bírom kivárni !!! 8)
A meleg engem is kikészít, ami jó, hogy legalább este kicsit lehül, még. De most igyekszem nem ezzel foglalkozni. 8)
katata
 
 


kata, húha, már így osztódnak :lol: :lol: :lol: milyen ügyes kis babókáid vannak :lol: és olyan megható ez az egész, most kicsit el is pityeredtem..milyen jó lehet értük menni :wink:
ügyesen, nyugodtan, szépen, aztán meglesz az az eredmény :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


katata, szerintem már jó helyen vannak a kis kataták. Sokat gondolok rád!
bbilona
 
 


mágnes :!: jó hírem van!! a Quellénél van esővédő ilyen, dirrekt 3 kerekűhöz :lol:
Kép

itt a link:
http://www.quelle.hu/hu/q4r/meinbabyund ... index.html

Kép
Kép
piciboris
 
 


húúú Boriskám, ez szuper!!!! istennő vagy :lol: Mégem tizenezer... (neked nem nyiszog a kereke a kocsinak?)

Hol az az eső, amit egy hete ígérnek??? Lerohad a gatyánk, redőnyök lent, tiszta vakondok életet élünk... :?

Katám:
Jajj nagyon drukkolok nektek! Aztán pihi ezerrel! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nagyon arik vagytok csajszik köszike!!! :lol: most alszik de rohanasban vagyok, gulyaslevest fozok holnap vendegeink lesznek akik mindig azzal nyaggatnak, hogy mikor fozok mar gulast...igy mondjak.. :lol: :lol: na most megtudjak.. 8) :lol: csiposet azert nem teszek bele.
Negy ora utan jon haza a ferjem aztan megyunk ikeazni akarok venni egy etetoszeket 15 euro mert megyunk majd a tengerhez egy hetre es az itthoni nagyon nagy.

Kata mar tul vagy a beultin, nagyon drukkolok, most sikerulni fog! :P Tesoprojekt hamarosan indul, most varom a mensit (jovo het) aztan telefon majd idöpont a mehfeltolteshez aztan ha minden jol megy augusztusban lombik.

Boriskam itt is nagyon meleg van, hamarosan legkondizni kell...megyek mert meg zuhizni is kellene.

sok puszi mindenkinek!!! :P :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


kepet elfelejtettem..
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


mágnes, örülök ha jó lesz, én már rendeltem a quellétől ruhát+cipőt+melltartót :shock: nagyon megbízható, pár nap alatt meghozták a cuccot :lol: és jó a minőség :lol: :lol:
de nyekereg nekem is, szerintem ez ilyen..

juci annyira szép fiúcska Davide, szeretem nézni.
gulas????? na tegyél nekik bele jó sok csípőset, tudod hadd lángoljanak, az olyan magyaros fíling :shock: :lol: :lol:

katám, jajj már gyere hogy mi volt, mert leizgulom magam..

Kép
Kép
piciboris
 
 


na csajok drukkoljatok, levettem Annáról a pelenkát... :roll: Bugyiban nyomjuk, bilizünk fél óránként, ha lila hó esik, akkor is szobatiszta lesz a gyerek! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Megjöttem!!!!!!!!! 3 tökéletes kis Babó a pocimban. :lol: Minden rendben volt, a transzfer nagyon jól sikerült, tökéletes helyre kerültek.
Kapok 2 naponta progiszurit is... de ha ez kell a sikerhez, kit érdekel?? 8)
Hétfőig szigorú fekvés van, csak pisilni kelhetek fel. Laptophoz, nem kell felkelnem, de nem túl kényelmes így fekve. A lényeg, hogy be tudtam nektek jelentkezni. 8)
Szép hétvégét mindenkinek!!
katata
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, de inkább olvasó módban. Irni már nincs mindig energiám.
Kata! Sok drukk neked és a babócáknak!!
Boriska! Nagyon szivesen viseljétek egészséggel!!
Jucmuc! Milyen ügyin sétálgat a fiacskád!
Ági! Nagyon szépek a gyerkőcök. Hajrá szobatisztaság.
Már 4 napja mi is erőteljesen nyomjuk a bilit. Első nap még bepisilt a bugyiba és nagyon rosszul esett neki. Kapott utána pelust vissza. Másnap már bele is kakilt és pisilt is. Azóta is egész délelőtt bugyiban van alvásra pelus és általában ha ő is akarja délután is bugyiban.
De nem viccelek Anna szerintem bili mániás lett. Kb. 5-10 percenként ráül és bele is pisil mindig egy picit. Volt hogy bugyival együtt ült rá és úgy pisilt. Ezt még meg kell szoknia hogy bugyit le kell huzni.
Mi jól vagyunk. Peti 4520 g és 56 cm. Sokat mosolyog és dumálgat és néha olyan hangosan kacag. Nagyon édi.
Oltást sajna nem kaptuk meg, mert elég csunya volt az arca picit talán gyulladt kiütéses is. A doki azt mondta hogy ekcémás ezért felirt rá krémet (szteroidosat is). De aznap estére már elég szép volt neki és azóta is. Én 4 napja nem iszom tejet és már kezdem azt hinni, hogy attól volt neki ilyen csunya.
Most hirtelen ennyi mert Peti már itt nyüglődik a kezembe.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?