Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Vasikáné Zsuzsa, ez fantasztikus hír! Nagyon drukkolok Értetek holnap is! Biztos sikerülni fog!

Hugi, kedves neveken gondolkodtok. Nekem nagyon tetszik a Mesi becenév az Emeséből. A kedvenceim: Sára, Anna, Lili, Nóra és Áron, András (a férjem neve), Dávid, a vezetéknevünkhöz a Gergely passzolna. No de, mi még ráérünk kitalálni.

Képzeljétek, tegnap délután H. doki felhívott, azért, hogy megkérdezze, hogy vagyok. Nagyon meglepődtem, szóhoz sem jutottam, csütörtökön találkoztunk utoljára, de csak abban maradtunk, hogy jövő szerdán menjek V. dokihoz kontrollra. Sajnos a hőemelkedésem még megvan, az antibiotikum ma elfogyott, így attól tartok ebből még újabb adag gyógyszer lesz. Holnap hívnom kell H. dokit, mi legyen tovább.

További szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Vasikáé!

Ez nagyszerű!! Mondtam én, hogy egy sejtecskével is sikerülni fog!! Mindig gondolj arra a lányra, aki velem volt a kaáliban.

Tinkyb!

Laptetős lettél! Pedig én is pályáztam rá. :D Nagyon szorítok Neked is, hogy mielőbb meggyógyulj.

Andy!
Én már jól vagyok, pénteken nagyot sétáltam a férjemmel és anyukámmal a Duna parton, ma bicikliztünk. itt Csepelen nagyon szép a Duna, csak egy zavaró tényező van a nyárfának a kis fehér szösze, amire allergiás vagyok, folyton vakarózok tőle.

A mensim már kezd múlni, várom a 11-ét.
Addig is folytatjuk az építkezést. (ezt nem tudom korábban írtam-e)

Móni! Hogy vagy??

Hugi!

Nem szabad izgulni!! csak pozitívan!! Holnap írjál majd.

Mindenkit puszilok!!
detko79
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Micsoda jó hírek!! :D :D :D
Veled örülök én is és milyen jó,hogy nemsokára a pocakodban lesz!!

Tinkyb!

Gyógyulgass,küldöm a pozitív energiát!!

Detko!

Nagyon örülök,hogy már ilyen jól vagy!!
A szöszökre én is allergiás vagyok,fülladok tőle és könnyezek!

Hugikám!

Nagyon jól tudod,hogy fogom a mancsód holnap,Veled vagyunk és nagyon drukkolunk!!
A szokásos üzit átadnád V.dokinak??
Ne parázz,mindn rendben lesz és meglátod mennyit nőt picurka!!

Baba!

Kép





Mindenkire nagyon-nagyon sokat gondolok!!
Legyetek jók,nevessetek sokat!!

Sok pussz és ölelés mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Hurrá, laptetős lettem! Mikor megláttam, majdnem kicsordult a könnyem, még az uramat is iderángattam a laptopom elé, hogy nézze meg, és boldogan meséltem, hogy ez mit jelent.

Detko, ne haragudj, nem akartam elvenni előled! :lol: Örülök, hogy jól vagy!

Andy, köszi a pozitív energiát, mindet fel fogom használni! Én is viszont küldök ++++++++ Neked!

Hugi, holnap Nektek is drukkolok! Biztos minden rendben van a Pocaklakóddal! Írjál, ha végeztél!

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Vasikáé!
Drukkolok egyszemkéhez,hogy maradjon a pocidban jó sokáig! :D
Én is ismerek olyan lányt,akinek 1 ps-je lett,az meg is termékenyült és most már szép nagy lánya van. :D Meg 1 babához 1 embrike kell! :D Szóval,hajrá!

Kismamiknak további jó pocaknövesztést,akciósoknak,parkolósoknak kitartás!

pussz mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Tinkyb, köszönöm szépen. Naná hogy sikerülni fog. Neked pedig gyorsabb gyógyulást kívánok. Nem tudom miért van neked ez a hőemelkedés. Reméljük nincs semmi baj. H dokinak mondtad a hőemelkedést? Gratulálok a laptetőhöz. Én is voltam már kétszer. És látod, szerencsét hozott.

Detko, gondolni fogok a kaális lányra. És ígérem csak feküdni fogok. Semmit sem csinálok. Mint egy királynő. Mindent ágyhoz kérek. Én is allergiás vagyok, és most már a gyógyszereket sem szedhetem. Majd 05.15.ére van időpontom és akkor majd olyan gyogyikat iratok amiket terhesen is szedhetek. Addig pedig fekszem itthon hogy ne köhögjek, prüszköljek és vakarózzak.

Andy, neked is nagyon köszönöm. Annyira édesek vagytok.

Ági, te is egy tündér vagy. Köszönöm szépen. Ahogy írod, egy babához egy petike kell. Most már embrió. Jaj, annyira boldog vagyok.

Hugi, nagyon szorítok neked holnapra. Én már itthon leszek mire téged vizsgálnak és feküdni fogok, tehát igen csak ráérek majd gondolni rád. Majd jelentkezz, én is el kunyizom a laptopot estére és legalább el olvasom a hsz-at.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé
Nagyon boldogan olvastam a híreket :) és gratulálok!
Pont most írtam neked mailt is :D

Mindenkinek hatalmas puszi és jó éjt!

Kép
noki&potyi
 
 


Vasikáé!

Úgy örülök Nektek!!!!!!!!
Meglátod milyen nagy boldogság amikor haza viheted a pocidban a babát!
Holnap mi is megyünk uh-ra, de mi csak 10-re, Te biztos akkor már szobában leszel.

Lányok Kívánok Nektek nagyon boldog Anyák napját!

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Lányok!

Vasikáé megy a drukk ezerrel. Aztán sokat pihenni!!!!!!!

Hugi neked is nagyon drukkolok. Írd meg hamar, hogy mi volt a dokinál.

Noki én is csupa jót hallottam Dr. Hajdú Krisztináról. 4D-re majd mi is megyünk hamarosan, csak szeretnénk túlélni ezt a hónapot. Mindkettőnknek vizsgaidőszaka van, és ezzel a fejjel, már nagyon nehezen megy a tanulás. Mióta babát várok, azóta minden kiesik a fejemből. Lehet, hogy ezek a legelső szülővé válás első jelei. Végül fiatok lesz? Emlékszem, volt egy benézés az elején. Annyira jó, mindjárt szülni fogsz.

Tocsa én már nem dolgozom. Tulajdonképpen már tavaly szeptember óta otthon vagyok. Akkor volt a mioma műtét+laporoszkópia. A lombikik addig a rövid időre már nem akartam visszamenni. A C-ben a 12 heti tarkóredő volt, és a 16 heti AFT. Valamint voltunk egy genetikai konzultáción Papp dokinál. Ő az I. számú klinikáról jött genetikus?????, és nála voltunk konzultáción, és most pénteken lesz Belics dokinál a genetikai ultrahang, ahol a csontjait, gerincét, és a szivét nézik meg jó alaposan, hogy nincs-e vmi eltérés. Ha itt minden rendben van, akkor már nem kell többet a C-be jönni.

Bibus, mi is elöször kitaláltuk a neveket, utána hoztuk össze. Nálunk mindenki lánynak szurkolt, mert a fiúnév, amit adtunk volna a gyereknek senkinek nem tetszett. Zénó lesz, ha mégis fiú lesz. :D Igazság az, hogy nagyon megbántódtam, hogy mennyire lehurogták a fiúnév választásunkat. Ráadásul volt, aki elég csúnyán nyomta az okosságát. Szerintem elég kisstílű dolog ezen veszekedni, de hát nem vagyunk egyformák...... A Boglárka is gyönyörű név.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok lányok!
Sajnos rossz híreim vannak!
Elhalt a babám. Holnap abortusz. Pont úgyb történt minden mint a Móninál. Ettől féltem. Borzasztó érzés! Nem is tudok most mit írni.
Mindenkinek puszi! Hugi.
hugi206
 
 


HUGI!

szívből sajnálom a történteket!!!!!!! egyszerűen nem hiszem el!!!
egyelőre nem jutok szóhoz sem.... (megkönnyeztem a Babádat)

mit mondott V. doki, mi lehetett az oka?

kérlek, szépen ne keseredj el!!!
Te egy nagyon erős nő vagy, aki nem adja, nem adhatja fel!!!!

kívánok, Neked/Nektek nagyon-nagyon sok erőt az elkövetkezendő napokhoz-hetekhez.

fáncsi
fáncsi
 
 


Hugi!

Ezt nem hiszem el. Mi történhetett?? Gondolom ezt csak a szövettan után tudjátok meg.
Miért van ez a sok elhalás??
Nagyon sajnállak, de tudod nem szabad feladni, menni kell tovább.
Genetikai vérvételt ti csináltattatok??
Puszillak
detko79
 
 


Hugi
Rettenetesen sajnálom a történteket!
Basszus ilyenkor olyanokat tudnék káromkodni,hogy velünk miért történnek ilyenek és másokkal azokkal a bizonyosokkal meg miért nem?!?!?!?
Sok erőt kívánok Nektek és remélem ,hogy nem adod fel?!
V doki mondott valami okosat ,hogy mi lehet az oka ennek és mi lenne a gyógyír ,hogy soha többé ne kelljen ilyet átélned?
Nekem genetikai vizsgálatot csináltak és a másodiknál nem is lett ilyen gond!
Kívánom nektek a legjobbakat!!
Sok puszi és ölelés!


Zsiby
Tudod mondtam Én ,hogy az ember nagyon rettenetesen feledékeny lesz ebben az állapotban!
És ez így is marad, sőt rosszabb lesz ahogy haladunk az idővel,de állítólag visszaáll majd minden a régi kerékvágásba ha kibújnak a lurkók!
Kis csajunk lesz :D Tudod ezt mondta legelőször egy doki és egy másik doki meg megcáfolta,hogy nem lány lesz hanem fiú!
Végül Hajdú Krisztina doktornő mondta,hogy lány :D Na neki meg hiszek :)
Húúúú amúgy az ,hogy mindjárt szülök az még odébb van , legalábbis nagyon remélem!
Dagadok mint egy pufi lufi a nagy melegtől és most kíváncsi leszek ,hogy milyen bogyót fognak velem szedetni ,hogy ez ne okozzon problémát!
Csütörtökön megyek dokihoz és szerdán meg 4D-re!
Majd teszek fel képet!
Puszi és kitartás a vizsgáidhoz....és nem idegeskedni ,mert árt a babának!!!!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Köszönöm lányok az együttérző üzeneteket. Nem lehet tudni, hogy mi történt, valószínű,hogy életképtelen volt valami genetikai hiba miatt. Mi nem csináltatunk genetikai szövettant, csak sima szövettan lesz, abból túl sok nem fog kiderűlni.
Borzalmasan kivagyok borulva. Ennyi kudarc után végre sikerül, és tessék, ez lett! Nem tudom miért bűntet a jóisten ennyire. Az a baj,hogy különben is pánikolós voltam,de most a következőnél nem tudom hogy fogom végigcsinálni. Most tartok ott, hogy nem tudom a hogyantovább-ot. Nem adom fel, ahogy lehet csinálom tovább, mert ez már nagy előrelépés,hogy egyáltalán megtapadt a 2 méhenkívüli után, de nemtudom hogyan lesz erőm.

Tocsa!
Te a múltkor valami olyasmit írtál ha jól emlékszem,hogy ha valakinek ICSI-t csinálnak, akkor lehet genetikai rendellenesség?

Lányok. Hol csinálnak genetikai vv-t? Nekem még anno a Kaálisok megcsináltatták,akkor rendben volt minden KB:7éve, de az még a volt férjemmel volt. A mostani párommal nem csináltattunk.
hugi206
 
 


Drága drága barátnőm Hugikám ne keseredj el kérlek szépen, bár tudom milyen nehéz de hidd el júliusban mindkettőnknek sikerül majd ígérem csak ne legyél ennyire pesszimista.
Persze okosakat próbálok írni és te élted át a mai napot de csak előre kell tekinteni és ujra és ujra hinni benne mert így biztos sikerülni fog.
Kérlek ne idegeskedj és holnap hívjatok azonnal ha túl vagy a műtéten és hogy a doki mit mond.



Lányok mindenkinek szurkolok azért remélem ti is nekünk puszilok mindenkit vigyázzatok magatokra és pihenjetek sokat!
laura69
 
 


Sziasztok Lányok!

Hugi, SAJNÁLOM! Kérlek, még egy kicsit tartsál ki! Annyira csodállak, az eddigi kitartásodért, és végig úgy szorítottam Értetek! Fantasztikus, hogy eddig is mennyi mindenen mentél keresztül, de hidd, el már nem kell sokáig várnod és sikerülni fog, csak még egy kicsit tovább kell menned. Ne add fel!!!

Kép

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Tudjátok,ebben még az a bosszantó, hogy most is a hiradóban bemondták, hogy egy rohadt k...a megszülte és a pőcegödörben hagyta az egészséges babáját. A múlt héten meg az állatkertnél egy becsomagolt kisfiú! Hol van az igazság? Nekik miért? Nekünk miért nem?????
Nagyon kivagyok!!!
hugi206
 
 


Szia Hugi!

Kérlek, próbáld meg magad egy kicsit kipihenni, menni kell tovább. Decemberben a vetélés után én is kivoltam, most a sövény műtét után tudtam meg, hogy a sövény miatt esélyem sem volt, hogy megmaradjon.
Menni kell előre, és bízni, hogy sikerülni fog.
Genetikai vv-t nekünk a cirisban csináltak, kb. 160 ezer Ft volt, de az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központban sokkal olcsóbb, és a cirisben kiderült ők is oda küldik át. Szerintem oda menjetek, Ha tiéd megvan, az változni nem tud, szerintem elegendő csak a párodét megcsináltatni.

Millió puszi
detko79
 
 


Drága Hugikám!

Ne haragudj,de eddig nem tudtam írni!!Csak most kezdem úgy-ahogy abbahagyni a sírást...egyszerűen nem találok szavakat a történtekre!!! Ha nem baj,később írok neked vigasztaló szavakat,most nem megy!!Ne add fel,erős vagy,tudom!!Veled vagyunk továbbra is!!

Pussz!
bandy27
 
 


Szia Drága Hugi!

NEEEEMMMM igaz!

Ez szörnyű!!! De Te is erős vagy mint én egy pár nap múlva tudni fogod, hogy hogyan tovább. Nagyon tudom, hogy hogyan érzel most.
Biztos a Te babád sem volt egészséges. Az Istenhegyi úton csinálnak vérből mindkettőknél vizsgálatot.
Azt hiszem láttalak ma Téged a Ciris-ben. Amikor beértünk a telefon lógott a fejemen, de olyan ismerős volt az arcod. Aztán mire le tudtam rakni Te már bementél. Mi meg a Csajbók doktornőhöz utána.
Sok erőt kívánok Nektek!

Móni
móni101
 
 


Kedves Hugi!

Nagyon együtt érzek veled, imádkoztam értetek.

Borzalmas ez a hír. Kívánom, hogy legyen erőd folytatni. Hidd el sikerülni fog!!

Egyre gondolj, lehet hogy a sors vagy a jó Isten vagy ki tudja ki/mi akarata volt ez - de lehet, hogy életképtelen lett volna.

Szívből kívánok erőt, és türelmet, egészséget, hogy tovább tujd lépni. Lesz erőd, hidd el.

Pár oldallal előbb írtam, hol lehet vérvizsgálatot csináltatni. Ha mégsem találod, a Dévais fóromon biztos segítenek - ott is nagyon rendes lányok vannak.

üdv kispatak
Vendég
 


Detko,kispatak,Andy,Móni!
Nagyon köszönöm Nektek, hogy mellettem vagytok, és bíztattok engem,bennünket.
Detko!
Az Istenhegyi klinikát csak fel kell hívnom és időpontot kell kérni,hogy génvizsgálatra kérek időpontot? Egyébként anno ott csinálták nekem is. A papirom viszont nincsen meg róla, valahol a Kaálisok elszórhatták, mert azt nem kaptam meg. Akkor emlékszem én hívtam fel őket az eredményért, és mondták,hogy minden ok. De akkor voltam kb:32 éves, most meg 38.
hugi206
 
 


Sziasztok
Hugi, nagyon de nagyon sajnalom, nezd nem tudjuk miert nem maradt meg de az Ur Isten jobban tudja mi a jo nekunk, es nekunk o ad erot ,h. tovabb lepjunk.
Vasikae remelem jol vagy nagyon aggodom erted is,
mindenkit puszilok
Eniko
enierdelyi
 
 


Hugi,

Valóban 1-2%-kal nagyobb az esély a fejlődési rendellenességekre az ICSI esetén. Normál terhességeknél ez kb 2-3%, ICSI-nél 3-4% is lehet. Legalábbis ez áll a tájékoztatóban, amit a lombik előtt alá kell írni. Ezt V. doki sem tagadta, de azt mondta, hogy gyakorlatilag annyi az esély rá, mint a normál fogantatásoknál.

Ezt találtam még az ICSI-ről:

http://gyor.kaali.hu/icsi.html

A lényege, ami most téged érdekel: "A leírtak után mindenkiben jogosan felmerül a kérdés, hogy miután az ivarsejtek számos mechanikai és biokémiai behatáson mennek keresztül, az újszülöttek egészségesek lesznek-e. Nem kell-e a veleszületett rendellenességek számának emelkedésétől tartanunk? Mivel „idegen” örökítő- anyag (DNS) kerül bejuttatásra a petesejtbe, nem növekszik-e meg a kromoszóma-rendellenességek száma?
Nos, az első tanulmány 1996-ban látott napvilágot, amelyben 877 ICSI-t követően világra jött újszülött adatait dolgozták fel. Ebben igazolták, hogy a fejlődési rendellenességek száma a mikromanipulációval fogant újszülöttek körében nem növekszik, hasonló az átlagpopulációéhoz. A második nyomkövetéses tanulmány 1999-ben már 2955 IVF-bébi és 2840 ICSI-újszülött adatait dolgozza fel. A kihordás ideje, a születési súly, a koraszülések gyakorisága hasonló volt mind a két csoportban. Nem volt statisztikailag értékelhető a különbség a veleszületett fejlődési rendellenességek gyakoriságában, vagy a frissen keletkezett kromoszóma-rendellenességek arányában.

Remélem, tudtam segíteni. Összeségében én úgy gondolom, az ICSI nem rossz dolog.

Fel a fejjel!
tocsa
 
 


Hugi!

Az Istenhegyire be sem kell jelentkezni 9-17 óráig bármikor leveszik a vért és 24000 ft két főre. Kb 3 hét múlva van eredmény amit majd postán is kiküldenek és telcsin is megmondják az eredményt.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!

Vasikáné Zsuzsa, remélem minden ok Veletek! Küldök egy nagy adag babaragacsot!

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Jó reggelt lányok! :cry:
Szinte semmit nem aludtam,még mindig nem akarom felfogni ami történik velünk. Annyit gondolkodtunk apával,hogy vajon hol ronthattuk el. Ez a baba nem minket akart a szüleinek! De miért? Lányok, lehet,hogy megbolondultam? Nem tudom hogyan lesz tovább. Igen,eddig erős voltam,de most olyan gyenge vagyok. Nem biztos,hogy lesz erőm a továbbiakra. Ilyen hozzáállással,ami nekem ezután lesz, nincs is értelme. Lehet,hogy az én hibám ez is a túlzott félelmemmel.Látjátok,jó is ez a fórum, meg nem is.Azóta van nálam ez a para amióta a Mónival történt.Nem kéne mindent olvasni. Na mindegy,ez van. Szorítsatok a mai naphoz nekem.Mindenkinek köszönöm a bíztatást!

Puszi:Hugi.
hugi206
 
 


Hugi, Természetesen sokszor gondolok ma rád/rátok és szorítok. Ne agyalj azon, hogy a baba miért nem akart Titeket. Biztos vagyok benne, hogy minden baba szívesen lenne a Ti gyerkőcötök. Ahogy Móninál is kiderült végül, én azt hiszem, inkább arról lehet szó, hogy beteg volt és nem akart úgy élni, inkább angyalka lett most.

Vasikáé, jól vagytok? hazavitted a kis pöttyöcskéteket?

Szép napot lányok Mindenkinek!
tocsa
 
 


Hugikám!
Egyszerűen nem hiszem el!!!!!
Annyira sajnálom!
Úgy megölelnélek!
Lányok!
A tavalyi évben 6 babát veszítettem el. Nagyon nehéz megélni a kudarcot, keresni a választ a miértre. Úgy érzem, hogy mindennek oka van, semmi nem véletlen! Egy nő mindent megtesz azért, hogy legyen, vagy hogy ne legyen gyereke. Én annyiszor végig gondoltam, szerintem "arany középút" nincsen. A mi agyunk arra van beállítva, hogy legyen gyerekünk, mi ezért küzdönk és LESZ IS!!!! MINDENKINEK!!!!! Sajnos képesek vagyunk bevonzani a félelmeinket is ami természetes, de kezelhető dolog. Én tudtam a miomámról és a méretéről az inszemek elött, és rettegtem, hogy a mioma összenyomja az embrikéket és úgy is lett. A telekszomszédommal most találkoztam és meséli, hogy 15 hetes kismama 7 cm-es méhét torzító miomával. Ő nem tudott a miomájáról és a babó elsőre megmaradt. Meggyőződésem, hogy agyban dől el minden. Lányok erősseknek kell lennünk, az akaratunk meg van hozzá, tudnunk kell, és még fontosabb, hogy az agyunkat csak és kizárólag a pozitív gondolatok felé kell irányítanunk. Mivel erősek vagyunk sajnos bevonzuk különben a bajt, a legnagyobb félelmeinket, hogy elmegy, meghal, sosem lehet, beteg lesz stb.
Gondolkodjatok el ezen és biztosan legyőzünk minden rosszat.
A cél elött állunk, ne cikk-cakkba fussunk, hanem egyenesen.
Hugikám! Te az a nő vagy aki mindent megtesz, hogy babója lehessen, igenis tudod a hogyantovábbot!!!! Erős vagy és mi veled vagyunk! Sokat gondolok rád!
Vasikáé!
Remélem, hogy jól vagy és sűrűn hallgatod a Titkot! -most nagy szükséged van rá!
Mennek a babaragacsok!!! Ha tudsz, jelentkezz.

Kép
baba1973
 
 


Baba, magadról nem írtál. Hogy vagy, mi újság Veletek?

Kép
tinkyb
 
 


Szia!
Nagyon nincs mit írnom. Tesztelgetek, de még mindig látszik a tüszőrepesztő HCG. Nem tudom, hogy meddig látom még, mert én úgy tudtam, hogy 5-7 nap alatt ürül ki a szervezetből és én 12 napja kaptam.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok, csajok!

Hugi :cry: Borzasztó amit írtál és meg értem hogy most nem tudsz dönteni, de hidd el, meg fogsz nyugodni ha akarsz. És most én arra kérlek hogy akard, de nagyon. Ne vissza, hanem előre nézz, álmodozz. Eleinte még nehéz lesz, de sikerülni fog meglátod. Sokat gondoltam rád tegnap mert míg te ott voltál a váróban addig én az ágyikóban feküdtem. Kár hogy nem tudom a telefonszámod, mert akkor legalább egy sms-t küldhettem volna hogy gyere mán be egy picit. Puszillak és nagyon nagy ölelést küldök. Írogass csak, az jót tesz a kis lelkednek. Mindent írj ki magadból mert így hamarabb meg könnyebbülsz.

Csajok, nagyon köszönöm a ragacsokat és érdeklődést, jól vagyunk. Fekszem. Még soha nem gépeltem fekve, féloldalasan, de most muszáj. Tegnap 16,50-kor szólt Julis hogy most már fel öltözhetek. Addig feküdtem. Asszem négy óra előtt már muszáj volt mennem pisilni, nem bírtam tovább. Annyira féltem, ne hogy kicsússzon a pindurim. Ma meg még nehezebb dologgal álltam szemben, a nagy dologgal. Tudom, közönséges vagyok de hát ilyen problémákkal küzdök.
Baba, az én fejecskémben csak az van hogy ölelem és dédelgetem, így minden más negatív gondolatom elröppen. Ezt mindenkinek melegen ajánlom. Bármilyen szituban.
Móni, rád is gondoltam tegnap, mert tudtam hogy ott vagy, de én azt hittem hogy 1 órát fektetnek és már mehetünk is haza. Nem így történt. Ráadásul kaját sem vittem és nem is reggeliztünk. Este ettünk csak amikor haza értünk fél hétkor. Nem baj, mert van rajtunk elég tartalék.
Puszi mindenkinek, sokat nem fogok írni mert fekve nem túl kényelmes, de olvasni foglak minden nap.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Baba, lehet hogy ez már nem a tüsző repesztő HCG-je? Húúúú, de izgi.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáné Zsuzsa, ha én ezt tudom, hogy ilyen sokáig ott tartanak! Mi tizenegy körül érkeztünk, és fél egy körül végeztünk. Annyira bennem volt, hogy Juliékat megkérdezem, hogy melyik szobában fekszel, de biztos voltam abban, hogy ekkor már hazaengedtek, mivel 8-ra mentetek. Többször is eszembe jutottál, hogy jó lenne találkozni, és személyesen átadni a drukkolásomat Neked is. Nagyon sajnálom, hogy nem kérdeztem meg, hogy ott vagy-e még, és így nem tudtunk találkozni. :cry:
Pihenj sokat és vigyázz nagyon pöttyöcskédre!

Baba, szurkolok, hogy ezt az eredményt már ne a tüszőrepesztő produkálja Neked!

Hugi, remélem túl vagy már a nehezén, Érted is nagyon szorítok!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb, de rossz. Te is ott voltál? De jó lett volna hármatokkal is talizhattam volna személyesen. Remélem azért fogunk majd talizni. Ha másképp nem megy, rendezünk majd egy randevút hogy mindenkinek jó legyen és akkor majd láthatjuk egymást.
Pusza.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Ahogy olvasom a hozzászólásaitokat az egyik szemem sír, a másik meg nevet.

Hugi:
nem is tudom mit írjak, ez annyira szomorú :cry: Sok erőt és kitartást kívánok, ne add fel, mert aki akar és küzd, annak minden sikerül! Vegyél egy csokor virágot a Kis angyalkádnak, aztán sóhajts egy nagyot és csak előre nézz! Hidd el, hogy vár még Rátok a nagy pillanat, amikor hálát adtok az égieknek, hogy megszületett a babátok, aki gyönyörű és egészséges lesz! Odafenn tudják, hogy mi a helyes út, megvolt az oka annak, hogy a Picúrkád miért hagyott el Téged.
Visszatérve ahhoz, amit írtál: én sem tudom, hogy az olyannak, aki eldobja a gyerekét, annak miért sikerül?????? Ez nem érrr!!!!!

Vasikáé:
De örülök, látod, az 1 a nyerő 8) Pihenj sokat és ne foglalkozz mással, csak magatokkal!

Én ma voltam a Cirisben, kedvenc doktorbácsink megkukkantotta a tüszőket, volt pár 10-12mm-es és azt hiszem a jobban egy 14-es domina:-) Ő azt mondta, hogy nem elég nagy a ciklusnaphoz képest, lehetne nagyobb is. :-( Pénteken megyek megint, addig pedig szugerálom, hogy nőjön. De nőni fog, ez biztos, mert beszéltem vele és akkor is megmutatjuk, hogy kicsi a bors, de erős:-). Ma voltam a háziorvosnál is és ő azt mondta, hogy 2 héten belül sikerülni fog, nagyon szurkol nekünk (az ő pici fia most 7hetes). Nem tudom, honnan gondolja, de bölcs szóljon belőle:-)

Puszi,
Bibus
bibus
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekuksi hozzátok!
Most egy kicsit eltűnök,mert szó szerint idegösszeomlást kaptam!Sajna nem viccelek!!Nagyon magam alatt vagyok,tegnap jött ki rajtam,kezem-lábam remegett.Ráadásul aludni sem merek a magas pulzus miatt,mert kiver a veríték,zsibbad a kezem,szorít a mellkasom.Ne sajnáljatok!!Csütörtökön kapok beutalot a nephrológiára,mert házidokim a vesémre gyanakszik,hogy az viszi föl a pulzusom.Ma rekordot döntöttem:128 volt,normál esetben 72-nek kellenne lennie.

Mindenkinek mennek 1000-rel a drukkok,sokat gondolok Rátok,Köszönöm,hogy vagytok!!

Millió pussz és ölelés mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok
Andy nagyon sajnalom,h. ez tortent veled, imadkozom,h. gyogyuljal meg, remelm rajonnek az okara.
HUgi neked pedig kivanom,h. tudd feldolgoznie zta veszteseget
Vasikae
jo pihizest
BAba hajra
a tobbieket is koszontom
Eniko
enierdelyi
 
 


Szia Hugi!

Hogy vagy egészségileg? Lelkileg tudom hogy lehetsz. :( Ez a pár nap nem lesz egyszerű, de meglátod mindent másként látsz majd pár nap múlva. Nekem olyan most már mintha csak álmodtam volna, hogy babát várok és a valóságban még csak előtte vagyok és valóra fog válni. Nekem a műtét napja volt a legborzasztóbb úgy altattak el, hogy zokogtam közben.
Kívánom neked, hogy minél hamarabb jussál túl ezen a nehéz időszakon. Puszillak!!!

Vasikáé!

Szurkolok a babádnak!

Móni
móni101
 
 


Drága barátnőm Hugi!
Remélem már jobban vagy és hazaértetek ha bármiben tudok segíteni csak hívj nyugodtan amikor csak akarsz!!
Rengeteget gondolok rád és sok erőt kívánunk Lacival együtt, anyukám is sok kitartást és puszit küld nektek!!!
Kicsi egyetlen jó és igaz barátnőm tudod erős csajszi vagy és ujra kezdhetitek az egészet és az tuti sikerülni fog!!!!
Kérlek vigyázz magadra hívj ha van időd mert én most nem zavarnálak pihenj hogy ujult erővel velünk együtt kezdhessétek ti is júliusban!!!
Biztos hogy a jó isten egy másik egészséges babával fog megajándékozni benneteket mert sikerülni fog!
puszi nektek: Laci, és Laura
laura69
 
 


Bandy vigyázz magadra és ne idegeskedj majd írj hogy mi volt a neurológián, sokat gondolok rád puszillak:Laura
laura69
 
 


Sziasztok lányok! Itt vagyok.

Laura, drága barátnőm!
Köszönök Neked mindent. Nagyon nem tudok mit írni,mert telcsin már kibeszéltük. Nem adom fel!

Andyka!
Ne csinálj már ilyeneket! Mi a fene van? Rám hozod a szívbajt! Te, ez már sok lesz nekem!!! Tessék meggyógyulni!!!

Móni!
Köszönöm szépen amit írtál. Ha valaki, akkor Te tudod, hogy mit érzek most. Jól fogalmaztad a múltkor, amikor azt írtad, hogy üresnek érzed magad. Ez pont így van! Annyira nehéz. Én ugyanúgy sírtam mint Te,az altatáskor. Amikor felébredtem még ott voltak a könnycseppek az arcomon. Ibolyáék olyan aranyosak voltak, úgy simogattak,nyugtattak.

Baba!
Te egy nagyon okos, bölcs csaj vagy! Le a kalappal elötted ahogy tudsz gondolkodni. Sajnos nekem nem megy. Egyébként nem tudom kiverni a fejemből azt, hogy esetleg én öltem meg a kisbabámat evvel a pánikolással. És így még nehezebb.

Különben a műtét simán ment, kb:20 perc volt, de amikor kihoztak azt hittem összeszarom magamat a fájdalomtól. Annyira fájt a hasam. Kértem a Julit, hogy hozzon valami szurit, mert nagyon fáj, de nem kaphattam mert a méhösszehúzó dolgozott keményen. Kb: fél óra múlva már kezdett csillapodni, aztán szépen lassan elmúlt. Most már nem is fáj. Csak a lelkem!
De lányok, nem adom fel! Ahogy lehet csinálom, már a következő ciklusban! 2 hét múlva kontroll, aztán mindent tiszta fejjel átbeszélünk a V.dokival.

Móni. Neked mennyi időre jött meg a műtét után? A Hausmann doki azt mondta akár lehet másfél hónap is.

Mindenkinek szép estét!
Hugi.
hugi206
 
 


Hugi!

Nekem a műtét után 2 héttel már meg is jött, és már kaptam is a fogi gátátlót, holnap kezdem a szurikat, május 29-re van tervezve a következő punkció. A műtétem húsvét előtti csütörtökön volt és már itt tartok. Ne aggódj olyan gyorsan megy az idő. Arra pedig végkép nem szabad gondolnod, hogy Te vagy a hibás!!!!!Nekem V. doki azt mondta, hogy a természet így alakította és még szerencse ilyenkor és nem a magzatvíz vizsgálatnál derült ki. Egy barátnőm pár napja járt úgy, hogy 18 hetesen elindult nála a szülés persze beteg volt a baba. És ha betegen megszületik? Na az az igazán nagy tragédia.
Nekünk egészséges baba van megírva a nagykönyvben. :lol:

Móni
móni101
 
 


Hugi!

Ma már úgy látom a történteket, hogy hálás vagyok a felső gondoskodásnak azért, hogy megkímélt minket egy tragédiától amit egy beteg gyerek okozhat. Mi elmegyünk majd a gyerekeink itt maradnak és én nem szeretném azt, hogy az éltet vidám egészséges fiamra itt hagyjak egy beteg testvért, bármennyire is vágyik testvérke után. Puszillak

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!

Móni, május 29? Annyira örülök. Alig várom hogy Hugi is ilyen időszakot éljen már. Akkor már biztosan jobban lesz. Nagyon szorítok nektek.

Hugi, nagyon jó hogy azonnal folytatod, így nem lesz túl sok időd agyalni. Nem jó ha sokat agyalunk a veszteségeken. Ami megtörtént megtörtént és azt vissza hozni nem tudjuk és nem is szabad.

Pusza és nagyon vigyázzatok magatokra.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Hugi

Nagyon sajnálom a történteket! :( Nagyon megdöbbentett.... Őszintén szorítok és drukkolok neked, hogy feldolgozd és tudj továbblépni. És persze soha nem adhatjuk fel!!!

Vasikáé

Szorítok a picinek.....

Volna egy kérdésem, ha esetleg valakivel már történt hasonló az írjon:
Két mióma műtétem után végre spontán próbálkozhatunk és képzeljétek el már most késik a mensim, már 10 napja. Elvileg van esélye hogy összejöjjön a babó, de a teszt sajnos negatív. Beszéltem V. dokival és azt monda a tesztek megbízhatatlanok. Pénteken megyek egy vérvételre és egy UH-ra. Történt már valakivel (vagy ismerősével) hasonló, hogy a teszt nem mutatott semmit, de babó már úton volt?

pusza....
bobcsike
 
 


Szia Bobcsike!

Küldtem privit,ott mindent leírtam!!

Lányok!

Estefelé majd jövők,csak még van egy pár dolgom!!

Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok
Rékánk :)
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok megint!
Hugi!
Nagyon örülök ,hogy ilyen erős vagy Te is és már a folytatáson gondolkodsz!
Tudom,hogy mennyire nehéz most neked, azaz dehogy tudom,mivel Te aztán már megjártad a hadak útját,de sok sok erőt és kitartást továbbra is Neked ill Nektek!
Andy
Nagyon sajnálom a veled történteket és remélem ,hogy jó kezekbe vagy és hamar rendbe fogsz jönni!!!
Ha van kedves akkor írhatnál pár sort!
Nagy ölelés neked is!
Bobcsike
Sok ilyen történt már,hogy műtétek után spontán jött a baba :D
Remélem és kívánom ,hogy nálatok is így legyen!

Majd még írok,de most mennem kell ,mert költözünk egyik szobából a másikba!

A táblázathoz kérek adatokat,mert nagyon hiányos!!!

Sok puszi és nagyon nagy drukk mindenkinek!
Noki
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Hihetetlen, hogy így látni a babucit. Nagyon édes pofija van és milyen gyönyörű lábai vannak. Gratulálok!!!!!

Móni
móni101
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?