Új privát üzeneted érkezett!

Húha!Egy kicsit sokszor ment át az üzenet! Szarakszik ez a ku...a gép! Bocsi!!!!!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Viszont laptetős lettem!! Isten bizony nem direkt csináltam!!! Ez most nálam mit jelent???
Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Egy kis "friss" táblázat!
Kérek még sok-sok mindenkitől adatokat,mert ez nagyon régi már!!!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.04.30 11:30-kor.

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Noki nekem május 8-án lesz egy genetikai ultrahangom. Tök jó, hogy már túl vagy a 25. heten. Túl vagy a kritikus időszakon. Én is szeretnék már itt járni.

Hugi állítólag limitált széria lesz ez a babakocsi. Azért vettük meg ilyen hamar, mert ha jól tudom június 1-től megint 25 %-os lesz az áfa. Azt vettem észre, hogy a www.pandababahaz.hu boltban olcsóbbak a babaholmik. Érdemes átböngészni.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Zsiby!
Köszi az ötleteket, ezeket is elmentettem. Remélem nekem is szükségem lesz rá, de még olyan messze van. Én semmit nem veszek meg, csak az utolsó hónapban.
Egyébként te is már jól előrehaladott terhes vagy, már bőven nem kell izgulnod. Bezzeg nekem!
Kérdeztem a Nokitól a szívhangmérő szerkentyűt, de nem kaptam rá választ. Te tudsz valamit róla? Mikortól lehet otthon is használni és hol lehet kapni?

Köszi! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!
Ne aggódj, nincs miért, bár megértelek. Mindjárt túl leszel az első három hónapon, és akkor picit fellélegezhetsz. :D
Magzat szívhang hallgatót mi is vettünk. A tájékoztató szerint 12 hetes terhesség idején lehet vele bármit hallani. Én később találtam meg a szívhangot, mert elbénáztam, rossz helyen kerestem. Aztán Juli mondta a Cirisből, hogy pont a szeméremszörzet felett kell keresni, és kicsit be kell nyomni a pocakba a készüléket. Szerintem nagyon jó, mert kapsz egy visszajelzést a picitől, nagyon megnyugtató. Bármelyik bababoltban lehet kapni. Küldök egy linket. Ráadásul ha jól emlékszem akkor ebben a hónapban vhol akciós is. Minjárt utánanézek a kismama újságban. Normál ára kb. 10 ezer forint.
http://www.angelsounds.hu/

Dolgozol még?

Puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Hugi!

Meg is találtam. A Brendonban akciós most. 6990 ft-ba kerül. Én sokszor inkább a mozgását hallom, ahogy rugdos, nagyon jó!!!!!!

Puszi

Kép
Kép
zsiby
 
 


Hugi
Ne haragudj rám :(
Én a brendonba vettem és 14héttől tudtam csak használni a szívhanghallgatót!
Először a hasam közepénél nézegettem ill hallgattam ,de semmit nem hallottam a saját szívverésemen kívül és az emésztésemen kívül :D
Na,de miután felvilágosítottak ,hogy nagyon lent kell nézni az ágyékodnál akkor meg is találtam az Én kis szemem fényének a szívecskéjét :D

Kép
noki&potyi
 
 


Zsiby, Noki!
Nagyon-nagyon köszönöm a felvilágosítást!!! Akkor még ráérek megvenni! Zsiby köszönöm,hogy megnézted,hogy hol akciós, de én még várok vele, majd csak akkor fogom megvenni. Babona!
Egyébként nem dolgozom, az első pillanattól betegállományban vagyok. Nekem most ő a legfontosabb, és a fogászat nem az a hely ahol olyan nyugis tud lenni az ember. Főleg most, hogy állati sokan vannak! Ráadásul én heti2x hosszúztam, mert maszekban is dolgoztunk. Ha betöltöm a12 hetet, akkor a maszekot tudom csinálni, az nem olyan megterhelő, bár ott 2 orvossal dolgozok. Már alig várják, hogy visszamenjek. Képzelhetitek mit szenvednek egyedül.Főleg a pasi doki!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Ma egész délután próbáltam írni nektek, de nem működött a babanet.
Képzeljétek, van egy 17 mm-es tüszőcském. Imádom őt. Annyira boldog vagyok. Kósa doki vizsgált. Csajok, hát ez fantasztikus egy ember. Ő fogja a punkciót csinálni. Meg ígérte hogy eszeveszettül fog vigyázni az én kicsikémre. A baloldali petefészkemet megtalálta nagy nehezen, de annyira el van bújva, hogy nem látta mi van benne. Majd altatás alatt ismét megnézi, de nem ígéri hogy azt le tudja szívatni. Nem sérthet meg semmit odabent. No, ennyi, szerintem ez szupi. Ma repestem az örömtől. Most várom az éjfélt mert a repesztőt kell beszúrnom.
Jó éjt mindenkinek. Holnap jövök.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Vasikáé drukkolok nagyon a pénteki punkcióhoz. Új hónap, új kezdet. Megy a drukk ezerrel.

Noki maradtál végül a nőgyógyászodnál? Képzeld voltunk a férjemmel egy tök jó tanfolyamon. Csecsemőellátás és újraélesztés. Nagyon hasznos, és tanulságos volt. Ezt amúgy mindenkinek ajánlom. Küldök hozzá egy linket.
http://www.leghajo.hu/

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Jó reggelt lánykák!!!

Szurkoljatok nagyon a barátnőmnek /Laurának/, mert most van a vv-en.Egész éjjel nem aludt szegénykém!!!

Zsiby!
Te még mindig a C-be jársz? Van már szülész orvosod? Hol fogsz szülni?

Nálam semmi különös, izgulok a hétfő miatt! Nagggyyyonnn!!!

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szép jó reggelt!

Zsuzsa!

Gratula a tüszőcskédhez!
Mennek továbbra is a drukkok 1000-rel!
Veled vagyunk!

Laura!

Úgye ma van a vv-ed??
Nagyon drukkolok és várom a jelentkezésed!!

Hugi!

Elküldtem a receptet!
Má olyan régen nem írtál...én is várom az emiled!!


Pussz mindenkinek!
Nem tudom mikor jövök,mert 11-re megyek dokihoz,délután meg angol órára megyek uncsitesómért és bebarangoljuk a várost,fagyizunk,meg megígérte,hogy kapok tőle egy parfümöt :D :D
Pénteken babázok!
bandy27
 
 


Sziasztok!

Én is próbáltam tegnap írni, de nem működött a babanet.

Vasikáé!
Gratulálok a tüszőcskédhez! Meglátod minden rendben lesz. Akivel én korábban voltam a Kaáliban, neki is csak 1 petesejtet szívtak le, megtermékenyült, ma már 25 hetes boldog kismama. Neked is sikerülni fog.

Laura!
Szorítok én is neked.

Andy!
Majd írjál mi volt a dokinál.

Noki!

A tábl-ba kérlek írd be, hogy máj.11. UH, konzultáció.

Szóval tegnap megjött piroska, elkezdtem szedni a fogigátlót, 11-én megyek V. dokihoz UH-ra, és megbeszéljük, hogy mikor legyen a lombik.

Hugi!
Hogy vagy?

Móni!
Mikor mész dokihoz??

Mindenkit puszilok!
detko79
 
 


Zsiby!

Megnéztem az oldalt nagyon klassz.
Tocsa! Hol vagy? Hol vannak a hosszú levélkék.

Ha valaki 11-én megy a cirisbe, írja meg, hátha tudunk találkozni.

Szép napot!
detko79
 
 


Andy, milyen konzultációd lesz a dokinál?

Hugi én még mindig bejárogatok a C-be. Megnyugtat, ha V doki rámnéz. Van lehetőség hozzá egy másik magánrendelőbe menni, olcsóbb, mint a C. Károly krt-on van a Kósa doki magánrendelője, és mintha oda kellene menni. Én a Szent Imrében fogok szülni, járok ahhoz a dokihoz is. V doki a 16. héten átenged a saját orvoshoz. Volt egy genetikai konzultáció, és egy genetikai ultrahangra kell még menni a C-ben. Bár ha jól emlékszem, Noki hamarabb végzett a C-ben. Most szülésznőt és csecsemőgondozót kell keresnem.
Dukkolok a barátnődnek nagyon!!!!!!!!

Detko küldök majd még hasznos oldalakat, ha már jobban beleástam magamat a dolgokba. :D

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok!

Zsiby!

Előszöris nagy gratula,hogy már ilyen nagyok vagytok! :D :D
Jól látom,hogy lányod lesz??
Egyébként nagyon-nagyon sokat gondoltam Rád és örültem,hogy megit itt vagy velünk!!!
Nekem endokrinra kell mennem ma (protekciós időpont) ,mert már másfél éve nem nézték az IR-em.Mondtam a drnőmnek,hogy gyanúsnak tartom,hogy megint szarakszik velem.Lehet,hogy ezért nem maradt velem angyalkám sem.Szedem rendszeresen a cukorgyógyit,de lehetséges emelni kell az adagot vagy másmilyent kapok.Diétázni nem kell,mert anélkülis úgy eszek a vesém miatt.A júliusi inszem előtt akartam,hogy túl legyek rajta,mert még akkor van idő,ha vmi gond lenne.De csak hétfőn tudok vv-re menni az ünnep miatt!

Pussz!

Vigyázz magadra!!

Mindenképpen jelentkezek a barangolás után estefelé!!
bandy27
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre volt időm és átolvastam az elmúlt jó pár nap üzeneteit. Akartam Nektek írni, de nem jött be az oldal, mindig valami errort írt ki. :-(

Vasikáé,
nagyon szurkolok!!!! Ha csak egy van, ne izgulj, ő tutibefutó lesz
:wink: !!!!

Noki,
a szívhanghallgatót elmentettem a kedvencekhez. Gyűjtök minden hasznos infót, úgyis szükség lesz rá:-)

Laura,
hogy sikerült a vv? Remélem, hogy csupa :D jelet fogsz írni!

Zsiby,
nagyon édes neve lesz a picinek. Nekünk is a Lili tetszett, még a kedvencek között szerepel, de jelenleg Boglárka a nyerő. Úgy látszik nálunk fordítva megy a dolog: előbb kitaláljuk a pici nevét, csak azután sikerül a baba:-)

Régóta meg akartalak Titeket kérdezni, hogy szerintetek fiúk vagy lányok születnek mostanában többen? Csak azért kérdezem, mert tőlünk mindenki fiút vár, ugyanis körülöttünk 15 babából 14 lány és csak 1 a fiú.

Sajnos nálunk az itthoni próbálkozás nem járt sikerrel. Tegnap voltam hormon vv-en, jövő hét kedden pedig megyek tüszőkuksizásra. Úgy néz ki nincs tüszőrepedésem, de egy repesztőszurival ezen lehet segíteni. Most megpróbáljuk ezt az utat, aztán majd meglátjuk.

Bocsánat, hogy nem írtam mindenkinek külön-külön.
Mindenkinek szép napot kívánok!

Puszi: Bibus
bibus
 
 


Sziasztok
Feltettem egy még frissebb táblázatot :)
Kérek még viszont új időpontokat csajok ,mert nem sokan adtatok meg olyanokat :D
Vasikáé
Nagyon mennek neked a drukkjaim!
Hidd el , egy kis embrió is elég a célhoz és sikerülni fog!
Csak pozitívan ahogy szoktad!!!
Zsiby
Igen maradtam a nődokimnál,mert nem volt más választásom abban a kórházban más dokihoz menni,mert nem vállaltak be ,mivel a főnök paciense vagyok :(
Ja, ez a II női amúgy ahova járok!
Nagyon jó lehetett ez a tanfolyam és köszi a linket!
Majd elolvasgatom!
Én már amúgy a 12heti genetikai UH-t az Istenhegyi magánklinkán csináltattam meg Dr Hajdú Krisztinával aki egy nagyon elismert genetikus és mindent lát amit a legtöbb orvos nem!
Nagyon megvoltam velük elégedve és csak ajánlani tudom.
A 18heti UH-n is ott voltunk,de most kedden pl 4D UH-ra a 4D-genesis -be megyünk amit már alig várunk Párommal együtt :D
Andy
Neked mikorra várhatóak a beavatkozások júliusba?
Ne haragudj,hogy ennyire nem tudom,de örülök ha írni tudok és egy oldalt visszaolvasni mostanság :(
Tudod nagy munkába vagyunk ,mert nagyba megy nálunk a festés és a készülődés :)
Küldök majd képeket azaz teszek fel ide a www-be képeket a szobákról :D
Detko
Olyan jó érzés ilyenkor amikor ez ember elkezdi szedni a gyógyszereket,mert látni az alagút végét :) és nemsokára ott díszeleg majd a Te neved mellett is a piros édes kis szívecske!
Bibus
Nagyon szívesen segítek bármiben amiben tudok és van is rá időm!
A kérdésedre felelve Én pont ellenkezőleg látom a dolgot ,mert az augusztusi babavárókba ahova szoktam nagy ritkán írogatni ott jelentősen előnyben vannak a fiúk.
És mostanság a környezetembe is sok -sok fiúcska születik inkább mint kislány.
Na meg szokták mondani ,hogy lombiknál sokkal nagyobb esély van arra ,hogy fia legyen az embernek mint lánya?!?!?
Ezt viszont nem értem ,hogy miből adódóan mondják?!?!
Laura
Remélem jó hírekkel szolgálsz!
Tocsa
Hogy vagy?
Mi újság?
Keresztfiad már jó sokat nőtt?
Bobcsike, Roni,Kockáspléd,Mancs, Móni
Hogy vagytok?
Mi van veletek?

Sok puszi mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok! Hát nem jó hírem van nektek sajnos nem sikerült a második inszem.-óm.
Eléggé elkeseredtem pedig abban bíztam hogy ha végig hőemelkedésem van akkor tuti sikerül de hát mégsem.
Legközelebb júliusban megyek majd a cirisbe ugy hogy addig próbálok nem gondolni a kudarcokra.
Köszönöm nagyon nektek a bíztató sorokat és a sok szurkolást na meg hogy ennyien mellettem álltatok, érdeklődtetek jól esett igazán na jól van befejezem mert már itt bőgök a gép fölött és már a betűket sem látom igazán.
Kívánok mindenkinek jó egészséget sok-sok babavárós kismamát és kispapát, azért nem fogok eltűnni mindig írok majd nektek.
Mégegyszer köszi mindenkinek puszillak benneteket.
Hugikám majd beszélünk, jövő hét végén meg átugrunk hozzátok addig is növeszd szépen a pocakodat szeretettel: Laura
laura69
 
 


Sziasztok Lányok!


Andy, szurkolok, hogy rendben legyenek az eredményeid!

Baba, hogy vagy?

Bibus, hidd el, sikerülni fog, mi drukkolunk!

Detko, akkor most már nem sokára küldhetem Neked is a ragacsokat!

Noki, biztos nagyon nagy élmény lesz a 4D-s uhu. Majd kérjük a képeket!

A friss adataim: 1. inszem, május 6. kontroll


Laura, nagyon sajnálom! Majd mi együtt sikeresen végig csináljuk! Lehet, hogy mi is júliusban megyünk.

Tocsa, mi újság Veled? Marcinak nagyon tündéri a képeit tetted fel nekünk.

Vasikáné Zsuzsa, hajrá petécske! Tuti sikerülni fog! Drukkolok!

Zsiby, nekem is ez egyik kedvenc nevem a Lili. Nagyon szép a babakocsi.

Vasárnap óta minden nap fel kellett hívnom H. dokit, hogy mi van velem. Voltunk ma nála varratszedésen, uhu-n megnézte a vérömlenyemet, talán alakul, és majd csak elmúlik a gyógyszerektől, ezeket szedem még néhány napig. Ez a fránya Klion nagyon szédelgőssé és émelygőssé tesz, és küzdök a Faxiparinnal is. Jövő szerdán 11-re megyünk V. dokihoz kontrollra. Juli és Mártika hihetetlen kedvességgel fogadtak és érdeklődtek. H. doki mindkét uhu során megkérdezte, hogy hátrahajló-e a méhszájam. Régen nem volt ilyen, mert tudom, hogy konkrétan rákérdeztem. Remélem, most már a műtét után végre felveszi a saját természetes formáját, ahogy szerintem sosem állhatott.


Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Laura!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült az inszem. Nem lenne nagyobb esély a lombik? Ne szomorkodj, pár nap és erőre kapsz.

Tinkyb!

Majd írom a fejleményeket, szerintem csak júl-ban kell szorítani értem. Remélem jól vagy és sokat pihizel.
detko79
 
 


Lányok!

Képzeljétek, mi megcsináltattuk a genetikai vizsgálatot. Fizettünk kb. 150 ezer Ft-ot. majd kiderült, hogy a vért átküldik az istenhegyi géndiagn. központba. Ha ezt előre mondták volna, akkor ott csináltatjuk meg, kb. 50 ezer Ft-ért. Aki kért ilyen vizsgálatot, megírná nekem, hogy mennyiért és hol csináltatta? Bár már úgy sem számít, csak kíváncsi vagyok.
detko79
 
 


Sziaztok Lányok!

Én csak szurkolótok és olvasótok vagyok, főleg azóta amióta egyikőtökkel sürün levelezem, az illető egy angyal, de legyen a neve titok.

Írtok itt a vérvizsgálatokról egyebekről. Én azt tanácsolom, hogy azért ha valamit másütt olcsóbban lehet megcsináltatni és elfogadják az eredményeketeket, akkor használjátok ki. Érdeklődjetek hol mit hogyan merre. Egyébként nekem lehet, hogy lesz egy hormonvizsgálat, ha az nem megy SZTK-s alapon, akkor a pont a CIRIS a legolcsóbb hely az ilyenre. De érdeklődni kell és igy tudtok a nagy költségeitekből lefaragni ill. egészségpénztár. Mindenkinek ajánlom mai állás szerint. De hogy mit hoz a jövő nem tudni.

Szurkolok nektek ezerrel

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!

Izgulok, de csak olyan normálisan. Nem vészes. Igaz, egész délutánt végig aludtam. Most kezdtem el becsomagolni holnapra a táskát. Annyira aranyosak vagytok hogy szorítotok nekem. Köszönöm. Izguljatok helyettem is, mert én most nyugis helyzetbe akarok lenni.
Detko, annyira jó hogy ezt leírtad nekem. Eddig is tudtam hogy sikerülni fog, de most már tuti-tuti.
Bibus, köszönöm szépen neked is. Én is szorítok neked hogy a tüszőrepivel jó legyen.
Noki, nagyon köszönöm az e-mailt. Már be is csomagoltam. Tettem még fájdalom csillapítót és betétet.
Laura, azt sem tudom mit írjak. Borzasztóan :cry: :cry: :cry: :cry: Sírd ki magad nyugodtan, de közben gondolj arra is hogy össze kell szedned magad és nagyon pozitívan indulni a kövi projektre. Puszillak és ölellek így éteren keresztül. Veled vagyunk.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Laura
Nagyon sajnálom :( :cry: és sok erőt neked a folytatáshoz!
Tudod nem szabad feladni!!!
Tinkyb
Javítom a táblázatot!
És természetesen majd rakok fel képeket szerdán :D
Detko
Sajnos nem lep meg amit írtál :( és rettenetesen sajnállak most!!!!
Én csak amit nagyon muszáj volt és nem tudtam máshol megcsináltatni vagy éppen nem lett volna kész addigra amikorra kellett volna csak azokat csináltattam meg a C-be.
Én a Bébikémmel is az Istenhegyire mentem már!
És ajánlom mindenkinek ,hogy kérdezzen utána,hogy mit hol érdemesebb megcsináltatni ,mintsem hogy így járjunk és bánkódjunk ,hogy feleslegesen kidobáltunk ekkora pénzeket :(
Vasikáé
Holnapra egy nagy hatalmas kalappal neked!!!
A kezem így lesz érted! Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Tinkyb, én is küzdök a Fraxiparinnal. Ma például háromszor böktem meg magam mire össze szedtem magam és sikerült átböknöm a bőröm. Nem akart átmenni és nagyon fájt a szúrás.

Detko, nem semmi az ár különbség. Tényleg, ahogy Kispatak is írja, ilyesmiről érdeklődjünk és ha valamiről tudomásunk van azonnal értesítsük egymást.

No, jó éjt mindenkinek. Én végig aludtam a délutánt, de remélem éjjel is fogok tudni aludni.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt Lányok!

Vasikáné Zsuzsa, drukkolok 1000-el! Meglátod, mához kilenc hónapra "Munka-babus" megérkezik hozzátok!

Noki, megnéztem a képeidet. Látom, nagyon nagy munkában vagytok, szép lesz a lakásotok Réka baby megérkezésekor.

Detko, hát Ti jól megjártátok, ezzel a genetikai vizsgálattal! Köszi, hogy megírtad, ezzel segítesz nekünk, hogy mi ne fussunk bele ilyen csapdába.

Még jövök...

Szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Vasikáé!
Nagyon szorítok!!!!- ügyes legyél!
Ha hazaértél, várom a beszámolót.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Laura!
Hajrá a következő, csak a következőre szabad gondolni, vissza ne nézzél!
Én is így tudtam a baba elvesztését átvészelni.

Vasikáé!
Nagyon várjuk a jelentkezésedet!

Móni
móni101
 
 


Sziasztok,

Laura, borzasztóan sajnálom. Egyetértek Mónival – én is mindig ezt a taktikát követem – mindig csak előre nézni! Egy átsírt éjszaka után is kisüt a nap reggel! :D
Talán egy alapos kivizsgálásnak kellene alávetned magad mielőtt akár lombikoztok, akár inszemeztek. Itt a fórumon, az esetek többségében kiderült, hogy a meddőség nem ismeretlen eredetű, hanem oka van és az orvosolható. Persze, nem ismerem az előzményeket, ne haragudj, ha olyat javasoltam, amin már túl vagytok.

Vasikáé, nagyon-nagyon-nagyon szorítok és drukkolok. Kérlek, amint tudsz, jelentkezz és írd meg Nekünk, hogyan sikerült. Szerintem, Kósa is nagyon érthet a punkciókhoz és transzferekhez, de azért szurkolunk neki is, hogy a nehezen hozzáférhető petefészekből is tudjon leszívni petikéket. :wink:

Tynkib, Remélem, hamarosan jobban leszel és véget ér a lábadozós időszak. Azért, ahogy leírtad, nem kis műtét volt ez. Valószínű a teljes felépülés is hosszabb.

Zsiby, de jó, hogy jelentkeztél. Neked a Ciris-ben volt a genetikai uhud? Ez az, ami a kromoszóma elváltozásos betegségeket vizsgálja?
Te dolgozol egyébként? Ja, és nagyon szép nevet választottak a csöppségnek. A mi kedvencünk hasonló, Lilla. És még a Csillától is csak egy betűben tér el.

Fáncsi, hogy vagytok mostanság?

Hugi, megértem, hogy semmit sem vesztek meg az utolsó hónapig. Képzeljétek, van olyan ismerősöm, aki a baba megszületésig nem vett meg semmit. Kinéztek mindent a férjével és amíg ő a kórházban volt a babával, addig apu megvett mindent és elrendezett mindent. Épp csak a kórházi induló motyó volt meg. Nagyon csodálom ezért Őket. Én képtelen lennék rá.

Andy, megvolt a lélekemelő fagyizás tegnap? Milyen parfümöt kaptál? Eredmények vannak már az endokrinológustól? Remélem, minden rendben.

Detko, júni közepére saccolom a punkciót és a traszfert. Pillanatok alatt elrepül az idő. :D

Bibus, az én környezetemben meg lány nem született évek óta már, csak nagy ritkán, szóval mindenkinek fia van, pedig már úgy vennék néhány lányos cuccot is ajándékba. Sebaj, majd a sajátunknak. :wink:
Az nagyon jó, ha egy tüszőrepesztő szurival megoldható a problémátok. Mégsem olyan megterhelő, mint egy inszem vagy lombik.

Noki, öröm olvasni, hogy ennyire jól vagytok. A 18. heti uhu is valami kötelezően ajánlott dolog, mint a genetikai?
Marci csodálatos, ha feljebb mész egy kicsit az oldalon (vagy az előzőn), fotót is találsz. Nagyon gyorsan fejlődik. A héten voltak kötelező oltáson és a dokinéni ránézett a sógoromra és azt mondta neki, hogy legyen nagyon büszke a feleségére, mert nagyon ügyesen és jól látja el a babát. Én is nagyon büszke vagyok a Tesókámra! Csoda szép és ügyes a mi kerifiunk!
A fotókat már nagyon várom.

Szépséges, napsütéses hétvégét Mindenkinek!

És Vasikáé, folyamatosan csekkolni fogom a fórumot a hírek miatt. :wink:
tocsa
 
 


Sziasztok csajok!
A reggelt is sírással kezdtem és semmihez nincs kedvem bár itt a család és pakolnak mert megyünk a telekre bár inkább egyedül lennék itthon.
Jaj annyira aranyosak vagytok!!!!!!!!!!!
Tinkyb júliusban ti is? SSzuper volna találkozni veled aranyos vagy!
Detko én ugy tudom hogy a genetikai vizsgálatot a 12 héten végzik majd a 16 héten is és a vért kiküldik Angliába. Ebből állapítják meg többek között a down-kórt, nyitott hátgerincet, farkastorok,stb. Ja és kb. 25 ezer forint.
Vasikáé annyira kedves vagy köszönöm a bíztatást én is ölellek!!!!
Noki potyi igazad van nem adom fel és köszi hogy gondoltál rám!
Móni 101 neked is ezer ,millió köszönet nem nézek vissza csak előre puszillak!
Hugikám sokat gondolok rád pihenj sokat hívlak ma ha nem gond és bírod még a hülye siránkozásaimat imádlak!
Kellemes hétvégét mindenkinek vasárnap írok megint puszi
laura69
 
 


Laura barátnőm!!! :cry:
Ne szomorkodj, majd meglátod lesz eredménye a sok kűzdelemnek. Végig csináltad velem az elmúlt 10 évet, tudod mit éltem át, és látod! Itt van a pocimban ez a csodálatos bébi, aki még rosszullétet sem hoz ki belőlem!!! Imádom! Nem feladni! Tudom, eszedbe sem jutott!!
Lányok! Én próbálom rábeszélni a lombikra! Persze sokkal többe kerül, de az esélye is sokkal nagyobb! Ha még inszemezik 2x,3x ugyanott van. Ha van időtök légyszi írjátok meg neki, hogy ti mit gondoltok róla! Köszönöm.

Kispatak!
Köszi, aranyos vagy!!!

Vasikáé!!
Veled vagyunk, szurkolunk! Ez egy május 1-i baba lesz? Hú, akkor nagyon fog imádni dolgozni!!!Dolgozzon csak, de most egyenlőre a pocidban!!!

Detko!
Köszönöm jól vagyok, bár tudod a szokásos izgulásom már megvan a hétfői uhu miatt! Egyfolytában a Móni esetén jár az agyam!

Móni!
Örülök, hogy már jobban vagy! Igazad volt, semmi sincs véletlen. A következő tuti meglesz, és egészséges lesz!!!!!Ügyes vagy, hogy így helyre tudtál jönni lelkileg! Én nem tudom, hogy reagálnám le! De ne is gondoljunk erre!!!

Noki!
Réka baba kertészkedik most is? Irigyellek, hogy már a 4D-s uhu-nál tartotok!!! KÉrjük majd a fotót mi is!!!

Tocsa!
Te ritkán írsz, de akkor bőségesen! Mindenkihez van egy jó szavad! Köszönjük Neked!!! Szóvak nálad is júniban lombik? De jó! Mostanában jó sok beülti lesz. Marci baba megy majálisozni?

Tinkyb!
Jól vagy már a műtét után? Hát persze, hisz le is írtad! Hajrá lombik!!!

Andyka!
Neked majd küldöm az emilt. Megkaptam a receptet, nagyon tettszetős, de még nem csináltam meg. De kipróbálom!!! Parfüm? Illatozol nagyon??

Bibus!
Te is aranyos vagy,hogy érdeklődtél rólam. Jól vagyok, köszönöm! Neked is szurkolok, hogy összejöjjön spontán az a bébi baba, de ha nem akkor hajrá Ciris!!!

Mindenkinek szép napsütéses, jó 3 napos hosszúhétvégét kívánok! Bulizzatok sokat!!!
Puszi:Hugi.
Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Bocsesz,hogy tegnap mégsem írtam,de a kelletténél sokkal később értem haza!!!

Laura!

Nagyon szomorúan olvastam....de tudod,hogy nem szabad feladni!!Esküszöm pedig annyira drukkoltam Neked!!Most is veled vagyok!!Ha gondolod írd ki magad Nekem,válaszolni fogok és tartom bened a lelket!!Ja,nekem is július lesz a hónapom!!

Hugikám!

Ne haragudj,de már kész ideg voltam,miért nem írsz!!
Nagyon sokat gondolok Rátok!!
Várom az emiled!! :D :D

Zsuzsa!

Legyél nagyon ügyi,mi drukkolunk és veled vagyunk!!
Sok sikert és ketten gyertek haza!!

Lányok!

Csak május 18-án kell mennem vérvételre,sajna hamarabb nem volt időpont:( :( A pulzuscsökkentőt felírta,ma reggel már be is vettem.Tegnap tök jó volt uncsitesómmal,kérte is,hogy többszőr legyünk kettesben.Annyira szeretem,hogy nem tudom elmondani!!!Sokat beszélgettünk a dédszüleiről,akit sajna nem ismert,az apjáról,a sok munkáról,arról is hogy szeretnék-e gyereket stb. nagyon tanulságos volt.Tudjátok mennyi mindent tanultam tőle??

Sok pussz és ölelés mindenkinek!!!
Andy
bandy27
 
 


Laura!

Köszönöm az infót, én nem a genetikai vizsgálatról, hanem még a beültetést megelőző genetikai vérvételről írtam. Ezt megcsinálták nekem és a férjemnek is. Jobban vagy már egy kicsit?? Nem szabad feladni, mindannyian nagyon sok rossz dolgon estünk át ,de kismamik leszünk hamarosan.

Vasikáé! jelentkezz majd!

Mindenkit puszilok!
detko79
 
 


Jaj, elfelejtettem leírni, hogy én épp piroskával küzdök, mert nagyon sok van, szinte ömlik belőlem, gondolom a sövény műtéttől és a méhnyálkafelépítő gyógyszertől van. A fogigátlót szedem, remélem majd csökken a mennyiség.

Szép hosszú hétvégét!!
detko79
 
 


Szép hétvégét mindenkinek!

Gyors bekuksi hozzátok,mert nemsokára babázok!! :D :D
De komolyan írok még ma!

Detkó!

Remélem minél hamarabb túl leszel a piroskán!!
Én nem szoktam ömleni,de én is így voltam most az angyalkám után,még soha nem használtam ennyi betétet,mint most hétfőn.

Noki!

Időben foglak tájékoztatni mikor lesz pomtosan júliusban az inszem...de passz mikor óhajt megjönni.Igaz,én regulázom a testem egy szerencsenapra.

Ja,a vv-re visszatérve:a drnőm most a 21.napi hormonjaimra kiváncsi,nem a 3.napira.

Kép








Kép








Mindenkinek sok pussz és ölelés!!!
Mennek 1000-rel a drukkok!!

Andy
bandy27
 
 


Sok szeretettel Mindenkinek:

Kép







Kép








Kép








Nagyon kellemes időtöltés a hosszúhétvégén mindenkinek!

Sok pussz és ölelés!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik magammal levelezek,mert mindenki majálosozik!
Nagyon helyes,mindenki töltödjön fel,gyüjtse az energiát :D :D
Hát Nekem akkora élmény volt Sarah babával lenni :D :D Úgy megnőtt,amióta nem láttam május 7-én lesz 19 hónapos,már a maganyelvén beszél,egyedül jár...szóval fantasztikus volt.Megkaptuk az Egyiptomból hozott fűszereket+személyre szóló ajándékokat.Úgy földobták a fáradt napomat :D :D


Remélem holnap megírjátok,hogy mi van veletek!


Kép











Kép











Nyugalmas éjszakát kívánok mindenkinek!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok, csajócák!

Bocsánatot kívánok, de nem is gondoltam hogy ennyire vártok. Azt hittem mindenki majálison van valamerre és mit látok, sok-sok hsz.
Nem húzlak titeket hosszú monológgal. Meg van a petikém, holnap hívnak hogy meg termékenyült-e.
Fantasztikus ez a Ciris.. Én még sosem voltam ilyen klassz helyen. Annyira kedves ott mindenki mintha látogatóba mentem volna. Nagyon boldogok vagyunk, ráadásul egy kedves barátnőm látogatott meg a picurjával és így babáztam is. Mielőtt haza jöttünk volna el mentünk egyet fagyizni a Daubner cukiba. Hát, az én lánykori nevem is ez. Nagyon sokat nevettünk. Szóval, fantasztikus napom volt.
Holnap írok miután felhívtak. Hétfőn lesz a transzfer. Már alig várom.
Puszilok mindenkit. Laura, továbbra is sok erőt kívánok neked. Puszi.
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Kép

Ezt nem tudtam kihagyni. Muszáj volt kicsit dicsekednem hogy milyen jó napom volt. Az anyukája is imádni való.
Most már tényleg jó éjt mindenkinek.
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Vasikáé :)
Sajna holnap nem leszünk itthon így csak vasárnap este tudom meg a híreket a petikédről,de Én nagyon fogok neked drukkolni,hogy minden simán és jól menjen!
Jól látom,hogy a képen Ő Botika a lányom kis vőlegénye? :D

Sok puszi és Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Szép jó reggelt!

Nagyon örülök a jó hírnek! :D :D
Nagyon drukkolok a talihoz,biztos sikeres lesz!!


Noki!

Nagyon szépek lesznek a szobák!!Tetszenek!
A zöld egyszerűen fenomenális! Az a szín nyugtatolag hat állítólag. Nálunk kék lesz...mondták fessük át,mert nem jó.De miből??


Hugikám!

Tegnap szomorúan alukáltam el...nem hallok rólad semmit :( :( Lécci jelentkezz!!!


Kép








Kép








Na megyek a piacra zöldségért,gyümölcsért,aztán itt vagyok!!

Vigyázzatok magatokra!!

Sok pussz és ölelés!

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt Lányok!

Vasikáné Zsuzsa, olyan jó olvasni, hogy milyen szép napod volt tegnap. Kívánom, hogy a mai napod és a további kilenc hónapod még szebb és boldogabb legyen! Nagyon drukkolok Értetek! Írjál a randiról! A Daubner cukiba én is készülök jövő szerdán, miután végeztünk V. dokinál. Imádom a somlóit és a műtét óta erre készülök.

Andy, megint remek képeket kaptunk Tőled! A rózsaszirmos babuci teljesen elvarázsolt! Tegnap mikor már késő este bejelentkeztem nagyon jót nevettem azon, hogy azt írtad, hogy magaddal levelezel.

Baba, hőemelkedés, érzel már jeleket?

Detko, remélem piroskád alább hagyott már! Nem tudom, hogy nekem is a műtét után, mennyi lesz.

Hugi, van már választott nevetek, Pocaklakódnak mi lesz a neve?

Móni, ugye Te is jobban vagy már?

Noki, szóval Réka babának már vőlegénye is van? Hogy haladtok a szobákkal?

Laura, remélem ma már egy fokkal jobb hangulatban vagy! Én is örülnék egy személyes találkozásnak!

Tocsa, nálatok mikor indul újra a babaprojekt, hogy tervezitek? Már megint olyan kedveseket írtál mindenkinek.

Én most arra készülök, hogy itt a finisben már nem rohanok előre, inkább legyenek rendben az eredményeim, erre használom a lábadozás időszakát. Megcsináltatom a terheléses cukor vizsgálatot. V. doki mondta, hogy alulműködik a pajzsmirigyem, erre is rákérdezek. A műtét óta csökkent az étvágyam, ezt most szeretném legalább így tartani, hátha sikerülne fogynom néhány kilót. A lusta katonákra is jó lenne találni valami megoldást. Szeretnék, az inszem előtt a lehető legtöbb tényezőre odafigyelni. Most csak erre akarok koncentrálni. Sajnos lombikra biztos nem lesz pénzünk.

Kép

Szép Napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

A héten írtam már, hogy talán érdemes másütt is érdeklődni laboros dolgok iránt. Akkor persze elfelejtettem leírni az esetleges lehetőségeket - ha még sem akartok/tudtok ebbe az intézménybe menni - bár van ami ott a legolcsóbb.

Szóval első helyi SZTK, érdeklődni kell, megcsinálják-e amit ti akartok, ugye ez általában ingyen van.

Ha magánintézmény, akkor pl. Budapesten 4220169 (10 után hívható) ez klinikás orvosok magánrendelője Zuglóban. Vérvétel reggel 8-től, időpontkérés van. Ez fizetős, egészségpénztári számla kérhető.

Nyiró Gyula KH laboratórium tudakozó megmonjda a számot, de honlapról is kinézhető. Ez is fizetős - számlát gondolom adnak.

Irtatok még az Istenhegyi útról, én azt nem ismerem.

Esetleg a Dévais fórumon még tudnak egyéb ötleteket adni, a Nyirőt én is ott olvastam. Ott irnak még a Mária utcáról is, pontosan nem tudom, mit csinálnak ott - fizetni ott is kell.

De mint írtam, bizonyos vizsgálatok pont a Cirisben a legolcsóbbak (FSH és eosztradion(E2)

Mindenkinek minden jót ne adjátok fel, előbb utóbb sikerülnie kell

üdv

kispatak
Vendég
 


Sziasztok, csajszikák!

Hívott a Katika, és sajna most nem tudott semmi biztosat mondani. Én nem értek hozzá de tegnap figyelmeztetett hogy meg ne ijedjek ha nem tud biztosat mondani. Azt mondta van remény. Holnap ismét hívni fog. Akkor már biztosat fog mondani. Majd jelentkezem.
Noki, igen. Ő az. Annyira édesen tud mosolyogni. Nagyon barátságos. Képzeld, most látott először és épp akkor ébredt fel, de nem hogy nem ijedt meg hanem mosolygott rá. Nagyon édes. Olyan jó volt magamhoz ölelni. És Edina egy tünemény. Eszméletlenül nagy lelkű és barátságos.
Csajok. Annyira aranyosak vagytok. Nagyon köszönöm nektek. Holnap jövök. Ma megyünk grillezni. Anyukám szülinapját ünnepeljük.
Pusza mindenkinek és kellemes hétvégét.
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lányok!

Úgy látom mindenki kiélvezi a hosszúhétvégét!!
Nagyon helyesen teszitek,mindenki töltödjön fel és csak úgy örüljön a szépnek,a kedvesnek stb.!!

Tinkyb,Detko!

Hogy vagytok??
Minden rendben van??
Gyógyulgassatok,jó egészséget kívánok Nektek!

Zsuzsa!

Remélem jó időt fogtatok ki a bográcsozáshoz!!
Anyukádnak boldog szülinapot!

Hugikám!

Nem szemrehányás,de nem akar megérkezni az emiled!!




Kép









Kép









Pussz és ölelés mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt lányok!!! :D

Andyka! :D
Fogok írni emilt, csak egy kicsit el vagyok havazva! Apa csinálja a kertet, és persze nekem is ott kell lennem! De megígérem,hogy írok! Addig is szorítsál a holnap miatt, mert jön a szokásos para az uhu miatt!!!

Tinkyb!! :P
A neveken már mi is gondolkodtunk, de nem igazán tudunk megegyezni! Mondjuk addig amíg nem tudjuk pontosan a baba nemét, addig nem is nagyon veszekszünk ezen. Én szeretném inkább a magyar neveket.Pl: fiúnál: Szabolcs, Levente, a lánynál Emese, Enikő. Sajnos a vezetéknév elég rossz, az utónevet illetően, inkább csak a mássalhangzóval kezdődő nevek illenének hozzá. A vezetéknév: Krupa. Ami még tettszik a lánynevekből, bár nem magyar eredetű, az a Barbara, Bernadett. Ezek még mennének a Krupához. Segíthettek, ha van jó ötlletetek!!!

Laura!
Neked csak ennyit írok most!!!
MINDEN NAP MEGSZÜNIK VALAMI, AMIÉRT AZ EMBER SZOMORKODIK, DE MINDIG SZÜLETIK VALAMI, AMIÉRT ÉRDEMES ÉLNI, KÜZDENI. !!!!

Vasikáé!
Ma is fog telcsizni a Kati? Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz? Most akkor 1 sejtecskéd van? Nem baj! Elég az! Csak jól érezze magát a pocidban!! Mikor mész holnap? Én fél 1-re megyek uhura, lehet, hogy összefutunk!! Jó lenne!!!Drukkolok nagyon!!!!

Mindannyiotoknak szép vasárnapot!!!
Puszi:Hugi.

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Hugi, én is nagyon örülnék egy randinak, de ez sem fog össze jönni mert nekünk reggel 8-ra kell menni. Asszem. Azért nem tom pontosan mert senki nem mondta hányra kell menni. Mi megyünk 8-ra oszt ez van.
Szomorú vagyok. Katika megfeledkezett rólunk mert nem hívott. Lehet hogy rohant és kiment a fejéből. Velem is szokott ilyen történni.
Tegnapi parti nagyon jól sikerült. A húgom kisfiával sokat foglalkoztunk. Annyira aranyos. Zabálni való.
No, most még várok. Én bízom benne hogy nem hagy kétségek között és felhív. Tegnap azt mondta hogy ma hívni fog.
Mindenkinek szép napot kívánok.
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Halika még egyszer!
Hívott Katica és képzeljétek egy gyönyörű négy sejtes embriónk van. Holnap vissza kerül anyucijába. Borzasztóan fogok rá vigyázni. Néha azért majd jelentkezem. A páromat és a lányomat fogom kérni hogy valamelyik mindig hagyja az ágyon a laptopját.
JÚÚÚÚÚÚHHHHÉÉÉÉÉJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira boldog vagyok. Képzeljétek a lányom a konyhából rohant be sírva és úgy átölelt hogy a telefon dugót ki húzta a fülemből. Mindenki örömében sírt. Fantasztikus érzés. Hugi, holnap tényleg nem talizunk mert nekünk 8-8,30-ra kell menni.
Puszi mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?