Új privát üzeneted érkezett!

Nokikám!

Nagyon örülök,hogy jól vagytok!! :D :D :D
Ma ilyen hisztis nap van a lányoknál??
Pont most leveleztem barátnőmmel és ő is lánykájára írta milyen egy kis hisztis.
Szerintem is jó ez a 6kg,teljesen belefér.
Majd raksz föl megint csodás képeket,amiben tudunk gyönyörködni??
Mikor mész megint vizsgálatra??
Vigyázz magatokra és sokszor ölellek,puszillak benneteket!!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!
Jó régen voltam már és szerencsére jó sokat írtatok.:)
A balcsin voltunk, gyönyörű idő volt.
Andy küld el priviben a születési ídődet , és akkor megnézem amit kértél.
Holnap már én is leszek.
Mindenkinek gyönyörű estét!

Kép
baba1973
 
 


Mivel nem lehetett letölteni a másik oldalról a titok című film hanganyagát, itt van, ide is fel töltöttük.

http://www.vasityuttyer.tar.hu/mp3/titok.mp3

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

 
 

Sziasztok!

Detko jelentkezik. Holnap reggel 9-kor lesz a sövény műtétem, szorítsatok nagyon!

Andy, Tinkyb bejelöltelek Benneteket az iwiw-en.

Úgy látom ebben a jó időben mindenki csavarog, fagyizik, mert ma még senki nem írt.

Szerdán jelentkezem!!
detko79
 
 


Sziasztok!

Detko, én nagyon fogok Neked szorítani holnap. Gyorsan túl leszel rajta, és minden rendben lesz! Köszi a jelölést. Képzeld pont, a szerencse napunkon volt az esküvőtök. Nálunk minden 823 vagy 23. Ja, és én is köztiszti voltam több mint 20 évig csak én a Kincstárban.

Vasikáné Zsusza, köszi az mp3-at, letöltöttem és a gólyát is megcsodáltam.

Andy, kedves Tőled, hogy ennyi szép képet küldtél nekünk a hétvégén.

Hugi, Tocsa hogy vagytok?

Kép

Mindenkinek további szép napot!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Detko!

Köszke a jelőlést!! :D :D
Mennek a részemről is 1000-rel a drukkok!!
Minden rendben lesz,várunk vissza hogy hogy vagy!!

Tinkyb!

Köszke a dicséretet!!
Én szeretném,ha vidámak lennétek,mosolygósak,mint ma én,azért küldöm őket!!

Zsuzsa!

Én még a mai nap folyamán letöltöm,Neked is köszke!!

Lányok!
Nagyon haragszotok most rám biztosan!!!
Most vettem észre,hogy laptetős voltam...nem volt szándékos,BOCSESZ!!!

Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok, csajok!

Detko, holnap szorítok nagyon. Vigyázunk hogy kellően izguljunk helyetted, neked már nem kell. Csak élvezd a kedves törődést és gyere mihamarabb.

Andy, remélem sikerült letöltened, mert ma nem voltam képes bekapcsolni a gépet. Fáradt voltam, aludtam egy órácskát és utána takarítás. No, így egyszer csak pity-puty este lett.

Mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó estét lányok! :D

Detko! :D
Nagyon sok drukk holnapra, ne izgulj, minden ok lesz! Jó kezekben leszel!!! Ha az Ibolya lesz az éjszakás nővér, akkor sok segítségre számíthatsz. Sokszor be fog nézni hozzád, és mindig meg fogja kérdezni,hogy nincs-e szükséged valamire. Ügyes legyél! Szerdán jelentkezz!!

Tinkyb! :D
Itt vagyok, nem tűntem el. Olvasgattalak benneteket, csak írni nem tudtam mit. Csendes szemlélő voltam.

Vasikáé! :D
Imádom a gólyákat!!!! :wink: :P Sokszor nézzük őket. A múltkor volt a tv-ben róluk egy riport, néztük is, hogy hol lehet őket megtalálni a neten. Nagyon köszi! A titok is jó, én már dvd-n is megnéztem, bár én akárhogy próbálom alkalmazni az életben, nem nagyon megy. Most is be vagyok parázva a csüt-i UH.-tól! Én már csak ilyen vagyok!

Andyka! :D
Neked köszönjük a szép képeket, imádunk érte téged! Meg úgy amúgy is!!! :P :lol:

Mindenki másnak is szép estét, és holnapra szép napot!!!
Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok, csajok!

Haldoklik a fórum?
Vasárnap voltunk fagyizni, és képzeljétek, ma is elmentünk. Nagyon finom volt és jól esett egy kis séta a sok üldögélés után.
Ma kezdtem el a SUPREFACT-ot szúrni :lol: Tök örülök, mert mostanáig is ketyegett az óra, de mostantól júúúúhééééjjjjj, gyorsabban ketyeg és látom a célt. :wink:
No, levegőzzetek csak nyugodtan, velem ne is törődjetek.
Azért én ölelek mindenkit és sokat gondolok rád Detko. Remélem minden rendben. Holnap már jelentkezel, gondolom.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Helló mindenkinek :D
Azt hiszem belőlem egy igazi paraszt vér van :D
Egyszerűen imádom a kerti dolgokat csinálgatni!
Na a férjuramról nem is beszélve :D
Most is kint van a kertbe egy rövid gatyába és egy gumicsizmába :D:D:D
Kiszabadul az Én Életkém a panelból :D

Vasikáé
Nagyon örülök ,hogy már szurkálod magad :D
Olyan jó érzés amikor már az ember látja az alagút végét!
Csak ügyesen szurkáld magad...nehogy valahova odatűzd magad :D:D
Detko
Hogy vagy?
Várunk nagyon a hírekkel!
Jobbulást neked!
Andy
Rékus néha akkorák rúg ,hogy rendesen fájdalommal jár :)
Sokat pörgök még mindig ,de azt hiszem ez már nem olyan sokáig lesz ,mert egyre nagyobb és nagyobb vagyok :P
Holnap megyek a dokimhoz és tegnap megkaptam a labor leleteket,de úgy fest a dolog ,hogy kell egy kis vasat szednem :(
Na,de majd ezt holnap megmondja a dokika!
Te ,hogy vagy?
Mivel töltöd a mindennapjaidat?

Ne haragudjatok ,hogy most sem írok mindenkinek,de még mindig nem sikerült a rutert beállítani és nem tudok sokat ülni a gép előtt :(
Na ,de ennek ellenére sokat gondolok rátok és a kezem csuriba van mindenkiért!

Sok puszi nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam uh-on. Elhalt a babám, holnap műtét. Hát nem vagyok valami jól. De nem adom fel és amint lehet kezdem a következőt.
Olyan üresnek érzem magam. Soha ne kerüljetek ilyen helyzetbe!!!!!
Noki húzzad ki légyszi a szívecskét egy kis időre.

Móni
móni101
 
 


Úristen Móni! :cry:
ez nem lehet igaz!!! Mit mondanak miért lehetett? Basszus, én is holnap megyek uh-ra! Ettől félek én is!!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Móni,

Borzasztóan sajnálom, nem is tudom elmondani mennyire. Remélem, a tavasz meg a napsütés segít abban, hogy rendbe jöjjön a kis lelked.
Ha ez segít, akkor mi együtt sírunk veled és itt leszünk vigasznak, ha szükséged van rá.

Puszillak,
Csilla
tocsa
 
 


Szia Hugi!

A természet szelektált. Valószínűleg valamilyen genetikai rendellenesség volt. De majd amit kikapar elküldi genetikai elemzésre és akkor többet tudunk. Te ne félj most! Előfordul az ilyen de azért nem általános. Nem lesz semmi gond nálad. Én ki lőttem statisztikát.
Azt mondta, hogy jobb hogy most derült ki mint a magzatvízvizsgálatnál.

Móni
móni101
 
 


Hugi, tényleg ne félj. Csak pozitívan, tudod! Minden rendben lesz! Szorítok nagyon és várunk az uhu után a hírekkel.

Detko, Téged is várunk a beszámolóval. Milyen volt a műtét? Hogy vagy?

Vasikáné Zsuzsa :wink: , ügyenesen a szurikkal. Bizony, mostmár nagyon közeli az időpont! Hamarosan ott landolnak a pocidban a kicsikék :wink:
tocsa
 
 


Tinkyb, közeledik a te műtéted is, aztán jönnek a babák. :wink:

Enikő nagyon eltűntél, pedig nálatok mostanában van akciózás, vagy rosszul tudom?
tocsa
 
 


Móni!
Egyszerűen nem térek magamhoz! :(
A múltkor az Andy, most meg te! Pihentél, vagy sokat dolgoztál? Nem lehet, hogy az is közrejátszhatott, hogy esetleg nem feküdtél sokat? Én megmondom őszintén, még mindig fekszem sokat. Főleg amikor golyózok, akkor 2órát tuti!
Megnéztelek megint az iwiw-en, egy tök egészséges szép lány vagy a párod is az. Hogy fordulhat ilyen elő? Persze, tudom, ez nem ezen múlik!
Holnap hányra mész? Én 10-re, hátha talizunk.
Neked miért kell küret? Nem elég ha csak abbahagyod a golyóbbist, és akkor magától megjön? Bocsánat a sok kérdésért, de ku....a be vagyok szarva!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok, csajok!

Noki, annyira örülök hogy magadra találtál a parasztság-ba. No, nem kigúnyolni ezt a nemes szakmát, hobbyt. Hajrá gumicsizma!!!!:lol:
Ne félj, nem tűzöm magam sehová. Óvatosan csinálom.

Móni, ne mán. Ez borzasztó.:cry: De, fel a fejjel. Holnapra nagyon szorítok. És, gyere ám mesélni bővebben mindenről. Főleg a kis lelkedet öntsd ki ide nekünk a szemetesládáknak. Borulj a vállunkra nyugodtan. Ölellek.

Hugi, ne parázzzzááá mán. :roll:

Tócsa, nagyon köszönöm a bíztatást. Én is érzem a haladást. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Móni
Tiszta szívemből sajnállak és tudom ,hogy ez milyen érzés ez.....sajnos :(
Viszont csak pozitívan és hidd el meglesz a gyümölcse a kitartásodnak!
Amit Én sem értek az az ,hogy miért nem hagyják ,hogy kitisztuljon magától?
Miért kell hozzásegíteni?
Nekem nem csináltak az angyalkámnál ilyet és nem is lett semmi gondom!
Hugi
No para!! Nem lesz semmi gond!
Sajnos vagyunk akiknek ezt át kell élniük,de ami nem öl meg az erősít.....vagy mi :roll:

Csajok....nem is tudom mit mondjak.....annyira rossz hangulatom lett most....rendesen vérzik a szívem ,hogy miért kell nekünk ennyire sokat küzdenünk ,hogy anyák lehessünk.......és más aki eldobja az meg miért nem......na mindegy!
Enikő!
Remélem az az egy kis embrió jól érzi magát a pocakodba és örömhírekkel térsz vissza hozzánk?

Kép
noki&potyi
 
 


Köszönöm szépen az együtt érző szavaitokat! Aranyosak vagytok!
Hugi! Azt hiszem pihentem annyit amennyit V doki mondott és nem erőltettem meg magamat, de ez nem vetélés mint mikor valaki megemeli magát, hanem egyszerűen nem fejlődött tovább. Sajnos kell a műtét mert már a 8. héten vagyok és ez már elég nagy.
Reggel 8-ra megyek és ahogy megjön a v.v.-tel eredménye már műtenek is. Amikor Te jössz én lehet, hogy már a műtőben vagyok.

Móni
móni101
 
 


Tudjátok az a szörnyű, hogy a párom Máltán van a fiam Angliában és olyan egyedül vagyok. De más valakire meg annyira nem vágyom, még a szüleimhez sem mentem át pedig 2 utcára vannak tőlem. Tudom, hogy Őket is megviselte nem akarok össznépi sopánkodást. Inkább egyedül sírdogálok. Nem is tudom, hogy hogyan kell ilyenkor viselkedni.

Móni
móni101
 
 


Jaj Móni! Annyira sajnállak! Nagyon rossz lehet ilyenkor egyedül maradni a fájdalommal! :cry: Tudd,hogy mi mind ott vagyunk veled és fogjuk a kezed és simizzük az arcodat. Sajnos többet nem tudunk tenni.Nagyon sajnálom amintörtént! Tényleg! Igaza van a Nokinak, hogy néha olyan igazságtalan az élet! Miért kell ennyit szenvedni az anyaságért? A világ egyik legtermészetesebb dolga elvileg! Nézzétek meg Afrikában vagy máshol a mocsokban, porban sárban, hygiénia hiányában hogy potyognak a gyerekek! :(

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Köszönöm mindenkinek, hogy gondolt rám.

Már itthon vagyok :-). 1,5 órás volt a műtétem, hatalmas sövényt távolítottak el, a ciszták maguktól kipukkadtak. Sajnos beleket is kellett lefejteni a méhem hátsó részéről, a korábbi műtétek összenövései voltak. Ibolya volt az éjszakás, nagyon sokat köszönök neki, tényleg sokszor jött be, sokat beszélgettünk. A hasam picit fáj a gázoktól, és egy pici vérzés is van, remélem hamar elmúlik.

egy hét múlva varrat szedés, 2 hét múlva kontroll, akkor bezséljük meg a folytatást.

Noki! Örülök, hogy jól vagy.
Hugi! Holnapra szorítok, semmi gond nem lesz.

Móni! Nagyon sajnálom, én is átéltem már hasonlótm fel a fejjel!
Mind erősek vagyunk, sikerülni fog!!!
detko79
 
 


Sziasztok!

Móni, őszintén sajnálom! Nagyon nehéz lehet most Neked még azzal is megbírkózni, hogy a legfontosabb szeretteid távol vannak Tőled. Mi itt vagyunk, és holnap is sokat gondolunk majd Rád.

Hugi, Nektek is nagyon szorítok holnap. Talán már azt is meghallod majd, ahogy Pocaklakó(i)d megmutatják a kis dobogásukat!

Detko, de jó, hogy minden sikerült és már otthon is vagy. Hamar túl leszel a lábadozáson, aztán Neked is küldjük a ragacsokat.

Vasikáné Zsusza, remek lett az új vonalzód. Irigyellek, hogy már itt tartasz a szurikkal. :lol: Ígérem, a ragacsok Nálad is landolnak majd tonnaszámra!

Noki, vigyázz a kis focista Réka babára. Biztos ő is nagyon szereti, mikor a jó levegőn Apával a kertet szépítitek.

Tocsa, nagyon jól esett, amit írtál nekem. Te, hogy vagy?

Úgy örülök, hogy felébredt a topik :!:

Én ma kaptam egy szurit a jobb vállamba, mert komoly ízületi gyulladásom lett. Soha nem volt még ilyen bajom. Nem bírom felemelni a karom, tisztára bénának érzem magam. Megijedtem, nehogy ez bekavarjon a műtétembe.

Kép

Szép estét Mindenkinek.

Kép
tinkyb
 
 


Helló Lányok!

mostanában nem jelentkeztem, de mindig elolvastam, amit írtok.

móni, szívből sajnálom a történteket, nagyon megérintett a történeted.

én ma megyek uh-ra, 11-re, hugikám, talán összefutunk. :) és remélem megismerlek! :wink:

megmondom őszintén, nagyon félek, sajnos az elmúlt két hétben folyamatosan jött az a barnás cumó, most két napja már nem találkoztam vele, de a múlt héten is volt két nap, amikor szünetelt, szóval remélem, most nem lesz folytatása.
annyira tartok az uh-tól....én már teljesen belehülyülök ebbe az egészbe, de komolyan mondom. folyamatos parázás....tudom, ezt meg kell szokni és beletörődni, mert nem lesz jobb, de a félsz folyamatosan bennem van és nem tudok tőle szabadulni...

sajnos a vonalzóm tiszavirág életű volt, így gondoltam megírom, hogy most hol is tartok, remélem érdekel titeket :D szóval most vagyok 11 hetes és 5 napos kismama.

puszi mindenkinek!
fáncsi
 
 


Tinkyb! Vigyázz magadra, gyógyulgass. Már nem sok van hátra a műtétig, minden rendben lesz, tényleg nagyon figyelnek az emberre.

Fáncsi!
Ne aggódj, Noki is mindig félt, látod vele is minden jól alakult.

Móni, Hugi! jelentkezzetek!

Tocsa! Köszönöm a jelölést és a levélkét!

Én jól vagyok, egy kicsit izomláz van a nyakamban és a hátamban.

Baba! ha olvasnád a fórumot, nekem is nézd már meg a jónás napokat.

Puszi mindenkinek!
detko79
 
 


Sziasztok lanyok
Bocsanat,h. ilyen sokaig nem jelentkeztem, de nem voltam egesz vegig internet kozelben. Vegul lombikos lettem, egy embriot sikerult csak, de ennek is orulok, jovo csutortokon teszt. Nagyon sok megprobaltatason mentem keresztul, de vegul hatha fog karpotolnia vegso celba erkezes. Amugy jol vagyok vegre itthon.
Gratulaciok Huginak, es atobbieknek is sok kitartast.
MOni szivembol sajnalom es Andy aszem mar neked is irtam hasonlokat.
Aldott Husveti unnepeket
Eniko
enierdelyi
 
 


Hahó lányok!!! :D

Minden rendben van!!!!! Láttam az én kicsinyemet!!! 8 szor 8 mm-es a petezsák, és egyke! Ezt sejtettem a hcg. szintből. Sikerült a Fáncsikával is összefutnunk, és végre megismertük egymást!

Enikő!
Örülök, hogy túl vagy a nehezén, már csak pihenned kell jó sokat! Nagyon szorítok neked!! Az iwiw-en visszajelőlhetnél!!

Fáncsi!
Nagyon várom a híreket!!!!

Móni!
Nagyon sokat gondoltam rád amikor bent voltam!! Remélem jól viselted a beavatkozást és nem fáj semmid! Tudom, a kis lelked még igen. Meglátod minden jóra fordul!!! Tuti!

Mindenkinek sok puszi!!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Voltam ma dokinál és vittem a laboreredményeimet is!
Közölte ,hogy keményen szednem kell vasat ,mert kórosan alacsony!
Ki is váltottam és szedem mostantól tisztességesen.
Reggel volt egy kis vérzésem,de mostanra már el is múlt!
A doki szerint attól lehetett ,hogy nagyon nehezen tudok nagydologra menni és nyomja a picikét és mindent ami hozzá tartozik :(
Most keményen hashajtó kúrára vagyok fogva :(
Na meg nem szabad egyáltalán erőlködnöm.....bár erre mindig is figyeltem nagyon!
Én már mindent kipróbáltam ,hogy ne legyen ilyesfajta gondom,de mégis van :roll:
Jelenleg a glicerines kúpot fogom alkalmazni :oops: :cry:
Amúgy a baba jól van és a méhszájam és a hasam is rendben van!


Sok puszi mindenkinek!
Most mennek kell pihenni ,mert sok sok pihenést javasolt a doki.....ami megint csak nehezemre esik,de a lányomért mindent!!!!

Hugi
Gratulálok a Bébidhez!

Enikő
Pihenj sokat!
És növesztgesd a Bébidet Te is!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok, csajok!

Detko, nem semmi egy műtéted volt. De, most már biztos a babásodás. Mennyit kell majd pihenned ez a műtét után? Vagy csak két hét múlva tudjátok meg amikor a kontrollra mész? Nagyon jó hogy már túl vagy rajta. Most pedig csak pihenj és vigyázz magadra.

Tinkyb, nagyon sajnálom hogy fáj a karod. Ez olyan rossz lehet. De, reméljük nem tart sokáig. Nagyon szépek a tulipánok.

Fáncsi, nagyon örülök hogy jelentkeztél. Boldog 11hét és 5 napos kismamaságot kívánok! Remélem minden rendben volt nálatok. Az uh-n mindent rendben találtak, és most már megnyugodtál.

Enikő, nagyon jó hogy jelentkeztél. Kicsit bővebben is elmesélhetnéd mi történt. Te nem inszemre készültél? Hogy lettél lombikos, és mikor és.... és ..... na, mindent mesélj el. Hú, de kíváncsi vagyok. Szóval 16-án lesz a tesz? Nagyon szorítok, babaragacsokat tonnaszám küldöm és pihenj-pihenj-pihenj.

Hugi, gratulálok! Fantasztikus. Ezentúl is nagyon vigyázz magatokra.

Noki, drága. Ez a probléma nálam is fenn áll, és ezen már én is gondolkodtam, hogy mi lesz velem ha kismama leszek, de meg próbálok csak olyasmit enni, amiben nincs keményítő és könnyű. Nagyon sajnálom hogy ilyen problémákkal küszködsz. Nem lehet könnyű. De, annak viszont örülök hogy jól van a kis csaj. Gondolom hogy nehéz lesz most így tavasszal csak pihenni, de ha muszáj, akkor muszáj. Ki fogod bírni.

Magamról csak annyit, hogy fáradt vagyok, takarítottam, vásároltunk és ez nekem nagyon sok volt mára. Nagyon vidám voltam ma is, rengeteget nevettünk a munkahelyemen. Tiszta dilis voltam, és iparkodok továbbra is ilyen maradni.
Holnap is meg próbálok jelentkezni egy mondat erejéig, ámbár már kezdem a sütögetést és esetleg amíg pihenek tudok jönni.
Pusza mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Jól vagyok lányok testileg, csak lelkileg pocsékul. Látod Hugi, hogy minden rendben van!
Puszillak Titeket és köszönöm az együtt érzéseiteket. Sokat segít!

Móni
móni101
 
 


Szép jó reggelt lányok! :P

Móni!
Sokat gondoltam rád tegnap amíg ott voltunk! Néztelek hátha látlak,de már biztosan a szobában vagy a műtőben voltál. Mikor csinálta a műtétet? Altattak? A kis lelked meglátod, hogy jobban lesz szépen lassan. Tudom /illetve dehogy tudom!/,hogy most bazi nehéz lehet, de éppen a tegnapi pánikomban beszélgettem a Mártikával és azt beszéltük, hogy ha már így alakult a dolog, akkor jobb most mint késöbb,vagy estleg egy beteg babát a világra hozni. Tényleg szelektál a természet, és ez így van rendjén! Majd a vizsgálat biztos kideríti, hogy mi lehetett a baj, és utána olyan makk egészséges kisbabád lesz, hogy csuda! Fel a fejjel, mi Veled vagyunk!!!

Puszillak sokszor!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Szoval az tortent,h. amikor volt az elso uh akkor csak ket kis tuszo latszodott, ami nem eleg meg az inszemnel sem, ekkor meg kaptam egy adag szurit, es szerdara ra 4 napra az lett,h. tulstimus lettem, sajnos ez a rossz a pcosoknal, es akkor javasolta a doki, h. menjunk at lombikra vagy alljunk le, mi pedig atmentunk. De sajnos a ponkcion csak 2 petesejt sikerult, a tobbiben vagy nem volt, vagy eretlenek voltak, nagyon elkenodtem, es a vegen pedig egy termekenyult meg. Es azt 6 sejtes volt mikor visszaultettek. A doki nagyon biztatott egesz vegig,h. igy is nagy eselyeim vannak, de gondolhatjato milyen lelkiallapotban voltam. Szoval most pihi es aztan csut. vervetel, nagyon izgulok.
MIndenkit puszilok es kivanok Aldott unnepet.
Eniko
enierdelyi
 
 


Sziasztok!
Hugi!
Nagyon örülök, hogy minden rendben van! :lol:
Enikő!
Megy a drukk! Gondolj arra, hogy mennyivel kevesebb az esély a normál embernél, hogy spontán, természetes úton fogan meg a baba, egy petesejtből egy baba lesz, nem kell hozzá semmi és több 10 millióan születnek évente. Itt megvolt a randevú a sejtek között, biztosan megtermékenyült, jó helyre került vissza, szóval minden optimális. :lol:
Móni!
Kitartás!- sokat gondolok rád! :lol:
Többiek!
Mindenkinek sok pihenést és Boldog ünnepeket kívánok!
Detko!
Hogy meg tudjam nézni a jónás napokat adatok is kellenek!
Puszi mindenkinek!
Baba

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok,

Eni, nagyon sajnálom amin keresztül mentél. :cry: Igaza van a dokinak, az egy db pöttyöcske is megmaradhat. Pont a Márti mesélte, hogy volt már ilyen náluk és magmaradt a baba. Nagyon szorítok nektek és küldöm a babaragacsokat. Bízzál benne, hogy csütörtökön pozitív véreredményt produkáltok! :D

Hugi, na látod, minden rendben van nálatok. :D Most már csak egy dolgod van: nyugisan, szépen úgy élni minden pillanatot, hogy menthetetlenül kismami vagy és egy percig sem a félelmekre gondolni.
Lányok, úgy elrepül az 9 hónap, vagyis igazából csak 8, ne hagyjátok (meg majd én sem hagyjam, figyelmeztessetek, ha eljön az idő :wink: ), hogy a félelmek uralják. Tudom, hogy mindenki nagyon sok megpróbáltatáson ment már keresztül, de ne hagyjuk, hogy az ezekből fakadó félelem uralja a babavárás gyönyörű hónapjait. Leszámítva persze Vukot. :wink: az nem olyan gyönyörű. :roll:

Fáncsika, hát te már 12 hetes lettél szépen lassan sunyiban? :wink: Hogy vagy? Mi újság a barnázgatással? Nagyon izgulok (izgulunk) ám értetek. Ugye minden rendben Kicsi Fáncsival és persze veled is?

Móni, én csak azt tudom javasolni, amit jómagam is tettem anno. (Persze szerintem egy sikertelen lombiknál sokkal szörnyűbb megélni a pöttyöcske elveszítését.) Szóval, kitűzni a következő célt, és az lebegjen a szemed előtt. Közben lehet egy kicsit síni, szomorkodni, feldolgozni a veszteség okozta fájdalmat, de mindig legyen ott a következő állomás képe, ami a szomorúságba becsempészi a reményt és az örömet. És ezek ketten szépen lassan felváltják a bánatot. Hát, ez az én módszerem, de úgy látom, te is egy erős csajszi vagy! Sokat gondoltam és gondolok rád! :D

Vasikáé, mint mindig, most is hihetetlen vidámság és optimizmus árad az írásodból és persze belőled is! :D Olyan jó olvasni, hogy ennyire boldog vagy! Ha jól számolom, ma volt a 4. Suprefact.
Én is ma kezdem a húsvéti sütés-főzést. Idén végre nem azt a vákuumos sonkának nevezett vacakot vettük, hanem a hentesnél rendes, igazi nem gyorspácolt, jól megfüstölt combikát. Gyönyörű húsos darab. Szóval, azt megfőzöm (már oda is tettem). A levében lesz jó kis citromos lencsefőzelék. Sonkatekercs is készül. Krumplisali és franciasali. Na meg egy kis süti, asszem román krémes (mézes lapok között tejfölös diós krém). Ehhez hozzá is kellene kezdenem lassan.

Noki, néhány rozsdás szög az almába. Az alma meg a pocakodba, aztán vashiány eltűnik. :wink: Legalábbis ezt tartja a népi gyógymód. Nem biztos, hogy kipróbálnám. :roll:
Atyám, 23 hetesek vagytok! El sem hiszem!
Jó dolog ez a "paraszt"-kodás. :D Én is nagyon szeretek kertészkedni.
Tavaly volt paprikánk és paradicsomunk is, meg répa, és retek és saláta. Idén már csak paprika és paradicsom lesz, mert sokkal finomabb, mint a bolti. Küldjél majd képeket a kertetekről. Kíváncsi vagyok.

Úgy látom, ez a nagydolog téma többeknek gondot okoz. Nálatok az nem válik be, ha minden nap esztek gyümölcsöt uzsira vagy tízóraira? Nálam ez remekül műkszik. Meg a reggeli 3 in 1 kávé vagy a koffeinmentes is jó.

Detko, Mitől van izomlázad? Mit műveltek veled a műtőben? :wink:

Baba, asztrogurunk, merre vagy?

Tynkib, hogy van a karod? Segített a szuri? Remélem már fájdalom nélkül tudsz készülni a Húsvétra.

Andy, merre jársz? Sok a munka? Biztosan valami APEH határidő van.

Bibus, te is jól eltűntél? Persze, sok a munka a spontán bébivel, azt biztos. :wink:

Rólunk: most egy kis pihenés lesz, mert munka szempontjából zűrös az életem minden évben úgy június közepéig végéig. Így, úgy döntöttünk, akkor folytatjuk. Nem bánjátok, ha addig is itt maradok és olvaslak Titeket és néha írok....sokat?

Böbe, Roni, Kockaspled, Mancs, Zsiby, Jolanyka, Pálgi, Kobzoszsu, és valahányan akik zugolvasók vagytok nektek is boldogságos ünnepet kívánok, sok locsolót, hogy ilyen szépségesek maradjunk és egy nagy babaesőt az év hátralevő részére. :D
tocsa
 
 


Sziasztok Lányok!

Befutott az elfoglalt is végre!!!
Annyira hiányzott mindenki!!
Lányok!Minden nap van valami dolgom,hétfő óta kb.most tudtam úy igazán leülni,de én úgy élvezem,hogy ilyen jó idő van :D :D
Tegnap olvastam este kivek mi van...de nem írtam,mert elmentünk barátnőmmel borozgatni,ami nagyon-nagyon jólesett.

Móni!

Tudod,hogy én 2 hete voltam így.Sokat gondoltam Rás,mi lehet veled,erre tegnap olvasom...nem akartam elhinni!!Hidd el,erős csaj vagy,hamar regenerálódik a lelked,ha szerető emberek vesznek körül és pozitívan látod az előtted lévő célt!!Én már rég összeroppantam volna,ha Apukám,Nővérkém nem tartják bennem a lelket és Ti is sokat segítettek!!Köszönöm!!

Enikő!

Várom,hogy bejelőlj az iwiw-en :D :D
Nem semmi,ami veled történt.Mennek a drukkok 1000-rel!!

Zsuzsa!

Köszönöm még1x a titkot,sikerült letöltenem!!
Ha lesz egy kis időm a jövőhéten,akkor belehallgatok!!

Baba!

Ha olvasod a privit,akkor elküldöd??

Mindenkire minden nap reggeltől estig állandóan gondoltam és gondolok továbbra is!!!
Élvezzétek a napsűtést és mosolyógjatok!!

Puszilok és ölellek mindenkit!!
Andy
bandy27
 
 


sziasztok!

annyira jó olvasni benneteket, mindenki pozitívan áll a dolgokhoz, ez sok erőt ad nekem is.

képzeljétek, kisfáncsi már 6 cm, annyira cuki volt már megint, mozgott keze lába, össze-vissza kavart a hasamban, eszméletlen.

megvan a barnázás oka, sajnos a szemét myomámtól a méhlepényem rácsúszott/lecsúszott a méhszájamra és ez okozza a barnázást sajnos. dolgozni dolgozhatom még szerencsére...aztán meglátjuk mi lesz a vége... gyakrabban kell majd vizsgálatokra járnom, fokozottabban kell vigyáznom magamra, mondjuk ez eddig is így volt. és valószínű császárral kell majd szülnöm, ha a helyzet nem változik...mert az is előfordulhat, hogy a méhem növekedésével a méhlepényem is egyszer csak a helyére kerül, bárcsak így lenne! és hát no sex....kiszámoltam gyorsan az kb. így egy év kihagyás....nem mintha egy sexállat lennék, de azért ez tényleg elég soknak tűnik, aztán majd meglátjuk, milyen lesz megélni....

tocsa, örülök, hogy minden rendben van veled! :D nagyon sok finomságot készítesz húsvétra. 8)

enikő, minden okés lesz hidd el! tudod a pozitív hozzáállás segíteni fog!!! :)

móni, örülök, hogy jobban érzed magad. és ez napról napra így lesz. :wink:

noki, te kis kertészke! :) a kertben kavarásnál nincs is jobb dolog. :lol: én most muskátlit fogok ültetni. már nagyon várom. :oops:

tinkyb, remélem már múlóban az izomlázad! :oops:

vasiáké, jó sütögetést, azért néha pihizz is egy kicsit! :)

detko, hogy érzed mostanság magad?

hugi, tök jó, hogy összefutottunk tegnap, azért féltem ám egy kicsit odamenni hozzád...nem voltam teljesen biztos magamban. :lol: :lol: nagyon szorítok nektek! mikor lesz a következő uh?

andykém, jó olvasni, hogy minden rendben veled. :wink:

most dolgoznom kell tovább...bár elég nehezen megy a meló..már mindenkinek olyan "ünnepes" hangulata van. :shock:

vigyázzatok magatokra!

fáncsi
fáncsi
 
 


Sziasztok, csajok!

Enikő, köszönöm hogy elmesélted hogy is történt. Ne aggód, most semmi más teendőd nincs, csak feküdj, pihenj, nézz sok vígjátékot és nevess, légy boldog és tervezd a jövőt. Ennyi a dolgod.

Baba, nézem a vonalzódat és azt látom hogy 11 nap múlva indul a babaprojekt. Konkrétan? Kezded a stimulációt? A táblázatból azt nézem hogy 11-ik inszem. Ez most tényleg? Csak tudni akarom hogy miért szorítsak, és kíváncsi is vagyok egy picit.

Tócsa, nagyon örülök hogy ismét jelentkeztél. Még mindig nagyon jó olvasni az írásaidat. Én személy szerint remélem hogy nem hagysz minket. Jössz, olvasol és írsz nekünk. Én köszönöm hogy velünk vagy és leszel.
Én csak örülök hogy elkezdtük, örülök hogy tervezgethetek, és nem akarok egyáltalán szomorúságot. Ha közeledik, azonnal a babyre gondolok és már mosolygok is. Én nem parázok, nem is akarok ilyesmire gondolni hogy mi lesz ha..... Nem lesz, minden rendben lesz. Az álmodozásaim csak arról szólnak hogy minden rendben van. Ezt mindenkinek tanácsolni tudom. Beválik. Én is egy parázós típus vagyok, de tudjuk magunkat kontrollálni. Muszáj.
Én is készülök ezerrel. Ma még nem álltam neki, szerintem délután kezdem el a sütögetést, ami nem túl tanácsos mert a konyhába délután süt a nap és ezer fok lesz, de majd kibírom. Közben álmodozom a terhességről és a kisbabámról.

Tinkyb, hogy vagy? Remélem már jobban vagy. Írj majd mi van veled.

Andy, örülök hogy sikerült le töltened az mp3-at. Hallgassad minél többet és figyelj, mert ez változtatott meg engem is. Eszméletlen milyen jól érzem magam. Élvezem életem minden pillanatát.

Csajok, tudom hogy ünnep lesz, de majd jelentést kérek mindenkitől. Néha bekukk és két sort írjatok magatokról.
Pusszantás.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé!
A vonalzómat át kell állítsam.
Mindjárt leírom, hogy miért.
Nekem 1 hét múlva kellett volna mensziznem és onnan számított 3. naptól stimut kapnom. Ezzel szemben ma 23. napra meglátogatott a piri, nem tudom mire vélni, de van. Szóval minden előrébb csúszik.
A 11 inszem története:
A doki akihez múlt évben jártam nevezzük d dokinak így kisbetűvel.
A dokiságát pedig már megkérdőjelezem.
Szóval a méhem kb 8 cm átmérőjű volt, benne pedig egy 88mm átmérőjű mioma ez pontos adat, Vdoki le is fotózta.Egy éve is ekkora volt egy teljes hasi uhu vizsgálat alatt mérte meg egy belgyógyász. Én azzal a lelettel mentem d dokihoz. d doki azt mondta, hogy ezzel nem kell foglalkozni, ez nem zavaró helyen van és különben sem akkora. Én a naiv szőke ezt elhittem. Inszemet javasolt, már az első sikerült, de 6 hetesen görcsök, vetélés. Nem csüggedtem, gondoltam, hogy természetes szelekció és készültem a következőre. Egy év alatt 11 inszemet csinált és abból 6 sikerült is, de mindig 6-7 hét között elvetéltem. Én nagyon kikészültem, kértem, hogy vizsgáljuk ki az okát, ő azt mondta, hogy nem kell, ez természetes, nem vagyok már fiatal és a párom is 47 éves, beteg gyerekeket meg ugye nem akarok. Na itt betelt a pohár. Egészségesek vagyunk, egészségesek a gyerekeink is, úgy gondoltam, hogy a pénzemért nem azt kapom amire szükségem van. Rátaláltam a C-re. Itt az első konzultáció alkalmával a tündéri V-doki azt mondta, hogy szegény babóknak eséjük nem volt megmaradni, hiszen egy 1-2 miliméteres babót agyonnyom egy teljes méhet kitöltő mioma. A méhemben 3% szabad terület nem volt ugyanis. Szóval V-doki javasolta a műtétet, az óriási miomámtól sikeresen megszabadultam, a kontrollon a méhem szép volt, így újra inszemre megyünk, de, ha véletlenül most nem sikerül kb:(13 nap múlva) ami ugye nem fordulhat elő, akkor lombikra fogok menni, mert ott állítólag sokkal jobb a hatásfok.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Andy,Móni!
Nagyon sajnálom ami Veletek történt!Tudom mit éreztek,hisz ezt már 1x én is átéltem. :cry: Most még szomorú a lelketek,de meglátjátok hamarosan elfelettet Veletek a pocaklakótok minden bánatot!Kitartás lányok!

Vasikáé!
Olyan kis édes vidámak a soraid! :D Majd lesem,hogy hogy alakul a stimud meg a babóc/ák hogy kapaszkodnak! :D

Fáncsi!
Már a 12. hétnél jársz? :shock: Azta,hogy megy az idő!Kiváncsi leszek,hgy kit rejt a pocakod! :D Neveken gondolkodtatok már?

Tocsa!
Hmmm...fincsiket fogsz főzni! :D A sonka most fő nálam is. :D
Júniusban Te is kezdesz?De jó!Én is akkor kezdek.Április 29-én megyek konzultációra,megbeszéljük,hogy a hormonjaim rendben voltak-e és akkor júniban ET.(csak tudod én Kaális vagyok....bocsi :wink: )

Noki!
Húúú,már Te is túl vagy a félidőn! :D Gratulálok! :D Pihenj továbbra is és egyél sok zöld színűt,abban sok a vas!

Velünk minden okés.A jó idő beköszöntével sokat csavargunk a gyerekekkel,de amikor itthon vagyunk,akkor is egész délután a teraszon vagyunk. :D A kertünket jövő héten kezdik csinálni.Elég nagy (1600m2) és dombos,így földmunkagépek jönnek először,utána a kertészek.Ha kész lesz,(remélem aug-1-ig minden meglesz) szülinapi partyt szeretnék a kölköknek csinálni :D )Lesz játszótér is,meg kiülős, sütős hely.
A kisfiam már mászik,így "rohangálhatok" utána.Kicsi lányom még nem,de legalább megedződök az egyikkel,később úgyis a 2 gyerek 3 felé fog futni.Amíg nem így van,addig könnyű a dolgom.

Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

Megyek,közben fel is kelt Ábel..... :D

puszi mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Baba!
Húúú,nem semmi a történetetd! :roll:
De az vígasztaljon,hogy pikk-pakk teherbe tudsz esni és ami a vetéléseket okozta,az már nincs ott! :D
Neked is drukk!!!

Ági
pálgi
 
 


Baba, köszönöm a beszámolót. Döbbenet. Én már olyan sok mindent nem értek, hogy az már fájdalmas. De, most már jó kezekben vagyunk és ez a lényeg.

Ági, szóval kerti party. Irigy-mirigy vagyok. Én is már alig várom hogy vegyünk valami kecót vidéken. A gyerkőcökkel sok melód van, de megéri. Annyira édesek tudnak lenni. Az tényleg nagyon igaz, hogy két gyerek három felé tud futni. Majd veszel pórázt nekik.:lol: Ez csak vicc volt. :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Hú de sokat írtatok! Virágos üde tavaszt!

Hugi, annyira örülök, hogy minden rendben van a Pocaklakóddal! Nagyon szorítottam Értetek!

Tocsa, nagyon finomakat készítesz a locsolkodóknak. Az a román rétes recept engem érdekelne!

Vasikáné Zsuzsa, köszönjük Neked a rengeteg pozitív energiát! Rólad kell most példát vennünk.

Detko, köszi a kedves szavakat! Meglátod, hamar túl leszel a felépülés időszakán.

Noki, Réka baba biztos „vasgyúró” lesz, ha ennyi vasat kell pótolnod. Bár tudom, hogy már minden módszeren túl vagy, mégis megosztom Veled a tapasztalataimat. Engem egy kis csomag aszalt gyümölcs ki szokott pucolni, illetve még azt hallottam, hogy egy-két kanál korpa joghurttal jól tud lazítani odabenn.

Fáncsi, örülök, hogy Minifáncsi szépen növöget a pocakodban!

Baba, ahogy Huginak most már biztos Neked is sikerülni fog, és Te is kismami leszel!

Enikő, küldöm a babaragacsokat és szorítok a csütörtöki vérvételedhez! Engem is jelölj vissza!

Andy, Móni nagyon sok pozitív, örömteli élményt kívánok Nektek, melyek minél hamarabb átsegítenek ezeken a lelkileg nehéz napokon.

Köszi Mindenkinek, aki érdeklődött felőlem. Én most ligth-osan készülődöm az ünnepre, másfél karral. Elég kellemetlen így bénázni, de nem vagyok az az egy elhagyom magam típus. Most csak a minimumot csinálom meg, holnap ebédre várom a kicsi családom egy részét. Talán lassan-lassan javulgat a vállam.

Íme, két hímes popsi:
Kép

Békés Húsvétot kívánok Mindenkinek!
Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

ITT A HÚSVÉT,JÖN A NYUSZI,REPÜL HOZZÁTOK EGY NAGY PUSZI.
ÖLELÉSEM LEGYEN VELETEK,BOLDOG ÉS ÁLDOTT HÚSVÉTOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!

Kép







Kép







Millió pussz mindenkinek és tartalmas szép napokat!
Tinkyb!
Gyógyuljon meg minél hamarabb a mancsód!

Andy
bandy27
 
 


helló mindenkinek!

lányok a képeitek nagyon jók. :lol:

ági, ha fiú lesz, akkor mórnak, ha lány mirának vagy pannának szeretném ha hívnánk, bár a férjuramnak egyik lánynév sem jön be, de mivel eddig egyéb más ötlet a részéről nem merült fel, így bízom benne, hogy csak megszeretni az egyiket.... :roll:

vigyázzatok magatokra, puszi!!!!!!
fáncsi
 
 


Sziasztok lányok! :D

Mindenkinek nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!!!
Sok-sok locsolót!?

Puszi:Hugi. Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Tinkyb
Nagyon aranyos vagy és köszönöm a tanácsot,de Én naponta 2joghurtot eszem úgy,hogy bio búzakorpával keverem össze és semmi hatása sincs :(
Sokat iszom és narancslevet ami gyümölcshúsos,de attól sem történik semmi :(
Reggel éhgyomorra iszom 2db actimelt és hetente egy zacsi aszaltszílva is elfogy,de semmi hatása....csak az a fránya hashajtó tud segíteni,de van ,hogy az sem segít és akkor van baj :(
Ilyenkor sajnos olyan hashajtót kell alkalmaznom mint pl glicerines kúp :shock: :roll:
Nagyon utálom!!!
Minden nap zöldséget és sok sok gyümölcsöt eszem,de azt hiszem ez valóban a hormonok okozta problémákból kifolyólag vannak :(
Amúgy jobbulást kívánok neked!!!
Fáncsi
Nekem a Mór és a Panna tetszik :D Remélhetőleg mire kibújik a picurka addigra sikerül megegyeznetek ?!
Nálunk nem volt választás......csak annyi,hogy ha fiú akkor "Én" mondom meg a nevét és ha lány akkor a Párom.
Na,de mindenbe beleszólt......na,de a lényeg ,hogy lányka van a pocakba :D

Na,de csajok :D Ma voltam kint a helyi piacon és megállított egy emberke és azt mondta,hogy fiam lesz akit 3415-el és 54 cm-vel és 15:30kor fogok megszülni :D
Kiakadtam és most azon rágódok,hogy mi van ha igaza lesz és fiam lesz :D:D:D
Mi lesz ezzel a sok rózsaszín holmival :D,mert azt azért csak nem adom egy fiúra :D:D


Nagyon sok puszi mindenkinek!
Sok locsolót....persze csak annyit ,hogy el ne hervadjatok!!!
Kellemes ünnepeket és jó étvágyat a sok sok finomságokhoz!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,szép estét!

Noki!
Sajnálom,hogy ennyire nehéz az a nagydolog. :roll:

Fáncsi!
A Mór nekem is nagyon tetszik!Ha a 3. kölök fiú lesz,akkor nagyon esélyes lesz ez a név.A Panna meg majdnem Panni (mint a kislányom),úgyhogy az a név is nagyon szép!Először mi is Pannát akartunk,de én állandóan Panniztam már a pocakomban is és mivel lehet így is anyakönyveztetni és a vezetéknevünkhöz (Pálfalvi) is jobban cseng a Panni,így lett Panni a kiscicám. :D

További szép estét mindenkinek!

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok és KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Fáncsi, nagyon szépek a nevek amiket választottatok. Oszt van még egy kis idő eldönteni melyik legyen. Majd meg fogtok egyezni meglátod. Addig is van min vitatkozni és nevetgélni.

Ági, tényleg nagyon szépen cseng Pálfalvi Panni. Hú de jó. Dallamos.

Tinkyb, örülök hogy kicsit javulgat a karod. Sajna nem jókor jött. De, hát mikor jön jól az embernek bármilyen fájdalom? :lol:

Noki, nekem van egy nagyon jó módszerem. Kicsit boszorkányosan hat, de hidd el, tuti. Eddig nekem is mindig meg mondták hogy mi lesz és én is bárkinek meg tudtam mondani. A legcélszerűbb, ha a karikagyűrűdet egy hajszálra vagy vékony cérnaszálra kötöd és a bal kezed felé lógatod. De, csak lógatod. Türelemmel meg kell várni amíg el kezd inogni a gyűrű. Az energia ami bennünk van, az meg fogja mozdítani. Nos, most jön a varázslat. Ha szögletes mozdulatokat tesz, akkor fiú. Ha körkörösen mozog, akkor lány. Ez tuti, hidd el.
Lehet próbálkozni, csajok.

További szép napot mindannyiunknak!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!


Végre van időm és tudok írni is Nektek, nem csak fórumot olvasni. Szépen peregnek az események, sajnos amint látom történt rossz és jó is. A lényeg, hogy itt az ünnep és mindenki tud pihenni. Gyönyörű az idő, menjetek sétálni és legyetek minél többet együtt a családdal. Mi holnap elmenekülünk itthonról, senki ne öntözzön meg, csak a férjem :-) Elmegyünk egyet kirándulni.
Egyébként rajta vagyunk az itthoni sikeres(?) akción, de most kicsit letörtem, mert kipattant a fejemből, hogy jó lenne megnézni a hormonjaimat. Nem messze tőlünk van egy magánlabor és meg is nézettem a progeszteront, E2-őt meg a prolaktint /ez tavaly picit magas volt/, ahogy anno ezt a SOTE-n tették. Azt hiszem nem tettem rosszul: az E2-őm 400felett volt, a progeszteronom meg a béka segge alatt:0,7 :-( S mindez a 21.napon, amit nem nagyon értek, de már letettem róla, hogy ebből most siker legyen :-( Felállítottuk a haditervet: köv. ciklusban megyek UH-kra és meglessük a tüszőket, aztán remélem a dokibácsi majd segít, hogy ki is szabaduljanak! :wink:

Kellemes Húsvétot és mivel nem akarok senkinek sem rosszat, csak annak kívánok locsolókat, akik szeretnék, ha megöntözné őket a rokonság! :-)

Szép estét,
Bibus
bibus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?