Új privát üzeneted érkezett!

Helló lányok!

Olyan jól esik, hogy gondoltok rám. Csak most tudtam idegebbeszkedni, mert elkaptam a drágámtól egy jó kis torokfájást, és már két napja nem alszom. Annyira vigyáztam, hogy ne legyek beteg, erre nem hazahurcolta???? Én meg pátyolgattam hősiesen, - szegénykém minden terhestünet amúgy is nála jelentkezik - erre jó elkaptam a torokgyulladást. Fáj ha nyelek, és már az orrom is kezd folyni.....Már ittam almaecetes főzetet, kamilla teát, málnalevél teát, öblögettem borzalmas sós meleg vízzel, tantum verdeztem. Többet nem tudok tenni. Na mindegy nem panaszkodom, pozitívan nézek a jövőbe, holnapra kutya bajom se lesz.

Zel, Gyöngyikém, csodaszépek a fiúk, és olyan szép szülésetek volt, hogy én is ilyet szeretnék, bármelyikre is kerülne a sor. Mindig feltölt ha ilyen pozitív történetet olvasok. Zelem regenerálódsz már? Hogy van a sebed? Gyöngyi nálad volt gátmetszés?

Reni, Boris nagyon szép a lakásotok. Nekünk mediterrán hangulatú az egész, de anyukámét nyáron minimálra rendeztük be, és nagyon tetszik. Szeretem a barna színt és az árnyalatait, engem úgy megnyugtat, és tényleg letisztultságot tükröz.

Boris, nagyon köszönöm a számod. Elmentem és küldök smst, ha itt az idő. Ma a gyógyszertárban rámnézett egy néni és azt mondta: kedvesem maga ma szülni fog
:shock: :shock: Ó te jó ég!!!!!! A gyógyszerész azt mondta, hogy szerinte még nem. Gondoltam én is elmondom a véleményem, hogy szerintem sem fogok még babázni.
Szerintem a kisasszony ki fogja várni az idejét, semmi előjele annak, hogy sietne.

Reni, Nia csodaszép, és nagyon édes a göndi haja. Mit nem adnék egy kis hullámért a szöghajamba..........

KépKép
trinky
 
 


Boris, a lépcső ebből nézetből brutálisan magas. Az a kis csepp Lujzikánk ott lent?

KépKép
trinky
 
 


boriska, én azért megnéztem, hihi. Mi az a lépcső kezdetén jobbra? Tolóajtó, kép?
Szépek vagytok! Háló? Gyerekszoba?

gyöngyike, amilyen kis csibész volt veled a terhesség alatt, annyira ügyesen jött világra ez a fiú! Gratulálok!

trinky, hű a fene egye meg! Gyógyulj meg hamar!
bbilona
 
 

 
 

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: lányok, ne haragudjatok, most csak a problémámat írom le segítsetek légyszíves

Lujzi, kb egy órája majdnem megfulladt, azt hittük a férjemmel, hogy el is veszítjük Őt. először csak elkezdett hisztizni, és annyira behergelte magát, hogy szó szerint sírógörcsöt kapott, vagyis tátott szájjal erőlködött és közben nem vett levegőt.....elkezdett szürkülni-kékülni, borzasztó volt.....na akkor már mindketten ráztuk, lóbáltuk, kiabáltunk hozzá...erre nagy nehezen vett egyszer levegőt aztán szépen beindult a légzése és sikerült megnyugtatnom........
.....iszonyú volt. életem legszörnyűbb pillanata. legszívesebben ordítanék és sírnék de nem tehetem mert itt van velem most.
mi ez???? tudja valamelyikőtök? holnap reggel a gyerekorvosnál kezdünk, megőrülök h
a lesz ilyen még...
volt valakinél ilyen??kérlrk segítsetek...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám, írok privit.

KépKép
trinky
 
 


trin, köszi :!: :!: figyu és akkor ilyen lesz máskor is??? meg is őrülök, húú nagyon oda kell figyelnünk...

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!
Nagyon ari vagy,és köszönöm a cukorfal.....
Jaj Istenem ,hogy megijesztettél,meg te is jól megijedtél szegénykém.
Ó istenem.A férjem anyósom szerint ilyeneket csinált gyerekkorában,mint Lujzi :shock: Remélhetőleg nem lesz több alkalom.

Én is ma szélütést kaptam úgy megijedtem Nia elesett anyósomék
a rózsakert telibe találta.Egy pillanat műve volt.
Olyan rossz anyának érzem magam,hiszen az én felelősségem.
Szerencse,csak felületi karcolás,de szegénykém úgy néz ki mint aki cicával verekedett.

Trinky!

De jó ,hogy jöttél.Köszi a szavakat
:lol:
A megfázásra nekem terhesen az occilo coccilum volt nagyon jó!
Nem bizti,sőt tuti,hogy nem jól írtam le.
Homeópátiás szer.
A kis Lottinak megvan már minden véve?

Rakók egy fotót a rózsabokros csajról,szegénykém engem jobban
megviselt mint őt! :cry: :cry: :cry: Kép
m. reni
 
 


reni és szerinted meg is fulladhat ilyenkorÍ? elvigyem azért dokihoz?

jajj Niácska, szegénykém, még jó, hogy nem lett nagyobb baj, ne hibáztasd magad, nem figyelhetünk rájuk minden pillanatban, persze én is nagyon megijedtem volna..én annyira aggódós vagyok....borzalom.....

adj nagy puszit a bibijeire :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, lehet, hogy lesz még az esetnek párja is, de tudni fogjátok kezelni. Azért viszed orvoshoz?
(csak azt írtam Borisnak tegnap, hogy én is produkáltam ilyet sajnos... :D)

Reni, szegény Nia olyan mint egy háborús veterán. Azért jó, hogy mosolyog, valószínűleg őt tényleg kevésbé viselte meg mint téged. Anyám, mikre kell itt felkészülni.

Lottinak már mindent beszereztünk, csak a szoba dekorációval nem haladok. Cserben hagyott a kreativitásom.

A torokfájás elmúlt, helyette köhögök, és ezért reggel ki is taccsoltam. Szép kilátások. A homeós cuccokban nem hiszek, úgyhogy marad a kamilla, meg az almaecetes főzet. Remélem most már hamar meggyógyulok, mert Lotti is rázkódik a pocakomban, és biztosan nagyon nem szereti.

Undorító idő van..................

KépKép
trinky
 
 


Ja és Reni, felejtsd el az ilyen gondolatokat, hogy rossz anya vagy. Hogy lennél már rossz anya? Igaza van Borisnak, nem lehetsz folyton a nyomában.
Nagyon is jó anya vagy, hidd el :!: :!: :!:

KépKép
trinky
 
 


Kicsiboris!

Én is aggódós anya vagyok,nem is kicsit.
Hát nem semmi Lujzi sem....
Ha megnyugodsz attól beszélj egy dokival.
Köszönjük a puszikat :lol:
Ilyenkor ha begőzöl a hisztitől nekem a nagynéném azt szokta csinálni,hogy meg nedvesíti az arcát.Attól hirtelen vissza zökken.
Tényleg nagyon nehéz minden pillanatban figyelni


trinky!

Köszönöm olyan rendes vagy :lol: :lol:
Nagyon jól esik.Ami a dekorációt illeti lapozz fel egy pár
újságot,hátha beindul a fantáziád
:lol:

jaj szegénykém a tacsolás nem jó.Fúúúúúúúú
Én emlékszem 12 hétig napi 2xhánytam.
Na de Lotti bébi mindjárt itt lesz, de jó :lol: :lol:


Többiek?????????????
m. reni
 
 


na csajok Lujzinak affektív apnoéja van... :shock: :cry: vagyis magyarul ideggörcse, amit hiszti-sírás-ijedtség vált ki, a babák 5%-ának van ez, azért írom, hátha valamelyikőtöknél lesz ilyen akkor ne érjen benneteket olyan trauma mint minket...el is ájulhat a hiszti végén..szerencsére az ritka, bár ha elájul akkor legalább automatikusan újra levegőt vesz.
na felköthetem apával a gatyát :!: :!: :cry: :cry: :oops: megnéztem neten a megelőzését, figyelni kell, hogy ne jusson el a 'durva sírásig, ki kell zökkenteni, ha mégis, akkor tényleg a hideg víz, vagy az arc erős megfújása segíthet......

na ez van basszus...

tényleg hol vagytok csajok!!!?????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, és ezt ki fogja nőni? Vagy később esetleg valamit tudnak vele csinálni, mondjuk egy gyerekpszichológus?


Remélem azért nem sűrűn lesz ennyire durva a helyzet.

Ezt olvasd el bíztató: http://www.babanet.hu/publ/apnoe.htm

KépKép
trinky
 
 


trin, na pont ezt olvastam én is, már idegesített, utána kellett néznem...
remélem kinövi, meg most megpróbálunk jobban odafigyelni, azt hiszem kicsit be voltunk (rossz idő stb) zárva így kettecskén és sokmindent nem engedtem meg neki...de hát féltem a kicsikémet...na mindegy ..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Húúúúú mennyit írtatok.....

Boris!
Remélem, hogy többet nem fog előfordulni Lujzival, de annak idején a szülésfelkészítőn volt téma ez nálunk és nekünk is azt mondta a védőnő, hogy ilyenkor jó erősen rá kell fújni és attól újra lélegezni fog a baba. Atya ég, jól megijedhettél!
A lakás viszont szép, szerintem nem is olyan kicsi, hogy ne férjen el tesóka! :wink:

Zel, Gyöngyike gratulálok nektek a gyönyörű kisfickókhoz, nagyon édesek mindketten.

Reni!
Én is imádom Nia fürtöcskéit! A karmolások pedig gyorsan el fognak múlni és ő is biztosan megtanulta, hogy a rózsák veszélyesek. Nem tudsz minden pillanatban mellette lenni és egyébként is azt mondják, hogy a gyerekeknek saját tapasztalatokat is kell szerezniük, mert abból rengeteget tanulnak.

Rólunk:
Kiderült, hogy az én kisfiam a világon a legjobb gyerek - bár én ezt eddig is gondoltam. A környezetváltozás egyáltalán nem viselte meg, ugyanúgy evett és aludt meg játszott mint itthon. De természetesen olyan cefet idő volt, hogy két napig az orrát sem dughatta ki a házból, mert viharos szél fújt és a kocsiablakok is befagytak. Ja, és a szállás elég retkes volt, úgyhogy takarítással kezdtem ott is. :x

Kata!
Nekem is nagyon hiányzol!!!!!!

tücsökbogár
 
 


reni drága, Nia így is gyönyörűséges. Az arcáról a harci dísz meg hamarosan elmúlik. Örülj, hogy ennyivel megúszta! Te pedig nem lehetsz olyan rossz anyuka, ha a gyereked nem éhezik és ilyen szép, nyugodt tekintete van.

boriska, nahááááát, mik vannak :shock: ! Csak ügyesen, nehogy felbosszantsátok a kisasszonyt!

tücsökbogár, a fiatalember szenzációs! Tiszta büszke lehetsz!
Hogy állsz a szurikkal? Tüszők, vannak elegen, nőnek rendesen?
bbilona
 
 


Ilona!
Igen, dagadok is a büszkeségtől - sajna szó szerint is szaladnak fel rám a kilók. Egyenlőre kontrollon voltunk még, eddigi szuri és a heparin szuri megy tovább és mától nyomjuk a hormonokat is. Most másik gyógyszert kaptam mint eddig, állítólag ez jobb. Majd meglátjuk.

De igazából amit be akartam jelenteni, az a következő: Megvan a harmadik fogacskánk!!! :lol: Bár nem ott ahol én számítottam rá, hanem egy hellyel odébb, de kibújt. Úgy tűnik hogy most ilyen foghalmozós időszakban vagyunk. A két alsóra már bizonyítékot is tudok nektek mutatni:
Kép

Kiderült, hogy a kisfiam imádja a gesztenyét, csak azt nem tudja az anyja, hogy miért csak most adott neki. :wink:
Az alább látható küzdelem pedig a szombat esti elfoglaltsága volt a Manókámnak. Jól megdolgozta a kispárnát és végül legyőzte. :D
Kép

tücsökbogár
 
 


Tücsi, gratulálok a harmadik fogacskához, nagyon jól áll ennek a csupamosoly csibészkének.
Olyan szuper, hogy így beindultak a dolgok. Meddig kell szúrkálnod magad? Kb. mikor lesz a leszívás? Hú, nagyon drukkolok.

Lányok, annyira felzaklatott anyósom tegnap, hogy alig bírtam aludni. Izékének nevezi a kislányunkat. IZÉKÉNEK :!: :!: :!:
Először is azt sem tudja feldolgozni, hogy a második unokája is lány lesz, és a neve sem tetszik neki. Azért hívhatná babának, picinek, kislánykának, de így :!: :!: :!: Soha nem érdeklődik felőlle, hogy -hogy van. Mindig csak róla szól minden.
Erre előadja a nagyhalált, hogy ő mennyire szeretne jönni segíteni ha megszületik izéke. Ő, aki megkérdezi, hogy-hogyan kell felhúzni a redőnyt, aki a szomszédos boltba nem tud elmenni. Persze akkor akar jönni, amikor nincsen valami bál, vagy nem megy el wellnesezni, vagyis amikor ő ráér.
Nem bírom tovább tolerálni ezt a nőt.
Bocs, hogy ide zúdítottam a panaszom, de nem akarom a férjemnek az anyját ócsárolni, bár már tegnap kifejtettem neki, hogy nem szeretem, de azért mégiscsak az anyja.

KépKép
trinky
 
 


trinky, oh nem lehet könnyű azzal a nőszeméjjel. Próbáld meg, hogy egyik füleden ki a másikon be, különben még a pároddal való viszonyod is megromolhat, ha nem vagytok egy véleményen. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de vannak barátaink kicsi gyerekkel ahol hasonló a szitu, és nagyon szenvednek tőle. Mivel megváltoztatni őket nem tudod, és a férjedet sem akarod ezzel bántani, neked kell valahogyan átsiklani a boszorka felett. Nagyon sajnálom, rohadt vacak lehet.

tücsökbogár, a kiskrapek szenzációs! Milyen kis helyes, kiegyensúlyozott pofija van!
bbilona
 
 


Trinky!
Hát ez tényleg nem lehet könnyű. Nekem alapból normális anyósom van, de Csabi érkezésekor én is állandóan feszült voltam a nyomulásuk miatt. Hiába beszéltük meg előre, hogy az első pár hét csak a miénk. Igazából még most sem tökéletes a dolog. Tegnap is rájuk volt bízva a Csabi amíg dokihoz mentünk, mindent részletesen elmondtam neki, de annyira kapkod, hogy mire a végére értem felét már elfelejtette. A gyerek nyakig pisis volt mire hazaértünk, mert nem sikerült jól feladni rá a pelust. De most a férjem is azt mondta, hogy ha most megfázott a Csabi, akkor ezentúl csak anyuékra bízzuk rá, csak az a szépséghibája a dolognak, hogy anyuék egy megyeszékhellyel odébb laknak. No de sok szónak is egy a vége: szükséged van a férjed támogatására. Ne te, hanem ő mondja meg a mamának, hogy mikor aktuális a látogatása. Az izéke névtől meg teljesen lehidaltam. Ha így áll hozzá, akkor miért akarja egyáltalán látni? Most a férjed kell hogy a családfő legyen és Lotti érdeke a legfontosabb!

tücsökbogár
 
 


trin, de miért hívja így? nem tudja hogy Lotti a kicsi lány neve? ennyire nemtörődöm? dirrekt hívja így? mert ha dirrekt, akkor ez gonoszság, de figyu, annyit szeretnék mondani, hogy ne idegeskedj, nehogy elkezdj görcsölni, mert az nem tenne jót, tudom, elnézni nem lehet ezt a hülyeségét, én a helyedben kerülném most a személyes 'kiosztást, tényleg a férjed megmondhatná neki, hogy van neve, hívja úgy, csak a ti kedvetekért!!!!! nem semmi milyen nők vannak, nem is értem...

Kép
Kép
piciboris
 
 


tücsi, most valamiről asszem lemaradtam...mire kapod a gyógyszereket?

nagyon édi Csabid, és hát jól beindultak a fogacskái :lol: :lol: nem szenved tőlük?

többiek?


odry????? katám gyere már :!: :!: :!:
zel, gyöngyike, hoyg vannak a mi kismamáink??
pandi, Dóri jól van már?
domo?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsökbogár!

Jaj de zabálni való,Imádom.gratula a 3.foghoz.
:lol: :lol: Nagyon drukk a lombikhoz++++++

Trinky!

Te szegény :cry: Úgy látom nem csak nekem van dilis anyósom.
IZÉKE?????atya ég.
Tényleg Ilonának van igaza próbálj meg nem foglalkozni vele.
Bár tudom,hogy ez lehetetlen,de én is ezt szoktam.
Én a páromnak már nem is mondom.mert az vítát szül.
Vagy úgy oda mondja az anyának.aminek sértődés a vége.
Nálunk mai napig utálják Nia nevét.Az a lényeg,hogy nektek tetszen.Szerintem szép név.

Kicsiboris!
Hát lombikja lesz tücsikének
:lol: Hogy van hisztike? :shock:

BBilona!
Batbaján hogy
van?Jól írtam a nevét? :oops:
m. reni
 
 


Reni!
Pedig nagyon szép és különleges neve van a babátoknak, senkinek nem lehetne rossz szava sem.

Trinky!

Anyós-front van! Most kattannak be az anyósok. Az enyém a 7végén borított ki azzal, hogy azt mondta a páromnak - addig erőltettük a babát, míg meg is lett az eredménye... biztosan azért lettem méhen kívüli a babával, meg azért ment el a második, mert AKARTUK a babát. Másik beszólása az volt, hogy szerinte nincs semmi különbség a között, hogy a párom előző nője nem akart gyereket, és hogy nálam meg nem adatik. Nincs gyerek, ennyi.
Persze nem szeretnék "nagyobbat" mondani anyósodnál az én anyósommal! Én azon is fel vagyok háborodva, hogy Izékének hívja! Bizony én megfogadtam, hogy nem hagyom magam bántani, és ebben a szellemben azt mondom, hogy ne durván, de tedd helyre anyósod, mert a fejedre fog nőni.

Ne haragudjatok, hogy kicsit itt is panaszkodtam.

Gyönyörű babákat, és gyönyörű lakást láttam a képekben!!! Csodásak a bútorok, csinosak a babák, bárcsak már mi is így állhatnánk!!! :) Puszi nektek!
babszi
 
 


Sziasztok!

Mi betegeskedtünk egy kicsit. Dávid túl van, most én vagyok náthás. Jöhetne már a jó idő!!!!

Trinky!
Sajnálom!!! Az igazság, h most már egyre jobban nem fogod tolerálni a dolgokat.... az én anyósomékkal semmi baj nincs, de mióta meg van a Dávid sokkal finnyásabb vagyok a dolgaikra. Én is olyan vagyok, h ha megyek, ha babát várt, vagy meg lett. mert majd te is látod, hogy egyszerűbb lenne, ha nem te cipekedsz azért, hogy lásd a rokonokat, vagy barátokat. Na hozzánk alig jönnek, de még a nagyik sem. Egyedül az én mamám jár heti 2-3 alkalommal és a Dávid Őt is imádja. A sógogrnőmnél pucoltam az ablakot szülése előtt, Ő egy tányér levest nem hozott, h császáros voltam..... Lassan megszületik Lotti és Ő lesz a fontos ezt meg tojd le!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


szia odry :lol: :lol: jól vagytok? pocakfotót mikor kapunk :wink:
neked tök igazad van, édesanyámék október óta nem jöttek, most jönnek először, pedig december óta az új házban lakunk....anyósomék viszont jönnének mindig látni Lujzit, de ez meg nekem sok, szóval tényleg minden megváltozik egy baba születésével...

tücsi, ne haragudj, néha nem tudom követni az eseményeket :wink: :wink: :wink: de akkor sok erőt!!!!!

ilonkám véled mi van most, drágaságom :shock: :lol: :lol: :lol:

zel?? gyöngyike???? babáztok ezerrel???? énisénisénis 8) :wink:

hát csajok ezen a hisztijén Lujzinak úgy felhúztuk magunkat a párommal, hogy elment a kedvünk a tesóprojekttől.... :cry: :cry: :cry: nem tudom idegileg bírok-e kettővel.......megint hülye vagyok... :evil:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, ne kételkedj magadban, jöhet a kistesó, Lujzinak is sokkal jobb lesz egy tesóval :lol:

Tücsi, nagyon édes Csabi, és hát ezek a szemek :lol:
szurkolok a szurikhoz továbbra is :lol:

Zel, Gyöngyi! Gratulálok a fiúkhoz, nagyon ügyik vagytok, a fiúk pedig csodaszépek! Csak gyertek gyakrabban!

Trinky, kitartást az anyóshoz, mindjárt itt lesz Lotti baba :lol:

mi megvagyunk, most már harmadik napja csak enni akar Lili, alig tudom leválasztani (majd visszasírja magát), hízik is rendesen :lol: de most végre alszik is egy picit...

Kép
domo
 
 


Köszi lányok a megértést. Úgy látom, hogy másnak is van gázos anyósa. Babszi a tiedet például egy az egyben le kéne lőni, bunkóság ilyeneket mondani Neked.

Hát sokat gondolkoztam, hogy mit kellene csinálnom, de azt hiszem helyre kell tenni anyóst, mert tényleg rám száll. Májusban anyák napján akarnak jönni 3 napra. Komolyan nem hiszem el, hogy nem látja, hogy két szobás lakásban nem férünk el, főleg úgy, hogy még össze sem szoktunk a babával. Ráadásul a nappaliban szeretnék szoptatni, mert ott van kényelmes fotel. Azt gondolja, hogy én is meg Lotti is majd kussolunk reggel 10-ig, amíg ő alszik? Na mondtam is a férjemnek, hogy nem jöhetnek az anyjáék 3 napra ketten, csak később és csak úgy, ahogy az én anyukám jön. Egyedül és segíteni. (bár azt a segítséget inkább hagyjuk...) És az is igaz, hogy izékét nem kell meglátogatni, úgyhogy maradjon csak a fenekén. Amúgy is csak azért jönne, hogy elmondhassa a városban, hogy ő mennyit segített. 10 év alatt egyszer vasalt nálunk, utána felhívta a fél rokonságot, hogy mennyi vasalni való volt. Meg felveszi a ruháimat, és közli, hogy milyen jól áll neki. 20 éves korom óta ismerem, azóta mindig rivalizálni akar velem. Nem veszem komolyan, de néha kiborul a bili.

Reni, szerintem nagyon szép neve van Niának. Miért az anyósodnak mi a neve? Gondolom nem Mária Terézia Hortenzia főhercegné őnagysága......


Na hagyom az anyós témát, mert még mindig ideges leszek tőle.

A lényeg: tegnap voltam NST-n, ultrahangon, manuális vizsgálaton, és minden tökéletes. 3 kiló a becsült súly, bár egy pár nappal fiatalabbnak nézte az UH. Méhszáj tökéletesen zárt, méhösszehúzódások nem voltak, persze azóta keményedek :wink:

Szerintem ez a gyerek most torlaszolja el a kijáratot, olyan jól érzi magát bent.

Boris, olvastad a múltkori privi üzenetemet? Ne parázzatok!

KépKép
trinky
 
 


Domo, majd tegyél képet légyszi az 5 hetes Liliről. :D

KépKép
trinky
 
 


domo, tényleg, hol vannak a sztárfotók a mi Lilinkről? :lol: :lol: :lol:

trin, teeee, nem semmi egy anyósod van...hány éves, hogy veled rivalizál???döbbenet, na ilyenkor elhiszem, hogy tényleg minden anyós banya :twisted: írtam :lol:

csajok??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Hogy milyen jó nézni ezt a sok szép gyermeket!!!
Már én is remélem, hogy 10 hét múlva pont ilyentájt a kezemben tartom Bálint fiamat! :wink: Nagyon nehezen bírom és lehet, hogy a császáros hasam az oka, de sokszor kellemetlenül fáj és keményedik is olykor.
Jó lenne már a jó idő is!!!!!!!!!!!!! Ki akarok már menni hosszabb időre a Dáviddal az udvarra.

Boris!
Képek vannak, de még nincsenek gépre rakva. Most apuka itthon lesz kedd délutánig és talán lesz ideje és küldöm neked.

Panda!
Mázlista az anyukád! Akkor Ő elmondhatja, hogy tudja mindkét esetet és gondolom a szülést jobban élte meg!? Mi is 3 vagyunk testvérek.... Ti is szeretnétek 3 babát?
Örülök, hogy Dóri jobban van!

Ilona!
Veletek mi van? Sokszor hozzánk szólsz, de magatokról rég írtál!?

Gyöngyi?
Milyen 2 gyermekkel? Nagyon várom a hozzászólást. Mágnesnél jó olvasni, hogy minden gördülékeny és a Lányka is jól fogadta a picit. Anna lányod???

Szép hétvégét!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Odry, Domo várjuk a képeket!

Ma voltam kontrollon és dr bácsi megdícsérgette tüszőcskéimet. Remélem hogy ilyen szépen növögetnek tovább. Köv kontroll kedd, aztán lehet hogy a jövő héten leszívás is lesz.

Trinky!
Én imádom Lotti nevét. Szerintem kevés ennél kedvesebb lánynév van. Anyósodnak biztosan nem volt gyerekszobája, ha nem hallotta még Lotti nevet.

A kis szarvasvadászom:
Kép

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat és a hiányolást. Elég keveset jutok most géphez. Egyrész fáradt is vagyok és Apa letörölte és ujra telepitette a gépet.
Már nem tudom ki kérdezte: igen volt gátmetszésem.
Kicsiboris! Sajnálom ezt a hisztirohamot pici Borkánál. Reméljük nem fog sokszor előfordulni.
De szerintem ezért ne adjátok fel a tesó témát.
Odry! Kitartás már nincs sok hátra. Keményedésekre figyelj inkább szedj több magnéziumot.
Egyenlőre nehéz 2 gyerekkel, mert még össze kell szoknunk és ki kell alakitani a napirendet, hogy ebéd után ha lehet együtt aludjanak. Este a fürdést. Most Apa itthon van még a héten igy könnyebb. Anna nagyon hisztis, akaratos és féltékeny lett. Főleg ha Apja foglalkozik a picivel akkor rögtön megy hogy menjen vele ide-oda.
A kicsinél a nappal jó eszik alszik, 2 napja jó az éjszaka is. Nem akarom elkiabálni.
Viszont evések után (ami hosszadalmas) hogy legalább fél órát vagy egyet tartani kell mert különben ki hány mindent.
Büfi alakul, de csak pár napja.
Csabi nagyon éde kisfiú!
Most hirtelen ennyi, mert Anna nem bir magával.
Majd jövök!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Babszi!Trinky!

Nagyon édik vagytok nagyon jól esik :lol:

Trinky!
Ne idegeskedj az anyósodon ,nem ér annyit.
Az anyósomat Editnek hívják :o
A Lotti tényleg szép név :lol:

Tücsökbogár!

Hajrá lombik :lol: :lol: Csabika továbbra is gyönyörű.

Bgyönygi!

Nem lehet könnyű,de hamarosan össze rázódik a napotok :lol:
Anna meg hátha felhagy a féltékenységgel. :wink:
Próbáld meg mindenbe belevonni.

Zel!

Lukács Drága hogy van??

Odry!
Neked pedig sok pihenés és magne b6
/Már ha lehetséges/

Rólunk:
Nia beteg lett.Most jött ki a 3.fogacska,és jön a 4.is.
Hát igen még a fogtündérek nálunk késnek.
13hónapos elmúlt,és kevéske fogacska van :shock:
Bár a dokinéni szerint nem baj.

Kicsiboris!

Lujza hogy van??
Tesó projekt ?

Bbilona!
Régen jöttél!!!! :shock:

Pandus!

Jobbulást :lol:
Dórának mikor lesz tesója?????
m. reni
 
 


Sziasztok!
Zel/Johanna!
Sok Boldog Névnapot Kivánok Neked!!!
Hogy vagytok?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Reni!
Niának jobbulást kívánok! Mi is most küzdünk a 4. fogacskával. Szerintetetk nem baj, hogy nem sorban jönnek? Úgy tűnik, hogy nem a 3. fogacska párja lesz a következő, hanem egy másik.

Zel!
Téged Johannának hívnak? Nem is tudtam. Boldog névnapot kívánok! Gyere mesélj Lukácsról, magatokról!

tücsökbogár
 
 


gyöngyike, húúú erről a testvérféltékenységről már hallottam...nem lehet egyszerűűűű :shock: sajnálom, mert így akkor nehezebb neked is...de hát végül is jó, mert azt jelenti, Anna nagyon ragaszkodik hozzátok :lol: :lol: :lol:

tücsi, csak alakuljanak a tüszőcskéid :lol: :lol: szurkolok!!

zel??

odry, na akkor most kezdődik a nehezebb időszak....remélem, hogy azért még bírod egy kicsit :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel, Gyöngyi
Gyönyörű kisfiúkat hoztatok a világra, ügyesek voltatok :wink: Mégegyszer gratulálok :D

Boris,
A Te ízlésed is nagyon tetszik :wink: Főleg a lépcsőbe szerettem bele, imádom az ilyenek lépcsőket!!!! Nagyon ijesztő amit Lujziról írtál, remélem elkerülnek titeket az ilyen események :shock:

Reni,
Szegénykém, de tudod ennél nagyobb baja soha ne legyen. Sajnos ilyen balesetek mindig előfordulnak, ne rágjad magad rajta, mindent te se tudsz kivédeni. Ilyen meg meg ne halljak, hogy rossz anyának érzed magad!! Szuper édesanya vagy, nézzél a lányodra, és meglátod!!! Niának jobbulást!!

Tücsök,
Maradok a szerelmesek listáján :lol: Nem baj, nekünk se sorba jöttek, ez normális.

Zel,
Boldog Névnapot kívánunk neked!!

Gyöngyi,
Nagyon nehéz lehet így az elején, remélem hamar összerázódik a család. Anna viselkedése normális ilyenkor, emlékszem amikor a nővéreménél jött a második baba, elsőke féltékeny volt, hisztis, kezelhetetlen, de most már nagyon jól összeszoktak, és együtt rosszalkodnak :wink:

Odry,
Elvileg mi egy babát terveztünk, szóval 3 biztos, hogy nem lesz. Persze ki tudja, az idő sok mindet megváltoztathat... Anyumak az első szülése császár volt, mert a tesóm 3 hét túlhordás után se akarta kidugni a fejét, nem viselte meg, pedig neki még függőlegesen vágtak, óriási heg maradt ott. Második szülése 20 perc volt vajúdással együtt természetes úton, nővérem kirepült belőle :lol: (neked is ilyet kívánok) Én voltam a harmadik, és azt mondta, hogy itt tudta meg, mi az, hogy szülni, nagyon nehéz volt. Keményedésre figyelj, szedjél magnéziumot. Kitartást, már neked sincsen sok hátra :wink:

Dóriról: Jól van, annyira jó kislány hétfő óta, hogy rá se ismerünk. Minimális hiszti, éjszaka alszik, szépen eljátszik egyedül is, eszik, elkezdett engem ölelgetni, simogatni, puszilgatni, egy angyal szállta meg :lol: csak azt nem tudom, hogy hová tűnt az én megvadult kiscsikóm :lol: :lol:


Azt hiszem szeretnénk egy kistesót :D :shock: :oops: :shock: :lol: :wink: :roll:
Vendég
 


zel, szép névnapozást, bár gondolom most Lukács az első :lol: :lol: :lol: hogy vagytok??

pandi, na csak-csak :lol: :lol: :lol: kicsiben írjam? :lol: :lol: :lol: :lol: Dóri nagyon édi lehet amikor ölelget az olyan fantasztikus érzés...nem csodállom, hogy megjött a kedvetek :P menzeszed megjött?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris,
Meg, 44 napra. Ez is jobb a semminél :wink:
Vendég
 


pandi, amikor 'jó volt a ciklusad akkor is ilyen hosszú volt?
és akkor most tesóprojekt?........... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok,

köszi a megértéseket anyós terén. Ma volt nálunk, és elébe mentem a dolgoknak. Mondtam neki, hogy májusban jöjjön egy hétvégére. Így nem mondhatja, hogy nem jöhetett, én meg csak kibírom.

Gyöngyike kitartás, nemsokára majd együtt szövetkeznek a szülői szigor ellen :D :D

Zel, boldog névnapot kívánok neked így utólag is.

Tücsi, nagyon szurkolok a leszíváshoz. Meg persze a beültetéshez is. Csabi annyira édes. Mutattam a férjemnek, szerinte is nagyon aranyos a kis mosolygós. :D

Lányok, mit lehet szedni torokfájásra? A háziorvosom semmit nem ajánl, a gyógyszertárban megtagadták tőlem a bioparoxot. :cry: :cry: Én meg itt szenvedek, már beszélni sem bírok, csak suttogok mint egy szellem. Hála Istennek a köhögésem már majdnem a múlté, de bal oldalon nagyon fáj a torkom. Kamilla tea, gőzölés, almaecetes főzet kipipálva. Éjszaka párásítóval alszom, ami egész jó. Mit lehet még tenni, bevenni? A homeopátiában egyáltalán nem hiszek, úgyhogy az kilőve. Remélem mire Lotti születik kutya bajom sem lesz. Még ordítani sem tudok egy jóízűt. Csendes kis feleség lettem, apjuk örörmére :D :D

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Ma hazaértünk, első nagyobb utazásunk volt Benivel. Hát mit mondjak, a fiam egy tündér Bobojsza :) Az egész utat átaludta, az éjszaka sem borult, hiába más környezetben volt, ugyanógy csak enni kelt fel :)

Boriska:
Most csak neked reagálok, mert mindjárt etetés... Szóval hiszti..
Anna is csinált ilyet, egyszerűen nem volt hajlandó lrvregpt venni. Ilyenkor nálunk a hideg víz vált be. Egy kis pohárba töltöttem, és arcon öntöttem vele. Ezt a hisztit összesen háromszor csinálta, és utána nem adta elő ilyen durván. Szóval kitartás. lehet, hogy pár alkalomnál többször nem fordul elő.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris,
Még tizenévesen voltak normális ciklusaim, a fogamzásgátló előtt, de akkor 28 naposak. 4 hónap múlva kezdenénk el Dudor várását, ha átköltöztünk. Maradunk a spontán módszereknél, lombikozni már nem szeretnénk.

Mágnes,
Nagyon ügyes, Dóri picit megkattan, ha elutazunk :?

Trinky,
Én homeopátiát ajánlottam volna, de így csak jobbulást kívánok!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Élek még!! :D

Nagyon ki voltam purcanva, igazából semmi nem történt velem, se rossz, se jó. Nagyon nehéz időszak volt, viszont jött a tavasz és mintha belém is kezdene beköltözni az erő ismét. :) Így nagy elhatározásra jutottam. Bevállalok egy következő lombikot!!! :lol: Ma délelőtt fogok beszélni a dokimmal, hogy kezdhetem-e a fogigátlót, ha megjön a hétvégén. Majd szépen kiszámolja, hogy nem lesz-e szabin a punkció környékén, és ha nem, akkor indulhat a fogigátlós hónap. :)

Zel, Domo, Gyöngyike
Gyönyörűségesek a babák! Nagy nagy gratula nektek!!! :D

Trinky, Odry,
most ti jöttök, nagyon izgalmas lehet már!! 8)

Pandus,
örülök, hogy Dórika jobban van!! :)

Boriskám,
szörnyű lehetett ez a hisztiroham. Remélem nem lesz több ilyen!!

Tücsi,
Kisfiad egyre kacérabb!!! :) Örülök, hogy belevágtatok a lombikba, nagyon szorítok!! Mikor lesz a leszívás?

Mágnes,
Hogy bírod a két lurkóval?

Reni,
Hogy van a kis Nia???

Dita,
Huráááá, hurrááááááááá Fantasztikus!!! Nagyon örülök!!!! :D Kiderült már hány babótok van? Hogy vagy?

Babszi,
most Veletek mi is a helyzet?

Ilonkám,
Neked végül csak azt tudom írni, hogy vegyél példát rólam és ne várj a csodára hasztalan!! Ha nekünk ez kell a sikerhez, akkor legyen ez! Vállald be a következő lombikot!! Itt a tavasz!!!! Sikerülni fog!!! :wink:

Mindenkinek nagyon köszönöm a hiányolást, Ti is nagyon hiányoztatok nekem. 8)

Puszi!

(Bocsi, ha valakit kifelejtettem, igyekszem bepótolni a hiányosságaimat!)
katata
 
 


Kata, úgy örülök, hogy itt vagy! Ez a beszéd, most biztosan sikerülni fog. Itt a tavasz, minden újjászületik, és, ahogy emlékszem itt mindenki inkább tavasz környékén vagy nyár elején lett babás. Szóval előre. Ilonkám, mit szólsz Kata példájához?

Pandi, a vonalzódból húzd ki azt a "talán"-t, hiszen neked is menni fog hidd el. 1000 %.

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Kata!
De jó, hogy adsz magadról élet jelet! Sokan így vagyunk, hogy a tavaszra kivirulunk, hisz hosszú volt ez a tél. Remélem indul a program.... és nem lesz szabin a dokid.
Milyen itten Szegedén??? Megszoktátok? Munkát találtál?

Panda!
Anyum is azt mondja, hogy a 3 szülés teljesen más volt neki. Így van ez... Örülök, hogy Dóri jól van és angyalka, de nem hinném, hogy olyan rossz kislány, amúgy. Szocpolt vettetek fel? Mi 2 gyermeket terveztünk és én elsőre szerettem volna ikreket, most viszont mindenki azzal riogatott, h a 2. lesz iker terhesség. Hála nem, így mi Bálint születése után nem gondolkodunk 3. ban. Esetleg ha sok pénzt nyerek.... :lol:

Gyöngyi!
AJaja... én is ettől tartok, de bizakodni kell!!! Sajnálom, hogy Anna nehezebben veszi, de majd változik. Ezek szerint a Te párod sem lesz minden esti fürdetés és altatásnál otthon? Én ettől tarok a legjobban, hogy ha egyedül leszünk este-éjszaka.... Hisz fürdetném őket együtt, de csak 2 kezem van... Na majd, még van nekem egy kis időm.

Trinky!
Én pont Dávid születése előtt jártam így és nekem írtak fel gyógyszert, sőt mivel pont a gyógyszerszedés utolsó napján szültem, így még a kórházban kaptam meg infuzióban. Amit szedhetsz és most én is azt alkalmaztam, hogy ne szedjek már megint gyógyszert, Tantumverde szopogatós cukorka, negró, és citromos-mézes tea! Én napi 3at szopogattam és utána nem enni.-inni. Majd napközben negrózzál, van annyi fajta nem kell a legerősebb mentolost.

Szép napot!

Kép

Kép
odry
 
 


Trinky,
én is nagyon bízom a tavaszban. :)

Odry,
menni fog az a fürdetés egyedül is, csak bele kell jönni!!! :wink:
Nagyon jó itt Szegeden,csak sajna munkát nem találok... :?

Beszéltem a dokival és indulhat a dolog!!! :lol: :lol: Második napi vérvételre kell mennem, hormont néznük és aznap indulhat is a fogigátló, ha minden rendben lesz. Ez szerintem olyan következő hétfő.
katata
 
 


jujj kata nagyon örülök neked :!: :!: :!:
de még egyszer meg ne próbálj eltűnni :cry: :cry: :wink: :wink: :lol: :lol:
és szupik a híreid, ilyen gyorsan, frappánsan beindulnak a dolgok, jujj de örülök neki kata :lol: :lol: a munkát ne bánnd :wink: ki tudja, lehet, hogy majd hamar ki is maradnál :wink: :wink:

odry, hát ezek a gondolatok nekem is megfordultak a fejemben..sőtt, mindenféle helyzetet elképzeltem két gyerkőccel, egyik barátnőm még riogat is folyton, hogy milyen nehéz lesz....

csajok, tüszőrepedéskor érezhetek erős késszúrásos fájdalmat ott lennt??? nagyon kellemetlen ahogy itt ülök...

trin????? hogy vagy?

ilonkám, hát tényleg...nem léptek valamerre?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odry, oké, akkor negrózok. Most már jobb egy kicsit, biztos a tegnapi kamillás gőzölés is jót tett. Holnap megyek a nőgyógyászhoz, ha nem lesz jobb kikönyörgök valamit.

Boris, szerintem érezhetsz ilyen fájdalmat. Nekem sokszor volt ilyen, néha már lépni is alig bírtam. Ilyenkor tudtam, hogy tűszőrepedésem van. Viszont ha ez nem múlik el 1-2 nap alatt, akkor irány a doki, mert akkor kismedence gyulladás is lehet, aminek sajnos lehetnek komolyabb következményei is.

KépKép
trinky
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?