Új privát üzeneted érkezett!

Uoma!Dita!

Hatalmas gratuláció!!!!!!!!!!!!!!!!


Tücsökbogár!

Úgy meg puszilgatnám Csabit :lol: Persze ha hagynád :shock:

Pandus!

Reggel avval keltem,hogy néztem a bejegyzést a blogodba,hála
minden alakul++++++++++++++++++++++++
sok puszikát a csajszinak.

Lakás dolog,hogy áll??

Csajok!
Ti pohárból adtok a törpéknek inni.
Ma beszerzek valami szép poharat :wink:
m. reni
 
 


pandi, örülök, hogy jelentkeztél és az szuper, hogy jobban van Dóri, aggódtunk itt mindnyájan..influenzája van?

Kép
Kép
piciboris
 
 


pandácska, örülök, hogy Dóri drága gyógyulgat. Egyre izgibb a kis kép a vonalzódon :wink:
bbilona
 
 

 
 

tényleg...pandi, nem jött még meg? naaaa????? tesóka érkezik??? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

reni, próbálom a poharat de félrenyel Lujzim, úgyhogy még várok, egyszer-egyszer megpróbálom, de nem erőltetem :lol: :lol:
Lujzinak átlátszó műanyagot vettem, nagyon tetszik neki...harapdálja természetesen..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsök,
Szerelmes lehetek Csabiba? Mit nekem az a pár év :D

Dita, Uoma
Szívből gratulálok nektek, remélem gyönyörű 9 hónap elé néztek!

Mágnes,
Lázad? Április elsejére mennek neked a drukkok!

Reni,
Igen Dóri pohárból iszik. Műanyag poharakat használok, vettem pár darabot akciósan, szereti nagyon. Lakás halad, csak nekünk nincs időnk megnézni :? Már az ablakokat betették elvileg.

Boris,
Nem tudom, hogy mi baja van Dórinak, ha nem a 3 napos láz… Nem vagyok pocakos, sajnos régen se menstruáltam, szóval ez nálam még normális is lehet :( Nem véletlenül mentünk lombikra, csak azt hittem, a szüléstől megjavulok.

Ilona,
Hihi, Te mindenre nagyon figyelsz :lol:

Zelről tudtok valamit? Hogy vannak? Tejcsi beindult? Mikor jönnek haza???

Gyöngyiékről??
Vendég
 


pandi, zelnek van tejcije és jól szopizik Lukács, csak kicsit besárgult..nem tudja mikor engedik haza.. :shock:

gyöngyikéék jól vannak, elvileg pénteken hazamehetnek :lol:

de ennyire...hogy egyáltalán nem is jön meg???? na erre nem emlékeztem, basszus, hát ez tényleg nem valami jó :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jobban van Dóri! Ilyen ez ha a pici beteg. Most Dávid is köhög és folyik az orra, én már ettől is ki vagyok....
Csak nem úgy esznek, viselkednek...stb és ez minden anyukát aggaszt.

Igaz, ami igaz a császáros sztoriról, de tudjátok azt mondják, hogy 10% esélye szokott lenni... na én abban a 10 ben bízok. Ilyenkor azt mondja a doki, h nézik a belső heget és ha nagyon elvékonyodik, nem kockáztatnak, viszont ha nem akkor esélyt adnak, de folyamatosan nézik, mert ne hogy baj legyen a szülésnél. 3. gyermek nem lesz!!!! Végül is tudom milyen a császár és meg kell mondani, hogy jó, mert semmi bajod nincs, csak utána a felépülés nehezebb. Bár ezt is mindenki másképp viseli. A szülésnél meg csak addig rossz míg meg nem születik a gyerek és aztán gyors felépül anyuka. ( legalább is sokan ezt mondják ) Az ember kíváncsi, köztük Én is.... értitek. A lényeg, hogy minden rendben történjen.


Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
odry
 
 


odry, 10% nem kevés! Szurkolok! Ha már nem lesz hármaska! :cry: .

tücsökbogár, meg sem dícsértem a kisembert. Csabi manó nagyon ügyeske már. Puszilom a kis pofiját! Mászik, felkapaszkodik már? Barátainknak is ilyen "karám" van járóka helyett, szerintem zseniális dolog.

pandácska, :wink: :D . Nem baj, ha nincs időa házikóra, csak jól csináljanak mindent!
bbilona
 
 


Pandácska! :lol: :lol: :lol:
Felírtalak a listájára, aztán majd a fiatalúr eldönti!

Reni!
Már miért ne engedném, hogy megpuszilgasd! Veletek sokkal engedékenyebb lennék, mint úgy általában. Mert őszintén szólva ha bemegyek a melóhelyre a Csabival, akkor már attól is feláll a szőr a hátamon, ha megsimogatják a kezét - hiába mondom nekik, hogy ne azt taperálják, mert mindent lenyal róla....

Csabi egyenlőre csőrös pohárból iszik. Próbáltam a rendes poharat is, de abból több folyt a gyerekre, mint a gyerekbe, mert ugyebár úgy nem lehet inni, hogy ő ne fogja a poharat, így maradt a csőrös, abból nagyon ügyesen tud inni.

Ilona!
Egyenlőre csak szeretne mászni. Deréktól lefelé megy neki a dolog és teperne rendesen, de a könyökével mindig betámaszt, így egy háromszögszerű képződmény lesz a gyerekből, majd elborul. Szerintem nagyon mókás, de őt néha bosszantja a sikertelenség. De egyébként már bárhova eljut a karámon belül, mert olyan erővel tolja magát, hogy ha máshogy nem, hát az arcán csúszva megy a csörgőér. Meg persze csak a széléről lehet elkezdeni a burkolatbontást is. Én nagyon szeretem ezt a karámot, mert apával együtt az egész család elfér benne és nagyon jókat tudunk bírkózni hármasban. Még akkor néztük ki, amikor három gyereknek kerestünk járókát, de aztán nekem annyira tetszett az ötlet, hogy ennél maradtunk és nem bántam meg.
Na, már megint szómenésem van....

tücsökbogár
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pandi, de jó, hogy jobban van Dóri. Én is bekukkantottam a blogodba :oops: :oops: tegnap reggel. Megmondom őszintén, hogy már előre félek az ilyen gyerekbajoktól. :( :( Persze nem védheti ki az ember, de olyan rossz lehet így látni a picit.

Tücsi, édes Csabi, ahogyan bontja a padlót :lol: :lol: :lol: Remélem Lotti is ilyen kis csíntalan lesz.

Odry, ha hiszel benne, hogy természetes úton fogsz szülni, akkor úgy is lesz. Csak erre gondolj, és nem lehet másképp.

Mi tegnap voltunk NST-n. Hááááát az eredmény szinte értékelhetetlen lett, annyit mozgott a kis nyulam. Állandóan elbújt a tappancsok elől :lol: :lol: Azért teljesen jó a szívműködése, méhösszehúzódásaim nincsenek, méhszáj zárt. Szóval mi még egyelőre "egy lélek két legény" vagyunk.

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok! nagyon új vagyok még a babaneten, én is inszemes vagyok, egyelőre túl az első sikertelenen, így találtam a fórumotokra!
Ha nem bánnátok, néha jelentkeznék, ha befogadtok :oops:

Jár-járt közületek valaki dr. Kósa Zsolthoz a Círis Intézetbe? Ő csinálta az inszemet, holnap megyek az újabb receptekért és kezdjük is a másodikat. Ha esetleg van infótok róla vagy az intézetről, megköszönném, egyelőre még kicsit tapasztalatlan vagyok a témában.
Nekem van már egy kisfiam, aki két éves és most már több, mint egy éve szeretnénk kistesót, de egyelőre nem jelentkezik A vizsgálatokon eddig problémát nem találtak, szóval várunk rendületlenül :roll:
bébike4
 
 


bébike, üdvi, itt nálunk, jó, hogy jössz :P
sajna ezt az intézetet nem ismerem, de inszemben járatos vagyok :roll: :wink: nekem a 3. sikerült, úgyhogy hajrá :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Szia bébike!
Nekem 9 inszemem volt, így született alányom, a hapsikám pedig ezek után spontán sikerült :)
Az első gyerkőc nálatok spontán baba? Megkérdezhwtem, hogy mi a gond nálatok?

Fiam tegnap beteg volt.. Ma meg nem.... :shock: Doki néni szerint az anyatej miatt jött rendbe ilyen hamar :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, lehet ilyen? ez aztán szupcsi :lol: aztán lehet, hogy a legényke ilyen erős :lol: :lol:

Lujzi kapott egy zenélős játékot...basszus elkezd sírni amikor zenél :oops: :roll: :cry: mi a csudától????? már néha nem tudom milyen játék a jó neki... :cry: vagyis tudom...apa méregdrága építészeti újságja, az én mobilom, a táskám tartalma, a zacskók és a fő...a szemetes...de hát nem jó ez így teljesen...

Kép
Kép
piciboris
 
 


vagy igen?

Kép
Kép
piciboris
 
 


bébike, üdv itt! Én sem ismerem a te orvosodat, de biztosan ügyes, és jó kezekben vagy! Nagyon sok sikert az inszemedhez!


Közhírré téteik, tegnap 21 órakor megszületett tesómék kicsi fia 4kg-mal. :D
bbilona
 
 


Tücsökbogár!

Nagyon jól esik, :lol:
Akkor egy virtuális simogatás a szép fiadnak :lol:
Én nem tudom,hogy hülyék az emberek :?: :?: :shock:
Nekem is ezt csinálták,hogy a kezével :twisted:
Sőt volt,hogy nem figyeltem oda,és puszilgatta a kezét :twisted:

Bébike!
Üdv itt köztünk,hajrá inszem.Van itt egy pár lány akinek az sikerült!!
Én nem oda tartozóm :roll:

Pandus!
Dóra nagyon ügyi,és őrülök,hogy a jobban van :lol: :lol:
Mi itató pohárból iszunk,meg gyakoroljuk a pohárból ivást,több
kevesebb sikerrel :shock:
Bizti szép lesz a kégli :lol:

Bbilona!
Hát drágám nagyon sok boldogságot az új családtaghoz :lol:
Hüvelyi úton szült??Hogy hívják?

Mágnes!
Jobbulást a szépségnek :lol:

Boris!

Jót nevettem :lol:
Nálunk is ezek a kedvenc játékok :lol:
Lujza miket iszik,és milyen itatópohárból?
Nekem a legdrágább is folyik :shock:
m. reni
 
 


reni, szasz :lol:
na szép, én szentségelek itt, hogy kőtöm a kevéske lóvét a csajszira... te meg nevetgélsz :lol: :lol: :lol: :lol: na jóóó én is szoktam nevetgélni amikor a krumplihéjjal a kezében egyensúlyoz..

Lujzi amit megiszik: almalé, narancslé higítva, meg limonádé mást nem nagyon.. próbáltam a poharat, még nem megy. a csőrösből eddig nem volt hajlandó inni de lehet most megint megpróbálom :lol: én ezt az aventeset használom:
Kép
te is ezzel próbálkozol?

többiek hun vagytok?

írtam sms-t zelnek, meg gyöngyikének, hogy mikor mehetnek haza, még nem írtak vissza :shock: lehet, hgy már hazafelé járnak :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


zel most írt, juhhhhéj otthon vannak :lol: :lol: :lol: szerdától, csak most nagy a szerelem, meg hát gondolom azért zelnek még gyógyulgatnia kell, de hamarosan jön, mesél :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


....még ezt írta most: "lányos anyák reszkessetek!" na ezt arra írta, hogy írtam neki, már olyan jó lenne látni Lukácsot.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


reni, drága a kisfiú neve: Batbaján

boriska, köszönjük a híreket!
bbilona
 
 


Boriska:
Mi isezzel az Aventessel próbálkoztunk először Annával, és nem tudott inni belőle, így eltettem, és vettem neki Babylove-osat, először azt a fajtát, aminek szilikonos csőre van. Na ebből tudott inni. Aztán jött a babylove-os keményebb csőr, majd az Avent a legvégén,már 2 évesen..

Ilonám:
Gratulálok az új jövevényhez!!! Nem semmi súly.. :) Nagyon érdekes név.. Milyen eredetű??

Jajj de várom már zelt, hogy jöjjön.... :oops: :lol:


Én ma pakolok, holnap elutazunk egy hétre haza. Alig várom már.. De csajok, két gyereket összerámolni maga az agyrém! 2 utazótéska!!! Az én holijaim pedig begyömöszölve a kis oldalrekeszbe... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hahó :lol:

Boris,
nekünk volt 6 féle csőrös, de Dóri egyiket se fogadta el. Csak a cumisüveg, meg a pohár. Az Aventes amúgy jó fajta.

Zel,
Várunk :wink:

Odry,
Anyukámnak császár után két sima szülése volt, szóval tényleg lehetséges. Drukkolok, hogy Te is megtapasztalhassad milyen érzés, legalább összetudod majd hasonlítani :wink:

Trinky,
Dóri is állandóan a tappancsokra utazott, folyamatosan állítgatni kellett őket :lol: Nagyon közel már a cél, csodálatos dolgok előtt állsz... irigykedem :oops:

Bébike,
Nekem nincs tapasztalatom erről az intézetről, csak hallomásból ismerem. Van a Szülészetek/Kórházaknál egy Círises topic!

Mágnes,
Akkor ez gyors betegség volt, soha ennél rosszabb ne legyen :wink: Holnapra jó utat!

Ilona,
Oh... szívből gratulálok nekik :D
Vendég
 


kicsiboris!

Ugye milyen gonosz vagyok :lol:
Pont ilyen aventesem van.
Még még pár faja.
Nia is cumisüveg párti.
A cucli üveget felejtsem el ,ezt mondják a szakik :shock:


Bbilona!
Tényleg különleges név :lol:

Pár fotócska a hisztis csajszimról :lol:
No meg a lakásról :roll:
Mediterrán idegzetűek szemet becsukni :lol:
Törpe lakk színesre sikeredett :!: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Bocsika sok lett :oops:
m. reni
 
 


reni, ne aggódj, ha a babanet elbírja, mi örömmel fogadunk minden fotót!

Ugye micsoda név? Magyar egyébként - apukámnak is reggel le kellett diktáljam, hogy tudja mondani, ha megkérdezik az unokája nevét.

mágnes, az anyukák pakolásban nagyon ügyesek, te is biztosan jó vagy! Jó pihenést!
bbilona
 
 


csajok, gyöngyikéék is otthon vannak, este lehet hogy jön mesélni, képeket rakni :lol:
már olyan kíváncsi vagyok a két babókánkra :shock:

zel még annyit írt, hogy a császár azért kellett mert nem tágult, de majd elmeséli mert hossssszzúúú

mágnes :shock: na akkor lehet, hogy majd csak kétévesen lesz érett a csőrösre?? nem is sürgetem akkor most :lol:


ilonkám :!: szívből gratulálok tesódéknak,na most kezdődik az ereszelahajamat időszak :lol: :lol: :lol: :lol: nekem meg a Baján tetszik :lol: ez a név nem semmi :P

reni, így is nagyon tetszik a pecótok :lol:
te és eltitkoltad eddig...Niának ilyen gyönyörűséges göndör haja van??????jajjj de tetszik!!!
és a babakocsis babácskával eljátszik Nia? miket szeret? milyen játékokat?

pandi, Lujzi is elfogadja a poharat csak pár korty után mellényel :roll: na és attól égnek áll a hajam ő meg kinevet :shock:
pedig a cumisüvegről lassan jó lenne leszokni...

juci? sapé eltűnt...
babszim?
kata, légyszi írj!
domo?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel!

Nagyon várunk ám

:wink:

Kicsiboris!
Bizony göndör fürti van,szegény lányom ezt tőlem örökölte :oops:
Reggel minden fürt másfele áll :lol:
Van sok játék ,de az én lányom nagyon babás,
eteti őket,baba kocsiznak,ringatja.
Nagyon édi :lol:
A pakolós készségfejlesztős játékokat is nagyon szereti.
Most rendeltem neki egy hinta zebrát.Kiváncsi leszek?! :shock:
Meg persze amit Lujzi,is szeret Kuka,ruhásszekrény,konyhafiók stb....
m. reni
 
 


Reni,
Szegény? Hát én imádom ezeket a fürtöket, Dórinak is van, ha nedves a haja, vagy leizzad, vagy nincs frissen mosva, és imádooom :lol: és lányodat is imádooom :lol: A lakás pedig nagyon tetszik, szép, izléses!!

Nemrég vettem észre, hogy 7 helyett 9 fogunk van. Úgy jött ki, hogy nem is láttam, mert nem tartották be a fogak a sorrendet.
Vendég
 


Reni:
Nagyon tetszik a lakásotok, és Nia egy tündérbogár! :)

Gyöngyikét és Zelt nagyon várom.. Jajj csak még ma jöjjenek, holnaptól egy hétig nem tudok netezni... :cry:

Na összerámoltam nagyjából, csináltam császármorzsát (mert megérdemlem!), megyek be a szobába, ahol az utazótáska van, hát azt hittem infarktust kapok:
Lányom kipakolta a táskájából a cuccokat! :twisted:
Újra vissza mindent, és most várhatom, hogy száradjanak kisbigém ruhái, és betegyem azt is a táskába..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, húúúh ügyes lánykád van, na azt gondoltad vége a bepakolásnak, leülhetsz a fini kajcid mellé....hát igen... :lol: :lol: :lol: :lol: jó lesz neked ez a hét :lol: :lol: :lol: azért siess vissza hozzánk :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Mágnes!

Köszi a bókot :lol: Nem semmi a csajszi :shock: Nia az összes ruhát szokta kirámolni,amíg a wc-be vagyok :lol:
Kellemes pihenést neked,és várom izgalommal a blogodba az események leírását :lol:

Pandus!
Én is Imádom a lánykádat,nagyon sajnáltam amikor beteg volt :cry:
Szinte már olyan vagy mint a barátnőm/ Igaz még soha nem találkoztunk/ akiről beszélek a családomnak :lol: Virtuális pandus barátosné :lol:
köszi a lakás megjegyzést,igaz nem sok mindenkinek tetszik,de az
lényeg a mi ízlésünket tükrözi.Láttam már több fotón Dóra göndörödő fürtjeit :lol:
Te nem adtál kenőpénzt a fogtündérnek???
Jó sok fogacska :shock:
nekünk a 3.jön :shock:
m. reni
 
 


úi.van még háló is de az még nincs rendben teljesen....
m. reni
 
 


Reni,
Nem tetszik? Miért nem? Szerintem nagyon ízléses, letisztult, mondjuk nekem alapból az ilyen berendezések állnak közel a szívemhez, de egy mediterrán házat se vetek meg :lol: Szeretem a modern dolgokat, tudom, hogy sokaknak ezek nem hozzák azt az otthonos kuckós érzést, mint egy csupa természetes fából berendezett meleg színekkel megfestett lakás, ház, de mégis szeretek ilyenekben lépkedni :D Nekünk a földszint ilyen lesz, a felső szint pedig egy melegebb hangulatú rész, több színnel, természetes fával. Így senki nem panaszkodhat, hogy nem tetszik :D hehe
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit átpörgettem, de reagálni, bocsi nem megy...

Nos. Császár.
Pénteken reggel viziten eldöntötték, hogy nézzék meg uh-n, mekkora a gyermek, és az áramlást, hogy bírja-e még a méhlepény. Mentem is, mint a kisangyalok. Akkor ijesztettek meg a 3875 g-os babával. Csak reméltem, hogy kisebb lesz. Uh-n kiderült, hogy a lepény bizony kiszolgálta idejét, kezd a pici keringése centralizálódni, így jó lenne, minél rövidebb időn belül befejezni a terhességet. Ha tudták volna, hogy szerda óta én is azon voltam?! Szóval utána még elzavartak egy kósza nst-re is. Felmentem a szobába utána és rábuktam egy üveg vízre. Jött az ügyletes nővér, hogy lassan felejtsem el az ivást, mivel az elmúlt félórában az okosok eldöntötték, hogy a baba épsége miatt szülök, és kész. Na, mondom, ez jó, akkor szüljünk. Hívtam apát, de csak apát, hogy ma találkozunk Lukáccsal. Levonultam szülőszobára, megkaptam a kellő előkészítést. Juhéj.. majd bekötötték az oxitocint. Apa is odaért végre, és vártuk a hatást. Szerda este szépen begyakoroltuk a fájásokat, így az legalább nem lepett meg. Majd egy másik baba miatt összerántották a császáros teamet. Közben a dokim megvizsgált, és több órai küzdés után sem tágultam semmit, Lukács sem akart leereszkedni. Így ha már együtt volt a csapat, előmelegített műtőbe mehettünk.
Időm nem volt izgulni, vagy megijedni sem. Inkább az volt bennem, hogy jaj, milyen lesz. A műtét közben ébren voltam, nagyon jó volt a hangulat. Kicsit beszélgettünk, és sokat nevettünk. Még én is. Sőt, azért voltak jó poénok, amiket nekem sikerült a paraván mögül leosztani. Apa a műtő előtt toporgott és nem értette, mi a nagy röhögések tárgya.

Aztán egyszer csak meghallottam Lukács hangját. És minden megváltozott. Az egész életünk...




Kép
Megszülettem..
Kép
Kórházban, de jóllakottan.
Kép
Tele a pocim..
Kép
Csibészke vagyok..

Majd még jövök, most ennyire futotta.
zel
 
 


Zel,

Gyönyörüseges szep fiad van, :P irasodat olvasvan ujra ateltem a korhazban töltött napokat..

Reni,

Tünderi Nia es a lakasotok is nagyon szep! :P

Pandacska,

Sajnalom, hogy Dorika beteg volt, remelem mar teljesen elmult! :P A haromnaposon mi mar tul vagyunk, akkor mindenkepp elöjönnek a pöttyök.

Boriskam,

Ugy latszik a kukazast minden kisgyerek szereti, az en Davidom is megörül a szemetesekert, a papucsok, taviranyitok, ujsagok stb...egyszerüen minden amit nem szabad.... :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jajjj zel de jó, hogy jössz és persze pont most nem tudtam netezni mert vendégünk volt :cry: :cry:
Kép

szóval...a szülés az így volt jó ahogy volt, nagyon jó volt olvasni, ahogy viccelődtél a műtőben. asszem ezt sok kismama megirigyelheti tőled, a humorodat :lol: :lol: :lol: persze hogy itt mindenki aggódott itt érted, gyöngyikéért is és olyan klassz az, hogy most már 'igazi anyukaként levelezünk veled, eddig is az voltál, sőt!! de most a leginkább :lol: :lol: gratulálok a fiatokhoz!!!
nagyon érett gyermek, sés nagyon szép :lol: és nagyon fiúúúúúús, jujj féltem Lujzit................. :roll: :twisted: :lol:

még nagyon várom gyöngyikét :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


erről jut eszembe.......

trin???????

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágnes jó pihenést és élvezd ki a hetet :lol: minden szépet nektek a hétre :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


jajj de jó, hogy legalább zel jelentkezett még utazás előtt!

Gyönyörű pasika!!! Az az utolsó mosoly, hát elolvadtam!!! :)
jobb is volt ez így, hogy hirtelen vittek császárra, nem volt időd agyalni :) Még egyszer gratulálok!!!

Gyöngyi Peijét is látni akarom!!!!

Boriska:
Köszönöm, igyekezni fogok :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Ime Peti baba!
Majd jövök, de fáradt vagyok és most is nyüglődik babó.
Köszönjük a gratulációkat.
Puszi Nektek!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyike:
húúú tisztára rád hasonlít Petike!!! De jó, hogy láthattam :)
na és Annácska mekkorát nőtt már!!!! ahogy látom, nagylon büsszkén tartja az öccsét :)
gratulálok nektek is!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Micsoda pasifelhozatal! Egyik szebb, mint a másik!

Nia is csodaszép kislány. Ami a lakást illeti, nekem nem ez a stílusom (úgy néz ki, mintha nagyon kellene viselkedni benne :wink: ), de szerintem nagyon szép. És ha ti így érzitek otthonosnak akkor már más nem is számít!

pandácska, most akkor új ciklus? Mégis van menstruáció? Járhatom az örömtáncot?

Szép hétvégét lányok!
bbilona
 
 


gyöngyike, jajj de édes Petibaba, na és Anna :lol: :lol: gyönyörű haja van, nagyon tetszik a frizkója :!: :!: :lol: jól látom, az első képen mosolyog álmában :?: de cuki 8) :lol: :lol: megzabálom :lol: :lol:
na csajok felköthetjük a gatyónkat...két nagylegény megjelent a színen...hihihi :lol: :lol: :lol: :lol:

jó hétvégézést, süt a nap, lehet kirándulni :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel! Gyöngyi!

Nagyon helyesek a pasik,kellett már a rengeteg csaj közé :wink:
Gyertek majd ha lesz időtök,tudom nem egyszerű az elején.

Jucmuc!

Akkor Davide se is kis rosszcsont :lol: Nia is mindig a szemetesbe turkál :lol:

Bbiona!

Édes vagy :lol: Tudod én pont ezt a letisztult egyszerű környezetet
szeretem ez ad nekem nyugalmat,és rendezettséget,de itt jön a hahah....Mióta Nia meg van azóta megváltozott minden.Ő a mi
kis lomosunk.Mindent szétpakol. :shock:


Lányok!

Boris nagyon huncut!!!!!!
Én nem emlékszem ,hogy megmutatta volna a kis ékszer lakásukat :lol: :lol:

Mindenkinek kellemes hétvégét,és jó pihenést :wink:
Debrecenbe nagyon szép idő van :lol:


Katata!
Nekem minden nap eszembe jutsz,nagyon hiányzol :shock:
m. reni
 
 


zel!

Látod te már te csak Tündérke maradsz Minden helyzetben
Vicces vagy!Bizony minden megváltozott Tündérkéből tündér anya lettél.Mikor megláttam Lukácsot,el :cry: magam.
Csodálatos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni mindenkinek a gyönyörű babájához! Smile

A Semmelweis Egyetem keretin belül kutatást végzünk mesterséges megtermékenyítésen átesett mamák között, ezért kérlek szánj öt percet a kérdőívünkre.

A kérdőív online kitölthető, így nem kell küldözgetned sem! Smile

Köszönöm a segítséget!

http://spreadsheets.google.com/viewform ... GRuVVE6MA..

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!
röviden leirom a szülésünket.
Mint anno irtam hogy péntek délután már elég sokat keményedett a hasam. Ott már gondoltam, hogy nyilok is egy picit és valahol éreztem, hogy nemsokára szülünk. Szombaton és vasárnap voltak már fájásaim. De mivel szülésznő mondta, hogy ha már 2 órája van 10 perces akkor menjünk be, ezért csak figyelgettük. Vasárnap hugom itt volt este 5 órakkor ment el, párom és Anna anyósékhoz mentek. Folyamatosan voltak fájásaim és irtam őket. Miután párom 7 óra fele hazajött kérdezte, hogy mi újság. Mondtam, hogy fájok. megnézte a papirt és mondja, hogy már 2 órája 10 perces nem kéne szülésznőt hivni. Felhivtuk azt mondta, hogy zuhanyozzak le és fél 9-kor talizunk benn. Zuhany után 5 percesek lettek. Bementünk mondanom sem kell CTG alig mutatott fájást. Szülésznő megvizsgált (2 újjnyi), majd főorvos (2 újjnyi) és mondta, hogy ma baba lesz.
Beöntés, borotválás és picit utána erősödtek a fájások. 11 órakkor jött az orvosom burkot repesztett. Onnan kezdve jöttek a brutál fájások. Nagyon hamar éreztem, hogy nyomnom kell, de még picit várni kellett. Majd háromnegyed 12-kor megszületett (azt hiszem 2-3 nyomásra) Peti baba. Semmi érzéstelenitőt nem kaptam. Oxitocint után kaptam, hogy a lepény ki jöjjön.
Röviden ennyi.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyike, nagyon köszi, hogy leírtad a születéstörténeteteket :lol: megkérdezhetem még, hogy kb. mennyi idő volt és mennyire elviselhetetlen a 'durva fájásos időszak? és még azt, hogy előtte a fájásokat mennyire érezted? azért érdekelne mert nekem ugye oxitocinnal 'gyártották a fájásokat és én a 2 újjnyinál már szenvedtem... :oops:

de nagyon nagyon jó, hoyg szinte egy óra alatt megszületett Peti :lol: :lol: gratulálok ez aztán a frappáns születés :lol: :lol:

trinnn????????????????????????????????

Kép
Kép
piciboris
 
 


írtam privit trinnek, megadtam a mobilszámom, remélem jelez... :lol: :lol:

renim :lol: te egy őszintekedves cukorgombóc vagy :P na?? mondta már ezt neked valaki :lol: :lol: :lol:
nnna, akkor csak most csak nektek a kéró:...és ilonkám, légyszi csukd be a szemed :arrow: :mrgreen:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?