Új privát üzeneted érkezett!

reni, olyan cukorfalat vagy :shock: :lol: köszi!!
el is felejtettem, hogy te csak 30 vagy 8) :lol: de jó, akkor még tényleg ráértek :lol: :lol: :lol: :lol:

mi lehet zelékkel, nem akarom már zaklatni, de olyan kíváncsi vagyok.......... :cry: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám, és is izgulok, hogy mi lehet Zelékkel. Na jó, ne legyünk türelmetlenek. :D :D

Lányok normális dolog az, hogy fáj az alsó fertályom? Olyan érzés, mintha mint Zorro a tetőről ugrottam volna le a lovamra, és bevágtam volna mindenem. (Jó hülye hasonlat bocs) Estefelé egyre jobban fáj, éjszaka, meg felkelni is alig bírok. Mi ez???????? :shock: :shock:

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Trinky! Ne aggódj ez majd szülés után fog elmulni :P
Nekem ez a fájdalom félidő óta megvan. Éjszaka annyira eltud zsibbadni a lábam, hogy mozdítani alig birom. Na és elindulni is nehezen tudok.
Mi voltunk tegnap este CTG-n. De kislegény lusti volt mozogni (csak épphogy) Doki megnézte az áramlást, de hálistennek rendben van. A mozgás miatt ma reggel kontroll CTG-re kellett menni, de most picit többet mocorgott.
CTG most annyi fájást sem mutatott mint multhéten. Szinte semmit.
Én is kiváncsi vagyok mi lehet Zelékkel. Lehet a hétvégi jó időre vár babóca és kifog bujni

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 

 
 

A végén még nemzeti ünnepi baba lesz... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


trin, ez az érzés attól van, hogy a baba nyomja ott lennt az idegeket inakat meg úgy mindent, nekem is volt a végefelé, és sajnos néha ha nehezet emelek még most is van...próbálj meg sokat vízszintesen, oldaladon pihenni, vagy felpárnázott lábbal, keveset állni és inkább ülni.

mágnes, majdan ha tesózunk, a párom nagyon szeretne fiút...nektek sikerült Anna után.. :wink: :lol: :lol: van tipped esetleg? 8) :lol: hallottam arról, hogy tüszőrepi előtt kell együtt lenni aztán nem mert a 'fiús katonák lassúbbak...


ja, a végén kokárdával születik :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
hát öhhm.. izé.... Mi azt sem tudtuk mikor van tüszőrepi, és Bence a 28. ciklusnapon fogant, aznap kellett volna megjönnie...
Minden esetre azt hallottam, és ahogy látom bevált, hogy a kis korkülönbséggel (2 év alatt) született tesók gyakran ellenkező neműek szoktak lenni. A törzstopicomban 4-en vártunk ismét egyszerre babát, és mindannyiunknál ellenkező nemű baba született... Kiváncsi leszek a harmadik mi lesz... Talán ikrek... :shock: :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


javítok: 2 éves kor alatt FOGANT!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes szeretnél 3.-at is? komolyan? :lol: :lol: 8) :shock:
nem bírom már, mi lehet zellel....várok kicsit oszt megkérdezem...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
igen, szeretnénk, 4-5 év múlva. :)Ha állambácsi is támogatja... :?

Zelnek írtam, várom mit válaszol... :P

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nnna.
Még egyben vannak, ha lesz valami, szól, Lukácsot ma 3875 grammnak mérték... :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na uramatyám.....szép nagy fiú lesz már egy kilóval több mint Lujzi, féltem zelt....

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
szerintem nem biztos, hogy tényleg ilyen nagylegény lesz.. Legalábbis reménykedjünk benne... Emlékezz ,hogy Bencét is 36 hetesen már 3650 grammnak mérték, és 3500 grammosan született. Ok, tényleg nem volt könnyű, pláne egy 2800-as Anna után, de mégsem 4 kilós.. Reméljük zelnek is elmérték.. Hova tett volna egy ekkora babát???? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Lányok lehet, hogy hétvégén már mi is babázunk.
Ma azt hiszem a nyákdugó része távozott. Egész nap furcsán fájt a hasam és tök nehéznek érzem és húzodik lefelé. Elég sokat keményedik ma is a hasam.
Szülésznő szerint már nem lehet sok hátra.
Ha valami lesz Boriska majd irok.
Vigyázzatok magatokra.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Zel HIR: Ma kb. 7 órakor megszületett császárral Lukács baba. 53 cm és 3580 g.
Gratulálunk Nekik!!!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Nagy Lukács vagyok.Ma születtem meg 7 óra körül csázsázrral,csak Anyukám elfelejtette, pontosan mikor. 53 centi vagyok,és 3580 gramm. Szőke a hajam, és Anyukám tiszta szerelmes belém. Az Apukám meg büszke rám.

Drága Zel!
Hatalmas gratula nektek!!!! Péntek 13-ai baba :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


GyöngyI:
hűű, akkor lehet, hogy nemsokára te is mehetsz a kórházba???? Mostmár izgulhatunk érted és Trinért :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hehe egyszerre írunk :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ZEl!

Itt pityergek!
Hatalmas boldogságot,és gratulációt kívánunk neked!
Rengeteg tejcsit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Várjuk a képeket meg az infókat :lol:
Szép nagy baba lett!
m. reni
 
 


Gyöngyi!

Rajtad a világ szeme!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
m. reni
 
 


Nagyon-nagyon nagy boldogságot, egészséget kívánunk Lukácsnak, Zelnek, és Lukács apának, apjukommal együtt. Milyen jó ilyen hírre ébredni!

Most már két szőke hercegünk van :lol: :lol:

Gyöngyikém kívánom, hogy most már tényleg ne tartson túl sokáig, és amilyen nehéz volt a várandósságod utolsó pár hónapja, Peti olyan könnyen és szépen jöjjön világra.

KépKép
trinky
 
 


Nagyon-nagyon nagy boldogságot, egészséget kívánunk Lukácsnak, Zelnek, és Lukács apának, apjukommal együtt. Milyen jó ilyen hírre ébredni!

Most már két szőke hercegünk van :lol: :lol:

Gyöngyikém kívánom, hogy most már tényleg ne tartson túl sokáig, és amilyen nehéz volt a várandósságod utolsó pár hónapja, Peti olyan könnyen és szépen jöjjön világra.

KépKép
trinky
 
 


Bocs, ez a dilis gép megőrült.

KépKép
trinky
 
 


jajj zel, nagyon örülök, hogy nemsokára mi is láthatjuk a kicsi fiadat, fiatokat :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon izgultam már itt a végén :shock: :shock: :shock: nagyon-nagyon sok szép, boldog napot, heteket éveket évezredeket együtt a kicsi családnak :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


gyöngyike??????????????????????????????????????

csajok!!! indul a babaesőőőőőőőőőőőőőő :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


trin, ti még ráértek :!: :!: okkés :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel!
Nagyon sok boldogságot kívánok Lukácsnak és az egész családnak! Gyönyörű baba lehet, kíváncsian várjuk a fotókat!

Gyöngyi! Hajrá! Most érted izgulunk!

tücsökbogár
 
 


Boris,
mi szerintem még kitartunk. Remélem, hogy 38-ik hét előtt nem lesz semmi.

KépKép
trinky
 
 


Trin: ez a jó hozzáállás :)

Gyöngyikével mi lehet????

Kiváncsi vagyok arra ,hogyzelnél miért kellett császár.. Du. még nem is volt fájása, akkor írtam neki sms-t... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zel, nagyon gratulálok Lukácshoz :lol: SOk boldogságot és várom nagyon a fotókat!

Mágnes, mindkét gyerek annyira édes :lol: nemcsoda hogy akarsz egy harmadikat is :lol:

Trinky, nekem a 35. héten kezdődött ez a fájdalom lent, és két hét múlva megszületett Lili baba. Utólag azt mondták, akkor illeszkedett be a feje.

Gyöngyi, remélem jól vagytok, és szép szülésed lesz :lol: szurkolok nektek.

Ilona, köszi, jól vagyunk. Egyre jobban :lol: Még a sírásait kellene megfejtenem, bár elég keveset sír, csak néha nem értem miért...
Az éjszakák viszont jók: egymás mellett alszunk még mindig, de alszunk :lol:

és akkor néhány kép:

Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


Domo!
Lili baba édes kis tündérke! És ha már átalusszátok az éjszakát, akkor nagyon ügyes is. Ha csak ritkán sír, akkor biztos hogy nagyon jó és biztonságos körülményeket sikerült teremteni neki. Sírni meg kell néha, mert ő még csak így tud kommunikálni veletek.

tücsökbogár
 
 


csajok vettem ovulációs tesztet :wink:

jajj domo olyan szép ez a kislány! nagyon okos a tekintete, már most :lol: mi lesz később........................ :wink: :roll: :lol:

mágnes, tegnap amikor írtam, hogy féltem zelt, arra gondoltam, talán túl nagy az ő testarányaihoz Lukács..pont a császár jutott az eszembe, barátnőmnél ez volt...de persze csak tippelek most is, most a fontos, hogy gyógyuljon meg gyorsan a sebecskéje zelnek :)

Kép
Kép
piciboris
 
 


lehet boriska, hogy tényleg ezért császározták.. Csak olyan fura, hogy du. még nem voltak fájásai, legalábbis nem írta, és 7-kor pedig meg lett Lukács...Na de majd jön és elmondja, lényeg, hogy jól vannak :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


domo:
gyönyörű Lilid :) Esetleg felvennénk az udvarolandók listájára... :wink: Aztán meglátjuk kinek a legtöbb a hozománya... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, lehet, hogy nem volt már jó az oxigénellátása :?: és nem akart 'tökölni a doki, nemtom, nálam emiatt nem sokon múlt a császározás....

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel,
Óriási gratula :)))) Nagyon örülök nektek, jó egészséget kívánok, képeket pedig várjuk :D Ez maga boldogság ugye? :lol: Gyors gyógyulást kívánok neked.

Gyöngyi,
Drukkolunk nektek, ügyesek legyetek :wink: Nálam a nyákdugó távozása után este beindult a szülés :wink:

Boris,
Jó tesztelgetést :wink: Nekem meg nem jött meg a mensim, de a tesztem negatív... mondjuk nem is akarunk most babát, csak kicsit elkeseredtem, hogy megint nem lesz normális ciklusom.

Domo,
Gyönyörű Lili baba :D

Trinky,
Normális, a baba nyomja a dolgokat, most már szép nagy, és kevés helye van. Lassan eljön a ti időtök is... :wink:

Mágnes,
Hogy vagy?

Egy pici nő is megtud szülni egy nagy babát, ok nem könnyen, de én is megszültem Dórit az alap 48 kilómmal, pedig 3850 gramm volt, és 55 cm, ami nem kicsi. Biztos oka volt, hogy megcsászározták Zelt, a lényeg, hogy jól vannak, és biztonságban :)
Vendég
 


Boris,
Lánykád egyre szebb!! Ahogy nő és csajosodik, nagyon jóll áll neki, csak szépül, szépül...

Zelnek óriási pocija volt, nem csodálom, hogy ekkora lett Lukács :lol: Jól tartották, az már biztos :lol:

Mágnes,
Az lemaradt, hogy szerintem ez a rövid haj jobban áll neked, csini vagy vele!

Tücsök,
Csabi ebben a sapiban :lol: Eszméletlen édes :wink:
Vendég
 


pandi, nekem sem jött meg, de teszteltem én is két napja negatívat, nem tudom mikor óhajt már megjönni.....................már jöhetne, mert engem is idegesít.
Dóri miket mond? miket eszik? Lujzi még mindig pépeseket, bár már érdeklődik amikor eszünk, csak nem merek neki adni darabos cuccot..

Kép
Kép
piciboris
 
 


pandi köszi, már várom, hogy Lujzinak hosszú hajacskája nőljön :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Még egyben vagyunk és itthon.
Kicsit csalódtam, hogy este nem indult be igazán.
De ma egész délelőtt negyedóránként fájogattam. Most pedig 1 órája hol 8, hol 10, 17 perc. Tehát még nem rendszeres.
De a fájás elég rövidnek tűnik, talán ha fél percesek.
Az az érdekes, hogy tegnap 4 órakor elment a nyákdugó ami picit piros volt és azóta és előtte is elég sok folyásom van ami fehéres színű inkább.
Ha megyek akkor a hasam eléggé fáj, húzódik.
Ha történik valami mindenképpen irok majd sms-t Boriskának.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Boris,
Ana=Anya, Ata=Apa, Vauvau=kutya, cicc=cica, addid=addide, ez=ez, az=az, ne=nem, baba, tátá-pápá, és szia, jaj, meg a de. Cserfes, még álmában is beszél, tőlem örökölte :oops: Mindent megeszik, darabosat, pépeset is. Kenyeret(barnát), zsemlét(barnát), felvágott, darabos gyümi, vagy pépes, bio yoghurt, tejpép, főzelékek, tészta egyben, sajt, zöldségek nem turmixolva, rizs, bio natur yoghurt, szóval bármi jöhet :lol: Nasinak: Kölesgolyó, bio gabonapehely, puffasztott rizs. Még a papírt is megeszi :oops: :lol: Mi már 5 hónapja adunk neki darabosat, persze figyelünk rá, de nagyon szépen elrágja őket. Hány foga van Borkának? Nekünk még csak 7, de így is elrágja még a vasat is :lol: Szerintem nyugodtan próbálkozhattok a darabossal, Borka is ügyesen megeszi majd meglátod! Bármit elrágnak a babák :wink:

Rólunk:
Dóri beteg 39 fokos láza van :( Az elmúlt napokban nem akart fürdeni, ha a lábához ért a víz, ordított, tegnap végre megtört ez a dolog, és újra beült a kádba. Nagyon örültünk neki. Leszoktattam az éjszakai szoptatásról, már nem kap csak vizet, ha felébred, és azóta csak egyszer kel :lol: Összesen 3 szopi maradt egy napra. Ágyat is átszereltük, úgy alszik, mint a nagyok. Hihetetlenül imádja!! Így könnyebb elaltatnom este, meg visszaaltatnom, ha felébred. Eddig bemásztam a kiságyba mellé :shock: :lol:
Kép

Olyan ütemben okosodik, hogy nap, mint nap mutat valami új dolgot. Ha mondom neki, hogy megyünk pápá, feküdjön bele az overálljába belefekszik, vagy, ha mondjuk, hogy pápá, oda megy az ajtóhoz, és integet, mondja, hogy tátá :D A kulcsot megpróbálja a zárba tenni. Becsukja, kinyitja az ajtókat, babát megeteti, puszilja, simogatja. Egyedül felmászik a csúszdára, és lecsúszik. Főz, porszívózik, felmos :lol: Fésülködik, mosakszik, már tudja, hogy melyik ruha hova való. Ha kérem, hogy hozzon ide ezt-azt, akkor hozza, persze ez mind kedv kérdése. Hisztis, akaratos, sokat küzdünk egymással, de volt kitől örökölnie. Gyerekeket, állatokat imádja, de most egyiket se kap. Amint látjátok, órákig tudnék róla mesélni... :oops:

Itt még a kiságyban
Kép
Csúszdázunk
Kép
Vigyorka
Kép
Még mindig, mindent rág
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.15 09:28-kor.
Vendég
 


Gyöngyi!

Nemsokára itt a bébi :lol:

pandus!

Én rendszeres olvasód vagyok!Imádom a blogodat!
Igen büszke lehetsz erre a csajszira :lol: :lol:
m. reni
 
 


Hát csajok, nekem meg megjött.... Hát miért is ne???? :twisted:

Pandus: ngaon szép csajsz iDorka, na és te meg csini vagy!! Végre kép rólad :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Lázad lement? Küldhetted volna nekem a mensit, Te még ráérnél piroskázni... Köszönjük!!!

Reni,
Drága vagy :D Lánykádról képet!!!
Vendég
 


Pandácska!
Dóri nem csak nagyon szép, hanem nagyon okos is. Azért valamikor neki is ki kell eresztenie a gőzt ilyen teljesítmény mellett. De gondolom egy mosoly ezen az édes kis pofikán, aztán anya egyből elfelejti a hisztit. :wink:

Apával tegnap megállapítottuk, hogy Csabi rendszeresen mondja, hogy nem. Bár ez kb. úgy hangzik, hogy mmmmmmnem, de sokszor. Mosolyogtunk is, hogy jól fogunk kinézni, ha ez lesz az első szó amit majd mondani tud. :lol: Bár én sokszor hallom azt is, hogy anya vagy apa, persze nem tisztán. Bár lehet, hogy csak a betűgyakorlásába belemagyarázom amit hallani szeretnék. Mindenesetre rengeteget fecseg a Csipetkém.

Holnap kezdem a szurikat, indul a lombik, április elején lehet nekünk szorítani - ha minden jól alakul.

tücsökbogár
 
 


gyöngyike, érted izgulunk most :!: :!: :!: :!: :!:
hogy vagytok :?: :?: :?: ezek a frontok lehet, hogy hatni fognak :lol: :lol: :lol:

trin?

mágnes, na akkor egy cipőben.....most reggel nekem is meggyütt, végre...34. nap...lassan 50 napos lesz :cry: és úgy fáj a hasam, remélem ez a rohadt endó nem újult ki... :roll:

tücsi, nnnna Lujzi is ezt mondta először, nnnem, és azóta is gyakran..... :shock:

pandi, csak neeeeeeeeeeeem? meg sem merem kérdezni... :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


na csajok ezt le kell írnom nektek...2 gyerekes barátnőm (nem tudom barátnőm-e ezek után...) írta nekem, hogy készüljek fel, amikor meglesz a 2. gyerek akkor nekem nagyon kemény lesz az első év, mert az abszolúte csak a gyerkőcökről fog szólni és ebbe bele is lehet sokallni....na hát nem tudom mit gondoljak....ha az embernek két gyereke van, számomra világos, hogy nehezebb mint eggyel...no de ennyire????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????bocs csak kicsit bepörögtem :evil:


babszi???

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris,
Nem tudom, én a nővéremet látom közelről két gyerekkel, és ügyesen megoldja a napjaikat, nem panaszkodik, boldog. Persze nehezebb kettővel, mint eggyel, de valahol meg könnyebb, amikor már egymással eljátszanak. A gyerek nem csak öröm, meg boldogság, meg rózsaszín köd, ezt mindenki tudja, de ettől függetlenül mégis a legjobb dolog a világon. Szerintem kár előre azon rágódni, hogy milyen lesz kettővel, mert ez úgyis kiderül. Lehet, hogy olyan könnyű, hogy egy szavad se lesz, lehet, hogy olyan nehéz, hogy a fórumra se jössz többet... mégis úgy gondolom, megbánni soha nem fogod, és megoldod, bármi is legyen!!

Tücsök,
Már most nemet mond? Ajjaj, gatya felkötve? :lol:
Vendég
 


mindenkinek szép márc 15-ét

Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Pandus:
Köszi kérdésed,a láz maradt.. 3 napja tart, amíg a gyógyszer hat, addig lemegy, ahogy letelik a 4 óra megint 38 fölé szökik.. Így turbóban mosogatok, mosok ,vasalok, addig, amíg a gyógyszer hat, mert tudom, hogy pá óra múlva megint csak feküdni tudok.. Éjjel Apa etette Benit, közben borogatott engem, Annához ébred,t és persze a fiam előadta magát, folyton kézben kívánt lenni.. :?

na folyt köv.... Beni éhes..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


odry? hogy vagy?

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?