Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Megérkeztünk!
Reggel megvolt a vérvétel és utána kicsit várnunk kellett ,mert Dr Hajdú Krisztina aki soha nem késik állítólag....most dugóba került és késett :D
Na nem sokat csak ha jól emlékszem 10percet!
Pont jó volt,mert így mire sorra kerültünk addigra meglett a vérvétel eredménye is!!
Az AFP-re azt mondták szó szerint,hogy nagyon tökéletes főleg ,hogy ráadásul lombikos a Bébike.
Az UH-t szintén így jellemezte ,hogy tökéletes a gyerek :D:D:D:D
Valóban az :D:D hisz az enyém és a Páromé :D
18.5 cm hosszú ,235gr :D
És amin kiakadtunk :D:D:D:D:D
Kiscsajunk van :D:D:D
A Párom annyira örült,hogy perceken keresztül csak azt mondogatta,hogy tudtam,hogy lányunk van tudtam ,hogy lányunk van :D:D
A doktornő annyira mosolygott rajta ,hogy a párom ennyire örül és ,hogy ennyire elérzékenyült a hír hallatán....
Még most sem tért magához szerintem!
Viszont engem megríkatott,mert amikor beültünk a kocsiba és azt mondta,hogy......köszönöm szépen Kincsem ezt a gyönyörű kislányt akit a szíved alatt hordasz :D:D:D

Teszek fel képet :D
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Halihó lányok! :D

Noki! :D
Gratulálok a kislánykához. Akkor Réka lesz, nem Máté!
A babakocsi színe menni fog a kislányhoz, vagy fiús színt választottatok? Én irigyellek!!! Nagyon-nagyon! :wink:


Puszi:Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Köszi Hugi :)
Igen Réka lesz ,mert Apája ezt akarja :)
A babakocsi alapszínű most azaz fekete, de venni kell hozzá még egy vagy két huzatot mindenképpen és azt kombináljuk majd...... amit csak akkor akartunk megvenni amikor már tutira tudjuk a nemét :)
Tehát így az egyik piros lesz a másik meg valószínűleg farmer :)

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Kedves Noki!
Több topikban szoktalak olvasni :D
Szívből gratulálok a kislányodhoz :D :D :D

Nálam is Hajdú Kriszta hozta a pálfordulást lányos mamiként mentem be és fiús mamiként jöttem ki :shock::lol:

Mindent jót kívánok Mindannyiótoknak zugolvasóként :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Én nagyon jól vagyok!!!
Egy pindurit várom a holnapi vv-t,de tudom,csak jó híreket kaphatok!!
Szurkoljatok,hogy elérjük a 10.53-ast,mert utána csak 2 óra múlva jön a következő!!


Móni,Zsiby!

Minél előbb jelentkezzetek!!
Nagyon várom már a híreket rólatok!!

Hugi!

Igen írt barátnőd,aminek nagyon-nagyon örültem!! :D :D Köszke!
Már válaszoltam is Neki :D :D
Ha beszélsz vele:lécci kérjél nagyon bocsit a nevemben,hogy félre írtam a nevét!!!!De a cicámat nem lehet leszoktatni a számítógépről és nagyon unom,hogy nem tudok írni tőle,mert megzavar!!

Noki!

Gratulálunk a gyönyörúséghez!!
Párodnak meg külön a kislányához,majd nem győzi a fiúkat elkergetni a pisztolyokkal,fegyverekkel!!


Akit nem említettem,arra is nagyon sokat gondolok!!

Pussz mindenkinek!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!

Végre ide jutok a géphez a sok telcsi után.

SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hcg 1600. Valószínűleg többen vannak. Szerdán megyek uh.ra. V. doki azt mondta, hogy a kontroll uh felesleges olyan magas a HCG.
Noki jöhet a szívecske az én kicsi rubrikámba is!

Puszi mindenkinek a biztatásért! Tőlem is megy ezerrel Nektek!

Móni
móni101
 
 


Noki!

Most láttam a lányodat! Gratulálok Nektek olyan édes a képen!

Móni
móni101
 
 


Móni! :D

Sok-sok gratula! :D
Hánykor voltál a C-ben?

Puszi:Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Noki!
Gratulálok a tökéletes Afp-hez és a genetikához! :D
Meg persze a kiscsajhoz! :D Hát,hallod,jól meg lettetek kavarva ezekkel a nemekkel! :lol: Ha a dr-nő azt mondta,hogy lány,akkor az már tuti! :wink: :D

Móni!
Gratula a gyönyörű Bhcg-hez! :D Hanyadik napon nézték a beültitől számítva?
Nekem a 12. napon volt 1762 és 3 tapadt. :roll:

Szép estét mindenkinek!

Ági
pálgi
 
 


Nagyon köszönöm a Gratulációkat, aranyosak vagytok :D
Lois
Milyen aranyos vagy,hogy zugolvasónk vagy :D
Jó ezt olvasni ,hogy sok olyanunk is van :D:D
Gratulálok a kispasidhoz nagyon :D
Móni
Bevágtam neked a táblázatba két akkora szívecskét ,hogy csak csörömpölt :D:D:D:D
A biztonság kedvéért kettőt tettem be,de rakok majd még be ha szükség lesz rá :D
Ügyesek voltak a Babócák és Te is!!!
Nagyon örülök és gratulálok Nektek!!!
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.03.11 22:41-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Ez ám aztán a jó hír!!!!!!!!!!!
JUHÉJJJJJJJJJJ!!!!!!!!
Én mondtam, hogy most sikerült!!!- éreztem:))))
Feldobtad az estémet!- de jó!- még bőgtem is.
Nem akartam eddig leírni, mert apa zugolvasó, de én is csatlakozom a szituhoz, nálunk is kellene egy közös bébi. :wink:
Noki! A babó gyönyörű!!!!
Most, hogy ma még nem voltam netközelben és most olvasok, mint egy romantikus regény lettünk. Én már úgy tudok könnyezni a jó híreken.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Móni! Ez nagyon szuper. Vigyázz magatokra. Biztosan többen vagytok.
Istenem, ma már a második jó hír. Gratulálok!!! :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánnátok, csatlakoznék hozzátok?
Új fórumozó vagyok, de már olvaslak Benneteket néhány hete, amióta megtörtént az első látogatásunk a Ciris-ben V. dokinál.
Így ismeretlenül szeretnék Nektek köszönetet mondani, mert hihetetlen erőt adtatok azzal, hogy végig olvastam a topik az összes hozzászólását. A kitartásotok és pozitív hozzáállásotok lelkileg teljesen feltöltött. Sok információhoz hozzájutottam az írásaitokból, melyek segítettek, hogy további lépéseket tegyek a siker érdekében. Én is nagyon bízom a Ciris eredményességében és V. dokiban.

Minden szívecskéhez őszintén gratulálok!

Köszi, és nagyon szurkolok mindenkinek:

"egy újabb zugolvasótok".
tinkyb
 
 


Szia, tinkyb!

Én is kezdő vagyok ezen az oldalon. Csak azért írok neked, hogy ne maradj zugolvasó. Írd le te is élményeidet és minden érzésedet. Így elsőre kicsit bővebben írhatnál magadról.
Puszillak és nagyon nagy kalappal kívánok nektek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szép estét lányok! :D

Fáncsi! :D
Várom a visszajelzésedet a pénteki randinkról!!!! :wink:

Tinkyb! :D
Hűha! Ezt a nevet nem lesz könnyű megjegyezni! De remélem lesz időnk rá, mert sokat fogsz velünk ezután fórumozni! Mindannyian üdvözlünk téged itt nálunk a Cirisesek körében! Látod már mennyi babánk van?! Neked milyen problémád van, és miért a C-nél döntöttél?

Jó éjszakát mindenkinek! Hugi.
Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Először is, én is gratulálok a mai jó hírekhez: Nokiéknak és Móniéknak!

Vasikáé és Hugi: köszi a biztatást, valamint az érdeklődést!

Megpróbálom röviden leírni a történetünket, senkit nem szeretnék untatni.
42.-et töltöm az idén, 14 éve vagyunk házasok, és szinte azóta nem is védekezünk.
Sajnos nekem ennyi ideje egyetlen terhességem sem volt.
A páromnak van egy húszéves lánya, így ő nem tartotta fontosnak, hogy nekünk minden áron gyerekünk legyen. Pedig tudom, ha lenne, őt is imádná, mint a lányát. Azt pedig kategorikusan kijelentett, hogy őt senki nem vizsgálhatja meg.
A városunkban én egy olyan orvoshoz kerültem, aki nem volt képes diagnosztizálni a problémámat, talán felületes volt.
2001-ben Szolnokra kerültem egy majdnem családtag tündéri doki bácsihoz, akinél volt egy mióma műtétem, majd a karrier, építkezés, és az állandó remény.
Sajnos én ilyen nem normális vagyok, azt hittem majd csoda történik, és közben rohantak az évek. Ennyi idő alatt teljesen összetörtem lelkileg, a példa rá, hogy mikor először érkeztem a Ciris-be, rögtön bőgéssel mutatkoztam be Mártikának. Ott tartottam, hogy ha valaki a környezetemben terhes lett vagy szült, akkor én napokig sírtam. Már úgy éreztem, hogy nincs értelme az életemnek, de erőm sem volt tenni érte, és küzdeni a férjemmel szemben.
Karácsony után azt mondta a húgom – Szolnokra is ő cipelt el –, hogy ő ezt tovább nem nézi, hogy tönkre teszem magam, és kért nekünk a Ciris-ben időpontot, mert ő, a barátnője révén már ismerte V. dokit és munkásságát. Szóval most már túl vagyunk(!!!) az első kivizsgálásokon ennyi év után. V. doki azt mondta az első találkozásunkkor, hogy nem jöttem későn, de az utolsó pillanatban.
Részemről nem túl rózsás a helyzet. Van két nagyobb miómám, és sajnos a nagyobbik elég kritikus helyen van. A hormon szintemmel nincs különösebb probléma. A férjem eredménye egész jó lett, a katonák száma dupla az átlagosnál, csak egy kicsit lusták, de tőle ez nem is váratlan, hiszen ő is pont ilyen lusti.
Április 23-én lesz a műtétem, addig még össze kell szednünk rá a pénzt, mert elég drága lesz a mióma elhelyezkedése miatt. Mindkettőnk számára több mint húsz év biztos magas havi jövedelem után, most bizonytalan a megélhetésünk. A sors alakulása miatt tavaly indítottuk közösen a párommal a cégünket.
Úgy érzem a műtéttel nem lesz gond, és utána kezdhetjük az első lombikot. Próbálok hinni a sikerben, és pozitívan hozzáállni.

Nem jött össze, mégis csak hosszú lettem, bocsi és üdv. az egész csapatnak.
tinkyb
 
 


Szép estét lányok!

Móni!

Nagyon örülök neki,hogy sikerült!! :D :D :D
Én megmondtam nem??
Látod,látod,nem hiszel a kicsinek!!

Tinkyb!

Sok szeretettel üdvözöllek körünkben!! :D :D :D
Meglátod milyen jó kis csapat vagyunk,segítünk bármiben!!
Megkérdezhetem mi a próbléma nálatok és hány éves vagy??
Nem vájkálni akarok,csak szokás,hogy leírjuk,hátha könnyebben megoldjuk a dolgokat!


Hugi!

Mindjárt itt van péntek...nagyon várom,hogy már tudjak drukkolni Neked!!!
Remélem jó kabalád leszek!!( én alapból elég szerencsés vagyok,úgyhogy nincs kizárva )
Épp azon gondolkozom,hogy de átölelnélek,küldenék egy kis pozitív energiát!!

Baba!

Annyira sajnálom,hogy holnap nem tudunk talizni :( :( :(
De azért gondolok Rád varatszedés közben!!

Tocsa!

Látom a munkabörtönébe kerültél....
De azért siess vissza hozzánk!!
Nagyon sokat gondolok Rád!


Na megyek szundizni,mert holnap 4-kor kellek,de 3 után megírom mi van Velünk!!

Pussz mindenkinek!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Tinkyb
Légy üdvözölve itt nálunk :)
Csatlakozom Vasikáéhoz és Én is kérlek arra,hogy írd le a történeted,mert kíváncsiak vagyunk ,hogy eddig hova jártál és min mentél keresztül....és nem utolsó sorban ,hogy találtad meg a cirist?!
Szeretnél Te is a táblázatba bekerülni?
Elküldenéd az adatokat amik kellenek nekem :D:D
Sok puszi és mihamarabbi babásodást kívánok neked!!

Kép
noki&potyi
 
 


Andy
Hogy vagy?
HOgy érzed magad??
Rosszullét stb....???

Kép
noki&potyi
 
 


Moni nagyon orvendek neked, tovabbi sok sikert.
Udvozlom az ujakat es a sok sikertortenet adjon nektek is erot a dolgokhoz.
Noki vegul lany., csak egezseges legyen a tobbi nem szamit.
Andy hogy vagy?
A tobbiekrol sem fel. el, mindnekinek sok turelmet es sok pozitiv hozzaallast.
Rolam roviden vegre kezdodhet a szurizas holnaptol, jovo penteken elso koz. az elso inszemunk elott., aztan meg irok.
Jo ejt mindnekinek.
enierdelyi
 
 


Moni nagyon orvendek neked, tovabbi sok sikert.
Udvozlom az ujakat es a sok sikertortenet adjon nektek is erot a dolgokhoz.
Noki vegul lany., csak egezseges legyen a tobbi nem szamit.
Andy hogy vagy?
A tobbiekrol sem fel. el, mindnekinek sok turelmet es sok pozitiv hozzaallast.
Rolam roviden vegre kezdodhet a szurizas holnaptol, jovo penteken elso koz. az elso inszemunk elott., aztan meg irok.
Jo ejt mindnekinek.
enierdelyi
 
 


Moni nagyon orvendek neked, tovabbi sok sikert.
Udvozlom az ujakat es a sok sikertortenet adjon nektek is erot a dolgokhoz.
Noki vegul lany., csak egezseges legyen a tobbi nem szamit.
Andy hogy vagy?
A tobbiekrol sem fel. el, mindnekinek sok turelmet es sok pozitiv hozzaallast.
Rolam roviden vegre kezdodhet a szurizas holnaptol, jovo penteken elso koz. az elso inszemunk elott., aztan meg irok.
Jo ejt mindnekinek.
enierdelyi
 
 


Enikő :D
Ezt sikerült 3x elküldened :D
Nagyon drukkolok Neked a szurik miatt,hogy jó sok és nagy tüszőcskét gyártsanak neked :D

Csajok
Sikerült a videóból kivágnom egy képet :D
Itt talán jobban látszik a jányom :D
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Köszönöm Lányok a gratulációkat! Leendő új kismamák üdv köztünk!

Hugi reggel kb 9 felé voltam a Cirisben. Te is ott voltál?

Ági nekem ez a 14. nap. V doki azt mondta, hogy szerinte nem tapadt meg mind a 3 mert akkor magasabb lenne.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok,

Először is Móni, hatalmas gratula! :D :D :D Vigyázz magatokra és várjuk a további híreket is!

Úgy látom, írnom kell egy tartalmasat, mert nagyon pörög a topik és borzasztóan le fogok maradni. :roll: A munkát most félre tolom egy kicsit, vagy legalábbis kijövök egy beszélőre a börtönéből (hogy Andy hozzászólására reagáljak) :D
Jó, hogy, ilyen sokan vagyunk és különösen jó hallani, hogy vannak zugolvasóink (szia Loislane :wink: ) és erőt is adunk nekik.

Tinkyb, üdvözlet itt köztünk, remélem, hamarosan te is elérsz a célba. Szerintem itt nyugodtan leírhatsz bármit, ami a szívedet nyomja, nem fogjuk unni. Sőt…
Hihetetlen, milyen türelmes lány vagy te! Én már 1 év után rohantam a dokihoz, hogy baj van.
A műtét időpontja hamarosan elérkezik, és hipp-hopp, túl leszel rajta, aztán majd csak azon kapod magad, hogy már a szurikat nyomjátok a lombikhoz és hirtelen a műtőben találod magad a kis pöttyökkel a pocidban. :D Csak pozitívan! A tapasztalat az, hogy a műtétek után sikeresek a lombikok. A műtét utáni törődés meg egy élmény. Néha azon gondolkodom, hogy befekszek csak úgy kicsit, hogy úgy foglalkozzanak velem, mint a műtét után. :wink: Nagyon jól esett. Soha nem fogom elfelejteni azt a törődést. Főleg Ibolyának, de mindenkinek nagyon hálás vagyok!

Jólányka, köszönöm, hogy gondolsz rám, borzasztóan jól esik. Nem adtuk fel, próbálkozunk! :D Mindent meg fogok tenni azért, hogy kisbabáink legyenek, főleg most, hogy látom a tesóméknál Marcit. Tünemény! Sokszor gondolok rád én is, és szorítok. Jelentkezz, ha bármit elmondanál! Itt vagyunk!

Fáncsi, szuper a vonalzód és Kisfáncsi (nagy K-val :wink: ). Tényleg, te hogy lettél Fáncsi? Van valami története? Nemsokára eljön a te napod: a péntek 13! :wink: :D

Hugi, úgy izgulok érted. :D Pénteken már leszívás. Ma megy a tüszőrepi, ugye? Jól vagy továbbra is?

Noki, háát én már nem hittem a szememnek…most meg kislány újra. :D Biztos, ami tuti, azért inkább uniszex cuccokat vegyetek! :wink: Hatalmas gratula a szép kislánykátokhoz! :D Papának üzenem, hogy majd 17 év múlva is így örüljön, amikor a pasikat kergeti el a lányka mellől. :D

Andy, szorítok, hogy elérjétek holnap a vonatot és minél hamarabb jöhess hozzánk a jó hírekkel. :D Tök jó olvasni, hogy ennyire pozitív és vidám vagy! :D

Eni, hajrá! Mennek a drukkok, hogy szép nagy petikéket növessz. :D

Kockáspléd, minden rendben? Jól vagytok?

Ági, köszi a pozitív hozzászólásokat és, hogy megosztod velünk a tapasztalataidat!

Mi jól vagyunk. Sokat Marcizok és nagyon szeretem őt, asszem, ő is csipáz engem. Legalábbis jól elvan a kezemben. :roll:

Nagyon remélem, hogy senkinek nem okozok fájdalmat a képekkel, de egyszerűen ezeket fel kell tennem róla, olyan aranyos.

Szép éjszakát Lányok!

Kép

Kép
tocsa
 
 


Andy és Noki, remélem a hosszúra nyúlt beszámolómban megtaláljátok velem kapcsolatban a válaszokat a kérdéseitekre.

Noki, igen, szeretnék bekerülni a gyönyörű táblázatotokba!
Ha valami adatom még hiányzik, csak szólj, és pótolom.

Tocsa, nagyon köszi a kedves biztatást, Te is sok erőt adtál nekem
a hozzászólásaiddal!

Szeretnék aktív tagja lenni ennek a szuper csapatnak.

Ígérem, minden fejleményről beszámolok Nektek!
tinkyb
 
 


Tocsa
Marci napról napra szebb és szebb :D
Lassan már itt a topikon a sajátjainkat fogjuk mutogatni :D:D
Amúgy Páromnak már mondtam ezt ,hogy mi lesz ha nagylány lesz az ő picike jánykája???
Azt felelte,hogy olyan jóban lesznek ,hogy mindent megtudnak majd beszélni egymással :D
Ámen!
Így legyen :D
Azért egy két puskát beszerzünk :D:D:D:D
Tinkyb
Mire leírtam a kérdéseimet és elküldtem a hozzászólásomat addigra már Te is elküldted a sajátod :D:D:D
Köszönjük ,hogy megosztottad velünk a történeted!
A táblát javítom :D
És várunk rendszeresen mindig :D


Holnap megyek a "kedvenc" dokimhoz :roll:
Du 1-re vagyok hozzá beírva,de nem sokat várok tőle....
Na mind1......miután megcsinálta Nekem azt a fantasztikus csaszit amiről annyira híres.....el is felejtem szerintem egy életre őt :D

Nyugodalmas jó éjszakát kívánok mindenkinek!
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :D

Andy! :D
Annyira aranyos vagy! Rám is férne egy kis "ölelés", mert már kezdek pánikolni, hogy sikerül-e majd!
Ha hazaérsz feltétlenül jelentkezzél! :wink:

Móni! :D
Én is ott volotam már 8tól, és kb 1/4 10-kor jöttem el! Miben voltál?

Tocsa! :D
A baba változatlanul gyönyörű, köszönjükm az új képeket! :lol:
Tegnap este 11-kor kaptam kaptam meg az Ovitrelle-t. Már nagyon feszül a pocim! :(

Enikő! :D

Már te is közel vagy a rajthoz, aztán jön a cél, ami biztos egy piros szivecskét fog eredményezni! :P

Tynkib! :D
Meglátod itt jó kezekben leszel, valóban el lehetett volna kezdeni hamarabb, de én úgy látom,hogy ebben az intézetben jó eredménnyel lesznek a 40 év felettieknél babák! Biztos te is köztük leszel! :wink:
Egy viszont nagyon fontos! Lazulj egy kicsit el! És olvasd el Te is a Secret című könyvet! Én is most olvasom, a C-ben is azt lapozgattam! 8)


Mindenkinek további szép napot! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Noki, köszi, hogy betettél a táblázatba!
Kinyomtattam és eldicsekedtem a férjemnek vele.
Áttanulmányozta, majd egy kicsit viccelődött azon, hogy „Móni sperma száma kevés”. Szeret humorizálni, bocsi, ha rossz vicc volt. Mikor a végére ért elgondolkodott az inszem lehetőségén nálunk is. Képzeld, férjem lányát is Rékának hívják!

Tocsa, Marci fiú nagyon édes! Meglátjátok, mi is hamarosan ilyen kis gyönyörűséget csodálunk nap, mint nap a szobácskájában!

Hugi írtad, hogy nem könnyű megjegyezni a nevemet.
Elmesélem a történetét. Nagyon szeretem a Disney karaktereket.
A Micimackó után a Pán Péterben látható tündérlány tetszik a legjobban. A neve angolul Tinker Bell, ebből próbáltam összehozni egy nick nevet. A valódi nevemhez kapcsolódik az y is, így akartam, hogy az is benne legyen. A férjem egyébként a dagimami nevet javasolta. Sajnos van rajtam kb. 25 kg plusz, szépen lassan, alattomosan jött rám az évek alatt. Páromat ez nagyon zavarja. Imádok sütni-főzni, és persze enni. Lusta vagyok tornázni. És az egyik fő bűnöm, hogy csoki függő vagyok.
Megfogadom a tanácsod, és lazítok. A könyvet én is letöltöttem, el fogom olvasni.

Azt tegnap elfelejtettem megírni, hogy a pillangóval is jól felcsigáztatok. Korábban nem hallottam még róla. Miután olvastam erről itt nálatok, elmentünk a férjemmel és rögtön négyet vettünk. Most minden ablakban ott lógnak a függönyön. A másik dolog, a telihold figyelése. Úgy választottam a műtét napját, hogy akkor ne legyen telihold.

Később még jövök...
tinkyb
 
 


Hú most látom, hogy elírtam a Tinkyb-nél az Y-t. Bocsánat! Tudtam, hogy lesz vele még bajom! Tudjátok a szőke nő!
Hugi!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Jó reggelt, csajok!

Tocsa! Nagyon aranyos baba Marci. Mindkét kép annyira jó. Próbáltam kedvencet választani, és kezdtem azzal hogy a csücsörítős a kedvencem mert olyan cuki. Aztán a másik, mert olyan édesen alszik mind egy kis angyal. Szóval nagyon kedvenc mindkettő. Nem baj hogy feltetted, sőt, nagyon örülünk. Remélem mondhatom mindannyiunk nevében.

Tinkyb! Én idén 43 éves leszek és még nem voltam a Cirisben. Jövő héten csütörtökön megyünk első randira. De, lehet már írtam. Kicsit szomorú volt a történeted. Örülök hogy leírtad és nem sikeredet hosszúnak. Ennél sokkal hosszabb a történetünk mindannyiunknak.
Nagyon sok sikert kívánok nektek. Remélem én sem vagyok megkésve.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé, nagyon megnyugtató érzés fog majd eltölteni, ha a Ciris-ben leszel.
Ami számunkra súlyos problémát jelent, az ott nekik teljesen természetes. Senkinek az egyedi gondján nem lepődnek meg, és nagyon igyekeznek mindenki baján segíteni. Nem vonják el a figyelmüket egyéb esetek, mint egy kórházi osztályon, ide mindenki azért jön, mert kisbabát szeretne.
V. doki meg volt róla győződve és büszke volt magukra, hogy az intézet hangulata miatt döntött úgy a férjem, hogy azonnal leadja a mintáját a kivizsgálás érdekében, amire én magam több mint tíz évig nem tudtam rávenni. Pedig gondolhatjátok, hogy már a zokogástól a könyörgésig mindent bevettem. Persze tudom, hogy mégis csak az én kedvemért tette meg.
Tudjátok, arra gondoltam, hogy őrökké bánni fogom, ha kihagyom a lehetőséget – esetleg ha az az utolsó is –, és legalább nem próbálok mindent megtenni a babánk érdekében. Hiszem, hogy nem vagyunk elkésve! Bár szoktam azzal viccelődni gondolatban, hogy szegény gyerek milyen vén anyja lesz.
Én is viszont kívánok Nektek sok sikert!
tinkyb
 
 


Tinkyb,

Nagyon édes vagy. :lol: Én is gondoltam erre, hogy az érettségi vizsgáján nem tudok ott lenni, mert vérnyomás mérésre kell mennem, de tudod, ha állandóan ilyesmin törném a fejem, soha nem tudtam volna rászánni magam babára. Így, hogy nem gondolok rá, annyira rábeszéltem magam, hogy mindent megteszek érte.
Egyébként a gyermek majd fiatalít, én már nem egy ilyen csajjal találkoztam és hidd el, így van.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Tocsa!
Megígértem,hogy csak pozitív leszek..... :wink: Ha "olyan" a téma,akkor elszámolok 10-ig. :lol: :wink: De tényleg,felesleges "okoskodnom",én csak a jókat szeretném megosztani Veletek! :wink:
Ja,és a Marci baba neggggyon éééédi!Gyönyörű kisfiú! :D

Vasikáné,Tinkyb!
Tényleg ne aggódjatok a korotok miatt!Ma már a szülés ip-ja jóval kitolódott,mint régen volt!A gyerekek meg mint tudjuk fiatalítanak!Rengetegen szülnek 40 év felett!Ott van pl. Jakupcsek G. (45),vagy Szulák is (43. volt).Egyszer genetikára vártam és beszédbe elegyedtem egy kismamával.Mondta,hogy az első babáját 43 évesen szülte,akkor 45 volt és a 2.-at várta. :D Ja,és spontán! :D
Szóval,hajrá!

Ági
pálgi
 
 


Ági, Neked is köszi a bátorítást! :)
tinkyb
 
 


Ági, csatlakozom Tinkyb-hez, köszönjük a bátorítást.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok
Megérkeztem a dokitól!
Kész anyagi csőd ez az egész :P
a dokikám közölte,hogy a méhszájam puha és zárt, minden a legnagyobb rendben van és amit átnézte a papírkáimat közölte a nagy hírt.......nem kell csaszival szülnöm.....
Hirtelen levegőt sem kaptam :D:D
Na most nem tudom,hogy örüljek vagy kezdjek el félni :D
Mondott azért még mást is mint pl: szerelmeskedhetünk végre 5hónap után a Párommal :D:D
Kaptam mindenhova beutalót és legközelebb egy hónap múlva kell mennem!
Ki sem bírom addig ,hogy ne lássam a kis csajszimat :(

A doki megkérdezte tőlem,hogy mi újság a Cirisbe ,de azon kívűl nem tudtam neki mit mondani ,hogy áremelés volt!
Erre ő megszólal,hogy akkor nem is hallottam a nagy hírt....vagy ez nincs a nyilvánosság elé tárva?????????
Gondolhatjátok ,hogy a pulzusom 1000lett hirtelen ,hogy mi a fene történhetett......
Mondta,hogy állítólag Vereczkey doki nem egyezik a külföldi tulajjal és a nagyközönség sikerre való tekintetre ügyet sem vetve.......szeretné a Cirist megszüntetni!!!
Én nem akartam hinni a fülemnek!
Kérdeztem ,hogy akkor mi lesz azokkal akik oda járnak jelenleg és mi lesz a fagyikkal ,mert én meg most amiatt aggódom :shock: :shock:
Erre nem tudott mit mondani,csak annyit,hogy állam bácsika is támogatja az ötletet és sokan mások is.........,de ezt tudjuk,hogy sok sok ember a ciris ellen van....na,de ennyire????

Remélem,hogy nem lesz igaza a dokinak és nem lesz gond a Cirissel!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Hahó, itt kockaspléd,
csupa jó hír, sok új fórumozó,komolyan mondom jó ide jönni.Köszönöm a kérdéseket, jól vagyunk, remélem lassan többes számban:) Nem bánnám , ha mind a hárman itt maradnának velünk.
Nem érzek semmit, a hasfeszülésen kívül, de szerintem azt a tabletták okozzák. Gondolom minden ember más , így már meg sem kérdezem, ki , mit és mikor érzett:)
Mindenesetre elég gyorsan megy az idő, már elmúlt három egész nap a beültetés óta....Szépen, nyugisan dolgozgatok és érdekes módon tudok magamnak parancsolni, hogy ne idegeskedjek és ne mérgelődjek feleslegesen. (cégvezetőként ez nagy erény:)
Tinkyb - semmiért ne aggódj, se a korodért, se a cégedért, se a súlyfeleslegért. A kor az egyetlen, amit nem vagyunk képesek befolyásolni, minden egyebet igen.
Szóval lányok egy a lényeg, nagyon nagyon várjuk a március 23-i vérvételt és remélem kiakad a HCG szint mérő:)))))))))))
kockaspled
 
 


Kockaspled, nagyon örülök az örömödnek, szerintem pihenj nagyon sokat. Inkább csak feküdj szépen.

Noki&potyi, remélem kamuzik a dokid. Borzasztó ezt hallani amikor ez az egyetlen reményem. Mi lesz velünk?

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Noki!
Örülök,hogy minden okés veletek! :D

Kockáspléd!
Drukkolok Neked is,de a 3 baba azért az nagyon nagyon kockázatos!A cél 1 vagy 2 EGÉSZSÉGES gyermek!(egyszerre :wink: )Én több tradédiát láttam,mint pozitív végkifejletet.....sajnos!
Meg én most látom,hogy milyen komoly meló két 7 és fél hónapossal elindulni vhová,akár program,akár séta...de az etetés,fürdetés alvások összehangolása stb...És még úgy is,hogy nekem van bejárónőm meg bébiszitterem is. :wink:
Csak azért írtam ezt le,mert míg nem sikerültek a gyerekek,egy-egy lombikoknál én is gondolkodás nélkül rávágtam,hogy mind a 3-mat megtartom,ha úgy adódik....Aztán mégis másképp döntöttem.
Így inkább júniusban (ha sikerül) jöhet a 3. baba. :P

Drukk!

Ági
pálgi
 
 


Pálgi
teljesen egyetértek veled abba,hogy egy vagy kettő gyerek bőven elég és tisztellek azért ,hogy kemény voltál anno és meghoztad a helyes döntést!!
A szomszédunk is hármas ikerekkel lett terhes(lombik) és 25dik héten beindult a szülés.....
Két kisfiú nem maradt meg :(
A kislány most 6éves,de sajna intézetbe van ,mert a szülők nem tudják őt ellátni annyira sok baja van szegénynek!
Most vállaltak be még egy lombikot ,de csak egy embriót mertek beültettetni ami hála égnek meg is maradt.......nemrég született meg Hanga Flóra :D
Vasikáé
Én is csak bizakodom ,hogy rossz pletyka az egész amit a doki mondott......bár ilyet miért találnának ki!
Most bízom benne,hogy sikerül majd kompromisszumot kötniük és rendeződnek a zűrös cirises dolgok!!

Kép
noki&potyi
 
 


helló csajok!

bocsi, de visszaolvasni nincs most időm, mert újra dolgozom...bár nem vagyok a legjobban, viszont már otthon sem tudtam magammal mit kezdeni, így hát bejöttem... :(

hugikám, én holnap 13:30-re megyek uh-ra. :D

tocsa, a nevem a kíváncsi fáncsiból ered, emlékszel a mesére?
a férjem nevezett el így...de nem értem miért is... :roll: :roll: :lol:

később még jövök, puszi mindenkinek!

ja, kockáspléd mi a helyzet veled? hogy vagytok? ha már írtál, akkor bocsi... :oops:
fáncsi
 
 


Kockáspléd
Az előbb tudtam ,hogy valamit elfelejtettem,de nem tudtam ,hogy mit!!!!???
Eszembe jutott......neked írni :D
Terhességgel jár a feledékenység,de azt hiszem már említettem!
Nagyon drukkolok neked és pihenj sokat!
Az első 7nap az nagyon fontos a beágyazódás miatt!
Aztán meg már minden megy a maga útján :D
Változó ,mert valaki esküszik az egy hetes pihenésre(mint Én) és valaki azt mondja,hogy lehet jönni menni és nincs gond!!!
A lényeget azért tartsd be!!! Utró után feküdj 2órát!!!
Ez nagyon fontos....és egyél,igyál sok-sok fehérjét!!
Vigyázz magatokra!!
Fáncsika
Holnapra mennek a drukkok :D:D

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Húúú..ez tényleg szomoú történet... :cry: Nagy boldogság lehet a szép egészséges kis Hanga Flóra (szép nevek),de biztos egész életükben nyomasztani fogja őket az elvesztett 2 kisfiú és a beteg kislány,aki ráadásul intézetben van. :cry: Na,én ettől féltem,hogy nehogy olyan történjen,ami beárnyékolja a boldogságunkat.

Kockáspléd!
Pár nap fekvés (én 3 napot feküdtem,utána sétáltam,light-osan csináltam a dolgokat),de a lényeg a kímélő életmód,stresszmentes napok!Ja,mondjuk engem a tesóm a beülti után úgy felidegesített,hogy remegtem és sírógörcsöt kaptam.... :roll: és mégis sikerült. :D Még túl jól is... :lol:

Na,megyek,míg alszik az aprónép összepakolok,mert holnap egész nap csavarogni fogunk. :D Ilyenkor mindíg annyi cuccunk van,mintha 1 hétre mennénk. :D Váltóruhák,pelusok,na és a rengeteg kaja...tízórai,ebéd és uzsi ez mind bébiétel.

Remélem hamarosan mindenki megtudja.... :D

További szép napot mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon jó hírekkel jöttem,nézzétek el,hogy nagyon jó kedvem van!!!
Igazam volt,a HCG-m emelkedett:193 lett :D :D :D
V.doki is annyira örült neki.A vv.után 2 percre behívott bennünket,akkor még nem igazán örült,volt benne félsz...kár volt.

Nokikám drága!

Beírnád a táblicskuba,hogy március 23-án megyek UH-ra??
Illetve 1 kérésem is lenne!!Holnapig odaírnád a szívecském mellé,hogy 193 volt a HCG-m??Tudod,barátnőmnek mindig frissibe küldöm a táblicskut és már nagyon régen nem történt meg a küldés.Holnap kiveheted!Ja,gratulál,hogy milyen ügyesen vezeted a dolgokat!!Amúgy én is felejtek!

Érdekes volt,amit mondott a dokid!
Én nem hiszem,hogy ez megtörténne,főleg ilyen indokot még soha nem hallottam!!
Én meg olyan pletykát hallottam,hogy V.doki volt nemrégen Londonban,Hustonban,Texasban és fölajánlottak neki orvosigazgatói állást és nagyon gondolkozik rajta.

Hugi!

Küldtem Neked emilt!!Barátnődét nagyon szépen köszönöm!
Igértesd meg vele,amit írtam neki!!Bejelölhet az iwiw-en ha akar!


Kockáspléd!

De örülök neki,hogy ilyen jól vagy!!
Továbbra is mennek 1000-rel a drukkok!!

Fáncsi!

Ne parázz,a holnapi péntek 13-a is szerencsét fog hozni!!
Mennek neked is 1000-rel a drukkok!!


Sok pussz mindenkinek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!


Andy gratulálok a jó hírhez! Vigyázz magatokra!

Kockáspléd, pihenj sokat és biztos együtt maradtok! Köszi a kedves biztatást!

Fáncsinak is nagyon szurkolok a holnapi uh-hoz!

Huginak is drukkolok a péntek 13-i leszíváshoz.

Noki, örülök, hogy minden rendben van Veletek. Aztán ma este csak ne olyan hevesen! :D

Nagyon bízom benne, hogy nem lesz olyan változás a Ciris életemben, ami a reményeinket szerteoszlatná!!!


Kellemes estét Mindenkinek!
tinkyb
 
 


Tinkyb!

Nagyon tetszik egyébként a neved!! :D :D
Ne felejsd el,csak pozitívan!!Hidd el,ez sokat számít!!
Nekem a 3.inszem jött csak össze,de mindig fölálltam a sikertelenség után!
V.dokinál és a Cirisben is a legjobb kezekben vagy!!

Tocsa!

Gratulálok hugodnék Marcibabaához,jó egészséget kívánok nekik!
Nagyom gyönyörű :D :D :D :D
Köszke a szurkolást,bejött!!
Elértük a vonatot!! :D :D

Vasikáé!

Te is csak pozitívan!!
Neked is csak azt tudom írni,hogy V.dokinál és a Cirisben a legjobb kezekben van!!
Ne keseredj el,nem lesz semmi gond!!


Pussz mindenkinek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Gratulálok NOKI a kislányotokhoz!!!!!íKukkolóként folyamatosan követem mi történik veletek. :D :D :D :D Kitartás mindenkinek!!!!A kismamiknak meg gratula!!!

Éva
p.éva
 
 


Köszönöm Bandy, és gratulálok a Hcg-hez. Ügyi vagy. Alig várom az ultrahang képet tőled is.
Pusza.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó estét lányok! :roll:

Andy! :D
Köszönöm az emilt, nagyon jólesett amit írtál!!!! A leányt te is bejelölheted az én iwiw-emen, már tudod a nevét! Nagyon sokat gondoltam ma rád!!! Tök jó, hogy nőtt a hcg-d, csak így tovább!!!

Noki! :D
Nagyon elkeserít amit írtál, nem tudom, hogy mennyi lehet belőle igaz, de holnap megpróbálok valamit megtudni. Én elképzelhetőnek tartom, hogy ez megint csak egy támadás V.doki és a C.ellen! Tudod nagyon sok az irigye. Látják,hogy itt jóval nagyobb számban csinálnak gyerekeket, és szerintem ezért van! :evil: Legalábbis remélem!
Annak örülök,hogy nálad minden rendben van, azért mindent óvatosan!!!!!

Fáncsi! :D
Sajnos lehet,hogy már nem talizunk, mert én fél 9-re megyek, bár olyat említett V.doki,hogy 1óráig pihi utána. Nem tudom,hogy 1órát pihi, vagy 1óráig pihi. Nem akartam visszakérdezni,hogy ne lássa ő is, hogy milyen nagyon szőke vagyok! :wink:
Azért majd figyellek! Miben leszel?

Tinkyb! :D
Előre is köszi a szurkolást, hátha bejön a péntek 13! :D

Mindenkinek jó éjt, majd holnap jelentkezem a hírekkel! Vigyázzatok magatokra!!!

Puszi:Hugi.

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?