Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:43-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:43-kor.
Vendég
 


Bocsiiiii Kata!! Én nem tudom miért is tévesztettem el, ne haragudj! :oops: :oops:
Egyébként meg van Neked egy Dórika szépséged!!! :lol: :lol:

Huh, mennem kell...

sz.andi
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés tőlünk.

Próbáltam visszaolvasni, de nagyon nehezen megy.... írni meg végképp nem tudtam! Tomó iszonyú nyűgös... aludni nem akar, az éjszakát is végigordította. A jobb felső 1-ese már mindenórás lehet, már rendesen látom a fogat a bőr alatt. Remélem vége lesz ennek lassan!

A képeket nagyjából láttam. Minden babóca irtó cuki!

Patr!
Zsoltinak azok a szemek... szerintem erősítsétek meg a kaput, mert hamarosan kipisilik a lányok!

Viki!
Lackó mindíg mosolyog? Hihetetlen, milyen jókedvű kisfickó... vagy csinálsz vele valamit? :D

Marcsi!
Emma haja... :shock: (és még le is vágtad??? :shock: )

Dodó!
Lizy hatalmasat nőtt! Nagyon szép kislány Ő is! :D

Véda!
Gratula Lilunak a dogához, meg a többihez, meg Csabinak az egyedül alváshoz!

Nem megyünk ma torkoskodni mert Zoli délutános :( (Még sose hagytuk ki :( ) (Valamikor el kell kezdeni...)

Remélem hamarosan többet tudok jönni... (ha Tomókám majd engedi)


Betegeknek jobbulást!

Ünneplőknek nagyon sok boldogságot!

Megyek mert megint üvölt! :(

Kép
zsuzska72
 
 


Hű, ennyit írni! :shock: :twisted:

Akatus
Hű, Apa micsoda világjáró! :D Jó neki h ilyen sokfelé megfordul. Na nektek már nem annyira :? :lol:
Gratula a barántődnek Villőhöz! Fotó jöhet ha lesz! :wink:

Nelli
Igen, vágom a nyugdíjpénztárok közti különbséget, csak nem tudtam h a nem önkéntesnek is kell a belépésije. Hát, ez szívás, mert azt sem küldtem! :(

Bakker! Akkor szerintem kezdhetem előről az egész ügyintézést! Ó, ilyen szerencsétlen is csak én lehetek hogy munkanélküliről kellett szülni jönnöm, amikor 15 éves korom óta dolgozom! :evil:

Ami
Hű, de jó ötlet a mákos guba, csinálok én is a hétvégén!! :D Bár holnapra meg túrógombócot terveztem, lehet kicsit sok lesz a jóból! :twisted:
Tök szupi hogy Áron így hagy tenni-venni! Nóriról ugyanez nem mondható el. Ha már kilépek a szobából, vonyítva nyomul utánam. A nyomulással nem is lenne bajom, de minek ehhez vonyítani?!? Ezt sose fogom megérteni! :roll:
Most napközben tűrhetően aludt Nóri is, de az éjszakától eléggé tartok. Ha megint produkál egy olyat mint a tegnapi, tuti felkötöm magam!
Nagyon irigyellek a 7-8-9 :shock: :shock: órás alvásokért!! :wink:

Kriszta
Levi nagyon szépen nő, nem semmi adatok! :lol: Nem írja fel a tápot a dr? Rendes... :roll:
A szomszéd fiút tuti kirángatnám a kulcslyukon! Amúgy is utálom a karácsonyi zenéket, nem még február végén!!! :twisted: :lol: :lol: :lol:

Pati
Sajnálom a gumit, jó nagy bosszúság! :( Derekad jobb már? Gondolom sokat használt neki a bevásárlás... :?
Nagyon ügyes Zsolti h iszik a pohárból! Bárcsak mi is ott tartanánk már! Na most mégis odaadja a boszorkány a gyerekeket? Megőrült ez vagy mi baja? Csak cirkuszolt hogy nehogymár jó legyen, mi? :evil:

Dodó
Következő kismama? :shock: Ajjjaj!! :lol: :lol:

Védadóri
Nahát, Csabci milyen ügyes fiú! Remélem megmutatja majd Nórinak hogy is kell csinálni ezt az elalvás-dolgot!
Lilunak nagy cuppanós a dogáért! Elképesztően ügyes csaj! :wink:
Időpont nekem egyelőre bármikor jó, csak ne legyünk betegek. Valamikor márc 2. felében tervezünk hazamenni, de még nem tudom mikor.

Szilvi
Én is imádtam a terpeszes fotót! :lol: :lol:

Mav
Minden csodálatom a tiéd, hogy még életben vagy két ilyen nemalvós gyerkőc mellett! :) Azért rendik voltak ma, bizti érezték h anyának is kell már egy kis szabadidő! Drukkolok hogy most már sokszor csináljanak ilyet! :wink:

Kike
Sajnálom a fülgyuszit. Nekem is sót tett rá anyukám amikor kicsi voltam, ahogy Viki is írta. Szegénykém! Jobbulást nektek!

Timi
Köszönyjük a fotókat, tüncik a srácok! :D

Ági
Nagyon örülök hogy lassan rendeződnek a dolgok! Remélem tudsz most már pihenni egy kicsit és Szoni is hamar hazamehet! Puszi nektek!




Hű, ennyit bírtam megjegyezni, már így is túlteljesítettem magam!

Azt hiszem most egy időre lelépek, Lányok, mert nagyon sok időmet elveszi a visszaolvasás és ha még reagálni is akarok...
Apa folyton csesztet h pihenés helyett csak a gép előtt ülök és igaza van! Hiányozni fogtok!! De mivel abszolut függő vagyok, nem tűnök el végleg! :wink:
Vendég
 


Ú, Vera! Ne má! Azé suttyomban jöhetnél!!!

Ma meg kell dicsérnem A drága kicsi hercegnőmet!!
El is aludt egyébként, azért tudok jönni.
Ma annyira jó gyerek volt! Sikerült főznöm borsólevest meg palacsintába bugyolált zöldséget rizzsel. Elég sokáig tart, de ott játszott mellettem. Kapott tésztaszűrőt, tölcsért, műanyag fedőt, stb. Mindig mást, de olyanokat vigyorgott!!
Aztán elmentünk sétálni, bementünk apához, de nemsokára hívták is őket, így gondoltam sétálunk egyet, erre elkezdett esni az eső.
Na mindegy, most alszik a kis puncikám!

Ja, kérdés! Ti szoktatok csupaszkodni a gyerkőc előtt? Mert nekem muszáj, ugyanis sokszor napközben zuhanyzom, mikor megcsinálok mindent. Olyankor úgy zárom le a munkát, hogy magamat is rendbe rakom. De amikor apa nincs itthon, én beviszem a fürdőbe magammal, mert akkor tuti nyugodtan le tudok zuhanyozni, nem nyíg. Játszik, néz engem, bohóckodunk és nyugisan elintézem. De ha meglátja a cicim, elkezd röhögni rajta :oops: :lol: :lol: .
Na mindegy, a lényeg, hogy sztetek nem rossz dolog ez? Apát sosem látta még, de engem igen. Apát nem is akarjuk, hogy lássa. Sztetek mi a jó?
Bocsi, hogy ilyen hülyeséget kérdezek, de ezt már annyiszor meg akartam kérdezni!

sz.andi
 
 


Remélem azé nem maradok egyedül! Egész nap ment a pörgés, bár sokan most fürdetnek.

Csak mi fürdünk olyan későn?

Nálunk már régóta megy, hogy 9 és f10 között van fürcsi, azután kaja és úgy az éjszakai alvás. Ilyenkor még alszik egy kicsit, így bírja ki olyan sokáig.
Aztán 10-negyed11 körül elalszik és alszik 6-f7ig, akkor kaja és még állt. rányomunk egy-két órát. Végleg olyan 8-f9 körül ébredünk.

sz.andi
 
 


Na, egyedül?? Miért nincs itt senki??? ÓÓÓ, Viki meg most alszik! :(

sz.andi
 
 


Andi! Mi szoktunk mindketten pucérkodni Levi előtt. Szerintem most még elmegy, később persze nem tesszük.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszta!!! De jó!!! Legalább Te vagy itt!

Hát Apa nem csupaszkodik, de én igen. Később is fogok sztem. Nem tudom mi a helyes!

Mit csinál az a rosszcsont Levi?? :lol:

sz.andi
 
 


Kriszta! Te is elpártoltál?? Na akkor megyek keresek valami elfoglaltságot!
Pedig most lenne időm... :( :(

sz.andi
 
 


Figyeljétek meg, akkor fogtok jönni, mikor Mütty felébred! :twisted:

sz.andi
 
 


Bocsi Andi! Hát az a rosszcsont Levi majdnem magára ránotta a fotelból a cuccost. Lassan mi is fürdünk, aztán remélem még 10 óra előtt el tudom altatni. :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Ide egy téves infót írtam, így mégsem hagyhattam :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.andi 2009.02.26 19:18-kor.

sz.andi
 
 


Na? Felébredt?

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jaj, mondom én, hogy rosszcsont! De olyan jó! Ok, fárasztó, de milyen jó ha a gyerek "rosszalkodik". Tök unalmas lenne, ha leraknánk és ott maradna.
Teszel egy képet? Olyan tündéri fickó!

sz.andi
 
 


:lol: :lol: Nem ébredt még fel! :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Sziasztok anyucik!

Recept a receptesben!

Evelin leszedte a vonalzójáááááát??????

Jajj.
Vendég
 


Mindjárt rakok.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


oké, megnéztem, én látom... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jólvanna! Elszúrtam, nem is szedte le! Csak elkezdtem az alajétől a topikot, ugyanis senki nem volt hajlandó velem beszélni :lol: :lol: És akkor még nem tett fel vonalzót és arra hittem, hogy leszedte.

Bocsi a félre infóért!

sz.andi
 
 


Oké, persze...semmi gond.. :lol: :lol: :lol: :lol:
én meg a blogot olvastam...szegény nincs jó passzban... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Kép ezt Werának ajánlom
Kép frissen ébredve
Kép még kómásan

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA

Levi de cuki........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Werának én is üzenem, hogy Emma is megtalálta tegnap a papucsomat! :wink:
Vendég
 


Ja! Werának én is ugyanezt üzenem!! Apa 46-os papucsát találta meg..A feje sem látszott ki mögüle!


ÓÓÓ, milyen cuki! Hát igazi kisfiú! Olyan szép gyerkőc! És látszik rajta, hogy mennyire huncut!!! :lol:

sz.andi
 
 


Köszönjük a bókokat, Levi helyett pirulok... :oops:

Ti sem panaszkodhattok a csajaitokra! Egyik édesebb, mint a másik. :D (szivecskés smile)

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Mi is voltunk torkoskodni egy bioétteremben. Még biokóla is volt! :lol: Degeszre ettük magunkat és a pia is féláron volt.

Andi! Mi nem takargatjuk magunkat a gyerekek előtt. Én sokszor Rolival fürdök és apa is simán járkál előtte ruha nélkül. Egyenlőre én úgy gondolom jó ez így. Talán jobb, ha így szokja meg. Nem azt mondom, hogy fél nap meztelenül járunk, de nem takargatjuk magunkat. Később nem tudom hogyan lesz. De most egyenlőre így van.

Levi nagoyn cuki!

Kép
szly27
 
 


Ezt kapjátok ki: Levi alszik!!!!!!!! (koppp-koppp-koppp)

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Pedig még két órára hitelesítve vagyok.
Azt hiszem Apa ma megkapja a magáét!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

ÁGI!
örülök, hogy jobban van a kiscsaj! Remélem ilyen gyorsan javul továbbra is és Nándi is megússza! Ügyes vagy!

MÁRTI!
Lea nagyon cuki, szinte hallom, ahogy szuszog!

MARCSI!
Nagyon jó a süti és Emma is gyönyörű!

Levi egy kis tündérbogár! Igazi szívtipró ott az ágyneműben.

Tami!
Jó étvágyat! Reggel akkor ott leszünk!
Hétfőn akkor nem megyünk koncertre?
És amúgy igen, valszeg nekem ilyen folyadák-parám van. Ez persze annak is köszönhető, hogy alig van tejem és Emma meg nem tanult meg cumisüüvegből inni. Így én ezt kicsit megalapozottnak érzem, de igazatok van, hogy néha túlzásokba esem... :oops:
(viszont pl. se légzésfigyelőnk, és hozom-viszem mindenfelé, úgyhogy talán nem vagyok betegesen paramamai)

Köszi amúgy a tippeket csajok!

meztelenkedés: most még előfordul, és szerintem az anyyukáját láthatja még sokáig.
én aput sosem látatm, brrr...vagy csak nem emlékszem.
Anyuhoz meg még most is benyithatok, ha esetleg fürdik és kérdezni akarok valamit...persze nem ácsingózok ott, csak egy pillanat.
De úgy hosszabb ideig nem.

Életem egyik legkínosabb élménye volt, mikor a 12-es osztálykiránduláson az ofőm a zuhanyban anyaszült mezetlen állt velem szemben és vagy 10 percet dumált. hát...én őt a tábla előtt szoktam meg, nem így csórén...bazi kínos volt
(ja, ofő nő volt, szerencsére :P )

Jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Na én azt hiszem megyek is.

Mindenkinek szép álmokat és nyugodalmas jó éjszakát!
Halljátok, babákok? :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


vkata: Köszönöm az infókat! Apa hazajött és lenyugtatott, hogy csak én spirázom túl az aggódást, és inkább ne vigyem beteg gyerekek közé Leát addig, amíg lényegében semmi baja. :oops: Na ilyenkor jó, hogy ő reálisabban lát, mint én az anyai lelkületemmel. :lol:

Marcsi: Nekem is küldhetsz abból a finom sütikéből! (Reggelire benyomnék belőle vagy 4 szelettel az tuti! :lol: ) Jó, hogy túlélted anyukádat, és hogy jól eljátszott Emmával. Kislányodnak hogy telt a szülinapja?

véda: Nem szólok bele az időpont választásba, de nekem egyik kedden lesz az újabb szemműtétem. Még nem tudom, hogy jövő hét vagy utána való hét, de legkásőbb szerintem 3 hét múlva már regenerálódott leszek. :lol:
Csabidat meg Lillusodat csókoltatom, örülök, hogy boldog az egész család! :D (Mindig sikerül zavarba hoznod a pajzánkodásotokkal! :wink: Pedig én aztán egyáltalán nem vagyok prüd! :roll: )

Kriszta: Levi drágaságos!

Andi: Elképzeltem Müttyöcskét, ahogy segít neked a konyhában. meg kell zabálni!

Köszönjük a Lea-dícséreteket, szerintem is akkor a legszebb, mikor alszik (ha értitek a célzást). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meztelenkedés: Mi hasonlóan vagyunk, mint szly-ék. Annyira nem takargatjuk magunkat, de azért nem járunk mindig meztelenül a gyerek előtt. Arany középút. Szerintem az sem jó, ha nagyon nagyon titkolózunk, mert a gyerekek kíváncsiak, úgyis rákérdeznek dolgokra egy idő után. Vagy ha véletlen látnak meg, és nincsenek hozzászokva, meg is ijedhetnek szerintem, főleg idősebb (2-3 éves) korban. Persze azért nem arra fogjuk nevelni a gyereket, hogy járjon nudista strandokra :D , de ismerje meg az emberi testet és legyen számára természetes a dolog, ne feszengjen emiatt.
fmarti
 
 


Sziasztok!
Lizy alszik!

Márti!
Hoztam képet a felvágott fenyérről!

Kép kenyérke

És egy ráadás kép, ahogy Lizy áll a kanapénál.

Kép huncutka

d.dodó
 
 


Márti!
Bébikompban ült és folyamatosan a nadrágomat akarta lehúzni, mikor meg ránéztem elkezdett hangosan nevetni! Annyira édes volt!! Olyan jó volt, hogy ott volt mellettem, pedig nem vagyok híve a kompnak.


Akkor lehet apával átbeszéljük ezt a pucérkodást. Nem egész nap ádám-kosztümben, de azért mégis lásson mi"csodát".. :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Kriszta: Jó pihit nektek is!

Orsi: Jót nevettem az o.fős sztorin, tényleg durva lehetett! :lol: Hát még ha pasi lett volna. :shock:
Nem vagy paramami, szerintem egy anyának éppen ez a dolga, hogy néha inkább feleslegesen aggódjon, mint hogy ne vegyen valamit észre, amit észre kellene.
fmarti
 
 


Jaj, de aranyos Lizy! ÚÚgy szeretném megpuszilgatni!!!

Kenyér :shock: :shock: :shock: Nagyon jól néz ki!!!

Na Márti! Kenyeret süssünk update módra!!!Norbi liszt nélkül... :oops:

sz.andi
 
 


dodo: Ezt így este és egy fogyisnak megmutatni garázdaság! :D Igaz, én kértem a képet! :lol: Nagyon guszta!

Andi: Bátyáméknál is így volt a lányuknál, és most 14 éves a nagylányuk, nem lett lelki sérült és szexmániás sem. :D

(Megjegyzem, azért felnőtt korban számomra nagyon fura, ha ellenkező nemű szülő mutogatja magát a gyereke előtt. Ilyen a kedves anyósom, ő minden zokszó nélkül mesztelenül elvolt párom előtt úgy, hogy én is ott voltam. :shock: :shock: :shock: De kisgyerekkorban szerintem még belefér.)
fmarti
 
 


Na igen, Andi, az a bajom az update dolgokkal, hogy akárhogy is, nem olyan jó az ízük, mint a kalóriadús, hagyományos kajáknak. :cry:
fmarti
 
 


dodo: Akárhogy nézem, Lizy egyáltalán nem sovány (és nagyon ügyeske:)). Nem komplettek a kinti dokkerek...
fmarti
 
 


Andi!

[quote]J írta:aj, de aranyos Lizy! ÚÚgy szeretném megpuszilgatni!!!


Nagyon szívesen látunk titeket! De komolyan!

Bevallom, én ettem egy szelet kenyeret. Azt nem bírom, hogy egyáltalán ne egyek vacsira. És nem tudok mindig csak salátát enni! :oops: Így is éhes vagyok már most! Na de most már tényleg nem eszem :). Itt ugye update cuccokat nem is lehet venni. Legalább annyit csináltam az "egészség érdekében", hogy nem csak sima fehérliszt van benne, hanem korpa is. :lol:

d.dodó
 
 


Igazad van Márti! Lehet csinálni updat-os kajákat, de tuti más az ízük és én arra vágyom. Bár ezt a fogyi-klubba kellene írnunk...

Naja, azért én sem szeretném, ha apuka 80 évesen kiszaladna a fürdőből, ha kint hagyja a gatyáját...Viki nézne nagyokat :lol: :lol: :lol:
De egyelőre még nem látta apát csupaszon.

sz.andi
 
 


márti!
Most tuti hízott Lizy! :)

pucérkodás: mindkettőnket látott már ruha nélkül (ugysem azt bámulja amugy), de nem pucérkodunk itt napközben, de szerintem egyenlőre nem baj ha látja.

d.dodó
 
 


Szívesen el is mennék, szeretek utazni! De azért az egy kicsit sok lenne! De nagyon aranyos vagy, köszi szépen!!

sz.andi
 
 


Andi!
Mi sok? Árban? Lehet tök jól jegyeket kifogni! Időben? Otthon Mór-ról Sopronba nem mertem bevállalni az utat, mert hosszu lett volna...ide előbb kiérünk, mint Mórról Sopronba. Az út 1 óra 45 perc. És onnan egy 45 perc autóut hozzánk.

d.dodó
 
 


Andi: Jogos! Akkor majd folytatjuk az elmlkedést a fogyisban! :D

dodo: A repülőtéren nem úgy van, hogy 2 órával hamarabb oda kell menni a transzfer miatt? Én még sosem repültem. :oops:
fmarti
 
 


az én Vivvancsom is elaludt, de egy kicsit ideges vagyok, mert csak 100ml evett, és ő ilyenkor este a 200-250 et bevágja! Az egyik szeme sarka piros, de nem annyira vészes, csak látszik neki, remélem nem lesz beteg. Mondtam apának hogy lehet hogy kötőhártya gyulladása lesz? Szerintetek? Bár apa megnyugtatott hogy csak belekapott biztos. De én már egyből kikombináltam hogy beteg lesz, és azért evett ilyen keveset. Pedig nem vagyok egy paramami, de ez most kicsit idegesít!

Kép
linda24
 
 


pucérkodás: én szoktam előtte, apa nem! De már mindkettőnket látott pucéron, de az én cicimen is mindig nevet! :D

Levi nagyon szépséges kisfiú! :)

Kép
linda24
 
 


márti!
Minimum 1 órával előbb....na de az kibírható. És otthon a hangosba is bemondják, hogy a babások menjenek előre....beszállásnál is.

linda!
Nyugi, nem lesz semmi baj! Tényleg lehet hogy belekapott a szemébe. Lizy is multkor igy járt. És lehet hogy csak szimplán nem volt éhes... lehet hogy készülődik a foga, és esetleg étvágytalanabb.

d.dodó
 
 


Linda: Nem esznek mindig ugyanannyit a lurkók, ezen ne idegeskedj! Ha éhes, úgyis szól majd! Lehet, csak fáradt volt és nem volt kedve többet enni (nálunk már ilyen is előfordult).

Amíg nincsenek konkrét tünetei, ne idegesítsd magad! Simán lehet, hogy belekapott a szemébe, főleg amilyen kis izgága a hölgyike! :)

(Én sem vagyok alapban túlaggódós fajta, de ma már én is kombináltam egy kicsikét. :oops: )
fmarti
 
 


Helló!

Fáradt vagyoik, de jó a kedvem. Adélnak délután már a hangulata is elég jó volt! Meglátta az apját és kacagva rongyolt elé! Annyira cuki volt! És ma először este visszaintegetett az apjának! :) Imádom!

[quote="wera"]
írta:
weraAmi
Hű, de jó ötlet a mákos guba, csinálok én is a hétvégén!! :D Bár holnapra meg túrógombócot terveztem, lehet kicsit sok lesz a jóból! :twisted:


Én már tejmenteset is csináltam!
Remélem Nonó jól alszik ma!

Levi nagyon édes!

Mütyi ügyes volt! Kérünk képet! Andi küldjem a pulcsit? Megadod a címed, priviben?

Lea is irtó cuki!
Éjszaka milyen volt?

Katus, Adélt nem adom!!! :lol: ( Max kölcsön :))

Orsi, hétfőn valószínű mi is megyünk a koncertre! Már alig várom!

Az én szüleim nagyon- néha már túl-lazák voltak, meztelenkedésileg...Mi mutatkozunk Adél előtt még nem is igazán jutott eszünkbe más...De majd átbeszéljük...( köszi az ötletet! :wink: )

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?