Új privát üzeneted érkezett!

köszönöm :lol: számítottam rá, hogy ilyen sok haja lesz, úgy égett a gyomrom :lol:
Boris, még nem voltam lelkileg felkészülve a szülésre, az anyaságra, az elején bizonytalan voltam, de már szokjuk egymást, és kezdettől leginkább csak rá hallgatok (mert kapok elég sok tanácsot). Nem tudtam, hogy viselkedik egy ilyen pici baba, de már tudom, hogy eszünk és alszunk. Boldog vagyok, és remélem ő is az.
Nyugodt baba, csak akkor sír, ha éhes.
az anyaságról még mindig nem tudok írni, ha csak a picire gondolok, könny szökik a szemembe, minden egyes pillanatra örökre emlékezni szeretnék. Az elején emiatt kicsit sírtam is, de már jól vagyok :lol:
(lehet, hogy nem tudtam normálisan leírni, de sietnem kell...)

Jucmus, hatalmasat nőtt, és nagyon szép lett a fiad :lol: hogy vagytok?

Kép
domo
 
 


Domo,

Szerintem minden anyuka ertette amit irtal... :P es emlekezni is fogsz meglatod! csinaljatok naggggyon sok kepet es filmet foleg az elso honapokban mert nagyon sokat valtozik naprol-napra. mi jol vagyunk koszi szepen csak most is egykezezek keptelenseg mellette netezni de nem baj, most lemegyunk setalni.

puszi mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


domo annyira nagy szívvel írsz róla, hogy ez az igazi anyaság, már ne is keresgélj :lol: és mindent jól teszel-veszel Lili körül az tuti :!:
hát nekem kicsit már távolabb van ez az időszak és olyan jó olvasni a soraidat, szép anyaságot továbbra is, vigyázzatok egymásra :lol:

juci, nálatok is a net a mumus? na akkor jól van, nem vagyok ezzel egyedül...Lujzi amint ideülök jön és mellém áll aztán felkéretőzik és megtalálja a kikapcs gombot :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Domo!

Gyönyörű kisbabád van, szívből gratulálok hozzá! Amit írtál, azt nem csak az anyukák értették, mert én is azonnal átéreztem!!!

Lányok, köszönöm a bíztatást, és hogy mindig jószívvel fogadtok :) majd beszámolok jövő 7en, hogy állunk a dolgokkal...
babszi
 
 


csajok segítség kéne, oltásra mikor kell menni? 6 hósan kapta z utolsót...köszi!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


én úgy tudom most kell 15 hósan... :?: vagy nem?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy Zelék jól vannak.
Mi ma voltunk dokinál. Levette a kenetet és az első CTG is megvolt.
Az utóbbi napokban elég sokat keméyedett a hasam és babó nozgása is kellemetlen volt. 1-2 éjszaka is fájdogált már a hasam. Úgyhogy számítottam rá, hogy valami lesz.
Megvizsgált ami most fájt is és szűk 1 újnyira vagyok nyitva. Sokat kell pihennem és magnéziumot szedni. Azt mondta, hogy még 2 hét tuti nem szülünk (anno is ezt mondta és 2 napra megszültük). De a 40-et nem visszük végig.
Itthon picur szinte kimászott a hasamból úgy kalimpált összevissza. A kocsiban menetközben meg sem moccant és a CTG-n sem volt hajlandó. Csak egy capucino után és a szülésznő megnyomogatta a hasam. Erre beindult, de aztán megint bealudt.
Jövőhéten megyek Uh-ra csütörtökön és CTG-re is.
Valaki szülésnél használt gátmasszázs olajat?
Azt mondta a szülésznő, hogy próbáljuk ki és hátha sikerül vágásnélkül megúsznunk.
Boriska! Védőnőt nem kérdezted? Vagy még nem voltatok nála mióta odaköltöztetek?
Babszi! Örülök, hogy jössz ide közénk. Gyere többször.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Boriska,

Nem tudom otthon, hogy van itt egy evesen is van es 14 hosan is akkor a himlo ellen. Nem kuldenek ertesitot? Itt kuldenek. :roll:
Ja, a net... a gep sokaig a nappaliban volt aztan amikor elkezdett maszni behoztuk egy kisszobaba. Amikor ideulok a gephez termeszetesen Davide is itt van es nem jatszik a jatekaival hanem a kabeleket probalja kihuzigalni, a fiokokat rangatja ki es a cd-ket szorja le a foldre...egyszeruen keptelenseg barmit is csinalni, esetleg a postamat tudom elolvasni es slussz...csak akkor lehet netezni amikor alszik de akkor meg sajna ezer mas dolog akad..
Ja, meg azt akartam irni, hogy nagyon szep Lujzikad a kepen a Domevel, nekunk is van ilyen domenk az Ikea-ban vettuk.

Draga Babszi, drukkolok nektek en is nagyon! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


gyöngyike, húúúhh remélem én is, hogy még két hétig egyben maradtok, fontos lenne :shock: :wink: én már az asszem a 36. héten elkezdtem kenni a gátamat ha jól emlékszem mandulaolajjal, de hát Lujzi olyan slunggal jött..
nagyon szorítok, hogy minden okés legyen!!!!!!

juci, itt nem küldenek semmit.. :cry: és itt a költözés meg minden alatt teljesen szétestem...de most megnéztem és tényleg 15 hósan (most márciusban) kell vinnem, azt utálom, hogy anyós azonnal rámugrott, hogy nem kéne-e már vinni, én meg ilyenkor elbizonytalanodom...
Davide....hát igen...Lujzi felkel, eszik aztán szétrámolja a játékait, tele a szoba...és a zsinegezést ő is műveli..

pandi? reni? mágnes? többiek? sapé sem jön...........

Kép
Kép
piciboris
 
 



Gyöngyike, azért tényleg maradjatok még egyben. Meg tudod oldani a pihenést Anna mellett? Én jövő héten megyek dokihoz, hát kissé izgulok. Ezek frontok.... remélem nem kavarnak be. Megbeszéltem Lottival, hogy március 20. után jöhet. Előbb ne akarjon kibújni.

A héten kezdtem el használni a gátmasszázs olajat, a DM-ben vettem Weleda típusú. Még ha nem is kerülöm el a gátmetszést, akkor is állítólag jó hatása van.

Zelék ma jönnek haza?

Boriskám ne hagyd, hogy anyós felhergeljen.

Lányok, mikor lesz már jó idő? Napot, fényt!!!!!!!!

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a tippeket az olajra. Valamit majd veszünk. Hátha használ.
Trinky! Azért óvatosan csináljátok, mert állitólag koraszülést okozhat ha tulzásba viszi az ember, ezt a szülésznő mondta.
Pihenés? Hátha Anna eljátszik vagy TV-t néz akkor én is picit üldögélek. Vagy ha alszik akkor én is alszok mellette.
Az este megnéztem a CTG papiromat és már 60-70-es fájásokat is mutatott amit nem is éreztem.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Domo! Tündéri a kislányod, olyan hihetetlen hogy ilyen picik is voltak egyszer.....

Zelnek nagyon szorítok!

Egy fejes kép - bár szerintem egyáltalán nem nagy veszteség, hogy nem látszik a többi képen:
Kép

Ja és Csabikám nem vörös, csak valami miatt a képeken olyan vörösesnek látszik. Egyébként szőkés-barna.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Tücsökbogár!
Nem is látszik vörösnek.Az én fiamnak is sokáig azt mondták, h olyan vöröses a haja, pedig csak világos barna volt neki is. Most meg....
Nagyon jó, hogy téged is látni! Aranyos Csabi és nagyon is szépek vagytok! Lassan elindul mászni a fiad!!!

Boris!
15, majd 18 hónapos a kötelező. Aztán ha jól tudom 6 évesen...
Prevenart nem adatod be neki, most, hogy amúgy is ingyen van? Mi még az első 2 ért fizettünk, de a 3.at kaptuk mi is. Bálintnak meg teljesen ingyen lesz.... remélem. Bár így is-úgy is beadatom neki is, ha fizetnem is kell érte.

Gyöngyi!
Lassan te is írod, hogy milyen két gyermekkel.... én nagyon izgulok, de jó olvasni Mágnest, hogy nem is oly nehéz.... Remélem Te is ilyeneket fogsz írni :wink:

Ilona!
A jópofi működik és örülhet az ember, ha nem borítékkal együtt. Sok a gyerek a bölcsiket meg bezárták...... Ha a Dávidot nem is tudom beíratni, már most kell a születendőt... Jó mi!?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Csajok bocsi,egy kicsit le vagyok maradva :roll:

Domo!

cSodálatos Lili baba nagyon szép,de tényleg gyönyörű.
Olyan fantasztikusak az anyai érzések :lol:

pandus!

Apukák kergethetik a fiúkat. :wink:
Dóra egyszerűen de már mondtam egy párszor,hogy csodálatosan
gyönyörű. :lol:

Odry!
A Fiacskás édi bédi!Hogy érzed magad,nem nehéz?

Tücsökbgár!

Fantasztikusan szép ez a fiú!Na és látszik,hogy boldog anyuka vagy

Jucmuc!

Davide mond már valamit?

kicsiboris!
Mi 15 hónaposan megyünk varicella oltásra.
Egy oltóanyag 6000-ft utána 3hét múlva ismételni kell.és
12évesen vagy egy emlékeztető.
Pont tegnap voltunk a dokinál.

Lujza hány kiló??

Nia 9500g
76cm :lol:

Zel!
Szorítok érted :lol: :lol:+++++++++++++
m. reni
 
 


tücsi, komolyan mondom ha még egyszer valaki szégyenlősködik itten nekem, akkor nézek másik topikot :lol: :lol: (idézet zeltől)
szóval, nagyon helyes anyuka vagy és tök jó a kép rólatok, ne izéljé máá :shock: és inkább szőkés a haja ugye?

odry, köszi, hogy megerősítettél :!: figyuszka, a prevenart az a pneomococcus elleni?mert azt én is be szeretném adatni Lujzinak :wink:

trin, tényleg ne nagyon masszírozd még a gátat, igaza van gyöngyinek, asszem 35. héttől ajánlott az olajos masszír :roll: :wink: bocs, hogy én is fárasztalak ezzel.... , csak féltelek :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


reni, csáóó :lol:
mire van ez a varicella?
húú szép nagy már Nia, várj lemérem gyors a kisasszonyt:
82 cm
11,6 kg :shock: :shock: már simán járhatna mi? egyenlőre csak áll..
Nia dumcsizik? képzeld, Lujzi csak az apjának ad puszit :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tegnap mi is megkaptuk életünk első pusziját. Arc-nyálazás az eddig is volt, de ez most más volt. Csabi a mami kezében volt, én meg mellettük álltam, amikor egyszer csak áthajolt hozzám a Kisbogaram, odadugta a pofikáját az arcomhoz és még cuppant is a puszika. Este pedig apával is csinált ugyan ilyent. Azt hittem mentem megzabálom!

tücsökbogár
 
 


de jó neked tücsi, engem nem puszil meg...kicsit el is keseredtem..még el is fordult amikor kértem a puszit.. :shock: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


na milyen a vonalzóm?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsiboris!

Bocsi.varicella-bárányhimlő elleni védőoltás.
Nia a prevenárt is megkapta.
szép nagy Lujza!!!!!
Majd elindul,nekem azt mondta egy 25 éve dolgozó védőnö,hogy soha ne hasonlítsam máshoz a gyereket,minden gyerek más.

Nia Mondja,hogy :ABA,-apa,AJA-anya,Nem azt tisztán nem.
Ajál és kitartja kezét.
Azaz.Adjál :lol:

Nia is nagyon apás,tegnap itthon volt,és apa le se tudta vakarni magáról :lol: Lujzi igazi nő!!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 


reni :lol: jajj tényleg még az is...a bárányhimlő elleni..azt is kéna basszus...jó, hogy szóltál :lol: :lol:
hát ja, kicsi türelem kell aztán talán járni is fog Lujzi.. :shock:
de édi lehet Nia ezzel az ajál-lal :lol: hú te amikor párom itt van, Lujzi állandóan az ölébe akar ülni...ezek a csajok nagyon csajok :wink:

többiek??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
csak nem ráadtad a fejed a tesóra?? :) Nagyon örülök :)

voltam kontrollon, minden oké, bár kaptam kúpot már megint, és megbeszéltük a fogigátlást is, mégis bogyót szedek majd... Meggyőzött a doki, aki egyébként fogigátló ellenes, de ez még az én elveimmel sem ütközik nagyon :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris! Este már nálunk is csak apa kapott puszit, én nem. Biztos gondolta, téged úgyis egész nap látlak, neked minek.
Hajrá tesóprojekt!
Nálunk is folyamatban van. Beadtuk a papírokat tesókára is. Már túl vagyunk a pszichológuson is (mert ugyebár hátha baltás gyilkosok lettünk az elmúlt három évben), csak a határozatra várunk. És úgy döntöttem, hogy még egy utolsó lombikot megpróbálunk. Csak azért hogy sose vethessem a magam szemére, hogy a könnyebb megoldást választottuk. Szóval első vizsgálatok márc. 12. Ha minden a tervek szerint alakul, akkor áprilisban lombik.

tücsökbogár
 
 


ez annyira jó!!!jujj tücsi, mennyire örülök a lombikos hírednek, el sem hiszed :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: nagy esélyetek van rá, érzem :wink: dejódejódejó, na akkor izgulhatunk egymásért újra :lol:

mágnes, az az igazság legbelül én is úgy éreztem Lujzinak kell egy testvér, nagyon társasági lény és szerintem a bölcsi-ovi-suli az nem elég..az a barátszerzésre, játékra meg szocializálódásra jó.. :wink: köszi, hát meglátjuk a spontán vetélésem után mennyire jön nehezen össze...

Kép
Kép
piciboris
 
 


tücsökbogár!

Hajrá Lombik!++++++++++++++++De jó :lol: :lol:

Nálunk egyenlőre nem jöhet szóba a tesó,pedig én szeretném.
Majd egy pár év múlva :shock:

Mágnes!

Mit fogsz szedni milyen gyógyit?
m. reni
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok drukkot! Biztosan az is használt, hogy teljesen nyugodt tudjak maradni.

Minden nst tök jó lett a kedd reggeli kivételével. Így tegnap hazaengedtek. Hétfőn el kel mennünk egy szív ultrahangra, amit a picinek csinálnak majd, de biztos vagyok benne, hogy nem lesz olyan nagy eltérés, mint amivel ijesztgettek a kórházban. :lol:
Ezért Pécsre kell mennünk. Viszem a cuccom is, mert majdnem biztos vagyok benne, hogy ott kell majd maradnunk. Az orvosom, meg a többi doki is azt javasolta, hogy szüljek Pécsen, mert ott rögtön tudnak majd Lukácsnak segíteni, ha mégis valami gond lenne. Így már se dokim, se szülésznőm.. :lol: A gyerekkardiológus véleménye meg az volt az nst eredményekre, hogy szerinte nincs itt olyan baj, ami a kórházi megfigyelést ennyire alátámasztaná. Majd hétfőn megmondják.
Aggódunk, de tudjuk, hogy Lukácsnak nem lesz semmi baja.
Én már mondtam a kisgyereknek, hogy inkább gyorsan szülessen meg, hogy hagyjanak minket békén.

Mágnes! Megírnád priviben, mi is történt akkor, amikor titeket is ilyennel ijesztgettek Annánál?

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel,
Nagyon tetszik a hozzáállásod, és mennyire igazad van, Lukácsnak nem lehet baja! Drukkolok nektek!

Reni,
Miért nem lehet most még tesó? Mi is várni akarunk vele, de néha meg most szeretném... Dóri nekem azt mondja, Ana, Apának meg Ata :lol: A cica=tita, kuyta=vau vau, add ide=addid, ez=ez, az=az, nem=ne és rázza is a fejét, ejnye=ennye stb. Állandóan dumál, meg ordibál :lol:

Tücsi,
Drukk az áprilisi lombikhoz, szerintem ez jó döntés volt :wink: Gratula az első puszihoz :D Gyönyörű a közös képeket, nagyon jó, hogy már hozzád is tudok csatolni egy boldog arcot!

Trinky,
Én is azt használtam(dm-es olaj) és annyira pici gátmesztésem volt, hogy egy percet se szenvedtem vele, pedig nehéz szülésem volt, Dóri is nagy volt. Remélem nálad is hatásos lesz.

Gyöngyi,
Én szülés előtt használtam olajat 5 hétig, szülés alatt nem, és hatásos volt. Trinkynek leírtam, hogy miért. Nővérem is ezt használta szülés előtt, és nála is picurit kellett vágni, pedig kirepült a babája :lol: Azért az nem olyan biztos, hogy nem maradtok végig egyben. Nálam 26 héttől volt keményedés, fájás, szülőszoba, gyógyszer, infúzió, 36 héten 80 fájások 5 percenként a ctg-n, akkor már semmit nem szedtem, és egy héttel mégis túlhordtam Dórát :wink: Drukkolok nektek, hogy legalább a betöltött 37. hétig egyben maradjatok, utána már nem lehet semmi baj.

Mágnes,
Milyen bogyót kaptál?

Rólunk: Már egy ideje Dórit ráültetem a wc-re, és mostanában napi négyszer a wc-be pisilünk. 2 napja sikerült a nagy dolgát is ott elvégeznie. Nagyon élvezi, hogy a wc-n ülhet, van egy szűkítője, azon csücsül. Ha ráteszem, rögtön belepisil :) Bölcsibe továbbra is járunk heti háromszor 2 órácskára. Dóri élvezi, és én is. Építkezés jól halad, már nagyon várjuk a költözést.
Vendég
 


zel :lol: de jó, hogy itt vagy, na meg persze, hogy otthon és nem a kórházban :!: pécsen tuti szuper ellátásotok lesz, szerintem is jó ötlet a dokiktól, hát ja, nem olyan jó, hogy nem a dokidnál szülsz.....de a lényeg, hogy biztonságban lesztek és semmi baja nem lesz Lukácsnak:wink: jól vagytok? nehéz már ugye? elhiszem, hogy szeretnéd már ölben tartani Lukácsot, asszem én is erre vágynék már...de tarts ki drága zel, mert itt mindenki érted szurkol most :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


pandi, milyen ügyes Dóri :!: :!: nem semmi!!! csak ámulok itt :lol: :lol: :lol: szupik vagytok!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Boris!
Ha mész kérd a dokitól és egy papírt kell aláírnod, amin Ő igényli. A himlő ellenit én is most adatom be csak, mert nem nagyon voltunk olyan közegben, h elkapja. most hogy készülünk a bölcsire, így adatom én is. Ja és abból már 2 kell adni.... ez most az új, h 3 hónap múlva meg kell ismételni a himlőset. A prevenárt kérd és 3 szurit kap, de ne engedd, h egyszerre adja más oltással. Bár most úgy sem lesz kötelezőtök. Ja de.... Na csináld úgy, h inkább havonta kapjon egyet. Bár jön a tavasz és ősszel is beadathatod neki, most meg a himlőset, mert az tavasszal jobban van. Na okoskodok már itt neked..... :wink:

Miket olvasok.... nem is hallottam még, h olajozni kell a gátat és akkor jobb. Miket tudtok. És milyen olajjal kell kenegetni?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Tücsi, örülök, hogy lesz még lombikotok. Én is azt érzem, mint Boris, hogy ez most más lesz, hiszen már te is más vagy. Van egy tündéri kisfiad. :D :D

Boriskám, éljen az új vonalzó :!: Drukkolok, hogy hamar jöjjön a kistesó. Meglátod nagyon jó lesz. Lujzikánk meg hamarosan ott fog nyargalni előtted, utól sem fogod érni. Csak ne legyél türelmetlen. Barátnőm Lujzinál egy hónappal idősebb kisfia még nem is áll rendesen. Nincs semmi baja, csak egyszerűen nem érzi még a késztetést.

Zel, jó, hogy végre itthon vagytok. Ezer százalék, hogy nem lesz baja a kis izgő-mozgónak. Lehet, hogy már a jövő héten tényleg meg is lesz, főleg, hogy így megbeszéled vele. Meg hát jönnek a frontok, és hátha besegítenek.

Pandi, köszi az infót az olajról. Egyre több anyukától hallom, hogy bevállt. Dórival nagyon ügyesek vagytok. Jó, hogy így össze tudja kötni a WC-t a kis- és nagy dolgokkal. Lehet, hogy nemsokára már nem is lesz szükség pelusra.

Gyöngyikém, miért okoz a gátmasszázsolaj koraszülést? Nem mondta a sülésznő? El sem tudom képzelni. Az én olajamat a 34-ik héttől lehet használni, heti 4-3 alkalommal, 5-6 percig. Ez szerintem nem túl sok, vagy mégis?

Odry, Weleda olaj, a DM-ban lehet kapni. Még ráérsz venni, de szerintem próbáld ki. A tapasztalatokról meg beszámolok.

Kata, hol vagy? Olyan régen voltál.

KépKép
trinky
 
 


trin, kösz-köszi,már tettünk is az 'ügy érdekében..
most rendeltem neten Lujzinak fejlesztőjátékokat meg olyan talicskafélét, remélem fölkapaszkodik majd rá... :lol: meg kap szép konyhát, hátha aktivizálja magát :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Fiam szórakozik velem, fél 9-kor ennie kellett volna, de édesdeden alszik, csakhogy így fáradt és büdös Anyja nem tud lefürödni, mert csőretöltve várnak a cicijeim, hogy etethessek....

Zel:
küldtem privit!

A bogyesz neve, amit szedek: Azalia. Úgy hangzik, mint valami virágmag neve, de neeem az :)

Boriska:
drukkolok, hogy mielőbb lecserélődjön a vonalzód babásra :)
Ja! Ma én is levágattam a hajam :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, evett végül a vasgyúró? majd raksz képet a frizudról? én még mindig nem jutottam el...borzalmas a hajam...olyan öregasszonyos, utálom..

többiek?
zel jól vadytok? domo? sapé? babszi? stb...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jól vagyunk Kicsibém! Köszike.
Épp családi ebédre készülünk..

Szerintem a jövő héten is csak sms-ben tudjuk majd tartani a kapcsolatot. Nem is álmodom arról, hogy a pécsi kórházból hazajövök doupackban.

Öregasszonyos a rőzséd? Szólj, bejelentelek a fodrászomhoz! :lol:


Puszóka mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem, akkor majd mindenképp várom az sms-edet, lehet, hogy majd a párom telcsijéről fogok válaszolni, az enyémen nincs most lóvé :shock: :?
nálatok volt az ebcsi? miket hamcsiztatok?

ja öreges a galllly :lol: távban tud vágni a fodrászod? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsibém!
Nem nálunk volt. Egész hétvégén kényeztetve voltam.
Szombaton anyósom főzött. Fácánból leveskét, a sok főtt fácánhusikához nagyon finom meggymártást csinált, mert nagyon szeretem, meg kaptunk még almás palacsintát is.
Ma pedig anyum főzött a sógornőmmel, én meg Zsókával, az unokahugimmal játszottam. Volt finom leveske, de azt apu tette fel főni, és nagyon elkapta, meg sült csirke, sült oldalas, rizs, krumplipüré, meg több tál madártej. Sikerült teleennem magam. Ebéd után gyorsan haza is jöttünk, mert semmi nem volt kényelmes. Itthon meg bebújtam az ágyba, apa csak a rolót engedte le, az ablak tárva-nyitva maradt és akkorát aludtunk, mint a bunda! :lol:

Megkérdezem a Gabit, távba vág-e..... :lol:

Mágnes! Még egyszer köszönöm! Felolvastam a családnak, amit írtál... Ők is kicsit nyugodtabbak lettek utána.. :lol:

Pandácska! Köszike! Tényleg biztosan sokat jelent a pozitív hozzáállás. De ezt már rég tudjuk, mindenben számít. Kitapasztaltuk.
Nagyon ügyes Dóri. Nemsemmi kiscsaj, de az anyuja is nagyon ügyes, ha már ilyen fontos dolgot meg tudott neki tanítani, mint a wc-be pipilés. Még apa is azt mondta, hogy eeez igeen...

Trinky! Próbáltam Lukáccsal egyeztetni, de nem vesz komolyan. Méhszáj totál zárt még, de legalább az összes kenet, pipi minden negatív lett. Lukács meg jól érzi magát a pocakban. Néha azt hiszem, talán elkezdődik, de pár jósló van csak aztán kész.
Viszont nagy örömre, végre pár csepp tejcink megjelent. Mutattam apának, aki jót derült, hogy legalább Lukács kajája már alakul rendesen. :lol:

Nos, elköszönök. Tudósítok majd, de tényleg nem hinném, hogy holnap itthon alszok. Meglátjuk...
Puszi mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


képeket hoztam, és megint túlzásba estem, de nem tudtam választani... :oops: Boriskám, csak neked, csak itt ,csak most, fejjel ellátott képek!!! :wink:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235931105.335.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235931184.6806.jpg[/img] Anyameghajtású járgány :)

[/img] Kép Csak csajok

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235931229.7053.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, nagyon szépek vagytok, mindannyian. A fiad, a lányod, és a te is az új frizurával. Elbírja a babanet a sok képet, mi meg élvezkedünk. Jöhet még! Nagyon jópofa ez a babakocsi, még ilyet sosem láttam. Nem nehéz tolni, hogy ilyen hosszú?

boriska, nagyon jó az új vonalzó :D . Lassan le kell venned a boszorka frizurás jelmezt, vége a farsangnak, és hamarosan jönnek a locsolók a lányos házhoz :wink: !

tücsökbogár, a kép így kép, fej nélkül nem fényképez senki, és nekünk így tetszetek. Nem tétlenkedtek, igazán célratörő terveitek vannak. Sok sikert hozzá! Most akkor 3 gyereketek lesz?

pandácska, akkor költözéskor nem kell vinni a bilit? Ügyes ez a csaj kezdettől fogva!

zel, nagyon szurkolok értetek, és várjuk a híreket ezerrel!

trinky, kitartás!

domo, képekre várakozó állásban vagyok!

Pusza csajok, és szép hetet!
bbilona
 
 


Ilona!
Gyerekszámban nálunk nincs felső határ! :wink: Apa mindig azt mondja, hogy ő három pár pici sílécet akar látni a garázsban. Meg persze amikor még úgy volt hogy hirtelen nagycsalád leszünk, akkor kinézte azt is, hogy milyen autót kellene vennünk, stb. De most már hogy itt van Csabi, megelégszem azzal amit az élet kínál. MOst úgy vagyok, hogy ha sikerül a lombik, akkor nagyon boldog leszek, ha nem, akkor meg tudom, hogy csak várnunk kell és előbb vagy utóbb lesz testvére a kisfiamnak. Szóval így most sokkal kisebb a nyomás. Pillanatnyilag sokkal inkább magam miatt (hormonok-trombózis) aggódok, mert most van itthon apán kívül még valaki, akinek szüksége van rám.

Zel!
Nagyon szorítok nektek! Biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz. Én már Lukács fotóira készülök!

Pandi!
Nagyon ügyes a kislányod!

tücsökbogár
 
 


mágnes, tök jó a frizkód :!: a színe is :!:átfestetted :?: naná, hogy fejjel akarunk itt mindenkit látni, így is van :lol: nagyon helyesek vagytok és jól látom?pici fiad tiszta anyuci :?: és ez a fütyis kép :roll: :wink:

zel, nagyon szorítok nektek :!: :!: :!:

tücsi nagyon tetszik a hozzáállásod :!: és apucikáé is :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


tücsi:
nagyon jól állsz a dolgokhoz :) Szerintem nekünk is azért sikerült ennyire goyrsan és könnyen Beni, mert már itt volt Anna, és végre nyugodt voltam, hogy én is Anya lettem :)

Boriska:
nem festettem be a hajam, ez az eredeti színe, eddig melír volt benne, de most nem rakok magamra semmilyen vegyszert, amíg szoptatok.
És hogy rám hasonlít Bence? a haja színe eddig biztosan, de van Apának olyan kiskori képe, amin ,mintha Bence lenne, Nagyim azt is hitte, hogy a Dédunokája van rajta :)

zel...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonám:
Hát kicsit jobban elfáradok ennek a babakocsinak a tologatásában, de meglepően jól manőverezhető, stabil,és terepen is jól megy..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


csajok most írt zel, hoyg hazaengedik, Lukács makk egészséges :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jajj de jó!!!! :)
Tudtam én, hogy semmi gond nem lehet!!! Kaptak még egy kis kimenőt szülésig :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, jó ez a szín :lol: és szerintem hasonlít rád a fiad :lol:

Kép

áll a Lujzi áll...

Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


KICSIBORIS!

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT LUJZINAK :wink: :lol: :lol:
Olyan ügyes kislány,és milyen gyönyörű :lol: :lol:

Zel!
Én tudtam,hogy minden rendben van :lol:

pandus!
Gazdasági válság van ezért várunk a bébivel :shock:
Dóra nagyon ügyes a párom szerint 2éves verseket fog írni!!
Ezt párom mondta,mindig olvassa a blogodat!
m. reni
 
 


bbilona!

És te hogy vagy?? A kis lelked stb.....
veled mi történik arra is kíváncsi vagyok!!!!
m. reni
 
 


reni, nagyon figyelmes vagy :lol: átadtam Lujzinak!!
köszi :lol:
Nia is hisztisebb mostanában? Lujzit el kell vinnem valahova ahol gyerekekkel játtszhat...látom rajta sokszor, hogy unatkozik..
meg ha jó idő lenne akkor kertészkedhetnénk de így...ÁÁÁÁÁÁÁunom a telet..

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?