Új privát üzeneted érkezett!

szuper hir Kata, mindketto!
Villon mi is agyaltunk, csak en azt hittem fiunev :oops: es e miatt nem lett az.
Vendég
 


Anyjuk:köszi!
Tehát ha mondjuk másik fogorvoshoz akarnék járni,akkor semmi akadálya,akkor sem kell fizetnem?
Azt akarom megkeresni hogy melyik utca melyik körzethez tartozik,de nem sikerül.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szerintem is nagyon szép :)

Apa Philadelphiába megy és a mázlista egyszer már volt. :)
Mondtam ,hogy bekucorodunk Adéllal a bőröndbe.... :lol:

Kép
andkata
 
 

 
 

[quote]M írta:ondtam ,hogy bekucorodunk Adéllal a bőröndbe...


:lol: :lol: :lol: :lol:

Meddig marad?
20150601134430
 
 


KIke: tuti nem, ha nem privat rendeles akkor nem kell, hisz ugyan ugy sztks! en meg nem is voltam ketszer ugyan annal :oops:
Vendég
 


Kriszta, nagyon szép méretek. Apa magas?
A szomszéd srácon jót mulattam :)

Ami, nem gondoltam, hogy valaha fogok Áron alvására irigykedni, de most igen... :lol:

Jázmin, nagyon édesen áll.

Kike! jobbulást! A sapkás módszer a tuti...szerintem is. Antibiotikumot kapott?
( Én várandósan 4 órát várakoztam a gégészeten, hulla betegen, mert nem volt időpontom...)

Bencuri, gratula az unokatesóhoz!

Még egy poén máról: Adél már másodjára csinálta meg, hogy kioperálta a légzésfigyelő zsinórját, ami bejelzett. Erre meg elkezdett bömbizni. Szegény kislányom, mégis kiröhögtem...

MArci egy hét alatt 200 grammot hízott! Támadónő megdicsérte!

Asszem most megyek és lelövöm a felső szomszédot!... :twisted:
Betelt a pohár! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
andkata
 
 


Vik, szombattól, szombatig...

Kép
andkata
 
 


Marci ügyi! Pocakgondok nincsenek?
20150601134430
 
 


Isten hozta Villőt a világban!

Tényleg, Kata, én is kérdeztem már medddig marad?

Lányok, kicsit félek, mert Emma kutacsa nagyon beesett és csak sír, nyüszög, de nem akar inni, sehogy, pedig már mindennel és mindenhogy próbáltam (csőrös, cumis, kanál, víz, gyyümölcslé), de nem.

tej is, de 2-3 korty, ha jött.

Ugye nem száradhat ki csak úgy itt nekem egyszercsak?
Bocs, de kicsit beijedtem.

Kike!
Sztem a gyermekfogászat az más tészta mint a felnőtt, azért akkor sem kell fizetni, ha nem a körzetedbe mégy. Én legalábbis így tudom.

Emma visszajelölt, Szilvi.
:wink:
Vendég
 


Köszi az infókat! :D

Kata:köszi-igen azt kapott még tegnap a dokitól-Ceclort.
Sok értelme nem volt elmenni ma a fülészetre,mert végülis tegnap már feltűnt a dokinak is hogy a füle érzékeny,de most a fülészeten semmit nem csináltak vele,csak megállapították hogy tényleg be van gyulladva. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Inkább lássák többen, mint ráfogják más betegségre.
20150601134430
 
 


Márti, Zsoltit még nem igértem el senkinek, tehát Leának ugyanannyi esélye van ám rá, mint bárki másnak!

Kép
Kép
patr
 
 


[quote="patr"]M írta:patrárti, Zsoltit még nem igértem el senkinek, tehát Leának ugyanannyi esélye van ám rá, mint bárki másnak!


Az lehet, h te nem ígérted el, de minden topiktalin más csajt tapiz! :wink:
20150601134430
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Újra itt pár percre...

Orsikám!
Szemcseppentővel próbálkoztál már? Azzal a legfrányább orvosságokat is be lehet adagolni - általában... Van otthon? Szorítok!
De szerintem a kiszáradás- ha nincs hányás, hasmenés, erős izzadás - azért nem megy olyan pikk-pakk! Úgyhogy nyugi!!!

Vikim!
Lacus mai képén eszméletlen jól áll a sérója! :D

Dodó!
Az a kenyér!!! Nyami!!!
Nagyon jó szakács vagy! Annyi minden szépet, és jót készítesz a kis aktív Lizy mellett! Le a kalappal!
Azt láttam, hogy haladtok alvás-ügyileg, de az elkerülte a figyelmemet, hogy a mi módszerünkkel. Jajj, jajj, figyelmesebben kellene olvasnom. :roll:
Majd írd a további fejleményeket!

Bogolya!
A kórház dologban nem teljesen értek egyet veled. Valóban igazad van, hogy egy anyának rossz látni a beteg gyerekét a kórházi vizsgálatok, és a kh-i tartózkodás során. De sztem ilyenkor egyáltalán nem számít, hogy mit érez, gondol, v. él át a szülő. A lényeg az, hogy a pici ne legyen egyedül egy olyan helyen, ami idegen számára, és esetenként fájdalmas, de legalábbis kellemetlen vizsgálatokat végeznek nála. Ilyenkor csak az számít, hogy valaki - mindegy, hogy anya, apa, nagyi - de valaki legyen ott, akit szeret, és akiben bízik. És ez a legtöbb esetben egyértelműen az anya. Most Ágiéknál Apa is tökéletes megoldás Nándika miatt, de én azt mondom, ha egy mód van rá, akkor valamelyik szülőnek kötelessége a gyerekével maradni, ha kórházba kerül. Ezzel próbáljuk meg túlélhetővé tenni a gyerekünk számára szörnyű napokat. (A jelen helyzetben az ápolónők túlterheltsége miatt pedig nem csak a pici lelkét óvjuk ezzel, hanem segítjük is a kh-i ellátást, mert egy ápolónő képtelen figyelni 10-20, olykor 30 gyerekre!)
Ezzel a véleménnyel remélem, nem bánatalak meg, tudom, hogy te is azért írtad, mert aggódó anya vagy. De én így látom, és természetesen tiszteletben tartom, ha nem értesz velem egyet. Tehát nincs harag :wink:

Most rohanok tovább!
Ma rohanós napomat élem!

Ágikám!
Sokat gondolok rátok!!!
Vendég
 


VKata: a hetfo hogy legyen?
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:45-kor.
Vendég
 


nah közben ideértem!
csak törpét kellett altatnom meg salátát gyártanom.


babóca képek nagyon szépek! és ügyesek! (viki, látom lackó tényleg tud szépen is ülni ;)


betegeknek jobbulást (mav remélem azóta nem volt baj a koppanásból, adélnak jobbulást, kikééknél is remélem rendbe jön már majd mindenki, és nem kell orvoshoz rohangálni) meg a többieknek is gyógypusza


újszülötteket isten hozta a nagyvilágban!!! sok boldogságot nekik és családjuknak!

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah és valaki kérdezte:
zsuzsáék jól vannak. most senki nem beteg :D nagy szó!!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Ja, és feldobom a nálunk tartandó topiktali időpontját:

március 13. péntek

Babonákat tegyük félre, és legyünk együtt egy nagyon jót!!! :D :D :D
Sajnos, nekem a hétvége rettentő zűrös, ezért az kilőve. Remélem, a péntek a legtöbbünknek megfelel majd :wink:
Vendég
 


Dóri, köszi a privit! És örülök a tegnapi napodnak! :wink:

Orsi, a kutacs tudod, nem megbízható. Ha ül, akkkor pl mindig besüppedtebb....Próbálj valahoyg folyadékot! A gyerekek különben nem halnak szomjan, van életösztönük...

Viki, pocakfájás elmegy, napi egy sírás kb.

Kép
andkata
 
 


Na látod, Viki, pont ezért van Leának is ugyanannyi esélye! :lol: :lol: :lol:

Kórházügyben annyit, hogy én még Zsuzsit sem hagynám egyedül a kórházban, ha most Zsolti miatt nem tudnék vele menni, küldeném anyut, vagy Szabolcs menne vele. Az apja ugye....

Andi, sajnálom a betegséget, jobbulást Borónak! Azt is sajnálom, hogy nem jöttök!

Kata, örülök, hogy Adél jobban van!

Kike, kinek kell fogorvos? Egyébként a gyerekeknek egyáltalán nem volt vizitdíj. De bármelyik rendelő ingyen van, amelyik nem magán!

Kép
Kép
patr
 
 


Orsi: neked ez a kiszaradasa nagy parad, ne aggodj ennyit!
probalj a nurofenes fecsivel beletuszkolni ha felsz hogy nincs benne eleg folyadek.
vagy sima poharbol.
ne aggodj
Vendég
 


[quote="patr"]
írta:
patr
Kórházügyben annyit, hogy én még Zsuzsit sem hagynám egyedül a kórházban, ha most Zsolti miatt nem tudnék vele menni, küldeném anyut, vagy Szabolcs menne vele. Az apja ugye....



Na ja!
Én Liluval pont így vagyok. Nem is tudom, hány évesen dolgozná fel normálisan, hogy egyedül kell maradnia egy kh-ban. :roll:

Tyűű, megint elfelejtettem a vízforralót!!!
Vendég
 


Nekem nagyon komoly orvos-kórház-betegségfóbiám van. Sosem derült ki, hogy mitől, de egyszer, talán 5 éves lehettem elég sokáig voltam kórházban (természetesen akkoriban még egyedül). Na azóta rettegek betegesen!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Lányok, ez nem ér....ennyit írni...
Bevallom, becsületesen visszaolvastam, de nem tudnék reagálni semmire...(pedig próbáltam úgy csinálni, mint Viki, de nem megy)

Márti!
Nem döntöttem Viki és közted senki javára, mindketten nagyon fontosak vagytok nekem!


Inkább most csak mesélnék...

Anyum itt volt, már elment...
Korán megérkezett..11körül, még nem volt kész az ebéd..

Mindegy. sógorom itt hagyta, és apa vitte később haza. Eredetileg is így terveztük.
Az ebéd finom lett, én pedig, bár egy kicsit zúg a fejem, de minden gond nélkül átvészeltem a délutánt.

Emmával sokat játszott, kis hölgy bűbáj volt.

Most alszik...1-kor ebédelt, majd 3-kor becsaffintott még 180 ml tápit..
Remélem, most alszik egy nagyot.

Sütit két tepsivel sütöttem. Kértek?
Vendég
 


akkor nekem is ettol van a korhaz orvos fobiam? en kb 3-4 evesen voltam korhazban, messze mortol, ott nincs gyerekosztaly.
Vendég
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


leszögezem, nem magyarázkodás, vagy vitatkozás, csak nem szeretném, ha most mindenki arra reagálna, hogy én azt tanácsoltam Áginak, hogy hagyja a kórházban a beteg kislányát egyedül...
jelesül azért bátorkodtam ilyen balgaságokat mondani, mert én átéltem az üvöltő mentőautót bicskétől budapestig, az össze-vissza szurkálást, a konzíliumot stb. azt gondolom, egy a fáradtságtól és a kialvatlanságtól félájult 2 beteg gyerekkel rendelkező anyukának nem kell végigjárni ezt a felvételi procedúrát a kórházban, főleg úgy, hogy az anyukája és a férje ott van az egyik beteg gyerekkel, de ott van még egy...
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:47-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:47-kor.
Vendég
 


Patr:köszi!
Vercsinek kell,mert a foginán van egy bub már nagyon régóta,arra vártunk hogy ha kiesik a foga akkor talán elmúlik,de nem,még mindig ott van.
Bocsi,megyek orrot szívni!
Alig eszik szegényem valamit,azt is sokszor öklendezve a hátrafolyó takonytól :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


sziasztok

megjártuk a gégészetet, Dödi orrmandulája még mindig duzzadt(kivételről is szó esett :cry: ), de a mi dokink éppen műtöt 2órát kellett volna várni, igy megnézte egy másik. o.

A.Kata gratulálok barátnődnek a babócájához!
és Marcinak h ilyen szépen hizott! :D
De jó párodnak, ha van hely a böröndben mi is megyünk... 8)

Marcsi küldenél egy kis sütit!

Dodó irtó jól néz ki a kenyérkéd!

V.Kata, apa ikertesójának született meg a második gyerköcük!
Dóriról rég láttam képek! kérhetünk ? :D

Kike, jobbulást! próbáld meg lámpázni ha van nektek, bár nem tudom ilyen picinél h oldható meg....

Véda ha megkérlek irsz majd privit h lehet hozzát..ok eljutni, ha nem nagyon nagy út és szép idő van lehet h neki vágunk!

Márti mondtam az uramnak h költöztök, irigykedik
bencuri
 
 


Sziasztok,
most ment el a gyerekorvos, és jó híreim vannak Szonjáról is!
Már jobban van, este kapja az antibiotikumot infúzióban, reggel óta nem tért vissza a láza. Nem iszik eleget, de itatja a Zoli ezerrel.
A kétágyas kórteremhez van egy fürdőkád, ott fürdeti a szülő a gyereket (így már nem hangzik olyan rosszul az a hűtőfürdő). Állítólag mindenki nagyon rendes, főleg amióta az anyukám is ott volt, és ismerte a főorvost :wink: Szonja persze haza akar jönni, de hát az lenne a fura, ha nem akarna hazajönni. Betettem a holmijukba egy meglepetés tündéres mesekönyvet, és most azt mutogatja az orvosoknak állítólag, hogy neki milyen csuda új könyve van :wink:

Nándi is jobban van, kicsit tudott köhögni, s bár kicsit még hörög, de nem nagyon, és a doki is mondta, hogy tiszta a tüdeje, a légcső, de valami orrüreg környékén berezonál (vajon mi lehet? :D ). Úgyhogy megnyugodtam, és most leeresztettem, állatira fáradt vagyok.

Bocs, Patr, hogy letettem a telefont, de épp itt volt a dokibácsink...

Köszi, lányok, hogy tartottátok bennem a lelket délelőtt :wink:

KépKép
szkagi
 
 


Orsi: Ha ennyire nem iszik meg semmit, akkor csinálhatod azt is, hogy több vízzel készítesz neki kaját, ill. vizet teszel még a gyümihez és úgy eteted.

Folyadékoknál meg teszteld le, hátha a hőfokkal van baja. Egyik ismerősöm gyereke pl nem szereti melegen vagy langyosan a folyadékokat, csak hidegen. :roll:
Lea pl a folyadékok közül csak vizet iszik hidegen, ha már picit is langyos, kiköpi. Semmilyen más folyadékot nem iszik meg a vizen és a tápszeren kívül. Egyelőre. :lol:
fmarti
 
 


Megjöttünk a sétából! Egész jó idő lett!

Ági!
Ezek remek hírek, hogy jobban vannak a gyerekek! :)

akata!
Gratula barátnődnek Villőhöz!

Marcsi!
Ha holnap reggel is marad süti, akkor én majd akkor kérek a kávémhoz....délután már nem szabad sütizni! 8)
Amugy Emma nagyon cuki. Hogy begyűjtötte oda a cumikat! :)
Laurát köszöntöttétek már? Mit kapott ajándékba?

timi!
Bence, és Tomó is nagyon édesek. Itt néztem a képet, Lizy is itt volt, és itt vigyorgott, meg sikongatott ezerrel. Azt hiszem tetszik neki Bence! 8)


Köszi a kenyér dicséretet mindenkinek. Receptet beraktam a receptesbe.

d.dodó
 
 


Oké, lányok, aki kér, és amikor kéri, nyissa az ablakot!

Emma mostanában cumikat válogat..folyamatosan. olyan aranyosan csinálja.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Laura egy könyvet kapott, a címe: Biszorkányiskola, ill. egy gömböt, amiben a fény úgy össze-vissza cikázik...
Torta hétvégén lesz, akkor lesz itthon a Lilla is..

Ági!
Nagyon örülök a jó híreknek!
Pihenj, ha tudsz!

Mi nem tudtunk menni sétálni, emrt esett az eső......... :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


ági!
örülök hogy jobban vagytok. remélem nem fordul rosszabbra, és hamar jöhet haza. +++

marcsi!
a hajatokból kicsit passzolhatnátok ;) nekünk csak pelyhek vannak.
itt sütött a nap. mire a városba értem (20 perc) teljesen kimelegedtem a kabátba. még a zipzárt is lehuztam!
és bőven elég lett volna egy átmeneti kabát, pedig nem is az igazi vastag téli kabátom volt rajtam.

dodó!
majd kiutazunk hozzátok és bemutatjuk egymásnak a gyerkőcöket :D ;)
de légyszi mond meg a svédeknek hogy kicsit gyujtsanak be a vidékükön mert nem birom a hideget :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


marcsi!
látom a kocka bejön nálatok ;)
a cumikat csak játéknak használja? vagy elfogadja az összeset?
bencének megvan a kedvenc cumija. nem igazán alszik a másikkal. habár ezen kívül már nincs is csak a vésztartalékcumink ;) a többit kiszelektáltam a kukába :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


timi!
Nyugodtan jöhettek. Tavaly április-májusban már szinte elviselhetetlen hőség volt...amikor tudtunk, mertünk tópartra. 8)

d.dodó
 
 


Timi!

Csak egy cumival cumizik rendesen, de az is csak elalváshoz kell neki, és utána kiköpi.

amúgy vettünk egy csomót, mire rátaláltunk az "igazira". velük csak játszik...a szájába veszi őket, forgatja, nézegeti.

A kocka nagy kedvenc... :P
Vendég
 


dodó!
az már mindjárt itt van.
addigra összepakolunk és megyünk :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


bence egész nap azzal szórakozik hogy feláll a kanapé egyik végénél és elbaktat a másikig.
még jó hogy itt van anyukám és ketten figyelünk rá.

egyedül nagyon nehéz vele. este ő is és én is sirtam, akkorát koppant sezgény.
kaptam utána de elkéstem :( persze visszatartani nem lehet mert akkor meg azért ordít torkaszakadtából :twisted: :roll:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Akartam még írni védának, Marcsinak meg vkatának is, de most kicsit elfogott az aggodalom. :(

Katák, vagy pesti anyukák: Hova érdemes itt Bp-en fül-orr-gégészeti szakrendelésre menni? Lea sokszor nyúl a füléhez délután óta, és ha én is kicsit odanyúlok, akkor húzódozik, meg odarakja a kezét. Nem tudom, hogy fáj-e neki, vagy csak most ez valami rossz szokás, hogy odanyúlkál... Máskor is fogdosta a fülét, meg a cimpáját, de most sokkal gyakrabban csinálja. Egyelőre kopp kopp nincs se láza, se egyéb durva tünet, eszik-iszik normálisan, még a köhögése is abbamaradt... de ha menni kellene, ne akkor kezdjek el kapkodni, ezért kérdezem.


Így aludt a Drágaságom délután:

Kép
fmarti
 
 


Ja és ugye oda nem kell külön beutaló? (Régen a felnőtt rendelésre nem kellett, de gyerekkel még sosem voltam, remélem nem is leszek.)
fmarti
 
 


[quote="desviki"][ írta:desvikib]Béláim az Úrban!


Itt járok, nem bírok visszaolvasni. De Viki! Ezen egy órát röhögtem!!

Rátoltuk!!!!! :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Jaj, Szonjácska Drága! Gyógyulj meg hamar!! Gyógypuszi Nektek!!!

Meg az összes beteg gyerkőcnek! Olyan rossz, hogy ennyien betegek! Jöhetne már a jó idő már csak a betegseég miatt is!

Hát Jázmin és Rolkó...Annyira édesek! A terpeszen én is nevettem egy jót, de cukiii!!

Dodó! Lizy tényleg sokat nőtt!! De milyen gyönyörűséges kislány!!! Köszi a képeket!!! :oops:

Na ennyi. Nyafika van...

sz.andi
 
 


Andim!
Túltoltuk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Marcsi!
Süti nekem is jöhet reggelre. Recije meg a receptesbe! A csajod egy séró bárónő továbbra is!

Ágikám!
Nagyon örülök a jó híreknek!!!!

Márti!
Leám nagyon édesen alszik!

Itt esik a hó, kölköt mégis elvittem sétálni, baromi jót durmolt.
20150601134430
 
 


Húúú, Zsolesz még mindig csábos fiatal ember!!! 8)

Mütty kézben, nem tudom meddig haladok...

Dodó!! kenyér recept mentve!! Nagyon ügyi vagy!!!!Bár ez nem diétás, de majd ha már lehet... :D

Vkatus!! Örülök, hogy Adél nem lázas! Az a fránya fogacska...
Barátnődnek hatalmas gratula!!!
Szegényke, megint egyedül maradsz Adéllal egy hétre! Majd mi Veletek leszünk!! :oops:

Marcsika! Örülök, hogy rendben túlélted a napot! Ügyes vagy!!!
Laurának pedig nagyon boldog szülinapot!!!

Húú, Ági! De örülök Nektek!!!! Jaj, annyit gondoltam ma Rátok!!!

Ú. Lea de szép kislány! Egyemmeg, de szépen alszik!

No nagyon gyorsan, de a végére jutottam!!

Mennem is kell, mert már nem tudok mit a Viki kezébe adni, hogy lekösse magát. :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Viki!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?