Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 16:03-kor.
Vendég
 


VEda: en multkor erdeklodtem a cseppekrol, aztan megsem irtad le priviben , majd ha lesz kis idod megteszed?
Bar kip kopp mi ezt az osci....en nem tudom mi homeot esszuk ( marmint Ana) 1 honapja es bar ezer helyen voltunk, apja is volt beteg o nem, natha nkivul meg nem volt neki semmi.
Pedig hat sajan alig kapott anyatejet.
Hozzatartozik, hogy en szokoevente vagyok egyszer beteg ferjuram ugyszinten ( neki ez a tudogyuszi volt az elso komoly betegsege).

Eves: talan jobb rola nem beszelni( kb 80 gyumi egesz nap, es 40-6o fozi, amit par napja nem hajlando megenni)es a 480tap

Alvas kulon szoba sajna nincs, de kulon agy igen, asszem az elso heten aludt a nagy agyban utana mozesben 3 honapos kora ota meg a kisagyaban.
En szeretnem kulon szobaba tnni de hat majd egyszer ha lesz hazunk :roll:
Vendég
 


Elvittük Domit a dokihoz,mert 38.5 volt neki a láza popiban.
Kapott antibiotikumot,és holnap fülészetre kell vinni,mert a bal füle érzékeny.
Kedden meg vissza a dokihoz.
Vercsinek vírusos,akkor gondolom Kristinek is,kapott gyógyszert a köhögésére,majd azt adom a Kristinek is,hétfőn mehet oviba a Vercsi.
Két órát vártunk a lázas,beteg,fáradt,hisztis gyerekkel :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Sziasztok!

Adélnak jobbulást!!!

Na, közben jött a tanítvány, rohanok...bocsi :oops:
Vendég
 


Dominak is jobbulást!
Vendég
 


Lizy 2 óta alszik! :shock:

d.dodó
 
 


hú kike! Jobbulást nektek!

d.dodó
 
 


Vkata!
Köfi :wink:
Én azt olvastam róla, hogy nagyon keményen veszi fel a harcot a baktériumok és a vírusok ellen.

Tamara!
Jujj, ne haragudj, drága :oops: Valahogy nem emlékszem, hogy hogyan maradt el :roll: Bocsánat még egyszer! Most nyüzsi van, de holnap de. leírom priviben!
Vendég
 


38,7 C-kal ( levonva) ébredt, de két órán belül kapott Nurofent, így hütőfürdő és most 37,5 C. Élénkebb is, szopizott és kapott egy kis tápot is. Étvágy töretlen. Fekszik és néz. De legalább nem sír.

Dominak is jobbulást!

Véda, engem érdekelne a csepp, postán tudnád elküldeni? Vagy hogy? Utalok.

A másik segítséget meg köszi!!! Nagyon drágák vagytok!!! Valószínű igéynbe fogjuk venni! :)

Kép
andkata
 
 


Kike!
Nagyon sajnálom... :(
Vendég
 


Véda én nem értek mint orvos ezekhez, de nektek jó a tapasztalatotok az elég nekem! :wink:

Kép
andkata
 
 


Kike! Sajnálom! Borzasztó lehetett annyit várni. :cry: Jobbulást!

Adálnak is jobbulást!

Kép
dittke
 
 


beteg Dominak, Vercsinek , Kristinek, Adelnak jobbulast!
Vendég
 


Kike Családnak jobbulást!

Adélovicsnak nagy gyógypuszik!
20150601134430
 
 


Facsartam Lackónak narancsot, leszűrtem és megitta pohárból. Úgy tátogott rá, mint a kiskacsa. Czuki volt!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Látom, sokan betegek!

Nagyon sajnálom!

Katus!
Te mindenkinél jobban tudod, hogy a betegség nem attól függ, hogy a baba mennyit szopizott!
Nehogy letörj egy kósza beszólás miatt!!!

Mindenki gyógyuljon meg mielőbb!


mi jelentem AKKORÁT sétáltunk...

Tami!
Felavattuk a lábzsákot is, majd holnap megmutatom, milyen!
Ezer hála érte, köszönöm!

KÉREK SZÉPEN SZÁMLASZÁMOT!!!

Most sietek, még lemosom gyorsan a babakocsi kerekét...(fújolós szmájli)
Aztán mindjárt itthon apa!

holnap reggel jövök, de sajna nagyon sok dolgom lesz, mert jön haza anyum a kórházból, és én főzök neki...+holnap lesz a Laura 11 éves.

Sziasztok :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcsi!
Leánykádnak előre is Boldog Születésnapot!

Lizy végül negyed 6-kor kelt fel.

d.dodó
 
 


Adélnak és Dominak jobbulást kívánok!

Sajna úgy tűnik mi is beállunk a sorba. Nórinak folyik az orra és rengeteget tüsszög. Remélem nem lesz lázas, bár ő nem nagyon szokott... Azért éjszakára kap Nurofent, mert elképzelhetőnek tartom h fáj a torka is.
A francba! Utálom szívni az orrát! :evil: :cry: :cry:

Katákok
Nagyon érdekes megfigyelni ahogy az orvos és az anya szív vívódik! :wink: Most már látom h nektek sem könnyebb semmivel, pedig laikusként azt hinné az ember! :roll:

Nelli
Eztnemmondodkomolyan a munkanélkülinek kellett vna küldenem?!?!?!?!?!?!?!? Hát ezek tiszta hülyék!! :evil: Direkt rákérdeztem telefonon!!!!! Hű, de marha pipa vagyok! Asszem nem is töltötem ki melléklapot. Nem tudom, olyan rég volt már! :twisted:
Szerinted akkor most mit csináljak :?: Menjek be az oephez személyesen vagy menjek a munkanélkülibe? Bár oda felesleges lenne, ha úgysem tudnak semmit! Ha legközelebb kell mennem egész biztos meg fogom köszönni nekik hogy ilyen segítőkészek voltak! Véletlenül tudom is kivel beszéltem telefonon...
Na megyek és összetörök valamit!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Jó hogy nem láttok most őrjöngeni! :evil:
Vendég
 


Sziasztok,

Nagyon el vagyok keseredve, és arra az elhatározásra jutottam, hogy segítséget kérek. Kíra még mindig nem eszik, ma voltunk gasztrosnál is, minden rendben, azt mondta legyünk bátrak a hozzátáplálással. Próbáltam nem szoptatni, már 6 órája nem evett, és így sem kér, se főzelék, se gyümölcs. Tudom, hogy érzi, hogy én már nagyon ideges vagyok ettől, és igaza van Katának, tényleg valaki másnak kellene egy ideig etetni.
Nem tudom van-e az ismeretségi körötökben olyan bébiszitter, aki esetleg tudna segíteni az etetésben.
Tami, tudom, hogy csecsemő gondozónak készülsz, bevallom Rád gondoltam, de megértem ha nem vállalod, hiszen nem is ismerjük egymást, és messze is lakunk XI: kerületben). szóval ha tudtok valakit, természetesen nem ingyen, akkor nagyon szívesen venném, ha eljönne hozzánk, és néhányszor türelemmel megetetné a kislányomat. Tudom szégyen, hogy a saját anyukájának nincs türelme, legszívesebben el is süllyednék, de inkább segítséget kérek, és utána süllyedek el. :(

Előre is köszönöm, ha bárkinek bármi ötlete, esetleg csecsemő gondozó ismerőse, pici babákkal tapasztalt ismerőse van.

A párom azt mondja ne adjak neki enni egy napig, de szerintem nem ez a megoldás.

Kép
tamaraildi
 
 


Ildi!
Jaj, szegénykém, de el vagy keseredve! Olyan aranyos ahogy írtad! :) De valaki nem tud segíteni? Nem fontos bébiszitter, nem fontos, hogy ilyen sulit végezzen, csak egy nagyszülő, barátnő, szomszéd, vagy valaki! Vagy éppen az apukája! Sokszor volt nekünk is úgy, hogy tőlem nem akarta elfogadni, egyre idegesebb lettem és az apuja megetette szó nélkül!
Egyébként csak kérdem, nem fontos válaszolni, de miért akarod az anyatejről leválasztani? Nem elég a tejcsi? Ha azt eszi, akkor had egye! Eljön az ideje a hozzátáplálásnak! Ha Kíra érett lesz rá, tuti enni fog mást is!
Cumisüveget sem fogadja el? Kanalat sem?
Nyugi Anyóca! Nem lesz gond!!!

sz.andi
 
 


Drága Dodó! Hol vagy ma?? És hol van a kis Lizyről kép?? plíííz.. :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Cehol cenki?

sz.andi
 
 


Én épp vagyok
Csak azon agyalok kit ajánlhatnék Ildinek...

Kép
andkata
 
 


Ildi nekem van ötletem...

Kép
andkata
 
 


Kata! Hogy van Adél??

Jaj, úgy sajnálom! Annyi beteg gyerkőc van! Fenébe! Jöhetne már a tavasz!!!! Ez a nyavalyás idő nem a legjobb!

sz.andi
 
 


Andikám!
Itt vagyok! Voltam is ma! Most mikor irtál, épp etettem! :) Na de már alszik Lizy!

Bár ma a cicin bealudt,ez lehet nem a legjobb. De ugy vagyok vele, ha már egyszer bealszik, fel nem ébresztem csak azért hogy magától aludjon el!
Tényleg, akik fürdetés után még etetnek, hogy oldják meg, hogy ne a cicin aludjon el a gyerek? Engem mondjuk nem zavar, de azt mondtátok igy nem tanul meg egyedül elaludni.

d.dodó
 
 


Patti!
Akkor a rózsaszínre vevő lennék.

Ildi!
Egy napig semmiképp nem lehet éheztetni, akár ki is száradhat, szerintem ebben Apának nincs igaza. Viszont osztom Andi véleményét, hogy nem kell feltétlenül csecsemőgondozó ehhez, elég egy barátnő, rokon is.
Milyen gyümiket próbáltál eddig?


Képzeljétek!
Ma a suliból kaptam egy papírt, hogy 12 ezer forint bérrel adós vagyok :shock:
mikor ők fizetnek nekem.
a MÁK küldött egy levelet, hogy rosszul számfejtettek nekem valamit, így egyszer több fizut kaptam.
Na, nem az összeg miatt írom, csak ezen röhögtem, hogy munkabérhátralék, mintha én lennék a főnök és nem fizettem volna valakinek :wink:
Vendég
 


Andi!
Nem készült Lizyről ma friss kép...és ma már nem is fog! :wink:

d.dodó
 
 


Köszi az érdeklődést!

Adél 4 utáni hütőfürdő után hőemelkedést produkált, azután enm volt lázas. 7 körül elszaladtam a patikába és mire visszaértem elaludt az apja mellkasán, szerintem 3 hetesen csinált ilyet utoljára....Becsempésztük az ágyba,kapott egy kis Nurofent. Kiváncsi vagyok mikor ébred. Szerintem megszoptatom legkésőbb 10 körül.
Hát így. Egyéb tünet még mindig nincs...

Ildi, írj privit, ha szükség van az ötletemre...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 16:03-kor.
Vendég
 


Jobbulást Adélnak!

ma nálunk is Apa karján elalvás volt:)

Vett ma Apa 8 db csokis pudingot magának!Most meg is ette mindet egy ültő helyében! :shock:
hát, ez az én Shrekkem :P
Vendég
 


Dodó! Értem, de holnap pótold légyszi! :lol: :lol:

Akatus! Olyan aranyos lehetett Adél, ahogy elaludt apa mellkasán! Viki is ezt csinálta mikor lázas volt. Ilyen kor jobban ragaszkodnak? Annyira édesek!

Orsi! Én is valahogy így jártam! Csak nekem 150.000-et kellett visszafizetnem. De akkor szóltak telefonon, amikor még meg sem kaptam. Mondjuk oké volt így, legalább nem költöttem el. De azért felháborító! Persze az elszámoláson rajta volt a 150 e! Adózzak az után, amit meg sem kaptam. Vagyis megkaptam, de vissza is fizettem.
Na mindegy! Így is szépen kapok vissza!

Huh, megyek, Mütsike hiányol! Olyan anyás lett! :P Amúgy nem baj, mert olyan jó érzés, mikor ÉN kellek neki!! :P :P Annyira imádom!!!! :oops:

sz.andi
 
 


Tamaraildi
Hű, szörnyű lehet... :cry:
Szerintem Katáinknak kellene megetetnie a kismanódat! Ők aztán nem kímélnek senkit, én láttam amikor Levit tömték!!! :twisted: :lol: :lol: :wink:
Egyébként tudom h gáz, de legtöbbször Nórinak is én feszítem szét a száját a kanállal, de másképp nem megy! :roll:
Nekem nincs olyan ismerősöm, akit ajánlani tudnék, de ha el tudtok jönni hozzánk, én szívesen megpróbálom! :wink:

Andi
Tudom miről beszélsz, én is szeretem h Nóri anyás. Bár néha kicsit sok hogy le se tudom vakarni magamról, de amúgy meg olyan szívmelengető érzés!!! :D :wink:

Akata
Hogy viselte Adél a hűtőfürdőt? Nálunk is volt apamellkasánelalvás betegen. Olyankor annyira édesek! Remélem Adél kialussza reggelre a lázat! +++

Kép
Vendég
 


Jesszus! :shock: Csak erős idegzetűeknek! :?

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... ?id=090225
Vendég
 


Wera, egész jól, mondjuk csak 30 C-ra hütöttem le...

Olyan édes ragaszkodóak ilyenkor, de akkor is azt kivánom, inkább rosszalkodjon... :roll:

Azóta felébredt, 37,7 C, átöltöztettük, szopi, oscillococcinum bead, kis gyümölcslé és talán már alszik megint...Nagy mosolyokat kaptunk, ez jó jel... :wink:

Andi, küldj címet, küldöm a pulcsit!

Orsi, mi volt ma a szopival?

Nonónak is jobbulást!

Márti, Te nem voltál ma, mi van Lea alvásával??

Mindenkinek jó éjt!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!


Így a nap végén beesve kívánok sok boldogságot a mai nap ünnepeltjeinek!

Ma intéztük Lea útlevelét, szerencsére gyorsan ment. Mondjuk az a fej, amit a fotózáson vágott... :shock: De azért így is levett mindenkit a lábáról. :D Az ügyintézők összecsődültek, hogy milyen szép, meg aranyos, meg minden csupa szép jelző. Na ilyenkor aztán el van szállva a szülői szív! :lol:

Utána még a védőnéninél is voltunk vidéken, 68 cm és 7400 gramm. :roll: (Mi megtartottuk a régi védőnéninket, hozzá megyünk addig, míg itthon vagyunk.) El is ment a nap. Most csak felületesen olvastma végig a mai termést. :oops:

kike, akata: Jobbulást a gyerekeknek! Gyógypuszit küldök mindegyiküknek külön-külön!

Szép babákat láttam ma is! Hozzatok még képeket!!!

Ami: Köszi az infót joghurtilag. Mi még nem próbltuk, lehet itt lesz az ideje egy új íznek?

Marcsi: Emma ágy-evő képe nagyon ott van!!! :D Isten éltesse nagy 11 éves leányodat! Majd mesélj, anyukád hogy van!

Szilvi: Van már valami újabb fejlemény a bálázóval?

Tami: Hogy ne kiabáljam el, szerencsére Lea sem egy nagyon beteges baba, annak ellenére, hogy hónapok óta nem iszik anyatejet. Eddig egyszer volt náthás kb 3 hósan, de láza sem volt, csak szívni kellett az orrát. Ja meg egyszer valami kis vírusfertőzéstől volt hőemelkedése, meg hígabb kaksija. De ezeket leszámítva jól elvan. Igaz, nem sokat hurcibálom nagy tömegbe, és hozzánk sem jönnek falkába vendégek... lehet ez is az oka.

Tita: Azért nagyon szép eredményt értél el Levivel!!! Megoldódott már a fűtés ügy?

véda: Várjuk az időpont-javaslatodat! :wink:

Viki: Lacus már iszik pohárból? Hihetetlen ez a kis srác!!! Egészségére a narancsot!
Kopp-kopp, előző este egész jól aludtunk!

Alvás: Nálnk Lea nem volt túl jó alvó, míg január 6-án be nem vezettük nála a "módszert". Piciként sokszor aludt velünk, amíg szopizott (kb 3 hós koráig), illetve velünk egy szobában a mózesében. Utána már nem volt értelme, hogy velem aludjon, mert úgyis fel kellett kelnem tápszert csinálni, így átszoktattuk a saját szobájába a kiságyába. Eleinte rossz volt, hogy nincs ott a szobánkban, de pár nap után lenyugodtam. :lol: Mostmár nem tudnám elképzelni, hogy velünk egy helyiségben aludjon, mert ezt szoktuk meg. Plussz én minden nyögésére, szösszenésére megébredek a mai napig, így nem tudok nyugodtan pihenni, ha hallom, mit csinál éjjel. :oops: Hiába tudom, hogy semmi baja, csak ugye ad ki hangokat, de megébredek rá. Úgy, hogy nem is egy szobában alszunk. :roll:

Most megyek, mert leragad a szemem. Holnap próbálok jönni, és rendesebben reagálni.
fmarti
 
 


Sziasztok!

Idönkent elöbujok zugombol! :oops:

Latom, ma sok szo esett az alvasrol, hogy ki, hogy alszik...meg az eves mennyisegekröl.Hat nekünk 160 szeles az agyunk es este 8 körül Lea elalszik a cicin - altalaban - es akkor leteszem az agyaba.Ami közvetlenül a mienk mellett van.Ott alszik az elsö ebredesig, ami valtozo, de altalaban azert ejfel körül van.Es akkor az agyunkba veszem es ettöl kezdve velünk alszik.Ebred, 2,3,4x.Mikor, hogy.Azon az oldalamon fexik, ahol epp cicizik - nem mondom, hogy sok a hely, de elferünk. Es en nem tudom, hogy tudnek-e nyugodtan aludni, ha vegigaludna az ejszakat. De, azertr tudnek, miutan hozzaszoktam es nem varom allandoan az ebredeset. Es a cicik meg nem robbannanak szet hosszabb idö utan.
....azert fura, a mi tarsadalmunk. Egy kicsi, 9 honapot a pocakban eltöltött babatol elvarjuk, hogy egyedül aludjon az agyaban, talan meg külön szobaban is, de azert a hazastarsak is szivesebben alszanak egymashoz egesz közel. Szoval mi miert alhatunk valaki közvetlen közeleben es a picinkeink miert nem???Sokak nezete alapjan.... :?: :?: :?:
Azert, ha meggyöztem magam, hogy a cicizes utan felebredjek, felkeljek, es felnyalaboljam Leat, el fogom kezdennei valamikor nem olyan sokara(ha az idö es mi is megertünk ra) hogy az ejszakai cicizes utan visszateszem a kisagyba. De ha akkor felebred, akkor meg nem tudom, mit fogok csinalni - majd megbeszelem magammal. ...Addig meg raerek kigondolni es strategiat szerkeszteni! :wink:

Napközben Lea szinte csak kint alszik a babakocsiban. Az jo, felöltöztetem - neha mar közben elszunnyad vagy pedig kiteszem a kocsiba, labahoz es hasahoz cseresznyemagos parnat melegitek, hogy tuti ne fazzon es altalaban 2 perc mulva alszik. Ha nem, akkor setalok vele 100metert(kb) es akkor alaszik. Ma pl. 2 es 3 / 4 orat aludt. Altalaban 10, 10.30 körül es 3-4 körül alszik .
Neha meg alszik a hatamon is, de azert azritka. De nagyon edes, olyan hangot ad, ha megkerdezem, hogy akar-e a hatamra jönni a kendöbe, mintha megkerdezem, hogy ker-e cicit :D

Enni meg meg nem igazan akar. Egyszer delben, cici utan kinalom meg gyümölcsel vagy zöldseggel, vagy keverve. Es abbol a maximum az eddig egy fel bebieteles üvegnyi volt.
Es ennyi. Különben csak cici es cici es cici.Azert gondolom nem fog erettsegiig az agyunkban aludni es cicizni sem...

Ja, most 8 honaposan 8400gr es 70 cm!

Betegeknek gyogyulast anyukajuknak sok türelmet kivanok!


Kép imadom ezt a hurkas pocakjat!

Kép Ááááá!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Én még ébren! Épp csülkösbablevest főzők!!!! :evil: :twisted: :shock: :roll:

Levi alszik, bízom benne jó sokáig fog, hogy én is tudjak...


Szép álmokat mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Jó reggelt!
Azért jelentkezem habár mindenki beteg! :wink:

Titi:ejnye-bejnye,te is jókor főzöl,tessék többet pihenni!

Köszi Csajok!

Wera:neked meg külön köszönöm a gyógyszer nevét,nagyon hasznos volt.E nélkül el sem tudtam volna vinni tegnap délután dokihoz Domit!

Hogyan tudnám kicselezni hogy bevegye a gyógyszert? :cry: Tegnap úgy kellett lefogni...először próbáltam az adagolókanállal,aztán a nurofenes fecskendővel,de így is kínszenvedés volt :cry:

Úgy sajnálom szegényemet,és hibásnak érzem magam,mert ha a nagyokat meg tudnám védeni a betegségektől,akkor a kicsi is jóval kisebb eséllyel kapná el,persze a buszon még ki van téve nekik,de itthon akkor nem.És nagyon bosszant hogy alig egy hónapja is kapott antibiotikumot,meg most megint. :cry: Mármint az bosszant hogy megint beteg.Ma meg cipelhetem még fülészetre is szegényt!

Tegnap már nagyon kivoltam,egy órától nem aludt a gyerek,pedig hulla fáradt volt már a dokinál is,így már hatkor leraktam aludni.

Fáj a fejem,és ma kéne megjönnie is,bár amennyit én a napokban idegeskedtem,szerintem késni fog.

Lénának boldog hófordulót!!
Ha kihagytam valakit,bocsi!

Lea nagyon édes!

Adél jobban van?

Lacinkó ügyes hogy pohárból szépen ivott! :D

Marcsi:Laurának nagyon boldog 11. születésnapot!!! :D

Nórinak jobbulást,hogy van ma?Nem volt láza,ugye??

Ildi:sajnálom,kitartás!!

Csak azért megkérdezem hogy biztosan érdekel titeket,amiket be szoktam ide rakni a mai napról?
mai adag :lol:

1899 (110 éve történt)
Széll Kálmánt választották Magyarország miniszterelnökének, aki 1903.06.27-ig töltötte be tisztségét.

2003 (6 éve történt)
Elkészült az EU-csatlakozási szerződés végleges változata.

2009 (0 éve történt)
Torkos csütörtök.
A Hamvazó szerdát követő nap.

1802 (207 éve történt)
Megszületett Victor Hugo francia költő, regény- és drámaíró, korának legtermékenyebb szerzője, az európai romantika egyik vezéregyénisége. (Nyomorultak).

1808 (201 éve történt)
Megszületett Boka Károly cigányzenész, aki a szabadságharc idején Kossuth Lajosnak is kedvenc muzsikusa volt.

1829 (180 éve történt)
Megszületett Levi Strauss a világ egyik legismertebb ruhadarabjának, a farmernek a feltalálója.

1846 (163 éve történt)
Megszületett Buffalo Bill (eredeti nevén William F. Cody) amerikai vadász, mutatványos, író.

1846 (163 éve történt)
Megszületett William Cody amerikai bölényvadász, aki Buffalo Bill néven vált ismertté.

1873 (136 éve történt)
Kolozsváron megszületett Sigmond Elek vegyészmérnök, agrogeológus, a korszerű magyar talajtani kutatások megteremtője.

1928 (81 éve történt)
New Orleansban megszületett Fats Domino amerikai blues zenész.

1930 (79 éve történt)
Üzembe helyezték az első piros-zöld közlekedési lámpát Manhattanben.

1952 (57 éve történt)
Winston Churchill bejelentette, hogy elkészült Anglia első atombombája.

1993 (16 éve történt)
Terroristák bombát robbantottak a New York-i Világkereskedelmi Központban, a világ akkori második legmagasabb épületében. A merényletnek - az ezernél is több sebesült mellett - öt halálos áldozata volt.

1996 (13 éve történt)
Meghalt Németh Marika színésznő. (Mágnás Miska)

1808 (201 éve történt)
Megszületett Honoré Daumier francia festő, szobrász és grafikus, a karikatúra egyik legnagyobb mestere. Karikatúráinak legtöbbje a La Charivari és a La Caricature francia lapokban jelent meg.

1815 (194 éve történt)
Napóleon 1200 emberével elhagyta Elba szigetét, hogy újra meghódítsa Franciaországot.

1861 (148 éve történt)
Ferenc József kiadta a februári pátenst (egész birodalom működését szabályozó rendelet, centralista elképzelés, németesítés), amely a Habsburgok utolsó sikertelen kísérlete volt arra, hogy összbirodalmi szinten kormányozzák a hozzájuk tartozó területeket, országokat.

1921 (88 éve történt)
Megszületett Betty Hutton, aki az 1930-as évektől az 1950-es évekig ismert amerikai énekes, táncos színésznő volt, később mesterfokozatot szerzett, és művészetet tanított két Rhode Island-i egyetemen.

1932 (77 éve történt)
Megszületett Johnny Cash amerikai countryénekes és zeneszerző.

1936 (73 éve történt)
Hitler bemutatta Ferdinand Porsche "Volkswagen"-jét.

1938 (71 éve történt)
Útjára indult az első radarral is felszerelt utasszállító hajó.

1938 (71 éve történt)
Meghalt Jalsoviczky Géza, aki a Magyar Általános Gépgyár Rt.-t alapította.

1944 (65 éve történt)
Az amerikai hadseregben először neveztek ki nőt parancsnokká. Sue Dauser egy nővéralakulat vezetője lett.

1945 (64 éve történt)
Megszületett Victor Máté zeneszerző, énekes. (István a király - főpap)

1954 (55 éve történt)
Connecticut-ban megszületett Michael Bolton (eredeti nevén: Bolotin) amerikai zeneszerző, szövegíró, énekes és zongorista.

1964 (45 éve történt)
Megszületett Détár Enikő színésznő. (Pizzás, Napló szerelmeimnek)

1982 (27 éve történt)
Meghalt Szabó Gábor dzsessz gitáros.

1982 (27 éve történt)
Meghalt Szobotka Tibor, József Attila-díjas író, műfordító, irodalomtörténész, Szabó Magda írónő férje.

1993 (16 éve történt)
A világ második legmagasabb épületét, a New York-i World Trade Centert bombatámadás érte, amiben 7-en haltak meg.

1848 (161 éve történt)
Marx és Engels kiadta a "Kommunista kiáltvány"-t.

Ezen a napon sok minden történt :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ó,és még pár napja valaki kérdezte mikor tudunk meg valamit a suliról:egy,másfél hét múlva telefonálnak,melyik sikerült,melyik nem.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szegény Nővérem kislánya is beteg lett tegnap,lázas lett,a fülét fájlalta,két kúp után nemhogy lement volna a láza,hanem felment neki 39.6-ra,úgyhogy hűtőfürdőzte szegényt! :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Laurának
Boldog szülinapot!

Kép

Lénának Boldogat!

Werus!
Bugrinak jobbulást!

AKatus, Kike!

Jobban vannak a Csemeték?

Ildi!
Apuka, nagyi, szomszéd, barátnő, tesó is meg tudja etetni.

Márti!
Örülök h jól aludtatok! Lea nagyon csinoska!

Titi!
Este 11kor főzöl? :shock: :shock: :shock: :shock:

Kike!
Irgum burgum medvesajt!
Han em a gyerekektől, akkor tőled, az uradtól, a nagyitól, stb. kapja el a betegséget! Nem próbálod meg kis teába tenni a gyógyszert? V. kanálba, kis gyümivle keverve?

Tesód kislányának is jobbulást!

Én szívesen olvasom az évfordulókat!!! ;)
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kryss!
De jó, hogy jelentkeztél!!!!

Lea még mindig csodaszép!


Kike, Akata!
Jobbulást a gyerkőcöknek!

Kike!
Én elolvasom!

Sietek főzni, jó lenne felpakolni az ebédet, mire Emma megébred. Husi leves lesz, brassói apró pecsenye, és meggyes pite.

Utána meg bájvigyor...

Nem szeretem, amikor ennyire közeli családtagommal is "viselkednem" kell... persze, nem akarok én bunkó lenni, de még azt is meg kell gondolnom, kiről mit mesélhetek el...
:roll:

Márti!
Kérdezted:
Tegnap este felhívtam, állítólag a masszázs után, amit kapott, belilult az egész háta, és szerinte eltört egy bordája! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Na, mit szólsz?
Mi ez, ha nem bosszantás?
Ugyan már! Jön haza, mi meg álljunk vigyázba! :evil:

Tami!
Elindítottam.... :D
Vendég
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Most hívott.....

nem eltört, begyulladt a bordája?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

erről ennyit......... :roll:
Vendég
 


Marcsim!
Kép
20150601134430
 
 


Szia Viki!

Köszönöm!

ígérem, megfogadom...és ilyen leszek...

Kép
Vendég
 


Megyek, mert Emma ébredezik....a levest már felpakoltam, most még a husit kellene..NINCS HOZZÁ KEDVEM!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Marcsi, lehet hogy én hülye vagyok, de ez anyukád? :roll: Kitartás, Drága!
Meggyes pite jöhet!

Kike, Kitartás, most már jön a tavasz!

Kryss Neked van ez a csudaszép vörös hajad? Én azt irigylem!Lea nagyon sokat nőtt és csuda édes! Az a második kép :) :!:

Tita, Te miért nem alszol 11-kor???

Adél 3x ébredt éjjel, kétszer evett. Egyszer se éreztem úgy, hogy mérnem kelllen a hőjét, max hőemelkedése volt és most totálisan láztalan. És eleven, minet egy sajtkukac! :) De ez akartam! :)

Kép
andkata
 
 


Jó reggelt!

Hát, nem részletezem, mert uncsi, de qrvaszarul aludtunk! Leginkább sehogy! :evil:

Nóri taknyos és szerintem van egy kis hőemelkedése is, de nem méregetem, csak majd ha nagyon melegnek érzem.

Kryss
Alvás-ügyben nem értünk egyet, de én tiszteletben tartom mindenki véleményét, szerintem csinálja úgy mindenki ahogy jónak látja! Mi sem vagyunk egyformák, a gyerkőceink sem. :D :wink:
Nagyon tüncik a képeitek! :D

Kike
Örülök h tudtam segíteni! Egy megváltás az a gyógyszer, tudom! :lol: :wink:
Én is szívesen böngészem az évfordulókat, szoktam a startlapon is néha, de most már ott nem kell! :D
Ne hülyéskedj már, közösségbe járó gyerekeket nem lehet megvédeni a baciktól!!! És mivel képtelenség lenne otthon is elkülöníteni őket a picitől, hát ez valahol törvényszerű... Persze nagyon rossz lehet, de túl fogják élni, hidd el! Adj nekik mindig sok idény-gyümölcsöt, esetleg néha egy-egy vitamin kúra, de többet sajnos nem tehetünk értük, szerintem...

Marcsi
Sok-sok boldog születésnapot Laurának! Kérünk ám fotókat! :wink:
Begyulladt borda :?: :shock: Érdekesen hangzik :roll:
Vendég
 


Jajj,csajok!

Ritka pocsekul indult a reggel.
Nalunk az ebedlo es nappali kozt van 20centi szintkulonbseg. A Csaba ott hasalt parhuzamosan a kuszobon es egyszer csak hatravetette magat mint aki hanyatt akar fordulni persze mar 20centivel lejjebb vagodott hanyatt. Iszonyatosan uvoltott.
Szerintetek ekkora esestol lehet agyrazkodasa v vmi baja?
Kicsit kedvetlenebb de jatszik most.
:cry: :cry: :cry:

Dodo!
Nem hiszem h pajzsmirigy gond lenne,mert fele tunet igaz a tul es fele az alulmukodesnek :D Stagnal a sulyom es alig eszem,szerintem csak leszopizzak. Meg most szedek vasat es kevesbe vagyok szedulos szoval talan ez volt a gond.
Tegnap ennek ellenere atcipeltem az egesz cora-n egyik kezemben 12l tejet masikban 10kilo banant. Csak rohogtek :lol:
De belattam h hosszu tavon nem fogok 2 tiz kilos gyereket hurcolaszni. :shock:

Most visszaolvasom azt a maradek 2oldalt amibe tegnap belealudtam! Es kozben elkortyolom a forro csokimat. Ker valaki? :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?