Új privát üzeneted érkezett!

Persze Vera, remekül vagyunk :D

Kép
Kép
patr
 
 


Dallas: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akkor én nemtom mit néztem........ :shock: :oops: :oops: 8)
Vendég
 


2 dolog amit Nóri újabban művel és nagggggyon gááááz:

- valami brutál-mód csikorgatja a fogait! :shock: Én nem hittem el hogy ilyen van!! Lányok! Mit lehet ezzel kezdeni? Már komolyan attól félek hogy letörik a foga!! Mindig adok a kezébe rágókát, ezt-azt, de persze csak 1 percig kell neki minden! :roll:

- egész nap nyúzza le rólam a pólót és keresi a ciciket... itthon még oké, de máshol is... :twisted: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Köszi mindenkinek!
Nekem itthon csak normaflórom van,de beküldöm Anyóst Immodiumért,ez az az új amit reklámoznak?
Vercsit is itthonfogtuk,mert nagyon rondán köhög,olyan ugatósan!
Apa elviszi délután dokihoz,talán Domit is eltudja vinni.
Azért sikerült megszopiztatnom,de valamiért nem igazán akar..

Wera:ezen a tuszkolós sztorin jót nevettem,nagyon köszönöm mégegyszer!! :D

Persze hogy szegény Domi elkap mindent,mivel a nagyok is szinte mindig betegek,és lehetetlenség teljesen elszigetelni tőlük :cry:

Ronix:sajnálom a melógondokat,meg az éjszakát is! :(

Patr:miért volt szar éjszakád?Sajnálom! :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Patti
rád bizom nem kell fényképezni lányos legyen inkább mint fius
de ezt ugyis tudod 4-4- db jöhet méretenként

wera:ö ugy "ALSZIK"hogy sir de nem nyitja ki a szemét tekereg,mi meg cumi ,tea,cumi,tea cumi
tehát lehet ö alszik de mi nem mire csuknám a szemem addigra kész
ÉS EZT CSAK ÉJJEL CSINÁLJA
a cégnél területi vezetöként dolgozom

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


a Dallas nekem is nagy kedvencem volt akkor ment mikor a naggyal terhes voltam
a klinikát is szeretem de valahogy este mindig ugy jön ki hogy csak a klinikát látom mert akkor eszik léna üvegböl a kezemben
a dallas alatt fürdünk meg egyebek

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Wera:ez vicces-ez a cici dolog :lol:

Hát a másik ellen nem igen van mit tenni,majd abbahagyja-Vercsi is csinálta.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Roni!
Az "aludj jól gyermeket" sikerült kicsomagolni? Képként vannak benne az oldalak.

Patti!
Mi köszönjük a cuccokat! A Micis apájának nagyon tetszik.

Marcsikám!
Egészségedre a kávét!!! ;)

Werus!
Bugri a kis Cicista!

Nekünk még nincs mit csikorogtatni :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Tita!
Nekem mikor olvastam már leesett, hogy miért ne fordítva legyen ráadva a harisnya! Hisz arra varrod a farkat! :lol: 8)

Ronix!
Jó, hogy előkerültél! Sajnálom, hogy ilyen rossz éjszakáitok vannak. Hány foga van Lénának?

Szupi volt az éjszaka! (Bár ezt lehet majd még később fokozni, de egyenlőre igy is jó volt). Szépen elaludt magától sírás nélkül. Egyszer még fél 10 körül felsírt...beadtam a cumit, visszatakartam, jó éjszakát kívántam, és aludt is. 10-kor mi is lefeküdtünk. Fél 1-kor elkezdett nyöszörögni...már pont mentem volna át, mikor mondom nem hallom a nyöszörgést. Apa ugyis ment wc-re, mondom nézzen be hozzá mi ujság. Azt mondja visszaaludt! Hurrá. Aztán kelt fél 2-kor. Akkor megetettem, majd kelt fél 5-kor, akkor is etettem. És aludt a SAJÁT ÁGYÁBAN 7-ig. Akkor keltünk mindhárman.

d.dodó
 
 


kike!
sajnálom, hogy betegek vagytok! Sajnos ugy látom elég sokszor.... :( szedtek valami vitaminokat? Lehet kéne immunerősítőnek. (nem rosszindulatból mondom)

d.dodó
 
 


Jobb reggelt!

Adél hajnalban lázas volt, azt tippletem 39C mert annyira meleg volt, de csak 38,1 C volt levonással....ez nagyon hiányzott...
Hétvégén találkozott az unokatesóival és másnapra mindkettő beteg lett....Most csak hőemelkedés és nyüzsög szerencsére :)

Még ágyat is kell vennünk, meg konyhaasztalt, meg a fürdőszobában és Wc-be csempecsere, meg a parkettacsere, szóval szerintem lenne annyi. Jaj, teljesen beleéltem magam, pedig ez még nem tuti...Zoli is csak emésztgeti látom rajta. El kellen menni valakivel aki ért hozzá. Van is tippem azt hiszem megpróbálom.

Daninak és Szabinak Boldog hófordulót!

Kike! Jobbulást!

Lizynek gratula az alváshoz!

Viki, akkor köntös?

Roni, üdv! Puszi és gratula Lénának! Hány foga van?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.02.25 08:22-kor.

Kép
andkata
 
 


Dodó:tudom hogy nem azért mondod!

Ami nekem bevált az a bérescsepp,de azt is hónapokig kell szedni,mire véd is valamennyire.
Csak a c vitamint szedjük,meg van homeós immunerősítőnk is,de...nem tudom mi lenne a legjobb.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kata:jobbulást Adélnak!

Hát ugye a csöppöket nem igazán lehet megvédeni,amíg ki nem alakul az immunrendszerük,és ezek szerint a tejci sem ér sokat :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Roni

Nóri is csinálta ezt az egész éjszakás nyöszörgést, amíg nem egyedül aludt el!!!


Kike
Nem új az immodium, én az érettségi előtt is azt ettem 10 éve ( :shock: JESSZUS!!!) , de asszem most is reklámozzák! Tényleg csodaszer, max 1x mész utána még wc-re és annyi volt! Persze rendszeresen nem szabad szedni, de nagyon jó ha van otthon!
Vendég
 


Füstjel!

Köszönjük a köszöntéseket!

Voltunk tegnap a dokinál az eredményekkel! Végre beadta a prevenart!

8 hónapos Méreteink: 8100g és 72cm
Kép

Rólunk! Kibújt a két alsó fogacskánk! Szabi már úgy mászik, hogy már semmi sincs biztonságban!
Tegnap elakarta venni Apától a könyvet mert tetszett neki, hogy színes a borítója! Mikor Apa lerakta az ágyra Szabi kiszúrta és oda térdelt az ágy mellé a két kezzével meg kapaszkodott az ágyba, hogy megszerezze a könyvet! Haláli volt!

Ne haragudjatok, hogy nem olvastam vissza de ha nem vagyok akkor annyit írtok, hogy képtelenség követni!

Jók legyetek!
Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Adélnak jobbulást, remélem semmi komoly!
Kép
Vendég
 


Betegeknek Jobbulást!
Vendég
 


Szabinak nagyon boldogságos hófordulót kívánunk! Szép méretek! :D És gratulálok a fogacskához is!
Kép
Vendég
 


Tita: annyira jo! szuper! Remelem az ejjel is job volt! Es alvassal telt nem idegeskedessel!


Orsi: szonyeg, gaz, de 7erol 2e volt, es a konyhaban mindegy alapon vettuk meg. Erre este postalada nyitasnal latjuk a futesszamlat 30e :evil: :shock: tobb mint a duplaja az elozo havinak :twisted: :evil: jo ezen a 2 eren nem mulik de akkor is, kicsit bantam hogy koltottem erre ekkora osszeget kell elokaparnunk meg, es asszem meg villanyszamla sem jott a honapban( egy szerencse elozo honapban tettem felre igy ki tudjuk huzni marc 10ig).


Kata: de szupi hogy ilyen hamar talaltatok jonak tuno lakast! Merre? MIlyen tipusu lakas?
Lehet ez tul szemelyes kerdes, de hitelt vesztek fel? Melyik bankanl?( csak azert erdekel mert mi is koltozni akarunk mondjuk 1 even belul :roll: )

Kike: jobbulast!


Boldog hofordulot az illeto fiuknak!

Wera: fogcsikorgatasra nincs otletem cici keresgelos gyereket ismertem masikat is, es egesz oszinten szerintem errol le kell szoktatni, szep szo, elmagyarazas, ha nm megy konkretan elvenni onnan a kezet, mert akit en ismertem 3 eves kisfiu volt es a repter kozepen lehozta az annya polojat es ha nem is szopott de a cicijet birizgalva aludt el( na ez igenbeteges, errol is en szoktattam le, mint sok egyeb anyja altal kitalalt marhasagrol, pl kaki mindig pelusba pedig amug szoba tiszta volt :evil: )
Na szoval talalj ki valami figyelem eltreleo trukkot, mert kulonben ez jo sokaig problema lesz es tenyleg kinos amikor ezt a jatszoteren vagy egy kavezoban jatsza el!
Foga meg? hat szerintem ez elkerulhetetlen, elvezi, erre is csak a figyelemeltereles lehet megoldas
Vendég
 


Szabi is csikorgatja a fogait! Pedig az alsónak csak a hegye van kint! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Wera! Köszi! A méretekkel Én annyira nem vagyok elégedett mert egy hónapja még 8350g volt!
Vendég
 


Jó reggelt!

Ahogy tegnap írtam, 2 ébredéssel aludtunk 7-ig!
Viszont rossz hír, hogy reggel már nem tudott szopizni, mert nem volt mit :(

Akata!
Hát, én is izgatott lennék!!!
Melyik kerület, melyik környék, ha nem vagyok indiszkrét?
Adélmanónak jobbulást!

SZABINAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!
Nagyon helyes kispasi!

Patti!
Sajnálom a rossz éjszakát!
Tegnap kérdeztem, van-e 80-as körüli méretben elegáns kisruhád?

Wera!
Hány foga is van Bugrinak?

Tami!
Sajnálom a gázt, sajna amienk iss ilyen borsos most.
Költözni fogtok ti is?
De jó!
Merrefelé?
Hogyan?
Mikor?

Ne menjetek messzire?
Mi a szőnyeg neve?

Viki!
Köszi a reggeli kávét!
Vendég
 


Szabinak és Daninak Boldog hófordulót!

babuli!
Szabinak a felső fogai jöttek ki először? :shock:

Adélnak jobbulást!

d.dodó
 
 


Kriszta
Komolyan??? De miért fogyhatott le? Nóri is fogyott egyébként, de szerencsére volt miből. Azért remélem most már nem fog tovább.
Vendég
 


Kép

Kép

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Dodó! Igen a felsők bújtak ki először!

Wera! Azért fogyott mert másfél hétig nem volt hajlandó csak tápszert enni! A kanalat nem tudtuk a szájába rakni!
Vendég
 


Orsi, bocs, hogy nem reagáltam, olvastam, ma megnézem!

Kép
Kép
patr
 
 


Viki! Megkaptam! :lol:

Marcsi! Nincs baj, csak fáradt vagyok.

Vera! Fogcsikorgatás! élmény lehet hallgatni is! :shock:

Képzeljétek, anyós írt a MyVipre :shock: hogy jön hétvégén. :?
Mióta itt lakunk egyszer sem telefonált és még nem volt itt, na jó: jöjjön. Na de így kell ezt közölni? Nem nézem minden nap azt az oldalt! Majd lesz mire fognia, hogy pedig én írtam! :roll:
Mindegy, úgyis csak a hűlt helyünket találja, mert tuti az utazás! :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


jó reggelt lányok!

hogy aludtatok?

akata!
szerintem ugy kalkuláljatok, hogy szétnéztek anyagügyben hogy mennyiért lehet megvenni és kb 1,5-2-szer annyi költséget számoljatok munkadíjra ha szaki csinálja.
ha saját magatok festetek, burkoltok akkor szerintem spóroltok egy csomót.
nálunk apjukom fest, hát nagyon-nagyon sokat meg lehet rajta spórolni. és pl. apósom meg ő rakták le a laminált padlót is. nah az ha mester csinálja nagyon huzós lett volna.
ha csináljuk a nappalit (ami nem olyan kicsi) azt is ő festi és burkolja majd.

burkolatcsere, ha magatok veritek le és nem a szaki azon óriásit lehet spórolni. a bontás tök sokba kerül, mert azt szaki nem szívesen csinálja és azt kiadja másnak. és akkor tudod hogy a szaki továbbfizet és hogy jól járjon (neki is maradjon belőle) az nagyon borsos.

kike!
jobbulást nektek. nagyon sajnálom hogy megint elért a kórság hozzátok :(

titi!
hogy aludtatok? remélem nem csak az alvás ment könnyen, hanem éjszaka is jól aludt.

dodó!
örülök hogy jó éjszakátok volt. remélem tudtál pihenni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tami!

Végül csomagként, vagy levélként sikerült feladni?
Csak a postás miatt kérdezem...melyiket várjam...(mintha nem lenne mindegy.. :roll: :lol: )

Kérlek küldj számlaszámot, és összeget!
Vendég
 


6 foga van a felsö képen látszik valamennyire
wera este leteszem elaszik
egyedül de nagyon hamar fenn van és akkor kezdödik a müsör
viki nem tudtam kicsomagolni a könyvet BÉNA VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!

most megyek etetni

JA CSINÁLTAM MOZGO KÉPET A FÉNYKÉPEZÖVEL HOGYAN LEHET IDE TENNI??????????????

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Wera! Hát remélem mi nem fogytunk, de azért köszi az aggódást! :lol: :lol: :lol:

Léna nagyon cuki! És a második képen igazi apja-lány! :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


helyzetjelentés:
a nappaliban vagyok... kb. 20 perce egyfolytában a nyitnikéket hallom odakintről :D
remélem ez már jó jel és nem jön vissza a csunya idő

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kike!
Gyerekeknek Cebion?

AKatus!
Adélovicsnak gyógypuszi! Köntös jöhet, ha elküldöd!!! Mennyit és hová utaljak?

Szabikámnak gratula a fogacskáihoz!!! Ügyes kismanó!

Orsi!
Sajnálom a tejcsikét! Mit reggelizett Emma?

Léna is milyen kis szép hajas baba!!!

Kriszti!
Azért írd meg anyósnak h ti nem lesztek ott, nehogy balhé legyen.
20150601134430
 
 


MArcsi: levelkent
nem emlekszem azt hiszem 370ft vol
Vendég
 


Roni!
Total commanderben keresd meg, kattints rá és kicsomagolja.
20150601134430
 
 


Köszi Timi Neked is!

Lénáról és apájáról aza kép- CSÚCS!

Döntsd el melyik az álmosabb! :lol: :lol: :lol:

Kép
andkata
 
 


Vik, ajándék! Küldöm a héten ( csak most nem tudom mikor jutok el a postára...:()

Kép
andkata
 
 


Timi! Egyetértek! Szerintem, Kata, amit tudtok csináljatok meg magatok! Iszonyat árak vannak. Mi sem fogadtunk szakit, és így egész jól megúsztuk. Apa festett, tapétázott, felrakta az állmenyezetet. Leraktuk a linót, parkettát. Jó, csempét nem cseréltünk, de szerintem azt is megoldottuk volna.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Friss képek:

Fogcsikorgatós pofa
Kép

Én már csak ilyen lazán tv-zek :P
Kép

Meg így... :twisted: Kép

Anya, megeszlek!
Kép

Cukorpofi
Kép
Vendég
 


Adelnak jobbulast!
Mi is magunk festettunk es tettuk le a laminaltat, nem is nagy ido, egy egy hetvege.szivesen megyek segitani hamajd kell! En imadok festeni:)
egyszer baratnommel mikor festettunk elhataroztunk csinalunk egy vallalkozast, bikiniben fogunk festeni pasasoklakasan, es rohadt gazdagok leszunk :oops: mar akkor is ez volt a kilatasa ket diplomas leanynak.....


Orsi: nincs fenn a szonyeg a neten ha jol latom.
Koltozes leginkabb alom, de muszaly lenne egy 3 szobas es kertes, Alkeo maradna szivesen Zugloba en inkabb koltoznek ki Budapestrol, de a jelenlegi orszag helyzetet munkahelyi bizonytalanagot es anyagi helyzetunk et elnezve ez lehet orok alommarad:( :cry:
Vendég
 


Az a baj, csajok, hogy mi ezekhez nagyon nem értünk, habár a férjem ügyes ilyesmiben...Az jó hír, hogy itt addig maradunk, amíg akarunk és ott sem laknak...

Kép
andkata
 
 


Anya, ha nem adsz enni, kirágom magam innen!
Kép
Bence után szabadon..
Kép
Mászni még nem tudok, de gyúrok...
Kép
Vendég
 


ezek a nori kepek!IMADOM! :D Annyira tunder ez a kiscsaj! Azt szeretem benne hogy annyire eletre valo es pajkos! halali! tiszta anyja telve energiaval, eletkedvel....
Vendég
 


Viki:igen,neki Cebin cseppek,nekem van 500-as meg 1000-es c vitamin is.
De ez úgy tűnik kevés.

Próbáltam visszakeresni Magdinak hol reagáltál,amikor megsértődött,de nem találtam :oops:
Ahogy néztem egy másik topikba irogatott gyakrabban...

Ronix:Léna nagyon édes,mennyi kis fogacskája van! :D

Szabi is imádnivaló!!Gratula a fogacskákhoz!

Éhes vagyok,de nem merek enni :? csak kekszet :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Katám!
Kép Tüneményes vagy!!!!!

Bugri!
A 2. képen úgy áll, mint 1 modell!!! Anyjára ütött olyan csinos!
20150601134430
 
 


Nóri milyen kis huncut! Tüneményes pofija van!!!

Oké, Tami, akkor csak ebéd után jön, nekilátok a pakolásnak, hogy utána el tudjunk menni!!! Köszi!
Vendég
 


Viki, írok neki, persze. Én nem vagyok olyan, bár megérdemelné! :twisted:

Védőnő. Már három hete itt lakunk és nem jött a védőnő. Nem kíváncsi ránk. :cry: Bár az előzőből kinézem, hogy még nem értesítette ki.

Este néztem az időjárásjelentést, vasárnapra 9 fokot mondott! :shock: :shock: :shock:
Közelebb is ültem a tv-hez, hogy biztos jól látok? De jól láttam!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Tényleg Kriszti! :shock: 9 fok???? Végre!!!!!!

Akkor ezért írta apa, hogy érzi a tavaszt? :roll: :oops:
Vendég
 


mARCSI EMMA kistünemény
bugri baby pedig tényleg olyan kis PAJKOS

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?